Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Boldog szülinpot Gergőnek!
 
 


köszönjük! most éppen kalózhajó csata folyik a nappaliban az összes fiú részvételével. (most kapta a hajót)
ZSuzsa
 
 


Egy baj van csak: sárgaborsó a lövedék ,de remélem megtaláljáka porszívót is majd, én távozoma hadszíntérről az IKEÁ-ba.
Zsuzsa
 
 

 
 

Ne haragudjatok, de elpottyantottam egy reklámot. Kép

GyuZsu, azért ez olyan hangulatos lehet. Mármint a sárgaborsó-lövedékes kalózhajós csata. Hhh (sóhaj) Kép

 
 


Zsunya, jól tetted!
Az invitált egy üde szinfolt lesz sivár kis életünkben!Kép

Süti
 
 


Zsuzsa!

Gergőnek mi is nagyon boldog születésnapot kívánunk.

Linato és a lányokKép
 
 


Zsuzsa!
Gergőnek boldog szülinapot. Kép

Magdi


Köszönjük mindenkinek a jókívánságot!
ZSunya! köszi! ilyesmiket naygon jókat játszanak! Valahoyg erre a férfiaknak jobb fantáziája van (legalábbis nálam). Néha ugyan zavar, hoyg mindig valamilyen csatát játszanak, de lehet hoyg csak kötekedő vagyok és nem is baj.
zSuzsa
 
 


Láttátok, hogy most meg Áfonyára szállt rá két regisztrált babanetes, persze névtelenül? Ráadásul Áfonya topicjában. Ki érti ezt? Mi bolondította meg a babnetet? Nagyon sajnálom, hogy már abban sem lehet biztos az ember, hogy kivel beszélget valójában?! Annyira rossz érzés, hogy gondolkodás nélkül elkezdtek egymásra fújni az emberek. Eddig egy kellemes nyugis hely volt ez. Mostmár...

Bocsi, most kipuffogtam magam. És azért itt, mert a dühöngőtől is hányok.

Zsunya, mondd csak, van titkos palacsinta recepted is? Kép
 
 


Solya
Én is kiakadtam. Már hozzá se szólok, annyira primitív ez az egész veszekedés. Mint a sértett kisgyerekek, akik alig várják, hogy visszavágjanak. Nagyon kiváncsi lennék, kik azok a regisztrált névtelenek. Lehet, hogy ma kedvesen mosolygok rájuk, holnap meg engem is hátbaszúrnak? Szerintem apa meg tudná nézni kik ök.
Kriszta
Nyanya
 


kíváncsi,
OFF
írtam maileket, kül lehetőségekkel. Átmentek?
ON

ui.: ha vki látja, adja át légyszí! Kép Köszi
 
 


Vagy a wiw-en?
 
 


Sziasztok!
egész nap a kül plasztikai sebésze(te)k honlapjain keresgéltem, és kb. elment a kedvem a gyönyörű, nem megnyúlt bőrű hasfaltól. Már ami az anyagiakat illeti, mert nagyon úgy tűnik, akül árakat látva, hogy 3oo-4oo ezer alatt nem megúszható. feltéve, hogy a Tb állja. Persze erről sehol nem volt info, ill. csak annyi, hogy a legtöbb hasfalplasztikát nem finanszírozzák. Így most jól le lettemlombozódva.
És nem működik a freemailem, és csináltam egy másik címet és az sem. Kép
Asszem ez nem az én napom volt. És még nincs vége...
 
 


Solya! Jézusmária! ezt nem hittem volna, hyg ennyire drága! Pedig jogos igény kellen ez legyen.Persze a TB és a jogos igény?!Kép

A freemailről viszont vigasztaljon az, hogy nekem is szinte használhatatlan, lassú, leáll, brrrr....szerintem valami szerverhiba lehet. csak megjavítják!...

próbáld kibekkelni a nap hátralevő részét! Ja, és megkaptuk a hóesést! nAgyon szép, ragyogó pelyhekben esik!

zsuzsa
 
 


Hahó Solya, örülök, hogy van valaki a fedélzeten. Nálunk ma az van, hogy a gyerek kétszer is fejest ugrott, egyszer a konyhakőre, egyszer (fél órával később) a szőnyegre, úgyhogy nálunk is remek este van, és éjjel meg nem lesz sok alvás, mert figyelni kell rá. Már előző éjjel se volt, ezért is voltak rosszabbak a reflexeim, mint rendesen. Délelőtt még meg bírtam akadályozni egy szobacsúszda balesetet, aztán egy hintalovas hanyattesést, továbbá megmentettem kisfiamtól némi huzavona árán a hasamban lévő magzatot is. De aztán estére kissé lelassultam, így történt a két baleset. Most azért is vagyok ébren, mert nem merek lefeküdni. Szurkolok reggelig, sőt anyukám is meg a gyerekorvos is azt mondták, hogy még holnap estig is nagyon legyek résen.

A mail nekem is nagyon hallgatott ma, eléggé el is vagyok miatta szontyolodva. Pedig már reggel megírtam, hogy újra működik a régi postaládám.
Nos, jó éjt, remélem, holnap jobb nap lesz.
(Most már nagyon vége lehetne a mélyrepülésnek. Meg a télnek. Valahogy nagyon érzek valami összefüggést a kettő között. A sok nemalvás is a betegségek miatt van. Kép Nagyon mérges vagyok az idei télre. Szégyellheti magát.)

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Adrienn, fel a fejjel, nekünk is igen sz.r napunk volt! Bár engem vígasztal a hóesés! De enyémgyerekem is csinált mindent amit nem szabad, perecelt nagyokat! Ők szerintem triplán érzik az időjárás-változást! De most békésen alszik, én meg ragacsolom a szalvétákat!Tényleg, hányadik hétben vagy???


Solya, én sem jártam jobban, csak én még kaptam vírusos levelet is, egy darabig eltartott mire leírtottam mindent!
Ja, amúgy tényleg köszi a havat, küldj még!!!Kép


Süti
 
 


Sziasztok!

Nekünk is rossz napunk van. Miki múlthéten begyűjtötte az influenzát az oviból erre ma már Zsuzsi is, meg én is birtokoljuk. Kép Ráadásul a gyerekek nagyon nehezen viselik a takonykórt, mert nem kapnak levegőt és így elég rosszul alszanak.

Magdi


Magdi, ismerős! Itt még influenzajárvány nincs, meg a gyereket be is oltattam ellene, de van valami náthajárvány, amiből hetek alatt is nehéz kikeveredni. És mikor legszívesebben téli álmot aludna az ember, pont az van, hgoy még éjjel se alhatunk.
Amúgy a 18. hétben vagyok.
Havat nkünk is küldjetek, itt megint épp csak annyi esett, hogy beszínezi a földet. Hát, arra rá is fér, de úgy építenénk már a gyerekekkel egy egészséges hóembert! Szóval küldjetek! De a fronthatás vírust előtte lécci irtsátok le róla, ok? Kép

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Adrienn!

Szakad a hó! Fújhatom Kkemét felé???

Süti
 
 


Sziasztok!

Itt még mindig esik. Gyönyörű. kb 8 cm lehet. Vagy valami ilyesmi. GyuZsu akartam kérdezni, hogy akkor nem vagy gyesen?

A freemail a virus miatt lassú. csak adjátok össze. Van mondjuk 10000 cim rajta. 5000 kap naponta 200 virusos levelet... Na nem védeni akarom őket. Ez csak technikai info. Kép

Mi egyenlőre megúsztunk mindent ami nátha. Reménykedem. Amennyi koszt összeeszik, igazán frankó kis imunrendszert épithetett már magának. Kép

Puszi
Zsunya

 
 


ZsunyaKép

Énis erre tippeltem, mármint freemailileg (aszta, de szép szó!Kép). És reménykedem benne, hogy nincs vírus a gépen.

Süti, a gép jött rá, hogy van vírus? mert nekem nem jelez a vírusirtó, de kaptam két nem nekünk címzett levelet, amiket rögtön töröltem is, és kettőt, aminek a témája volt, hogy vírusos a levél. Kép Most akkor telepítsem az új vírusírtót?

GyuZsu,
Szerintem is jogos igény. Ráadásul 3o évesen elég gáz, ha az ember lánya úgy néz ki behúzott hassal, mintha 4-5, nem behúzottal pedig mintha 6-7 hónapos trhes lenne. No ez vagyok én. Kép Pechemre tegnap lefotóztattam Apával. Egy darabig nem megyek strandra. Kép De még utcára se nagyon kabá tnélkül. Mostmár értem, hogy a rokonok miért dícsérgetnek állandóan, hogy milyen jól nézek ki! M lehetett itt korábban? És már majdnemkét éve szültem! És a hasizmom is szétcsúszott, és elegem van. Ha máshogy nem megy, elmegyek pszichológushoz és kérek tőle papírt, hogy ez számomra összeegyeztethetetlen az élettel és ha nem lehet, akkor jöhet a Duna! Kép Persze ilyet nemcsinálnék sosem. Meg még szeretnék több gyereket és azt mondják, akkormég nem ajánlott. De a több gyerekeket anyagi és lelki (és idegiKép) okokból még egy darabig nem lehet. És akkor addig is ilyen leszek? (mert vki azt mondta, szétnyílt hasizommal nemszabad hasizmozni, mert sérv alakulhat ki. Úgyhogy meg vagyok lőve!Kép)

Most, hogy jól kipanaszkodtam magam, jól bemegyek a városba, ihaj-csuhaj, veszek a gyerkőknek kesztyűt! KépKépKép

Adrienn,
ez már sok volt, ami történt veletek! Mond csak, mi lenne, ha kivennéd a duracell elemeket a gyerekből? KépKépKép
 
 


Sziasztok!
Bocs, beugrom én is egy kicsit.
Itt is szép nagy hó van!Kép

A lányom is elkapott valami náthafélét. Vasárnap estére jött ki rajta, nem aludtunk egész éjjel (orrfolyás, tüsszögés, orrdugulás...). Láz nem volt, köhögés sem, ezért házi kúrába kezdtem. Azt hiszem, ma már lekopoghatom, hogy teljesen elmúlt!Kép Egyébként már második este (hétfőn) nyugodtan aludt.

Solya!
Bocs, hogy az intim témát feszegetem, de felcsillant a szemem a plasztikai műtét szó láttán.
Egyik nem is olyan titkos vágyam nekem is ez, bár nem has, hanem cici terén.
Még nem vagyok biztos a dologban, mert előbb le szeretnék fogyni. Aztán meglátom, mi marad a ciciből, kell-e még a műtét. Ha még mindig, akkor jön az anyagi megfontolás, és az hogy hol is csináltassam.
Úgy tudom, hogy a ciciműtétet bizonyos esetekben támogatja TB, de sajnos (hálistennek) nekem nincs azért olyan nagy, hogy ez indokolt lehetne. Csak engem zavar...
Márti
T-Márti
 


Én megkérdeztem a lányom, mikor már jól tudott beszélni, hogy ugyan már mondja meg, hogy van-e rajta kikapcsológomb.
Elárulta, hogy van! Azt is megmondta, hogy hol! De hozzátette, hogy az csak az ő kezének fogad szót, az enyémnek nem! Kép
Márti
T-Márti
 


Itt éjszaka esett egy kis hó, most csak borult az ég, és cseszik havazni. Kép Pedig úgy vártuk. Még állítólag délután meg holnap itt, keleten is lesz azért havazás. És holnap eljön anyukám, akármilyen fáradt is! A férjemmel meg a két baleset előtt és közben és után és okán és eredményeképp veszekedtünk, totál mosolyszünet van. Szóval ha lenne is duracell elem, nem venném ki a gyerekből, mert örülök, hogy van itthon valaki, aki beszél velem. Meg attól függetlenül, hogy önveszélyes a kislegény, olyan édes! De komolyan! Ebből a korából egy percet se szabad elszalasztani. Na, most csipcsipcsókázni fogunk, ahogy elnézem. Kép Aztán elmegyünk a főtérre, mert Kecskemét olyan szép, mikor a főtér havas. Mindig imádtam. Csak kicsit most még várni kell délutánig, hogy tényleg mindent belepjen a hó, ha igaz, hogy ma lesz itt még havazás.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Solya, szerintem ennek a sérv dolognak érdemes utánakérdezni, én már hallottam ezt a szóbeszédet is meg azt is, hogy nem is igaz. Van módszer, hogy szétvált hasizommal is csinálhass gyakorlatokat. Sőt, benne is van valamelyik terhességről szóló könyvben. Vagy talán a Fitt Mama egyik számában olvastam? Nem emlékszem, de tudom, hogy volt róla szó valahol, és biztatták azokat az anyukákat, akik ilyen problémával küzdenek.
Ja, és az a pszichológus-papír igaz, tényleg létezik olyan, egy ismerősöm utánajárt, mert orrplasztikát akart. Aztán hogy melyik kórházban fogadják majd el fizetés helyett az igazolást, hát az más kérdés, de biztos van, ahol elfogadják.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


T-Márti,
ahasplasztika topicban belinkeltem két oldalt, érdemes elnézegetni oda. Meg a plasztikaisebész.lap.hu-ra talán. vagy vmi nagyonhasonló.

Süti,
megoldódott a probléma, a vírusírtó kiszúrta a fertőzött mailt! Azóta opdate és futattás, hálistennek (remélem) tiszta a gép! Kép

Adrienn,
az a főtér nyáron is csodás! Kép
Bár már itt hagyná abba a havazást! Mégsem tudok addig bemenni a városba, míg így zuhogKép.
 
 


zSunya! kihagytam a gyest, a gyedről rögtön szabadságra mentem, ez kitart június elejéig, akkor hébe-hóba bemegyek majd előkészíteni a következő tanévet, majd jön a nyári szünet és szeptembertől dolgozom majd. megvallom volt a döntésünkben némi anyagi megfontolás is. Pl. a lakáskölcsönünket nem fedezte volna a gyes. bár még mindig rágódom rajta, hoyg nem kellett volna e mégis még egy évet itthon lennem a gyerekek miatt, de azért már nem olyan picikék. Gergő is elmúlik már 2,5 éves mire bölcsis lesz.

Solya, keress még, hátha találsz valami megoldást. ez a pszichológusos ötlet sem rossz!
Szerencsére a gépem nem vírusos, a Csi által ajánlott lnkről letöltöttema féregirtót, és tisztának találta. Aggódtam, met tegnap jött egy ismeretlen címzésú levelem, ami részben megfelelt a féreg jelemzőinek. Jól letöröltem, remélem ha valami fontos volt, akkor majd ír újra X.

Márti, a lányodnak is van ám szövege! És használja néha a kikapcsológombot?Kép

most jó dolgom van, itt van anyósom, folyxamatosan foglalkoztatja az utódokat, holnap du-ig marad.Kép Ezért én most netelek, levelezek...és közben furdal a lelkiismeret, hyg dolgoznom kéne, mert holnapután és két hét múlva le kell adjak kész anyagokat, meg van egy csomó javítani való dolgozatom.Brrrr...
úgyhogy megyek dolgozni. Jó havazást mindenkinek!

Zsuzsa
 
 


Sziasztok!

Zsunya!
Immunrendszer építés nálunk is megy folyamatosan(koszevés), nem is szoktak betegek lenni, csak Miki most januártól óvodás és oda mindent behordanak a gyerekek. Az én gyerekeim max. 1-2x szoktak egy évben megfázni, Mikinek ez az első komolyabb betegsége, meg is látszik rajta, mert nem tud vele mit kezdeni.

Jajj, itt már pihenhetne egy kicsit Holleanyó. Innen Keresztúrról be kéne mennem Zuglóba árut beszerezni apa munkájához és a Keresztúri út ilyenkor csak lépésben használható, viszont éppen ezért még apósom nem is ért ide, pedig Ő vigyázna a kicsikre. Meg hát nem szeretnék egész du. csak autókázni a hó miatt.

Na megyek, mert Zsuzsi hiányol.

Magdi


Sziasztok!
Itt elállt a hóeés, süt a nap. Kb. 10-12 cm jutott nekünk. Gyönyörű!!! (A lapátolást már nem élveztem annyira! Jaj a derekam!)

Most volt időm végigolvasni az archívot. Jókat kacagtam!
A csúnya beszédhez: igen, erre nálunk is nagyon oda kell figyelni, mert a "diktafon" mindent vesz és visszamond.
Nyelvújított káromkodásaim: "azt a túrós mindenit!", "a bánatos békáját!", "bajsza meg a szakálla!"
Ezeket érdekes módon nem utánozza a gyerek, de ha elszólom magam, hogy "a fenébe", vagy "a francba", akkor azt rendszeresen vissza is hallom.

A lányom nem fantáziál, hanem elkezdett eszeveszett módon halandzsázni. Így énekelget, vagy halandzsa szavakat szúr be a normális mondataiba. Néha direkt csinálja és élvezi, hogy én nem értem. Normális ez?

Rendszeresen mesélünk mi is Fruzsinak. Többet, mint nekünk kényelmes lenne. Kiköveteli az adagját rendesen.Kép Nemcsak este, hanem a délutáni alvás előtt is mesét (meséket) kér. És néha napközben is rájön és hoz egy-két könyvet.
Emellett folyamatosan megy a Minimax és egy nap egyszer számítógépezhet is. Egyiknek sem korlátozom az időtartamát, elinte hagytam annyit játszani a gépen, amennyit akart, aztán elmúlt a varázsa és már csak normáls időtartamra ragad a gépre. A TV-t meg bekapcsoltatja, aztán elhúz a szobájába játszani, legfeljebb a 2-3 kedvenc rajzfilmjére rohan be. De ha átkapcsolnám más adóra, ott terem és reklamál. Unoooom a Minimaxot! National Geographic-ot akarooooook!Kép

A szókincse elég "médiás": Legutóbb adott egy nagyon aranyos puszit és megkérdeztem tőle, milyen puszi volt ez? "Kettős hatású puszi!"Kép

Tegnap este meg "olvasott" magának: " .... a kis kacsa életének nagy kérdései..." Hogy ezt honnan szedte????????
Márti
T-Márti
 


MártiKép
GyuZsu,
megtudtam egy másik topicban, hog yvalszeg megcsinálják tb-re, mert szétnyílt a hasizmom is.
Hazamegyek, egyik első dolgom lesz elugrani a Tiszti Kórházba.

És akkor engedjétek meg, hogy benneteket is megörvendeztesselek a ma délután szépségeivel! Kép

Jaj, hogy jártunk!
Már majdnem kész voltunk, amikor rájöttem: csütörtök van, akkor ovi is! Gyorsan bedobtam egy-egy ovis rucit is a hátizsákba és szomorkodva lemondtam a mai városnézést, de a szánkóért elmegyünk, gondoltam, a Toysaurus az ovi mellett van! El is indultunk, annak rendje és módja szerint, de a várt elalvás elmaradt. Már mentünk jó ideje, még mindig ébren a gyerkők. HÚ, mi lesz itt? - gondoltam, szíváshegyek az oviban, ha nem pihenik ki magukat előtte! De mentem rendületlenül. (Tolva magam előtt a dupla babakocsit. Ami inkább vonat, mint babakocsi.) Mentem akkor is, amikor szélvihar lett és akkor is, amikor nem láttam a hóvihartól. :o) A cél az orrom előtt, visszafordulni lehetetlen. És akkor felmerült bennem, mi van, ha elfogyott a szánkó? ha mindenki szánkót vett, az elmúlt pár napban? Én meg feleslegesen... De nem, volt szánkó. Kicsi, meg nagy, meg kockás, meg bébi, szóval mindenféle. Hála égnek, van isten! Ám nem figyeltem eléggé a kint bőszen kavargó hóra!
Bent nem romboltunk akkora erővel, mint szoktunk. Csak egy-két dömper került le a helyéről és egy doboz kinder tojást kellet megvennem, mert széttépődött valami érthetetlen folyamat következményeként. Mondanom sem kell, a fiam kezében. :o)
És amikor kifizettem, a kezemben tartottam az áhított darabot, rájöttem, hogy nincs mivel húznom. Nem lehetett hozzá zsineget kapni! Ott álltam két álmos gyerekkel, egy testvérkocsival és egy szánkóval, amit nem tudok húzni és akkor kicsit aggódni kezdtem. Itt állok a préri közepén, egy bevásárlóudvar szerűségben, ahol a játékbolton kívül van egy lovasbolt, meg egy közért. De kantárt csak nem vehetek a szánkóra?!
Aztán 1oo méter szenvedés után, a közértben találtam ruhaszárító kötélnek álcázott szánkózsinórt, csak nem értettem, hogy lehetnek olyan hülyék, hogy egyből 2o métert szabnak ki? Mikor nekem kettő is elég. :o) Aztán megtudtam, hogy az olló Csére, és kértem, hogy vágják el. Rákötöztem és akkor jött a neheze. Az elmúlt egy órában az eddigi húsz centire esett még vagy 5-1o. Kavargó hóban, egyiket toltam, másikat húztam. De élveztük nagyon! Végre volt szánkó, volt hozzá kötél!
Az ovinál csodálkoztam kissé, hogy bezárt ajtók vártak, de nem törődtem vele, túl korán érkeztünk és ez a hóesés biztos megbolondította a közlekedést. Negyedóra után, a lemerült mobilomról még egy utolsó segélyhívásra futotta, Andrisnak sikerült kideríteni, az ovónéni beteg. Csak minket felejtett el este értesíteni.
Eddigre felébredt Máté is, félóra alvás meg sem kottyant neki. És az egyre erősödő hóesésben elindultunk haza. Hegynek fel. Én toltam a babakocsit. És Én húztam a szánkót. Amíg mindketten a szánkón ültek, nem volt gond. Amíg fél útig bírta Máté a kocsiban nem volt gond. Amikor MÁté csillapíthatatlanul hisztizni kezdett az úttest kellős közepén, hogy vegyem le az esővédőt és a kesztyűt és kér cumit és nem kér cumit és kér inni és nem kér inni és kéri a kesztyűt és nem kéri a kesztyűt és vigasztaljam meg. No akkor megmostam az arcát hóval egy idő után. Korábban, amikor Sára majdnem lefordult a szánkóról, egy cseppnyi alváshiány miatt, hatásosnak bizonyult. Most nem. Máté következetesebb. :o) Végül valahogy sikerült ráoperálnom az én kesztyűmet a kezére, és bekötözni a kocsiba, még a hőn áhított napocskás cumit is megtaláltam. És akkor rájöttem, hogy egyre meredekebb a domb. És csoda történt! Sára elkezdte a kérésemre egy szóra húzni a szánkót, én segítettem neki toltam a kocsival :o), amíg nem értünk biztonságos terepre, ahol már tudtam mindent egyszerre csinálni. Húzni, tolni, csitítani, babusgatni...
És rendben hazaértünk. Csak éppen egy óráig tartott, a nehéz körülmények között is 2o perces út. A délutáni sétánk az ovónéni segítségével röpke háromórássá vált, majdnem végig szakadó hóban. Eddig szerettem a hóesést...
 
 


Solya! Ne msemmi egy du.! A dupla babakocsi nevű szerelvényt én is ismerem, az volt amíg el nem tört egyszer at úttest közepén. De az már több mint egy éve volt. Hogy van a karod , vállad egyéb testrészed a tolás-húzás akció után?
Anno az én jobb vállam és karom úgy szétment a szerelvénytől, hyg a melltartómat hónapokig(!) a férjem kapcsolta le, mert én nem tudtam. még a csontkovács sem tudott mit kezdeni vele, mármint a karommalKép
Nálunk már olvad. Küldd el a felesleget ide!
Zsuzsa
 
 


Solya! KépKépKép
Nem gondoltál még arra, hogy ezt a sztorit eladd forgatókönyvnek??? Kép
Ma láttam egy Mr. Bean filmösszeállítást. A madzag nélküli szánkós sztori pont beleillett volna. Képzeld el, ahogy a muki megveszi a szánkót, gyermeteg vigyor az arcán, büszkén néz minden járókelőre és akkor indulna ...
De vajon Mr. Bean hogyan szerezne kötelet a szánkóhoz...?

Fáradt vagyok. Pedig nem nagyon van mitől. Délelőtt felkerekedtem a lányommal és szinte nyitásra odaértünk az IKEA-ba. Megígértem neki, hogy végre beadom a gyerekmegőrzőbe, mert már elég nagylány hozzá. Szóval gyerek az őrzőben, anyuka szabadon ikeázhat. Ez elvileg sokkal pihentetőbb, mint gyerekkel, nemde? Ráadásul Fruzsi imádta a megőrzőt, alig bírtam 1 óra után kiimádkozni onnan. Kép
Aztán elmentünk pizzázni (hurrá, főznöm se kellett!)Irány haza, sikerült elérni, hogy ne aludjon el az autóban, majd csak otthon.
Délután baba-mama klubban voltunk, ahol tök rendi volt a lányom, tudtam nagyot beszélgetni a többi anyukával.
Vacsorát kellett azért főznöm az uramnak, és jobbára a gyerek is a nyakamba szakadt, mert ma "nem volt jóban" az apjával.
Mosogatás, mesélés, egy kis vasalás, mosógép betöltése, teregetés...igazán semmiség az egész...
És én mégis fáradt vagyok. Ki érti ezt?

Hogy kell csinálni a vicsorgós vigyort? Megnéztem, mi jelenik meg, ha ráállítom a nyilat: kettőspont, vonal, o betű, vagy nulla, nem tudom, nem jön össze.
Márti
T-Márti
 


A : után közvetlenül egy nagy O betű. Kép

Most csak erre van erőm,meg olvasni! Kép
 
 


Solya! Kép Kép Kép

Magdi


ZSUNYA!
Off. Már megint itt, mert a lev. rendszer egyre kevésbé tűnik megbízhatónak.
Ne lógjon az orrod, én pl. szerintem nem kaptam levelet tőled, és el tudom képzelni, hogy mások se. Ráadásul a férjem azt kérte, hogy ne használjam az outlookot, mert pont most nincs fenn a vírusirtó, a vírusveszély meg sokszorosa a rendesnek. Másoknál meg olyan vírusirtó lehet fenn, hogy eleve be se enged bizonyos leveleket. De valaki már megnézte a honlapodat, írta neked a tegnap megadott helyen, hogy tök jó. Én is megnézném, de nem tudom a címét.
Adrienn

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


www.nep.hu
Még a profilomban is szerintem bent van. Kép

Bármi más levelező program nagyobb védelem, mert azok nem nyitják ki automatikusan az attahcmenteket. Igy a virusok nem tudnak aktiválódni a levelező puszta futtatásától. Csak ha te magad nyitod ki.

Nekem Calypso nevűm van, de volt már Opera meg Pegazus mél is. Aszem ezek ingyen is letölthetőek.

Solya, te aztán jó erőben vagy. Kép Gratulálok az olimpiai felkészülésedhez. Kép Kép

Zsunya

 
 


Zsunya!
Na beestem végre a népre! Kép
Azt mondja a fiam eme hajnali órán a szoba felfedezése közben: "Mégegyszer kumkumkumkum!" Kép
Megfejtést Zsunya honlapjának megnézése után! Kép
 
 


Solya! Izgatottan vároma megfejtést!Kép izomláz?Kép
ZSuzsa
 
 


GyuZsu,
jéghidegKépKépKép

Képzeljétek, nincs izomlázam, pedig tegnap az utolsó métereken már remegett az összes létező lábam! Kép

Lehet, hogy mégis indulok az olimpián? KépKépKép
 
 


Solya, macska mellett sarok???Kép

Süti
 
 


Süti,
bingóóóóóóóó! Kép
 
 


Bár az utóbbi hsz-eket nem értem, de azért : KépKépKép!

Vírusirtót honnan lehet letölteni?
Mostanában nem méleztem, és bár még sosem kaptam vírust, de az ördög nem alszik!

Köszi a vigyor-leírást Solya! Kép
Márti
T-Márti
 


Csi feltette a linket a ************FIGYELEM Vírusveszély******* topicba. Az origóról lehet egyébként letölteni. indjárt idemásolom!
 
 



Köszi, letöltöttem!
Márti
T-Márti
 


sziasztok, most csak azért írok, mert kiváncsi vagyok, hogy sikerült e a regisztráció
Monika
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: