Új privát üzeneted érkezett!

Segítségre lenne szükségem. 9 hónapos kislányom táplálásával kapcsolatban.

Reggel ébredés után (7-8 óra között) szopizik (nem túl sokat) utána elkészítem a reggelit ami gyümölcs egy kis joghurttal v. túróval, babapiskótával v. búzakorpával(200g).
Majd 10-11 körül 10órai 120ml innivaló gabonapépet megiszik és el is alszik ebédig 13 óráig.
Ebédet már úgy főzök, hogy ő is tudjon enni belőle. (néha babakaját kap) Jó étvággyal 220g körül eszik. Néha kap utána babapudingot desszertnek, de nem rendszeresen.
Majd 17 óra körül alszik megint uzsi 120ml innivaló gabonapéppel.
Vacsi kb. 7-fél 8 körül tejpép gyümölccsel 200g.
1/2 9 kor esti szopi alváshoz.

Nem vagyok benne biztos hogy ez így jó... Túl sok szerintem a "mű"kaja
de foga még csak alul van 2. Nem tudok reggelire kenyeret ...stb. adni még. És a vacsi? Adjak ott is főtt ételt?
SEGÍTSETEK!
Köszönöm: Uschi
 
 


Sziasztok

Segítséget szeretnék kérni abban hogy a 9 hónapos fiam még mindig eszik éjszaka. Az orvos szerint nem szabad ennie. Valóban így van és ha igen mit tegyek?

Zita

Pécseli Zita
zita1979
MISKOLC
 
 


Sziasztok

Azt kérdezném tőletek, hogy van egy 6 éves fiam. Kis korában kb. vagy 5 féle tápszert próbáltunk ki és nem evett meg semmit, ezért a próbálkozások helyett és a sok sírás miatt 2 hónapos korától 1,5% tejet adtam neki felforralva.Semmi baja nem lett tőle mai napig jól van soha nem betegeskedik. Most megszületett a második fiam aki 9 hónapos most és tápszeres HA TÁPSZERT ESZIK. A kérdésem az hogy adhatok e neki 1,5% tejet kakaónak elkészítve? 
Ha lenne valami baja tőle az mikor jelentkezne és hogyan? 


Pécseli Zita
zita1979
MISKOLC
 
 

 
 
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet:

 

cron