Új privát üzeneted érkezett!

Nitácska:
Elpasszoltam a nagylányom Erdélybe anyumhoz, aztán a fiam alvási idejében a lakás egy-egy részét takarítom, rendezgetem. Jó kis rosszidős program, nem?

Öt hónaposak vagyunk -nem is hiszem el!!! De hát most született enyém kölök!!! Mostanában nap mint nap rácsodálkozok erre!!

Vikicsi???? Merre vagy???

Kép Kép Kép
 
 


Ismét nem mulasztom el üdvözölni önmagam - ja és még aki erre tévedne. Csajok, hun vagytok????

Kép Kép Kép
 
 


Ismét nem mulasztom el üdvözölni önmagam - ja és még aki erre tévedne. Csajok, hun vagytok????

Kép Kép Kép
 
 

 
 

szia szépen növöget a kisfiad már 5 honapos elmult,nemsoká szalasni is fog! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hali Nitácska!!!

Igen -és azé nem adok még rá cipőt, hogy nehogy kifusson a világbúl!!! :lol:

Te a nagyfiadnak mé nem csinálsz vonalzót???

Kép Kép Kép
 
 


van neki is vonalzoja de én váltogatom a vonalzoimat,így mindíg más van kint! :oops: :lol: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Má megint erre tévedtem: úgy látom felesleges volt attól rettegnem, hogy nem bírok majd visszaolvasni, annyi új hozzászólás lesz!!!! :lol:

Kép Kép Kép
 
 


VII. ker.-i anyócák, babócáK! Ha egy kicsit jobb lesz az idő, akár össze is futhatnánk a Rózsák terén. MIT SZÓLTOK AZ ÖTLETHEZ???

Kép Kép Kép
 
 


jo nektek akkpr ha taliztok!kellemes beszélgetést!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska! Megverlek!!! :lol: :lol: :lol: Hát saját magamon kívűl látsz valakit, széles e topik földén (na jó,még te is itt vagy)??????? Rajtad kívűl csak vikicsi volt, de ő is úgy eltűnt, mint szürke szamár a ködben!!!!!!!! De olykor tényleg jókat beszélgethetnék magammal!!!

Kép Kép Kép
 
 


Most jövök rá!!! Te csak szívattál!!!!!! És én bevettem!!! :shock: :shock: :shock: Azt hiszem mostmár tényleg megverlek!!!!! :lol: :lol: :lol:

Egyébként van valami új költözés ügyben???

Kép Kép Kép
 
 


ilyen bunyós vagy????? :twisted:
nem sok uj van költözés terén!
ha van kedved valamikor talizhatunk valahl?! :wink: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Á, dehogy, ismered a mondást! ha ugatok, akkor nem harapok!!! :lol: :lol:

Ohóóóóóó, topiktali készülődik emberek!!!! Mit szólsz mondjuk a csütörtök-péntekhez??????? Ja -és holnap reggel megérkezik a jányom, tehát harmadmagamra számíts. Mondjuk a Szentpisti parkhoz mint helyszín? Hány emberre számítsunk, kérem a jelentkező névsorát!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép Kép Kép
 
 


topictali mikor és hol? :lol:
lehet nem érek rá csütörtökön a pénteket még nem tudom holnap megírom jó e! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na, egyelőre úgy néz ki, hogy elmarad a topiktali :cry: jövő hét eléggé zsúfoltnak ígérkezik (vendégeink Erdélyből), rá pár napra meg mi utazunk Erdélybe. 15 körül vagyunk ismét - akkor viszont feltétlenül sor kerítünk rá. Oksa?

Kép Kép Kép
 
 


fanetta nekem oké! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Halihó hetedikkerületianyukák!!!!!!!MEGGYÜTTEM!!!!!!!!!!!!!!

Azért ilyen sokat nem kellet volna írni távollétemben!!!!!! Mikor lesz annyi időm, hogy ennyi írást visszaolvassak???????? :shock: :lol: :shock: :lol:

Nimródom nem nagyon bírja az utazást, mert háton nem tud aludni, de túlélte valahogy. Fanni ő bármikor, bárkivel, bármennyit-már ami az utazást illeti. :)

Nitácska:most látom, hogy a nagyobbikod, pontosan akkor született, amikor az én kisebbem, csak 2 évvel hamarabb :)
Mi a pálya veled(veletek)?????

Kép Kép Kép
 
 


nimrod is február 23-án született????????????? :shock:
megvagyunk köszi..án ugyan beteg vagyok és probálok vigyázni hogy a Máté ne kapja el... :roll:
Én meg nemrég voltam orvosnál és kiderűlt nincs pé-m.erre írt fel a doki clostit meg utrot de csak jővő honaptól tudom elkezdeni..remélem akkor már sikerűl a kistesó......... :roll: :lol: :lol:
és ti hogy vagytok? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ami azt illeti nagyon sok ember nem tévedt erre az elmúlt időszakban!!! PEDIG ITT IS VAN ÁM ÉLET!!!!!!!!!!!!!!!

Mi nemrég jöttünk haza Erdélyországból -sikerült visszarázódni aránylag simán. Fanni továbbra is örömmel megy bölcsibe - reggelente megkérdi, hogy "anya, hova megyünk?", vagy szól, hogy "én is megyek" :lol: . Egyre nagyobb, okosabb és értelmesebb nagylány(nem vagyok vele elfogult egyáltalán!!!! :lol: Na jó, csak egy icipicit!!!! :lol: ) Nimikém minden mellett feláll, amibe meg tud kapaszkodni, és hát elég sokat veri bele ebbe-abba, a kis buksiját - de remélem, az őrangyala legalább olyan szuper munkát végez, mint a Fannié :lol: :lol: :lol:

És ti Nitácska?? Máté nagyfiú????
Mikor költöztök errefelé????

Kép Kép Kép
 
 


szia..jó sok minden történt mostanába veletek... :wink:
az nagyon jó ha a nagylány szeret bölcsibe menni... :lol:
nimike meg még ügyesedik majd...mindentől ugyse tudjuk őket megovni akárhogyis akarjuk... :( :wink:
Máté már nagyfiu igen,...a szobatisztaságal küzdünk..mert még alvásoknál kell a pelus és ha kaka van akkor is kéri..sajna se a bilire se awc-re nem hajlando ráülni..de állva pisilniaz akar...nem tudom mit csináljak........ :roll: :idea:
költözni sajna nem fogunk mert nagyon sokat kérnek a lakásért és nem éri meg..de sűrűn jűrok be a mamimhoz..valamikor ha megyek be megíroom ide és akkor hátha tudunk találkozn..na mit szolsz?: :roll: :lol: :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ohóóó- de rég nem jártam errefelé!!!!! De úgy látom más sem tévedt ideeee!!!!! lassan kihal a kerület!!!
Oksa Nitácska - ha erre jártok, ugorj be. Sajnálom, hogy nem jön össze a költözés :cry: Priviben tüldöm a tel. számom.

Kép Kép Kép
 
 


szia......bocs hogy most reagálok......a telszámod megvan ......mostanába sominden összejöt.....keresztanya lettem........a máté beteg!!!!!!!!!szóval van dolog bőven.....de amint arajárok hívlak ám...... :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jóóóóó rég nem jártam errefele........de úgy látom más sem!
Nitácska, tiszteletbeli hétkeres, mi a pálya veletek???
Lenyugodtak a kedélyek, avagy még mindig pörögsz?

Kép Kép Kép
 
 


fanetta pörgök ezerrel főleg hétvégén.....szombat,vasárnap tanfolyamon vagyok a józsefkörúton...
mindíg nézem hogy írsz e......
ha van msn címed add meg felveszlek.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Én is VII. kerület. :)

Van egy 7 éves kispasim és egy 2,5 éves kislányom! És most várjuk a 3. csemetét. :)

Vonalzót is fogok csinálni! :)

muti
 
 


muti szia................gratula a 3. babohoz!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Újabb ember a láthatáron!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sziaaaaaaaaa mutiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!

Mikorra várjátok kismanót? Hol tervezel szülni? Mit szól a nagyfiad a kistesóhoz?

Nitácska: mi zújs veletek????? Jó régen nem jártam erre én sem, az tény!!

Ma voltunk Fannival korcsolyázni!!! Hát nem ment annyira flottul, mint ahogy előre elképzeltem. De hát senki sem tanul meg az anyja hasában korizni, miért pont ő lenne a kivétel :lol: :lol: ????
Egy hatalmas pofáraeséssel indítottunk, aminek következtében jól kihasadt a szája. Szóval van már annak látható jele is, hogy anyával korcsolyázni volt :roll: :roll: . Utána menegetett, kedve is volt - de azért még kell ezt gyakorolni.

Kép Kép Kép
 
 


Nitácska: köcsönjük szépen! :)

Fanetta: igen egy újabb ember itt :lol: :lol: :lol:
Szent Imrében fogunk szülni, remélem! Hacsak másképpen nem alakul az életünk. Előző két manó is ott született.
Nagyon várják mindketten a kistesót! A kicsi simogatja, puszit ad a kistesónak! :D

Korcsolya: remélem nem szegte kedvét a kicsi lánynak! A kispasim már a második "oktatáson" van túl. De eddig sehol nem sikerült "Sallait" faragni belőle! :lol: BÁr nem is ez volt a cél! A lényeg nagyon élvezi. Most úszni szeretnénk járni, de olyan helyet keresni ahová a kicsivel addig mi is bemehetünk egy másik pályára úszni, ameddig ő edzésen van. A KSIről tudsz valamit?

Szép hétvégét!
muti
 
 


Muti: nem, nem tudok róla semmi különöset - mesélsz?

Esetleg össze is futhatunk, ha már úgy is a közelben laksz.
Mit szólsz valamelyik délután, egy kis játszóterezéshez???

Nitácska: életjelet kérünk!!!!

Kép Kép Kép
 
 


sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!
jól vagyunk mi is....várjuk a tavaszt,de már nagyon.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

fanetta! én sem tudok! azért kérdeztem! :) hátha Te többet! melyik játszóra jártok? mi ha az idő engedi akkor a Klauzálra vagy amikor melegebb volt a Ligetbe.
Erősen játszunk a gondolattal, hogy a csajt bölcsibe adjuk. Ágál a lelkem, de érzem én is, hogy nem vagyok elég társaság már neki. Nem tudom! A VÁrosligetibe mennénk, hallottam jót és rosszat is! Még hezitálok!

niatacska: szuper, hogy jól vagytok! én megfáztam! nagyon! most szedem a hoemós bogyókat és várom a javulást! a tavaszt mi is várjuk, de nagyon lassan akar ideérni! :( nem tudsz véletlenül olcsó kiadó házat ott a környéketeken?

legyen szép napotok!
muti
 
 


muti halásztelekre godolsz?
kiadórol nem tudok de körbenézek....eladó rengeteg van......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia!
Igen! Mert lehet itt nem tudunk maradni (perben vagyunk az önkormányzattal) és ha addig bontásra ítélik a házat, nem tudom mi lesz veünk. A környéken keresek valami kiadót.
Köszönöm előre is!
muti
 
 


csak a kiadok érdekelnek vagy az eladó házak is?
mert itt a mi utcánkba van egy kis ház.....kb 40 nm-es lehet.ezt saccra mondom.....
ha érdekel megkérdezhetem a telszámot ahol tudsz érdeklődni......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Muti: Fanni is a városligetibe jár - szerintem nem rossz hely. Az idén meg szépen el is ballag onnan- te jószagú málanbokor - most volt, hogy elkezdett oda járni, és máris vége???? nem hiszem el!!!

Néha mi is szoktunk a városligetbe menni - de egyre ritkábban, mert ugye bölcsiből hazafele jövet ott van a játszótér, az evangélikus templom mellett - és hát az nagyon nagy csáberővel bír :)

De olykor a Rózsák terén is szoktunk kolbászolni a kölkökkel.

Elköltöztök??? :? :? :? :?

Nitácska: ne várjátok tivább a tavaszt, mert itt van 8) 8) 8) (igaz, ma nem nagyon látszott ez az időjáráson )

Kép Kép Kép
 
 


én meg mennék a városligetbe....de ha már melegebb lesz és mondjuk lehet állatkertbe is menni....imádok oda menni....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

fanetta: igen, bontani fogják a házat és nem tudom mi lesz velünk, mert most perben állunk az önkormányzattal.
bölcsi: nagyon töröm a fejemet! mert erre a pár hónapra minek! :) :wink: és még számtalan kifogást fel tudok sorolni! :oops: de ezek az üres kifogások!
Rózsák terén mi is szoktunk sétálni, de csak hajnali 8kor. :) A lányomat totál elbűvölte a sárgakocka :), a madáretető és a virágok!

mindkettőtöknek: http://www.allatkert.biztositastipp.hu/
március 31-ig lehet igényelni és felhasználni! :)

Sajnos ez a tavasz nagyon késik! tegnap is ma is olyan szél volt! Majd' megfagytam!

muti
 
 


muti itt halásztelken nincs kiadó ház csak eladó de az rengeteg...és vannak egész picik pici kertecskével is........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


muti találtam egy kertes kiadó házat!!!!!!!!!
ha érdekelj szólj....felírom a telefonszámát.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia!
Persze érdekel!
KÖSZÖNÖM!

muti
 
 


ok ha még üres felírom a telszámot!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULAAAAA NEKTEK
Most tévedtem errefele, és látom, hogy van egy friss babótok!!!!!
Nahát!!!!!!
Remélem, minden simán zajlott le!! Mesélj!!!!!

Kép Kép Kép
 
 


Sziasztok! Látom régi beszélgetés, de hátha valaki még olvassa :) gyerekorvost keresek, érdekelne vélemény Somogyi Anikó, Lengyel Boglárka és Szűcs Zsuzsanna doktornőkről.
Felteszek fura kérdéseket, amikre ha tudtok információval szolgálni megköszönöm :)
Hivatkozik-e arra, hogy front van és azért nyűgös a baba?
Bárkinek felhívta-e a figyelmét, hogy 2 hónapos korban a vegetatív idegrendszer fejlődése milyen tüneteket okoz?
Oltásokat egyben vagy külön-külön adja-e be?
Oltás párti vagy ellenes?
Érdekel még továbbá, hogy milyen kedves, türelmes, mennyire emlékszik a babára?

Köszönöm, ha valaki hozzászól :)
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: