Új privát üzeneted érkezett!

Haho!

Kinga, Brik kerunk szepen hireket!

Tundirol is, mi van a fiukkal, hogy megy a haromgyermekes lét?

Tobbiek? Boga, Tucsi, mindenki???

pusz,

Sára

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Sára aranyos vagy hogy így érdeklődsz mindenki felől.
Nálatok a harmadik? :wink:
Mi jól megvagyunk.
Anyukámék elváltak, így most már egyik nagyszülőre sem tudok támaszkodni, viszont hetente 2x 3 órában jön egy szitter és segít. Akkor tudok elmenni dokihoz meg egyéb helyekre.
De szavam sem lehet. Az ikrek nagyon jól elvannak egymással, van hogy egy órát eljátszanak egy szó nélkül. Imi is nagyon jól viseli a változásokat, még mindig oda meg vissza van az ikrekért, sőt. Hetek óta rágja a fülem, hogy Neki kell még lány tesó is... Valamelyik nap odajött hozzám, és megkérdezte hogy maradt e tejcsi a tesóknak. Mondtam Neki, hogy ők már nem szopiznak, erre Ő hogy nem a fiúknak, hanem majd a lányoknak!!! Azt hittem dobok egy hátast. De tényleg hetente emlegeti hogy Neki kell még lány tesó is. Ez normális???
Férjem hallani sem akar róla. Egyenlőre még én is jól elvagyok a 3 fiúval. :D

A munkába visszaálló anyukákat egy kicsit irigylem, jó lehet emberek között lenni.
Ikreknek ez a hátrány, hogy azért nehezebb velük kimozdulni. Tömegezni nem tudok velük, az autót meg nem szívesem vezetem. :(

Többiek is jöhetnének mesélni egy kicsit!

Hoztam két képet is:
Imi:

Kép

Kolos és Hunor: Kép

Tündi és a fiúk

Tündi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Én is köszönöm az érdeklődést, jól vagyunk, Borka már közel 5 kilo, jó kis husija van. :)

Egyébként nagyon jó baba, már egyre többször átalussza az éjszakát, úgyhogy remélem, ez így is marad. Boti anno nagyon sokáig felkelt éjjel, én most csak ámulok, hogy milyen jó éjjel aludni. :D

Egyre jobban kommunikál, nagyon sokat mosolyog, meg lehet zabálni!

Múltkor sajnos bénázgattam a fotókkal, ezért nem tudtam ide beilleszteni.

Bocsánat, de nem nagyon tudtam visszaolvasni.

Tündi!

Nagyon sajnálom a válást, nehéz lehet nektek. Kívánom, hogy mielőbb elrendeződjön az életetek és ismét lehet segítséged!


Volna egy gyakorlati jellegű kérdésem. Nem tudjátok véletlenül, hol lehet venni kisfiúnak ünneplő öltönyt? Botinak kéne, mert a húgom esküvőjén ő viszi majd a gyűrűket, úgyhogy nem viselhet akármit. :)

Előre is köszi!


Sziasztok!

Kinga
kgk
 
 

 
 

Sziasztok!

Kinga, Brigi, gratulálok a csemetékhez!!!
Lassan én is kedvet kapok, a környezetemben több ismerősömnek most született meg a harmadik baba...

Tündi, GYÖNYÖRŰEK a fiúk! Nagyon ügyes lehetsz a hétköznapokban, olyan nyugodtnak tűnsz! Még 2 gyerek rendelve? Nem semmi! Kötélnek állsz? :)

Mi is jól vagyunk. Panka kiscsoportos lett (tavaly a minicsoportban kezdte az ovit), Zsófi jövő héten kezdi a beszoktatást. Aztán lehet, hogy januárban átjönnek a saját montessori ovinkba, amit építgettünk. (www.angolpalanta.hu ha valaki kíváncsi...)

Többiek? Lilla? Ági?

Puszi mindenkinek,

Cseragi és a lányok

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

hu, de haldoklik a topik!

Cseragi, Kinga, Tundi orulok a hireknek!

Kinga, most hallottam, hogy a minimano-ban mindenfele unneplo ruhakat lehet kapni. Jo komoly feladatot kapott Boti!

Tundi, tenyleg szepek a fiuk! A facebook-on is megcsodaltam oket :)

Imi kerese nem semmi!!!! Nagyon edes! Nalunk is kerdezik, de nem tul gyakran. Vince hatarozottan fiut szeretne. Iminek mondjuk mar van kettô :)

A harmadik nalunk haaaaat..... Nem tudom lesz e egyaltalan, Vince es Piro nagyon jol kijonnek egymassal, nem tudom mi lenne, ha becsopenne egy harmadik baba. Meg kezdem oregnek erezni magam ehhez. Gaz, de tenyleg ez van! :/

Cseragi hajra!! :D
Es meg egyszer gratula az ovihoz, ugyesek vagytok!

Sára

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Bizony én is nagyon régen jártam errefelé, de most megint aktualitása lesz. Jó látni a képeket, hogy milyen szépek a gyerekek.
Én is hoztam egyet.

Kép

Februárban mentem csak vissza dolgozni, szóval nagyon sokáig otthon tudtam maradni.

Én is szivesen látnék még fotókat!
Sziasztok!

Vanda

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


Sziasztok,

Szégyellem magam, én is eltűntem, mint a szürke szamár, de tudatosan sokkal kevesebbet ülök már a gép előtt, mint régen. Pedig most megint álláskeresőben vagyok, mert ami sikerült a tavasszal, az nem jött be, dehát ez van.

Kingának és Briginek is nagy gratula a kistesókhoz, utólag is minden jót kívánok nektek.

Tündi,
Gyönyörűek a fiúk! És jó hallani, hogy ilyen jól boldogultok.

Nálunk gyerek fronton a helyzet változatlan, Blanka egyke marad, viszont lehet, hogy én szingli üzemmódra váltok jövőre, a helyzet még bizonytalan, de én optimista vagyok. :)

Lilla blogját épp most olvastam, sajnos nagy baj van náluk. Bálinti karambolozott a nagypapájával és kórházban van, postintenzíven, így minden idejüket ott töltik. Remélem hamarosan javul Bálinti állapota.

Puszi mindenkinek,
ági

 
 


Sziasztok!

De jo latni a kepeket, mindenkinek gratula a szep gyerekekhez:)

Jo lenne, ha ujra beindulna a topik...

Vanda, irok privit;)

Sziasztok!

Kép
 
 


Sziasztok!

Vanda, gratulalok a kisbabahoz, hehe kivartad te is a 12 hetet a bejentéshez :wink: A legjobbakat kivanom!

Olvastam én is Lilla blogjat :cry:
Koszi Prücsök, h irtad, igy lélekben tobben vagyunk velük! Nagyon szoritunk mi is!

Remélem nalatok nincs nagy gond... Benéztem a blogodba, Blanka oriasi!

Nalunk minden rendben, szivesen hallanék a tobbiek felol is!

pusz mindenkinek!

Sára

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Jottem megosztani veletek egy nagyon jo hirt: most olvastam Lillanal, hogy Balintot ma hazaengedték a korhazbol!! :D

Puszi,

Sára

Kép

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron