Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,
szeretném tudni, hogy van-e még valaki errõl a környékrõl? Én egy 15 hónapos kisfiú anyukája vagyok.
Vendég
 


Szia babumami!

Ugyan én már Pesten élek, de 22éves koromig Bonyhádon laktam!

zafi
zafi
 


zafi
 
 

 
 

Szia Zafi,
végre valaki beírt ide...hát úgy látom, nem hemzsegnek a szexárdiak! Akkor hajrá Bonyhád! És mekkora a bébi?
Szia
Babumami
Vendég
 


Szia Babumami!

Réka 14 hónapos. Már 1 évesen stabilan járt és most kezdi élvezni a dumálást, egyre több mindent mond és próbál utánozni minket.
Mesélj te is a kisfiadról! Mit szoktatok csinálni egész nap? Milyen babás programok vannak Szekszárdon?
Ismersz egyébként bonyhádiakat?
Én ismerek pár szexárdit, énekeltem pár évig a Madrigálkórusban.

szia,
zafi
 
 


Szia Zafi,
szóval szintén zenész! Én is az lennék...zenetanár vagyok végzettségem szerint, bár nem tanárként dolgozom, de énekelek a Gagliarda Kamarakórusban. A madrigálosok 2/3-át is tuti jól ismerem! Bonyhádon csak néhány emberkét tudok, pl. Rónainé Terike (énektanár) vagy Gyõrffy istván, aki Pécsen volt tanárom, felesége Ágota a zenesuliban tanít. Viszont sok rokonom lakik Aparhanton és egy jó barátnõm Nagymányokon. Itt vannak klassz babaprogik, míg pici volt, jártunk a védõnõkhöz baba-mama tornára és babamasszázsra, mostanság pedig babajátszóba minden héten. Aztán meg bébi-búvárúszásra is, kb. 1/2 évig, de sajna ekcéma miatt mellõznünk kellett. Kép Pedig Bazsi imádja a vizet! Na most megyek, mert jönnek este vendégek, majd megpróbálok feltenni ide a Babanetre magunkról néhány képet, vagy küldök priviben!
Sziaaaa
Babumami
Vendég
 


Szia Babumami!

Mindenkit ismerek, akiket írtál! Terike nénivel együtt énekeltem a bonyhádi kórusban Kép, a Gyõrffy soxor volt nálunk szolfézson tanfelügyelõ, de általában elaludtKép
Ágotát is ismerem, az apukája volt gimiben a magyartanárom.

Nekem is van egy mányoki barátnõm - több is - aki Szekszárdon lakik már. Mennyi közös dolog, nem?
Réka is ekcémás, de minket nem tiltott el a babaúszástól a bõrgyógyász, azt mondta, hogy az nem árt neki, csak arra kell figyelni, hogy utána jól bekenjük hidratáló krémmel. Errõl elég sikat tudnék írni, majd ha több idõm lesz, akkor bõvebben beszámolok.
Kíváncsi vagyok a Bazsi-képekre! Rékáról találsz a Zafi Réka babája topicban ill. a profilomban.
Pussz,
Zafi
 
 


Ja, lehet, hogy ismered a keresztanyámat? 20 éve énekel a madrigálban, Nusika néven fut.Kép

zafi
 
 


Szia zafi,
így hogy Nusika sajnos nem mond semmit, de látásból biztos ismerem. Réka nagyon édes, megnéztelek Benneteket Kép! Már én is tettem fel az elõbb egy képet rólunk a profilomba, ott Babu kb. 1 hónapos, úgyhogy nem most volt. Egyébként ha nyitok egy Topicot oda hogy kell beszúrni képeket? mert akkor többet is tennék fel. Az ekcéma-téma nagyon érdekel, majd írj róla! Már az x. krémet fogyasztjuk, de nem nagyon javul. Kislányodnak 1ébként gyönyörû a neve, nekem a kedvenc lánynevem, de sajnos Apukának nem annyira tetszik úgyhogy nekünk vszeg nem lesz Rékánk Kép . Valakit én is ismerek, aki Nagymányoki de már Szd-on lakik, Hadikfalvi Anitának hívják és együtt szültünk Pécsen. Nem ismered?
Sziaaa
Ági
Vendég
 


Szia Babumami!

Nem tûntem ám el, csak mostanában ritkán jutok a gép elé. Kép
Szóval mi egy Locoid crelo nevû kenõcsöt kaptunk az ekcémára és még egy gyógyszeres krémet, aminek leírom majd az összetételét, ha érdekel. Ezek így együtt 2 nap alatt elmúlasztottak minden tünetet és azóta sem tértek vissza!Kép Minden fürdetés és úszás után hidratálóval kenjünk és kész. Ja, és SebaMed fürdetõt és sampont használunk. Ezenkívül csak pamut ruhát szabad hordani és lehetõleg a plüssállatokat kerülni. (na, ezt nem nagyon tartjuk be, mert Réka imádja õket!)
Elõtte mi is rengeteg kenõcsöt kipróbáltunk, semmi nem segített, de ezek nagyon beváltak. A bõrgyógyász szerint ezek a picik 3-5 éves korukra jó eséllyel kinövik, de nagyon fontos a kenegetés, mert a szervezetük nem termel vmilyen anyagot és azt a hidratálóval tudjuk pótolni. Általában télen durvább a dolog, nyáron pedig a nap sokat segíthet.
Most hirtelen ennyi jutott eszembe!
Zafi
 
 


Szia Zafi,
most meg én nem írtam egy pár napja...elég elfoglalt voltam. A krémet majd légyszi írd meg, a fürdetõt és a sampont pedig kipróbálom. Mi most a Polysorbatos fürdetõt használjuk, elég undorító ahogy úszik a vízben és a bõre nem sokkal szebb mint elõtte Kép úgyhogy megpróbálom amit írtál! Voltál már a májusi Babaruhabörzén? Vszeg felmegyünk majd, ott megismerkedhetünk személyesen, persze Babut is visszük!
Akartok majd Kistesót? Mi már rajtavagyunk a babaprogin de 1elõre semmi. Még szopizik Babu és nem is jön meg rendszeresen, most próbálom elválasztani, de nem akaródzik neki. Nem gondoltam, hogy ilyen nehéz Kép
Jók legyetek
Szia
Ági
Vendég
 


Szia Ági!

Bocs, hogy így eltûntem, most is csak gyorsan írok pár sort, hogy nehogy azt hidd, hogy már nem is élek!
Tervezem, hogy kimegyek a börzére, jó lenne megismerkedni! Bár szerintem én Rékát itthon hagynám, még pocakosan voltam kinn és igen nagy ott a tömeg. De közel lakunk a Hungexpohoz, kb. 15 perc gyalog, úgyhogy megoldható a babás ismerkedés is!Kép Mi is szeretnénk lassan tesót, de még várunk 2 hónapot, mert nem szeretném, ha õ is decemberi baba lenne, elég sûrû volt karácsony!Kép Olyan február, március körül szülnék szívesen, aztán majd meglátjuk!
És itt a krém is, remélem jól írtam!
ACIDUM BORICUM PULVIS 3.000 G
CARBAMIDUM 5.000 G
ALUMINUM ACETICUM TART.SOL. /GALENUS/ 10.000 G
Na, most robogok is tovább, mert sok a tartozásom még!
Pussz,
Zafi
(én is Ági vagyok ámKép)
 
 


Szia Druszám,
hú de régen jártam erre Kép, kicsit összesûrûsödött a programom. Hétvégén Mogyoródon voltunk anyósoméknál múlt héten meg tetõcsere volt a házunkon, garanciában lecserélték a Lindabot mert anyaghibás volt. Aztán ha már 1x meg lett bontva a tetõ, átrakattuk a kéményt, mert ott meg a téglákkal volt gond. A kéményhez mindent a lakáson keresztül hordtak fel a tetõre...képzelheted. Takarítottam utánuk, mint egy mosómaci. De már túl vagyunk rajta és nagyon szép lett!
Felétek mi újság?
Szióóóó
Ági
Vendég
 


Hello!
Na, túl sok a hasonlóság közöttünk!Kép
Nálunk a társasházban beázott a kémény és nálunk elég ramatyul néz ki a dolog. ki kellene bélelni, de fentrõl nem megy, de múlt hétvégén kiderült, hogy bentrõl se. most annyi van, hogy holnap jönnek a festõk és leverik a vakolatot az elõszobában és a kisszobában és helyreállítják a dolgot.
elég büdi kátrányszag van, már 1 hónapja egy szobában élünk.Kép
szóval itt is lesz mit takarítaniKép
Majd jövök!
Pussz,
Zafi
 
 


Szia Zafi,
remélem, túl vagy a lakástatarozás minden kellemetlenségén! Nálunk nagy hírek vannak: múlt héten azt hittem, a hányingerem a járvány miatt van...én naiv... aztán hamar kiderült, hogy helyette a kistesó kopogtat...kb. 9 hetes vagyok, pénteken voltam Pécsen a dokimnál UH-on. Nagyon örülünk de picit félek a kis korkülönbségtõl az elején, míg mind2 pici. Késõbb viszont majd jól eljátszanak, remélem. Végülis eredetileg is 2 év korkülönbséget terveztünk...így 1 hónappal lesz csak több Kép. Meg aztán beindítottunk 8pont ma) egy online babaáruházat, www.bambino.hu, majd lesd meg,bár még nincs teljesen készen.
Szóval nem unatkozunk, viszont kicsi fiunk most 2x egymás után átaludta az éjszakát, elõször, mióta világra jött. Másfél év után már ideje is volt...
Ha még nem végeztetek, jó takarítást (ha létezik ilyen)
Szia
Ági
Babumami
 


Szia Ági!

Gratulálok!KépKépKép
Már mi is nagyon készülünk a másodikra, de min. 2 évet mi is szeretnénk közte!
Lakás kész, szerencsére férjem kitakarította, míg mi a Rékával anyósnál henyéltünk!Kép
A babaáruházat már láttam, hogy hirdeted, majd megnézem alaposan!
Most robogok aludni, mert ugyan Réka átalussza az éjszakákat, de 6-kor kel!Kép
Szia,
Zafi
 
 


Szia Zafi,
jó régen nem voltam, közben átestünk (picike és én) egy kis hányásos-hasmenésés víruson, szegény picit igen megviselte. Meg minket is, mert éjjel óránként fent volt és akkor ruhacsere meg minden ami kell...de már jól van és megint eszik mint egy kis sáska. Jó Nektek, hogy túl vagytok a lakástatarozáson, mi most tervezünk egy kis átépítést, hogy majd elférjünk négyesben a földszinten, mert az emeleten is van 2 szoba csak a lépcsõ túl meredek...Nem akarom elkiabálni, de talán javul az ekcémánk, bár most hogy beteg volt kicsit megint rosszabb lett.
Ti hogy vagytok?
Börzén lesz standunk, majd megírom, hogy hányas!
Szia
Ági
Babumami
 


Szia Babumami!

Húú, az a "fosós-hányós" nagyon rossz!Kép Elhiszem, hogy megviselt Titeket! Réka is beteg volt, valami vírus, de szerencsére már túl vagyunk rajta és annyira nem is volt vészes! Csak az volt döbbenetes, hogy lázas volt és nem lehetett rajta érezni! Ettõl én teljesen ki vagyok akadava!
Azért én inkább lennék a Ti helyzetetekben lakásfelújítás-ügyben!Kép Nagyon szeretnénk ebbõl a lakásból legalábbis egy nagyobba költözni, de a távlati cél egy kertes ház lenne. Csak itt elég korlátozottak a lehetõségeink. Meg az eladás is nagyon nehéz, úgyhogy fogalmam sincs, mi lesz. Pedig most már lassan mi is beindítjuk a baba2. projektet és akkor már kelleni fog egy nagyobb lakás. De nem akarok ennyit panaszkodni.
Azt mondják, az ekcémának segít a napfény, úgyhogy nyáron sokkal jobb! Én nem csak ezért várom a nyarat!Kép Annyira unom ezt a vacak idõt!!! Rékának idõnként elõjön 1-2 folt, de hamar el is múlik szerencsére.
Most mennem kell, mert leragadnak a szemeim! A mai nap teljesen kikészített, pedig csak vásárolni voltunk.
Remélem kijutunk a börzére!

Pussz,
Zafi
 
 


Szia Zafi, megint ezer éve jártam erre, gondoltam, most benézek. Szemleragadósdit ismerem, én ébren alszom egész nap, múltkor védõnéni 80/40-es vérnyomást regisztrált, és míg pocak nélkül a napi 2 kv volt a standard most mióta babás vagyok rá se tudok nézni, attól is émelygek, ha valaki mellettem kávézik Kép iszonyú. A kóla meg csak árt a babának...1 hete voltunk UH-on Pécsen, képzeld, az UH napra pontosan annyinak számolta, mint a korong szerint: 12 hét 6 nap. (Tehát maár majdnem 14...húha!!!) A hasam meg úgy nõ, hogy lassan kismamaruhákat kell hordanom, aki meglát, már gratulál...mi lesz velem a végére???
A napfényt mi is várjuk, ma végre jobb idõ volt, holnap pedig kimozdulunk babajátszóba, Bazsi már vágyik a babákhoz!!!
Jó éjt és szép napos idõt
Babumami
babumami
 


Zafi,
ha belesel addig, boldog Húsvétot Nektek és igény szerint sok/kevés locsolót!!!
Pusszantás
Babumami
aki nagyon örül, hogy ma végre szép idõ volt!!!
babumami
 


Szia Babumami!

Köszi a húsvéti jókívánságokat, nem jártam erre, mert Bonyhádon voltunk!Kép
Közben mi is átestünk a fosós-hányóson!Kép Nagyon vacak volt!Kép
Olyan jó, hogy babát vársz!Kép Mikorra vagy kiírva?
Most már mi is abbahagyjuk a védekezést, pont ma beszéltük meg, hogy most már mindjárt május és arról volt szó, hogy akkor "állunk" neki!
Gondolom készültök a börzére. Még nem tudom, mi lesz, de szeretnék kimenni!
Puszi,
Zafi
 
 


Szia Zafi,
csak most jutottam ide megint, remélem még benézel a hétvégéig! Kint leszünk a Bambinoval a Börzén, a 35-36-os dupla stand a miénk, ha ott jársz, keress meg!!! A nagy pocakról felismersz, már kezdek egy görögdinnyére hasonlítani...

Jó hétvégét

Babumami
babumami
 


Szia Babumami!

Sajno múlt héten nem volt netünkKép pedig akartam szólni, hogy sajnos nem tudunk kimenni a börzére, mert haza kellett utaznunk, apukám beteg, most jött ki a kórházbólKép
Tényleg nagyon sajnálom, jó lett volna találkozni! Remélem még adódik alkalom!

Zafi
 
 


Szia Zafi,
semmi baj, nem is hiszem, hogy icipici idõm is lett volna, akkora tömeg volt. Jól kifáradtam, aztán hétfõn elkezdett iszonyúan keményedni a pocakom, úgyhogy most pihizek meg magnéziumot szedek, nehogy gond legyen. Bazsival emiatt kellett az utolsó 5 hetet kórházban tölteni, így most óvatosabb leszek vagy próbálok. Persze emelni sem szabad de ha Bazsival egyedül vagyok itthon napközben, valakinek be kell tenni az etetõszékbe, aludni a kiságyba és hasonló...de azért nincs gond remélem, ma már csak pár keményedés jött.
Remélem, Apukád jobban van!!!
A börze egyébként nem volt rossz de szerintem elég szervezetlen az egész. Reggel pl. ölték egymást az emeberek a bejutásért a kapun, nekünk mázlink volt véletlenül rossz kapuhoz mentünk és simán beengedtek bennünket.
Az AFP-m megjött szerencsére OK, 2 hét múlva pedig 4D-re szeretnék menni, ha lesz idõpont.
Jó legyetek!!!
Babu-Mami
babumami
 


Szia Babu-mami!

Hát, vigyázzál magatokra!!! Persze el tudom képzelni, milyen lehet egy örökmozgó mellett pocakoskodni, csak már megtapasztalhatnám személyesen is! És már lehet tudni, hogy öcsike, vagy hugica lesz? vagy nem is akarjátok tudni?
Én szívem szerint nem akarnám tudni, Rékánál is meglepit szerettem volna, de a párom annyira fiút akart, hogy mondtam, inkább tudjuk meg, hogy nem ott a szülésnél csalódjon nekem, annál is inkább, mert én kezdettõl fogva éreztem, hogy lány.Kép Hasonló okokból a következõt is meglessük, ha nem lesz szégyenlõs!Kép
Annyian várnak babát megint a környezetemben, hogy már nagyon vágyom rá én is!
Majd mesélj a 4D-rõl, mi azt kihagytuk. Hova mentek, van Pécsen is?
Apukám most már jobban van, de sajnos jól nem mostanában lesz. Most nem kezdek bele, mert már nagyon álmos vagyok és hosszú is, de majd elmesélem.
Puszi,
Zafi
 
 


Szia Zafi,
kedden megyünk a 4D-re Pestre, ez egyben a 20 hetes hivatalos vizsgálat is lesz(mivel ott leletet is adnak és elõször 2D-ben megvizsgál, nem kell külön elmennem Pécsre). Egyébként Pécsen is van, de ott csak naponta pár órát 4D-zik a doki, mivel mellette normál szülészorvos, így idõpont csak a 30-32 hét környékére lenne. Itt meg elég pár nappal elõtte bejelentkezni...én kíváncsi vagyok, mi lesz, gondolom, majd meglátszik, én úgy érzem, hogy kislány, de lehet, hogy csak azért van, mert inkább azt szeretnék. De leginkább arra vágyom, hogy a doki közölje, minden rendben, a többi részlet másodrendû.
Majd ha túl vagyok rajta, elmesélem!!!
Addig is puszi
Ági
babumami
 


Szia Babumami!
Hogy vagytok? Már nagyon régen írtam, bocsKép
Nyelvvizsgáztam közben angolból - sikerült - meg ez a meleg is...
Mi volt a 4D-n? Kislányotok lesz? Mesélj!
Nálunk nem sok újság van. Dolgozunk a kisöcsin, de ha kishugi az sem bajKép Egyelõre még semmi eredmény, de abszolut a természetre bízzuk.
Páromnak végre kitör a nyáriszünet (tanár), megyünk nyaralni Egerbe és Tihanyba, és edzõtáborozni Hódmezõvásárhelyre, úgyhogy remélhetõleg jó nyarunk lesz!Kép
Ti mentek valamerre?
Írj majd, ha lesz idõd!
Zafi
 
 


Szia Zafi,
hát ez hihetetlen! Én is nagyon rég jártam itt, és erre ma benézek, és pont ma írtál...hiába, péntek 13 nem is olyan baljós, pláne, hogy nem vagyok babonás.
Hát 4D megvolt, szépen megmutatta magát a kiscsajszi...igen, úgy tûnik, az lesz. És hála Istennek mindent rendben találtak. Nyaralni csak a Balcsira megyünk július végén, anyósom cégének van ott egy tuti üdülõje szép tiszta temperált vizû medencével, így abba még pocakosan is fürödhetek és Bazsi is élvezheti. Szóval csak 1 hétre megyünk. A Ti progitok viszont jól hangzik! Férjem rokonai Egerben és környékén laknak, nem tudom, ismeritek-e a helyet, de ha ott vagytok, az egerszalóki fürdõt ne hagyjátok ki, egyedülállóan szép (bár mostanában nem jártunk arra). Lehet, hogy vmi weblapjuk is van, nemtom. A meleget mi is nehezen bírjuk, a kicsi egész nap fûz, hogy menjünk az udvarra a kutyusokhoz, szegény nem érti, miért kell itt bent kuksolni...
ha addig nem járnál erre, kellemes elutazást és persze sikeres "babaprojektet"!
Üdv
Babu-Mami
babumami
 


Szia!
Köszi az Egerszalókos tippet!Kép Épp keresgélek a neten, hogy merre kiránduljunk, ha Egerben vagyunk! A fürdõzés lesz a legjobb program, ez már látszik, mert Réka imádja a vizet és próbálkozik az úszással!Kép Ma is strandon voltunk!Kép
Kislányhoz gratulálok!Kép Mi lesz a neve?
További jó hûsölést!

Szia,
Zafi
 
 


Szia Zafi,
megvolt az első kirándulás?
Mi megvagyunk, ha hűvösebb nap van jobban, ha hőség, szenvedünk főleg én. Már nagyon várom a Balcsit július végén, de olyan hamar eltelik majd az az 1 hét...Néhányszor voltunk hétvégéken Fadd-Domboriban (ismered? Holt-Duna ág, elég jó hely) Bazsi eszméletlenül élvezi, csak mi alig győzünk utána szaladni a parton! Legalább ennél a terhességnél nem kell kismamatornára járnom, minden nap megvan a km! Bazsival - amikor csöpp volt - baba-mama tornára jártunk, hát 2 pici mellett ez se jön majd szóba, gondolom.
Majd mesélj, hogy miylen volt a kiruccanás!
Puszi
Ági
babumami
 


Szia Ági!

Most a héten még csak a nagyszülőket látogattuk körbe, hogy annyira ne hiányoljanak minket, míg csavargunk az országban!
Viszont a hét nagy híre: 5 hetes babó lakik a pocakomban!Kép
Mi is járunk baba-mama tornára, és ha időközben valaki kismama lesz, akkor ő külön gyakorlatokar végez, nagyon családia ott a hangulat. Az egyik lány a második babájával már 3 hetesen jött, igaz, a nagyot nem hozta, ő már bölcsis. De szerintem itt megoldható a 2 gyerekkel, mert tényleg nagyon jó társaság!
Fadd-Domborit ismerem, és nagyon szeretm is!Kép Tavaly a férjeméket oda küldtem osztálykirándulásra, mert mi pont akkor voltunk Bonyhádon, így még találkozni is tudtunk! Meg a Madrigállal is volt ott nyár végeken összetartásunk! Tényleg jó hely!
Bazsi mit szól hozzá, hogy jön a kistesó?
Pussz,
Zafi
 
 


Szia Zafi,
ez ám a jó hír!!! Gratulálok a pocaklakóhoz!
Mi pont ma voltunk UH-on Pécsen, hála Istennek a lepény jó helyen van (20 hetesen kicsit mélyen tapadt) és a babó már kb. 1 kg, e szerint a doki szerint is kislány Kép.
Mi jövő 7-en megyünk Balcsira 1 hétre, aztán gőzerővel kezdjük a ház átépítést, hogy legyen belőlünk valami ebben a három röpke hónapban.
Bazsi édes, puszilgatja és simogatja a pocakomat, boldog lennék, ha majd a kistesóhoz is így viszonyulna. Imádja a gyerekeket. Ma pl. voltunk a metroban, és mivel őt nem vihettük be az előtérben vártunk aukára. Volt ott 3 kisgyerek is, kapásból odament és simogatta őket meg bújt oda hozzájuk...aztán nem bízom el magam, lehet hogy más lesz, ha egy bébi állandóan az ő helyét birtokolja az ölemben és még szopizik is...majd meglátjuk.
És te hogy bírod? Hányinger és társai?
Puszi
Ági
babumami
 


Szia Ági!

Milyen volt a Balcsi? Nekünk nagyon tetszett, Tihanyban még a víz mélysége is elég jó volt! Réka imádta a Balatont, alig lehetett kiszedni a vízből!
Gratulálok a kislányhoz! Jó lesz egy ellenkező nemű baba!Kép Bazsi biztosan őt is imádni fogja, ha nem is az első perctől, de ha hozzászokik a tesójához és hogy mindig ott van, nem megy sehova, biztosan nagyon fogja szeretni és dédelgetni!KépKépKép
Pillanatnyilag én elég nehezen viselem a terhességet, émelygek szinte egész nap, csak abban bízom, hogy a 12-14. hét körül elmúlik, de legkésőbb félidőben! Nagyon tudok szenvedni, főleg azért, mert annyira bíztam benne, hogy a második terhességem sima lesz, hányástól és rosszulléttől mentes! Szerencsére a férjem itthon van, mivel tanár, úgyogy amit tud, levesz a vállamról, én meg jól ki is használom, henyélek egész napKép
Na jó, nem olyan rossz ám a helyzet!Kép
Réka leszokott a szopiról, mondjuk most már ideje is volt szerintem. Csak az a furcsa, hogy nem is hiányolja! Eldöntöttük, hogy kész vége, nem kap többet, és még csak meg sem kérdezte, hogy hol a cici! Nem hittem, hogy ilyen sima ügy lesz.
Jó munkát a ház átalakításhoz! Milyen gyorsan megy az idő, hogy már csak 3 hónap van vissza!

Puszi,
Zafi
 
 


Szia Zafi,
jujjjjj de régen látogattam ide, bocsi azért nem felejtettelek ám el! Rohan az idő, magam sem hisezm, hogy már csak 1 hónapocska van vissza...már tolatok rendesen és elég cipelnem a pocakot, de nagyon jó hogy vége a hőségnek, így már azért könnyebb. Remélem Te is jól viseled és elmúltak az émelygéses gondok! Nyaralás nekünk is jó volt, bár a déli parton borzasztóan punnyadt a Balaton így abban nem is fürödtünk csak az úszómedencében az udvaron. Ultrahangon a héten voltunk, már most 2,5 kg-osra saccolják a kiscsajt, remélem, azért nem megyünk el a pocakban 4 kilóig! A ház átalakítás tavaszig várat magára, hosszú a történet, de igazáűból 2 fő oka van: bővítésnél nem lehet beígérni gyereket a szocpolhoz (akkor sem, ha már útban van - Te érted ezt???) a másik, hogy kölcsönt kell felvennünk. Ehhez viszont 3 havi jövedelemigazolást kell felmutatnom (ami nem lehet GYED vagy hasonló) így most július 10-től a bentmaradt 68 nap szabimat töltöm. Így ha szülés után rögvest be tudjuk adni a hitelkérelmet, meglehet a szocpol is és a kölcsön is, reméljük. Persze attól előre félek, hogy tavasszal 2 picivel nekiállunk szétbombázni a házikót, viszont az megnyugtat, hogy anyuék mellettünk laknak, és ha úgy alakul, hozzájuk addig átcuccolhatunk. Mindegy, túl kell esni rajta!
Írj hogy mi van Veletek! Réka várja már a picit? Tudjátok már a nemét?
Sok puszi
Ági
babumami
 


Szia Ági!

Na mi újság? Megszületett már a pici?
Annyiszor gondoltam rád, de sose jutottam ide, elég zűrös heteink voltak és még lesznek is.
Épp felújítunk egy lakást, ahol a férjem lakott még a szüleivel és ha minden jól megy, 1 hónapon belül költözünk. Nagy a készülődés, szervezkedés.
Nekünk kisfiúnk lesz, nagyon úgy néz ki, és apukája után Péter lesz a neve. Náluk ez már generációk óta hagyomány. Réka nagyon szereti a pocakomat, ami most már elég rendesen gömbölyödik, sokan azt hiszik, hogy mindjárt szülni fogok, pedig azért még min. 3 hónapom van.
Nem tudom, mennyit ért ebből a kistesó dologból, de azért még van idő.
Na és Bazsi hogy fogadta a tesót? Mesélj majd mindenről, ha van egy szusszanésnyi időd!

Puszi,
Zafi
 
 


Szia Zafi,
biztosan azt hiszed hogy már elfelejtettelek pedig nem ám...csak nem jutottam ide, hihetetlen zűrös időszakon vagyunk túl. Október 11-én a szülinapomon megszületett Enikő, egészségesen, 3006 g és 47 cm. Minden happy volt, 5. nap hazamentünk, majd 7. nap vissza mentővel és 4 életmentő műtét, 8 nap intenzív, nem részletezem...egy bentfelejtett lepénydarab miatt. Mire picit jobban lettem férjem december 11-én karambolozott, egy busz nem adott neki elsőbbséget...sorozatbordatörés, lépkivétel, majd 2 tüdőembolia...
de remélem ez az új év csak jókat hoz már! Próbálunk nem gondolni a megtörténtekre, de ez nem olyan 1szerű. Mindenesetre azóta mindketten - sőt mindkettőnk családja is - egész más szemmel lát mindent.
Ti hogy vagytok????
Meséééélj, de remélem, csak jókat hallok!
Balázska imádja Eni babát, aki már 3 hónapos és kezdi felfedezni a körülötte lévő világot. És én csak hálás lehetek a sorsnak, hogy ennyi minden után még szoptatni is tudom a kislányomat.
Puszi
Ági
babumami
 


Szia Ági!

Nagyon sokszor gondoltam rád, rátok!
Gratulálok Enikő-babához és ahhoz is, hogy ennyi szörnyűség után van tejed és szoptatsz!
Borzasztó, hogy min mentetek keresztül! Biztos, hogy az ember átértékel sokmindent!
Hát, nektek sem volt éppen szerencsés évetek, de az új év már csak jobb lehet!
Nálunk is ez a mottó, azt múltkor nem írtam neked, hogy szept.10-n meghalt az apukám, a szekszárdi kórházban. Nagyon sokat jártam Szekszárdon, gondoltam is rád, hogy össze is futhattunk volna, de a körülmények miatt nem ez lett volna a legalkalmasabb időpont.
Most már mi is abban bízunk, hogy ettől már csak jobb lehet. Még egy hónapom van a kiírásig, de már nagyon készülök, hogy bármikor jöhet a kistesó!
Puszi nektek és vigyázzatok magatokra!

Zafi
 
 


Tegnap nem jutottam már ide, úgyhogy utólag kívánok boldog névnapot neked!KépKépKép

Zafi
 
 


Sziasztok, vagytok még, szekszárdiak?
ildiko
 
 


Sziasztok!!

Egy kis segítésg kellene!
Úgy tudom Szekszárdon van egy doki, aki csinál 4D-s UH-t.
Meg tudná nekem mondani valaki a nevét, aés az elérhetőségét??

Köszi előre is!!!!!!!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok

Én paksi három gyerekes anyuka vagyok. A legkisebb 7-én lesz 21 hónapos. :)

Kriszta
 


sziasztok.
én is tolna megyei vagyok.beszélgethetnénk.
 
 


Kedves Édesanyák!

Szekszárdon 2007. március 6-ig minden kedden 10 órától, március 22-től minden csütörtökön 10 órától játékos mozgásfejlesztő tornát tartunk 3 év alatti csemetéknek a RELAX Wellness Központban (Bezerédj utca 7-9.).
Részleteket itt találtok: www.gyerektorna.hu

Internetes regisztrációtok egyszeri ingyenes részvételt biztosít!

Szeretettel várunk Benneteket!

Üdv,
Bartuschek Mónika
[ http://gyerektorna.hu ]
 
 


Sziasztok, Nagyszékelyböl irok, van még valaki Tolnamegyéböl?
ildiko
 
 


Sziasztok!:)
Én szekszárdi vagyok, igaz a fiam már nem igazán baba, elmúlt két éves, de azért szívesen csevegek!

Berni
 
 


Gyere át a "! A szekszárdi Balassa kórházról, orvosairól !" topikba ott vagyunk szekszárd környékiek.
Vendég
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: