Új privát üzeneted érkezett!

Kata, biztos, hogy tökéletes méretű! Ne kutakodj, nem tesz jót, de tényleg! És jaj, de jó neked, hogy voltál uh-n :)!

Kis csoportunk babavárói

gota79 2. baba, szülés várható időpontja: május 6.
irkafirkata 1.baba, szülés várható időpontja: május 6.
beu5 3. baba, szülés várható időpontja: május 16.
snowball 2. baba, szülés várható időpontja: május 17. SZOMBATON UH!!!
1baba2baba3baba 3. baba, szülés várható időpontja: május 19. OKTÓBER 1. UH!!!
hrenata 4. baba, szülés várható időpontja: május 20. OKTÓBER 14. UH!!!
dyna1982 1. baba, szülés várható időpontja: május 22. MA HATALMAS DRUKK, HOGY MINDEN OK LEGYEN!!!
rennyke30 3. baba, szülés várható időpontja: május 24.
pipus75 3. baba ( vagy 3-4. ), szülés várható időpontja: május 25. OKTÓBER 4. UH!!!

nyuszu 1. baba
ktkata 2. baba
tiea 4. baba

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Kata, csodálatos méretű a kicsikétek :)  Ne kutakodj, nem szabad! Tökéletes a babád :)

Dyna nagyon-nagyon drukkolunk, azonnal gyere a hírekkel!!!!!!

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Jaj, nem is meséltem, lányok, hogy milyen eszeveszett álmom volt tegnap! 5-ös ikrekkel voltam terhes és az álmomban szültem! Na, hát reggel felébredtem, majdnem megszakadtam a röhögéstől. Persze kicsit sem vicces. Egyébként a mi családunkban még nem volt iker sosem.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 

 
 

És Kata, még azt akartam mondani, hogy szerintem ezen az oldalon a várandós naptár egészen jól leírja a dolgokat, ha nagyon olvasgatni akarsz, ezt olvasd, nem ír hülyeségeket és nem parázol be tőle!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


És mekkora hasad volt az 5-ös ikrekkel???  :)
 
 


Az már nem is has volt !

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Sziasztok!

Hála az Égnek minden rendben van a törpével, Érden voltam egy nagyon aranyos Doktornál, amint elmondtam mi a baj, felzavart az ágyra és óvatosan megvizsgált, teljesen puha a méhem, minden oké, de közölte óvakodjak az idegességtől, és a megeröltetéstől, ne hajoljak és cipekedjek, és ami a legjobban megmosolyogtatott, ajánlotta menjek magándokihoz. Valószínű, hogy a szerdai nap tette be a kaput :(
Teljesen olyan érzésem volt, mintha a régi nőgyógyászomhoz mentem volna, Isten nyugosztalja szegényt.

Röviden tömören Babaka jól van, és Én is :) Köszi a sok-sok drukkot :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 


dyna, szuper, akkor megnyugodhatunk :)   Vigyázz nagyon magatokra :)
 
 


Dyna, nagyon jó hír, örülök

Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 


Dyna
Szuper! Én nagyon dokiellenes vagyok. Talán már kiderült rólam :D A nőgyógyász az egyik "kedvenc" utánivalóm (Őket követik a gyerekorvosok) Gondoltam megvárom mit írsz, de akárhogy is lett volna én is azt javasolnám, hogy MAGÁNDOKI!!!!!! Kell, hogy ilyen helyzetben legyen 1 valaki, aki ismeri az előéletedet és átlátja a dolgaidat! Képes erre egy mezei szakorvos is, de úgy fest nem a környéketeken Sok pénz, de szülni pl. nem muszáj nála! Viszont a babátok és a leeendő családotok érdeke ez a kiadás...szerintem. Ha Érd neked nincs a világ végén, akkor akár meg is találhattad a dokidat

1baba
5ös ikrek Jönnek a rémálmok Én sokkal rosszabbat álmodtam, de fura, mert valahogy tudtam, hogy baromság és Baba jól van...Nem aggódom jobban, mint eddig. Reggel fájt a torkom, benyeltem éhgyomorra egy kanál mézet, ettől meg hányingerem letrt, szóval minden OK

irkaKata
8hetes 14 milis babám nekem is volt! Most 22 hónapos és 90 centi Várandós naptárakat olvass, ahogy 1baba is írta! Ott nincs paráztatás! HA nem lenne jó a baba mérete a doki úgyis aggódna

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Figyuzzatok Csajok :)

Lenne egy komoly kérdésem:   Nekem most lombik előtt 3,8 lett a TSH-m, előtte mindig olyan 2,7 volt.

A dokim legyintett rá, de most olvasgatok (bár ne tenném) és azt írják, hogy ilyen magas TSH értékkel elvetél az ember.

Mit csináljak??????
 
 


Dyna, szuper hírek :D Akár aezt a dokit meg is tarthatod, ha még szimpatikus is volt :D

A napokban rájöttem miért is szerettem a legelső terhességemet, és hogy miért nem lesz még egy olyan nyugis...1. itt a két kis házisárkány (anya után természetesen :P) 2. nem lógtam a neten szabadidőmben és nem engedtem be kéretlen infókat... csupán csak az említett várandósnaplókat olvasgattam, de abból is szigorúan max 1-2 volt. 3. (bár ez most is így van) olyannyira összeszoktünk a dokimmal, hogy teljes mértékben megbízom benne, végül is ő az orvos - jó még semmi olyat nem tett, hogy megingott volna a bizalmam. Sőt...szerintem ha álmában felébresztenék, akkor kapásból elmondana rólam minden infót :D Ezzel csak arra céloztam - akik orvost választotok, hogy olyat és csakis olyat akiben feltétel nélkül meg is bíztok, nem mindegy ki kísér végig a 9 hónapon és kinél szülsz, az anyagi vonzatáról meg nem is mondok semmit, főleg ha magánban rendel, de az én nyugalmam és biztonságunk megér ennyit, még ha zsíroskenyeret is eszünk.

Na lüktett a hasam..írtó vicces, ahogy itt ücsörgök...
Ma egész nap széthasad a fejem és semmi nem használ...most megittam egy kis adag kávét, na talán csillapodott némelyest.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Pipus
Mi az a TSH? De végülis mind1. HA a doki legyintett rá, akkor valszeg úgyis van ;) Gondolom olyan lehet, mint az AFP. Ha magas az kockázati tényező, de nem egyenlő a Down-kórral.

Doki kérdésbe inkább nem megyek bele....Biztos nekem nincs szerencsém vagy túl magasak az elvárásaim? Ez is olyan, hogy kinek mire van szüksége :) Nekem arra, hogy hagyjanak békén Ne vizsgálgasson állandóan, elég a minimum 3, ami kell a terhesség alatt. És hagyjon szülni! Tudom én mikor mit kell A dokik viszont nem szeretik ha az ember ilyen. Tudja vagy jobban akarja tudni...Nekem pl. totál mindegy k az az orvos, aki végig viszi a 9 hónapot. Ha nem szól bele a szülésbe, akkor az is mindegy ki áll ott. Azt hiszem engem nagyon megkeményítettek a tapasztalataim Mindegy gyerek másik kórházban, másik dokinál született! A lányoknál más volt a gondozó és más volt a szülőszobán. Gyorsan jöttek, ugyan ki ért volna oda...az ügyeletes :D
Természeesen fentieket én is kizárólagosan probléma mentes várandósságra és szülésre értem! Én fizettem baromi sok pénzt terhesgondozásra és szülésre. A doki 12 éve volt az orvosom, anyué régebb óta. Mégis megszívtam. De ezt én gondolom. Tudom, hogy más talán másként értékelné a helyzetemet...
Orvos választani viszont bazi nehéz! AZ én dokim hiába szuper! Lehet, hogy másnak ajánlom is, de neki nem jön be. Akinél Lucát szültem, az egy szuper dokinő! Mindenkinek ajánlanám! Egyik anyuka meg szidta rendesen szülés után. Aki a gondozásomat csinálta a környék ász orvosa, minenki ódákat zeng róla. Én meg nem voltam tőle úgy oda. Ez ilyen :) Mint az óvoda meg az óvónő és az iskola meg a tanítónéni. Kinek mi...

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Igen pont ezért nem szeretek én sem ajánlgatni senkit, se dokit, se óvónénit se senkit, mert mindenkinek más jön, be... s én is igyekszem a magam érzései alapján választani, nem igazán hagyatkozni a véleményekre.
Most pl ilyen volt a nagylány óvoda választása is...sokan még az intézményben dolgozó óvónéni ismerősöm sem mondott túl sok jót a kapott óvónéniről... nekünk bejött, semmi rosszat nem tudok róla ezidáig mondani...s érdekes módon az az ismerősöm most meg dicséri...na hogy is van ez?! Ezt viszont nagyon utálom!

Ez ugyan nem ide tartozik, de akinek van nagyobb gyerkőce ott az oviba pl hogyan oldják meg a festékezést hogy ne legyenek nyakig maszatosak? Már nincs ötletem, a póló, ami nem lenne rossz, azért nem jön be egyeseknek mert átázhat 

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Háááát, nálunk semmi külön festős cucc nincs. Olyan festékeket igyekeznek használni, ami mosható, de egy 3 éves már tud annyira festeni, hogy nem lesz csupa festék meg víz. Ha pedig mégis, akkor festés után kap tiszta ruhát. Nálunk kérnek váltó zokni, bugyi, pólót pont ilyesmi miatt, hogy pocsojába lép, becsurog a pisi leönti levessel...Nincsenek "berendszabályozva" a gyerkeim, de Olyan nagy károk még nem értek. Ünneplőben nem festenek, abban úgysem küldöm oviba hétköznap. A legjobb ruhákat se szoktam rájuk adni, merthát az ovi legyen önfeledt játszás és foglalkozás, ne kelljen vigyázni a ruhájára. Úgy értem nem jobban, mint egyébként.
Ha nagyon meg akarod védeni a ruháját, akkor IKEA :) Ott van ilyen festős bebújós felső.

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Pipus, a TSH valóban kicsit magas. Azt mondják kettő alatt jó.
De szerintem aggódnod nem kell, ennél magasabb TSH-val is estek teherbe, és hordtak ki babát. A neten olvasni sokszor katasztrófa.
Szerintem egy endokrinológus erre tuti gyógyszert írna. Neked nődoki mondta rá, hogy oké?
A saját megnyugtatásod érdekében egy endo dokival konzultálj.

Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 


Ma rászabadultam a nemkalkulátorokra egy picit, és az egyik fiút, másik lányt mondott, jót nevettem rajta, végülis valamelyiknek igaza lesz 
Pipus A TSH az egy dolog, ami lényeg a T3 és T4 ha azoknál nincs eltérés akkor semmi gond, ahogy a dokid mondotta volt. Nekem is volt már magasabb TSH-m, de rendeződött magától, ne parázz feleslegesen. Nem 1-2 kismama van akinek ennél jóval magasabb van 

Orvosválasztás: Nekem ez a Doki nagyon szimpatikus volt, igazi régivágású, mondjuk úgy régi nőgyógyász. Őszinte volt, kedves, de mégsem az a túl nyálas és jópofizós, azokat nem szeretem, foglalkozási ártalom tudom :) Hasonló típus volt mint a nőgyógyászat tanárom középiskolában, tapintásra megmondta mekkora a méhem, és nagyon vigyázva vizsgált, nehogy bajt csináljon. Első babánál vizsgálat után éreztem a pocakot, most semmi, míg a mai orvosok nagyrésze csak ultrahang alapján tudja megállapítani a terhességet, mert ugyebár a technika vívmányai nélkül élni nem lehet, addig egy "öreg róka" olyan óvatos mint ha hímestojáshoz érne ha kismamával van dolga, és tapintás alapján képes megállapítani egy 5-6 hetes terhességet és teljes nyugalommal meg merte mondani mivel teljesen puha a méhem és a méhszáj is rendben, minden okés odabent. Annak idején be kellett magolnunk, hogy milyen idős terhességnél mekkora éppen aktuálisan a méh, pl tyúktojás stb, pedig Én csak nővérnek tanultam... 
És ami legjobban esett, azt mondta dédelgessem sokat ezt a terhességet :) vigyázzak rá nagyon :)
Sajnos hozzá nem mehetek terhesgondozásra, OEP okokból ( nem tartozom oda) de ha szükségem lesz nőgyógyászra akkor ezekután Hozzá fogok menni.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 


Tegnap délután voltam ultrahangon. A korábbi uh oka az volt, hogy szerda délután bekerültem a sürgősségire. Véreztem, mint akinek épp megjött. Viszont nem fájt semmim. Amig vártam a sürgősségin, a vérzés csillapodott. Egy vérvétel után hazazavartak, hogy majd reggel hívnak az eredménnyel. Ha magas a hcg érték, elküldenek uh-ra. Így is volt. A pici babánk köszöni szépen, nagyon jól van. 7.2 mm eszeveszett méretekkel rendelkezik, és látható volt a szívverése is. A megkönnyebbüléstől sírtam végig az ultrahangot, nem tudom hogy vészeltem volna át még egy vetélést... A vérzés oka is kiderült. A babánk ikertestvére szívódott fel, és az immáron üres petezsák ürült ki. Elképesztő azért ez is 
A holnap délelőtti magánklinikás ultrahangot azért nem hagyjuk ki, ha már ki van fizetve 

Kép

Kép
 


jajj szegény, miket kellett átélned! Viszont nagyon jó, hogy a picike jól van. Valamiért most egyedül szeretne a világra jönni, mindennek oka van. Örülök, hogy végül minden rendben.
Pihengess, és számolj be a holnapi UH-ról is

Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 


snowball: jaj, micsoda izgalmak! De szerencsére egy babácska jól van, minden rendben vele! Pihenj sokat, ne izgulj!

pipus: mindenképpen fordulj endokrinológushoz, vagy ha az nagyon nem elérhető, akkor belgyógyászhoz. A pajzsmiriggyel nem szabad szarozni, már bocsánat. Én Alinánál gyógyszereket szedtem, mikor terhes lettem, hát, nagyon nem tetszett a dokimnak, de mondtam neki, hogy ez már adott dolog, tegye, amit tennie kell. Egyetlen negatívum volt a terhességem során, 30 hetesen a védőnő nem hallotta jól a szívhangot, beküldött a kórházba, onnan továbbküldtek a klínikára, ahol két napot tölöttem a szülőszobán esetleges császárra várva, ha baj lenne a szívveréssel, majd egy hetet még normál osztályon. Ezután hetente voltam uh-n, folyamatosan ellenőriztek... A lényeg, hogy mivel semmi magyarázat nem volt, a pajzsmirigy-túlműködésem lett az oka. Egyébként szülés után még kezelni kellett, mert aztán alulműködött, majd tünetmentes lettem, aztán jött a második terhesség, havonta jártam ellenőrzésre, szülés után persze alulműködött, most évente kétszer kell mennem ellenőrzésre, teljesen rendben vannak az értékeim. Jövő héten, majd ha már lesz papírom... felkeresem újra a belgyógyászaton a doktornőmet és akkor újra gyakori ellenőrzés. De izgulni ne izguljm semmiképpen, ahogy előttem is írták, a TSH-n kívül az Ft3, Ft4 értékei mérvadóak.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Snowball
Hát nem hiába beszéltél annyit az ikrekről...Iszonyúan megrémülhettél :( És az a jóóóópár óra, míg végre mehettél Uh-ra De minden jó, ha jó a vége :) Egy baba is baba, nagyon is És szép a vonalzód! Charlie lehet, hogy kislány
Ja, és hogyhogy előre kell fizetni az Uh-t?

Dyna
Magánrendelésre mehetsz nem? Vagy ennyire nem kell magándoki? Azt hittem szabad orvosválasztás van

Beu
http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/90210490/

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Reni ha ismernék olyan dokit akihez szívesen elmennék magánrendelésre, akkor nem lenne semmi gond, de eleddig nem találkoztam olyannal sajnos, a tegnapi Doki kivételével, viszont Neki nincs sajnos. Sógornőm ma adja meg annak a dokinak az elérhetőségét akihez Ő járt. Remélem Nekem is bevállik. Az a probléma, hogy nem Sopronban vagyunk, mert ott helyből tudnám kihez menjek, de itt sajnos sötétben tapogatózok :(

Snowball, hát ez nem egyszerű, az biztos, de lényeg a másik baba jól van és ez a fontos :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 


Lányok, én egyre jobban szenvedek a hányingertől! Elég nehéz, egész nap, de tényleg egész nap a hányás kerülget, persze ki nem akar jönni.

Kis csoportunk babavárói:

gota79 2. baba, szülés várható időpontja: május 6.
irkafirkata 1.baba, szülés várható időpontja: május 6.
beu5 3. baba, szülés várható időpontja: május 16.
snowball 2. baba, szülés várható időpontja: május 17. MA UH!!!
1baba2baba3baba 3. baba, szülés várható időpontja: május 19. OKTÓBER 1. UH!!!
hrenata 4. baba, szülés várható időpontja: május 20. OKTÓBER 14. UH!!!
dyna1982 1. baba, szülés várható időpontja: május 22.
rennyke30 3. baba, szülés várható időpontja: május 24.
pipus75 3. baba ( vagy 3-4. ), szülés várható időpontja: május 25. OKTÓBER 4. UH!!!

nyuszu 1. baba
ktkata 2. baba
tiea 4. baba

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


sziasztok

Pipus attol nem lehet magas,hogy lehet 2babbád van? Próbálj nem minden után utána olvasni mert csak idegesíted maga. Ha bízol a dokidba és ő aztmondta nem gond akkor szerintem nemlehet probléma.

Snowball
sajnálom az ikertesót,de a baba jól van és erős és minden oké lesz most már!!!!!!!!!!!

Ide is megérkezet a hányinger, de így legalább "tudom", hogy minden oké :) Bár az,hogy éhes vagyok és semmi nem esik jól ezt nem szeretem. Este 2 szelet vajaskenyeret ettem almával. De koviubit kersek ma mert azt ennék.............. :) De lehet mire beszerzem már nem is kell. Tegnap a mekivel is így voltam. Alig vártam,hogy ehessem és olyan rosszul eset :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 


Sziasztok!

Röviden annyit, hogy hétfőn voltam dokinál, az uhu szerint akkor volt 7+3, pé alapján számítva 7+6. Szedem a vitaminokat, kedden pedig megyek ebéd utáni vérvételre. Babó hétfőn volt 12mm + végtagok. Izgi nagyon! Róka koma minden reggel vendég, 1. terhességből kiindulva így lesz ez még vagy 4hónapig. jövő hét után megyek védőnőhöz is. Hasam nagy, ebből a szempontból nem hátrány a túlsúly. Apcival úgy beszéltük, hogy október végén mondjuk el, akkor már meglesz a 12. heti genetikai vizsgálat is.

Előre is elnézést mindenkitől, hogy nem reagálok a bejegyzésekre, de nem vagyok aktív netező. Napközben meló, ott nem lehet, otthon pedig csak akkor szoktam, ha Rebuci elalszik. Mivel ez fél10 körül szokott lenni, így mivel akkor már a végkimerülés határán állok, nem szoktam már akkor, csak hetente 1-2szer.
Annyit még, hogy már érzem, nehezebb terhesség lesz, de gondolom ez azért, mert már van gyerkőc. Türelmetlenebbnek érzem magam, és mintha jobban fáradnék is. Másoknak is így volt?

Drukk mindenkinek!

Kép
 
 


Dyna
Naháááááááááááát, létezik nőgyógyi, akinek nincs magánrendelése Ilyen típusú dokit én nem is tudok ajánlani, mert egész más típust kedvelek. Pedig Pesten biztos van ilyen! Bár az is elég messze van ahhoz, hogy ide gyere....A Fehérvári ismerősöm sem ezt a típust részesíti előnyben, nem tudom, hogy mennyire lenne kompetens az ügyben. Sógornőd biztos ismeri az "elvárásaidat" és akkor hátha megtalálod a számodra megfelelő dokit általa :)

Hányinger....Esténként szinte mindig kidőlök altatás közben Úgy 1-2-3 óra múlva fel is ébredek, de pont olyan, mint amikor reggel ébredek Így aztán 2x kell kibekkelni a reggeli rosszullétet. Ha éhes vagyok, akkor is van kis hányiger. De az nem gáz. Rókaközeli érzésem még nem volt. A hűtő legmélyén találtam egy kis edényben 1adag ottfelejtett tojáslevest. Hát nem tudom mi lesz vele Én nem merem kinyitni, mert az tuti Blőőőőőőőőőőőőőőőőőő. Férjemet fűzöm, hogy vállalja már be

Ma besokalltam és elválasztásba kezdtem Azt gondolom, hogy szoptatni addig érdemes, amíg nem nyűg. Hát nekem nagyon kezdett azzá válni. Luca reklamál, mert gondolom változott a tejcsi íze, nyammog és nyunnyog, válogat a cicik között és csüng elalvás előtt nagyon sokáig. Este betelt a pohár és megbeszéltem vele,hogy a cici már elalszik. Ügyes volt, elfogadta első körben. Azóta pesrze ébredt, nyüszített a ciciért, de végül elfogadta egész gyorsan az ölelést-simogatást helyette...persze most újra hív....

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Hrenáta
Én is túl könnyen elalszom de  már reggel 5-6között fent vagyok és nem is tudok vissza aludni. Bár alapból fél7fele kelek hétköznap a meló miatt.
Tök jó,hogy ilyen sokáig szoptattad a lányod,meg a többieket. Nekem nem ment a fiúknál. Remélem Zsebinél megy tovább,mint 3hó.

Tegnap egésznap szinte leves ettem,meg 3lángost :D Este meg csak jégkrém csúszot le. Beszereztem pár dobozzal :)
Reggel olyan furán fájt a hasam kicsit megijedtem de elmúlt. A hányinger szörnyen kikészit,tudom én hiányoltam,de jajjjjjj el is felejtettem milyen is,amikor állandóan. A saját parfümömet nem bírom :)
 Hideget kívánok állandóan inkább meg a leveseket. Dettó mint a pasiknál :P

Apa csinálja ma a kajcsit én csak a nasit majd :P

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 


Reni, szerintem is szuper, hogy ilyen sokáig tudták szoptatni, de ha ilyen könnyen veszi az elválást Luca, akkor tényleg itt a vége. Meg jobb is így a terhességed miatt is.

Snowball, mi volt az UH-n tegnap?

Rennike, jaj, hát látod, milyen rossz ez az állandó hányinger! És hogy apa főz!!! Oh, de jó!

Kis csoportunk babavárói

gota79 2. baba, szülés várható időpontja: május 6.
irkafirkata 1.baba, szülés várható időpontja: május 6.
beu5 3. baba, szülés várható időpontja: május 16.
snowball 2. baba, szülés várható időpontja: május 17.
1baba2baba3baba 3. baba, szülés várható időpontja: május 19. OKTÓBER 1. UH!!!
hrenata 4. baba, szülés várható időpontja: május 20. OKTÓBER 14. UH!!!
dyna1982 1. baba, szülés várható időpontja: május 22.
rennyke30 3. baba, szülés várható időpontja: május 24.
pipus75 3. baba ( vagy 3-4. ), szülés várható időpontja: május 25. OKTÓBER 4. UH!!!

nyuszu 1. baba
ktkata 2. baba
tiea 4. baba

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Gota
Első babánál max. a férjed teszi próbára a türelmedet és őt nem kell mindiga  szemeed sarkából figyelni, hogy mit csinál Tök normális, hogy türelmetlenebb vagy! Bár én most pont halál türelmes vagyok (valami olyan van bennem, hogy 4 gyerekhez már olyan türelem kell, hogy muszáj gyakorolni) De eddig mindig veszekedős voltam az elején és tök sajnáltam a nagyokat

Reni
Tök jó, hogy a férjed főz! AZ enyém inkább ne főzzön Egyszer csinált nekem rántottát, mikor még Ivánt vártuk. Ehetetlen volt A te csinálod a nasit azt jelenti, hogy előveszed a fagyit a mélyhűtőből?

Snowball
Milyen volt az uh?

Szopi viszonylag ment könnyen éjjel. Felsírdogált, mert én még szoptattam éjjel. Kérte, de ölelés volt a válasz. Kicsit fáradt vagyok Mi is 1/2 7-kor kelünk. Hétvégén is. Kelt a vekker, minden nap, ha valami csoda folytán 1/2 7-ig nem kelnének a gyerekek MA már 6 előtt fent voltam, mert Luca kötötte az ebet, hogy ő kekszet kér...aztán kakaót. És én is kötöttem az ebet, hogy majd ha feljön a napocska, mert nem csak a cici, de a napocska is alszik. NApközbeni alvásnál kíváncsi leszek hogy megy majd. Este az elalvás nem volt akkora gond. Inkább az ébredések.
Engem nem zavar a terhesség+szoptatás dolog. Nem gondolom, hogy ártana a babának. Mindig úgy álltam hozzá, hogy amíg nem fáj a cicim a várandósságtól, addig szoptatok. Akár végig is. De a 10. hét táján nagyon fájni kezd mindig. Most semmit nem éreztem csak untam a "cumizást". Az zavar. HA szívja az oké, de a dudli.... Linda 22 hós volt, mikor elválasztottam. Ő nagyon rosszul viselte. Én is. A szívem szakadt érte, de már annyira fájt a mellem, hogy képtelen voltam :( Iván 2,5 éves volt és nála nagyon könnyen ment. Ő megértette már, hogy fáj és elengedett. Tudom, hogy így is hálás lehetek, mert nagyon sokáig tudtam szoptatni! Hálás is vagyok

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


1baba
Igen apa szokott vasárnaponként. De csak a másodikat. Tegnap csináltam levest így az maradt mára  :)

Reni
Neeeeeeem az a vacsi amikor s fiúk nem látják,nem akarom,hogy megfájduljon a torkuk :D
Vanilia pudingos-babapiskótát csinálok,meggyel :) Ha kihúllik Isteni finom. Pocimnak pont jó lesz :D

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 


sziasztok!

A mi időpontunk május 24 :)Mert ez lemaradt.Viszont abban segíthetnétek,hogy mikor mondjam meg szerintetek a főnökömnek???? Oviban dolgozom, ráadásul kiscsoportom van

Lilypie First Birthday tickers
 
 


tiea
Az attól függ meddig tervezel dolgozni... Olyan nov. közepe felé töltöd a 12. hetet...Ha akkor szólsz szerintem jó. Végülis félévig van 1 bő hónap, ha mondjuk januártól maradnál otthon...
Mekkorák nálatok a nagyok?
Úgy örülök, hogy jöttél :D

Reni
Nnnnnnnnnnnna szééééééééééééép, persze, megfázik a torkuk, hahaha Én is este tervezem megenni azt a kis fagyit ami a fagyóban lapul Én is féltem a torkukat

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


@tiea:

Örülök, hogy jöttél, már rég voltál...
Ez nálad azért kemény dió! 15. hétnél előbb nem mondanám el, de ha nagyon muszáj, akkor 12. hét. Arra mindenképpen gondolj, hogy február körül kezdődik a bárányhimlő szezon és az veszélyes a pocakban lévő babára :(.


Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Bárányhimlő nem csak akkor veszélyes, ha Te nem voltál még barihimlős? Az én gyerekeimnél 2x is volt pocakos óvónéni. AZ egyik a 12. héten ment el, a másik félidő tájban, mert azért pocakkal egy csoport kiscsoportos....Vagy mi esetünkben középsős....Az nagyon kimerítő, főleg úgy, hogy otthon is van 3 saját!

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Nem tudom pontosan, hogy van ez a babára ártalmas bárányhimlő dolog , de tudom, hogy van ilyen. Nálunk pl. a doktornő pont várandós volt a két évvel ezelőtti bárányhimlő-szezonnál és kesztyűben-maszkban vészelte át. Nem akartam okoskodni, de mindenképpen utána kell kérdezni.
Nálunk a két gyermek már túlvan a bárányhimlőn. Alina majdnem 4 éves volt, az oviból utoljára hozta haza, már épp azt hittem, hogy megúsztuk. Nagyon szerettem volna, ha még nem kapja el, mert az öcsike még nagyon kicsi volt. Aztán persze bejött , Szabika is elkapta három héttel később, lányok, én senkinek nem kívánom, amin keresztül mentem vele, kis 9 hónapos testén egy szabad felület nem volt, a fülei, a szemei, a fütyije, mindenhol dugig volt, nagyon szenvedtünk.

Snowball, jaj, gyere, mert már aggódom!

Kis csoportunk babavárói

gota79 2. baba, szülés várható időpontja: május 6.
irkafirkata 1.baba, szülés várható időpontja: május 6.
beu5 3. baba, szülés várható időpontja: május 16.
snowball 2. baba, szülés várható időpontja: május 17.
1baba2baba3baba 3. baba, szülés várható időpontja: május 19. HOLNAP UH!!!
hrenata 4. baba, szülés várható időpontja: május 20. OKTÓBER 14. UH!!!
dyna1982 1. baba, szülés várható időpontja: május 22.
rennyke30 3. baba, szülés várható időpontja: május 24.
tiea 4. baba, szülés várható időpontja: május 24.
pipus75 3. baba ( vagy 3-4. ), szülés várható időpontja: május 25. OKTÓBER 4. UH!!!

nyuszu 1. baba
ktkata 2. baba

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Jaj, és közben betöltöttem a 7. hetet, beléptem a 8. hétbe is, jaj, holnap uh, annyira várom, remélem, hogy minden renben lesz!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Tiea
Nálunk is volt egy fiatal ovónéni,ő áprilisba szült. Februárig dolgozott.Ha bírod és beszélsz az orvosoddal,hogy Ő mit javasol akkor szerintem dolgozhatsz.
Én legalább decemberig szeretnék ha engedik, bár  az lenne jó ha addig ki se derülne de ez szerintem lehetetlenség.

1BABA
Holnap várjuk a beszámolót,fotót :) :)

Hreni
Finom volt a vacsid? baccus Én 2 nap alatt 1liter citromos jégkrémet vágtam be :) de van még a hütőbe másik is :) :)

Úgynéz ki csütörtökön megyek dokihoz. Izgulok,várom. Van nálla hüvelyi UH. remélem látom,hallom  Zsebit :) Nincs fogadott orvosom. Ha ezbevállik akkor a terhességet végigcsinálnám itt nálla SZTK-s alapon és csak szülésre bérelném fel. De ha akad menet közben probléma akkor keresek egy orvost. Fiúkat egy dokinál szültem,de Ő elment magánba és megmondom őszintén nagyon drágának tartom a magánrendeléseket. Ha nincs probléma akkor nem fizetnék........... Fiúknál is csak szüléskor adtam :)
Tegnap nézegettem a babakocsikat :) :) :) Pedig csak 30.hét körül tervezem a vásárlast :) de Zöld szinű babakocsit szeretnék mindenképpen :) Mindent meg kell vennünk,mert fiúk után oda adtam,eladtam a dolgokat. De nem fogok új dolgokat venni. Emlékszem,mikor nagyfiamnak vásároltunk mindenből újat vettünk. Mire megvettünk mindent 300ezer forint volt. Bár még korai ezeken gondolkodni,de csak ott jár a fejem :) 
tegnap elkezdtem a colát hányingerre,tegnap be is vált. Ma eddig hiába ittam Semmi :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rennyke30 2013.09.30 07:26-kor.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 


Sziasztok Lányok!

Hú, mennyit írogattatok itt a hétvégén. Én sajnos még gép közelébe sem jutottam, annyi tennivalóm van minden hétvégén :(

Snowball, örülök hogy jól van a babácskád!!!!  Nem hittem volna, hogy ketten indultak útra...
De most már minden rendben lesz!!!!!

Csajok, nálam úgy volt ez a TSH dolog, hogy  májusban volt 2,3    aztán júniusban is jó volt, 2,4 volt a TSH és a T3, T4 értékek teljesen rendben voltak.
DE a júliusi TSH felment 3,8-ra, amit végképp nem értettünk a dokival. Hogyan változhat meg egyetlen hónap alatt?
Persze azt tudni kell rólam, hogy én olyan nagyon félek a vérvételtől és általában minden orvostól (fehér köpenytől), hogy a vérnoymásom azonnal 170-re megy fel és a pulzusom is 120 körül rohangál.
Ez nem lehetett az oka?  A stressz a vérvételtől nem dobhatja meg a TSH-t?  Olyankor a torkomban óriási gombóc lesz, annyira félek a tűtől :(

Már nagyon várom a pénteki UH-ot, látni szeretném a kicsikénk szívverését, hogy megnyugodhassunk :)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Bocsi, hogy elcsúsztam a beszámolóval :P
Minden rendben volt az uh-on, megbizonyosodtunk arról, hogy tényleg az iker szívósik fel, és ürül ki a szervezetemből. Még mindig szoktam barnázni, néha vérzek, de mondták, hogy ne aggódjak, ez most sajnos természetes, de a tesó jól van, miatta ne aggódjak. Persze ha görcsösen fájna valamim, és erős lenne a vérzés, akkor feltétlenül kórház. De ilyennel nem lesz gond!  

És valamelyik nap voltam olyan vagány, hogy kiborítottam a megmaradt és majdnem elfelejtett karalábé levest a hűtőből, de szerencsére mire éreztem volna a szgát, már elhúztam a csíkot a wcből 

Most elég korán kidobott az ágy, nem olyan jó ez, mert hiábva émelygek, egy jókora friss kakaóscsigát megennék. Azt a jó kis otthoni, pékséges fajtát. De már csak 4 hét és otthon leszünk!!!

Kép

Kép
 


Pipus
Nekem Lucánál az utolsó héten kellett vérnyomáscsökkentőt szednem, mert nem tudtam elérni a családomat (se férejet se anyámat...egyik sem vette fel a telót) persze sík ideg lettem, piszok dühös Vérnoymásom az egekbe. Senkt nem érdekelt, mikor mondtam a bajom...Szedni kellett mert magas és kész :/ Ez a TSH nem tudom hogy működik, de lehet...

Reni
Mivel most fogytam le, bazira vigyázok. 1,5 gombócnyi csokifagyit ettem, igaz este, de hát olyan ritkán ülök tv elé (2-3 hetente), hogy nagy kaland :D Csak ebéd után eszem édességet, de sajna nem 1 kekszet, mint eddig, hanem 4-5-öt Tudom, hogy tök normális, hogy picit gömbölyödik a pocim (elvégre 8 év alatt ez a 4. várandósságom...van gyakorlat :) ), de szomorú vagyok miatta :( Éppcsak 2-3 hetem volt, hogy élvezzem a szép lapos hasamat 4 év után....Most kezdett mindenki áémálkodni, hogy "Váááááá, de lefogytál!" Erre majd mindenki azt hiszi majd, hogy visszahíztam Túúúúdom, egy darabig, mert úgyis pikpak kiderül, hogy mitől domborodik a pocak


Úgy tűnik nem sok helyen dicsekedhezek el majd a pocakommal, mert Anyu már telekürtölte a rokonságot, ismerősöket Azért jó lett volna, ha én mondhatom el, ennek annak, de remélem még találok majd olyat, aki nem tudja

Nekünk is zöld babakocsink van :) Imádom. Újonnan vettük, de ez a lesz a 3. babánk, aki felcseperedik benne ;) Így megérte.

Snowball
Azért akkor is rossz lehet vérezgetést látni, ha tudod is, hogy mitől van...Meghát az sem lehet jó érzés, amitől tényleg van...
Tegnap vettem egy nagy levegőt és 2 brutális dolgot löttyintettem a klotyóba. Büszke voltam magamra

1baba
Hát tök érthető, hogy a pocakos gyerekdoki gumikesztyű+arcmaszkban vizsgál. Azért ehhez nem kell paramaminak lenni :) Szegény Szabi...de nehéz lehetett a bárányhimlő :( Egy ismerősöm úgy szülte a 3. lányát, hogy az első éppen bárányhimlős volt...a vége felé a középsőnek meg kezdődő. A picike is elkapta :( KAmillateával kell a pöttyöket ecsetlegtni, mert nagyon jól hűsít! Nekem a nyáron volt mind3 gyerkőc benne. NAgyok kaptak 1-1 oltást, mert Luca akkor volt 1 hónapos, mikor tombolt az oviban. Akkor nem kapta meg egyik sem. Idén nyáron igen. Luca nem volt oltva, rajta több is volt a pötty, de nem zavarta annyira A szemöldöke felett maradt egy pici heg. Ennyi... Szerencsénk volt.

Én nem tudom hogy számol ez a vonalzó, de én kedden töltöm a heteket és holnap töltöm a 7.-et.... És mához 2 hét múlva megyek UH-ra.




Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Úgy vettem észre, hogy minden betöltött hétnél ugrik a köv.hétre.  Én ma 6+3 napos vagyok, mégis 6.hetet ír ki, nem pedig 7.hetet.

Most akkor hogyan kell számolni???  Én most a 7.héten járok, vagy még a 6.-on??????

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Pipus
Igen, ez a vonalzó tök furán számol. Vagyis orvosi szemszögből :D Mert a dokinak az a hét számít, amit már betöltöttél ;) De mindenki más azt mondja, hogy hanyadik hétben van. De én azt nem értem, hogy a vonalzó csak a betöltött heteket számolja, akkor hogy lehetek 7 hetes, mikor csak holnap fogom tölteni? Mindig hétfőn fordul, holott kedden kéne....
Szóval Pipus, Te betöltötted a 6. hetet és a 7.-ben jársz. A vonalzó meg mennyen a sunyiba

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Én most felvettem egy nagyon tuti testpózt, amikor a családdal vagyok, kicsit előre hajolok a felsőtestemmel, így a pocak nem olyan látványos. Mert bizony lányok, én is kikerekedtem, bejött az, amit gondoltam, hogy így a 8. hét körül elkezd látványos lenni. Mondjuk igen, van a testnek rutinja benne, hiszen már harmadszorra történik ez vele. Apa 23 nap múlva jön, nem hiszen, hogy addig ki tudom húzni, majd meglátjuk. A család max. megtudja, de az ismerősökkel mindenképpen megvárjuk minimum a 12. heti uh-t.

Reni, ne szomorkodj, egyébként teljesen megértelek, hogy épp lefogytál és erre kerekedsz, de hidd el, az ismerőseid is inkább azon fognak ámélkodni, hogy 4 gyerek !

Ez a vonalzó egy fos ( bocsánat ), nem szeretem, mert nem a 7. hét ez, hanem a 8., akárhogy nézem. Ez a másik fajta jobb, ott írja normálisan a hetet és a napot is...

Nekünk barna-fehér babakocsink van, imádom én is, sajnos a bevásárlókosár részétől már meg kellett válnom, mert elhasználódott.

Holnap szerintem nem lesz baba-képem :(. Nem is tudom igazából, hogy megy ez itt nálunk, azt tudom, hogy majd a 18. heti uh-n lehet kérni ( fizetni ) képet a kórházban. Majd meglátom. De én látom majd <3!

Kis csoportunk babavárói

gota79 2. baba, szülés várható időpontja: május 6.
irkafirkata 1.baba, szülés várható időpontja: május 6.
beu5 3. baba, szülés várható időpontja: május 16.
snowball 2. baba, szülés várható időpontja: május 17.
1baba2baba3baba 3. baba, szülés várható időpontja: május 19. HOLNAP UH!!!
hrenata 4. baba, szülés várható időpontja: május 20. OKTÓBER 14. UH!!!
dyna1982 1. baba, szülés várható időpontja: május 22.
rennyke30 3. baba, szülés várható időpontja: május 24. OKTÓBER 3. UH!!!
tiea 4. baba, szülés várható időpontja: május 24.
pipus75 3. baba ( vagy 3-4. ), szülés várható időpontja: május 25. OKTÓBER 4. UH!!!

nyuszu 1. baba
ktkata 2. baba



Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Sziasztok!

Na mivel ma dokim nem rendel és csak jövőhét hétfőre van hozzá időpontom, ma inkább visszamentem kontrolra a kórházba, mert a hétvégére elutaznánk, de előtte biztosat akartunk tudni...
Hát összes gyerekem egyforma...az elején ránk hozza a frászt, aztán bő egy hét alatt 2 hétnyit fejlődik  a 6mm babából 15mm lett és kivehető formája van :) Most még az uh-s néni is gondba volt mi alapján számoljon - utolsó mensi vagy ciklust hoszt is figyelembe vegye-e. De a lényeg tl vagyunk a 8. héten...
Ami érdekes, hogy a papíromon ugyan az áll hogy haematoma nem látható, azért nyomát látta... na majd hétfőn talán okosabbak leszünk.
Ja, és hogy akkor mikorra is jön a pici, hát egyenlőre fogalmam sincs május 9-16 között valahol...
És e jó hír hallatán a uh néni már be is írt a 12 hetes genetikai uh-ra. Lehet akkor a kiskönyvet is intézni kéne.
Szerencsére hányinger csillapodik...kitartás akinél most tőr elő! De az álomkor ezerrel dolgozik.

Na, amit én sem kaptam még...az a baba kép, de hétfőn már lesz!!!

Én a bárányhimlőről annyira rosszat nem hallottam,  mint a rubeoláról...ráadásul én ez utóbbit még ne kaptam el... remélem ebben az évben a nagylány nem hozza haza.


Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu
Tök fura, mert se én se Anyum nem tud róla, hogy rubeólás lettem volna és mikor az első várandósságnál szűrték, akkor pozitív lett a teszt, azaz elvileg voltam De a lényeg, hogy a rubeola ellen már oltanak! MMR oltás Szóval olyan nagyon nem lehet járvány. És tök fura, mert irkaKata babája 14mm volt szintén 8 hetesen és nekem is ekkora volt Luca 8 hetesen...Szóval nekem normálisnak tűnik a mérete :D A 12 hetes UH-n már 5 senti körül lesz a Kicsike

Jaaaj, ne gondoljátok, hogy egy miss fitness p...a vagyok Tudom, hogy most az alakom kéne a legutolsó legyen és soha nem szoktam ezen jobban aggódni, mint bárki más. Most sem vagyok csont sovány! Épp csak kezdtem jól kinézni.

1baba
Tudom, hogy a 4. baba hallatára kerekebbek lesznek a szemek, mint az esetleges + kilók láttán Bár rólam kb. minden ismerősöm tudta, hogy 4-et szeretnék, szóval nem leszenk annyira megdöbbenve. Már megdöbbentek, amikor ezt először hallották tőlem Ha megkérdeztek volna, akkor viszont még úgy 1 évet vártam volna. Persze így jobb lesz, nem szakad meg a sor....3év, 2év 4 hónap, 2év 5 hónap...A gyerekeknek jobb így. Én meg biztosan ügyes leszek és kibírom az esetleges nehézségeket, ami a kisebb korkülömbséggel jár. Majd bulizom később....vagy nem. Azt szerettem volna még a jövő nyáron. DE más lesz a program
Én sem mondtam volna el a 12. hét előtt csak a szűk családnak. Nem tartok tőle, hogy egy baba, aki ennyire céltudatos meggondolná magát, de valahogy mégsem akartam mindenki orrára kötni. Előbb én szeretném látni
Te pedig szerintem intézd a kiskönyvet


Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok

HReni
Én bánom,hogy ennyit vártunk Zsebire  mert a fiúk már "nagyok" köztük még 2év sincs teljesen. Bár gondolom így Zsebi tuti el lesz kapatva :D :D :D 4ember fog körülötte ugrálni :P
Mi most 2éve "bulizgatunk" apával. Most egy pár évig megint kimarad. De jó volt nagyon. Jót tett az ember lelkének a kikapcsolódás. Fiúkkal sokat járunk csavarogni,de néha "jó" nélkülük is :) :) Én még konkrétan nem vettem észre,hogy gömbölyödne a poci,pedig a nadrágokat nehezebben gombolom be. Olyan felfújt érzetem van. Viszont nagyon jó hatással van az emésztésemre ez a várandóság :) :)


Beu
15mm az szép méret már :)

Snowball
Kisfiam most tömte be a kakaós csigát. Mikor első fiammal terhes voltam és kórházba kerültem,apa hordta be  a kakaós csigát és a bolti kakaót. Azt kívántam állandóan ott bent :) :)


Szörnyű éjszakám volt. Alig bírtam elaludni. Amikor sikerült 1óra múlva felkeltem :S Mindig hason alszok,de ez most nem emgya  cicik miatt. De közben fáj a balkarom könyök fölött már 2napja,éjjel nem fájt de sehova nem bírtam tenni mert nem volt neki jó,sehol. Fáj a fenekem felett a forgom(1éjszakát kórházban töltöttem széken múlthéten a fiammal,szerintem ott nyomtam meg) és ha rosszul úlök,fekszek akkor alig bírok megmozdulni. Éjjel vagy 15x fent voltam ,dobáltam magam. Nem voltam ilyen nyávogos,érzékeny mindenre. Közben még taknyolok is ezerrel. A hányinger meg egész nap-éjjel üldőz de még nem rókáztam egyszer sem. Jeszus ezek olyan negativnak hangzanak :S Pedig imádom ezt az állapotot és ki szeretném élvezni minden percét de most kemény még.  Holnap megmutatom a karom a doktornőnek, csütörtökön megbeszélem a nődokival,hogy szeretnék még dolgozni legalább az idén. Rem. lehetséges lesz. A cola se válik be a hányingerre, rágót rágok állandóan,mert talána kicsit enyhit  rajta. :) :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 


Lányok!

Ezer éve nem szültem már és komolyan mondom, már tényleg nem emlékszem arra, hogy mi a menete az egész védőnősdi dolognak.

Van fogadott dokim, aki a lombikot csinálta. Ő már totál kivizsgáltatott lombik előtt, tehát csak a 12.heti vérvétel marad még  (kombinált vagy integrált teszt, bár Ő a korunk miatt a magzatvízvételt javasolja)

Nekem mikor és hova kellene mennem, hogy kiskönyvet kapjak?

Új helyre költöztünk és senkit sem ismereke még, háziorvosom sincsen :(

Segítenétek?   Köszi szépen!!!!!!

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Reni
Hát 5 évet azért én sem vártam volna saját akartaból, csak a jövőnyarat élveztem volna ki. Nekünk nem igazán van segítség, így utoljára a férjemmel.....Hát mikor Lindát vártam, azaz bő 4 éve voltunk kettesben moziban. Azóta semmi. Jövő nyáron már Anyu bevállata volna őket 1-1 órára talán. VAgy este vagy bármi.
Én sem azt látom, hogy gömbölyű, hanem van poci. Pici és nem tudom behúzni :) Hogy az most csak a puffadás vagy más, az már a látványt tekintve teljesen mind1 És a gatyáimat sem érdekli

És valami lehetett éjjel, mert én is álomkóros, de olyan nehezen bírtam elaludni Pedig nagyon álmos voltam. Hányinger nálam az ébredéssel és a fáradtsággal jár kézenfogva. HA kész vagyok, akkor kicsit próbálok ledőlni...Meg reggel ejtőzni 10 percet, mielőtt kimászom az ágyból. Hacsak nem jön Linda, hogy szaladjunk pisilni :)

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Pipus
A körzeti védőnő fogja adni a kiskönyvet. Védőnőt nem lehet választani,mint háziorvost. Tudakold meg,hogy kinek a körzetéhez tartozol és oda kell menni. Vidd a papirt amit a dokidtól kaptál. Remélem megleszel vele elégedve és normális lesz!!!!!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 


HReni
azért lett ennyi mert kettő után megbeszéltük,hogy "elég" , bár én valahol mindig éreztem,hogy 3gyerekem elsz majd egyszer.  Apa nem akart kettőnél többet. Na aztán jó év eleje óta egyre többször(napi szinten) emlegette,hogy Ő mennyire szeretne még egy kislányt :P Bár mindegy csak baba legyen. Nekem meg úgy volt,hogy hát nem tudom,jóez most így ahogy van,de csak belerakta a bogarat a fülembe.  :D Így beadtam a derekam és hat hét alatt sikeült is Zsebi :D :D :D Bár egy kicsit bennem van hogy nem bánnám ha ketten lennének bent,mert akkor valaki közel állna Zsebihez is :D Ha egyedül van akkor se hiszem,hogy lesz több. De azért még bármi bármikor előfordulhat. SOHA ne mond,hogy soha :D :D 30évesek leszünk mind a ketten jövőre tehát  még bármit hozhat az Élet :D :D

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: