Új privát üzeneted érkezett!

Szia Sasha! nagyon sajnálom ami a gyerekekkel van, én is ugyanebbe a cipöbe járok, nekem 3 fiam van mind három füles kérdésedre, ki fogják nöni,csak idö kell. immunvizsgálaton voltatok? elözö nevemen leirtam a gyerekek betegségeit nézd meg a htkhnkhtháhp néven voltam olvasgasd vissza. kihez és hova jársz fülészetre? mit tenyésztet ki a fülváladék? irjál le mindent ami az eszedbe jut jo? irjál várom válaszod kati
 
 


Sziasztok,

Sasha: nagyon sajnállak, az a baj, hogy az én tudásom is eddig terjed(t) ebben a pillanatban, tehát ha a ritmikus a probléma, akkor mandula ki (nekünk ez lesz), homeopata (eddig mindenkinek segített a környezetben), + orrszívó.

Tegnap előtt voltunk a HP-ben CT-n, és ott beszéltem egy anyukával aki hasonló problémával küszködik mint te. Ott a babának most szedik ki a mandulát + a fülébe raknak egy fix csövet, hogy a dzsuva azonnal ki tudjon jönni. Ezt a megoldást nálunk egy rokon gyerekénél is alkalmazták (évekkel ezelőtt került bele a fülébe), azóta sincs semmi baja, lehet, hogy valamilyen normálisabb dokitól érdemes ezt is megkérdezni..

A sterimaros dolognál teljesen magamra ismertem, a picinek van egy párnája, amit ha előveszek még nem, de ha már ráfektetem, úgy hogy kicsit lelóg a feje, akkor automatikusan elkezdett sírni, de úgy, hogy én is majdnem ffi létemre. De átmostam, mert nem volt más, illetve szerintem ezektől a dolgoktól függetlenül jövünk ki a katyvaszból, de már a második ab-t szedjük..:((

A nagyobb probléma, hogy a fülest, emiatt nem hordta, és visszaesett megint >> ismét tök idegek vagyunk, mert gyakorlatilag a nulláról kell kezdeni mindent..:((

Tudtok jó orvost ajánlani akire a gyerek mandulaműtétát rá lehet bízni? Nekünk a tűzoltóban lenne valaki de az hivatalosan pénzes.

(A poén, hogy nekem 2x vették ki, másodjára nem túl szépen, ezt az a doki mondta aki góckutatáskor tavasszal otthon videéken megnézett...amikor hazamentem anyámnak elmesélve a történteket, orvost azonosítva visszakérdezett: miért nem mondtad neki, hogy a saját munkáját legalább ne fikázzra..:) )

Kösz T
 
 


Szia meditel! A kérdésem a következö: melyik orvosra gondoltál a tözoltó utcába aki mandulamütéttet pénzért csinálná? milyen baktériumot találtak a kicsinél? nálam a két kicsi füles a középsönek tubus van a fülébe tényleg nagyon jo legalábbis nekünk bevált, de csak az arany tubus jo mert könnyen befogadja a szervezet. várom válaszod és addig is mindenkinek miellöbbi gyogyulást kivánok üdv kati
 

 
 

Sziasztok!
Olvassa még valaki ezt a topikot? Lenne nekem is néhány kérdésem, de feleselgesen nem írnám le a kálváriánkat...
 
 


Szia dfjudit! Szivessen segitek,ha tudok irjál! Kati fentebb megtalálod a mi kálváriánkat is de hál istennek jo dokikat fogtam ki végig. htkhnkhtháhp néven voltam olvasgasd el aztán irjál.
 


Szia Katalin!
Köszönöm szépen, nem merem elkiabálni, de úgy tűnik azóta megoldódott a probléma, a héten lesznek meg még egyes leletek, de látszólag jól van a fiam. Ha valami mégsem lenne oké, akkor azért majd írok, mert jó fülészt sajnos nem sikerült találnunk... Köszönöm mégegyszer!
Judit
 
 


Dr. Csákányi Zsuzsannát ismeri valaki a Heim Pál fül-orr-gégészetéről? Kérlek segítsetek, mit gondoltok róla!!
Előre is köszi mindenkinek!
 


Légyszi!!!!!
 


Sajnos nem ismerem...
 
 


Sziasztok

Fülproblémára próbáltátok márfülbe cseppenteni naponta sokszor a first spryt? Aloe vera készítmény és 100% szűrt aloe lé ami vírus baktérium ölő és hámregeneráló. Egy fontos felszúrt fülbe nem szabad csöppenteni.

Az én kislányomnak néha fáj a füle főleg akkor ha sokáig taknyos rámegy a fülére is eddig ezt a készítményt használtuk. Egy nagy adag kb 4200 Ft és a fülgondon kívül kiváló torokfájásra, bárányhimlőre, égésre, csípésre vágásra. Gyakorlatilag mindenhiva fújható kivéve a szem:)

moni0511@freemail.hu
 


Olyan szülőket keresek, akiknek GÉGESZŰKÜLETES a gyereke!
Vivi
 
 


Sziasztok!

Lányom 6 hetes és egy hónapja laryngomalacia-t (hangos sipoló légzés, gége túl puha, nem porcosodott be) diagnosztizáltak nála. Van valakinek ebben tapasztalata, találkozott már ezzel?

Köszi előre is a válaszokat
mira1
Budapest XVI. kerület
 
 


Kedves Mira az én kislányomnál is ezt mondták első ránézésre,..utána derült ki, hogy légcsőszűkülete van és nem gége problémája.
A gégénél azt mondták, hogy az első év végéig spontán gyógyul.
A légcsőnél is nálunk ez a szitu, de majd csak 3 éves korára szűnik meg a szűkület,...bízunk benne.

Neked nem mondtak semmit?

N:

Kép Kép
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek - betegségek, gondok

Jegyzetfüzet: