Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzsi!
Nagyon irigykedünk!

Petra!
Írj, hogy mit sikerült intézned a kórházban! Meg hogy jól vagy e!

Csilla

Kép
 


Szia Csilla!

Még semmi, ma felhívom Krisztinát, hogy rendel-e. Eddig gyakorlatra jártam a könyvtárba, szerdán lett vége, tegnap meg kibicsaklott a bokám, de már egész jól van, rá tudok állni. Ja és voltam intimtornán, tegnap volt a második alkalom,eddig tetszik, csak nagyon meleg van, és emberszag, de most hol nem?
Hogy bírjátok a meleget? Én óránként zuhanyzom...
Petra

Kép
 
 


Szia Csilla!

Kép
Sok boldog névnapot Flórának

 
 

Sziasztok!

Ági!
Nagyon aranyos vagy, hogy gondoltál Flórámra, köszönjük szépen. Jól esett.
Veled / veletek mi van? Mit csináltok ebben a piszok nagy melegben? És hogy alszik Imike? KI tudtatok mozdulni vhová?
Nekem nagyon rosszul viseli a meleget: reggel felkel 5-kor (ma fél 5-kor) és utána megy a hiszti, enni nem akar (csak gyümölcs és víz), még a tápszerét sem, aludni sem akar, játszani sem akar. Szóval szenved.

Petra!
Hogy áll a bokád? Vigyázz magadra! Amikor szültem, volt egy csaj, akinek be volt gipszelve a lába, ezért megcsászározták. BRRRÛÛÛÛÛ!!!!
Állítólag a jövő hét már kibírhatóbb lesz.

Képzeljétek!
Túl vagyok az első két vizsgán, jók lettek. De a mostani részek nem annyira tetszenek: szövegszerkesztés (dög unalom) és táblázatkészítés (dög nehéz).
De azért a hét szuper volt, mert most van a tánctáborom Leveleken. Olyan sokat tanultunk és fejődtünk. Lehet, hogy 1-1 mozdulatot vagy csípőmozgást 1-2 órán át gyakoroltunk, de utána beépül, rááll a testünk is és jó látni az eredményt. Persze azt mondanom sem kell, hogy szakadt rólunk a víz. Mindenki hülyének nézett bennünket: 38 fok és ezek táncolnak.
Jövő héten pihi, aztán irány Hajdúszoboszló!

Üdv: Csilla

Kép
 


Sziasztok!
Újra itthon vagyunk!! Köszi, hogy toleráltátok az offos beírást!! Nagyon klassz volt minden, csak még kicsit fáradtak vagyunk.. Kristófnak nagyon honvágya volt, és éjszakánként is többször voltunk így fenn..

Petra!
Hogy bírod ezt a meleget? Én is kíváncsi vagyok, hogy mit intéztél a nőgyógyászaton...

Csilla!
Boldog névnapot Flórának!!
Gratu a vizsgákhoz!!
Tök jó lehet a tánctábor... hogy jutottál oda?Milyen táncot tanultok???

egyelőre ennyi jutott most eszembe, aztán még jövök...
Zs

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Ma voltam Krisztinánál, mert már rendel. Megkérdeztem, és azt mondta, hogy számíthatok rá nyugodtan, mostmár fog dolgozni. Egy kicsit leszidott, hogy nem mentem el máshoz, így két hónapig nem látott orvos. Amúgy minden rendben a babával.
A meleget bírom, jó sokat zuhanyzom.
Csilla!
Én is boldog névnapot kívánok Flórának! A bokám már jobban van, este még fél lábon ugráltam, mert nem bírtam ráállni, reggelre meg teljesen rendbejött, egész éjjel Burofix-el borogattam.
Gratulálok a vizsgáidhoz!
Petra

Kép
 
 


Hello!

Mindenkinek köszöni Flóra a jókívánságokat és persze az anyukája is.
A nagyitól kapott egy átmeneti cipőcskét (esküvőre megyünk), most éppen azt vizsgálgatja, túlnyomórészt ízleli. De a nagy kedvenc a másik nagyitól kapott sütifaló bödön, szuper kis játék, még én is élvezem. Ismeritek?

Zsu!
Versenytánc: standard és latin, de én a standard-eket jobban szeretem.
Úgy kerültem oda, hogy miután kötelező volt az EKF-n, megtetszett és itthon felvettem a kapcsolatot egy jó kis tanárral. Neki volt hobbicsoportja. Azóta oda járok, immár 3 éve. Most nemsokára megyünk fellépni az anyaóvóba (latin táncokkal).

Petra!
Örülök, hogy van Kriszta. Megnyugodhatsz, hogy ő lesz melletted a szüléskor. Már nincs olyan sok hátra!
Én is szerettem a tornát (intim), de akkor még kibírható volt a terem. Idősekkel jársz?

Csilla

Kép
 


Sziasztok!
Csilla!
Igen, már csak két és fél hónap. Már alig várom!
Egy kicsit megnyugodtam, remélem, tényleg nem hagy cserben Krisztina. A tornán olyan ötven év az átlag életkor, de szerintem a meleg is rátesz egy lapáttal.
Képzeljétek!! Jövő szombaton esküvőre megyek, és még nem tudom, mit vegyek fel. Tiszta pánikban vagyok, nem akarok túl sokat költeni, de nincs sok ruhám ami pocakos. Nincs valami jó tanács?
Van egy ruhám, ami az én esküvőmön volt rajtam, amolyan menyecske ruha, jól áll, csak hogy néz ki, hogy azt veszem fel.
Petra

Kép
 
 


sziasztok.Ha nem baj csatlakoznék hozzátok.2004.május 10-én szültem a kisfiamat Balázst Nyíregyházán dr.Kelecsényi Sándornál császárral mert faros volt.A dokiról és a kórházról csak annyit hogy 3 hónapos volt balu amikor véletlenül megtudtam hogy újra lett élesztve és 5 percig lélegeztető gépen volt.Csak erről nekünk elfelejtettek szólni.Szóval ha nem gond írok néha ide,de most majd leragad a szemem.
Üdv:Ági
 
 


Szia Ági!
Elsőként én üdvözöllek, bár én is csak nemrég óta járok ideKép Üdv itt, írj sokat!! Én speciel minden történetre vevő vagyokKép De azért nincs maradandó nyoma az újraélesztésnek, igaz???

Petra!
Örülök, hogy rendben van minden a dokis ügybenKép Pocakos alkalmi ruhára sajna nincs tippem, rettentő kevés pocakos cuccom volt... (meg 1-2 kölcsönben volt csak nálam...

Csilla!
Ha lesz valami olyan fellépésed, ami nyilvános, akkor csak szóljKép addig is jó gyakorlást!!

Kori, másik Ági??? Veletek mi van???

Zs

Kép
Kép
 


Csilla!
Mindig elfelejtem mondani (írni), hogy vettem egy kismama különkiadást és egy nagy cikk a hiperaktivitásról szól. Többek között arról, hogy pici korban még nem lehet eldönteni, ki hiperaktív....
Ha érdekel, beszkennelem, és mélben elküldöm neked a cikket...
Zsu

Kép
Kép
 


Zsu!
Megköszönném, mert szívesen olvasnám.
A fellépésről annyit, hogy nem vagyunk versenyző táncosok, ahhoz nincs elég idő gyakorolni (csak a család rovására lehetne, de azt nem akarom), úgyhogy fellépni csak magánszervezésekben szoktunk: esküvő, május 1, anyaóvó, stb. Mert hát a fellépési lehetőség kell a hivatásos versenyzőknek.
Amúgy most suliban vagyok éppen, hmmm...

Petra!
Tavaly ilyenkor, mikor még terhes voltam, nekünk is volt éppen egy esküvő. Én vettem magamnak ruhát, de nem kismamabutikban. Az Egyház közben vagy Szent Miklós tér, már nem is tudom, van egy butik, a legszélső a turi mellett a buszmegálló felől, és itt nagyon jó ruhákat lehet kapni. Máskor is szoktam ott vásárolni, de így az esküvőre is bejött. Igaz, akkor nem S-es kellett, hanem M-es, ami már most az anyukámé, mert nekem nagy. Nézzél szét, tutira találsz vmit!
És voltatok már vhol a pároddal?

Ági!
Én nem ismerem a dokidat, még nem is hallottam róla. Hol rendel ő? Fiatal?
És Balázsod rendben van azóta? Nincs semmi maradandó károsodása? És mi történt, hogy újra kellett éleszteni?
Nyíregyházi vagy?
Babaúszás?

Kezdődik az óra 2. fele, sziasztok!

Kép
 


Sziasztok.
Csilla!Rakamazi vagyok,a doki ide jön ki minden csütörtökön vagy ha mentem Uh-ra a kórházba akkor ott vizsgált meg.Szerencsére semmi maradandó baja nincsen.Azért élesztették újra mert nem sírt fel.Jövőhéten kapja a 15 hós oltást,akkor azért beszélek a gyerekorvossak erről.Hál'istennek az utolsó oltása óta nem is találkoztunk vele,mert még soha nem volt beteg!Ezt én a szopizásnak tudom be!
A doki nem fiatal,olyan 60 körüli,de nem tudom.Sajnos bébiúszásra nem jártunk,nem lett volna kivitelezhető.Nekem nincs sajna jogsim,apa meg 2 naponta jár Bp.-re dolgozni/rendőr/.Ja,és suliba járok estin,de a következővel biztos hogy nem hagyom ki.Bár az még messze van!!!Csak 19 vagyok,hát egy kicsit hamar jött de Imádjuk!
Remélem ez nem akadály!!Ha mégis szóljatok.
Üdv:Ági
 
 


Sziasztok!

Szia Ági!
Üdvözöllek én is, érezd jól magad! Milyen suliba jársz? Gratulálok a kisfiadhoz és ahhoz is, hogy még mindig szoptatod!
Csilla!
Nem voltunk még sehol, de úgy néz ki, nem is megyünk, mert muszáj a házat csinálni, hogy tudjunk költözni. Majd jövőre bepótoljuk. Most a szüleim nyaralnak így kettesben vagyunk itthon, valamilyen szinten ez is nyaralás!
Köszi a tippet alkalmi ruha témában. Közben egy barátnőmtől kaptam kölcsön egy ruhát. Egyszerű nyári ruha, jó rugalmas anyagból. Teljesen kiadja az alakomat, de igazából nem is nagyon szeretem az igazi kismama ruhákat. Remélem, jövő szombaton is beleférek még :-))
Ma este lesz a lánybúcsú, remélem jó lesz, bár a füst miatt szerintem nem maradok túl sokáig.
Petra

Kép
 
 


Hello!

Petra!
Hogy sikerült a lánybúcsú? Azért mulattál egy kicsit? Ne hagyd ki ezeket a lehetőségeket, mert utána olyan ritkán lesz rá alkalom! (Úristen! Az én lánybúcsúmat sosem felejti el senki a társaságból!!!!)
A nyaralással kapcsolatban igazatok van. Jobb, ha előbb kész a ház, hiszen kismanóval már külön akartok menni. A nyaralás meg ráér. Ha már az Úr 2 éves lesz, akkor már vele is könnyebb lesz mozogni. Vagy ilyen hosszú hétvégéket nektek is ki fog bírni már jövőre is.(Kíváncsi vagyok, hogy fogja magát érezni Szoboszlón Florka.)

Ági!
Tényleg marha fiatal vagy! Éppen 10 év van köztünk. De nem ez a lényeg, hanem, hogy felvállaltátok a babát és kitartottatok egymás mellett. Bár biztosan nem volt könnyű döntés, de megérte, ugye? Mindenképpen előnyösebb, mint egy abortusz. Persze néha inkább az, minthogy a gyerek éhen és szeretet nélkül nőjjön fel.
A párod rendőr? Hová járt középiskolába? És hol végezte a tiszthelyettesit? Miskolc v. Pest? Csak azért kérdem, mert egy csomó rendőrnek valót tanítottam már! Nem lehet így egyszerű, hogy 2 naponta elutazik.
Egyébként külön laktok vagy szülőkkel? És hol jársz suliba? Érettségi vagy fősuli?

Képzeljétek!
Tegnap voltunk a kisasszonnyal a vadasparkban. Annyira élvezte. Dög álmos volt,már kifelé majdnem elaludt, de aztán úgy felélénkült! Csak úgy kurjongatott, visítozott! Főleg a majmok és a hangosan rikoltozó madarak tetszettek neki. Nagyon jó kis program volt, ott volt az egész családom (legalább nem végig nekem kellett emelgetni és cipelni).
Még egy strandolás is be van tervezve, csak nem tudom, hogy be lehet e már vinni Flórát ebbe a strandvízbe.
Zsu! Ti mikor vittétek Kristófot először úgy strandra, hogy fürdött is?

Üdv és jó hétvégét!

Kép
 


Sziasztok!

Petra!
Én is jártam intimtornára Aliné Ritához.Te is oda jársz? Hogy tetszik?
Úgy látom a te dokid Seress Andrea.meg vagy vele elégedve? Én a védőnőktől vagyok kicsit kiakadva, de már nem is foglalkozok vele.eddig még minden alkalommal máshoz kerültem, mert az enyém soha nem volt ott.(még csak1X találkoztam vele.Jó mi?)
kisfiú vagy kislány lesz a bébitek?

szép napot mindenkinek!

Kép
 


Sziasztok!

Csilla!
Nagyon jó volt a lánybúcsú. Úgy indultam el itthonról, hogy egy órát maradok, aztán jövök. Végül egy órára értem haza, annyira jó volt. A menyasszony a legjobb barátnőm, több, mint húsz éve, és egy őrült nő. Volt Chippendale fiú, egy óriási pénisz alakú torta, és nagyon jó hangulat. Nem volt túl nagy füst, de azért párszor kimentem levegőzni. Szerintem mi sem felejtjük el soha, csak azt sajnálom, hogy fényképezőgépet nem vittem. Kedden megyek vele ruhapróbára, szombaton pedig esküvő!
Én is úgy tervezem, hogy jövőre már megyünk nyaralni, remélhetőleg akkor már nem lesz semmi akadálya. Ti mikor mentek nyaralni?
Biztos nagyon jó volt a Vadaspark. Mi tavaly voltunk, és akkor is szuper volt. Ráadásul a napokban született nyolc kisoroszlán, én is megnézném őket szívesen.
Szerintem a gyerekmedencébe beviheted, oda elvileg csak gyerekek mehetnek be, bár gyakran az anyukák is benne vannak, amit részben meg is tudok érteni.
Dóra!
Örülök, hogy átjöttél ebbe a topikba, itt nagyobb az élet.
Én is Aliné Ritához járok, és nagyon tetszik. Nem Seress Andrea a dokim, hanem Rácz Krisztina, csak mostanában nem rendelt pár hétig, és Seress Andreát ajánlották itt a lányok, ha esetleg váltanék. Amúgy teljesen meg vagyok vele elégedve, csak kicsit megijesztett, hogy akkor most számíthatok-e rá a szüléskor.
Az én védőnőm (eddig a második) nagyon rendes, kedves, csak feleslegesnek tartom ezt a macerát, szerintem semmi szükség rá. Pénteken minden előzetes bejelentkezés nélkül megjelent nálunk, hogy jött látogatni. Végülis nem baj, de azért felhívhatott volna.
Kisfiúnk lesz, és nektek? A nevét még nem döntöttük el, és ti?
Képzeljétek!
Most olvastam a Gyöngéd születést, és nagyon tetszett. Olvastátok már? Legközelebb mindenképp megbeszélem Krisztinával, hogy szeretnék így szülni.
Most, hogy a könyvtárban voltam gyakorlaton, kivettem 6 könyvet, hogy legyen mit olvasnom, mert augusztusban zárva van a könyvtár.
Petra

Kép
 
 


Nekünk is kisfiú lesz:PETIKE!Ez a név soha nem volt kérdéses, bár a családból senkit nem hívnak így.Lánynév azonban még ma sincs.
A védőnői szolgálatról alkotott véleményeddel egyetértek, szerintem sincs így sok értelme.
Képzeljétek fáj a fogam, így ma este fogorvoshoz kell mennem. Az egyik fogam már 1 fél éve van kifúrva, mert így nem fájt, és nem mertem visszamenni a dokihoz.Hogy én ma mit fogok tőle kapni?! De ha egyszer így fosok(bocsi) a fogászattól!! A doki pedig tök rendes.Amúgy meg biztosan talál még ezeken kívül vagy 5 rossz fogat.Pár hétig azt hiszem járhatok hozzá!!
Olyan lökött vagyok, hogy csak akkor megyek el ha fáj, és akkor mindig megfogadom hogy becsületesen kezelem ezután ezt a témát, ám ezt soha nem tartom be. Most tehát elég rendesen be vagyok parázva!!Sajnos a szülőktől rossz fogazatot örököltünk, bízom benne hogy Péter úrfi szerencsésebb lesz ezen a téren.Bár az apja sem dicsekedhet rágóeszközeinek állapotával!!
Ti voltatok terhesen fogdokinál?Lehet ijenkor injekciót kapni?(REMÉLEM!!)
Holnap majd elmesélem milyen volt, addig meg izgulok még egy kicsit.
Szaisztok!!

Kép
 


Sziasztok!

Üdvözlök mindenkit aki új meg aki régi.
Sajnos nem volt mostanában netelérhetőségi lehetőségem, most is csak egy kicsit ugrottam be. Tegnap jöttünk vissza Szabolcsból Keszthelyre, járjuk az országot Kép
Valaki írta, hogy biotermékeket keres, azt hiszem Csilla volt. Most olvastam egy biogazdálkodási kiadványt, abban volt egy nyíregyházi piac címe is, ahol biztos ellenőrzött bioterékeket adnak. Ez a Búza tér 23. ,a www.biokultura.org - on is meg lehet nézni.
Flórának utólag is nagyon sok Boldog Névnapot kívánunk!!!
Nagyon-nagyon jól érezzük magunkat itthon, Máté sok minden újat tanult, többek között egyedül menni, pohárból inni meg kanállal enni bár ezek még elég nehezen mennek, de amikor jó idő van és meztelenül rohangálhat az udvaron, akkor nyugodtan próbálkozhat. Kép
Most egyelőre ennyi majd megpróbálok jelentkezni a közeljövőben. Mindekit üdvözlünk és további szép nyarat meg nyaralásokat!!!!!

Sziasztok
 
 


Hello!

intim torna
Én is jártam, Petra már tudja és nagyon szerettem. Kíváncsi vagyok, hogy fogjátok e utána csinálni magatokban. Én csinálgatom egy héten legalább 4-5 alkalommal, de érzem, hogy így nem olyan jó, mint az órán. Szóval ott sokkal jobban tudtam koncentrálni és ezért a gyakorlatok is jobban mentek, mint itthon. Érdekes, azt mondta Rita, hogy a nagy átlagnak ez éppen fordítva működik.
Nektek külön jó, mert természetes úton fogtok szülni: állítólag nagy segítség ez babának, anyának, doktornak egyaránt. Na, majd beszámoltok.

fogorvos
Dóri! Én akkor voltam fogorvosnál, amikor elterveztük, hogy jó lenne egy bébit összehozni. Ekkor minden ilyen fontos vizsgálatot megcsinálktattam, köztük ezt is. De aztán már terhesen, jó nagy pocival, kihullott az egyik tömés és muszáj volt elmenni. Pedig én is fosos vagyok, de tényleg muszáj volt, meg nem jó elhanyagolni. A lényeg, hogy nem kaptam szurit, de lehet kérni, mert a kismamáknak másfajta jár. De azért az én doktornőm nem ajánlotta és nagyon igyekezett fájdalommentesen csinálni. Majdnem sikerült is.
Ne izgulj! Később meg ne hanyagold el!

Petra!
Hol tartottátok a lánybúcsút?
Én még sosem láttam élőben chippendale showt. Meglepetés volt a mennyasszonynak? Csak nem te szervezted le?
És hol lesz az esküvő?

Tényleg lányok, kinek milyen volt az esküvője és hol volt?

Kori!
Köszi a címet, de ez a normál piacot jelöli nálunk. Nem hiszem, hogy az a sok ember mind biogazdálkodó lenne, esetleg egy részük. De éppen most olvastam a HVG-ben (az jár Kelet-Mo. helyett), hogy milyen becsapás ez: meghirdetik, hogy biogazdálkodó, aztán a biocím megkapása után lepermetezi vagy egyéb módon (emberi fekália pl.) próbál rajta segíteni. A pénz meg dől. Érdekes. Nem tudom, hogy megéri e egyáltalán ilyen dolgokkal idegelnem magam. végülis uabban a földben nő, uaz a csapadék éri, mint a normál terményt. HMM?!

Csilla

Kép
 


Sziasztok!

Petra!
Húúúú, izgi lehetett a lánybúcsú, kár, hogy nincsenek mutizni való képekKép viszont szombaton vigyetek gépet az esküvőre, mert kíváncsiak vagyunk!! (ugye beszélhetek a többiek nevében is??)
Amúgy mi is akkor mentünk először nyaralni, amikor Kristóf majdnem két éves lett.... hamarabb csak egy-egy napra mentünk kirándulni, de mindig itthon aludtunk...

Dóri!
Üdv itt, sajnos fogdoki ügyben nem tudok segíteni, nem mentem el várandósan még egy kontrollra sem, én is tartok a fogorvosoktól....

Kori!
Jó kirándulgatást!!
A piacon van egy fa bódésor, ott árulnak állítólagos bio árut...

Csilla!
Medencézésről:
mivel kertes házban lakunk, felfújható medencében pancsiztunk itthon. Csak egyszer- kétszer jártunk strandon, akkor is a tófürdőbe mentünk Sóstóra. Az igazság az, hogy én nagyon könnyen összeszedek bármilyen metegséget (alul-felül) és így a gyerkőcöt is féltem...
(persze a nyaralások alatt medencéztünk a szállodába, de idén először nincs semmi bajom Kép)
Kristóf is szereti a vadasparkot, csak míg kisebb volt, bealudt a babakocsiban Kép így nem sok élmény érte. Most meg a hangosan rikácsoló majmoktól beijedt. A nagymacskák kötötték le a legjobban. Még sztem a nyár végén egyszer ellátogatunk a VAdasparkba, meg tervezzük, hogy Pestre is megyünk az állatkertbe, mert a Smart kártyán van már annyi pontunk, hogy ingyen bemehetünk... (de ez még csak terv,)

Zsu

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Dóri!
A Péter név nekem is tetszik, csak a keresztfiúnk, aki nemrég múlt egy éves is Péter, én pedig olyan nevet szeretnék, ami még nincs a családban.
Én még nem voltam fogorvosnál, amióta terhes vagyok, pedig az egyik fogamból kiesett a tömés. Én is nehezen szánom rá magam, pedig nem félek tőle. Amúgy úgy tudom, lehet kapni Lidokain injekciót.

Kori!
Akkor most jól bejárjátok az országot! Meddig maradtok? Örülök, hogy jól érzitek magatokat itthon. További jó nyarat nektek is!

Csilla!
Nekem is jobban megy az intimtorna az órán, mint itthon, bár lehet, hogy csak lusta vagyok.
Az Asszonybosszantóban volt a lánybúcsú és az Eperjesben lesz az esküvő. Nem én szerveztem, és én is most először láttam chippendale showt. Meglepetés volt a menyasszonynak, mert azt mondták neki, hogy nem sikerült pasit találni.
Nekünk nem volt nagy esküvőnk kb 40-en voltunk, tényleg a szűk család. Én nem vagyok híve az 1-2 milliós lagzinak, a vőfélyt kifejezetten utálom, ezért legalább a saját esküvőmön nem kellett elviselni.
Zsuzsi!
Hát igen, én is sajnálom, hogy nem csináltunk fotókat. Amúgy azt mondta a menyasszony, hogy borostás volt a pasi. Az esküvőre mindenképp viszünk gépet!
Petra

Kép
 
 


Sziasztok!

Sajnos lett vmi vírus a gépünkön, és nem tudtam használni.Most a szülőknél töltjük a hétvégét, itt sikerült a gép elé ülnöm.A mienk előreláthatóan a jövő hét végén lesz jó, akkor jön haza a szomszéd srác, aki ért is hozzá.Utána pedig mi megyünk nyaralni,úgyhogy nem sokat fogok írni mostanában.

Köszönöm a tanácsokat! Túl vagyok 2 fogtömésen(ráadásul egyszerre csinálta a doki)+ a fogkő leszedésén, és még mindig élek!Kaptam szurit, és nem is volt olyan szörnyű az egész.Még nyaralás után lesz egy randi a fogorvossal, hiszen egy gyökérkezeltet még be kell tömni.Bízom benne, h. az is rendben fog menni.Egyébként ajánlom mindenkinek h. erhesen is menjen el, mert azt mondjak a nők nagy %-nak ilyenkor mennek tönkre a fogai.Nekem is kalciumpótlásra van szükségem, úgyhogy ismét szedem az ELEVITET.Tartottam egy kis szünetet benne, de meggyőztek, hogy szedjem tovább.Ti ezt hogy csináljátok?

Az intimtorna nekem is jobban ment az órákon,és akkor szorgalmasabb is voltam.Pedig hasznos lenne azt hiszem rendszeresen csinálni.
További jó szorítgatást!
Sziasztok!

Kép
 


Szia Dóra!

Sajnálom a gépeteket, mi is nemrég szabadultunk meg egy vírustól. Jó nyaralást kívánok nektek! Hova mentek? Mennyi időre?
Gratulálok, hogy túlélted a fogorvost. Pont ma mondtam a barátnőmnek, hogy amíg nem fáj, nem megyek el betömetni a fogamat, amiből kiesett a tömés. Erre most elkezdett fájni. Remélem, azért holnap az esküvőn még végig tudom enni az összes fogást, aztán hétfőn én is követlek.
Én nem szedek terhesvitamint, Maternát szedtem egy dobozzal, de annyira utáltam, hogy abba hagytam. Azért a védőnőnek és nőgyógyinak bólogatok, hogy szedem, így békénhagynak, én pedig külön szedek kalciumot.
Petra

Kép
 
 


Sziasztok!
A mi gépünkre is vírus került, mire megjavították, a sarki telefon-kábeldobozt felgyújtotta egy barom, úgyhogy két napig telefon sem volt az utcában... Kép

Dóra!
Gratulálok a bátorságodhoz!! Csak az első lépés nehéz a fogdoki felé... Jó nyaralást nektek!

Petra!
SZerintem is, ha normálisan, odafigyelve eszel, akkor nem kell azt a sok vitamint beszedni.. állítólag attól vannak az óriásbébik (meg az óriásmamik) az biztos, hogy én az élső 5 hónapig nem szedtem, egy dekát sem híztam, pedig a pocakom nagy volt, és minden ultrahangon mindent rendben találtak. Aztán elkezdtem szedni az Elevitet, 17 kiló csak úgy rámszaladt....
Milyen volt az esküvő?

Többiek, hol vagytok??

Csilla felvetésére válaszolva:
A mi esküvőnk 2001. május 26-án volt. Igazság szerint, már egy évvel azelőtt meg lett volna tartva, de a párom nem nyíregyi, és a leendő anyósom azt mondta, hogy márpedig ott lesz az esküvő náluk. Én meg aszontam, hogy éééén ráááérek férjhez menni, nem sürgős, kivárom míg úgy lesz, ahogy mi akarjuk...Szóval egy évvel később neki nem volt beleszólása, állítólag meg is jegyezte, hogy fájt neki, hogy csak mint vendég volt jelen...
120- an voltunk, én is utálom a vőfélyeket, de találtunk egy olyan kultúrált pacákot, aki normálisan levezényelte az egészet, anélkül, hogy mindenki a nászéjszakáról és a vőlegény paramétereiről lett volna tájékoztatva.... ha értitek mire gondolok... Kép

Nah, megvárom, míg ti is írtok, mert elég sokra sikerült ez is...

Zs

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Nagyon jól sikerült az esküvő, háromig bírtam. A férjem még maradt volna, de én már nagyon fáradt voltam. Majd teszek fel képet a profilomba, csak épp nincs meg a fényképezőgép kábele, de ha meglesz, pótolom.
Zsuzsi!
Miért kezdted el szedni az Elevitet az ötödik hónapban?
Képzeljétek!
Voltam ma a védőnőnél, és azt mondta, hogy nem jó a baba szívhangja - 170 volt - üljek le kint egy negyed órára, aztán meghallgatjuk újra. Szerencsére másodszorra már jó volt, 136. Azóta utánanéztem a neten, azt találtam, hogy a normális 150-170 közötti, ezek szerint meg az első volt normális a második nem. Ti hogy tudjátok?
Amúgy pont tornáról mentem a nagy melegben, meg a nagy forgalomban, szerintem azért volt magasabb a szokásosnál. Egy kicsit le kell magam állítani, még mindig úgy rohanok mindenhova, ideje rászámolni negyed órát, ha el akarok jutni valahova.
Nektek hogy telt a hétvége?
Petra

Kép
 
 


Sziasztok!

Elevit
Én végig szedtem, bár az első 13 hétben nem sokat érhetett, mert azt végig hánytam (általában olyan gyakorisággal, hogy bizonyára nem volt ideje felszívódni).Összesen 7 kilót híztam és Flóra sem volt túl nagy baba (3426). Én úgy gondolom, hogy biztosan ez is befolyásolja a kilókat, de sokkal nagyobb mértékben az adottság.
Én szedném a helyetekben, terhesek!

Petra!
Tényleg le kell lassítanod a tempót, mert tutira befolyásolja a kis úrfit odabent. Én ebben az időben már csak nagyokat pihentem és sétáltam, meg igyekeztem finomakat enni (mert előtte már elég volt az auschwitzi zsidó-életmódból).
A szívhangos dologról fogalmam sincs, mert ugyan olvastam akkor róla mindenfélét, de már nem emlékszem rá. És az eredményei is mindig jók voltak a kisasszonynak. Ne légy megijedve, mert ez egy egyszeri eredmény és lehet, hogy a következő alkalommal minden rendben lesz.
Ja, még az esküvőről akartam írni, hogy mi 2x is voltunk már az Eperjes étteremben esküvőn, de nekem nagyon nem jött be.

Zsu!
Tényleg 17 kiló ment föl? És le is ment utána?
Vőfély: nekünk nem volt és mégis tök jól sikerült. Én is utálom ezt a szép magyar népi hagyományt, brutááááál!

Muszáj mennem, mert Angyalka már követeli a sétát.

Kép
 


Szia Csilla!

Igazából nem mondhatom, hogy agyon dolgozom magam, csak hozzászoktam, hogy negyed óra alatt bárhova odaérek, a kórház folyosóján-udvarán mindenkit kielőzök, mert nem bírok totyogni, hát ezen kell egy kicsit lassítani.
Nem ijedtem meg, vagyis gondoltam, hogy csak az én tempóm miatt lett az övé is gyorsabb, csak azon izgultam, hogy most mehetek vissza a terhesambulanciára.
Nem volt rossz az Eperjesben az esküvő, egy kicsit kicsi volt a hely a táncnak, de nem túlságosan. A kaja is jó volt, kivéve a töltöttkáposzta, mert az csípett, de azért nekünk tetszett. Neked mi nem jött be? A vőfély szerencsére itt sem volt olyan bunkó, de nekem akkor sem tetszett.
Petra

Kép
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, elmentem a fogorvoshoz végre! Betömte a fogamat, és azt mondta, a többi rendben van.
Petra

Kép
 
 


Petra!
Nekem a hely nem jött be egyáltalán, olyan semmilyen. Biztosan sokat lendített volna rajta, ha gyönyörűen fel van díszítve, de nem volt vmi igényes.
A kaja szerinetm is jó volt, nekem a töltött káposzta is ízlett. A pincérek is odafigyeltek mindenre, kedvesek voltak.
A vőfélytől behánytam, minden vőfélytől behányok. Mint írtam a mienken nem volt és mégis minden lement prüci nélkül (hiszen mindenki járt már esküvőn, mindeki tudja, mi a sorrend, mikor mit illik, stb.)
És igen, a táncnak minimális volt a hely. Szerintem egy 100-110 fős lagzit már nem itt kell megrendezni.
Képzeld! Jövő héten újból megyünk, csak most vidékre (sajnos), Tiszavasváriba. Visszük Flórát az elejére, remélem, jól fogja érezni magát. Meg azt is, hogy utána kibírja nélkülem sírás nélkül. Jó lenne már egy mulatós este!!
A ti esküvőtök hol volt?

Csilla

Kép
 


Szia Csilla!

A barátnőméknek nagyon szépen fel volt díszítve, és a tánctér igaz, hogy kicsi volt, de egyszerre nem táncoltak olyan sokan, hogy ne lehetett volna elférni. A mi esküvőnk Sóstóhegyen volt, egy öregek otthonának az egyik helyiségét béreltük ki, de mi csak 40-en voltunk, és nem volt olyan nagy felhajtás.
Hát a mostani nekünk elég mulatós este volt, főleg a férjemnek, de már ránk is ránk fért. Jó mulatást nektek, biztos jól fogja magát érezni Flóra is.
Petra

Kép
 
 


Sziasztok!
Rég voltam itt,de nem is sok mindent tudok írni.Balázs ma egy hete kapta a 15 hós oltását,most alszik mert belázasodott rá ahogy kell.
Én is szedtem az elevitet kezdetektől,én is pont 17 kg-ot híztam amiből 10 lement még a kórházban.Most 55 kg vagyok,tehát 1-el kevesebb mint terhességem előtt.Ebben Nagy segítség volt Balázs az biztos!
Lehet Bp.re fogunk költözni,de ez még nem biztos úgyhogy erről ennyit.Majd este bekukkantok.
Ági
 
 


Sziasztok!
Petra!
Ügyi vagy, hogy elmentél a fogorvoshoz!!!

Ági!
Régen jelentkeztél, mi van veletek?
Pest????

Csilla!
Jó mulatást! Majd számolj be mindenről....
Hááát a hízásról tudnék mesélni.... 17 plussz kilóval mentem be a kórházba, 11 minusszal jöttem ki, a szoptatás alatt lement még 4, de aztán visszaszedtem néhányat... most kb 9 - 10 kilóval vagyok nehezebb, mint terhesség előtt... próbálom leadni, de nem megy....
Szerintetek mennyire van a plussz kilókra befolyása a fogamzásgátló tablettának? Van valakinek ilyen irányú tapasztalata? Vagy valami jó taktikája a kilók ellen????


Zs

Kép
Kép
 


Szia Ági!

Jobbulást kívánok Balázsnak! Nekem is nagyon soknak tűnik ez a 17 kg hízás, bár az sem mindegy, hogy indul az ember, én pl eleve minimum 5 kg pluszból indultam, így nem lenne szerencsés ennyi hízás. Hogyhogy Bpre költöztök? Ott kapott állást a férjed?
Zsuzsi!
Eddig is csak a lustaságomon múlott a fogorvos, meg azon, hogy mikor mentem, épp nem rendelt az orvosom. Amúgy egyáltalán nem fájt, injekciót sem kértem.
Petra

Kép
 
 


Még azt elfelejtettem, hogy rám semmilyen hatással nem volt a fogamzásgátló, egyáltalán nem híztam tőle, de szerintem fogyást ne várj tőle.
Taktika a kilók ellen: én nagyon sok édességet eszek, ezért Béres Króm tablettát szedek, ami segít a szénhidrát anyagcserében. + sok folyadék, gyümölcs, kevés kenyér.
Petra

Kép
 
 


Helloka.
Balukám 2 napja 38 fokos lázban szenved reggel és este,napközben "csak" hőemelkedés.Ma észrevettem 3 foghegyet szegénykémnek még plusszba.Kettő alul,egy felül hátsó rágófog.Asszem ma megint a mi ágyunkban alszik.
A férjem 8. éve dolgozik Pesten,ezért unja már a feljárkálást kétnaponta.Főleg mióta megszületett Balázs azóta ilyen rossz.Most lenne lehetőség hogy szolgálati lakást kapjon,ezért nagyon úgy néz ki összejön.Biztos nehéz lenne először,de itt vidéken mihez kezdek majd a sz...s érettségimmel ha lejár a gyes?Muszáj áldozatot hozni néha!Egy idő után pedig lecserélhetjük újépítésűre.
Ja,lehet ide képet felrakni?Majd jelentkezem!Ági
 
 


Szia Ági!

Mostmár emlékszem, hogy írtad, hogy a férjed Pesten dolgozik. Sok sikert kívánok a költözéshez, remélem sikerül! Biztos, hogy neked is több lehetőség lesz ott. Képet a profilodba tudsz feltenni, én legalábbis csak ezt a lehetőséget ismerem.
Petra

Kép
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi!
Én fogyás ügyben a mozgásra esküszöm. Szerintem csak az "odafigyelek az étrendre" nem segít túl sokat. Hiszen ha a kilók le is mennek, attól még a bőr csúnya marad és az izmok sem maguktól születnek.
Ami a fog.gátlót illeti: a mai tabletták állítólag már extramodernek és minimális hízást fejtenek ki (elhanyagolható). Én nem sokáig szedtem, csak vagy másfél évet, persze nekem is sikerült felhízlalni magam 55 kilóra. Később kiderült, hogy mégsem attól híztam, hanem az allergiaellenes gyógyszertől, mert abban van steroid és az hizlal, mint állat. Mindegy azóta nem szedem és ügyesen megoldjuk a dolgot nélküle, és még jobban is érzem magam. 52 kiló vagyok a 158 cm-hez.
Szóval én rávenném magam a tornára. Ott is van mellettetek a Honvéd úton, az is elég jó, én is jártam oda. vagy tudnám ajánlani a Körte utcai fitnesz termet, szuper oktatók vannak. Én most oda járok.

Petra!
Már vásárolgattatok a bébinek? Külön szobában lesz, hogy tervezitek?

Ági!
Biztosan több lehetőségetek lesz, mint itthon. Bár összességében én egész Magyarországról nagyon szar véleményen vagyok. Leapasztják az átlagos életet élő embereket, s hízlalják az amúgy is vastagokat.
Még az is lehet, hogy tanulni is lesz kedved, bár már a diplomásnak sincs több esélye, mint egy érettségizettnek. Vmi szakmával járnál jól.
Hogy áll a fogzás? Szegény Balázska! De legalább ezen is túl lesz!

Képzeljétek!
Flokának is itt egy újabb foga! (Egy éjjel vísítás után.) Nagyon édes, csak egy kicsit lapát! De nem baj, ez még úgyis csak tejcsis.
Már feláll egyedül, de a lépegetéshez még kéri a kezünket.
A legújabb szokása, hogy úgy tapsol, hogy másnak a kezét fogja össze és azokkal csapkod. Annyira aranyos!
Mutatja a rókát, a kutyát, a cicát a képeken és amit lehet, azt életben is. Milyen gyorsan feljődnek!!!

Csilla

Kép
 


Szia Csilla!

Persze, hogy mozogni is kell, ez annyira evidens, azért nem is írtam.
Az 52 kg a 158 cm-hez szerintem ideális. Én 160 cm magas (vagy inkább alacsony) vagyok, és évekig 46 kg voltam. A terhességet 57 kg-al kezdtem, ami szerintem sok, de azt mondják, hogy annyiból nem baj, hogy nem vagyok vérszegény.
Még nem igazán vásárolgattunk, mert eddig fizetésből építkeztünk, de most 2-3 hét és megkapjuk a hitelt, akkor már tényleg meg kell venni, ami még hiányzik. Így is sok minden megvan, kaptunk két kiságyat, két babakocsit, bölcsőt, ruhákat újat és használtat is. Nekem kell majd hálóinget, szoptatós melltartót venni, gyerekülés meg ilyenek hiányoznak.
Gratulálok Flórának a mutatványaihoz, tényleg nagyon gyorsan fejlődnek.
Petra

Kép
 
 


Sziasztok!
Fiataloknak gratula az új fogacskákhozKép
Ági!
A tesómnak van diplomája, mégis munkanélküli....viszont anyukámnak csak érettségije van, és egy év munkanélküliség után talált állást... csak szerencse kérdése az egész...

Csilla!
Megpróbálom a mozgást is, de úgy érzem, most sikerült az életmósomon javítani. Nagyon-nagyon kevés kenyeret, péksüteményt vagy ilyesmit eszek, csak délben eszem krumplit, rizset, tésztát, vacsira csak cenzúrázott dolgot Kép kilókban még nem jelentkezett változás, pedig kb egy, másfél hónapja csinálom... jobban érzem magam, de néha rámtör az együnk már valamit érzés... (egyébként ma voltam ellrgiavizsgálaton, és kimutatták, hogy a parlagfűre vagyok allergiás, úgyhogy arra kell gyógyszert szednem...)

Képzeljétek, a hétvégén vendégeink voltak. Itt a babaneten ismerkedtünk meg velük, már tavaly is voltak itt. Nagyon aranyosak, és olyan hamar elment a hétvége...

Zsu

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Végre sikerült képet feltenni a profilomba. Ott vagyok a pocakommal és a barátnőm mint menyasszony a múlt heti esküvőn.
Zsuzsi!
Nagyon jó lehetett a babanetes találka!
Petra

Kép
 
 


Petra!
Nagyon csini kismama vagy!! Aranyos ez a ruha rajtad!!! Persze a barátnőd is jól néz kiKép
Zsu

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Nem tudlak megnézni egyikőtöket sem. Írjátok már meg, hogy mit kell beirogatni vagy hogyan kell megtalálni titeket a profilban. Béna vagyok, bocs.

Sokáig nem írtam, de tiszta jó világunk volt: anyukám most vált munkahelyet és addig minden nap lent voltunk nála. Arany életem volt: délben ebéd, utána alvás, húúú. De sajnos hétfőn kezd egy új cégnél és vége a jó világnak. Azért igazán élveztem ezt a sok segítséget.

Tegnap voltam bent a munkahelyemen és mennyi kismama! Mindenki most szül?! Azért ilyenkor tényleg nincs könnyű helyzetben egy suli, folyton új, helyettesítő tanárokat szereni. Akit meg felvesznek átmenetileg, annak meg azért szar, mert pár év és újból munkanélkül marad.

Zsu!
Mire nem jó ez a babanet?! És legalább itt a topicokban ismertétek meg egymást? Honnan érkeztek?
Kristóf nem megy bölcsibe?
Téged is ideiglenesen helyettesít vki? Véglegesítve voltál a sulidban?

Petra!
Én az utolsó pár hónapot már türelmetlenül viseltem, folyton csak szültem volna. Pedig csak akkor kezdődik a nagy munka , ha megvan a bébi!
Izgultok már?


Csilla

Kép
 


Csak rá kell kattintani a névre a kék nyilak alattira.
Ági
 
 


Nekem sem nevek, sem kék nyilak nem jönnek be. De mindegy, hagyjuk.

Kép
 


<-Itt a legördülő részben a bal felső sarokban minden üzenetnél van 4 kék nyíl,alatta a név aki küldte az üzenetet(erre kell kattintani),alatta Kezdő felhasználó/új felhasználó,Azonosító:.....,Üzenet száma:...
Írd már meg ha sikerült,mer'már idegesít!
Ági
 
 


Sziasztok!

Csilla!
Megpróbálok a kérdéseidre válaszolni...
Amíg gyeden voltam, felvettek helyettem valakit, mert véglegesítve vagyok. Akit fölvettek azt is véglegesítették, szóval hál'istennek mindkettőnknek van állása...
Kristóf a héten itthon volt, mert csúnyán köhögött, és úgy gondoltam inkább most kúrálom ki, minthogy a suliból az első hetekben kelljen hiányoznom...
A babanetes ismerőseinket a dekopázsos(szalvétatechnikás) topikból ismertem meg. Utána MSN-en beszélgettünk sokat, kiderült, hogy nagyon jó fejek, és egy fél évvel fiatalabb a gyerkőcük a miénknél. Szóval tavaly meghívtuk őket egy napra (Sóstó, Falumúzeum, belváros)aztán pünkösdkor Egerben voltunk 2 napot, utánunk jöttek, ott is eltöltöttünk egy napot, és most három napra jöttek Nyíregyre úgy, hogy egy hozzánk közeli panzióban aludtak, és egész nap velünk lógtak. Nagyon jó volt, teljesen olyan értékrendűek, mint mi vagyunk. Úgyhogy az őszi szünetben mi megyünk hozzájuk Miskolcra!!

Nah, egyelőre ennyit...majd holnap benézek...
Zsu

Kép
Kép
 


Ági!
Aranyos vagy, sikerült. Az esküvő után majd én is rakok fel egy képet a kis családomról.
Mi van veletek? Költözés?

Kedves Többiek!
Nektek is írok az esküvő után, csak most rohannom kell táncpróbára.

Csilla

Kép
 


Csilla!Örülök hogy sikerült!!!!!!!Én is rakok majd fel Baluról ha elalszik végre.Holnap jönnek a vevők,utánna tudok újjat mondani.Remélem gyorsan elintéződik.
Ági
 
 


Sziasztok!
Zsuzsi!
Köszi a bókot mindkettőnk, vagy hármunk? nevében.
Csilla!
Jó lehetett egy kis kényeztetés, pihenés anyukádnál. Néha ráfér az emberre.
Még nem vagyunk türelmetlenek, csak azon izgulunk, hogy időben kész legyünk a házzal. Jó esetben van még bő másfél hónapunk.
Petra

Kép
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron