Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én a 2007-ben akarok szülni topicba szoktam írni. Sajnos erről már lecsúsztam. Többek között azért is, mert extra hosszúságú ciklusaim voltak amit nem bírtam követni. Ezt most már rendbe hozta a cickafarkfű-palástfű teakaverék.
Azért nyitottam a topicot, mert nam találtam itt olyat, ahol a gyógynövényekről olvashatnék.
Várok ide minden javaslatot, ami segíti a teherbeesést, a beágyazódást.
És szívesen olvasok bármiről, ami természetes gyógymód lehet bármilyen betegségre, bajra.

Zsu



Kép
 
 


Ezt találtam a cickafarkról:
Gyógytulajdonságai: étvágyjavító, -serkentő, szélgörcsoldó, vizelethajtó, epetermelést serkentő és epehajtó, rheuma elleni szer, köptető, fertőzés elleni szer, vérzéscsillapító és görcsoldó.

Eme két utolsó tulajdonságát kiemelve szeretnék néhány szót szólni a cickafark női bajok gyógyításában vagy enyhítésében betöltött fontos szerepéről. El kell oszlatni azonban azt a téves nézetet, miszerint elég meginni a teát vagy beszedni a gyógyszert, és meggyógyulunk anélkül, hogy változtatnánk eddigi helytelen életmódunkon, táplálkozási szokásainkon és lelki életünkön.

Az ideális menstruáció a Holdciklushoz alkalmazkodik. Így annak teliholdkor vagy újholdkor kell bekövetkeznie, időtartama maximum 3 nap. Maga a menstruációs ciklus pedig a Holdhoz igazítva, kicsit több, mint 28 nap.

Azok a nők, akiknek rendszeresen késik a menstruációjuk, 10 nappal a vérzés előtt igyanak mindennap cickafarkteát, mert beállítja a rendszertelen menstruációt. Ezt egy olyan növényi anyag éri el, melynek női hormonhoz hasonló hatása van. A korai vagy késő menstruációra a Mazdaznan rendszerben is találunk jól bevált trükköket; Cayenne paprika-kúra formájában. A naptári újhold előtt 3-2-1 nappal ébredés után, 2 dl forró vízben oldjunk fel késhegynyi Cayenne paprikát, és jól megrágva kortyonként igyuk meg.

Van olyan cikk is, ahol azt javasolják, hogy a ciklus első 10 napján kell inni.Én végig szoktam.

Zsu



Kép
 
 


Zsu!
Nagyon jó!Szuper!


Én is ugyan abban a topikban irok amibe Zsu!
Jelen pillanatban, még nem tudom,hogy 2007 vagy 2008 lessz belőle!
Én is fogyasztom a teákat!Jó hatása van a szervezetre,ajánlom minden kedves topik irónak, aki ide ir, vagy látogat!
Vendég
 

 
 

FAGYÖNGYTEA vagy KAPSZULA!

A szabályozott vérkeringés megszünteti a méhpanaszokat,a menstruációs zavarokat,mindenekelőtt az erős havi vérzést,vagy szülés utáni utóvérzést.
Továbbá-szivdobogás,aritmia,vértolulás,félelemérzet,légszomj esetén is érdemes ezt a teát fogyasztani!
A FAGYÖNGY FRISS LEVE MEDDŐSÉG ELLEN IS HATÁSOS!
Fagyöngy cseppeket gyógynövény üzletekben lehet kapni.
A kitünő gyógynövény a mellrák ellen is jó!


PALÁSTFÜTEA

Szülés utáni sérülések,nehezen szülő nőknél,alhasi petyhüdtség esetén,kora szülésre hajlamos nőknél,terhesség megtartásában a méhszalagok megerősitésében igen sokat segit a palástfű tea.

PALÁSTFŰ-PÁSZTORTÁSKÁVAL

Méhelőesés és lágyéksérv esetén is segit.
A palástfünek összehúzó hatása és gyorsan gyógyitó hatása van.


CICKAFARKTEA PALÁSTFŰTEÁVAL!

Menstruációs zavarokra,ciklus beállitására kiválló gyógynövény!


Plussz egy jó recept!
Esténként 1 dl vörös bor,elszopogatása segiti a megtapadást,beágyazódást!
Terhesség idején ajánlott sok-sok fehérje,szénsavmentes ásványviz,banán-sok benne a folsav!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Nekem ugyan nem volt gondom a ciklusom hosszával, de nekem is nagyon nehezen jött össze a baba.Én is sok mindent kipróbáltam, gyógyszerek, inszem, lombik, vetélés...
Nekem az akupunktúra vált be kombinálva homeopátiás készítményekkel :D Már bánom, hogy nem rögtön ezzel kezdtük, hiszen nagyon sok csalódástól, keserűségtől megkímélhettük volna magunkat a párommal. Most egy évvel a kúra után teherbe estem, teljesen spontán :) ! Májusban is volt egy terhességem, szintén spontán, de az a baba elment. 5 évet vártunk mire eljutottunk idáig.
Zsu! Cickafarkfűteával vigyázz! Mi van akkor ha már terhes vagy és iszod, régen ezt a teát itták spontán vetélések előidézésére is. Inkább próbálj ki valami homeopátiás készítmény, az is nagyon jó :D Ja és orvosi felügyelettel csináld. Akihez én jártam egyszerű háziorvos aki hisz az akupunkturában és a természetes gyógymódokban. Mindenben segített és támogatott. biztos te is találsz ilyen orvost :D
Sok sikert és kitartást nektek :D
Móni

KépKép
Kép Kép
 
 


l.Móni.

Nagyon szépen köszönjük az információt!
Én a cickafarkfüteát palástfűteával eggyütt iszom,de én a Mária Treben könyvben nem olvastam,hogy ilyen hatása lehet!
Épp ellenkezőleg akik hajlamosak a vetélésre ajánlják,nekik 3 hónapos korig,ha jól olvastam,de mégegyszer átolvasom.
Örülök neki,hogy sikerült!Gratulálok,sok sikert,jó egészséget!!!!!!!!!!!!!!!!!!

De azért ha van kedved,bármiről irhatsz!!!!!!!!!
Vendég
 


Csak annyit tévedtem,hogy palástfűteát ajánlanak annak 3-hónapos kortól akik hajlamosak a vetélésre.

l.Móni!
Biztos forrásból tudsz a cickafarkfűteáról 100%?
Mert akkor nem isszuk!
Vendég
 


SZiasztok!


Cickafarkfűvel kapcsolatban az én kis történetem:
Majdnem 8 hetes terhes voltam, amikor elkezdtem vérezni. Elmentem a dokihoz, aki megállapította, hogy üres a petezsák, ez volt egy szombati napon. Egy hetet adott a doki, hogy magától kiürüljön, és ne kelljen műszeresen befejezni a terhességet. Mivel lelkileg teljesen kiborultam, mindent megtettem volna, hogy legalább a műtétet elkerüljem. Össze-vissza olvasgattam, hogy mivel segíthetném, hogy spontán elvetéljek. Hétfőn vettem cickafarkfű teát, és elkezdtem inni, illetve este ülőfürdőt vettem belőle. Kedden késő délután beindult a dolog, és nem volt szükség műszeres befejezésre, mert teljesen kitisztultam.
Nem tudom, hogy ezt valóban a cickafarkfűnek köszönhetem e, vagy amúgy is beindult volna a dolog. De azt olvastam, hogy ennek a gyógynövénynek méh összehúzó hatása van, tehát lehet abban valami amit Móni írt! Viszont nagyon jó a ciklus beállítására, ezért ha babát szeretnél és ezt iszod, akkor szerintem csak a ciklus első felében tedd!
Vendég
 


Ildi!

Nagyon köszönjük,az információt,én még ma reggel ittam a teákat,de akkor abba hagyom.
Csak most nem tudom mi van velem még ma reggel nem jött meg,ne is jöjjön,mára nem vártam,tanácstalan vagyok,hogy késik-e vagy besikerült?Az utóbbinak jobban örülnék!!!!!!!!
Vendég
 


Még valami! A vetélés után amit nekem ajánlottak: Szójavit Forte tabletta. Igaz ezt elsősorban a klímaxos nőknek ajánlják, de állítólag nagyon szépen helyrerakja a hormonokat! A szója rendkívül gazdag ösztradiol-ban, amely a humán ösztrogén hormonra hasonlít. A szója sztigmaszterol vegyületei a sárgatest működésének szabályozásában vesznek részt.
Én most ezt szedem. A változás amit tapasztaltam az annyi, hogy valamivel magasabb az alaphőmérsékletem, mint eddig volt. Mivel a múltkor is mértem a hőmet és most így össze tudom hasonlítani! A múltkor a legmagasabb 36,8 volt, most pedig a ciklus első felében is 36,6 volt a legalacsonyabb. Persze nem tudom, hogy ez a táplálékkiegészítő okozza e ezt a változást, de mivel semmit nem csinálok másként mint azelőtt, én erre gondolok.
Ha sikeres lesz ez a hónapom, és ismét összejön a baba, akkor bárkinek merem ajánlani! Rosszat nem tesz vele senki, hiszen csak annyi, mintha naponta 2,5 dl szójatejet inna az ember, és tutira nem génkezelt.
Vendég
 


Kriszti! Remélem nagyon jó oka van annak, hogy még nem jött meg!!!!! :wink: Mennek a drukkok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Holnap nem tesztelsz egyet?
Vendég
 


Ildi!

Nagyon jókat irsz,Nekem a hővel nics bajom,egy pár napig 37,1 volt ma már 37,4.Nem tudom ,mi lessz?
Sok sikert,hogy össze jöjjön a baba,amit nagyon szeretnénk!
Vendég
 


Ildi!

Köszi a drukkot!!!!!!!!
Nem akarok ideje korán tesztelni,már sokat csalódtam,az utóbbi félévben,de ahogy magamat ismerem,majd kiderül!
Minden benne van a pakliban,késhet is vagy sikerült!!!!!!!!???????
Vendég
 


A lényeget meg lehagytam az előbb!!!!! Meddőséget is kezelnek szójával!!!!!!!!!!!!!

Kriszti! Ez szuper hő!!! Ilyen magas hővel nem kellene, hogy megjöjjön!
Vendég
 


Reméllem.most rendet rakok,főzögetek,de mindjárt jövök!
Te Ildi!
Valamelyik topikból ismerlek!!!
Melyikbe irsz még?
Én a 2007-ben akarok szülni,nagyan jó kis csapat,nagyon kedvesek a lányok,szeretem őket!!!!!!
Vendég
 


Kriszti! :lol: :lol: :lol:
Igen, már találkoztunk a "Mi mikor kerülünk sorra topikban! " :lol:
A kezdetekben én is írtam abba a topikba amibe most Te, de hűtlen voltam hozzájuk! Akkoriban eléggé haldoklott az a topik, így átmentem egy másikba, ami sajna felbomlott. :cry:
Ja! Meg még a "fogamzás- 2. babánkat tervezzük/2007" topikba is írok!
Vendég
 


Ildi!

A miénk most nagyon jó,ha van kedved gyere át,van ismerős az Andi,igen most már emlékszem!
Szivesen fogadunk!!!!!!!!!!!!
A többiek nevében is!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti!

Írtam! :lol:
Vendég
 


Ildi!
OKÉ!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztoklányok!

Látom nem volt fölösleges megnyitni ezt a topicot.A cickafarkról annyit, hogy én csak a ciklus első 10 napján iszom. Ebből nem lehet gond.
Olyan jó, hogy megosztjátok velünk a tapasztalataitokat, így legalább tanulhatunk egymás tapasztalatából, hibájából.

Zsu



Kép
 
 


Zsu!

Ez egy jó ötlet volt,jól jön egy pár jó ötlet!
Reméllem többen is irnak!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Még eszembe jutott, hogy én ebben a ciklusban mit tettem a babagyártás sikeréért. :lol: Valószínűleg azért felejtettem el, mert csak a 10. napig csináltam és az már olyan régen volt. :lol:
Szóval! Sós fürdő! Vannak speciális sók erre a célra, de megteszi a rendes só is, csak tengeri legyen. Ebből a fürdéskor a forró vízbe tenni, és áztatni magatokat! NAgyon jól felpuhítja a nyálkahartyát, így elősegíti a könnyebb beágyazódást!
Vendég
 


Ildi!
Tegyük fel,most én ha terhes lennék,megcsinálhatom?
rendes bolti tengeri só?
Vendég
 


Kriszti!

NEEEEEEE! Ha babás vagy, akkor nem ajánlott fürdőkádban fürödni a fertőzések miatt! A meleg víz meg pláne nem jó!
Vendég
 


Ildi!
Nem csinálok akkor semmit,mert nem tudom,hogy az vagyok e vagy sem!!!!!
Kösz,hogy figyelmeztettél!!!!
Vendég
 


Szerintem most már semmit se szedj, és ne csinálj semmit! Reméljük már nem lesz szükséged semmi hókusz-pókuszra! :lol:
Tényleg! Tesztelni mikor fogsz?
Vendég
 


Ildi!
Most már nem csinálok semmit,nem szedek semmit,mig ki nem derül!!!
Reméljük hamarosan!!!!!
Szerintem még várok 1-2 napot a teszteléssel!!!!!!!
Te, mint egy megszállott úgy hőmérőzök,pedig tudom,hogy a reggeli számit,a napközi 37,5.
Valahol azt olvastam,hogy ha megakar jönni,akkor is felmegy,már befogok zsongani!!!!!
37,1-től még nem ment lejjebb,most ma emelkedett,ha sikerül,elsem fogom hinni!!!
Ildi!
Irjunk a másikba,jó?
Ezt,hagyjuk természetgyógyászati eszmecserékre!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok

Remélem tudok a hozzászólásommal én is segíteni olyan embereknek akik erre rászorulnak. Sok orvosi előadáson megfordultam és volt amikor nőgyógyász és volt amikor szülésznő tartotta. Leírom a tapasztalatokat és az ott elhangzottakat.

A forever living ( FLP ) termékek szedésével több olyan baba született már ahol nem volt szervi elváltozás csak spontán mégsem sikerült a baba. Több mint 100 ilyen baba született már. Olyan esetet is mondtak amikor a férfinek egyáltalán nem volt spermája és a multi-maca illetve a berry nectár együttesével normális sperma működése lett. Azóta boldog édesapa. Én annyit tudnék ajánlani azoknak a hölgy társaimnak akik már sokmindent kipróbáltak és mégsem sikerült kismamának lenniük, hogy adjanak maguknak egy esélyt. Ezek a terméke tiszták és egyszerűek minden engedéllyel rendelkeznek, köztük a természetgyógyászati szövetségek ajánlásával pecséttel is. Itt is van tea az aloe növény virágából készül ami csak 10 évente virágzik.

Ha csak a negyedét elhiszed annak amit itt leírtam ( pedig mind az csak nehéz elhinni és amig nem tapasztalja meg maga az ember addig nehezen hiszünk el bármit is) akkor keress meg vagy keress meg egy disztribútort akitől megtudod vásárolni. Vagy csak keress egy lehetőséget ahol betudsz üléni 1 elődasára ahol ezekről a termékekről beszélnek orvosok.

Remélem nem írtam hiába

puszi és mielőbbi pocakot kívánok mindenkinek tiszta szívvel.

És ha már 1 embernek tudtam segíteni azzal, hogy írtam akkor már boldog vagyok

moni0511@freemail.hu
 


nellibaba!

A többiek nevében is Nagyon szépen köszönöm!!!!!
Te mit ajánlanál teát vagy mit?
Nekem van ismerősöm aki jár természetgyógyászhoz,sőt van olyan is aki termékeket forgalmaz,mégis mit mondjak neki,mire kérem pl. a teát?
Azt irtad,hogy keressünk,irok a többi lánynak akik ilyen problémával küzdenek,biztos lessz kérdésük hozzád,amit előre is köszönünk!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenképpen azt, hogy a babavállalással küzdetek és szeretnétek természetes úton kisbabát. A legjobb lenne ha találnátok 1 disztribútort aki foglalkozik ezekkel a termékekkel aki eltud vinni ingyen 1 orvosi előadásra ahol orvostól lehet hallanai melyik termék mire jó. Természetesen ha valaki emilben megkeres szívesen megosztom vele hogy a gondjára melyik termék javasolt csak tudjátok így picit azt érezheti, hogy messziről jött ember azt mond amit akar. Egyébként debreceni vagyok van egy gyönyörű 5 éves kislányom és mellékállásban próbálok olyan emberkéknek segíteni akik erre rászorulnak. Sajnos nem mindig időben sikerül nemrég veszítettem el ismerősömet aki rákos beteg volt. Szedett 1 orvosságot és azt mondta számoljam ki neki mikor telik le a gyógyszere 30 napos ideje és előtte 3-4 nappal keressem meg. Sajnos mire megkereshettem volna már nem élt:( De erőt merítettem ebből is mert tudjátok túl sok rossz történt velem az életben ahhoz hogy feladjam:) Édesabyám 46 évesen 5 perc alatt halt meg az utcán tüdőembóliában:(

Csak segíteni szeretnék persze ha elfogadjátok. És ha valaki fejében megfordulna, hogy én ezen keresek akkor azt tudom mondani nagyker áron veszem adom és termékpontot kapok utánna ami minimális. Szerencsére jó sok emberen kell segítenem ahhoz, hogy én ebből valami pénzt is lássak.

És a legjobb dolog a világon mikor könnyes szemmel odajön hozzám v alaki és azt mondja tavasz van és a gyerekem jár iskolába pedig ilyenkor mindig kórházban voltunk candidával:)

puszi és elnézést ha untattam valakit picit hosszúra sikerült :oops:
 


Nellibaba!
Leirom a saját problémámat!
Már van egy 17 éves lányom,13 éves fiam,elvileg nem lehetek meddő.
Tavaly május óta nem szedek fogi gátlót és nov 1-től nem védekezünk mivel 3-ik gyermeket szeretnénk!
Kb.féléve orvosi vizsgálatot még az orvosom nem csinált csak prolaktin szintet és pajzsmirigyre vettek vért.
Ez rendben van.
Most jelenleg lehetek terhes 3-4 hét,de ez nem 100%,4-ik napja,hogy nem jött meg.
Jövőhéten kell uh.-ra mennem,ha csak addig még megnem jön.
Lehet,hogy lelki állapot miatt nem jön össze,ja még azt nem mondtam 39 éves leszek a nyáron,az orvosom azzal vigasztalt félév várakozás nem sok idő,de én ugy gondolom nekem nincs sok időm,nem akarok még hónapokat átélni úgy,hogy nem sikerül.
röviden ennyi!
Kedves Nellibaba!!!!!
Megsem fordult bennem hogy arra gondoljak,hogy te keressél ezzel!!!!!Elfogadom a segitségedet,ha most nem sikerül!!!!!!
Irok,ha van valami!!!!!!
Sok sikert,egészséget,boldogságot,nagyon jó tudni,hogy vannak ilyen emberek mint te is,ilyen segitő kész!!!!!!
Jó érzéssel tölt el,ha most nem sikerül,van mibe kapaszkodni!!!!
Mindenképpen irok!!!!!!!!!!!!!!!
Addig is puszillak,köszönöm szépen!!!!!!!!!!
Vendég
 


Szia t.Kriszti!


Nagyon remélem, hogy már nem lesz szükséged az én segítségemre és már ott is van a pocakodban a kis lakó:)

Nyugodtan írjál puszika
 


nellibaba!
Még nem jött meg,aminek örülök,de mindig olyan érzésem van,hogy megjön,ez viszont rossz érzéssel tölt el.
Reméllem tényleg nem lessz rá szükség,hogy a segitségemre legyél,de ha mégis irok.
KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KIVÁNOK!
Vendég
 


Kriszti!

Csak, hogy tudd én mikor már kismami voltam azt hittem megfog jönni olyan érzéseim voltak fájdogált a hasam is. ( azóta már 5 éves :)) )
 


nellibaba!
Nagyon reméllem,igy leszek én is.
A hőm is elég szépen alakul,tegnap előtt,lement 37,4-ről 37,2-re, azután 37,1-re ma már 37,3 lett,reméllem ilyen hővel nem jön meg!!!!!!
Furák ezek a fájások,van mikor nem is fáj,néha érzékenységet érzek, ha hozzá érek vagy ha valamihez hozzá ér a hasam.
Már irtam,hogy 5 napja késik,azóta 2 tesztet csináltam de negativ lett,ma vettem egy másikat,de azt már hétvégén vagy jövőhét elején csinálom meg!!!
Vendég
 


nellibaba!

Vissza tudsz emlékezni arra,meddig görcsöltél?????????
Vendég
 


Szia

Hűha így 5 év távlatából úgy az első hónapban, de engem ne vegyél alapul mert én végig hánytam a 9 hónapot minden reggel:)) De egy a lényeg 3920 g és 56 cm más nem fontos:)) Neked is kívánom, hogy ilyen szép vége legyen:)
 


nellibaba!
Vasárnap egy nagyon halvány pozitiv tesztet csináltam!
Hétfő reggel megjött,ma már múllik.
Ma voltam uh-on a doki nem látott semmit:
Mit tudsz a fehérfagyöngy teáról????????????????????
Vendég
 


Szia t.Kriszti!

Sajnálom, hogy megjött:(

Én ezt a teát nem ismerem. A foreveres termékeket viszont igen és tudom több mint 100 baba született már ezeknek a termékeknek köszönhetően. ( úgy hogy az orvosok azt mondták meddő ) Sőt itt Debrecenben pl. a Harsányi Ágnes szülész nőgyógyász doktornő is ajánlja ezeket a termékeket:) Konkrétan ilyen problémára jó lenne a berry nectár, a multi-maca, royal jelly, a beta-care ezek mind segítenek a babaprojektben:)

Puszi

Ha kérdésed van szívesen válaszolok.
 


nellibaba!
Milyen árban vannak ezek,hol lehet ezeket beszerezni???????
Azért még várok,a jövő hétig!!!!!!!
Még kereslek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Szia

Ezek a termékek kizárólag úgynevezett disztribútorokon keresztül vásárolhatóak meg. Tehát a gyógyszertárban vagy szuper marketekben nem kaphatóak. A termékek minden engedéllyel rendelkeznek ISO minősítésűek és a természetgyógyászati szövetség ajánlásával pecséttel, KERMI OETI engedéllyel is. Tehát nem kuruzslásról van szó, minden terméken rajta vannak az összetevők nem úgy mint a gyógyszertárban kapható homeopátiás készítményeken. 120 országban jelen vannak a termékek, Magyarországon 10 éve kaphatóak. Ha nem ismersz ilyen disztribútort akkor annyit tudnánk tenni amennyiben úgy döntesz kellenek a termékek, hogy megveszem neked ( én disztribútor vagyok ) és átutalással megoldjuk én pedig küldöm postán neked csomagban, mivel Ózd és Debrecen között kicsit nagy a távolság:)

Próbálok beszkennelni neked a termékekről képeket, leírást, hogy minnél jobban tudj tájékozódni róluk.

Azt hiszem emil címet még nem kaptam.

puszi
 


Köszönöm szépen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Várok a jövő hétig!!!!!!!!!!!!!!!!!
Talán van itt egy ismerős ha jó emlékszem,megkellene keresni,hogy foglalkozik e még vele.
Minden képpen irok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ha van valami hirem!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Hopp az árak lemaradtak annyira gondolkoztam rajta hogyan tudnánk a távolságot áthidalni:)) Szóval nagyker áron kapod annyiért amennyiért én veszem. Az árak euróban vannak meghatározva de ft-ban kell fizetni csak a raktárban mindig megvan határozva a napi árfolyam és azzal kell átszámítani ft-ra. Pl. mondjuk egy berry nectár ára kb 18 euró ezt kell sorozni a napi kb 250 Ft-os napi ráfolyammal és 20 % áfa tehát egy nectár kb 5300 Ft ez 1 havi adag.

Amit én itt felsoroltam az összesen 20.000 Ft kb ( nincsen itt nálam most katalógus ezért nem írom pontosan )
 


ha úgy vesszük akkor lassan már én is ismerősnek számítok nem? :oops: :D
 


Persze Te is ismerős vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Csak a távolság miatt,irtam!
Hertelen nekem sok ez az összeg.
De hogyha átgondolom,egy babáért, nem sok.
Mert bármit megtennék érte,hogy minnél hamarabb sikerüljön!!!!!!!!
Igérem,hogy jelentkezek,ha az orvos nem segit a jövő héten, és 100%-hogy nem vagyok most terhes.
Csak azután kezdenék valamit.
Megértésedet előre is köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!Én új vagyok itt!Beleolvagattam egy kicsit amit írtatok.

Én úgy tudom,hogy a cickateát peteérésig kell inni.Szerintetek?
Nekem teljesen rendszeres most már a menszim,iszom a teát és 3 hétig szedem az e vitamin,1 hétig nem.

Nellibaba!Te debreceni vagy?

Kép
 
 


breni!
Igen én is igy tudom!
Ha van idöd,irj magadról!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Mit is írhatnék.
Másfél éve próbálkozunk az első babánkkal.A páromat januárba műtötték herevisszérrel,ami annyiba volt gond hogy kevés a sperma,ami van az tökéletes,de kevés (5 millió).Májusba kell visszamennie spermavizsgálatra.Nekem november végén volt PCO miatt laparom,januárba sövény miatt histereoscopiám.Úgy tűnik jól vagyok azóta 30 napra jön meg és pém is van.Érzem.
Röviden ennyi.

Kép
 
 


Sziasztok Szia breni!

A sperma számot tudja növelni és normális minőségűvé tenni a multi-maca készítmény. Olyan esetet is tudok orvostól ahol 0 spermiumszámról normálisra emelkedett a spermaszám és azóta már boldog apuka:)) A fentiekben leírt készítmények neked is tudnak segíteni és minden babaprojekt előtt állónak akinek nincsen semmilyen szervi baja csak az orvostudomány rásüti, hogy meddő. Breni látom te is hajdú bihari vagy honnan? Szivesen dumcsiznék veled máskor is én Józsán lakok.


Puszika mindenkinek
 


A multi-macát mindkét félnek éremes szednie mert nőknek pedig a normális peteérést tudja beállítani:)
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron