Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szeretném megkérni azokat, akiknek van babás hőgörbéjük tegyék fel ide! Ezzel segítséget nyújtva mindazoknak, akik epekedve várják a ciklus végét, hogy vajon most sikerül e pozitív tesztet produkálniuk! Ilyenkor reményt ad minden, és az ember keresi a hasonló görbéket bízva abban, hogy az övé is sikeresen zárul majd!


Köszike

Ridiké
Vendég
 



Ridiké
Nekünk már van Zoli nevű kisbabánk. Most készülünk a kistesóra :)
Nagyon szívesen feltenném az előző terhesség-hőgörbét, csak most is vezetem egyet. Másikat nem engedi készíteni. Van még egy másik oldal, ahol megcsinálhatom?
Köszike

Kép
Kép
Kép
 
 




Sikerült.1174393967.07.doc

Az az érdekesség, hogy pont, amikor meg kellett volna jönnie - akkor volt pém! Aztán már egyfolytában 37.2 volt ( csak már nem fért erre a táblázatra )

Remélem segítettem :)

Kép
Kép
Kép
 
 

 
 

Olik, Kicsijuci!

Annyira hálás vagyok, hogy betettétek a görbéteket! Már azt hittem, hogy senki sem fogja! Remélem még sokan követik a példátokat! :lol: Olyan jó lenne ezeket a csodálatos görbéket itt egy helyen összegyűjteni!!!!

Olik! Hát Neked nem semmi görbéd van! Hogy pont a ciklus végén legyen pé-d, amikor már meg kell jönnie! Hihetetlen!

Gratulálok a babátokhoz!!!!!
Vendég
 


Sziasztok:)


Juci szólt, hogy kell görbe:)



Bence görbéje vérzéssel, pecsételéssel, 5 hetesen műtéttel, mert méhenkívülinek látták.... :roll: :

Kép

Megpróbálom marci görbéjét is előkeresni:)

Sziasztok!

Koda

Kép

Kép
 
 


Szia Ridiké!

Sok babás hőgörbét találsz a Fogamzás/Hőmérőzés topikban. Abban ami kevésbé látogatott.
Vendég
 


Sziasztok!

Én is felteszem a görbémet. Igaz a terhességem sajnos nagyon rövid volt, mivel a 8. héten elvetéltem.

Kép
Vendég
 


sziasztok!
Kép
csak a 38. napon mertem tesztelni :roll:

Kép
 
 


Sziasztok!

Itt az enyém a kisebbikkel:

Kép

 
 


Íme az enyém: Kép girbe-görbe

Zora
Kép
 
 


Nos az én terhességem sem volt szerncsés kimenetelű,de ettől még mutatom a görbét,remélem nemsokára újat is feltehetek,ami egy egészséges bébivel végződik. :wink: Kép

Kép

Kép
 
 



Így talán átláthatóbb.
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok, íme az én görbém:
Kép

Ma vagyok 7 hetes és 4 napos! :))

Dylkai

Kép
 
 


Na, akkor egy kicsit nagyobban, hogy látszon is:
Kép

Dylkai

Kép
 
 


Sziasztok!

Én is felrakom Nektek a görbém, bár ez tavalyi és sajnos nem végződött túl jól, a 9.héten meghalt a kisbabám. :( Kép
Remélem azért ismét lesz egy sikeres görbém.:D
Vendég
 


Sziasztok!

Így lettem várandós most, így 8 hetes kisbébi lakozik a pocimban! Hihetetlen cikkcakkos görbét produkáltam, és mégis!

Kép

Ezzel a görbével pedig tavaly lettem várandós. Ő most a mi kis angyalkánk, akit tavaly a 30. terhességi héten veszítettünk el.

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok,
Én is csatlakoznék :)
Első próbálkozás, első hőgörbe, első ovulációs tesztettel kiegészítve és pozitív teszttel a végén :)

Kép Márciusi hőgörbém

Kép
 


Sziasztok!

Én is csatlakozom! :D Kép

16. dpo-n pozitív teszt! :D :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
 
 


Sziasztok,
itt a 2. babám görbéje egy vírusos, lázas megbetegedéssel és pecsételő barnázgatással tarkítva...
Kép

Kép
Kép
 
 


Kedves Lányok! Kérlek, ha görbét raktok fel, azt is írjátok meg, hol mértétek a hőt, mert úgy könnyebb összevetni! Köszönöm.

Zora
Kép
 
 


Sziasztok!

Egy kis csemege:
Íme három terhesgörbem egymásra másolva. (Szájban mérek)
A kékből sikeredett a nagylányom 14 évvel ezelőtt.

Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Én még új vagyok itt, 2 hete kértem tanácsot tőletek, mit tegyek, hogy mihamarabb teherbe essek - februárban hagytam abba a fogit - ,és képzeljétek el, pozitív lett a teszt most pénteken!!! :D Egy hete még negatív volt...De most már 1,5 hetet késik, fáj a hasam lent, fáj a mellem néha és émelygek kicsit. Ez már tuti! Ugye? De megyek dokihoz a héten. UH már kimutatja szerintetek? Úgy számotam, hogy 3-4 hetes lehetek.

Andi
Kép
 


Sziasztok,

Először is, ANDI, egy halk Gratula a babához!!!! :)
Igen, kb 3-4 hetes lehetsz. Az ultrahangon valamicskét biztosan lát majd a doki, de igazán a babát a 7. hét környékén mutatja, akkor már szokott lenni szívhang is!


És ime az én babás görbém. Szájban mértem mindig a hőmet!
A legfontosabb, hogy EGYETLEN EGY EGYÜTTLÉTBŐL IS LEHET BABA, HA JÓ AZ IDŐZÍTÉS ÉS PERSZE Ő IS AKAR JÖNNI!!! És nem éri meg elhamarkodni a tesztelést! :roll:

Kép
 
 


Sziasztok! :D
Én 2006 májusába hagytam abba a fogigátlót, aztán lettek 40-50-60 napos ciklusaim tarkítva 30 napos mensivel. a 2. hőmérős ciklusomból most babát várunk.
Hüvelybe mértem digi hőmérővel addig amíg sípolt. :lol:
Kép

 
 


Kistesó hőgörbéje:
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni!
Elkezdeném én is ezt a hőmérőt, de fogalmam sincs, hogy hol és hogyan kell csinálni! Valaki tudna segíteni???
Köszi! (akár priviben is)

Andy

Kép
 
 


Andy, privi ment. :)

 
 



Sziasztok :D
Ma teszteltem pozitívat :P ( Fentebb már raktam a fiámmal terhes görbémet).
A hőmet a popsiban mértem , ma vagyok a 13 dpo.
Puszika

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok! Én hüvelyben mértem és azért ilyen fura a görbe, mert a petémnek csak 3. próbálkozásra sikerült kiszabadulnia.

Kép

KépKép

KépKép
lnd
 
 


huncutka78 írta:Sziasztok,
Én is csatlakoznék :)
Első próbálkozás, első hőgörbe, első ovulációs tesztettel kiegészítve és pozitív teszttel a végén :)

Kép Márciusi hőgörbém


HÁÁÁÁT, EHHEZ CSAK GRATULÁLNI TUDOK!!! Micsoda szerencsés kismama vagy:)
Vendég
 


sziasztok!
az a kérdésem, hogy amikor van az ovulációm napja, az előtt és után is lehet még próbálkozni?vagy csak előtte?
ti már profik vagytok, ahogy látom. :lol:
előre is köszi!

Kép
 
 


Ha jól tudom, a legeslegbiztosabb dolog, ha mensi után, ovulációig - míg le nem esik a hőgörbéd - szorgalmasan kekszeltek, mint a nyuszik... :) De mivel a spermák akár 2-3 napig is életképesek a méhben és petevezetőben ezért érdemes az ovuláció előtti napokban ráhajtani..és amikor megtörténik az ovuláció - kirobban a petesejt a petefészekből, és elindul rövid kis útjára a petevezetőben - akkor jó, ha mrá várják kiskatonák... De ha aznap sikerül alkalmat találni az együttlétre, az a legjobb...
Sajnos a pete csak 12-24 óráig él.. ha addig nem találkozik spermával, vége..
Úgyhogy ovuláció előtti napokban, és aznap nagyon lehet szeretgetni egymást babavárás érdekében...
Ebből egyértelmű, hogy ha megtörtént az ovuláció..és nincs metermékenyülés.. a ciklus második felében lecsökken a fogamzás-képesség aránya... Ergo mensi közelében nincs sok esély a teherbe-esésre.. (de láttunk már csodát.. )
Vendég
 


Fúú, de megmondtam:D:D
Vendég
 


köszi szépen pöttye!!

Kép
 
 


Sziasztok!

Ez az én újabb babás görbém! Remélem most nem csak a görbém vége lesz ilyen szép, hanem majd februárban a várandóságom vége is az lesz! :wink:

Kép

Ja! És ez volt az első hónapom, amikor hüvelyben mértem a hőmet, digitális hőmérővel az első csipogásig!
Vendég
 


Sziasztok

Ez az én babás gorbém. 10 hónap próbálkozás után siekerult. Ezért fel a fejjel, aki már régota próbálkozik. Mindig van remény :P
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Ez az én babás görbém, és mi is tíz hónapja próbálkozunk, már úgy volt, hogy jön az ínszem és akkor láss csodát. :D
Hüvelyben mértem a hőmet, digitális hőmérővel.


Kép

Linda
 


Nekünk ez a 7. hónap. Akkor jött, amikor azt mondtam, nem érdekel, hagyom az egészet. Ezért is hiányos kissé a görbém. :D Érdekesség még, hogy a legeleső tünetem a barnázás hiánya volt. Eddig ugyanis minden hónapban a 6-10. dpo körül kezdtem pecsételgetni... Hátha ez is biztató lehet másoknak. :)
Kép

 
 


Meri!

Te hol méred a hődet??Csak kiváncsiságból?!

Gratulálok a pocaklakóhoz!! :D

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Panni!
Szájban mérem. Igen, tudom, alapból alacsony a hőm. :) 37,2-nél már haldoklom. :D:D:D

 
 


Sziasztok!

Ez az én terhes görbém!Popóban mértem és pcos vagyok.


Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Nekem 2. próbálkozás, csináltam lh tesztet is, és már a 11. DPO-n pozitívat teszteltem. Szájban nyelv alatt mértem.

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Hosszú ciklusos, 6. próbálkozós, elég vicces, de sikerült!!!!!!!! :wink: Ja és szájban mért hő! És az első uh-k alapján ikrek lettek volna.Az igazi pé-m valszeg a 29. cn-n volt!!!! (mert akkora a baba)

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/4 ... 32000_.png

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Én is felteszem ide a görbémet. 2003-ban lett belőle egy terhesség. Réka már 3 éves múlt márciusban.
Hüvelyben mértem, és clostylbegytet szedtem a ciklus 5. napjától 5 napig 2x1-et.

http://ciklus.hu/images/diagramok/0e7c9 ... 32000_.png


Remélem hamarosan szolgálhatok egy újabb görbével.


gabi

Kép
 


Sziasztok!

Az én terhességem még nagyon fiatal, ma volt ultrahangfelvétel, ahol azt mondta az orvos, 4-5 hetes terhességnek felel meg - ennyi a menstruáció szerint is.

A hőt hüvelyben mértem, kb 10-15 másodperccel a sípolás után vettem ki és olvastam le. A mérések viszont nagyon rendszertelenül történtek, akár 3-4 óra eltérés is van közöttük (úgy reggel 4 és fél 8 között nagyjából).

Első nem védekezős ciklusban sikerült.

Szedtem Elevitet, folsavat, és harmadik hónapja Premens tablettát is. Ovulációs tesztet is használtam (ezt lehet, hogy nem írtam be mindenhová).

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Az én babás hőgörbém. :D Most 15. hetes terhes vagyok. :)
Teszteltem egy párat tudomyányos kíváncsiságból is. :wink:
Pocakméretes topikot nem tudtok?
Kép

 
 


Ja, és első próbálkozás volt! Nem is gondoltuk volna! :wink:

 
 


Sziasztok!

Felteszem az én babás görbémet.Mivel én sem hittem benne mégis babát eredményezett és már a 20.hétben vagyok!
Ja és egy vírus miatti terhességmegszakítás műtét utáni első hónapban,első próbálkozás. :lol:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/6 ... 29600_.png


Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, igyekeztem olyan munkát találni, amit a kicsi mellett otthon is tudok majd végezni. Ez egy internetes munka. Én már regisztráltam, csinálom is.
Ha érdekel valakit, írjon e-mailt, és küldök neki egy tájékoztatót!
Sziasztok

uvme.mn@gmail.com

(freemail- ről ne írjatok, mert a válaszomat nem fogjátok tudni megnyitni)
 
 


Babás görbém. :lol:
34. próbálkozós hónap, (2 Angyalka), 2 clostis hónap után, korai pé. Szájban mérem.
Kép
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: