Új privát üzeneted érkezett!

Üdv Mindenkinek ! 4 éve gyakorló gyermekszakápoló vagyok, korházi éveim során gyermekszeretetem nem csökent csak nõtt.
Munkahelyi lehetõségeim új felállásának köszönhetõen végre több szabadidõm marad a jövõben,de amíg nincs saját gyermekem, szívesen vigyáznék mások pindurkáira. Ha esetleg van kérdés, ötlet illetve konkrét igény a leveleket az andrea.mate@mailbox.hu címre várom. Köszi elõre is.
 


Babysittert, vagy inkább pótanyukát keresünk nyolc hónapos kislányunk mellé, a hatodik kerületbe. Legális, bejelentett, nyugdíjba beszámító állás, hétfõtõl- péntekig, hosszú távra. (évek)Fényképes, kézzel írt bemutatkozó levelet önéletrajzzal a Pétermann Zoltán, Bp. 1067 Csengery u. 57. címre kérünk postán.
potmama
 


Sziasztok!

Áprilistól egész napra (8-17 óráig) keresnék egy pótmamát / pótnagyit akkor 15 hónapos kislányom mellé, mert sajnos vissza kell menjek dolgozni. Elõtte jó lenne már néhány hónappal, ha összeszoknának. Ideális lenne, ha friss nyugdíjas bölcsis vagy óvónéni lenne. A XVIII. ker.-ben lakunk Pestszentlõrincen, ja és nálunk kellene rá gondot viselni.
Ha ismertek ilyen pótmamát, szóljatok neki és nekem is!
T: 30/478-1767.
 
 

 
 

Sziasztok!

25 éves budapesti lány vagyok, egészségügyi végzettséggel és jogosítvánnyal. Mióta az eszemet tudom imádom a gyerekeket, éppen ezért évek óta, a munkám mellett is, szívesen vállalom mások gyermekeinek felügyeletét. Ismereteim és tudásom gyarapításának érdekében két évvel ezelőtt elvégeztem egy babysitter tanfolyamot is.
Ha kérdésed van, vagy szívesen megismerkednél velem, akkor írj a mixtatlon@freemail.hu címre.
Böbe
 


Megbízható 26 éves pedagógus-babysitter vagyok hazai és külföldi tapasztalattal.Nagyon szeretem a gyerekeket és úgy érzem, türelmem is megvan hozzájuk.Szívesen vigyázok csemetéjére, vállalom korrepetálását elég rugalmas idõbeosztással.
névtelen
 


Sziasztok én 2 okleveles gyermekfelügyelõ vagyok. 20 éves, oriási gyermek szeretettel. Alkalmi munkát keresek vagy csak heti 1-2 alkalomra.
Évi
 


Kedves Kismama, anyuka!

Születendõ, illetve meglévõ két év alatti csecsemõjének gondos, szeretõ babysittere lennék, kedden, pénteken egész nap, hétfõ, csütörtök délután, szombaton délelött, vagy vasárnap. Éjszakai ügyeletet is vállalok! A gyermekfelügyeletet, illetve gondozást csecsemõgondozói oklevéllel, jelenleg is gyakorlattal, empátiával, magyar és osztrák /most amerikai család/ ok elismerõ referenciájával, erkölcsivel, budai lakhellyel, féltõ gonddal és felelõséggel, sok-sok szeretettel vállalja egy ötvenes nagymama.
Tel::06205640016
 
 


Tudom, hogy nem pont ez a legmegfelelõbb topic, de hátha olvassa olyan, akit érdekelhet, és eléggé sürgõs:
Gyerek és kutya kedvelõ/elviselõ fiatal bejárónõt keresek heti három alkalomra!
alfred@pronet.hu
 
 


Sziasztok, Miskolcon keresek heti 1 alkalommal babysittert. Hátha itt találok. badiadi@freemail.hu
badiadi
 


Sziasztok,

Egerben babavigyázót keresek. Heti 1-2 alkalommal, 4-5 óra hosszára.

mlilla@vnet.hu

Lilla
mlilla
 


Sziasztok!

Bp.-en keresek bébiszittert 14 hónapos fiam felügyeletére heti 1-2 alkalommal pár órára, néha estére és hétvégi estékre is.

gorsi@mailbox.hu

Gorsi
gorsi
 


Sziasztok!

20 éves diák vagyok, gyermekfelügyelõi oklevéllel. Heti néhány alkalommal keresek munkát, Budapesten (akár hétvégén is). E-mail címem: bettyyo@freemail.hu
 
 


sfgsfgsfgsgsgfdfgggggggggggggggggggg
dhgdgh
 


Kedves vállalkozó szellemû pótmamák!
4 gyermekem közül fõleg a legkisebb ( 12,10,8 évesek, és a pici 5 hónapos) keresek pótmamát, aki a XXII. kerület közelében lakik, és hétköznaponként havonta egyszer a hétvégén is tudna vigyázni a picire. A háztartásban is be kellene segíteni (mosás, vasalás, takarítás). Nem kell megijedni, azért ezt el lehet végezni 8 óra alatt - van már rá precedens. Jogosítvány is szükséges, autót én biztosítok. Ha igény van rá, egy külön zuhanyozós appartmant is be tudunk rendezni a házban itt lkakás céljából. Várom kaladot kedvelõ, kedves, gyermekszeretõ, MEGBÍZHATÓ hölgy jelentkezését!
Email: santa.eniko@mail.datanet.hu
 
 


Sziasztok!
15 éves gimnazista lány kis gyermekek felügyeletét vagy alsó tagozatos gyerekek tanítását, korrepetálását vállalná angol nyelvbõl is.11.12.és 1. kerületben föként.
Brigi
 


Sziasztok!
15 éves gimnazista lány kis gyermekek felügyeletét vagy alsó tagozatos gyerekek tanítását, korrepetálását vállalná angol nyelvbõl is.11.12.és 1. kerületben föként.

e-mail cimem: baby-sitter@freemail.hu
Brigi
 


Kedves Anyukák!

23 éves fõiskolás lány vagyok, és vállalom kisgyermekek, kisiskolások felügyeletét fõként a III. ker.-ben és környékén. Van már tapasztalatom gyerekek terén. Házi feladatban és angol nyelvben, illetve kisebb házimunkában is be tudok segíteni. Ráérek hétköznapokon, hétvégén és este (akár hosszú távon is)!

Éva
Tel.: 0630 277-2895
marcipan
 


20 hónapos kislányom mellé heti 3 alkalomra keresek megbízható babysittert hosszú távra, aki lakánsunkon vigyázna a csöppségre. Budapesten 16. kerületben.
Válaszokat: lepp@okti.ph.hu, 20-315-38-39-re várok
Leppke
Névtelen
 


Sziasztok!Ha a nyáron gyermekfelügyelet gondotok van, teljes nyugalommal tudom ajánlani az én bébiszitteremet. Mivel én nyáron nem dolgozom, nem tudom őt fizetni, neki viszont munkára van szüksége. 24 éves egyetemista, sok gyerekre vigyázott már, csak jókat tudok róla mondani. Hívjatok engem 06 70 221 0300-as számon vagy közvetlen őt:06 70 218 5111.
Vámos Boglárka
 


Sziasztok!

szívesen vigyáznék gyerekekre! Okleveles BS vagyok! Nyári estéken éjszakákon vállalok gyermekfelügyeletet! Hívj bátran tapasztalatom van bőven! Anett: 06-20-3-236-313
vagy írj: anettjonas@freemail.hu
 


Sziasztok!
9 hónapos kislányom mellé keresek heti egy alkalomra megbízható pótnagyit vagy babysittert.
Szeptember végétől addig ismerkedés.....
6-7 órát venne igénybe!!
Írj: bolcsode@freemail.hu
Névtelenke
 


Megbízható bébiszittert keresünk Budafokra, hétköznap 4-7-ig, 3 és fél éves lányunk mellé, hosszú távra. Esetenként hosszabb időre is. 06-70-3839-621.
lucababa
 


Tapasztalattal és referenciával rendelkező okleveles babysittert keresek 5 hónapos kislányom mellé hétköznap délelőttökre (8-13 óráig) Moszkva tér melletti lakásunkba, hosszú távra.
Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal a varga.ag@freemail.hu e-mail-re várom!
Bakk Ágnes
 


Sziasztok,
szintén tapasztalattal és referenciával rendelkező babysittert keresek hosszú távra két lányom mellé, rugalmas időbeosztással, heti 1-2 alkalomra. Napközben főleg a 2 és fél éves kicsire kellene vigyázni, esténként a hat éves is itthon van. III kerületi családi házban lakunk, csillaghegyi HÉV vagy óbudai vasútállomás közelében. Ha valaki esetleg a házimunkába is besegítene, akkor kb. még heti 10 óra rendszeres munkát tudok biztosítani. Jelentkezéseket a következő email címre várom: asamu@drotposta.hu
andrea
 


Sziasztok!

Én Vácra keresnék nem rendszeresen csak alkalmakra bébicsőszt a 15 hónapos fiam mellé.
Tapasztalat és oklevél szükségeltetik.
email cím: bellana@index.hu
 
 


Fiatal;gyermekszerető;német nyelvvizsgával rendelkeződ lány vállalna 2004 június-augusztus között babysitterkedést,esetleg német oktatást gyerekeknek Budapesten.
gripi@mailbox.hu
 
 


Kedves Pinki!

Nekem szükségem lenne egy megbízható babysitterre, ha meg tudunk egyezni.
Légyszí add meg milyen feltételekkel, és mennyiért tudnál vállalni két pici
gyerek felügyeletét (3 és 1 évesek). Hetente két alkalommal 1-2 óráról lenne
szó

Várom válaszod

Kiss Istvánné
 


Szia,

18 éves, türelmes, talpraesett,egyetemre felvételiző lány vagyok Budapestről. Heti néhány alkalommal vagy esténként szívesen vigyáznék csemetéidre.
Ha szeretnél megismerni, írj az aquachic15@hotmail.com cimre, vagy hívj a 06303439385-ös számon.

orsi
dio
 
 


Üdvözlet mindenkinek!

25 éves egyetemi hallgató vagyok, emellett gyakorlott babysitter. Türelemmmel, és szeretettel foglalkozok a rámbízott gyerekekkel.
Olyan bp.-i családot keresek, amely rendszeresen tud alkalmazni.
Bővebb információkat szívesen adok e-mailen: someka@freemail.hu
 


GYERMEKFELÜGYELETET VÁLLALOK!

Megbízható, gyermekszerető 26 éves egyetemista vagyok, több éve dolgozok babysitterként.
Szívesen játszok a gyerekekkel, mesét olvasok, játszótérre viszem őket.
Budapesti családnál dolgoznék hétköznap 3-5 órát, alkalmanként hétvégét és estét is tudok vállalni.
Háztartási munkát, takarítást NEM vállalok.
A munkabérem egy órára 600 Ft egy gyermek esetén.

Elérhetőségeim:
angelgirl79@freemail.hu e-mail címen, vagy a 0670/ 5370843 -as számon (de. 11h-ig, vagy este 20h után)
 
 


Fiatal gyermekfelügyelőt keresek 2,5 éves kisfiam mellé a XI. kerületbe, munkanapokon 8-12 óráig (2005. június 30-ig folyamatos állás). Tanfolyamot végzettek előnyben. Bemutatkozást a következő e-mailre várom: valentin@allprint.hu
 
 


Három éves kislányom mellé keresek babysittert. Alapvetően bölcsibe jár, csak sokat náthás, orrmandulaműtétre "készülünk", de most elhalasztották neki rossz vérkép miatt. Én dolgozom, ő pedig átlag minden második héten megbetegszik, sőt, azon is gondolkodom, hogy november végéig egyáltalán nem vinném közösségbe, ha meg tudom oldani.
Szóval gyakorlatilag egész napra kellene valaki, a hét kb. 4 napján, vagy ahogyan meg tudjuk oldani együtt.
Számom: 06-70-293-7836
Köszönet:
Tóth Ildikó
 
 


Olyan ráérő fiatal anyukát, vagy idősebb hölgyet keresek, aki tudna vigyázni délutánonként, 2 gyermekemre, heti 2x 2-3 órára.(persze nem ingyen)=>> Várpalota Kép)
cím: vadviri@freemail.hu
 
 


Gyesen lévő óvónő gyermekfelügyeletet vállal Csepelen.Érdeklődni lehet:06-20-480-1267
e-mail cim: s.zsuzsa76@freemail.hu
 


Gyesen lévő óvónő gyermekfelügyeletet vállal Csepelen.Érdeklődni lehet: 06-20-480-1267
e-mail cim: s.zsuzsa76@freemail.hu
 


Sziasztok!
49 éves gyakorló nagymama szívesen vigyázna 2-6 éves korú gyerekekre. Egyész héten, hétvégén, alkalmanként, este. Megbeszélés estetén bevásárlás, vasalás. Autóm nincs. Vizsgázott babysitter vagyok a micimackó pótmama szólgálatnál.


Sziasztok!
Gyeden lévő 3 gyermekes főiskolás anyuka vagyok.
9 hónapos kislányom felügyeletére keresek februártól havi 4-5 alkalomra, naponta reggel fél 8h.-tól du. 17h.-ig olyan megbízható személyt (lehetőleg volt vagy jelenleg is dolgozó óvónőt, védőnőt, ill. több éves tapasztalattal rendelkező babyszittert) akit XVII.ker.-i otthonunkba várnánk. Másik lehetőség, ha Te színtén meghatározott időben vagy elfoglalt és időnként neked is szükséged lenne gyermekfelügyeleti segítségre, mint 5 évig volt óvónő szívesen állok rendelkezésedre.( Segítsük ki egymást!) Telefonszámom: 06/20-483-0449, E-mail címem: czegenyb@freemail.hu
 


Sziasztok!
Szívesen vállalok gyermekfelügyeletet itthon nálam (Bp. XVII. kerület), nagyon szeretem a gyerekeket és tapasztalattal, gyakorlattal is rendelkezem (3 gyermek anyukája vagyok). Akár több gyerekre is vigyáznék egyszerre. Ha szükséges, referenciám is van a családoktól, akiknek a gyerekeire már vigyáztam. Alkalmi és hosszútávú ajánlatok is érdekelnek.
Ár: 300-400.-Ft/óra
Telefon: 06-30-346-8959
e-mail: gee20@mailbox.hu
 


Sziasztok!

8,5 hónapos kislányom mellé, tapasztalt, referenciával rendelkező babysittert keresek hosszú távra. Heti két nap (szerda, csütörtök), napi 7-8 óra.
e-mail: treibere@freemail.hu

Várom mielőbbi jelentkezéseteket
Böbe
 
 


sziasztok.
én is keresek babysittert hosszú távra, heti 3 alkalommal, lehetőleg gépkocsival, de az se nagy gond ha nincs!!!
(Pest területén)
nagyon várom, hogy hívjatok!!!
Timi
timigirl@freemail.hu
 
 


Babák és kisebb, nagyobb gyermekek szeretetteljes gondozását vállalja nagy tapasztalattal rendelkező babysitter.
Elérhetőség az alábbi telfonszámon.
06203512356
 


Kedves Szülők!

26 éves végzős egyetemista vagyok. Több éve dolgozok babysitterként,sok tapasztalattal a hátam mögött.Referenciám van.Nagyon szeretek gyerekekkel foglalkozni,türelmes és megbízható vagyok. Olyan budapesti család jelentkezését várom, ahol hosszabb távra lenne rám szükség, napi rendszerességgel.
Tel.: 0670/3650300
Email.: magictree@freemail.hu
Órabérem 600-800 Ft/óra.
0-10 éves korig vállalok, akár testvérpárt is.
 
 


Sziasztok,

keresek óvónQ vagy tanító végzettséggel rendelkezQ segítséget 2 gyerekem mellé saját otthonunkba. Hosszú távú az elképzelés, hétköznapra, kb 6 órára naponta. Nem dolgozom, én is otthon vagyok, a teendQket közösen látjuk el, de egyedül jelenleg kevés vagyok.
agykukac@freemail.hu
 
 


Sziasztok!
Olyan megbízható bébysittert keresek,
a nővérem kérésére, aki heti 3 alkalommal elmenne a kisfiáért budára az iskolába és hazavinné a III. kerületi otthonukba.
Jelentkezni az alábi címre lehet: hajnalb@axelero.hu
 
 


Bp. XVII. kerületi otthonomban gyermekfelügyeletet vállalok a hét minden napján reggel 8-tól késő estig. Tapasztalatom és gyakorlatom is van 3 gyermekes anyukaként. Több mint egy éve foglalkozom gyermekfelügyelettel és a családok elégedettek (referenciát adnak, ha szükséges). A gyerekekre nem csak vigyázok, játszom, sétálok velük, mesét és verset olvasok nekik. Igyekszem hasznossá és örömtelivé tenni az együtt töltött időt.
Alkalmi és hosszútávú ajánlatok is érdekelnek.
Ár: 300-400.-Ft/óra
Telefon: 06-30-346-8959
e-mail: csbeata@vipmail.hu
 


Barátnőm nevében irok aki okleveles babaysitter,2 gyermekes családanya.
Gyermekfelügyeletet vállal Csepelen hétköznaponként.Ár megegyezés szerint.
Érdeklődni lehet:06/70-515-1997 - Ági
 


Mobil pótmamát keresek

2,5 éves kislányunk mellé keresünk olyan, mobil, rugalmas, életvidám, saját autóval (gyereküléssel előnyben) rendelkező pótmamát, aki kb. novembertől a kislányunk reggeltől kora délutánig tartó elfoglaltságát biztosítaná (állatkert, játszóház, bábszínház, stb.), utána haza, vagy a nagymamához szállítaná (Budakalász és XII. kerület).

Szimpátia esetén minimum 1 éves fix munka.

Bölcsödei, ovodai tapasztalat, referencia és leinformálhatóság előnyben.

palzsuzsa@axelero.hu
 
 


Sziasztok!
20 éves vidám, gyerekszerető diáklány gyerek felügyeletet vállal 22.kerületben ill. környékén. Hétköznaponként délutántól, hétvégente egész nap.
Tel: 0630/4898065
Email: antiii@freemail.hu
 
 


Sziasztok!
Bp. XVII. kerületi otthonomban gyermekfelügyeletet vállalok a hét minden napján reggel 8-tól késő estig. Tapasztalatom és gyakorlatom is van 3 gyermekes anyukaként. Több mint egy éve foglalkozom gyermekfelügyelettel és a családok elégedettek (referenciát adnak, ha szükséges). A gyerekekre nem csak vigyázok, játszom, sétálok velük, mesét és verset olvasok nekik. Igyekszem hasznossá és örömtelivé tenni az együtt töltött időt. Alkalmi és hosszútávú ajánlatok is érdekelnek.
Ár: 300-400.-Ft/óra
Telefon: 06-30-346-8959
e-mail: csbeata@vipmail.hu
 


SziasztokKép

XIII. kerületben lakunk, 1 éves kisfiam mellé keresek bébiszittert (elsősorban főiskolás, egyetemista lányt), aki hétköznapokon 1-2 alkalommal, ill. esetenként hétvégén pár órára tudna rá lakásunkon vigyázni, hétköznap 4-6 óra között, hétvégén elsősorban kora délután.
Válaszokat (óradíjjal megjelölve) a profilomban található e-mail címre várok.

Kata

Kép

Kép
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: