Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! A fiam most múlt 6 éves, másfél éves kora óta inzulinfüggő diabéteszes, azaz cukorbeteg. Kíváncsi vagyok, van-e köztetek, aki hasonló állapotú gyereket nevel, vagy ismer, és szeretne beszélgetni. Azért is kérdezem, mert létrehoztam egy önsegítő csoportot ezeknek a családoknak (Budapesten), amit szeretnék információs és érdekvédő civil szervezetté is fejleszteni.
Dóra
Rozgonyi Dóra
 


Szia Dóra! Az én kisfiam másfél éves,és két hónapja cukorbeteg. Szeretném ha megosztanád velem a tapasztalatodat,mivel én csak kezdő vagyok.Nekem nagyon nehéz összeállitani az étrendjét,mert nem mindent esszik meg.Felvágotakat nem nagyon eszimeg,csak a májkrémet.Kérlek adjnekem tanácsokat,hogy mit adjak neki enni stb.Dóra a fiad járt oviba? Várom a tanácsaidat,ötleteidet.
Szabo Éva
 


Kedves Éva!
Ne haragudj, sajnos már régen nem tértem vissza erre az oldalra, mert olyan sokáig nem jelentkezett senki.
Sajnálom, hogy így kell találkoznunk, de azért örülök, hogy megismerkedhetünk. Nem is tudom, hogy hol kezdjem...
Volt olyan időszak, amikor nekünk is nagyon sok gondunk volt az étkezéssel, és azt hiszem, ma is bele tudom élni magam a helyzetedbe. Ne félj, azért később könnyebb lesz. Tulajdonképpen az evésről, az óvodáról, és erről az egészről rengeteget tudnék beszélni:-) Arra gondoltam, hogy ha van rá lehetőség, beszélhetnénk esetleg telefonon. Én Budapesttől 15 km-re lakom, Kerepesen, a telefonszámom: 28/491-219. De ha ez mégsem jó neked, írd meg, és akkor folytathatjuk írásban is. Boldog Újévet kívánok nektek!
Rozgonyi Dóra
 

 
 

Szia Đóra.
Boldog Újévet kivánok. Nagyon vártam már a leveledet.Kösszönőm a biztatást,nagyon jól esik.Ha,neked is megfelel,akkor maradjunk az irásnál.Bocs,hogy, ilyen későn válaszolok a leveledre,amikor válaszoltam a leveledre /Novemberben/,utána mindennap megnéztem,hogy,jött-e válasz,sajnos nem jött és igy ritkában néztem meg,ezt az oldalt. Nem tudom, hogy vagy vele,de én még most se tudom felfogni,hogy ez velünk történt meg. Szeretném,ha irnál nekem arrol,hogy mit eszik a fiad, mi a kedvence stb.
Várom válaszod
Éva
Éva
 


Szia Dóra!
Remélem előző levelemet el tudod olvasni, érdekesen került be néhány ékezetes betű a szövegbe.
Éva
Éva
 


Szasztok!
Nagyon lapos ez a topic!
Talán már nincs is új diabeteses gyermek? Remélem így van és nem az érdektelenség dolgozik...
Írjatok, hívjatok
Naán Kata
(70) 317 0907
Naanok@freemail.hu
 
 


Sziasztok!
Látom ezer éve nem írt ide senki. Sajna az én kislányom 2,5 éves, és most lett cukros. Jó lenne mással erről beszélgetni, akik hasonlóképp jártak, mint mi.
Üdv.:Kati
 
 


Sziasztok!

Látom ide már nem ír senki,pedig szívesen beszélgetnék anyukákkal,mert 22 hónapos kisfiam nemrég lett cukros! :(

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Szia Boszibaba!

Ha még jársz erre......
Az én fiam 5 éves kora óta cukorbeteg. Igaz már 14 éves, de szívesen beszélgetek a gyerkőcökről.

Üdv: Anikó

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Ha van kedvetek, töltsétek ki a kérdőívet, amelyet a gyermekkori diabétesszel kacsolatban készítettem:

http://www.kerdoivem.hu/kerdoiv/222394394/

Ha megadjátok a kérdőív végén az e-mail címeteket, akkor elküldöm a kérdőív összesítését.

Köszönettel:
Remka
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek - betegségek, gondok

Jegyzetfüzet:

 

cron