Új privát üzeneted érkezett!


Sziasztok,
Tapasztalt mar olyat valaki, hogy virusfertozes eseten az izuletek is elkezdtek fajni ? 17 honapos fiamnak eloszor az egyik, aztan a masik fule gyulladt be, a masodik magas lazzal is jart es nem tud raallni a jobb labara. vagyis megy 1-2 lepest aztan fajlalja es emeli Kép(( szegeny, latni is szivszorito Kép((
 
 


Roxi,
amikor nekem felmegy a lázam, az egész testemben fájnak az izmaim. Mindig. Lehet, hogy a kisfiadnál sem kóros.
 

 
 

Szia Virag,

De egy babánál ! Egyébként már jobban van, kisebb-nagyobb távokat megtesz, fut is Kép)) de neha visszajon.
 
 


Szia Roxy! A fiamnak tavaly volt ilyen baja! (4 éves kora körül.) Vírusfertőzés miatt nem tudott ráállni sem a lábára néhány napig! Nagyon megijedtünk, hogy valami komoly baja van, de szerencsére tényleg csak ennyi volt. Valóban nagyon szívszorító dolog. Kép Reméljük, azóta már nálatok is javulás állt be. Kép
Szia, Klára
 
 


Szia Klara,
Orulok, hogy Te is irtal. Tenyleg, remelem, hogy elmult, marmint a santitas, tegnap meg ma mar semmi nem volt. Viszont ma hajnalban megint lazas lett. Ezek a homeopatias golyok nem igazan akarnak hasznalni a fulgyulladasnak.
szia Kép
 
 


Szia Roxy!

Sajnos nem tudok segíteni ebben a virusos betegségben
Engem inkább ez a fülgyulladás érdekelne meg a homeopátia
Az az igazság? hogy nekem mind a két fiam fülfájós
Mi is próbálkozunk homeopátiás bogyókkal elég jó eredményekkel de érdekelne? hogy te mit szoktál adni a gyerköcnek valamint milyen homeopátiás orvossal konzultálsz
Meg úgy egyáltalán a fülfájásról hátha tudunk egymásnak hasznos tanácsokat adni fül ügyben bár mi már annyi mindent kipróbáltunk de hátha

Bocsi hogy nem tudok sem vesszőt: pontot tenni de a gyerekek valamit csináltak a gépemmel és egyszer űen nem csinálja a gép

Előre is köszi a választ

Krisztaa
 


Szia Kriszta

Az en fiamnak most eloszor volt fulproblemaja, de nem vettem eszre, hogy a fulehez kapna vagy ilyesmi. A natha nem akart mulni es akkor megvizsgalta az orvos a fulet es ugy derult ki, hogy be van gyulladva. Eloszor Pulsatilla bogyokat szedett, aztan amoxicillin antibiotikumot is, mert nem akart javulni, amit csak 4 napig adtam neki. Aztan atment a jobb fulere is, ami nagyjabol mara mult el. Viszont a masik fulre mar magas laza is volt igy mas bogyokat szedtunk: Hepart es Mercuriust plusz egy masik antibiotikumot, amit vegul kidobtam ugy ahogy volt, mert kikopte, szetfrocskolte Kép))) egyszeruen nem lehetett beadni neki. Lazcsillapitonak meg Cataflam-ot cseppekben. De amikor 39 korul volt akkor azert adtam neki kupot is. Hat ennyi a mi tortenetunk, de az a labfajas az nagyon ijeszto volt szamomra. De tul vagyunk rajta. A mi doki nenink itt Budaorson van es homeopatias, de nem az a teljesen elvakult, amint olvasod is, ha nem akart a bogyokkal javulni azert irt fel antibiotikumot is.
 
 


Sziasztok, csak azért írok ide-is-, hogy hátha valamelyikőtök ismeri a növekedési hormon zavarának tüneteit, valamint tudja azt, mi a teendő ilyenkor, mik a tünetek, stb. Ha valamit tudtok, kérlek, írjatok!
Vio

Kép
vio
 
 


Sziasztok!
Megprobalok rovid lenni.A kislanyomnak egy genetikai izombetegsege van: "Multi-mini core" a neve.Ez a neveben is benne van, hogy egy izomsejten belul tobb apro lyukacsok vannak.Ennek a legfobb tunete, hogy az egesz teste sulyosan izomgyenge,szo szerint olyan,mint egy rongy-baba.Most 16 honapos,meg a fejet nem tudja sem emelni,sem forditani magatol,sem tartani,kezet,labat sem tudja tartani,sem emelni.
A keresem az lenne mindenkihez, hogy ha valaki ismer egy multi-minicore-os, vagy central core-os,esetleg multi core-os,ill. mini core-os beteget,legyen az felnott vagy gyerek, mindenkeppen szeretnem megismerni.Ez a betegseg nagyon ritka,semmit nem tudnak rola,igy a kimenetelet sem tudjak megmondani.Viszont a neten valo kutatasaimbol kiderult,hogy a teljes gyogyulastol a kinszenvedeses halalig minden elofordult mar ebben a betegsegben vilagszerte.
Szeretnek tapasztalatokat cserelni.Szeretnem tudni,hogy mire szamithatok es szivesen segitek is olyannak,akinek meg kisebb a gyereke es nem jart meg annyi mindent vegig,mint en.
KERLEK KERDEZZETEK MEG AZ ISMEROSEITEKET IS,HOGY HATHA RATALALOK EGY ILYEN SORSTARSA.UGY TALAN KONNYEBB LESZ MINDKETTONKNEK. KOSZONOM SZEPEN ES MINDENKINEK NAGYON BOLDOG KARACSONYT KIVANOK!!
A mobilszamom: 06-20-464-3738.
 
 


Sziasztok!

Elképesztő dolgokat olvasgatok itt a betegségekről, gyerekekről, pedig lenne segítség csak nem minden orvos ismeri és nem mindenki ajánlja pedig egyszerű dologról van szó az aloe vera növény belső géljéről ami vírus és baktériumirtó, hámregeneráló hatású, immunerősítő. Fülre kiváló az aloe vera first amit nem csak fülbe lehet csöpögtetni hanem torokájás esetén a torokba is vérző sebre himlőre szúnyog csípésre stb. Ennek a géles változata az úgynevezett zöld krém 100 % aloe vera gél. Akit esetleg érdekel vagy segítségre van szüksége nagyker áron betuom szerezni a készítményeket úgynevezett disztribútor vagyok a cégnél.

Az 5 éves kislányom fülproblémáját is ezzel a first készítménnyel oldottam meg és igaz 4200 ft a nagyker ára, de kb 1 évig elég és nem romlik meg.

moni0511@freemail.hu
 


épp a múlt héten vett egy ismerősöm 5500-ért, úgyhogy ez tényleg jó ár :wink:
 
 


rjuli ez a nagyker ára énis ennyiért veszem a taktárban és tök kitolásnak tartom ha valaki ráteszi a kisker rést és úgy adja tovább. Igaz megteheti mert a nagyker ár akkor jár ha legalább 17000 Ft-ért vásárol valaki termékeket, de mivel én össze szoktam írni a rendeléseket ha valakinek csak 1 fogkrém vagy egy first kell azt is nagyker áron adom tovább.:)
 


Helló nellibaba!


Nagyon sok dolgot amit írtál végig olvastam és mindenben 100%-ig eggyet értek, igazad van.
Örömmel tölt el, hogy 1 csónakban evezünk. :-))
Nállunk már minden téren bebizonyosodott, hogy ezeknél a termékeknél NINCS JOBB!!!
Ja, és nincs az az ember aki mást adhatna a kezembe(ezeken kívűl)!

Itt nincs más csak jólét és egészség!
EZT INNI KELL ÉS NEM HINNI!!!
Annyit szeretnék tőlled megkérdezni, hogy melyik városban élsz?


Szia Vancsa Júlia Debrecenben:)
 


Sziasztok!
A menyasszonyom terhes.És a 18 hetes ultrahangnál az mondták, hogy intenziv bélárnyék.Utána utána a következő héten voltunk genetikán, és ott azt mondták, hogy lehet, hogy agyi probléma.de az AFP eredmény az jó volt, negatív.Mi lehet az?Ha valaki tud segiteni kérem irjon!
Köszönöm
--------------------------------------------------------------------------------
balazs

balazs
 


Kedves Szülők!

Én egy 24 éves, frissen végzett konduktor vagyok, nagy örömmel vállalnám csemetéjük fejlesztését minden nap, a reggel, illetve a délutáni órákban.
A fősikola alatt tapasztalatot szereztem minden korosztályban a központi idegrendszeri sérült gyermekekkről. ( Ataxia, Athetosis, Hemiplegia, Diplegia, Monoparesis, Tetraplegia/paresis...)
Korábban is dolgoztam már két családnál, ahonnan földrajzi okokból kifolyólag maradtam el, lévén, hogy külföldiek.

Érdeklődni a fodorlinda@gmail.com-on, illetve a 20-320-8484-es telefonszámon tudnak.

Tisztelettel:
Fodor Linda

Fodor Linda
konduktor


Szia!

Az ilyen orvos a legjobb nem? Míg Budán laktunk nekünk is homeós doki nénink volt és olyan jó volt hogy bár idős kora ellenére mindig először homeós bogyókat javasolt tudta mi az a probiotikum (és hogy melyik milyen mert nem mindig éppen az a legjobb amit a legtöbbet reklámoznak, pl Normaflore ezerszer hatékonyabb mint mondjuk egy protexin) és mégsem volt elvakult, hogy csak ezt és ha lázas akkor se adjunk neki semmilyen lázcsillapítót. Képzeljétek olvastam egy érdekeset az interneten hogy lázra a lereszelt krumplit a talpra kell ragasztani és jobb mint a cataflam. Én egyszer a sudjok-ot használtam lázcsillapításra és úgy megdöbbentem hogy működik hogy lehet hogy ezt is kipróbálom majd.

Andi
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek - betegségek, gondok

Jegyzetfüzet:

 

cron