Új privát üzeneted érkezett!

Ha valaki ismeri a Hirsch prof-ot, vagy Dr. Lepp Józsefet, vagy járt már a Kerepestarcsai kórház gyereksebészetén, írjon nekem a gozmany@elender.hu címre!
Köszönöm
Gabi
Gabi
 


Szia, én ismerem, csak innen nem tudok mailt küldeni.
sza.part@axelero.hu
szandra
 


Szandra!
Ha máshonnan majd tudsz mailt küldeni, kérlek írj róla egy pár szót! Vagy a telefonom: 31-9821-991.
Elõre is köszi
Gabi
gabi
 

 
 

mail ment.
szandra
 


Sziasztok!

Van egy két és fél éves gyerekem, plusz két hét múlva születik a következő, és ezért sürgősen új gyerekorvost szeretnék találni a 12. kerületben. Olyan valakit keresek, aki nem a gyógyszerközpontú orvoslás híve, pl. csak akkor ír fel antibiotikumot, amikor tényleg kikerülhetetlen. A jelenlegi orvosunk két hónapon belül három antibiotikum kúrát írt fel a fiamnak, harmadszor elmentem másik orvoshoz is, aki abban az esetben nem adott volna, mert vírusos eredetű mandulagyulladása volt.
Tudtok ajánlani valakit??
Esetleg ismeritek a Kútvölgyi Kórház gyermekorvosait?
Nagyon köszönöm előre is a segítséget!
 


Sziasztok!

En nem gyerekorvost, hanem inkabb gyerek ful-orr-gegeszt keresek, mert a tapasztalataim szerint kb. 90%-ban nathaval, kohogessel, fajo fullel stb. keressuk meg a gyerekorvosunkat. Egyelore meg Ujpalotan lakunk (honapokon belul Zugloban), es ha valaki tud ajanlani egy nagyon jo ful-orr-gegeszt (akinek a fulfajasrol nem a fulszuras jut eszebe) azt nagyon szepen megkoszonnem. Inkabb a pesti oldalon, de 45p-es autozas meg belefer.

Koszi szepen!
 


Szia Klaudia!
Mi a Heim Pál Kórházba járunk a gégészetre
Dr.Csákányi Zsuzsannához,nagyon jó és lelkiismeretes orvosnak tartom..a kisfiam manduláját is ő vette ki...
a telefonja:061 1134543
061 2100720/1103,1209mellék
Remélem segitettem,próbáljátok meg,beszéljetek vele meg egy időpontot.
üdvözlettel:Vera

Kép
Kép
 
 


Szia Vera!

Koszi az infot, majd meg jelentkezem.

Klaudia
 


Sziasztok!

A 14. keruletben, kozel az Ors Vezer terhez keresek egy jo gyermekorvost. Mostanaban koltozunk oda.

Elore is koszi,
Klaudia
 


Sziasztok!

Mi a XXII. kerületbe,Budatetenyre költözünk .Ott keresek lelkiismeretes,tapasztalt gyerekorvost.A tippekert häläs lennek!

köszi,Csilla
 
 


Sziasztok!

Nyergesujfalun lakunk, és nemrég jött egy tündéri gyermekorvos Budapestről. Nagyon aranyos, lelkiismeretes, imádja a gyerekeket.
Ha van valaki aki érdeklődik utána, bátran írjon. Bármikor kimegy a beteg gyermekekhez, csecsemőkhöz és nem pénzéhes...
várom kérdéseiteket, érdeklődéseiteket.
Ha kérdéseitek van ,válaszolok rá.

sziasztok: Erika
 
 


Sziasztok!
BUÉK!

Én egy jó gyermek háziorvost keresnék Bp-en a XII. ker-ben vagy környékén születendő gyermekünknek.
Van valakinek jó ötlete?

Kép

Kép
 
 


Kedves Lányok!

A Babanet szerkesztősége szeretettel várja a Látogatók történeteit a gyerekvárásról, családtervezésről, gyereknevelésről, szülésről, egészségügyről, családról, óvodáról, iskoláról, munkáról. Ha van olyan történeted, amely kacagtató vagy megható, megindító, elgondolkoztató vagy felháborító, esetleg reményt vagy megoldást adhat másoknak, ne habozzatok, hanem ragadjatok billentyűzetet és a kész írást küldjétek ide: szerkeszto@babanet.hu.

A történetek bekerülnek a Babanet Te Történeted rovatába, illetve a főoldalon is láthatók lesznek.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!
7. hónapos kismamaként lassan döntenem kéne, hogy melyik gyermekorvost választjuk majd a 16. kerületben. Mivel első babámat várom, semmilyen tapasztalatom nincs ilyen téren. Annyit tudok, hogy én a magam részéről inkább az alternatív gyógymódokat preferálom, mint az örökös antibiotikum kúrákat, és a szervezet agyonterhelését oltóanyagokkal, egyéb gyógyszerekkel. Tudtok jó gyerekorvost ajánlani, aki az ilyesmire is nyitott? Helyileg nekünk a Délceg utca vagy a Rádió utca volna a legközelebb, mert Malomdombon lakunk, de ha a jó doki messzebb van, hát legyen...
Köszi a véleményeket előre is! :)
 


Sziasztok, születendő kisfiamnak keresek jó gyermekorvost a 7. kerületben, kb. egy hét múlva érkezik a babánk.
Tudtok segíteni? A. Zita

Üdvözlettel: A. Zita
 
 


Sziasztok!

10 hónapos a kisfiam, a 9.kerületben lakunk, a József Attila lakótelepen.
Jelenlegi gyerekorvosunkkal nem vagyunk megelégedve, és szeretnénk másikat, csak tanácstalanok vagyunk. Van esetleg valami ötletetek?

köszi
hemzsu
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok! Tudna valaki a IV.kerületben Újpesten megbízható, lelkiismeretes gyerekorvost ajánlani? Légyszi írjatok! Köszönöm!
lau81
Budapest IV. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek - betegségek, gondok

Jegyzetfüzet: