Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Kérlek segítsetek, ha tudtok, mert kellene egy jó gyermekorvos a 21 hónapos kisfiamnak. Aki a körzeti lenne az nem nagyon hajlandó kijönni, ha valami van, nem ér rá./Pénzt adok persze/Most egy ismerõs gyerekorvoshoz hordom, de az elég messze van. Szívességbõl elvállalt bennünket.Mi a József Attila lakótelepen lakunk.IX v XIX kerületi doki lenne jó szerintem. Ha tudtok valamit kérlek írjatok, lényeg hogyha ki lehessen hívni indokolt esetben, és tõlünk ne legyen túl távol.
Köszi
Dvera
 
 


Sziasztok!

Én is segítséget szeretnék kérni. Jövő héten költözünk a XIII. kerületbe, és jó gyerekorvost keresek. Ha minden igaz, területileg a Nővér utcai rendelőhöz fogunk tartozni, de még senkit nem ismerünk a kerületben.
Szeretném, ha leírnátok, hogy melyik dokiról mi a tapasztalatotok, akár pozitív, akár negatív. Kit ajánlotok, kit nem?

Előre is köszi! Remélem több segítséget kapok, mint az előttem szóló Kép

Titati
 
 


Titati!

Bármennyire szerenék sajnos nem tudok segíteni. Olvastam még Vera kérdését is, de mivel neki sem tudtam segíteni, így nem szoltam hozzá. Most is csak azért, hogy tudd, olvassák a topikot -remélem nem csak énKép- és ha van valaki aki tiszta szívből ajánl ovost akkor biztos megteszi.

sasha

Kép
 
 

 
 

Szia Titati!

Mi is itt lakunk és az Antoni dokihoz tartozunk.
Hozzá inkább ne!!!!
Túl öreg, nem veszi észre a kruppot,....
A Hegyi dokinőről az a hír járja, hogy néha iszik. De lehet, hogy kamu az egész.
Szóval én is váltanák itt a körzetből.

Szia
Beatrix
Beatrix
 


Szia Beítrix!

Ez nagyon érdekes! A férjem gyerekorvosa volt az Antoni, és gondolkoztunk, hogy esetleg vele beszélünk, hátha elvállalja a lányom. Régen nagyon jó doki volt (állítólag). De akkor őt már kizárom!!! A lányomnak meg asztmatikus hajlama van, így nekünk se mindegy, hogy milyen doki kezébe kerül.
Nagyon köszönöm Neked az infót.
Egyébként merre fele laktok?

Titati
 
 


Szia Titati!

Én ajánlanám a mi gyerekorvosunkat (gondolom mindenki azért választja a sajátját, mert abban bízik valamiért).
Bár a VII. kerületben rendel és nagyon sok gyereke van (a világ minden részéből!), ha fontos neked, hogy antibiotikum-mentesen kezeljék a babádat, akkor szívesen ajánlom.
06-1-351-8788 az otthoni száma, minden nap reggel 8-9 között telefonügyeletet tart.
Az asztmás dolgokra is egy csomó ötlete van, nagyon figyel a gyerekekre.

Remélem olyan ritkán lesz szükségetek orvosra, mint nekünk! Kép

Szia!
Ilon
Kép
I
 


Sziasztok!
Én is gyerekorvost keresek, csak az én esetem nehezebb.Most költözünk Bp-ről Tárnokra.
Nekem az lenne a fontos (persze amellett,hogy kedves,szimpatikus),hogy házhoz jöjjön és ismerje a homeopátiás szereket, ne mindig antibiotikummal tömje a gyereket. Sajnos a tárnoki topicban nem jelentkezik senki,hátha jár erre vki aki ismer ilyet. Olyan is érdekelne aki Bp-ről vagy Érdről járna ki hozzánk,megfizetnénk.

szamóca

Kép

Kép

Kép
 


Szia Titati!

Mi a Tahi utcában lakunk. A legjobb barátnőm férjének volt az Antoni a gyermekorvosa.
Ő is dícsérte, hogy 35 évvel ezelőtt nagyon szuper volt.De hát eljártak az évek felette is...
Azt nem tudom, hogy egy orvosnak mikor kell nyugdíjba mennie. Ez mitől függ? Nem látja be?
Az oviban is csupa rosszat hallok róla.

Ti hová költöztök pontosan?

Szia
Bea
Bea
 


Szia Bea!

4 sarokra leszünk tőletek, már csak 6 nap Kép Futár és Reitter sarok. Ti kihez jártok, melyik dokihoz? Nem tudnád ajánlani? Kép Mekkora a gyerkőcöd? Fiú, lány? Egy, vagy több... Több kérdésem most nincs Kép

De, még egy? Az Esküvő utcai oviba jártok?

Titati (Bea Kép)
 
 


Újabb kérdésem lenne.
Dr. Majorosiról hallott valaki valamit?
Titati
 
 


Sziasztok Kismamik, Anyukák!

Hátha tudtok nekem segíteni...
Érdekelne, hogy ismeritek-e az Albert utcai rendelő gyermekorvosait.
Az van hozzánk a legközelebb, de tapasztalat és környékbeli ismerősök híján nem tudok dönteni :)

Ők a dokik:

Dr. Bene Márta
Dr. Sziráki Katalin
Dr. Szakolczai Ilona
Dr. Rapp János


Minden véleményt megköszönök :) A legjobb lenne priviben :)
Ezer hála!

Kép


Sziasztok!

Nyergesujfalun lakunk, és nemrég jött egy tündéri gyermekorvos Budapestről. Nagyon aranyos, lelkiismeretes, imádja a gyerekeket.
Ha van valaki aki érdeklődik utána, bátran írjon. Bármikor kimegy a beteg gyermekekhez, csecsemőkhöz és nem pénzéhes... 8) 8)
várom kérdéseiteket, érdeklődéseiteket.
Ha kérdéseitek van ,válaszolok rá.

sziasztok: Erika :!: :?
 
 


sziasztok!

ide is beírom, hátha ezt jobban nézitek ;)

augusztusra várom az első kisbabámat, és Szigetszentmiklóson keresünk doktornénit, vagy bácsit.

ha tudtok, írjatok légyszi, mert nagyon tanácstalan vagyok, hogy mi alapján válasszak!

köszi előre is!

 


Sziasztok!

Tudnátok ajánlani Zuglóban a Tábornok utcai gyermek háziorvosi szolgálatnál gyermekorvost?

Előre is nagyon köszi.
 
 


Sziasztok!

Gyermekorvost keresek a márciusban születendő kislányomnak a XIV.kerületben, aki megbízható, házhoz is kijön s tapasztalt. Remélem valaki tud segíteni.
Előre is köszönöm.
diababa
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok,

26 hetes kismama vagyok még nem égető a probléma, de én is szeretnék homeopátiás gyerekorvost a babámnak, Gazdagréten lakunk.
Dr. Tóth Ildikót már felhívtam, de nem vállal új beteget, légyszi adjatok tippeket véleménnyel.

Köszönöm!!!

Zsu
szucsz
Budapest XI. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek - betegségek, gondok

Jegyzetfüzet: