Új privát üzeneted érkezett!

Kata!

Szuper!!! Tudtuk mi ezt!!! :wink: :D Gratula! :D

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Izisz!Köszönöm szépen!!! :lol: Te,hogy vagy?Gyerekeknek ti mikor tervezitek elmondani?


Dodi!Gratulálok a petezsákodhoz és a sejthető lakóhoz :lol: :lol: Szerintem mi kb egyszerre leszünk kiírva mert eddig szinte minden eredményünk úgyan olyan :lol: :lol: Gratulálok a házassági évfodulóhoz!!

Ronika!Wow ti már azt is tudjátok ki van a pociba!!!Megkérdezhetem mennyi egy ilyen teszt?

KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 
 


maci80:
Azért szerintem a tanárodnál kérdezz rá erre a gyömbértea témára. Mert ugyan ezt ajánlják, sokáig én is ittam (nem voltam akkor várandós, de sárgatest problémám volt), de amikor megtudtam hogy a gyömbér tele van férfihormonokkal abbahagytam, az ilyenkor nem tesz jót. A mentatea nekem bevált, csak nagyon erős az illata és amíg nem kortyolok bele felfordul a gyomrom. :(

kata84:
Gratuláció! :) Akkor lesz már fénykép is, vagy még nem? Ha lesz, majd tedd fel! :)

Kép
seraphim
Budapest XVIII. kerület
 
 

 
 

sziasztok.

sorban válaszolgatok visszaolvasva:)

izisz
apuka akarta ő fizette én nem gátoltam meg benne:D amúgy neki van egy örökletes betegsége amit a lányok vihetnek tovább és emiatt jobb volt megtudni de ha lány lett volna akkor is megtartottuk volna csak akkor tutira kérnénk a chv-t vagy a magzatviz vizsgálatot.
most a kombináltól függ. mivel nekem sok vetélésem van ha kell nem szúratnám magam feleslegesen.

serapim ezt az én lecsapolt véremből nézik nem az a pisis teszt volt:)

Izabella uggye? az én lányomat konkréten Izabel Zitának hívják. királynői neve van egy kis királylányhoz:D

Kata grat a petezsákhoz:D a teszt 72 euró volt:D maga a benzin több volt:D kb összeségében autóval 30 ezer volt

háát csajok jövőhéttől én 3 hétig minden héten látni fogom töpörtyűmet mert lassan jön a 12-ik hetem:)
Vendég
 


Sziasztok!

Kicsidodi
Még sokszor 4 évig legyetek szeretetben, békességben, boldogságban együtt! (mi aug-ban a 12. évfordulónkat fogjuk ünnepelni :wink: )

Ronika
Gratulálok a kisfiúhoz!

Anyi vérből lehet izolálni magzati eredetű sejteket, magzati DNS-t. A 12-13. hét környékén végzett vizsgálattal ki lehet zárni nagy valószínűséggel (99,9%) a magzati kromoszóma eltérést. Itt inkább már ez a "divat", nem a kombinált-integrált teszt. :wink:

Nutty
A félelem egy stresszreakciót vált ki a szervezetben, és az okozhat izomgörcsöket! Próbálj valamilyen relaxációs technikát, szedjél magnéziumot...
Pattogatott kukorica lehet, hogy jó lett volna a hányingerre :lol: :wink:
Terhességi hormonok hatására a nyálkahártyák megduzzadnak, több váladékot termelnek... bővebb a hüvelyi váladékozás is...

Izabella
Gratulálok a nagycsaládhoz! Drukkolok, hogy a negyedik baba legyen kislány! Bár, gondold meg... a kislányok szoktak apuka kedvencei, új szerelmei lenni... te akkor már csak "másodlagos" leszel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Én szívem szerint vegyes párost szeretnék, vagy két kislányt, vagy két kisfiút :oops: :lol: :wink:

Kata
Látod, ott van az a baba :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Hát, lányok, nem győzlek benneteket olvasni. :) Olyan jó, hogy írgy zajlik az élet! :wink:

Tisabelle: Üdv és gratulálok! Egyforma a vonalzónk, és 1 nap van a babáink között. :wink:

Nutty:én is paramami vagyok. 2010-ben volt egy vetélésem a 16. héten... Mély nyomokat hagyott bennem. Próbálok nagyon pozitív lenni, többnyire sikerül. :)

Van köztetek valaki, akinek nem annyira erősek a tünetei?
Az első terhességemnél non stop hányingerem volt, hánytam is, nem tudtam enni-inni, kétszer is voltam emiatt kórházban. Most nincs hányinger, csak időnként émelygés, főleg,ha éhes vagyok, vagy ha kicsit többet eszem a kelleténél (persze ezt csak utólag érzem).
A melleim megváltoztak, és iszonyú érzékenyek. Kicsit hiányolom a nagy hányingereket. Nekem semmi sem jó, ha volt, az volt a baj, ha nincs, hiányzik. :?
Nem is vagyok annyira álmos,. mint az előzőnél, de délután szívesen szunyókálnék 1-2 órát... :) Csak sajnos nem tudok.
Én szedek utro-t és duphastont is. Ezek elvileg erősítik a tüneteket, nem? Vki szed még ilyesmiket?

Van valakinek esetleg trombózishajlama?(NE LEGYEN :) ) Nekem sajnos van, majd most fogják ezt jobban vizsgálni. Ha valaki tud erről infókat, azt szívesen fogadom. :)

Lilypie Second Birthday tickers
 


Pitypang
Nekem nincsenek nagyon markáns tüneteim.
Bizonyos szagokra reagálok rosszul...de egyébként jól vagyok :wink:
Progeszteron-pótlást is kapok

És örökletes trombofilia miatt injekciózom magamat (véralvadás-gátló) :cry:
Mit szeretnél tudni????
Most fogják vizsgálni? Mindenhol az van, hogy a trombophilia-irányú kivizsgálást nem javasolják pl. terhesség alatt!
A terhesség önmagában egy olyan állapot, amikor fokozódik a trombózis-készség.

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


[b]Lombikbaba:[/b] éjszaka ki kellett mennem mosdóba és a Wc-papiron volt kb 1 cm vagy talán akkora sem , de piroskás (még pirosnak sem nevezhető folt)
..és tegnap szurkált a hasam is.....nem egész nap, de időnként...

most jelenleg semmi bajom, de még korán van...

azt olvastam, hogy a lombikosoknál ez előfordulhat, ezért is Téged kérdezlek??????????

köszi a segitségedet :)

Kép
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


még ezt elfelejtettem, egyébként a ciklusom 13 napján lennék

Kép
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


és teszteltem is 2 napja, :D , akkor a erősebb volt már, mint a kontroll csík....

ilyenkor ezer-és ezer mindenség megfordul a fejembe

Kép
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


gigijo:
Pihenj többet most és ne erőltesd meg magad - lehetőség szerint - szerintem. Amíg nem vérzel, nincs gond.

Kép
seraphim
Budapest XVIII. kerület
 
 


gigijo:
Minden rendben van, ne parázz rá.

Kép
seraphim
Budapest XVIII. kerület
 
 


gigijo: ajánlom a MAGNESII CITRITII tablettát, nekem még a kórházban ajánlották. Ha jól tudom, a Naturland-os a legolcsóbb.
Pihenj sokat! És nyugi!!! (Tudom, könnyű mondani.) :wink:

Lilypie Second Birthday tickers
 


Lombikbaba:
A vetélés után küldtek el egy trombózishajlam-szűrésre. A szerzettel nem volt baj, az öröklöttnél viszont volt eltérés. Ez van a papíromon:

"Faktor V: homozigóta
Faktor II: heterozigóta
MTHFR: normál C677T és heterozigóta A 1298C

A Faktor V esetében mindkét allél normális.
Faktor II (Prothrombin mutáció): ez az elváltozás a második legfontosabb genetikai rizikófaktor a vénás trombózisnál. A mutáció heterozigóta formában való előfordulása Európában kb. 2-3%. A heterozigóta hordozóknál a kockázat 3-szorosára növekszik.
Az MTHFR gén két vizsgált pozíciójából az egyik heterozigóta forma a szérum homocisztein-koncentrációjának csak csekély mértékű növekedését okozhatja."

Ezt a véleményt 2011 júniusában kaptam. Akkor azt mondta az orvosom, hogy szedjek napi 1 folsavat, és terhesség esetén, vagy amikor már tervezzük, napi 1 Aspirin Protect 100-at. Ha baba lesz, meg menjek el egy haemofília szakrendelésre, mert lehet, hogy LMWH profiloxis injekcióra lesz szükségem.

A családomban több trombózisos is van, pl. Anyukámnak kétszer is volt, a nővéremről most derült ki, hogy van valamilyen hajama.

Pénteken megyek a Honvéd Kórház Haemofília szakrendelésére. Éhgyomorra fél 8-ra...:shock: Ehhez nekem fél 6-kor kell kelnem, amivel nincs gond, de nem tudom, hogyan fogom kibírni evés nélkül... A gyógyszereimet azért be lehet venni egy korty vízzel? Elfelejtettem megkérdezni...

Te mióta injekciózod magad? Hogy derült ki nálad?
Még ilyenekkel ijesztgettek, hogy transzkontinentális repülőútra csak injekcióval menjek, sokat ne üljek és ne álljak stb. Oké, simán kibírom, ha ezeken múlik a dolog, csak szeretném tudni, hogy mindent megtettem annak érdekében, hogy ne legyen baj.

Köszi a segítséget! :)

Lilypie Second Birthday tickers
 


Ti hogy bírjátok ezt a nagy meleget? Én nem vagyok formában, pedig alapból nincs ezzel különösebb bajom.

Lilypie Second Birthday tickers
 


Jó reggelt!

Gigijo
Használsz Utro hüvelytablettát? Az felsértheti a vérbő, duzzadt hüvelyi nyálkahártyát! Abból lehet kicsi vérzés...
Nyugi!!!!!

Nekem a lombikos doktor azt ajánlotta, hogy görcsökre nagyon jó lehet egy feles, vagy egy deci bor... az alkohol köztudomásúan izomlazító hatású... és az ember agyát is elzsibbasztja kicsit és nem stresszel annyira :wink:
 
 
 


Köszi nektek, megnyugtató választ tudtok küldeni :)

utrot használom: 3×2-öt, egyébként tegnap majdnem hogy végig aludtam a napot....úgy utálom, hogy minden apró érzésre aggódni tudok... :(

Kép
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


gigijo, ha ez megnyugtat valamennyire, én Gáborral véreztem az ötödik héten, és most egy két lábon közlekedő 10 hónapos kisfiú :) Én akkor felhívtam a dokit, azt mondta, hogy magnézium és pihenés, meg kaptam Duphastont, azt szedtem a 14. hétig (a 12. héten akartuk abbahagyni, de pont előtte megint elkezdtem vérezni), és semmi gond nem volt. Nyugi, és tényleg pihenj!

KépKép

KépKép

Kép
 
 


gigijo:

Én azon a napon, amikor nem kellett megjönnie (peteérés után a 14. napon), egy nagyon kicsit véreztem. Úgyhogy biztos voltam abban, hogy nincs baba, meg fog jönni. De nekem is csak a WC papíron látszódott. Kaptam Utro-t 3x2 és duphaston-t 2x1, szedek magnéziumot, és elmúlt.
Szedsz magnéziumot? Az nyugtató hatású is, minden értelemben lazít. :) (És nagyon álmosít is.)

Lilypie Second Birthday tickers
 


Köszönöm :)....

magnéziumot nem szedek, melyiket kellene?

Kép
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


gigijo:

http://www.pirulapatika.hu/210224983/adatlap
http://www.pirulapatika.hu/210211972/adatlap

Nekem a Naturland-osat ajánlották a kórházban, azt is szeredm, de egyszer nem volt a gyógyszertárban, és a zöld dobozosat ajánlották helyette. Ugyanolyan, az áruk is egyforma, csak más a gyártó.

Hogy vagy azóta?

Lilypie Second Birthday tickers
 


Én MagneB6-ot szedek, valamiért én ennél maradtam Zsófi óta :)

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Megnézem még mai nap... most ébredtem, aludtam vagy 3 órát :)

Köszi , teljesen jól, semmim nem fáj (nah csak a mellem)

Azóta találkoztam egy ismerőssel még reggel és ő is lombikos volt, ő mondta még vérzet is....(én szerencsére nem, csak az a kis folt volt, amit írtam nektek)
..

Szóval azóta semmi ilyen tünetem nem volt

és most irány a gyogyszertár :D

Kép
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


Sziasztok!

Gigijo
Lazíts! Rózsaszínes lehet az Utro "töltelék anyaga"... lehet egy felszínes nyálkahártya sérülésből...
Esetleg megpróbálhatod szájon át bevenni az Utrot. (lehet!!!!!) Max. annyi, hogy a szájon át szedett progeszterontól nagyon álomkóros az ember! :oops: :wink:

Pitypang
Akkor már volt kivizsgálásod :wink:
http://www.labtestsonline.hu/tests/Fact ... html?tab=3
Nálam FV (Leiden) mutáció van, ennek is a homozigota formája+protrombin polymorphismus+ emelkedett homocystein-szint. Családban volt letális kimenetelű tromboembólia (szüleim fiatalon haltak meg embólia miatt). Ezek alapján nálam nagy a rizikó, amihez még hozzájön a hormonkezelés plussz terhelése... Mikor elkezdődött a stimuláció azóta szúrom magam LMWH-val. Ez kell az egész terhesség alatt, szülés után kb. 6 hétig...
Ha ez az ára, hogy gyerekem legyen, hogy én életben maradjak, akkor az a napi szuri fel se tűnik...
Nekem sose kellett éhgyomor a vizsgálatokhoz!
Vizet mindenképpen igyál! Ha kevés benned a folyadék, a véred besűrűsödik, nehezebb a vérvétel is, vérnyomásod alacsonyabb, szíved szaporábban ver... könnyebben rosszul leszel... :?
Transzkontinentális repülőút: évente legalább 2-3-alkalommal oda-vissza repülök Európa és az USA között. Arra kell figyelni, hogy az ember igyon megfelelő mennyiségű vizet, időnként mozogjon...

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Lombikbaba: értettem, lazítok :lol:

- de azért vettem magnéziumot :DDDD

ááááá és teszteltem is :lol: :lol: :lol: (a teszt csík már hamarabb megjelenik mint a kontroll....és mély bordó színe van....

(férjem már csak nevet rajtam és mindenki más , (de ez a 10. tesztem volt) :lol: :lol:

- na jó, hát az első terhesség... "látszik, igaz?!" :))))))

Kép
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


.. és tényleg nagyon köszönöm, olyan megnyugtatóak tudtok lenni :lol:

Kép
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


Lombikbaba, köszi mindkettő nyavalyámra a választ. :)
Azért rákérdezek erre az éhgyomri cuccra, nem kínoznám magam fölöslegesen. Mit akarnak még kideríteni rólam? :?

Gigijo: Örülök, hogy minden ok.
(Én is teszteltem egy jónéhányat. Úgy kétnaponta. És még van 2 tesztem. :) Néha rájuk nézek, aztán rájövök, hogy mégsem..., vagy mégis?)
Milyen magnéziumot vettél végül?

Lilypie Second Birthday tickers
 


naturlandosat 60 db-os...de most nézem, 3×2 naponta..-ez komoly???

Kép
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


nem lehetne csak 1 szemet? :oops: vagy az nem használ?

Kép
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


Mégegyszer köszönöm mindenkinek a jókívánságokat. :D:D:D

Gigijo!

Csak, hogy megnyugtassalak: 12 teszt (10 netes fillérekbekerülős, 2 Gabriel, 2 digitális) és 3. baba. :oops: :lol: :lol: :lol: És ott díszelegnek a konyha pulton, sztem már el kéne tennem, mielőtt vmi látogató rákérdez. :roll: :lol: :lol:

Izabellák: Én is szeretnééék. :roll: :lol: Egyrészt egy kislányt, bár a kis korkülönbség miatt nem bánnék egy kisfiút sem (Andornál nagyon kislányt szerettem volna, most annyira nem izgat, mint akkor), csak hát nem hiszem, hogy fogok még szülni, és egyszer szeretném kipróbálni milyen csajos anyunak is lenni. :roll:
Másrészt Izabellát is szeretnék. :lol: De sztem nem lesz, mert i-re végződik a vezetéknevünk, úgy meg béna. :?
Nekem most a Léna a favorit, apának inkább a Réka, vagy Zita, amik nekem is tetszenek, csak kicsit "különlegesebbet" szeretnék. :wink:

Ronika!

Most látom, Izabel Zita. :lol: Réka nevű lányod nincs? :lol: És a többiek nevét szabad tudni? Csak az ihlet miatt. :roll: :lol:

Lombikbaba!

Én pont azért (is) szeretnék egy kislányt, hogy apának is legyen szerelme. :P :lol:

Pitypang!

Nekem a fiúkkal alig voltak tüneteim, ill. csak hullámokban eleinte. Aztán a 6-7. héttől beindultak, a világomat nem tudtam, olyan sz@rul voltam. :twisted:
Most hálivúdiba nyomom: alapvetően tök jól vagyok, aztán jön egy illat, vagy vmi, és öklendezni kezdek, esetleg hányok is. :? Meg alapból tök normálisan eszek, néha meg rámjön a zabálhatnék, és úgy ezek, mint egy kismalac, olyan tempóban is, meg összevissza mindenfélét. :oops: :lol: Ja, és eddi pl. tökre nem volt kedvem szeretkezni, ma meg azt hittem megvadulok, ha nem teperhetem le apát. :shock: :oops: :lol: :lol: Szóval most eddig elég végletesen jelentkeznek a tüneteim. :lol:
De erre ne alapozz, az égvilágon semmit sem jelent! Millió nő van, akiket elkerülnek a terhességi tünetek (a mázlisták :twisted: ) és sajnos többször hallottam már, hogy a tünetek megvoltak valakinél, de mégis "elment" a baba. Ezzel most nem ijesztgetni akarlak, épp ellenkezőleg, csak lehet nem jól csinálom. :roll: :lol:

...folyt. Boton nyúz, megyünk sétálni az erdőbe. :D

KépKép

KépKép
 


terhes kismamák konzultáljanak az orvosukkal...segíti a terhesség lefolyását....

most akkor kérdezem meg vagy szedhetem :D ???

Kép
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


Gigijo
Szedjed nyugodtan!!!!!
Gyógyszerek tájékoztatójába elővigyázatosságként mindig beleírják ezt!

Én napi 3x 500mg-t szedek...

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Rendi :) - ebben 1 tablettában - 795 mg van, esetleg lehet csak 1-el kezdenem?

nagyon nehezen tudom lenyelni a gyogyszereket (nem tudom mémiért, mindig ez volt a problémám)

Kép
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


Rendi - ebben 1 tablettában - 795 mg van, esetleg lehet csak 1-el kezdenem?

nagyon nehezen tudom lenyelni a gyogyszereket (nem tudom mémiért, mindig ez volt a problémám)


Az egész tabletta a 795 mg, ebből 500 mg a magnézium citrát...

Tápanyagok/hatóanyagok a napi adagban (6 tabletta)
Energia 6,62 kcal
(28,12 kJ)
Fehérje 0,06 g
Szénhidrát 1,6 g
Zsír 0,00 g
Telített zsírsavak 0,00 g
Élelmi rost 0,042 g
Nátrium 1,94 mg
Magnézium 252 mg RDA 84%-a
RDA= a felnőttek számára javasolt napi bevitel

http://www.naturland.hu/index.php?page= ... &ident=369

Ha nem tudod bevenni a tablettát, akkor van pezsgőtablettában is magnézium!!!!
Vagy összetöröd a tablettát és belekevered pl. egy kiskanálnyi lekvárba, egy kortynyi folyadékba...

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


áháááá, hát mire mennék nélkuled :D

Kép
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


Na, most nekem fájdogált a jobb petefészkemnél... Nem görcs. Ez mitől lehet? Pedig szinte egész nap feküdtem. :(

Lilypie Second Birthday tickers
 


Pitypang: ..egyébként, ha szúr akkor nekem is a jobb oldal szokott....

nekem mindig azt mondják: változik a test.....nyúlnak a szalagok...

Kép
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


Szép napot mindenkinek!


Gigi
Ha nem tudod bevenni a tablettál, van porban is magnézium!
http://magnosolv.hu/magnezium_keszitmen ... asonlitasa
És nagyobb is a magnézium-tartalma :wink:

Kép
Kép
 
 
 


Méhszalagok: nekem az első jelek egyike volt, h éreztem a méhszalagjaimat. :shock: :lol: Botondnál kb. félidőben éreztem csak, ha köhögtem, vagy tüsszentettem, úgy belenyilalt, hogy majd' bepisiltem. :? Andornál már tudtam mi ez, és előbb is jött, na de az már vicc, hogy most 4 hetesen már nyilalt, mikor fordultam az ágyban, meg ilyenek. :shock: Sztem lehet nekem azért is, mert nemrég voltam terhes, vagy nem tudom, de most h beteg vagyok/voltam, nagyon paráztam fekve köhögni, inkább felálltam, met ha feküdtem, tuti, egyből jött a nyilalás. :twisted: :lol: . Én ezt amúgy nem a petefészkemnél szoktam érezni, hanem, lejjebb a két medencecsontomtól pár centibel beljebb.

Tegnap-tegnapelőtt gyakorlatilag semmi bajom nem volt, csak egy-egy ciciszurka, most meg mindjárt kidobom megint a taccsot. :twisted:

KépKép

KépKép
 


Sziasztok!

Sajnos nincs időm visszaolvasni, de:

Nagyon boldog anyák napját kívánok nektek, mindenkinek, elsőbabásoknak is! :)

(Tegnap az ügyeleten indítottuk a napot, mert éjjel véres folyásom volt, kaptam utrot, remélem segít, csak eléggé kiüt, ééééés: crl: 3 mm és gyönyörűen pulzált a kis ebihal szíve, olyan büszke vagyok rá, még sose mutatta meg magát nálam baba ennyire hamar... :oops: )

Kép
nutty
Budapest
 
 


Gratulálok, Nutty a pulzáláshoz!
Az utro-nak pedig azt üzenem, hogy hasson!!! :lol:

Lilypie Second Birthday tickers
 


Sziasztok!
Kata: gratulálok a kis pocaklakóhoz, és remélem, megnyugodtál! Mikor mész újra?
Izisz: amit én szedek Spirulina, az csak Tiens termékforgalmazóktól vásárolható, de tudok segíteni a beszerzésben. 100db kapszula 6600Ft volt, napi egy szem kell. A spirulina egy mikroszkopikus vízi növény, több mint 500 millió éve terem a földön, az emberi szervezet számára rendkívül értékes anyagok kombinációját tartalmazza.
http://www.kinaibogyo.hu/spirulina/
Ezen az oldalon bőven róla infó. Korábban én sem hallottam róla, se maximálisan megbízom a tanáromban. Nem tudom, lehet e folsavat recept nélkül kapni a patikában :oops:. Meg bevallom őszintén, a B vitamin miatt is szedem a multivitamint, állítólag az enyhíti a hányingert.
Seraphim: persze, mindenképp rákérdezek, nehogy baj legyen. Bár (lekopogom) egyre ritkábban kap el a hányinger, és az étvágyam is kezd helyreállni
Ronika: Izád nem örökölte apuka betegségét? Miért lesz UH minden héten? Bevallom, kicsit irigyellek, én már nagyon türelmetlenül várom a kedd estét.
Pitypang: minden terhesség más, nekem ez a 3. és mind a három tök különböző tünetekkel járt. A fiammal (Patrik) néha émelyegtem, max3-4 alkalommal hánytam, és fájt a mellem. A lánykámmal (Petra) kórházban voltam többször terhességi vészes hányás miatt, és hasogatott a keresztcsontom. Most többször émelygek, de hányásig még nem jutottam (szerintem már meg is úszom), fájdogált a keresztcsontom, és a mellem, és ráadásul a melleim kétszeresére nőttek, ja és álomkór az van bőven, ami eddig nem volt. De tavaly szült két barátnőm, neki pl semmi tünetük nem volt. Én is használok Utrogestan kúpot és Dermestril tapaszt, mert fagyasztott embrióbeültetésem volt. Szerintem ezek nem befolyásolják a tüneteket. Nyugi, minden rendben!!
Gigijo: remélem, azóta nem volt semmi gyanús a wc papíron. A magnéziumot nyugodtan szedheted, azzal bajt nem tudsz csinálni. A terhesség előrehaladtával úgyis mondaná az orvosod, hogy szedd.
Nutty: pihenj sokat, és bízz az Utrogestánban, hatni fog ;-). Kedden mész dokihoz?

Kép
 
 


Én is mindannyiónknak boldog anyák napját kívánok! :)

kicsidodi:
Nagyon jó hogy írtál erről a méhszalagos dologról. Pár napja én is éreztem egy ilyet. Kicsit furcsáltam, de mivel nem folytatódott így nem aggódtam. Most már teljesen meg is nyugodtam. :)

nutty:
Jobbulást neked és gratulálok a pici halacskához! :) Azért próbálj meg pihenni bár gondolom egy majdnem két évessel ez nehéz.

Kép
seraphim
Budapest XVIII. kerület
 
 


Maci80:
Folsavat recept nélkül lehet venni.
Ma tök sokszor volt hányingerem. Úgyhogy lehet, hogy elkiabáltam...
:?

Kicsidodi:
És hány helyen fájhat ez a szalad-dolog? Ma egy új helyen fájdogál, de ez sem görcs, és én azt érzem, hogy ez a fájdalom nem mélyen van, tehát nem a méhemben, olyan, mintha a hasfalam lenne,vagy a hájam lenne. Húú, lányok, tudom, ez gáz, de olyan meghatározhatatlan ez az egész.
Szerdán megyek orvoshoz, majd megemlítem neki az új agybajomat. Remélem, megnyugtat.

Nektek mikor lett szívhang? Én szedán leszek 7+1, remélem, minden ok!

Olyan jó, hogy sok a tapasztalt kismami, és segítetek!!! Köszi!!! :)

Lilypie Second Birthday tickers
 


Ma délelőtt...
Kép
Kép
Lenn voltunk a parton, szaladgálni, homokozni, pancsolni...

Ilyen-olyan fájdalmacskák, apró görcsök... nem kell mindent észrevenni! Nem kell annyira figyelni a testünk minden rezdülésére... kicsit érdemes lazítani!!!

Méhszalagok inkább majd a félidő táján feszülnek... akkor már a méh kiemelkedik a kismedencéből, nagyobb...
Így a 8. hét környékén még a belső szervek helyzete nem nagyon változott...
Itt van pl. egy 8 hetes kép...
http://www.medical-artist.com/assets/im ... opment.jpg

http://www.ehd.org/resources_bpd_illust ... anguage=38

Nutty
Hajrá ebihalacska :lol: :lol: :lol: :lol:

Maci
B6-vitamin nagyon jó a hányingerre! Tudomásom szerint, lehet recept nélkül is kapni!

Szívhang
Elvileg a 6. héttől, de függ az UH-géptől is... (jobb gépeken hamarabb észlelhető)

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Kép

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


lombikbaba:
Tök jók a linkek, köszi! Arra gondoltam, hogy ezt a táblázatot valami google dokumentumba felrakhatnád, hogy ki tudjuk tölteni.

Kép
seraphim
Budapest XVIII. kerület
 
 


Sziasztok!

KAta!

Én már nagyon szeretném elmondani a gyerekeknek, de az azzal jár, hogy a családnak is el kell mondani, mert a fiam már pletyizne tuti. A családnak még nem tudtam elmondani. Kicsit aggódósak, talán úgy gondolják feladtuk, hogy legyen még kistesó, és utálom látni a meglepődött arcukat és nem szeretem az aggodalmaskodásukat. Tesómnak tegnap majdnem elkotyogtam a telefonba, de aztán mégsem. Hát azt beszéltem meg magammal, hogy egy dokilátogatást még várni kéne, aztán elmondjuk.

Gigi!


Ajánlom a Magnerot tablettát. Az nagyobb koncentrátum és csak egyet kell naponta beszedni. Nekem nagyon hatásos volt. (persze ha már vettél mást, akkor mindegy, majd ha esetleg az elfogy és újra kell venni, érdemes kipróbálni. ) Annyi, hogy ezt el kell rágni és elég rossz íze van, de tényleg bele lehet keverni bármibe és akkor észre sem veszed. ;)

A b vitaminnal nekem az a problémám, hogy fokozza az étvágyat is, ergo hízlal... :?

Nutty!

Olvastam mi volt, remélem jobban vagy azóta és használ a gyógyszer amit kaptál! Pihenj sokat. :!: VAn segítséged? Ilyenkor elkél... :roll:

MAci!

Köszi a választ, majd még meggondolom, első körben szeretnék a hippnél maradni, mert szeretem (az ízét is :lol: ), de ha tényleg nagyon hiánycikk lesz....meglátjuk.

Folsavat tényleg lehet kapni vény nélkül, a b vitaminról meg fentebb írtam, de ez lehet, csak az én hülyeségem. :oops:

Pitypang!

Szerintem már lesz szívhang, általában a 6. héten már szokott lenni. Drukkolok!!

Lombikbaba!

Nekem nagy álmom, hogy tengerparton éljek, de valószínűleg nem adatik majd meg. Amúgy lehet, hogy álmaimban szép, hogy felébredvén a tengert látom, sehol szomszéd, de ott lakni huzamosabb ideig más lehet. (gondolom ti sem a parton laktok, vagy igen? :) ) Azért azt remélem meg tudjuk majd tenni, hogy kipróbáljuk egy nyaralás alkalmával, aztán ki tudja mennyire tetszik, hogy visszatérünk-e majd. Én még sosem voltam tengerentúlon. Szép képek, most irigykedek. :D

Dodi!

Ti meg erdő mellett, ha jól sejtem? 8) Az nálunk is van egy kicsit, és imádom azt is. ;)

Táblázathoz: én 33 éves leszek a nyáron

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Lombikbaba, nagyon jók a képek! És köszi a táblát!

Mi hétvégén ünnepeltünk, Fruzsi három éves lett. Borzasztó, hogy megy az idő.. :) Én még mindig hányok, pár napja görcsölget a hasam, vagyis pont akkor kezdett el görcsölni, mint amikor meg kellett volna jönnie, lehet, hogy tényleg emlékszik a szervezet. Következő UH nekem csak három hét múlva lesz, hát mit ne mondjak, várom :roll:

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Lombikbaba adatok még Bp. és Uzsokiba fogok szülni.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: