Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,


Várok Mindenkit,akik 2018-ban belevágnak a babaprojektben. 
Ha van kedvetek beszélgetni írjatok.

Én Budapesten élek,és már van egy lassan 2,5 éves kislányunk.
Jövőre tervezünk belevágni a 2. baba projektbe,de még nem tudjuk,pontosan,hogy mikor.

A kislányunk már bölcsibe jár egy ideje,én pedig visszajöttem dolgozni.
Még majd írok sokat,bemutatkozást stb,ha van rá igényetek.

Üdv és gyertek!!! 


Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Szia,

Mi most kezdtük el a hónapban az első próbálkozást, ezért gondoltam, én is beférek a 2018-ban tervezőkhöz. :)

Én nem gondoltam, hogy ez ilyen lesz....mindig mondtam minden barátnőmnek, aki babát akart, hogy ne gondoljon rá, ne stresszeljen, majd jön....hááát most látom, hogy ez egyáltalán nem így megy. Amióta (november eleje) azt mondtuk, hogy OK, mostantól nem védekezünk, teljesen rákattantam. Ovulációs teszt, hőmérőzés, stb. Pozitív ovutesztem november 21, 22-én volt, a mensinek december 7-én nem kéne jönnie...ez a várakozás borzasztó.
31 éves vagyok, vezető beosztásban dolgozom egy multinál, megszoktam, hogy mindent kontroll alatt tartok, ez pedig megőrjít, hogy nem tudom. Már alig várom, hogy tesztet csinálhassak, figyelem a jeleket, persze azt is tudom, hogy még ilyenkor marhára nincsenek jelek.
Arra is rájöttem, hogy 31 évig semmit nem tudtam a testemről. Többé-kevésbé 30 naponta megjött, elmúlt, kész. De hogy mi volt közbenl, mikor mi történik, hát szégyen, nem szégyen, sosem figyeltem és még csak nem is tudtam mindent.

 
 


Huu izgi:)
Akkor elso baba?
Lehet h siman osszejon elsore...nekunk is elsore osszejott.Endometriozissal...ugy volt hogy 1 het van hatra a mutetig...amikor pozitivatvteszteltem :)megmenekultem.
Milyen ovu tesztet hasznalsz?
En is multinal dolgozom.

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 

 
 

Amugy en is ovuteszteltel anno...igazabol olvastam h lehet h csak 1 nap a peteeres...akkor meg eleg bizonytalan az idopont...ugyh minden nap teszteltem...es ugy latszik bejott.
Az a durva h en a 2.gyerekkel ugy voltam h az a lenyeg h egy legyen es akkor ha lesz 2. Az tok jo...ha nem akkor nem.
De most nem igy erzem...megibt kezdek izgulni...meg bennem van hofy hu mi lesz ha nem sikerul honapokig...pedig folosleges ezen agyalnom...mert 1x mar tulsagosan raparaztam es megis osszejott pedig nem voltam a topon egeszsegileg.
Hat nem tudom...attol meg izgi a tema.
:D

Nekunk meg kell varni a koltozest jovore...amit nem tudom h mikor is lesz...de utana mar szulhetnek.
Legjobb lenne 2018 december vagy 2019 ev eleje.

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Es nem erzel semmit?Nekem nagyon szurt a hasam szinte ugy fajt mikor megjon...es kozben masnap pozit teszteltem...tok jo volt...meg mindig emlexem :) hajnali 5kor :D

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Nem erzek semmit :( mondjuk meg csak 4-5 napja volt ovum elvileg, lehet meg korai erezni, nem tudom, remelem....
Clearbluet hasznalok, a digitalisat.
Jo neked, hogy elsore osszejott!! Foleg igy, endometriozissal. Az elegge gazos tud lenni.
Vasarnap fogok tesztelni, remelem pozitivat mutat majd!!
 
 


Sziasztok,
Mi is ebben a hónapban kezdtünk el próbálkozni, elvileg 23.-án volt ovulációm és én is 7.- re várom, hogy ne jöjjön meg :-) . Vannak furi érzéseim, de lehet, hogy csak bebeszélem magamnak. Alig várom, hogy leteljen ez a tíz nap. Ha sikerült, nagyon fontos, hogy minnél előbb kiderüljön a munkám miatt.
 


Nah drukkolok :))

Miert fontos a munkad miatt?
Nem torvenyszeru h erezni kell valamit.Csak kerdeztem.

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Köszi :), kertész vagyok, nem egy könnyű meló, sokat hajolgatok, cipekedek,(még most is fáj a derekam, pedig ilyenkor már nem szokott) nagy a fertőzésveszély és ritkán van lehetőségem mosdóba menni. Egész nap kinn vagyok télen is. Amúgy az egyik érdekesség az, hogy péntek óta egyáltalán nem fázom, ha nem öltözöm melegen, akkor sem, viszont munka közben nagyon leizzadok és a lakásban majd megsülök, ha megy a fűtés.
 


Mindenkonel mas a tunet.
Nekem az elso az volt hogy sutoyokot kivantam de nem szerettem.Aztan volt a hasszuras...aztan teszteltem es jott a mellfeszules 1-2napon belul.Aztan faradtsag oriasi...es a fura hanyinger...ami csak akkor mult el ha ettem.Nagyon leveses lettem.
Alapjabam veve nagyon falank lettem terhesen...es jol telt a 9 honap.Hala.

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


En sem vootam terhesen fazos.
Hat majd irjatok hova alakul a helyzet :)

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Escholzia nekem is 23-an volt ovum elvileg! :D drukkolok, majd ird meg, hogy mit mutat a teszt!! En mar vasarnap megprobalok egyet, hatha!
 
 


Én is drukkolok :-) legszívesebben már holnap tesztelnék, de sajna még túl korai lenne.
 


Hatha...anno en is novben lettem terhes :)
Julo 30an szultem.
Jo honap.Hehhe.

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Sziasztok! Szerintetek korai még érezni bármit is? Ma éjjel arra keltem, hogy baromira szúrt a hasam alul, középen. Elvileg 5 napja volt csak peteérésem, amiket a guglin olvasok, akkor 5-67 nap míg egyáltalán eljut a méhbe és elkezd beágyazódni....
 
 


Szerintem simán lehet beágyazódás 
Nekem is ott szúrt....csak nekem este..mondjuk azt nem tudom hogy hány napra rá...stb

De ez gyakori jel állítólag...hát kíváncsi vagyok nagyon 

Ti amúgy éreztétek régebben hóközben hogy mikor van peteérés?Van aki érzi,de sokan nem...én utóbbi vagyok.
Csak kíváncsiságból kérdezem.Ha éreztétek,milyen?

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


arra viszont emléxem,hogy mikor szúrt este,reggel teszteltem másnap,és már kimutatta a teszt

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Én eddig azt hittem érzem a peteérésem, de nem igazán tudom, hogy az volt-e, mert sosem figyeltem, hogy mikor van az a fájdalomszerű. Mert most meg nem volt olyan fájdalmam, viszont bazira puffadtam peteéréskor vagy két napig.

Ha a hasszúrást köüvető nap már pozit teszteltél, akkor az valószínűleg már közelebb volt a mensidhez, mint én vagyok most :(
 
 


Igen...mensi elott voltam epp...es ugy volt a szuras.Gondoltam is h huu rggelre megjon...de aztan megse.

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Én is érzek szurkálást, napközben csak néha néha, este erősebb. A peteérés általában szokott fájni, de nem mindig. Most pl. én sem éreztem semmit.Ez a fájdalom viszont kicsit más, peteérésnél olyan, mintha izomlázam lenne.
 


Milyen ovu tesztet hasznaltok amugy?
En meg arra emlexem hogy 1x nagyon szurodott vmi vegig a jobb petevezetek iranyaban...aztan teazteltem egyet mensi elott 2-3nappal es negativ lett.Aztan mensi elotti nap volt a nagy fajdalmas hosszas szuras...es mensi napjan lett csak pozitiv.

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Sziasztok :) 
Gondoltam csatlakozom hozzátok. Mi a párommal már 3 hónapja próbálkozunk eddig sikertelenül. 7 és fél éve vagyunk együtt, 5 évig szedtem fogamzásgátló tablettát. Első hónapban 33 napra a másodikban 40 napra jött meg a mensim. Orvosnál jártam, elküldött, hogy még fiatal vagyok és még korai bármit is kivizsgálni. Elkezdtem barátcserjét szedni, ovu tezstet is csináltam de teljesen pozitiv nemlett bár az én hibámból ( nem tartottam be a nem ivást), hőmérőzni nem rég kezdtem még tanulom. 
A mostani mensimet úgy számoltam, hogy tegnaptól már bármikor jöhet.. bár ne jönne. :)


szia,üdv a klubban :)
Hány éves vagy?
És igen,3 hónap....sajnos vagy nem sajnos,de általában 6hónap vagy 12honap probálkozás után kezdenek el foglalkozni az emberrel komolyabban,ha nem látszik amúgy semmi extra egy nőgyógy vizsgálat során.Persze attól is függ,hogy a doki magán vagy sem stb.

Na de remélejük,hogy akkor nem jön meg most 

Én is szedtem,de inkább kentem barátcserjét magamra (vmi krém formában)...hát nem tudom,hogy végülis ez hozzájárult-e ahhoz,hogy elsőre összejött....
Én mielőtt ráállunk a projektre,méhpempő kúrát fogok tartani,mert azt is szedtem anno,de ez amúgy nagyon sok mindenre jó...pl fáradékonyság,meg szellemi megterhelésre....ami nekem most van 



Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Én 23 éves vagyok a párom 25. Sztk-s orvosnál voltam, sajnos a magán dokit nem nagyon engedhetem meg és úgy gondolom, hogy azért kapja a fizetését, hogy segítsen az emberen. De majd eldől.
Én 4 hónapja szedek D-vitamint és terhes vitamint is. 
Arra jutottam most magammal, ha nem sikerült most sem akkor elkezdem a Gyuri bácsi féle gyógynövény kúrát.

Nektek első baba projekt van?


Szia! Üdv itt :) Drukkolok Neked, hogy ebben a hónapban ne jöjjön meg. A szervezetednek kellett regenerálódni a fog.gátló után, a kolléganőm is abbahagyta és csak harmadik hónapban jött össze nekk. Én nem szedek már legalább 10 éve.
De ha már egy napja késik, nem csinéálsz tesztet?, Én nem bírnám ki... :D

Kispinci, én clearblue ovutesztet használtam. Mikor ovum volt, mosolygott egy fejecske és én is. :)

Nekem a szúrkálás elmúlt, ma nem érzek semmit, bár tegnap is és ma is eléggé fel#@!-át az agyamat a munkahelyemen :) De igyekszem higgadt aradni és modnogatni magamnek, hogy remélehtőleg már nincs sok hátra...



 
 


Azért nem csinálok még tesztet mert nem akarok csalódni. Eddig ugye mindig negatív lett.
Én a One step-es ovu tesztet használtam. Arról mi a véleményetek?
Szúrkál nekem is a hasam, és egyfolytában olyan érzésem van mintha megjönne.

Munkahelyileg nekem is jó lenne ha minél hamarabb sikerülne. Idegeskedek én sí itt eleget


hát..ezek a munkahelyi dolgok nekem is ismerősek....
most visszajöttem 6órában,de van,hogy akkor folytatom,ha gyerkőc este bealudt (a határidők miatt) vagy pedig túlórázok is...ilyenkor nagymama sokat segít,sokat van nálunk.
de pl ha beteg és havi zárás van,akkor sem mehetek el betegszabira úgymond
komolyan gondolkodom hogy a jövőben vmi egészen mást kellene csinálni

én is one step tesztet csináltam,amikor terhes lettem....a magas érzékenységűt...és szezrintem most is azt fogok,azt hiszem.
amúgy az ovu tesztet is lehet használni jóslóként is,arra mondjuk én nem használtam anno.

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Milyen erősségűt vettél? Én 20-ast, de csak nagyon halvány csíkjaim lettek. 


25 azt hiszem,a legérzékenyebbet

vaterárol rendeltem  anno...

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


te is rendelted?

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Igen én 20-asat rendeltem, de nem a 10-es a legérzékenyebb? Lehet most azt fogok, ha nem sikerült a hónap


nem a 25ös a legérzékenyebb? 

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Sziasztok, én tegnap csináltam egy jóstesztet és negatív lett :( aztán utánanéztem és mindenhol azt írták, hogy azt a reggeli vizelettel kell megcsinálni és terhességnél is jelezhet negatívat. Kitudja.. azért kicsit lehangolt vagyok emiatt. Olvastam a kommentjeiteket és rájöttem, hogy én baromira felkészületlen vagyok :( .
 


@kispinci:


utána néztem a 15-ös a legérzékenyebb, de a vaterán nem lehet kapni, így a faster-ről rendelem majd ha kell.ű
Jósló tesztben gondolkozom én is de nem néztem még utána.

@escholzia:


Miért lennél felkészületlen? :O


Dehogy vagy felkészületlen!! :) Én inkább azt érzem, hogy túlzásokba esek :D

Jós teszt alatt mit értetek? Az ovu tesztet tehresség kimutatására? Kolléganőm azt mondta erről, hogy ő mensi előtt két nappal csinált egy ovu tezstet és akkor pozitív lett neki. Szerintem még ne keseredj el, a beágyazódás a fogantatás után 7-9 nap és csak uána kezd HCG termelődni, szóval inkább mensi környékén próbálkozz. Tudom, hogy nehéz, én s megkattanok, de tudom, hogy ha most tesztelnék, akkor tuti negatív lenne. Főleg, hogy semmit sem érzek, volt pár napja az a hasszurka, de azóta semmi. Sem fájó mellek, sem fájó has, semmi. :( Én vasárnap reggel fogok tesztelni, a mensimnek szerda/csüt kéne nem jönnie, így mg lehet a vasárnap is korai lesz.
 
 


Igen, ovu tesztet próbáltam. Szerintem el kellett volna kezdjek valami vitamin, vagy gyógynövény kúrát, pláne, hogy sosem éltem egészséges életmódot. Sajnos most rámjött az a letargikus állapot, ami a menstruációm előtt szokott egy héttel, ilyenkor nagyon el tudok keseredni mindenen.
 


@olanita:


 Lehet én is hétfő körül megcsinálom a jósló tesztet, majd utána olvasok jobban. 
Hasszúrkálás,görcsölés nekem az elmúlt pár napban volt, ma semmi. Mellfájás egyáltalán semmi.


@escholzia:


Ne aggódj még nem késő elkezdeni, én is mások javaslatára kezdtem el. A letargia nálam most extán érkezett. Sírtam mindenen, felhúztam magam, hogy biztos nem sikerült a hónap és nem lehet gyerkeem.. addig idegesítettem magam még jól ki nem bőgtem magam, azóta jobban állok a dologhoz 



Én szedek femibiont, szerintem azt te is kezd el, mert a folsav fontos, hogy rendben legyen.

No para, mikor kell megjönnie? Neked is csütörtök, nem? Csinálj egy terhességi tesztet te is vasárnap reggel első pisivel, de valami érzékenyet!!
 
 


20-as erősségű LH tesztem van.  Azzal szerinted? Nem tudom pontosan mikor kellene, mert ha 33 napsra számolom akkor már 4 napja késik, ha 40 nappal, akkor viszont majd csak jövőhét hétfő.

Vitamint én is szedek, a Jutavit terhesvitaminját.


@powerliftinger26:
Nálam ugyan ez volt tegnap, még a vidám zenéken is elsírom magam xd..
 


Nem tudom, én az LH tesztekhez nem nagyon értek....nem mintha  a terhességihez igen, de azt tudom, hogy ha megtörtént a beágyazódás, akkor HCG-t termel a szervezet, így én vettem olyan terhessgi tesztet, amit állítólag 6 nappal a mensi előtt már meg lehet csinálni, ezért lőttem be a vasárnapot. Szerintem te is inkább HCG tesztet csinálj, mint LH-t...HCG-t még nem csináltál?
 
 


@olanita:
Igen, nekem is csütörtökön. A folsavat mindenképpen szedni fogom, amit te szedsz, mennyibe kerül?
 


3000 HUF körül van
 
 


Folsav a kismama vitaminokban is van.
HCG-t majd csak jövőhéten Mikuláskor, ha addig nem jön meg. 

@escholzia:


Igy igy, mindenen sírtam. Párom is mondott valami kedveset, már sírtam is 



@olanita:
Egész olcsó.. sokkal drágábbra számítottam :-D
 


Ti mennyi idősek vagytok? ELső babára vártok?


Én 24 éves vagyok és az elsőt várjuk. :-)
 


És te?
 


Sziasztok,

Na ma nálunk káosz van...este óta nincs fűtés,a kislánnyal itthon maradtam,mert meg van fázva...ez sajnos mióta bölcsi havi szinten előfordul...és közben dolgoznom is kell.
Mozgalmas.

Akkor mostmár én sem vok benne biztos,hogy jol vásároltam meg anno az ovu tesztet,de ha most időszerű lesz,figyelni fogok az érzékenységére.
Szerintem is amúgy a hcg teszt jobb,vagyis biztosabb,mint az lh teszttel josolgatni,kivéve ha van belőle sok

Én 31 múltam,és majd a 2. babát tervezzük....épp ma hozódott fel,hogy lehet hogy márciustól vagy áprilistól.

Én most a tél miatt is egy olyan vitamint kezdtem szedni,amiben van folsav meg vas,meg sok B vitamin...igazából multivitamin.

Én is néha inkább azt érzem,hogy már tulságosan direktbe megy ez a babaprojekt dolog...mármint magamon is ezt érzem Még így is ,hogy a 2. lesz...de szerintem a mai világban (micsoda közhely) nem úgy van már mint régen...mire odajut az ember hogy babaprojekt,rögtön azonnal akarjuk..nem úgy,mint régen...hogy megházasodtak az emberek,és jött amikor jött,mert még pl tökre időben voltak stb.

Nekem is miutaán anno kiderült hogy endometriozisom van,volt egy honapunk megpróbálni/előrébb hozni az egészet....a műtétig.
Szóval ilyesmi tényezők is közrejátszanak ma már...és pl én ezért vettem akkor ovutesztet is...és mivel bejött...most is fogok

Na lehet hogy a jövőhéten sok kis babát fog hozni a mikulás itt a csopiban

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


De amúgy látom,hogy nemcsak 30 fölött vagyunk itt,24 évesen első babát tervezni,nagyon jó lehet....

Sokan még az én korosztályomból a párjukat keresik.

Na de ha egy nő gyereket akar,akkor mindegy is a kor!

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: