#baba#anya

Nincs több bajlódás a gyereküléssel

Ilyenkor télvíz idején sokat közlekedünk autóval. Nagyon fontos, hogy a kisgyermek biztonsága a kocsiban is teljes körű legyen, ezért a gyerekülés használata elengedhetetlen. Akár hosszabb utazáskor, akár csak bevásárláskor, mindenféleképpen fontos, hogy a gyerekülés könnyen kezelhető legyen, ne kelljen sokat babrálni vele, amikor csemeténket beleültetjük.

Sokat segít a logisztikai problémákban, ha az anyukának nem kell csomagokkal tele kézzel még a gyereküléssel is vacakolni. Sok idegeskedéstől megkímélhetjük magunkat, ha egyszerűen és logikusan kezelhető gyerekülést választunk.

Egytől négy éves korú gyermekek számára ideális például a Maxi-Cosi márka RUBI elnevezésű gyerekülése, mely a fenti kritériumoknak megfelel, ráadásul remekül néz ki.

Az egyedi övvezető rendszer miatt az ülés biztonsági öveit két oldalon kiakaszthatja. A nyitva maradó övek révén jelentősen gyorsabb és probléma-mentesebb a gyermek beültetése, illetve kivétele, hiszen nem kell az övekkel bajlódnia. Az övmagasságot együtt lehet állítani a fejtámasszal, így az ülés követi a gyermek magasságát a 3-4 év során, amíg tudják használni.

További előnye például, hogy ha gyermeke álmos, az ülést négy különböző relax-pozícióba döntheti. Ha gyermeke ébren van, ajánlatos a biztonsági gyerekülést minél inkább felültetett pozícióba visszaállítani, mert a legtöbb szakember szerint az a legbiztonságosabb.

Még egy, főként kényelmi előnye az ülésnek, hogy puha, ergonómiailag kialakított, párnázott ülőfelülete olyan élményt nyújt a gyermeknek, mintha egy luxusautó felnőtt ülésén utazna.

A terméköt különböző színben megvásárolható a Babanet Shopbana többi MAXI-COSI termékkelegyütt!

2012. december 17.

 
X
EZT MÁR OLVASTAD?