Új privát üzeneted érkezett!

Azt hiszem, OKÉ, hogy kis játékod kezd nagyon eldurvulni. OKÉ (Csirip???), egy másik topicban érdekes módon ugyanebben az időben írtál, az "igazi" neveden. Ha ilyen súlyos a helyzet, tényleg fordulj szakemberhez. Ne játssz azok érzéseivel, akik annak idején tényleg segíteni akartak.
 


Ha ez az egész igaz, mármint, hogy van egyszer oké és van egyszer csirip, és egyikőjük sem írkál azonos időben több néven, és oké tényleg meghalt, akkor azt igazán hiábavaló ismeretlen fórumozók nyakába varrni. ha valaki, hát a családja előbb segíthet(ett volna), mint bárki más. Ha meg az egész csak szívatás, akkor sürgősen elmeorvoshoz kéne fordulnotok(úgy családilag)
 
 


KépKépKép

Hihetetlen jól szórakozom. Kép

Csirip-Nemteljesenoké, tényleg zártosztályon a helyed. Kép
 

 
 

"Tudjátok mit, Most hallgatom,hogy milyen okosak vagytok!! Rajta!!!! "


És most mit szeretnél hallani?
Halottról vagy jót, vagy semmit.

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Most találtam ide,de nem azt találtam amit vártam.Ellenben jól szórakoztam.Gondolom ti nem annyira?!
Azt hittem békésen sörözgető,tejszaporító anyukákat találok,ehelyett meg úgy érzem magam mint aki kandikamerát néz.Kívülről nagyon vicces,amúgy biztosan írtó rossz érzés megvezetve lenni.Kép
Kisvirág!Ki írt és mit,hova?
Szerintem meg ő akar erről egy könyvet írni,v.vígjátékot,v.csak nem jött az ihlet,hogy miről lehetne írni,és témát keres.Ki tudja?E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Nem,nem.Ez inkább egy skizofrén,aki magához beszél !Mi van már a diliházban is van internet.?Megvan.Kiszökött az egyik beteg a kényszerzubbony nélkül és beosont a doki irodájába és titokban internetezik.Most,hogy végigolvastam,nem normális a pasas.Szerintem nem is nő az tuti.E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Na jó,lehet nő is.Ez csak megérzés volt.E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Tudjátok mit?Azért a stílus inkább férfias,tárgyilagos.Egy nő sokkal lelkizősebb kitárulkozósabb.Végül is mit veszít?Úgysem tudjuk meg ki az.Aki meg egyszer ANYA lett,az érzelmesebben beszél a gyerekéről és többet.Legfőképpen pedig minden segítséget megpróbál megragadni,mert tudja,hogy van aki függ tőle,és neki még sokáig szüksége van rá.
A topicot olvasva az volt a benyomásom,hogy az eleje még valódi volt,csak később vált zavarossá.
Most ennyi.E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Szilde!

Hidd el, kár erre a topicra időt pocsékolni. Itt semmi sem igaz!!!
 


OK.E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Miután a temetés holnap lesz, utána visszautazom vidékre.
Ha valaki ezt viccesnek találja, ahhoz nincs mondandóm.
Már bánom, hogy megírtam, de úgy éreztem korrektnek, hogy tudjatok róla, mivel én is tudtam a beszélgetésekről.
Tényleg bánom. Tudjátok, a halállal játszani lehet, de nem kifizetődő.

Remélem, mindenki élete jól alakul.
 
 


Sziasztok!

Kedves Csirip, a temetés egy nagyon szomorú dolog. Kár, hogy akit temetsz, az nem létezik. Bár én alapvetően egy rettentő naiv ember vagyok, de miután ugyanolyan agresszívnek tünsz, mint Oké és ugyanolyan stílusban írsz, vettem a fáradtságot és körülnéztem, hogy június 10-e körül írt-e valamilyen, (bármilyen) média egy, Okét idézem: "országszerte ismert médiás vagyok, a férjem pedig egy elismert építész" tehát egy országosan ismert valaki haláláról, de érdekes módon sehol egy incifinci, nyúlfarknyi cikk sem volt. A temetésről sem... Pedig ez igencsak hír lenne: Fiatal, ismert médiasztár hirtelen, tragikus halála, 8 hónapos kisded maradt árván!
Ha már mindenképpen így akarod szórakoztatni magadat, akkor legalább csináld profi módon. Mert ez így, ebben a formában nagyon amatőr...

Yoan
 
 


Helyesbítek: Kár-> Szerencsére
 
 


Fura - az indexen van egy lány, aki mára tüdőembóliában megbetegedett, és aki skizofrén.
Csak fura egybeesés...

Zsóka
 
 


Én ilyet nem találtam,szerintem ez csak blöff.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Klassz voltál Yoan!

Mikor az üzenetemet le akartam írni,egyszerűen eltűnt.Azért ez fura.Mintha valaki szórakozna.Egyébként napok óta nem találom a szopis-topicot,nem tudok felmenni rá.

Hagyjuk rá.Bármit írunk,csak tovább ontja a baromságait.Kinek kell ez?Keresi,hogy kit szédíthet.E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Úgy volt nem írok többet,de ezt nem tudtam szó nélkül hagyni.E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Szilde,
nicket nem írok, de valóban létezik egy ilyen lány.
Itt nagyon az az érzésem (már a legelejétől), hogy átverés az egész topik.
Az indexen levő lányról nem írok konkrétumot, mert ha valóban beteg, hát van elég baja. Ha meg skizofrén, akkor pláne. De ott legalább nem volt az az érzésem az első hsz-tól, hogy vmi nem stimmel...

Zsóka
 
 


Zagyvaság a köbön.Ez itt nem szerepjáték,nem virtuális tér!Ha az Indexen van valaki,az eléggé konkrét hír,és csak a fél világ tudja nem?Na legyen elég!
Ez a mese nem királylányról szól,hanem egy nagyon sok fejű sárkányról,akinek pedig most levágjuk mind az összes ronda fejét.A sárkány meghalt.
A sárkányból pedig előbújhatna már a királylány,aki nem tudott eddg valakinek megbocsájtani.Mostmár ideje lenne!
Így van?
Lehet,hogy tévedek..Ha rövidesen nem történik vmi értelmes,akkor a sárkánnyal együtt a topic is meghal.Itt a vége,fuss el véle.
Annak aki csak ebből ért...E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Utóirat:Láttam valami barbár a Házasság topicba is belerondított.Ne legyen rá büszke.

"Mi lenne ha keresnél magadnak más szórakozást.Itt a Babaneten nemkívánatos személy vagy,bárki legyél,aki rombolsz!" E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Szilde!


Ha te óvónő vagy tényleg, sajnálom azokat a gyerekeket, akiket te óvsz. A skizofréniáról meg gondolkodj el. TE. Szégyelld magad.
 
 


Egy újabb Csirip-Oké személyiség. Kép

Akitől egyébként kaptam egy mélt, hogy ha komolyan szeretném, megmondja (pár napja), mikor lesz és hol a temetés. Menjek el, és akkor majd röhöghetek...

Na lányok, hagyjuk meghalni a topicot.
 


Sose sajnáld a gyerekeket!Nagyon szeretnek engem,és én is őket.KépA szülők meg pláne.KépNem is ismersz,és sértegetni próbálsz,csak nem sikerül.Kép


Akinek nem inge,ne vegye magára.
Nem azt mondtam szégyelje magát,hanem,hogy ne legyen rá büszke!!!Olvasni tudni kell.
Ilyen szempontból pedig nem ismerem a szégyent,mert hát nincs is okom rá.Kép KépKép

Halott a topic.Aki írni mer, az fizet.Béke poraira...Kép: O

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


SZÜLÕK HÁZA - a felnőttekért és gyerekekért Kht.


Áprilisban a Szülők Háza tréninget indít, kisgyermekes szülők részére.

A szülői tréning öt alkalmas, minden alkalom másfél órás.
Az alkalmak érzelmi fejlesztő és kapcsolatépítő gyerekfoglalkozással indulnak, majd ezt követően csoportos beszélgetéseken vehetnek részt az anyukák, apukák.

A beszélgetések során, sok egyéb kérdés mellett, foglalkozunk az esetleges nehézségek, elakadások okaival is. A feldolgozásokat szupervíziós eszközökkel, drámajátékokkal, szituációs játékokkal és tesztekkel segítjük.

Amíg mi beszélgetünk, a gyerekekkel a drámapedagógus foglalkozik, de nem jelent problémát az sem, ha a gyermek >>bekapcsolódik<<, vagy akár egy-egy pillanatra meg is állítja a beszélgetés folyamatát.

A Tréning péntekenként 10.30 - tól 12-ig tart.
1 alkalom 2500 (öt alkalomra összesen12.500) Forint.

ELSÕ ALKALOM: április 7. Péntek
A Tréning minimum 6 fő esetén indul el, és maximum 10 fő jelentkezhet egy csoportba.

Addig is, Gyere el és próbáld ki a >>saját bőrödön<<:
Csütörtökönként 10.30.-tól 12 óráig az >>Éden<< játszóházban szeretettel várunk!

Jelentkezni lehet:
- Személyesen, a Bálint Házban (Révay utca 16)
- Telefonon: 06-30/ 942-3699-es számon
- Emailben: info@szulokhaza.hu

www.szulokhaza.hu
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: