Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Sziasztok!

Eladóvá vált pár készítményem, amit már nem kell alkalmaznom.

2 doboz Estrofem lejárati dátum: 2019/01 ára: 1.000.-/doboz
1 doboz Norcolut lejárati dátum: 2019/12 ára: 600.-
1 doboz Trisequens lejárati dátum: 2019/07 ára: 1.000.-

Veszprémben személyesen átvehető,de postázom is, ebben az esetben a pk a vevőt terheli.
hhermina
Veszprém

szia!szeretném mindkettő doboz estrofem tablettát megvásárolni tőled!tudsz írni nekem egy mobilszámot ahol megbeszélnénk?bankszámlaszámot tudsz írni nekem ahova pénzt utalnék?postázni tudnád ajálva a nevemre?írd le mennyi pénzt kérnél érte és bankszámlaszámodat is ahova utalhatnék,mobilon fel hívlak és megbeszéljük

ja most nézem 1000 forintért árulod dobozát!akkor kettő doboz 2 ezer meg hozzá posta díj ami olyan 1000 forint körüli gondolom!4 ezret ha utalok megfelelne neked?bőven fedezi posta díjat is

esetleg tudnál a nevedre minden hónapban a nőgyógyászoddal estrimax 3 havi adagos fogamzásgátlót íratatni?2500 forint az ára!nagyjából 1000 forint a pósta díj,küldenék neked minden hónapban 10 ezer forintot így maradna hasznod belőle bőven!persze csak ha szeretnél üzletelni velem ez ügyben is

Szia! e-mail címet tudnál esetleg írni ahol privátban megtudjuk beszélni a részleteket? Vagy akár be is jelölhetleg facebookon addig amíg ezt megbeszéljük.
hhermina
Veszprém

szia!igen jelölj be az adott facebook linkemen vagy írj rám és üzenetben vissza írok,de itt az emailem is
virag19821028@gmail.com,ide is írhatsz

https://www.facebook.com/zoltan.virag.7906

Írtam az e-mail címedre.
hhermina
Veszprém

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet:

X
EZT MÁR OLVASTAD?