Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Prüntyi! Remélem jól telt a szünidő! Légyszi írd le, hogy mikor utaztatok? Arra még emlékszem, hogy talán este indultatok? Tüncsi hogy bírta? Gyűjtöm az infokat ezerrel! :shock: :lol:

And, jó pakolászást a hétvégére! Szólj, ha kész a dubai-i buszmegálló, megyünk bele minitalizni!
Vendég
 


A minap segítettem apának bicajt szerelni:


Kép


Ezt ma kaptam. Anya szerint jól áll, de én azért inkább leveszem:

Kép
Vendég
 


Tünde, hááááááááát... sajnos nem tartozik a legjobb nyaralások közé...előbb el is jöttünk, hogy a hétvégét már inkább itthon töltsük... :( , de Tüncsike élvezte legalább...a részletekkel nem úntatlak titeket... azért készült pár jó kép is...majd felteszem.
mi hajnalban indultunk, íy az első reggeli ébredés után még a kocsiban visszaaludt 2 órára...aztán csak 2 x álltunk meg...jól bírtuk az utazást.

Kép

Kép
 

 
 

délutáni szieszta...apa is aludt, de neki csak a karja látszik... :)
Kép

egy kis pancsi... :)
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
 


Prüntyi, miért nem volt jó? Sajnálom, ráadásul ha jól emlékszem, nagyon drágán mentetek.
Éppen az előbb hívott a tesóm, Porec-ben vannak, hogy készüljünk, kétszeres árak vannak. Zsemlét 120Ft-ért vettek. Ti is ezt tapasztaltátok?
Vendég
 


egy kis séta, városnézés...
Kép
Kép

megint egy kis pancsi...
Kép
Kép

majd egy kis esti táncos összebújás apával...
Kép

Kép

Kép
 


Tünde, akkor csak pár megjegyzés...
All inclusive mentünk, gyerekbarát ***szállodakomplexumba!
-az All inclusive szálloda rész volt a legmesszebb a tengerparttól...kb 5 perc gyalogtúra
-a babakocsi éppenhogy befért a liftbe, és még ugye én is be kellett hogy szálljak...sehol nem volt kialakítva babakocsis letoló...értem ezalatt, hogy volt ahol 2-3, de volt ahol 10 lépcső volt (nem kell mondjam, hogy babával nem tudsz lemenni egy-törcsis fürdésre)...
-a tengerpartra lementünk első nap...kb öklömnyi kavocsokkal tele...és a mérhetetlen nagy fűövezetekben SEHOL nem lehetett lefeküdni, mert nem szabadott rámenni a fűre, na ekkor eldurrant az agyam!!! szinte szó szerint...én akkor azt mondtam, hogy holnap hazamegyünk...párom mondta, jó, mindegy Tüncsi kedvéért próbáljuk jól érezni magunkat...
-következő...csak a szállodában ehettél ihattál...ergó kb 10 percenként sétálhattál fel a tengerparttól egy pohár üdítőért...mert persze flakonban nem engedték kivinni!
-akkor úgy döntöttünk, lemegyünk a medencéhez, a gyerekmedencébe, ami kb. 2m átmérőjű volt és szó szerint k...va hideg volt a vize, párom aki jól bírja a hideget, kb.10percig ment bele...Tüncsit 1/2 óráig edzettük hozzá...a tenger is nagyon hideg volt...hozzáteszem én annyit fürödtem a vízben amennyit a képen látsz... :wink: :lol:
-az All inclusive kaja nagyon sz...r volt így hogy ne halljunk éhen étteremben vacsoráztunk...szóval úgy mentünk, hogy aig váltottunk pénzt, úgyis All inclusive , és visszajöttünk mínusz 80.e számlával...(értheted szó szerint, mert a folyószámlahitelünkből ment már le a pénz, ugyanis, hogy a nyaralás jól induljon, az e-havi GYED-et most pénteken kaptam meg (ez is hosszú sztori :lol: )!!! ) Szóval...így jártunk, de azért voltak jó pillanatok is

Kép

Kép
 


Prüntyi!

Sajnálom, hogy nem sikerült úgy, ahogy terveztétek.

A képeken mindenesetre boldognak látszotok és Tüncsi nagyon édes! Főleg azokkal a kis zoknikkal!

Ebbe a kék vízbe meg most azonnal belevetném magam!

 
 


Prüntyi, hát az katasztrofális lehetett, tényleg sajnálom.
Késő bánat ebgondolat, de az én párom szeret tutira menni, és keres fórumokat a neten, ahol mindent megtudhat a helyről, ahova megyünk.
Most Annamamiban bízunk, az Ő tuti helyükre megyünk.
Vendég
 


Azt hittem, hogy egy Neckermann tutinak számít!

Viszont lányok...ha tud valaki, Balatonlellén olcsó szállást pár napra, vagy csak hétvége, szóljon nekem léééccccííííí!

Kép

Kép
 


Prüntyi, nekem z utsó hsz-ed dátuma: Elküldve: 2006 Június 04 Vasárnap - 9:01
Ezt hogyan csináltad??? Időutazol itt titokban? :wink: :lol: :lol:
Vendég
 


Tünde!

A Te tapsis (hihi, tepsis) husidat csináltam ma ebédre!
Nagyon fini volt, Apa (tepsi-tapsi-hapsi) azt mondta, hogy felvehetem a listára! :D :D :D

 
 


Ayse, örülök! :wink:
Vendég
 


Szép jó reggelt! :) :) :)

Tegnap megjöttünk a Balcsiról. Nagyon nagyon jó volt! :) :) :) Mi nagyon jól bírjuk a meleget, a fiúk is, nem csak én, bár én imádom. Annyira, hogy belehalnék, ha 2 percnél több időt kéne eltöltenem egy ilyen dubai buszmegállóban. :)
Majd teszek fel képeket is, csak még le kell tölteni.

Kicsit visszaolvastam, nem tudtam visszaaludni, mert a netfüggésem és a három napos elvonási tünetetek ébren tartottak. :) Nézzük, hogy emlékszem-e valamire félórás olvasgatás után?!?! :)

Nagyon köszönjük a névnapi köszöntéseket! :)

Sildike,
Nagyon kiborított a Corás történet. Azóta nem bírom kiverni a fejemből. Szegény kislány, meg persze az anyukája is. Mennyire ki lehetnek most készülve?!?! :(
Belegondoltam, hogy Beni is olyan önálló már. Előremegy, nézelődik, segít nekem vásárolni. Ki gondolná, hogy ilyen történhet. :( Borzalom.

Prüntyi,
Sajnálom, hogy ilyen rosszul sült el a várva várt nyaralásotok, ami nem kis pénzbe került. :(
A fényképek nem ezt tükrözik, nagyon helyesek és vidámak vagytok! :)

Ayse,
De jó, hogy Andris így belejött a kajálásba! Cicisztrájk :(. De ügyes vagy, hogy éjjel be tudtad csempészni. :)
Éljen a szélessáv!!! :)

Tünde,
Zita vödörrel a fején nagyon cuki! :)

Sis,
Máté igazán ügyes kis csibész, hogy már így járkál!!! :) Éljen a nyolcadik foga! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 


Dani a medencében, aztán szökni próbál onnan. :) Sikerül is neki. :)
Kép
Kép Kép

Dani tükördanival. (Annyira folyik a nyála, hogy pártedli nélkül percek alatt nedves lesz a ruhája)
Kép

Két szépséges fiam :) :) :)
Kép

Beni Apával a Balatonban
Kép

Danika velem
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 


Benianyu!

Boldog névnapot kívánok Daninak!
Nagyon szépséges ez a kékszemű csapat!

A medencét a parton állítottátok fel? Hogy vittetek bele vizet?
(tök jó a strandtörölköző, imádom a kéket és a zöldet együtt!)

 
 


Andris integetett tegnap hugomék távozó autója után, pedig nem is tanítottuk :) ! Aztán a híradóban látott még autókat (illusztrálandó a dugót), és azoknak is integetett!! :D


Íme két kép Andrisról:

Kép

Kép

 
 


Jucc!

Gyere már vissza!!!

 
 


Tünde, nem tudom... :roll: :lol: nekem jól írja ki...

Kép

Kép
 


Ayse,
Köszi a köszöntést és a bókot a kékszeműekre! :) :) :)

Andris is nagyon szép és hogy megnőtt! :) :) :)
Jó régen tettél fel képeket. Tudom digi kamera=törlesztés :(.

A medencét ott fújtuk fel a parton. Kértem kölcsön egy vödröt és abban szállítottam (néhány körrel) a finom langyos vizet a fiatalúrnak. :) Imádta.
Bevittük a Balatonba is úszógumival, az is tetszett neki, de nem annyira, mint a medence, ahol szabadon közlekedik, akár ki-be is.

Egy kép lemaradt. :) Most már szereti Dani is a gyümölcsöket, de csak nyersen, egészben és harapva. Akkor legyen úgy! :)
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 


Prüntyi, a következő frissítésnél már nekem is jól írta!

Benianyu, nagyon jól néztek ki mindannyian! Neked nem göndör volt a hajad? :shock: :?: :roll:
Érdekes a kép a fiúkról, mennyire nem hasonlítanak egymásra, bár teljesen más arcot vágnak, Beni mosolyog, Dani csodálkozik, szóval csalóka. Hasonlítanak?
A gyümis kép ismerős, Zita csak így hajlandó frisset enni, almát, barackot, kukoricát.

Ayse, Andris nagyon szép! Milyen aranyos, ahogy fogja a kezed!
Vendég
 


jajj, de jó, mennyi kép!

Prüntyi, én is sajnálom, hogy kitoltak veletek :( a képeken tényleg nem lkátszik, szerencsére, kedvenc a táncolós kép!! nagyon aranyosak apa és lánya :)

Zitának jól áll a vödör tényleg :) mert olyan vicces :) a "babakocsiból mindjárt kiesek, annyira kíváncsi vagyok" ismerős :) :)

menekülő és barackot faló Dani nagyon édes! :)
jó, hogy így bírjátok a meleget, legalább valaki élvezi! :wink:

Andrisra meg egyszerűen nem találok szavakat!! nagyon szép! kereplővel kell majd a csajokat elzavarni mellőle :) hű de jó lenne már ha találkozna Esztivel, kíváncsi lennék meghódítja-e (mármint Eszti Andrist). mostanában olyan barátkozós lett.

pár napja új szavunk van : gye-gye-gye, vagy valami ilyesmi, mindezt írtó hangosan, mint valami piaci kofa. mondjuk olyankor a bá-bá-bá-t is jó hangosan hangsúlyozza :) és már ő is integet :) ma este már magától integetett apának, amikor jóéjt puszit kapott, mert ilyenkor apa kimegy a szobából, és integetve búcsúznak.

holnap ismét anyós és sógornő látogatásnak nézek elébe, hurrá :) persze apa egész héten alig dolgozik, de holnap egész nap :(
viszont csütörtökön a gyógytorna után irény szombathely, aztán pár nap siófok!!! ez lesz a nagy közös családi nyaralás :)

kapolcsra elnéz valaki? és a szigetre? (Sis, gondolom, ti tuti sziget-látogatók vagytok :wink: )

KépKép
KépKép
and
 
 


And, gondolok Rád holnap! :? :lol: :lol:

Én nem tudom, minek tulajdonítsam, de párszor kiabálta már Zita, hogy "ÁDÁ", amikor vmit akart. Pl mostanában, nem is értem, hogyan lehet, de az alvókutyus kirepül a kiságyból, van, hogy a cumi is társul mellé. És ilyen alkalmakkal volt a nagy ÁDÁ. Szerényen én úgy gondolom, hogy ilyenkor engem akar. :D
Vendég
 


Tünde,
Köszi :) :) :)
Tényleg nem hasonlítanak egymásra annyira a fiúk. Dani tiszta apja, Beni meg inkább az öcsémre és rám hasonlít. Bár, ha Beni 9-10 hónapos képeit nézem, akkor vannak közös vonások. Talán a szájuk még ami leginkább hasonlít. Dani olyan kis szöszi kezd lenni, pedig ez ritka nálunk a családban.
Jól emlékszel, göndör a hajam, csak most már nagyon hosszú, meg állandóan vizeztem és ilyen csúnya lett. :(

And,
Köszi a bókot neked is! Anyós és sógornő :( de Balcsis nyaralás :) :) Ba-ba-ba van nálunk is és te-te. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 


Tünde!
köszi :) legfeljebb csuklom is közben és lesz min röhögnöm :lol: :lol: :lol:
sztem az ÁDÁ teljesen egyértelmű!! :D :wink:

nálunk a kukucs, Eszti, nem szabad, talán apa-anya, utóbbit inkább csak szeretném... ezeket ismerjük, no meg a pá-pá-t.
és az Eszti, hogy áll már megint a lábad? :o :D

na megyek a dolgomra, jóéjt :)

KépKép
KépKép
and
 
 


Jaj , And, az utsó ismerős mondat... :cry:
Kukucs, nem szabad nálunk is megy! :lol: :lol:

Benianyu
, most lefetyelni akarok, de én azt httem, kihúzattad a hajad, és direkt vagy a parton, hogy ne legyen vizes. Szetm jó így is!
Vendég
 


Jaj, Benianyu, azt akartam írni, hogy most NEM lefetyelni akarok.... :cry: :? :lol: :lol: :lol: annyira hülye terhesagyam van, bocs!!!!!!! :lol: :lol:
Kép
Vendég
 


Nyúlné, Barbi!
apa megkért, hogy most azonnal írjak, és kérdezzem meg milyen fotógépetek van :) meg akart lepni a szülinapomra eggyel, de kitaláltam....
légyszi írjátok meg, tudom, hogy már írtátok, de elhagytam már a fecnit, amire kiírtam :( köszi!

Tünde, Zitának boldog hófordulót -most láttam! :)

KépKép
KépKép
and
 
 


Sziasztok Lányok!

Jó zsufi volt a hétvégénk, még írni sem volt időm.

Pénteken strandolni voltunk Barbiékkal a Csillaghegyi strandon. Nagyon jó volt, a fiúk iszonyatosan jól érezték magukat. Mire hazavittem őket anyuékhoz kidőltek, mint akik már 3 napja nem aludtak. Este kiültünk apával a Lisztre egy kicsit romantikázni.
Szombaton reggel anyuék visszahozták a fiúkat, aztán nem csináltunk semmit. Apa egész nap pihizett meg a fiúkkal játszott, este meg elmentünk bevásárolni.
Vasárnap vendégek voltak nálunk, estefelé meg elmentünk sétálni és beköszöntünk egy ismerős családhoz, akik itt laknak 2 utcára tőlünk és még azóta nem mentünk át hozzájuk, amióta itt lakunk. Ott voltunk késő estig. Ott is van 3 fiú és egy nagy medence, úgyhogy ment a vircsaftolás. Laci élvezte a legjobban a nyüzsgést. Csak este 10-kor mentek lefeküdni a gyerekek.

Lányok!

Melyik nap strandoljunk? Nekünk a éntek kivételével bármelyik nap jó.


Benianyu

Danigombócnak utólag is boldog névnapot kívánunk.

Nagyon jók lettek a balatoni képek.

Mikor indultok Olaszországba?


Prüntyi

Ez jó nagy bosszúság. Milyen parasztság, hogy egy gyerekbarát szállodában, a gyerekeknek nem a füvön, hanem a köves tengerparton kellene lenniük.

Egyébként a magyar Neckermann nagyon gáz. Anyuék egyszer elmentek egy baráti házaspárral nyaralni. Anyáék itthon foglalták a szállást, a barátaik Ausztriában. Tök ugyanabba a szállodába, ráadásul az osztrák Neckerman olcsóbb is volt valamivel. Anyuék egy totál szar szobába kaptak helyet az osztrákok egy szuper tengerre néző szobában voltak. Azóta anyuék csak Ausztriában folglalják le a szállást. Igaz, hogy így Bécsi indulással szoktak menni, de ha pl. autós út van, mint Nektek, akkor ez nem számít.

Viszont, ami a lényed, hogy a képek nagyon jók. Tümcsike nagyon aranyos, csak egy kicsit hosszú a haja.:):)


Sis

Gratula Máténak a foghoz.

Azért az biztos, hogy a börtönben majd megkapják a jogos büntetésüket ezek az embrek. Ilyenkor szerencsére az őrök is oldalranéznek egy kicsit. Meg is érdemlik az ilyen állatok (bár az állat nem bántja a kölkét, inkább védelmezi még az élete árán is, kivéve, ha megeszi :lol: :lol: ).


Tünde

Zita jól néz ki a vödörkalapban. Régebben Bazsika is a fejére húzott sok mindent (általában pelenkát) és kérdezgette, anaaa csini vadok?
Tegnap édes volt, meglátott szoknyában és közölte: ana, te nadon csini anuka vad. :lol: :lol: :lol:


Bab

Fóliás krumpli.

:lol: :lol: :lol: :lol:



Ayse

Andris nagyon szép kisfiú. Gyönyörűek a szemei.

Szélessáv. :lol: :lol:


And

Anyóslátogatás :cry: :evil: :evil:

Viszont a nyaralás az jó, még ha csak pár napos is.

Sziget
Mielőtt Bazsival terhes nem lettem minden évben voltam több napon is. Aztán amikor terhes lettem Bazsikával, akkor Balázs nem engedett ki. Megfogadtam, hogy majd a következő évben. Akkor elutaztunk nyaralni. Aztán Lacikával voltam terhes és már nagy pocakom volt, úgyhogy én nem akartam menni. Megfogadtam, hogy idén tuti kimegyek. Erre tessék, pont akkor megyünk nyaralni. Bár az utolsó két napon is nagyon jó koncertek lesznek, úgyhogy egyszer tuti kimegyek.

Kép
Kép Kép
 
 


And, köszi! Klassz lesz az ajándékod!

Juci, Jucc, merre vagytok?????

Voltunk védőnőnél, mázsálás eredménye: Zita 8800gr és 77cm. 90gr-ot gyarapodott, és 4cm-t nőtt. Nem kevés ez a 90 gr 1 hónap alatt?? Szerintem jól néz ki, nem sovány. Ugyan annyit eszik, mint amikor kevésbé van meleg, de biztos több kalóriát éget ebben a melegben, és az ácsorgással is.
Én meg fél kilót fogytam! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Jucc!!!

Merre vagy? Ti is nyaraltok? Ha nem, akkor irgumm burgumm, hogy nem írsz!!!

Mi van Balázs fogadalmaival? Tartja még őket?

Tessék jelentkezni, ha itthon vagytok!!!!

Kép
Kép Kép
 
 


Sildike :lol: növesztjük a haját :lol:

Kép

Kép
 


Prüntyi, akkor ezek szerint rendbejött Tüncsi fejbőre?? :D
Vendég
 


Prüntyi
:lol: :lol: Meddig? Derékig?


Lányok!

Most beszéltem Sissel és nekik csak a szerda jó a strandra és a talira.

Szóval akkor szokás szerint szerdán tali.

Ki jön?

Jucc???? Nincs kedved kijönni a fiúkkal a Dagályra utána meg hozzánk? Szerintem a szállítást majd valahogy megoldjuk.


Prüntyi???

Kép
Kép Kép
 
 


Sziasztok,

nagyon régóta olvaslak titeket, de sajna két gyerek +munka, nem tudok írni.Csak most megfogott amit Prüntyi írt a nyaralásról.

Prüntyi,

merre voltatok? Mi szeptembereben megyünk Tucepibe, közép Dalmácia, szintén all inc.

Üdv. Mindenkinek:

Kati
 


Sziasztok,

nagyon régóta olvaslak titeket, de sajna két gyerek +munka, nem tudok írni.Csak most megfogott amit Prüntyi írt a nyaralásról.

Prüntyi,

merre voltatok? Mi szeptembereben megyünk Tucepibe, közép Dalmácia, szintén all inc.

Üdv. Mindenkinek:

Kati
 


Sziasztok lányok!

Igaz én nem kaptam meghivót ide :cry: ,de remélem nem baj ha irok pár sort.

Mivel mi egy hónapja már eljöttünk otthonról fogalmam sincs,hogy mi volt ennek a szétválásnak az oka. :?:
Itt vagyunk anyukáméknál és náluk nincs internet,úgyhogy nem tudtam követni a dolgokat.Titeket is csak ma találtalak meg.
Most unokatesómtól irok,de ha hazamegyünk remélem vissza tudok csatlakozni hozzátok!Már persze csak akkor ha jöhetek ide.

Biztosan fogok irni a másik topicba is,mert végül is nekem nics senkivel bajom és nem tudok és nem is akarok választani.

Úgy sajnálom,hogy képet nem tudok innen feltenni!Már összegyült egy jó néhány amit szeretnék megmutatni nektek :!: De amint hazamegyünk nem foglak titeket kimélni! :lol: :lol:

Irok azért Meliről pár dolgot.
Szóval megtanult tapsolni,puszit adni és amint zenét hall elkezd riszálni és a kezével csttingetni próbál.Hát valami zabálni való!Hihetetlen,hogy miket produkál egy 10 hós baba.A kedvence Ruzsa Magdi.Hát ha őt meghallja,megszünik körülötte a világ és teljes átéléssel táncol.Majd rakok erről is fel videót.
Kibújt a 7.fogacskája és szinte állandóan enne. :lol:
Legtöbbször már a mi kajánkból eszik.Kap már zsömlét,felvágottat is.
Ja és imádja a túró rudit!

Na most hirtelen ennyi,de amint tudok jelentkezem.
Nem tudom még mikor megyünk haza,mert szeretnénk a nappalinkat gipszkartonozni,festeni csak hogy mikor lesz rá idő az passz.De már addig mig nincs kész nem szivesen mennék haza.
Jaj és attól is nagyon félek,hogy ha hazamegyünk Meli hogy fog viselkedni.Azért már csak egy hónapja eljöttünk.Na mindegy,valahogy majd visszarázódunk az otthoni légkörhöz.

Puszi mindenkinek.

 
 


Hát...rendbe még nem jött, de jobb mint volt...hogy meddig? Ki tudja...


Királykat, Rabac-ban voltunk

Kép

Kép
 


Lányok, lányok!

Ejnye-bejnye, senki nem akar strandra jönni?

Szélessávú Ayse
Te nem mondhatod le a szerdai talit.
Remélem nem azért nem írsz, mert valami jó kifogáson gondolkodsz? :lol: :lol: :lol:
Apropó meddig kellen az utazóágy? Már napok óta meg akartam kérdezni.

Ancsi

Egyáltalán nem baj, hogy írtál. Szerintem sokan vannak itt a nagy kavarodásban, vagy a régiek közül, akik véletlenül nem kaptak meghívót.

Ebben a hűvös időben totál hatékony vagyok. Ma reggel főztem husilevest pár napra előre. Meg megcsináltam a holnapi töltött paprikát is. Sőt a vadashoz is bepácoltam a husit. Csupa finomság és nem utolsó sorban Lacika is eheti mindegyiket.

Kép
Kép Kép
 
 


Tünde,
Szerintem nem kevés a 90 gramm hízás, ebben a hónapban ezek szerint inkább nőtt Zita. Meg sokkal többet mozog és biztos izzad is a nagy hőségben.
Dani az 7. hónapban 80 grammot hízott, a 8-ban pedig 540-et. Én átlagolom. Egyik mérésnél ebéd előtt és kaki után volt, a másiknál meg épp ebéd után és kaki előtt volt.
Nem húzattam ki a hajam, az nem tetszene, de ma levágattam és nagyon jó lett. Sokkal göndörebb. :)

Sildike,
Köszi a köszöntést. :)
Szerdán indulunk, bár este, de már nem fér bele strandolás, mert pakolnom kell, még egy pár dolgot vásárolni stb.
Finiket főzöl. :) Ma Dani földbabfőzeléket evett csirkepörkölttel. A zöldbabot külön neki csináltam, zöldségekkel és egy pici krumplival, a pörkölt viszont Beni kérése volt tegnapra. Ízlett neki rendesen! :)

Ancsi,
Üdv itt is! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 


Benianyu, köszi, hogy reagáltál. Annyira nem aggódom, mert a sonkái megvannak még mindig, ma le is fotóztam:
Kép

Emlékszem, hogy a műltkor írtad, hogy mennyi kaja után voltatok méreckedni. :lol: :lol: Mi mindig reggeli után megyünk.


Sildike
, na ne már, Nálatok tényleg hűvös van???
Itt meg lehet buggyanni!
Kép

Aha, éppen most mutatják a híradóban.
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönjük Andris nevében a dícsérő szavakat!

Sildike!
Nagyon aranyos vagy, végül is úgy döntöttünk, hogy veszünk egy utazóágyat, majd jó lesz anyósomnál, legalább ott is tud benne aludni Andris!

A szerda nem lesz jó :oops: :oops: :oops: , mert csütörtökön indulunk és már szerdán be akarunk pakolni az autóba, hogy kora reggel indulhassunk.
Mondjuk a strand amúgy sem az én világom (mellesleg nagyapám nem véletlenül magyarosított erre a névre, olimpiai bajnok vizilabdázóval is szerénykedhet a család, én valami vadhajtás lehetek :oops: :oops: :oops: ).
Száz szónak is egy a vége, most nem megy, de majd legközelebb!!!! :lol: :lol: :lol:

And!
Mostanában Andris is egyre szocializáltabb, egy ilyen tüncibünci kislánykával biztos jót mulatnának!

Tünde!
Zita nagyon formás, aggodalomra semmi ok!
Pocakverseny hogy áll???

 
 


Nektek is lassúskodik a babanet???


And!
Mi direkt azért megyünk most a Balcsihoz, hogy fel tudjunk járni Kapolcsra!
Ti jöttök?

Szélesszájú Ayse (akinek mért nem működik a szélessávja?)
 
 


Ayse, nálunk gyors a babanet, elromlott a szélessáv? :lol: Vagy nem is széles? :? :shock: :lol: :lol:
Képzeld, nekünk is a nagypapám magyarosította a nevünket!

Hát, azt hiszem, a pocakversenyben átvettem a vezető szerepet. :oops: :D
Vendég
 


Sziasztok!

Tünde, köszi a hiányolást :P nem tűntünk el, csak elromlott a monitorunk.Így a mai napot internet nélkül kellett kihúznom.
Nagyon durva, hogy mennyivel több időm volt így :oops: :oops:

Mielőtt elfelejtem.
Sildike
Hányra mentek a strandra?
Milyen ügyes hatékony vagy!

Köszönöm egyébként lányok a hozzászólásokat elkényeztetés ügyvben.

Ayse
Andris gyönyörű!

Benianyu
Ti is gyönyörűek vagytok! :lol:

Tünde
Ti is gyönyörűek vagytok! Bár magadról nem tettél fel képet, de megelőlegezem :lol:
És szerintem sem kevés a 90 gramm. Egyébként szerintem látszik, hogy Zita megnyúlt, vagyis átalakult az alkata. Ezen az aranyos sonkás képen látom úgy.

Prüntyi
Viszont Te bizonyítottad a képekkel, hogy nagyon szépek vagytok.
Tündi annyira zabálnivaló kislány!Amelyiken az Apukájával táncol az a kevenc képem :lol: Sajnálom, hogy a nyaralásotok ilyen balul sült el. Reklamálni nem lehetett?

Ancsi
Nagyon várom Meliről a táncolós videót! :lol:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
 
 


Tünde!

Már régebben is akartam írni, hogy olyan szép a neved, mintha egy mesekönyvből léptél volna ki!!! :)
(és igen, én most lefetyelni akarok :wink: , de komolyan gondolom :P )


Segítség!!!
Tourmegvonási tüneteim vannak!!!!
Eddig nem néztem a Vueltát, lehet, hogy idén ráfanyalodom?

 
 


Egyébként 512 Kb/sec asszem.

Most jól megy és a babanet kivételével a többi oldalon semmi gond nem volt :shock: :?: :twisted: :roll:

 
 


Este olyat játszottunk, hogy én hassal lefelé fogtam Zitát, apa feküdt a földön, és én zuhanórepültettem felé a kiscsajt, de persze apa előtt megálltunk. Az egyik alkalommal Zita egy határozott mozdulattal kiverte apa szemüvegéből az egyik lencsét... :? :oops: :lol: :lol: :lol: Annyira nehezen tudtam visszatartani a röhögést. Szerencsére vissza tudta operálni.
Vendég
 


Lányok!

Cinkáról nem tudtok valamit?
Valamilyen közelebbi elérhetőséget?
A taglistában semmi nincs megadva...

 
 


Ayse, néha csinál ám ilyet a babanet szélessávon is. :lol: :lol:
Egyébként sokan kiszúrják, hogy ez csinált név, de nem baj, tényleg nagyon szép, sztem is! :oops: :lol:

Juci, köszi, hogy megelőlegezted a "szépségemet", holnap megyek rövidre vágatni a hajam. Ha jó lesz, láthattok ezentúl rólam is közeli képet. :wink: :cry:
Ja, már akartam írni, nekem jobb lett a hátam a lapockáim között, de a derekam szokott fájni, de az Zitapopócipeléstől van.
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: