Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Amint emliettetm maradok olvasni és néha ha úgy érzem leírom hogy nekemmilyen tapasztalatom volt...

Szóval punkció estétől már hüvelybe helyezve nai 2x2 utrot kellett alkalmazi, ezt a beülti reggelén is meg kell csinálni, a konkrét beültinélúgyis kimossák a hüvelyt...

Viszont hadd kérdezzem meg nem tudom meylikötök van túl egy sikeres Et-n...mintha bellanita írta volna a 246-os HCG eredményt...és később a babák számát nem emlékszem hogy alakult...a 241-es HCg ha a beülti az első nap akkor ez nekem 12-dik napi adat... szóval mi lesz a sorsa a poicaklakóknak? Vagyis mi várható...jövő csütürtük még messze van ( szerintem most kezdek igazán izgulni) legalább hadd filózzak ezen

üdv
minenkinek
gyöngyi

gyongyike
 
 


Sziasztok!

Brumi! Jobbulást!!!!!

Krisz! Nyomasd az utrót!!!!! Nem szabad kihagyni.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Csibe, köszi szépen a tanácsokat! Nagyon aranyos vagy! Tegnap voltam a házidokinál, és úgy tettem, hivatkoztam Koncra, és ma kapom az első Ferlecint:) szuriba, Igaz, nem minden nap akarja adni, és összesen csak 5 darabot. nem kevés aze gy kicsit? Na, még elmegyek hematológushoz, a vérképzéssel foglalkozó doki, ha jól tudom, szereztem beutalót, mert ez a házidoki nincs nagyon képben, ez a sebészeten is kiderült tegnap, ahol nézték, hogy nincs e vakbélgyuszim. Állítólag az 1 napos láztól is lehetett a 12 szeres CRP, csak nem túl tapasztalt a házidoki ilyen témában. A sebész még azt is mondta, hogy nézzem meg a házidokim pecsétszámát, mert az övé xy, és ő 30 éve van a szakmában, miután mondtam, hogy a 12 szeres CRP mire utalhat. megnyugodtam, és intézem a vérikémet, vasamat. Nem éri ám, hogy te nem írsz magadról, most mi a következő lépés nálad Csibemadár? :)

Nyulasz, mi öreg rókák:) igazad van, nagyon meg kell "szenvedni", azaz harcolni a babákért, és nem éri! Egyetértek!

Katica, Petne, Krisz, Hanna, köszi az együttérzést, már jobban vagyok... :)

Petne, csak nem megy veled a róka. Jó nagy levegőket vegyél, ha rádjönne. Csak ne az autók mellett közvetlen, mert akkor tuti vuk.

Lola, nem is gondolnám, ilyen soka várakozás! Kitartás! adiig gyűjtheted a tapasztalatot, és töltődhetsz! Élvezd ki a nyarat, jövő nyáron már csak babázni fogsz! :)

Dezsi, de jó neked, mindjárt utaztok! Bon vojage! :)
Vendég
 

 
 

Gyöngyike!
Nem értem igazán a kérdésed,arra vagy kiváncsi,hogy 1 vagy 2 baba van-e?
A beülti napját nem számolják bele,szóval akkor te et+11 nap voltál,ez akár lehet 2 baba is. :D Kitartás csütörtökig :wink:
Brumi!
Nem éri,mi?Nekem is ilyen a házidokim,semmihez sem ért :evil: mindenre felírja a szokásos augmentin duót,oszt jól van.
Hajrá vas!
Vendég
 


Sziasztok,

Dezsi jó utazást.

Brumi azért nem irok magamról, mert nincs mit irni. Egyhanguan telnek napjaim. Ja az derült ki, hogy homozigota hordozó vagyok (Leiden szerű valami, annak enyhébb fajtája)ami enyhe thrombophyliának felel meg, ezért valószinüleg kapni fogok Fraxit majd a következő lombiknál. Mennyi lett a CRP-éd?

Kép

csibe
csibe32
 
 


köszi nyulasz...igen ez volt a kérdésem...akkor ne aggódjak a 3 babóhoz kevés...( nem szeretnék egyéb nem kívánatos dolgoknak alávetni magunkat) köszi +1x

üdv
gyöngyi

gyongyike
 
 


Nyulasz,
Írtad, hogy nem éri, hogy ennyit küzdünk, és ennyi sz@rság közbejön. Én helyeseltem. :)

Csibe, 60 lett a CRP-m. Megkaptam az első Ferricilt. Nagyon vágod ezt a témát, te is kaptál, Csibemadár, vagy szakmabeli vagy?
Vendég
 


Köszi, lányok, akkor nyomatom az Utro-t. :lol: Ma délben kiderül, hogy mikor kell mennem holnap. Izgulok.

skrisz72
 
 


Brumi, szakmabeli vagyok :wink:

Kép

csibe
csibe32
 
 


Ja a 60-as CRP nem annyira magas, ugyhogy nyugi aggódni 200 feletti értéknél kell.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Holnap délután 4-re megyek beültire. Szurkoljatok nagyon, hogy a helyére kerüljenek a kicsik. :lol:

skrisz72
 
 


Krisz!
NAGYON SZURKOLOK!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Lola, kitartás, és hajrá október!

Krisz, igen, nyomasd az Utrot, én is megkérdeztem a dokibácsitól annak idején, és azt mondta, semmiképpen nem hagyhatok ki egyet sem. Úgyis kimosnak beülti előtt. Drukkolok holnap!

Katica, hihetetlen, hogy már 25 nap eltelt a hiszterod óta :D Hogy rohan az idő!

Gyöngyi, nekem is ez az időszak volt a legnehezebb... sokkal nehezebb, mint a HCG előtt... nem is értem, miért. Én HCG-ben nem vagyok ennyire otthon, nekem pl. nem is mondtak számot, de szerintem azért ez a 3-hoz kevés, ne izgulj :!:

Zsu, neked is mennek a drukkok+++++++++++++++++++++++

Képzeljétek, kibírtam rókakoma nélkül az éhgyomri vérvételt :!: :lol:
Éjjel alig aludtam, azt álmodtam, hogy hányok a metrón és mikor odaértünk a kórházba, kiderült, hogy a doki nincs is bent, feleslegesen jöttünk.
A valóság szerencsére más volt, felkészültem zacsival, törölközővel és "mosdó"vízzel, de nem volt rájuk szükség. Mázlim volt :lol:

Kép
petne
 
 


Petne, te egy hős vagy. :lol: Rendes kis babód van, nem hozott kellemetlen helyzetbe. Amikor neked a következő UH van, nekem kb. akkor lesz az első vérvételem. :wink:

skrisz72
 
 


krisz!
Drukkolok holnapra!++++

Gyöngyike!
nekem nem volt vérvétel csak uh igy a számok nekem nem mondanak semmit.

Rólam:
Ma voltam a 11 hetes uh-on.
CRL:53mm, BPD: 18,5mm, NT:1,2mm.
nő a babám mint a gomba!! :D :D

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Bellanitta, hurrá! Lécci írd le, hogy mit takarnak a rövidítések!
Mi, hány mm?? :oops:

skrisz72
 
 


sziasztok!

krisz, zsu: drukk+++++

petne: még 25 nap van a hiszteroig. sajna, még nem vagyok túl rajta.

bellanita: örülök a jó eredménynek.

rólam: pajzsmirigy, prolaktin, cukor, inzulin oké. :lol: :lol: :lol:

katica
katica30
 
 


Csibe, akkor jól sejtettem :) Köszi az infót! :) És akkor a CRP miatt nem aggódom.

Krisz! Csak nyugodtan, minden rendben lesz! És kismami leszelm meglásd!

Petne, ez nem mázli, agykontroll, hogy nem találkoztál rókakomával szerintem. Így kell csinálni!

Bellanitta, bizony, mint a gomba! És épp hogy elmegy a mikulás, már a kezedben is tarthatod! :) Be jó is Neked! Irigy irigy...
Vendég
 


Katica, ezek szuper hírek! Nagyon örülök!!!! :lol:

skrisz72
 
 


Krisz, akkor együtt izgulunk majd 9-e környékén :D

Bellanitta, ez nem semmi! Máris ekkora? Tényleg nő, mint a gomba!

Katica, ne haragudj :oops: :!: Tudom ám, hogy még nem volt, de megláttam a vonalzódat, és teljesen összekevert az until/since.

Kép
petne
 
 


Katica, ezek az eredmények voltak rosszak a múltkor? Vagy ezt most nézetted először?
Vendég
 


petne: semmi gond. hiába kismama vagy! :wink:

brumi: prolaktin szokott lenni rendszeresen, de a többi most volt először.


jó éjt!


katica
katica30
 
 


Petne!
És mi volt az uhun?Képet nem kaptatok?
Bellanitta!
Jó növögetést,bár a számokhoz én sem értek,mi mit takar,de úgy látom minden oké.
Katica!
Na,ez igazán jó hír,akkor ezeket is kipipálhatod.
Krisz!
Mára nagyon nagy drukk!Ma visszakapod őket,és reméljük 9 hónapig el sem engeded.Majd meglátod,nagyon kis picurik,és nem tudom tudod-e,de a férjed is megnézheti,és benn is maradhat a beültinél veled.
Dezsi!
Minden oké?Felejthetetlen pihenést kívánok!!!
Vendég
 


Nyulasz,
szerintem jobb, ha Laci nem jön be velem. Irtózik mindenféle orvosi beavatkozástól. A férfiaknak úgyis a végeredmény számít csak. Azt, hogy hogy érjük el, az a legtöbb pasit vagy nem érdekli, vagy nem tudja átérezni. Fura dolog ez, amióta veletek levelezek, azt érzem, hogy még így félig ismeretlenül is jobban megértetek, mint a saját párom. Végülis érthető. Mindenki ugyanazon a "szenvedésen" megy keresztül. A pasik hogyan tudnák átérezni a tűszúrásokat, a bökdöső UH-ot, az Utro gyönyöreit, a laparoszkópiát, és még sorolhatnám. Fogalmuk sincs róla, hogy min megyünk keresztül. És ezek még csak a testi viszontagságok. Ehhez jönnek a hisztik a hormonhatástól, a félelem minden egyes vizsgálatnál, hogy minden rendben van-e. Ők csak sejthetik mit érzünk, és hősiesen próbálják elviselni a hisztinket, sírásunkat, ha kudarc ér. Persze teljes vállszélességgel mellettünk állnak, de ami mélyen legbelül egy nő lelkében van, ahhoz nem hiszem hogy valaha is hozzáférnének... :wink:
Úgyhogy lányok tessék felkötni a gatyát, minél pozitívabban hozzáállni mindenhez. Mind túlleszünk ezen, és boldog anyukák leszünk! A párjaink meg példás apák. :wink:

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Brumi! Remélem, mér jobban vagy!

Krisz! Az én férjem átérzi és bejött velem a beültire és fogta a kezemet. Neki fontos volt. Ő el is mondta, ha rajta múlna ez, nem biztos, hogy végig tudná csinálni.

Mindenkit puszilok!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Szia Hanna,
hogy vagy?

Az én párom is mondott ilyet. Már az első (és egyben utolsó) vérvételnél. Láttad volna, milyen sápadt volt. :) Azt hiszem, ő egy olyan típus, aki jobb, ha nem látja a részleteket. De azért kíváncsi vagyok mit fog mondani, ha felajánlja neki Szmati, hogy bent lehet. :wink:

skrisz72
 
 


Hanna,
Jól vagyok, köszi szépen! Szerintem valami kisebb bélfertőzés lehetett, vagy a petefészkem sokallt be, amikor is egyszerre jöttek a vörösök, plusz ott volt 10 db tüsző. Most 2 naponta kapom a vasszurit, tuningolnak, mert 4 volt és 12-28 között normális, mindezt erős menszesz előtt. :shock:
Te hogy vagy? Dolgozol? Hogy tervezed a nyarat így kismamaként? Úszni lehet így babásan?

Krisz, valahol igazad van. Sok férfi ilyen. Én az elején mindent részleteztem a páromnak, a lehetséges kockázatokat is, aztán majdnem nem is engedett lombikra. Pedig ez még a petefészkem szétnyílása előtt volt. Most már csak a jó híreket mondom neki, a pozitív példát.

Nyulasz, képzeld, a párom kérdezte, hogy hogy vagy? Behaltam... :) Rád nagyon emlékszik, a pocakos nyuszi kapcsán. :)
Vendég
 


Sziasztok,

Brumi, remélem rendeződnek nálad is a dolgok hamarosan!

Krisz ++++++

Nálunk januárban fel sem merült, hogy bejöhetne a férjem a transzferre :( Pedig szerette volna megnézni a kicsiket a mikroszkóp alatt...
Amúgy szerintem változó. Biztos, hogy féltenek minket, csak lehet, nem mondják, mert az nem férfias...vagy nem tudom. Az én férjem egyszer jött be és nézte, ahogyan szúrok. Utána azt mondta, ő ezt nem tudná és ha ezen múlna, talán sosem lenne babánk. Szóval ő együttérzett és átérezte, mi történik.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok,

Nálunk sem merült fel, hogy a férjem bejöhetne, bár én nem is szerettem volna. Ő a mikroszkóp alatt megnézhette az embriket. Amiben tudott, mellettem állt, ha tudott, elkísért a vizsgálatokra, szúrta az injekciókat nekem, amikor már én szúrtam is mindig segédkezett (keverésben, fertőtlenítésben, ilyesmi). Most is erején felül elkísér minden vizsgálatra, UH-ra. Szóval én nem panaszkodhatok. De mindenki más, ha nem bírná az ilyesmit, azt is megérteném. Egyébként azt gondolom, hogy akik azt mondják, hogy ők ezt nem is csinálnák végig, ha helyzetben lennének, szerintem biztosan végigcsinálnák.

Nyulasz, az UH-on láttuk a kicsit, akkor 9mm volt és dobogott a szíve... majd kiugrott a monitorról :lol: :lol:

Krisz, majd gyere a hírekkel, hogy mi volt beültin. Drukkok indulnak.

Hanna-, Gyöngyi-kismamák hogy vagytok?

Brumi, ez nem semmi! Jobbulást!

Zsu, mi újság nálatok? Régen jöttél!

Dezsi, ha addig nem tudok esetleg jönni, akkor már most kívánok Neked és apukádnak is felejthetetlen nyaralást :!: :!: :!:

Kép
petne
 
 


Petne!
De jó :D
Brumi!
Aranyos a párodtól,hogy érdeklődik.Mondd meg neki,már alig várom,hogy lecseréljem a nyulam a pocakosra,a múltkor nem jött be,így most megvárom míg pocakos leszek.
Régebben a párom is tudott egy-két nevet,történettel,még a másik topicból,őket néha még most is megkérdezi,de itt többen vagyunk,és már nem tudná követni,így én is csak ha valakivel valami jó történt azt elmondom,de nem tud mindent.


Az én párom sem maradt benn a beültikor,bár a manócskákat megnézte a mikroszkóp alatt,de utána húzott ki.A szurikat ő is édesen kevergeti,de a beadást nem vállalja.Azt mondja magának beadná ha kellene,sőt szive szerint át is vűállalná tőlem,ha lehetne,de engem nem hajlandó megszúrni.
Vendég
 


sziasztok!

krisz, zsu: drukk+++++

petne: grat a szívhanghoz!

brumi: kitartást a szurikhoz!

nyuszi: remélem, hamarosan újra látom a pocakos nyuszidat :wink:

nálunk nem ajánlották fel, hogy a férjem bejöhetne a beültikor. még én sem láttam az embriókat. igaz, szemüveg nélkül az orromig is alig láttam.
uram vérvételre el szokott kísérni, de újabban már az épület előtt vár meg. nem bírja a fertőtlenítő szagát, teljesen rosszul lesz tőle. szurit ő sem lenne képes beadni, mint ahogy én sem merem, ezért jártam a kaáliba minden nap, ha emlékeztek, lombik alatt. még szerencse, hogy ilyen közel van.

katica
katica30
 
 


Jó reggelt!

Petne! Gratu a szívhanghoz!

Zsu??????????

Krisz! Drukk ezerrel!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok Lányok!
Ez fantasztikus érzés. Komolyan mondom. Két kicsit hoztunk haza. Ha ránézek a pocakomra, sírhatnékom támad. Én nem vagyok egy elérzékenyülős típus, de ez egész más. Már most beszélgetek velük, és simizem őket. Nagyon szeretném, ha a mamájuk lehetnék.
Tegnap egy kicsit depis hangulatban voltam. Lehet, ezért is éreztem kicsit úgy, hogy a párom biztosan nem érzi át kellően ezt az egészet. De annyira be voltam tojva a beültetéstől, hogy még gyomorgörcsöm is volt délelőtt. Maga a beültetés természetesen fájt, mert meg kellett találni a helyes utat a méh felé. De mindegy. Túlvagyunk rajta, és itt vannak velem a kicsik. És itt is maradnak!
Köszönöm a drukkokat!

skrisz72
 
 


Krisz! Minden rendben lesz! Beszélj hozzájuk, simizd őket. :)
A férjed is hozzászokik majd. Látnád az enyémet, mikor puszit ad a pocakra.

(Tegnap elmentünk uh-ra. A drága férjem annyira meghatódott.) :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Krisz, gratulálok a 2 kis jövevényhez! Szeretgesd őket, akkor biztosan maradnak majd! Pihenj sokat, igyál és igyál és igyál, és persze sok fehérjét is egyél.

Hanna, csak így zárójelben írod az UHut? Ejnye-bejnye :D És ráadásul lehet, hogy ketten vannak? Ez igen! Gratulálok! 9-én már biztosan többet látnak, csak bírd ki addig!

Kép
petne
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy ritkán jövök mostanában, de kicsit sűrűsödtek a dolgaink. Elutaztunk vidékre, aztán tegnap voltunk a keresztfiunk ovis ballagásán. Tegnap éjjel a férjem elutazott olaszba, még össze kellett készítenem. Ma megyek a keresztfiam tornavizsgájára, holnap megyek a nagyimért a kórházba. Szerintem majd csak hétfőn tudok jönni az eredménnyel. Addig alig lesz időm.

Krisz :D

Nagyon drukkolok nektek.

Uh-soknak gratulálok, a többieknek drukk. :D

Mennem kell. Pusz mindenkinek. :D

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Zsu! Hétfőn várunk a jó hírrel!!!

Mindenki vízparton???

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!
Adimet 3x1 :shock: ha f@sok :oops: ,akkor 2x1/2,és fokozatosan emelni felesével.Ja,és szénhidrát diéta :(
Krisz!
Dejóóóó!
Hanna!
És mit láttatok?
Zsu!
Holnapra hipermegagigadrukk!!!!
Dezsi!
Ti meg már pihiztek!Vigyázz magadra!!!
Katica!
Jó lenne már azt tárgyalni,kinek a férje mit szól a sz@rospelenkához.Ugye?
Vendég
 


Jó reggelt!


Nyulasz! Nem lesz semmi baj! A diétához van egy csomó recept a blogomban. Ki lehet bírni. :) Én 2x1 Metet szedek most. Egyél mellé folsavat!!!

Uh: 2 petezsákot láttak. Az egyikben van egy 2 mm-es embriócsomó és szikhólyag. A másikban nem láttunk semmit. Remélem, ő is beindul . :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Krisz! Zsu!+++++++++++++++++++++

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Szia Hanna,
de jó hírek! Van még esély a másik petezsákra is? Mit mondanak a dokik?

Nyulasz,
na ugye, nem kell számolgatni. Gastroyal-nal megrendelheted a szénhidrát diétás kaját, ha nem akarsz kotyvasztani magadnak.

Zsu, ezer drukk!!! Gyere a jó hírekkel!

Rólam: jól vagyunk, néha egy pici szúrást érzek jobb vagy bal oldalon. Változó. De gondolom ez nem jelent semmit. :D Tegnap voltak nálunk anyuék, hoztak varázslevest, meg fehérjedús kaját. Mostanában ha leguggolok, vagy lehajolok, utána szédülés fog el, esik a vérnyomásom. Asszem ez az Utro-tól van. Más újság nincs.

Mindenkit puszilok!

skrisz72
 
 


Krisz! Ne figyeld a jeleket! Minden ok. :)
Pihenj sokat! Az utro okozhat ilyet.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Vendég
 


Vendég
 


Sziasztok!
Ma jöttünk meg a hétvégi csavargásból a szüleimtől...amúgy petne köszi az érdeklődést...csütörötkig lapítok, ( aszem a létszám akkora derül ki) itt olvastam a petezsák számokról, rosszul tudom, ahol nincs zsáklakó, ott már nem is lesz baba....

Amúgy piszokos álmos vagyok és aszem még a hormonstimulálás miatti hasűri lötyi ott van igaz egyre kevesebb, de gyorsan elfáradok. Én már szülte egy édibébit, 4,5 éve de abszolut nem rémlik, a terhesség mindenféle ügyes bajos jele( i)...aszem ez ahhoz elég korai terhesség ( anno 1 hete smenses után teszteltem és 6 hetesen mentem a dokimhoz) de hogy pl. róka koma mikortól indult be és mikortól lettem álomnyuszi arra abszolut nem emlékszem....

Azért rengeteget alszom, talán a meleg is teszi....de hát ez a dolga egy várandós anyócának...

a férfiakra visszatérve, szerintemzsák és foltja, van sokféle varriáció....de azért a saját bajukkal inkább elfoglalják magukat ( én éppen a leégett hát vakarásától megyek falnak) míg pár napja még azt sem tudtamhogy tegyem magam az ágyra...szóval a férfi az egy érdekes homo sapiens....

Jó éjt, drukk a leendő kismamáknak és jó egészséget a már várandósoknak

by

gyongyike
 
 


Sziasztok!

A pajzsmirigy problémáról mit tudtok? Mennyire befolyásol és mit?

Katica
Nálad mi volt a baj vele?

Amúgy drukk mindenkinek, csak most ritkábban tudok jönni olvasni is :oops:
Vendég
 


Zsu!
??????????????????????????????????
Gyongyike!
Kitartás,mindenterhesség más(legalábbis így hallottam)mindegy mikor mi jön,a lényeg,hogy ott a pocaklakó,és pár nap múlva láthatjátok egyedül van-e,és hogy milyen gyorsan ver a kis szivecskéjük.
Zsani!
Baj van a PM-el?Én nem igazán értek hozzá,ismerősömnek alulműködik,ezért hízik,és míg nem fogyott le,nem is maradt terhes.Persze utána már igen.De te nem vagy kövér,asszem ha túlműködik,akkor meg fogysz.De biztos egyik sem jó,aztán majd jön valaki,aki megmondja a frankót helyettem,mert én csak úgy beszélek,aztán fogalmam sincs róla.Na de azt tudom,endokrinológus kell hozzá. :wink:
Hanna!
Hajrá a két kis Mazsolának!!!!
Krisz!
Babaragacsok!!!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Nagy rohanásban vagyok, de azért beugrottam elolvasni a híreket. Mindenkinek mennek a drukkok! Majd még jövök délután.

Kép
petne
 
 


Sziasztok,

Mennek a drukkok!:)
++++++++++++++
Vendég
 


Drukkok, ragacsok ezerrel!!! ++++++++++++++++++++++

Gyerünk Zsu, ne várakoztass minket!!! :wink:

Ma reggel köhögtem egy nagyot, akkorát nyilallt a jobb oldalon az alhasam... Aztán meg tüsszentenem kellett. Marhára fájt. Most nem merek köhögni... :? Tiszta hülye vagyok... :wink:

skrisz72
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: