Új privát üzeneted érkezett!

hjajj, sokadik próbálkozásra hátha sikerül lányok, hogy végre beszélgethessünk!!! :roll:
barica
Kecskemét
 
 


hú lányok, remélem idetaláltok, és ezt csak mi olvassuk, és sikerül beszélgetni is :D
barica
Kecskemét
 
 


naaa, sehol senki? vagy vmit nem jól csináltam?
barica
Kecskemét
 
 

 
 

:?:
barica
Kecskemét
 
 


Na asszem sikerült, csak még ki kell találni mi hogyan működik itt.
lorcsilevcsi
Hosszúpereszteg
 
 


Na csak valami rossz időt ír ki én 8kor küldtem az üzenetet, aztán 17:52-t ír!
lorcsilevcsi
Hosszúpereszteg
 
 


Na csajok remélem itt már rendbe lesz, amíg nem lesz anyatanya.
kivel mi újság?
mi megvagyunk, ovi első nap jó volt.
Levente hiányolta Lorettát, de mindenkinek újságolta, hogy ocsi oviba ment.
lorcsilevcsi
Hosszúpereszteg
 
 


jajj, Gabi, de jó, remélem a többieknek is sikerülne regisztrálni.....nem volt akkor nehéz?? Mert nekem kicsit körülményesnek tűnt először......csak azt nem tudom, lehet, h mindig frissíteni kell ahhoz, h lássuk a másik hozzászólását?
barica
Kecskemét
 
 


én beraktam a topikot a kedvencek közé, és akkor nem kell majd keresgélni.......

örülök, h nem volt gond az ovival!

Olvastad mardor miket írt a blogján?[/quote]
barica
Kecskemét
 
 


nem volt olyan nehéz, csak a gabit nem akarta elfogadni aztán meguntam a próbálkozást.

most kicsit megyek még a nagyobbakat elrendezem.
zsolti még sehol. kicsik már bóbiskolnak, de még várják az apjukat
lorcsilevcsi
Hosszúpereszteg
 
 


ok, Gabi!

Csak tényleg mindig frissítgetni kell, hogy lássuk a hozzászólást.....ez az egy nem tetszik.......de most még valami eszembe jutott.....régen én sokat cseteltem, és ott voltak külön szobák, és azt hiszem azokat is le lehetett zárni.....csak oda talán nem lehetett fotókat feltölteni, meg ilyesmi, de nem vagyok benne biztos.....
barica
Kecskemét
 
 


kedvencek közé hogyan kell betenni?
lorcsilevcsi
Hosszúpereszteg
 
 


felül a lapon ott van, hogy kedvenc topikok, és arra rákattintasz, és akkor már ott is van.
barica
Kecskemét
 
 


na ez még nem sikerült de majd meglesz.

apánk ma tiszta idiótán jött haza a Loretta is hisztizett egy sort:)
lorcsilevcsi
Hosszúpereszteg
 
 


Na sikerült a kedvencekbe tenni. :D
lorcsilevcsi
Hosszúpereszteg
 
 


figyi, most találtam még valamit, megpróbálom azt beizzítani, csak mindenki email-címére szükségem van hozzá.......
barica
Kecskemét
 
 


na, elvileg küldtem szét meghívókat! Megpróbálsz belépni?
barica
Kecskemét
 
 


Sziasztok!
Bocsássatok meg, hogy írok, csak szeretném jelezni, hogy itt is mehettek zárt fórumba. A vonalzót pedig ide is be lehet illeszteni.
Kellemes napot! :)

Piroska

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó


Hahó, csatlakozom piroskához! Ha szeretnétek zárt topikba menni, akkor írjatok nekem - vagy privit, vagy erre a mélcímre: szerkeszto@babanet.hu

És akkor kérnék hozzá egy topikcímet, illetve egy felhasználónevet mélcímmel, aki a moderátori teendőket magára vállalná!

Szép napot:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok! NA sikerült ide jutnom nekem is. Csak valamiért a másik e-mail címemre is küldött új jelszót.....Avval jöttem be :D
01dede
Budapest XVIII. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron