Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Próbáltátok már a shea vajat? ( www.sheavaj.uw.hu ) Van egy kétéves és egy öt hónapos kisfiunk, a kisebbik ekcémás. Sajnos a gyerekorvos is és a bőrgyógyász is rögtön szteroidokat írt fel, amivel nem szívesen kentük. A shea vajat először csak mint testápolót vezettük be, de hamar kiderült, hogy önmagában is képes visszavetni az ekcémás tüneteket. Nálunk a fő probléma (és ahogy olvastam az ekcémás fórumokat nem csak nálunk), hogy a pici bőre a paraffint nem bírja. Sajnos ez az összetevő ott van szinte minden- még a legdrágább- testápolóban is. Lényeg a lényeg: most már csak shea vajjal kenjük, szteroiddal egyáltalán nem és csodaszép a bőre. Próbálta még valaki? Tapasztalatok?
Én a teszvesz-en rendeltem, de néhány bio-boltban is kapható.
 
 


Szia.
de örülök,hogy ide találtam.!Nekem a párom ekcémás neki rendelem meg,remélem jó lesz neki.Psoriasisra nem tudsz valamit??????? :lol:
Vendég
 


Sziasztok, lányok, itt vagytok még? Mi is ekcémásak vagyunk. Használt a Sheavaj? Mennyibe került? (Én az interneten 1500 Ft-ért láttam.) Legújabb kutatásaim szerint az Eskimo Kids is javít a helyzeten (omega3), azt is ki szeretném próbálni. És hát állítólag a táplálkozás...
Nekünk asztmatikus hörghurutja is volt Andriskának (2 éves, 3 hónapos), ezért fokozottan érdekel ez a téma, és az ekcéma és asztma közti kapcsolat... Most jól vagyunk, már majdnem két hónapja tünetmentes, pedig nem váltottam ki a kórházban felírt recepteket, és nem adok a gyereknek szteroidot. Csak immunerősítőt szedtünk és C-vitamint, de most felvillanyozott a Shea-vaj meg az Eskimo Kids. És van még valami a www.elsavasodas.hu honlapon is. Van egy menüpont az ekcémáról. Nagyon érdekes, de nem tudom, mennyi benne a biznisz... Üdv, érdekelnek a tapasztalatok. Marina
 

 
 

Szia marina : :)
Még nem tudom megmondani,hogy használ-e neki,mert most tünet mentes éppen,de nem sokára visszajön neki :?
100ml-es 2000ft volt.Készülj,hogy nagyon büdi,de pár perc múlva elmegy a szaga :wink:
Ha banki utalással fizeted,akkor ingyenes a házhoz szállítás.Én is nagy reményeket fűzök hozzá!!!
Vendég
 


Köszi, kipróbáljuk, már megrendeltem a helyi bioboltban. Muszáj kitalálni valamit, mert különben addig jajgat anyukám, hogy elviszem a gyereket a bőrgyógyászhoz... :D Aki felírja a szteroidos krémet. :(
Amúgy van más ötletem is: nem tudom hol olvastam, hogy egy ekcémás felnőtt "orvosi pemetefű cukorkát" szopogatott (Plusban lehet kapni, 120 Ft), és véletlenül megevett egy dobozzal, és meggyógyult! Előtte 26 évig ekcémás volt! Gyereknek nem szívesen adnám, de most már pemetefűben fürdetem :D !
Ki tudja, hátha... Marina
 


Szia marina!

Sajnos nekünk nem jött be a shea vaj.Semmit ne segített neki,elkezdte a diprosalicot kenni rá.
De jó,én is veszek neki ilyen cukrot hátha segít neki :wink:
Mi van a cukorban amiért nem adnád szívesen a gyerkőcnek??
Én pikkelysömörös vagyok,erre nem hallottál véletlenül valamit?
Vendég
 


Sok jó információt találtok a http://moksa.5p.eu -on.

Nézzétek meg
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tündérke 1 2009.10.09 10:13-kor.

Sziszi


tündérke 1 írta:Sziasztok!
De igen én tudok egy olyan terméket ami jó pikkelysömörre allergiára, sőt ekcémára is. Ugyanis az édesapám fejbőre is ekcémás volt és amellett, hogy vörös foltjai voltak még az is rátett, hogy ilyen szeboreás volt a fejbőre ami annyit jelent hogy vedlett mint egy kígyó. Nem volt olyan ruhája amin ne lettek volna ilyen fejbőr foszlányok. Szóval nem szép látvány és kellemetlen is. Kipróbáltunk rengeteg terméket amit bőrgyógyász javasolt de semmi eredménnyel. Mígnem valaki javasolta azt hogy próbáljuk ki a MOKSA ELIXÍRT. Eleinte haboztunk rajta mert már annyi mindent ki próbáltunk de végül megvásároltuk a terméket.Mert kedvező nagyon az ára. És képzeljétek el 3 hónap után látványos javulást értünk el. A láb gomája teljesen eltűnt. Azok a körmei amik betegek voltak szinte sárgák teljesen kifehéredtek. Még 2hónap szedésével a fej ekcémája is teljesen eltűnt. Mikor vágtam a haját mert fodrász vagyok egyből észrevettem a látványos javulást.Képzelhetitek milyen nagy öröm volt neki.Hiszen megszűnt minden kellemetlensége. Nekünk bevált a termék így merem ajánlani másnak is. De nem csak mi szedtük hanem az egyik barátunk is és ő kimondottan pikkelysömörre kezdte el szedni és 5 hónap után Ö is látványos javulást észlel magán amiért hálás nagyon.
A termék egyik feltalálója egy soproni orvos Dr. Márkus István
A termék homeopátiás elven működik.Egy egyéni, alkati terápia, mely az egész embert, mint egységet veszi figyelembe, miközben mellékhatásoktól mentesen gyógyít. Köztudott, hogy a legtöbb betegség pszichés eredetű. Nem a betegséget gyógyítja, mint a hagyományos orvoslás, hanem az embert. A betegség kiváltó okát.És hogy ebben a legeredményesebbek legyenek ezért 84 virágok, növények, fák információit rakták bele a Moksa Elixírbe. Ezért oly rendkívüli, mindenki szedheti a koraszülöttől kezdve, aki talán fél kg sincs egészen a 99 évesig, mert nincs semmilyen mellék hatása. Kimondottan ajánlóm terheseknek, hogy megvédjék a pocaklakót hiszen egy természetes és szelíd gyógymodról van szó mellékhatások nélkü.Nagyon sok betegséget képes meggyógyítani. Köztük a cukorbetegséget ,allergiát, depressziót, magas vérnyomást, ízületi betegséget ...stb
Tényleg nagyon jó a termék. Sokan kiprobálták már akiknek ajánlottam és pozitivan jeleztek vissza. Sőt a cég vissza fizetési garanciát is válal. Ez is bizalom gerjesztő. Ha valakit érdekel a termék az
az nézze meg a http://moksa.5mp.eu -t

SZISZI

Sziszi


:P

Sziszi

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek - betegségek, gondok

Jegyzetfüzet: