Új privát üzeneted érkezett!

Szia Huni!

Ma voltam először ctg-n Monoron.
Szerencsére jó lett.
Remélem még az én lánykám vagy két hétig benn marad,utánna már jöhet.
Bár már én is várom de még kicsit maradjon.
Jól vagyok köszi.
Írj,hogy mit mondott a doki.

Ildi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a dokitól.Hát nem lett jó kedvem .Ugyanúgy fent van még a baba,mint a múlthéten,méhszáj kőkeményen zárt.Holnap ctg,vasárnap a dokim megnézi az áramlást.Ha nem lesz oké valami,akkor ugye bent maradok a kórházban.De szerdán ha törik ha szakad be kell feküdnöm.Remélem addigra Zsófikám nem makacskodik ennyire,és kibújik magától,és nem kell napokig "csak úgy"a kórházban lennem :(

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Huni!
Ne izgulj lejebb mehet bármikor csak kicsit várat magára.

Írj,hogy mi volt a ctg-n.
te hova jársz?

puszi Ildi

Ildi
Kép
Kép
 
 

 
 

Sziasztok!

Jó el maradozik mindenki.
Na majd szeptemberben mindenki megembereli magát!!!;)

Huni!
Már csak 6 nap?
Mi volt a ctg-n?Jövő hét szerdáig még jönnek frontok.
Hátha az segít.
Vagy bújjatok össze apával. :lol: 8)
Biztos minden rendben lesz.Kitartás.
Zsófikának üzenem, hogy ne lustálkodjon.:)
Vigyázz magadra azért.

Ildi.
Neked sincs már sok hátha.:)
Ildikének üzenem, hogy tessék még lustálkodni, hej ráérünk mi arra még. :lol:
Csomagok összekészítve?:D
Te is vigyázz magadra.:)

Igyekszem rendszeresen jönni az utólsó napokban, nehogy lemaradjak.

Puszi nektek!
Edit.
 
 


Sziasztok!

Köszi a bíztatást,de néha úgy érzem ez a csaj ki sem akar jönni :lol: .
A tegnapi ctg nem volt valami kellemes,mert az elsőn aludt,így be kellett mennem a kórházba is flowmetriára,ahol hál'Isten minden oké volt.Utána vissza az sztk-ba,ahol megismételték a ctg-t.Ébren volt,de határeseten volt a dolog,mert néha magas volt a szívhang.Így ma is mennem kellett.Megint aludt a drágám,végig ébreszgettem.Azt hittem ma is be kell menni a kórházba,de a doki azt mondta,hogy ott ahol picit mocorgott ott oké volt a szívhang.Bezzeg hazafelé majd'kirúgta az oldalam :D .Ja,és én Ceglédre járok ctg-re :)
Edit a frontokba bízom én is,de remélem addig nem vár,és kíváncsi lesz a kinti világra előbb :D

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Edit!
Végül is össze van már készítve csak a táskába kell bepakolni.
Mostmár megpróbálok mindennap írni.
De még várjon.
Szerdán megyek ujabb ctg-re meg talán lesz uh is.
Majd írok.

Huni!
Mostmár csak kibújik.
Drukkolok nektek.

Puszi Ildi

Ildi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Kb. ezer éve voltam utoljára... :oops:
Majd megpróbálok valamikor visszaolvasni!
Hát, amint látjátok úgy néz ki gyarapodik a család. :lol: Bár még eléggé az elején járok és folyton aggódom, azért remélem minden rendben lesz!

Üdv az újaknak! És nagy drukk a nemsokára szülőknek! :lol: :lol: :lol:

Valaki nem tudja esetleg hol van legközelebb 3D ultrahang? (Bálintkával annak idején Kecskeméten voltunk, de a doki nem igazán volt nyerő nekünk...) :shock:

Remélem mindenki jól van! Néha írjatok! Ha tehetem, ígérem én is jelentkezem! (Állatira rosszul érzem magam. Folyton émelygek. Merem remélni, nemsokára elmúlik - különben nem tudom mi lesz velem...)

Puszi mindenkinek!

Adri
 
 


Sziasztok!

Radra!
Gratulálok a babucihoz.
Azért ha már tudjátok mi lesz akkor írd meg nekünk és
mindenről kérünk tájékoztatást.
Cegléden van 3D.
Ne izgulj csak nem lesz semmi baj.

Puszi Ildi

Ildi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Radra
Én is gratulálok a kicsihez. Jó, hogy írtál .:)
Gyere sűrűbben, az ultrahangot nem tudom.

Huni
Naaaaa?
Jó nagy vihar volt az éjjel.Még mindig semmi?
Dukkolok!

Hörcsög
A fiúk várják már a kiscsajt?

Annyira párás a levegő.:?

Többiek?
Pusz.Edit.
 
 


Sziasztok!

Adri,elször is,én is gratulálnék a pirinyóhoz :D ,és drukkolok,hogy minél hamarabb elmúljon a rosszulléted :D .

Edit,az ég világon semmi jele,hogy Zsófikám készülődne kifelé :( .Pedig nem akartam a semmiért kórházba lenni,de úgy látszik ezt nem kerülhetem el.Abban reménykedem,hogy a doki nem húzza majd sokáig.Úgyis azt mondta,hogy megint nagy az esélyem a császárra.
Szerdán reggel 7-re megyek.Ha kíváncsiak lennétek,hogy mizu,az augusztusi topikban utánam nézhettek :lol: .Ott küldök majd sms-t valakinek,és kiírják :D .

Pusszancs nektek,és ha addig már nem írnék,azért néha gondoljatok rám :D

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

????????
Ki, merre?

Huni
Gondolok rád mindenképp!!!
Olvastam az augusztusi topikot is, láttam még egyben vagy.
Ha magas a vérnyomásod tuti megindítják.
Vigyázz magadra és könnyű szülést!!!!!!


Edit
 
 


Sziasztok!


Köszönöm a gratulációkat! Remélem tényleg minden rendben lesz! És ígérem, többször benézek majd és leírom a fejleményeket!

Huni! Átmentem a másik topicba és láttam, hogy Te is Dopegytet szedsz. Én is azt szedtem Bálintnál. (Bár én bevallom 2x1 helyett csak 1x1-et - ha a dokim tudta volna, nem dicsért volna meg, az tuti.) Szülés előtt való nap mentem megint Hozzá kontrollra és akkor is magas volt (140/100), úgyhogy 3x1-re változtatta az adagot (gondoltam, így most már valóban kettőt fogok szedni), de szerencsére nem került rá sor, mert másnap úgy döntött a nagyságos úr, hogy inkább kint folytatja a hancúrozást - pedig volt még majd' 2 hete... Teljesen simán kibújt, oxitocin és egyéb beavatkozás nélkül. Nagy drukkolok Neked is, hogy minden oké legyen! :wink:

Ildi! Neked is rohamosan közeledik az időpont...
Tudnál esetleg többet írni a 3D-s rendelőről? Hol található? Ki a doki? Mennyibe kerül?

Edit! Te már végeztél a sulival? Vagy már dolgozol is? (Bocsi, de nagyon el vagyok maradva!)

A nemsokára szülőktől kérdezném: választottatok szülésznőt? Mert állítólag már Cegléden is lehet.

Most megyek, mert a kicsit szétkapja a házat... :D

Pusza, Adri
 
 


Sziasztok!

Nemtudom,hogy olvastátok-e Huninak meg születtet a babája.

Magamról ha nem jönnék az elkövetkező pár napban akkor én is
megszültem.
Kedd éjjel elég rendesen begörcsöltem és azóta is de
még nem elég.
De majd csak mostmár kibújik.
Légyszi drukkoljatok.

Puszi Ildi.

Ildi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Huninak nagy nagy gratula!!!!:)

Ildi
Drukkolok.:)
Azért próbálj hírt adni, izgulok érted.:)

Radra
Nekem nyári szünetem van:D
Sajnos még nem dolgozhatom...
Szeptembertől folyt. köv a suli :S


Szóval megy a drukk!!!

Edit.
 
 


Sziasztok!

Ezer éve nem voltam.Néhányat tudtam visszaolvasni csak.

Üdvözlet az újaknak,és egyben a friss anyukának gratula huninak.

Hörcsög,hétvégére frontokat mondtak,szorítok neked.

És gratuláció Radrának,a pocaklakóhoz!

Edit,milyen suliba jársz ahol még van egy éved?Lehet,hogy említeteted,de én olyan régen voltam már itt,és alig van időm.

Képzeljétek,Luca magától felül,mászik,és a napokban felált!
Az evészettel vagyunk hadilábon.Főleg szopizik még,ezenkívül banán-őszibarack-alma jöhet számításba.És varázsitatóból is,és már pohárkából kortyolgatjuk a vizet.

Sajnos kevés a "szabadidőm",most a nappali festésére készülünk.
De azért megpróbálok majd jönni.

puszi mindenkinek:
dinoo

Kép
 
 


Sziasztok!

Dinoo
Jó, hogy jöttél.:)
Látod, még most is pangás van.
Logisztikai suliba járok, jövő márciusban lesz vége.:shock:
Időm nekem sincs sok.
Kicsit nyüzsisek hárman... :D


Hörcsög
Írtam privit is.
De remélem minden rendben van.

Huni
Hogy vagytok???


Betti
Mi van veletek?
Jól vagytok?


Többiek is.
Írjatok magatokról.
Jövő héten kezdődik az ovi meg suli.
Arra is készülhetünk....

SZép napot.

Edit.
 
 


Sziasztok!

Jelentkezek

Augusztus 24.-én 14óra 8perckor megszületett kislányom
3150gr és 51centi mindketten jól vagyunk és már itthonról írok
ma jöttünk haza.
Jól megdolgoztattot a kisasszony.
Nem volt egyszerű de az a lényeg,hogy már itthon vagyunk.
Majd képet is rakok de most még kicsit fáradt vagyok.

Puszi mindenkinek
Ildi

Ildi
Kép
Kép
 
 


Ildi

Gratulálok!!!
Úgy örülök, hogy írtál.
Várom a képeket és egy kicsit hosszabb beszámolót is ha nem baj.:oops:

Sok tejcsit és minden jót kívánok :D

Puszi nektek!!!
Edit.
 
 


Sziasztok!

Huninak és Ildinek szívből gratulálok a picurkák születéséhez! Sok boldogságot és jó egészséget kívánok Nektek! :lol: :lol: :lol:
Majd egyszer, amikor időtök lesz, írjatok légyszi a szülésetekről! :wink:

Dinoo! Neked pedig köszönöm a gratulációt! Te sem unatkozol akkor: baba mellett nappali festés. :D :D :D Minden elismerésem.

Edit! Nándika most kezdi ugye az első osztályt. Engem azért kicsit megvisel! Most már végérvényesen nagyfiú lesz... :cry:
Ma jönnek a tanító nénik családlátogatásra. Az osztályfőnököt már ismerjük csak a napközist nem. Remélem Ő is aranyos lesz! 8)

Minden jót Nektek!

Pusza, Adri
 
 


Sziasztok!

Köszi szépen a gratulációkat.

Na szóval írtam múlt héten,hogy van valami.
Szerda éjjel elindultunk mert már 6 percenként jöttek a fájások,mire beértünk már a kislányom meggondolta magát és
a fájások ritkultak,de szerencsére nem köüldtek haza hanem csütörtök du felküldtek az osztályra.
Fájások ritkán de erősek voltak.
Pénteken de nagyvizitnél a főorvos vissza leküldött a szülöszobába.
Burkot repesztettek és kicsit később kaptam oxytocint ez kb 11-12 körül volt és 14 ó 8p-kor a kezemben foghattam a pici lányomat.
Nem volt egyszerű de a lényeg,hogy minden oké vele.

És akkor a képek:Ez majdnem 1 napossan.
Kép

És ez 5 naposan.
Kép

Puszi.
Ildi.

Ildi
Kép
Kép
 
 


Szia mindenkinek!

Hörcsög,gratuláció a gyönyörű babához!

Edit,nem lehet könnyű sulizni 3 csemete mellett.

Radra,a festésel azóta apa elkészült,megbántuk hogy belekeztünk,de mikor végeztünk azt mondtuk nyugdíjaskorunkig így marad.

Dicsekvés következik: Lassan 2 hete lesz,hogy kapaszkodva feláll Luca.Étkezésünk körtével bővült,amit nagyon szeretünk.Zöldség sajnos fújjjjjjjjjjjjjjjj!

puszi mindenkinek!

Kép
 
 


Sziasztok!

Dinoo!
Köszi szépen.
Én meg gratulálok Luca ügyeskedéséhez.
Festésel én is ígyvoltam,de ugy néz ki jövöre be építjük a padlás teret az meg több munkával jár.

Anyucik tessék jelentkezni.Hogy vagytok ti és a gyerekek?

Puszi Ildi

Ildi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Ildi nagyon gratulálok!Lehet,hogy taliztunk is,csak nem tudtuk ki kicsoda?!Basszus!

Mi jól vagyunk nagyon,Zsófi szépen gyarapodik,bár a 4250gr súlyához nem nehéz hozzáadni :lol: .Velem is minden oké,a sebem szépen gyógyul,és nem volt semmi gond.A felkelés,és regenerálódás is gyorsabban ment.

Majd írok a szülésről is,bár nagyon nincs mit,mert császis voltam. Kép Ő Zsófi,itt 6 napos

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Huni!
Nagyon édes Zsófika,kis tündér.
Szerintem 100%,hogy találkoztunk.
Ki császározott?

Ildi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Ildi,nekem Harmos volt a dokim.Te kinél szültél?
Annyit járt az agyam,hogy találkozhattunk-e.Egy 3 gyerkőcös anyukával beszélgettem is,azt hittem Te lehettél az,de neki más volt a gyerkőcök neve.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Huni!

Vicces de pont annál szültem most is akinél a kisfiamat is.
Pont ő volt az akinél nem szerettem volna,de kellemeset csalódtam.
Magamról meg majd rakok fel képet.
Zsófika hogy van?

Magunkról jól vagyunk Ildike sokat cicizik elég jó baba
eszik, alszik.És nagyon figyel a hangokra.

Többi anyuci is írhatna pár sort.

Ildi

Ildi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok

Papzsuzsi vagyok Tápiószentmártonból, Nekem egy mindjárt 1 éves leányzóm van. A neve Lili, egy örökmozgó, imádja a hasát, látszik is rajta egy tünemény.
Üdv mindenkinek Kép
 


Sziasztok!

Huninak és Ildinek gratula a lányokhoz, mindkettő nagyon édes!

Zsuzsi, üdv itt közöttünk, aranyos a kislányod!


Velünk semmi különös, kezdtük az ovit, természetesen egyből betegek lettek, úgyhogy most itthon vannak mindketten.
Nyaralás is érdekesre sikeredett, ugyanis mire odaértünk az autó lebetegedett, azt hittem haza sem érünk, de végül csak kibírta a járgány, és mióta itthon vagyunk semmi baja. Úgy látszik nem szereti a horvát benzint vagy a domborzatot :).

Többiekkel mi újság? Heppi is régen írt már nagyon, Katák? és mindenki? írjatok pár sort mi újság..

Betti
 


Sziasztok!

Ildi megint volt egy tippem ki lehetsz,de visszaolvastam,hogy csütörtökön kerültél fel az osztályra,úgyhogy megint nem talált :lol: .Mert volt szerdán az osztályon egy anyuci,aki a 3.babáját várta,és már voltal jóslói,és távozott neki a nyákdugó.De hát nem te vagy ő sem :lol: Amúgy várom a fényképet :wink:

Szia Zsuzsi :D !Nagyon édes Lili!Rád hasonlít inkább ugye?Jó kis vasgyúró a kisasszony :) .Az én Gáborom is ilyen volt,mindenki lekövérezte,én meg meg voltam sértődve,hogy nem is.Visszanézve a képeket,de is :lol: :lol:
Tegnap írtam neked privit,de elszállt az egész,és nem volt időm újra írni :? .Boldog születésnapot Lilinek előre is!

ZSófim eszik sokat,sőt még enne többet is,de csak a szeme kívánja,és olyankor morog a cicivel a szájába.Édes nagyon,csak én meg néha csillagokat látok ilyenkor,mert cincálni is szokta :) .Ő is figyel a hangokra,de leginkább akkor figyel nagyon ha Gábor beszél neki.OLyan aranyos olyankor :)

Ildi,egy kérdés!Ildikét megultrahangozták a kórházba?Zsófit nem.Mondták,hogyha megjön a taj kártya időpontot kell kérni,és mehetünk.Na én ma próbáltam,és nem kaptam időpontot.Azt mondták október közepén próbálkozzak megint :shock: .Jó mi?Már nem is újszülött uh.lesz,hanem kisgyermekkori :D .Kíváncsi leszek akkor mit mondanak :? !

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi!
Üdv itt köztünk.
Nagyon aranyos lili.

Betti!
Köszi.
Jobbulást a gyerekeknek.
De azért jó volt a nyaralás?

Huni!
Nekük sikerült az uh mert pont bele fértünk.
Ildike is eszik rendesen és jókat alszik,
nagyon jó kislány.
Lehet holnap elviszem egy súly mérésre.
Most jelenleg nincs kép rólam a gépben de hamarossan rakok.

Ildi

Ildi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Nem volt pár napig netem mert egy vírusos fájlal sikerült letiltanom a netet.Így újra kellett telepíteni az xp-t....

Zsuzsi!
Üdv. közöttünk.
Édes a kiscsaj.:)

Huni, Ildi
Hogy telnek a napjaitok?
Tudtok azért pihenni valamennyit?

Betti
Nekünk is érdekes volt a nyaralásunk. (nem az autó miatt): :x
Nekem is betegek felváltva,múlthéten Anna, hétvége felé Laci, most meg Attila beteg .
Nem nagyon van időm semmire, ezért nem írok.. :roll:
Ha van időd azért írj.:)

Vigyázzatok magatokra.
Amint tudok jövök.

Edit.
 
 


Sziasztok

Huni
Hát mindenki azt mondja, hogy tiszta apja, sőt inkább a nagymami (mármint anyósom), de mostanság meg inkább azt hallom, hogy én vagyok, én nem tudom megmondani, de szerintem is inkább az apja. Hát láttad volna újszülöttnek meg egy-két hónaposan akkor tényleg kövér volt, mondta is a doktornő, hogy nagyon eszek ez a a gyerek, de most inkább husis, nagyon szeretem harapdálni a husikat olyankor csak sikítozik.

A többieknek köszönöm a bókokat, olyan jó hallani.

Egyébként már Én is szeretnék többgyermekes anyuka lenni, de hát az apuci nem akar másikat, pedig olyan jó lenne megint kismamának lenni, meg hogy ilyen pinduri babám legyen mint nektek.
El sem hiszem, hogy eltelt ez az egy év. :cry:

puszi mindenkinek
 


Sziasztok!

Ildi!
Igen, azért jó volt kicsit pihenni, bár lehetett volna jobb is.
Szerencséd van a kiscsajjal, ha ilyen jó baba. Furcsa a fiúk után a kislány? Srácok hogy viszonyulnak hozzá?


Edit!
Akkor jobbulást nektek is. Nemtom , nekem mindig egyszerre betegek, vagy inkább úgy mondom, ha az egyik az, akkor idő kérdése és a másik is az lesz :?
No , nálatok mi rontotta el a nyaralást? Ha van kedved mesélj!


Zsuzsa!
Nálunk is folyton változott h épp kire hasonlít a gyerek :).
Milyen súllyal született a kiscsaj? Nekem a kép alapján nem tűnik kövérnek, csak finoman husis, az én fiam is ilyen volt, még kicsit most is, sztem az nem baj. Olyan jó gyurmázni őket :)
A férjed egyeltalán nem akar kistesót, vagy csak még nem? Nálunk kb. pont egy év után fogant a kisebbik, nehéz volt a kis korkülönbség, de így, hogy már túl vok rajta kifejezetten örülök neki. Úgy összenőttek :).


Betti
 


Sziasztok!

Edit Boldog Névnapot!

Edit!Betti!
Nem unatkozom van mit csinálni,ha épp nem a gyerekekkel foglalkozom akor a házi munkát csinálom.
A fiúknak még kicsit fúrcsa főleg Karcsikának de szépen lassan megszokják.

Nekem nem volt gond hiszen vannak unokahúgaim ugyhogy tudtam mit kell csinálni.

Nagyon jó kislány,sokat eszik ami látszik is rajta 2800 gr.volt amikor haza jöttünk.
3hét után 3500 gr,szépen haladunk.


Zsuzsa!
Nagyon is jó a kislányod így ahogy van.
Olyan kishúsi így aranyos.

Huni!
Hogy vagytok?Mi újság?

Puszi
Ildi

Ildi
Kép
Kép
 
 


sziasztok

Szabobetti!
3050 gr.-mal született most szerintem olyan 10 kg körül lehet, de még nem voltam vele az 1 éves vizsgálaton, majd ott kiderül. Egyébként nem érdekel, hogy mennyi a súlya olyan pont jó szerintem is. Az apuka nagyon úgy nyilatkozik, hogy egyáltalán nem kell kistesó, de hátha egyszer másképp lesz.

Egyébként tök jól sikerült a szülinap, 2 tortát szétnyomkodott nagyon jól érezte magát, csak szegény azt nem tudta mi az a nagy tömeg körülötte, meg volt lepődve.

Na röviden ennyi.

Sziasztok
 


Sziasztok!

Anyucik merre vagytok?
Kicsit gyertek ide is.
Légyszi!
Ildi

Ildi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Szeretnék gyors segítséget kellene nekem a ceglédi Államkincstár címe.
Köszi Ildi.

Ildi
Kép
Kép
 
 


Szia Horcsog!

2700 Cegléd, Kosárhegyi út 3. 2701 Cegléd, Pf.: 88. Telefon: 06-53-311-459

Gratula a kiscsajhoz!

Üdv, Margó
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Ildi! Az Államkincstár (ahol a Gyest és Családi pótlékot intézik) az Eötvös téren van a piacnál!

Magoo! Szerintem onnan már rég elköltözött! Legalábbis az ügyfélfogadás tuti az Eötvös téren van.

Bocsi, most csak ennyire ugrottam be, mert Bálintka beteg.

Puszi mindenkinek!

Adri
 
 


Margó! Bocsi, nem Magoo vagy, hanem Maago... :oops: (Kicsit szét vagyok esve!) :shock:
 
 


Nagyon köszi.

Még egy kérdés ha nem baj szerintetek mindíg sokan vannak,vagyis mikor érdemes menni vagy adjam fel postán?

Margó!
Köszi a gratut.
Hogy vagytok?

Radra!
Tudjátok már a baba nemét?

Többi anyuci is jelentkezhetne.

Ildi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Rég jártam erre :) .Ildi,hogy vagytok?Növöget a csajszi?VAn tejcsid?Nekem sajnos néha már pótolni kellett,de most 2napja nem nyúltunk tápszerhez :D .Imád a cicin lógni,ami ellen nem is tiltakoznék,ha nem lenne más dolgom :? .
Mekkorák vagytok már?Zsófi az 1hónapos mérésen 5030gr,és 56 cm volt.Az utóbbit kétlem,mert 51cm-el született,de nem mérte meg újra a védőnő.
A képet még mindig várom rólad :wink: .

Zsuzsa,majd csak beadja a derekát a párod!NEm szeretne egy kis trónörököst :wink: ?

Kép
Kép
 
 


KépItt az én drágám.A hordozóban alszik a legjobban :D

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Bocs az eltűnésért, most is csak annyi időm van míg kifől a tészta.:D

Huni

Gyönyörű a kiscsaj!!!

Ildi

Te is dobj egy képet ha van ídőd mennyit nőttetek.:)

Nálunk egymás után kórság van, nyavajoghatnék de nem akarok, így is ritkán jövök. :roll:


Most sincs időm másra :(
Sziasztok.
Edit
 
 


Sziasztok!

Gratulálok az újdonsült kismamiknak, gyönyörűek a gyermekek!!! :lol:
Szeretném a figyelmetekbe ajánlani:
Kép

Napsi

KépKép


Sziasztok!

Huni!
Nagyon csini Zsófibaba.
Mindenki jól van köszönjük.
Ildike 1hónap alatt 1kg hízott,
az 1hós mérésen 25.-én 3800 g volt,hoszt sajnos nem mértek.
Csak cici van és az elég.

Edit!
Gyógyulgassatok.
És gyere nyugodtan panaszkodni,nem baj.

Képeket talán hétvégén rakok.

Kérnék infót a többi anyucikról is!

Pussz mindenkinek.

Ildi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyorsra van időm sajnos..

Ildi!
Gondolom azóta már voltál benn elintézni, de azért leírom, h érdemesebb postán intézni, mert mindig baromi sokan vannak sajnos. De ha gondolod kérdezd meg őket telefonon ( 06/53-501-139 ), ha akarod és még aktuális, megnézem a levelezési címüket, holnap úgyis arra van dolgom.


Edit!
Jobbulást a gyerekeknek, neked pedig kitartást!

Huni!
Nagyon szép a kiscsaj, és milyen sok haja van :) !


Velünk semmi érdekes, ovizunk , szerencsére simán ment a beszokás. Most viszont rohanok tovább..

Üdv mindenkinek!
 


Sziasztok!

Betti!

Köszi, de közben anyum volt és elintézte nekem.
Nekem eza leveles megoldás nem igazán jön be mert van
a anyakönyvit meg a többi hívatalos papírt nem szivessen adtam
volna fel postán.
De ez lett volna ha anyum nem ér rá.
Mégegyszer köszi.

Ildi
Kép
Kép
 
 


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html

Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...


ÉLETMÓD----HOL ÉRDEMES ÉPÍTKEZNI?

nem enged linkelni valamiért...

Kép
Kép
Kép
 
 


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html

Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...


ÉLETMÓD----HOL ÉRDEMES ÉPÍTKEZNI?

nem enged linkelni valamiért...

Kép
Kép
Kép
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: