Új privát üzeneted érkezett!

Csak ide tévednek többen is...

Látom, nagy baba-mama klubos vagy! Mi mostanában tervezzük, hogy elmegyünk 1x, megnézzük, milyen is ez! Bár nekem még pici a babám, szal nem tudom még úgy letenni, hogy közben mással tudjak foglalkozni, de legalább a társaság miatt megérné!

 
 


Szia!
Ami a Baba-Mama Klubot illeti, az hivatalosan ugyan a nyári szünetben nem üzemel, de mi ettől még továbbra is működtetjük.
Minden pénteken összejövünk valakinél egy kis kerti játékra.
A gyerekek kora változó, de pillanatnyilag nem a Réka lenne a legkissebb azt hiszem. Ezen kívül szerdánként is van lehetőség találkozni egymással. Természetesen bárkit szívesen látunk.
Ha szetnél többet megtudni rólunk akkor szívesen segítek!!!
Az eddígi programjainkon készült fényképeket megnézheted a www.kep.tar.hu/pintek oldalon
Ha bárkit érdekel a Törökbálinti Baba-Mama Klub nyugodtan írjon nekem : pinterk@enternet.hu
 
 


Sziasztok!
Szeptember 14.-én újra indul a Baba-Mama Klub a MMMH-ban, minden pénteken 9.30-11.30-ig. Kérésre küldök programlistát. Mivel az idei évben elég sok külső programunk van, érdemes érdeklődni mielőtt eljöttök.
Mindenkit várunk szeretettel!

Pintér Katalin: 20-445-27-23
baba-mama@freemail.hu
 
 

 
 

Sziasztok!

Ha nem bánjátok csatlakoznék hozzátok, én is Törökbálinton lakom.
Nukada mi van veletek?
Szilvi
 


Szia!

Ismerjük egymást???
Mekkora babád van? Merre laktok?

Mi megvagyunk, átestünk (legalább is apa meg én) a náthán, Rékának nem volt baja. Most hetente 4x járunk át Biára a fejlesztőbe, Lett a kisasszonynak a koraszülés miatt egy kis izom-feszültsége, azt próbáljuk kilazítani belőle. Egyre ügyesebb és sok örömet okoz!

Mesélj magatokról!

 
 


Szia!

Azt hittem, hogy a 3 adatból felismersz:)
Törökbálinton lakom nevem SZILVI17 és babát várok.
Még mindig nem esik le??? :D

Örülök, hogy jobban vagytok.

Szép Napot.

Szilvi
 


Több Szilvi nevű kismama is lakhat Bálinton... :wink: :wink: :wink:
Hogy vagytok??? Pont ma gondoltam rátok!

 
 


Szia!!! :D

Persze több Szilvi nevű kismama is lakhat Bálinton :D
Jól vagyunk köszönjük, nagyon aktív a kisfiam, de még mindig keresztben fekszik, remélem befordul.34.hétben vagyunk már, közeleg az idő, kicsit izgulok. :D Minden rendben van vele, szerdán megyünk dokihoz.Ha valamikor ráértek, elmehetnénk egy kis sétára
ha jó idő lesz.Nem todom, hogy meg van e a számom de majd elküldöm sms-ben és ha jó nektek csörögj.Már megnézném a pici Rékát.
Vigyázzatok magatokra.

Jó éjt
Szilvi
 


Oké, bár pont most Réka megbetegedet :cry: :cry: Nem akarunk rátok köpködni minden félét! Sétákkal megcsínján, én is nagyot sétáltam aznap... Azaz rohangáltam a Máté és a Bence után... :lol: :lol:

 
 


Jó reggelt Nukada!

Jobbulást a pici Rékának.
Tegnap sokat mászkáltam és este nagyon bekeményedett a hasam, meg fájt is egy picit amikor lefeküdtem.
Már nem igazán mozdulok ki itthonról csak ha nagyon muszáj, elég itthon lépcsőzni állandóan.Már nehéz minden, pedig nincs is nagy hasam(szerintem).
Te ittál málnalevélteát szülés előt pár héttel?
Nekem most ezt tanácsolták.Kérdeztem a védőnőt de persze nem tudott rá semmit mondani.
Nem emlékszem már természetes úton szültél vagy császárral?
Család jól van?

Szia
Szilvi

Szép Napot
 


Nem ittam, mert azt a 36. héttől kell és Réka ugye 34. héten született meg, de nekem mindenki csak ajánlotta!
Természetesen szültem, de fájást kellett "csinálni", mert az nem volt...

Végül is kinél, hol fogsz szülni? Keményedéssel vigyázz, inkább pihenj sokat!!!!

Max, ha meggyógyulunk, elsétálunk meglátogatni!

Ma megyek veszek pár rucit Rékának, mert mindent kinőtt, alig van meleg holmija, pedig most már bentre is az kell!

Mindenki jól van, köszönjük. Nálatok?

 
 


Szia Nukada!

Sote 1.Női Klinikára járunk Fekete Tiborhoz de nme fogadtuk fel, szülésznőt akartunk de azt tanácsolták kismamák akik nemrég szültek a kórházban, hogy felesleges mert mindegyik rendes és segítőkész.Úgy döntöttünk, hogy nem fogadunk fel senkit és amikor rámjön a szülés akkor bemegyünk a kórházba és az ügyisnél szülök.Ma voltam CTG-n először a kórházba, minden rendben van a Levivel, de nagy nehezen tudtam csak felébreszteni.
Voltam ma a szülésfelkészítő tanfolyamon jó volt, és mondta a védőnő, hogy ők is megcsinálják.Ezt nem tudtam.De most esik le, hogy te nem is voltál.Ugye?

Vettél a Rékának ruhákat, hol szoktál vásárolni neki?
Jobban van?
Nálunk is mindenki jól van bár anyuval alig találkozok, apu múlthéten tapétázott és festett nálunk.
Bátyómék jól vannak Bence már 5 éves elmúlt augusztusban, nagyon repül az idő:)
Gyertek ha meggyógyult a Réka:)
Jó éjt
Szia
 


Hát igen, az én életemből ezek kimaradtak... :roll: :roll:
De majd leközelebb! :wink: :wink:

Ha új rucikat veszek, akkor a Kenguru goldba szoktam, vagy C&A.
Én Derzsi dokinál szültem, de hallottam a Joo dokiról is (illetve láttam, baromi jó pasi)

Nekem ctg-re a kórházba kellett volna járni, hogy adig is ismerkedek a szülésznőmmel, de tényleg itt is megcsinálják a védőnénik. Ki a védőnőd?

Vigyázzatok magatokra!!!

 
 


Szia!

Tegnap voltam a szülésfelkészítő tanfolyamon itt a védőnőknél, jó volt.
Juci néni a védőnőnk.Én nem tudtam, hogy itt is megcsinálják, a védőnő mondta(azt hiszem a Kissné) tegnap, hogy ne járjak be a kórházba mert ők is meg csinálják.9.30-12.30 voltam bent a kórházban, fárasztó volt.
C&A-ba milyen ruhák vannak(gyerek?Régebben ott vásároltunk a párommal, már több hónapja nem voltunk azért kérdezem, de elakarok menni még szülés előtt, mert én nagyon szeretem.

Jobban van a Réka?

Szia
 


C&As rucik jó minőségűek és szépek, de nem olcsók... Viszont van body 690-ért, az olcsó!

Rékát ma elvittük drnénihez, semmi komoly, kapott köptetőt, meg orrcseppet.

Most rohanok ügyet intézni, még a bejelentkezést csináljuk...

 
 


HALI!

Melyik dokihoz jártok?

Kép

Kép
 


Csobayhoz!
Sztem tök aranyos, nagyon jól bánik a gyerekekkel! Mindig van egy jó szava, ölelése a picikhez, mindig bocsánatot kér tőle, ha "rosszat" csinál vele.
Amikor szabin volt, el kellett mennem a Ritvaihoz, hááát, kicsit sem nyerte el a tetszésemet...

 
 


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html

Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...


ÉLETMÓD----HOL ÉRDEMES ÉPÍTKEZNI?

nem enged linkelni valamiért...

Kép
Kép
Kép
 
 


Szia NUKADA!

Hogy vagytok?Meggyógyult a pici lányod?
Csobayt fogom választani, bár én gyerekkoromba csak a Ritvayhoz jártam és a mai napig megismer, köszön.De a Csobayt többen dícsérik.De az lesz a legjobb ha egyikhez sem kell majd mennünk.
Hogy viselitek ezt az időt?Zoli hogy van?

Puszi

Jó pihit

Szilvi

Kép

Kép
 


Húúúha, Te mindjárt szülsz!!! Jaj, de izgi!!!

Réka már jobban, jókat alszik ebben az időben (gondolom, te is)

Nincs is olyan nagy pocakod, ahhoz képest, ahogy indultál. Hány kg-t híztatok?

Zoli megvan, most éjszakás raktár+feltöltő csopvez. Tartod valakivel a kapcsolatot az IKEAsok közül?

Vigyázz magatokra és dobj egy smst, ha megjött a legényke!

 
 


Szia!

Tegnap voltunk ultrahangon, minden rendben van a Levivel. :wink:
Tegnap töltöttük be a 37.hetet, és 3140g a drága(+-10%).Meglepődtünk!!!Azt mondta a doki ha kihúzom a 40.hetet akkor kb 4 kg lesz a "kis"fiam.Kicsit betojtam, hogy a kis termetemmel ezt, hogy fogom végig csinálni, de azt mondta a doki, hogy széles a csípőm nem lesz probléma.Úgy legyen.
Egyre több jóslófájásaim vannak, szerintem hamarabb fog jönni, de majd ő eldönti, hogy mikor lesz ránk kíváncsi. :wink:
22.5kg-nál tartok most. :wink:
De mindenki azt mondja, hogy nem látszik, én viszont már nagyon is érzem.
Bízom benne, hogy hamar lemegy.
Hajnival szoktam néha beszélni, nyáron sokat találkoztunk de most eltűnt, nem tudom mi van vele.Meg a Nellyvel szoktunk msn-ezni.
Meglátogatnálak titeket már,párom 4.hete beteg és eddig tartott ellenállnom neki, tegnap már úgy kelltem fel, hogy tiszta nátha vagyok.

Természetesen írok ha megszületett a kisfiam.
Vigyázzatok magatokra, és szoríts nekem.Köszönöm

SZia
Szilvi

Kép

Kép
 


Sziasztok

Van egy Álomvirág légzésfigyelőm, amire már nincs szükségem, és nagyon elégedett voltam vele. Azért írok ebben a rovatba, mert a közelség miatt személyesen is át tudnám adni.

Új ára 23400,- volt tavaly. Én adnám 14000,- ft-ért.
telefon:30/3100056

Érd
 
 


Szilvi:
Jobbulást!!!! Oscillococcinumot (homeopátiás) vehetnél be, én is azt szedtem, meg Réka is azt kapott. Nehogy náthásan szűlj, azt Levi elkapja tőled... :roll: :roll:
Szép kis méretei vannak a nagyfiúnak. De legjobban a 22,5kg-n lepődtem meg, tényleg nem látszik! Biztos hamar le fog menni!

Tényleg, befordult Levi, vagy császár lesz???

 
 


Sziasztok!
Már nagyon régen nem néztem be. Azt hittem itt már nem fog történni semmi. Nagyon kellemes meglepetés, hogy mégiscsak beindul itt valami.
Szeretném a segítségeteket is kérni. Készül egy olyan weblap, ami a Törökbálinton élő kisgyerekes családok életét próbálná megkönnyíteni. Szeretnénk ide feltenni minden olyan információt, ami fontos lehet nekünk. Ha van bármi, amiről úgy gondoljátok, hogy érdemes lenne feltenni az oldalra, azt légyszíves írjátok meg nekem itt, az oldalon megadott vagy a saját e-mail címemre : pinterk@enternet.hu . Ha az üzenőfalra teszitek fel, az is jó. Bármilyen építő jellegű kritikára is vevő vagyok.
Az oldal címe: www.baba-mama.mlap.hu
Ez nem reklám!!! Az oldalonra azért kerülnek reklámok is, mert olyan szolgáltatásokat is szeretnénk ajánlani, amik megbízhatóak!!
Így senki nem kerül kellemetlen helyzetbe egy ismeretlen szolgáltató megbízhattlansága kapcsán.
Ez az oldal valóban értünk, értetek készül!!
Ezért is kérem minden Törökbálinton élő anyuka, család segítségét hozzá. Köszönöm!
Sziasztok!
Katalin
 
 


Szia Nukada!

Befordult már a gyermekem.2 hete vannak néha jósló fájásaim(méhösszehúzódások, hogy a szemem is kiesik annyira kellemetlen,méhembe érzek szúrásokat),elvileg van még 9 nap, szeretnék már szülni.Holnap megyünk dokihoz megvizsgál kíváncsi vagyok, hogy tágult e a méhszájam.
sokan mondták, hogy a frontok majd megteszik a hatásukat és megyünk szülni, hát nem így lett.
Én már felksészültem, a párom kevésbé :wink: de nekem kell végig csinálni.
Jól vagytok?

Puszi
Szilvi

Kép

Kép
 


Szia!
Mi jól vagyunk, Réka tegnap volt 8 hónapos! 7120g és 74-80as ruhákat hord :shock:
Kibújt 3 nap alatt 2 foga és sztem a föntiek is elkezdte kitörni.

Sok sikert Nektek, legyél ügyes és bármi van, telcsizz nyugodtan, 0-24-ig be vagyok kapcsolva!!!! De tényleg!

Azért még írhatsz, ameddig nem szülsz! :wink: :wink:

U.i.: Szoktalak olvasgatni a téli babás topicon, onnan tudok infókat :wink:

 
 


Szia!

3 nap alatt 2 fog????Akkor jó éjszakáitok lehettek :D
Bíztam tegnap a hóban, hátha előcsalogatja Leventét de semmi.
De elvileg van 3 napja.Azt mondják a fiúk lustábbak.Mondjuk ha olyan lesz mint az apukája, akkor még ráhúzunk pár napot.
Szerdán kell mennem ctg-re, csütörtökön megyünk a dokihoz ha persze nme szülök meg addig és akkor majd meglátjuk, hogy mi lesz.Ő azt mondta, hogy szoktak várni 1 hetet.Félek azért attól az egy héttől, bármi történhet.Örülnék ha holnap születne meg mert holnap van a névnapom és nagyon nagy ajándék lenne nekem a kisfiam. :wink:De ez nem kívánság műsor.
A télis topicban egy kismama 2 óra alatt megszült ma, és első baba.Én is ilyen szülést kívánok magamnak.
Család jól van?Mama?

Vigyázzatok magatokra

puszi

Kép

Kép
 


Szia!

Boldog névnapot utólag is!!!!

Ha még egyben vagy: inkább legyen kicsit lassabb, nem jó, ha gyors, nagyobb a sérülés veszélye... érted, milyen sérülés, ugye? Már nem mondom ki, mert már a finisben vagy!

Kívánom, hogy minden úgy legyen, ahogy Nekes és Levinek a legjobb!

Puszi!

 
 


Kedves mamák-papák és babák

Eladó Baboo babahordozó!

Olyan mint a Baby Bag.
Hasonlít a kendőre csak korlátozottabbak a hordozási lehetőségek, ellenben egyszerűbb a használata és nem kell a rengeteg anyaggal bajlódni, ha éppen nem használjuk, ráakasztva a babakocsi tolókarjára pakolóterületet nyerünk.


Nagyon jó minőségű, vidám színes pamutból.

Két pozicióban, újszülöttkortól hordozható. Eleinte fekve később ha már a baba ülni tud csípőhordozásban.



Honlapomon többet is megtudhat a hordozóról.

http://www.gportal.hu/portal/babooo

Mi nagyon szerettük, kisfiamat kb másfél éves koráig hordoztam.

Ára 8500 Ft


Képek és információk a hordozóról:

http://www.babanet.hu/tarsalgo.....mp;start=0
http://www.gportal.hu/portal/babooo/

A képen látható babák életkora:
első baba 3 második 5 harmadik 20 hónapos.


KépKép
KépKép
KépKép

Kép
Kép
Kép
 
 


Kedves Mindenki!

Német nyelvű óvoda után kutatok, nagyon örülnék ha valaki segítene, hogy van-e a környéken.

Köszönöm!
 
 


Sziasztok!

Egészségmegőrző teaklub indult Törökbálinton, a Kastély Pékségben. A következő időpont március 25. Kedd, 17:00.
Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk.
Részletesebb információt olvashattok a www.sunriderteaclub.mlap.hu oldalon.
Sziasztok:
Viki
 


Sziasztok!

Április 15.-én kedden 10:00-től hordozókendő tanfolyamot tartunk, Biatorbágyon: Rosenbach u.36. a BABUKA Gyermekfelügyeletnél

Aki nálunk vásárol hordozó kendőt, annak ingyenes a tanfolyam, aki már meglévő kendővel jön, annak 500 Ft.

Végre nem kell Budapestre bemenni, hogy hordozó kendő tanfolyamra mehessetek. Bababarát környezetben, itt a közelben is részt vehettek rajta.

Ha valaki szeretne eljönni, kérlek jelezzetek vissza, mert ha sok érdeklődő lesz, két csoportot is tartunk.
jelentkezni: mszell@interware.hu vagy 06/70-277-72-74 -es számon lehet.
További információt a www.okobaba.mlap.hu oldalon olvashattok.

Sziasztok:
Széll Viki

Viki
 


Sziasztok Lányok!

Itt egy újabb program, de kicsit más mint az eddigiek:

Már írtuk, hogy április 22 a Föld napja!

Ebből az alkalomból szerveznek Budapesten az anyukák egy közös sétát. Gondolom többen vagyunk vele úgy, hogy macerás bejutni Budapestre, így mi is megyszerveznénk a mi magunk kis sétáját.
Várjuk mindazokat az anyukákat, akiknek fontos, hogy milyen Földet adunk tovább a gyerekeinknek. Várjuk a hordozókendősöket, a kengurusokat, a babakocsisokat, a kismotorosokat, a kisbicikliseket, a babataxisokat, a kétlábon tipegőket, szaladókat, hancurozókat... Szóval mindenkit, aki kicsit hajlandó megszabadulni az autójától.
Az útvonalat még pontosítani kell, de találkozzunk a Szérűskertben, 9 órakkor, és induljon onnan a menet, jelezve, hogy nagy szükségünk van már játszótérre, nem is csak egyre. Esőben is mennyünk! (de igyekszem jó időt rendelni :) ). Aki csak tud autó nélkül jöjjön már oda is, hogy ne legyen ellentétes a mondanivalónk a cselekedetünkkel.
Ha lehet jelezzetek vissza, mert nagy létszám esetén lehet, hogy szólni kéne az önkormányzatnak is. (Bár a járdán fogunk sétálni, de ha véletlenül kivonulna egy nagyon-nagy halom mama és babája (esetleg apuka, őket is zsívesen várjuk), akkor lehet hogy érdemes útlekerítést is kérnünk.
Várom az útvonal javaslatokat is.

Kb. 1-2 órás sétára gondoltunk, így hozzatok enni-inni valót a gyerekeknek.

Köszi:
Viki, Levi

Ui.: (mi biztos ott leszünk, várunk titeket is.)

Viki
 


Szia Szilvi!
Nem is tudtam, hogy Babanetes vagy.
Majd írok még csak most rohanok.
Puszi nektek
Ja Levinek boldog hófordulót.

 


Sziasztok!

Bocs,hogy ismeretlenül írok,de szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy családi napközit Érd-Parkvárosban, közvetlenül Törökbálint határában. :)

Itt egy kedves, tapasztalt Óvónő figyel a csemetékre. Sok mese, dalolás, játék és kert várja a bölcsiről lemaradt apróságokat. 1,5 éves kortól. Az én kicsi lányom imádja.
További jó babázást! Bővebb infókat privát üzenetben szívesen küldök!
Vendég
 


Sziasztok!

Nem tudom van-e még itt élet.

Szeretnék segítséget kérni! Azt hallottuk, hogy a törökbálinti Corában átveszik a zsugorított PET palackokat. Tud erről valaki valamit. Igaz-e és mennyit adnak darabjáért?

Ha valaki szán rám időt, előre is köszönöm.

vhencsi
Kép
 
 


Kedves Mindenki!

A Babanet nevében szeretettel várunk Titeket a 2009. július 25-i Találkozón, a Millenáris parkban.

Kérdésekkel bombázzatok nyugodtan, kajaügyileg is egyezkedhetünk ebben a topikban.

Gyertek, gyertek!

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Én etyeki vagyok, de a lényeg, hogy környékbeli, kétgyermekes édesanya, aki a terméktapasztalatai révén szeretné felhívni figyelmeteket arra, hogy mennyire keveset kell csak azért tenni, hogy vigyázzunk családunk egészségére és a havi kiadásokat minimalizáljuk.
Csak címszavakban:
- vegyszermentes takarítás
- felhasznált vízmennyiség minimalizálása
- mosáskor 80% mosószer spórolása a mosás hatékonyságának megtartása mellett

Szerintem Te sem vagy ellene annak, hogy környezettudatos termékhasználóvá válj, s mindemellett egy egészségesebb környezetet teremts családod számára.

Szívesen várom jelentkezéseteket:
k1976@freemail.hu
 


Anonymous írta:Sziasztok!

Bocs,hogy ismeretlenül írok,de szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy családi napközit Érd-Parkvárosban, közvetlenül Törökbálint határában. :)

Itt egy kedves, tapasztalt Óvónő figyel a csemetékre. Sok mese, dalolás, játék és kert várja a bölcsiről lemaradt apróságokat. 1,5 éves kortól. Az én kicsi lányom imádja.
További jó babázást! Bővebb infókat privát üzenetben szívesen küldök!


Szia!

Talán egyszer már kértem tőled privátba elérhetőséget, mert nekem nagyon közel lenne. Most vált aktuálissá, és elhagytam valahol a papírt, amire felírtam a telefonszámot. Ha még olvasod ezt az oldalt, rendkívül hálás lennék, ha tudnál bővebb információt adni!
 


Sziasztok!

Azt tervezem, hogy 2,5 éves kislányommal Törökbálintra költözöm, így örülnék, ha megosztanátok velem a tapasztalataitokat, elsősorban az óvodai helyzet (körzet szerint a Walla József óvoda lenne a mienk), a település élhetősége ilyen korú gyermekkel, a közbiztonság, az iskolákkal kapcsolatban gyűjtött tapasztalatok érdekelnének, de örömmel veszek bármilyen más információt is.

Előre is köszönöm a hozzászólásokat!
napsika
Érd
 
 


Sziasztok!

Mi jövő tavasszal költüzünk. Örülnék egy-két hasznos információnak a városról, közösségekről. Mindkét fiam  a Walla oviba fog járni. Milyenek ott az óvónénik? 

Köszönöm, 
Kata
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: