Új privát üzeneted érkezett!

Bocsánat, zûrös hetem volt csak most tudtam megnézni.
Zsóka és mindenki, azt az ígéretet kaptam, hogy ezt a discuss verziót hamarosan lecserélhetjük egy másik verzióra. Azt nem tudom, hogy az milyen lesz, de remélhetõleg jobb mint ez, de addig ehhez már nem nyúlnánk hozzá (pontosabban a tiszteletbeli webmester).
Valóban elég zavaró, amit Judó ír. Az, hogy regisztrált felhasználóként írta valaki az üzenetet, abból látszik, hogy kétszer írja a nevet. Ha a jelszó módosítás funkcióval kitöltitek a e-mail címet, akkor az meg fog jelenni.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi,
béna voltam, csináltam egy második ,,Programok gyerekkel" topikot. kitörölnéd?
Köszi:
Jamina
Jamina
 


Szia Gabi!

Szeretnélek megkérni, hogy töröltesd ki a
Játszóterekbõl a
bigacsiga 2001 Octóber 03 szerda - 21h 15:
keletkezett hozzászólásomat, mert
nagyon unom már, hogy teljesen jószándékuan feltettem egy cikket ami részemrõl arról szól, hogy a Henkel pénzt adott egy játszótér megépítéséhez, aminek talán örülni kéne ezzel szemben a kedves topictársak nekem cimzik a Henkellel szembeni sérelmeiket, rosszallásaikat.

köszönettel

bigacsiga Kata
bigacsiga
 

 
 

Kedves Szerkesztõ!

A Chatben sikeresen regisztráltattam magam, viszont a társalgóban nem tudok irni. Beirom a nevemet, a jelszavamat, utána kidobja, hogy az azonositónevem nem érvényes. Hogyan kell a társalgóban regisztráltatni magam? Sehol nem találtam leirását..csak a chatben..Igy most is csak Névtelenként tudok irni. A segitséget elõre is köszönöm.
KisVuk
Névtelen
 


Kedves Kisvuk

A chat es a tarsalgo nem ugyan az. Irj egy mailt a szerk@babanet.hu -ra es ird le milyen azonositott szeretnel. Addig is ha csak azonositott irsz es jelszot nem es nem kattintod be nevtelen kalitkat. Rogton megszabadultal a hibauzenettol.
Kiscica
kiscica
 


õõõõõõ ÕÕÕÕÕÕÕ ÛÛÛÛÛÛÛÛûûûûûûû
Hurrá, hogy végre lehet ilyen betûket is írni külön beállítások nélkül!
Örülök az új szervernek!
Jamina
Jamina
 


Sziasztok Szerkesztõk!
Én inditottam annak idején az "APA nélkül"topicot,most szeretném megszüntetni,nehogy valaki magára ismerjen...
Lehetséges ez?????
Köszönöm mégegyszer mindenkinek,aki írt bele...és fõleg tõlük bocs.
Köszönettel:
Etus
Névtelen
 


Etus, én a topicot megszüntetni nem fogom, hacsak mindenki , aki eddig írt bele, nem kéri ezt.(Sajnálnám, ha így történne). A te hozzászólásaidat, ha kívánod kitörlöm, (de ezt is sajnálnám)
Gabi
szerk
 


Kedves Szerkeszto, megtenned, hogy az Abortusz topikbol torolned a hozzaszolasaimat.
koszonom Keke
Keke
 


Kedves Gabi!
Megköszönném,ha törölnéd.(én magamnak elmentettem,és mégegyszer köszönöm mindenkinek)
De tényleg félek,hogy valaha valaki magára(vagy ismerõsére)ismer és,azt nagyon nem szeretném...:-((
Köszi:
Etus
Névtelen
 


Keke, nem gondolod meg magad? Nagyon fontos dolgokat írtál.
Gabi
szerk
 


Kedves Gabi!
Köszönöm.
Etus
Névtelen
 


Kedves szerkesztõ!
Lenne egy kérdésem , nem lehetne a topicokból a régi, mondjuk fél évnél régebbi hozzászólásokat törölni?
Gondolom, hogy így kicsit gyorsabbá válna a keresés, vagy nem?
Bocsi a zaklatásért, üdv: Tuszi
Antal Erika (tuszi)
 


Egyetértek,fõleg a keres-kínálból...ha valaki ugyanazt akarja hirdetni nyit egy újat+össze lehetne vonni a 6db babakocsi,babaágy stb topicot...
Geszter
Geszter
 


Kedves Tuszi és Geszter! Én is várom már, hogy mikor lesz egy olyan új verziója a társalgónak, ahol pl. megoldott az archiválás a meglehetõsen nehézkes kézi archiválás helyett. A régi hozzászólások törlésével semmiképpen nem értek egyet, nagyon érdekes olvasnivalót jelentenek és remélem mindig lesznek új olvasók is. A hirdetéseknél viszont ez tényleg megfontolandó.
Már elég régen, de volt egy rendcsinálási kísérlet a topicok között, nem sokáig tartott és sokan azután nem tudtak eligazodni. De azért majd megpróbálom újra legalább a keres -kínálban.
Gabi
szerk
 


Kedves Szerkeszto!
Hat legalabbis az utolso harmat.
okt 12 23:15
okt 14 16:18
okt 14 23:01
Nem annyira fontosak ezek a dolgok. Kép
Keke
Keke
 


Keke!
Véletlenül néztem be ide. Nem értelek. Az, akkor TE voltál. Kár lenne kitörölni. Ezek fontos dolgok (szerintem), és másnak pont vigasz lehet, hogy attól még normális, hogy idõnként összecsapnak a feje felett a hullámok és fura gondolatok járnak a fejében. Mint írtam, nekem is voltak "sötét óráim" a 4. terhesség elején.
Gondold át újra.
Edóka Kép
edóka (edók
 


Keke, akkor még mindig várok. Talán Edóka meggyõzött.
Gabi
szerk
 


Szeretnem, ha torolned.
koszonom
Keke
Keke
 


Szia Gabi,
hetek óta képtelen vagyok képet betenni az albumomba. Azt hittem, a freestart miatt nem sikerül (talán túl lassú az adatávitel vagy ilyesmi, nem értek hozzá), de megpróbáltam axelerosan is,m és így sem megy. A Feltöltés gombra kattintva úgy tûnik, átmegy, aztán kész, leáll, és úgy tûnik, lefagy. Szeretnék egy pár képet felrakni, mi lehet a baj? Talán az én gépemben van a hiba?
köszönöm
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


KekeKép
edóka (edók
 


Hát Zsóka, lehet, hogy nálad van a hiba, mert okt.25-én még másnak sikerült képet ferakni. Az adatátvitel néha elég rémes (nekem legalábis), nem lehet, hogy túl nagyok a képek? Volt másnak is ilyen gondja?
Gabi
szerk
 


Szia Gabi,
azt hiszem, túl nagyok lehettek (eszembe sem jutott), most kb. ötödakkaora méretûekre kicsinyítettem õket, így kb. ötödakkora kbite lesznek, megpróbálom, hátha...
köszi
ZSóka
Zsóka (zsóka)
 


Kedves Szerkesztõ!

Légyszíves töröld a MÁV Kórházban szültem címû topicból a 2001. nov. 3. 17h 26-os hozzászólásomat!
Ha lehet, minél hamarabb!
Nagyon szépen köszönöm!
Menta
menta (menta)
 


Szeretném kérni, hogy a hozzászólások törlése / töröltetése csak kivételes legyen.
Gabi
szerk
 


Most vettem észre, hogy tudok hozzászólást írni bárkinek a neve alatt. Jól van ez így? Nem volt még "visszaélés"?
Kriszta
MKriszta (nyúl)
 


Most vettem észre, hogy tudok hozzászólást írni bárkinek a neve alatt. Jól van ez így? Nem volt még "visszaélés"?
Kriszta
MKriszta (nyúl)
 


Csak annak a nevében tudsz írni aki nincs regisztrálva, mint én. A regisztrálás úgy látszik, hogy zárójelben van egy másik név, mint neked is.
bigacsiga
 


Ugye, hogy nem csak én jöttem rá? Kép Kép

Juca
Juca (juca)
 


A teringettét! Még nem regisztráltam.. Gondolom pofonegyszerû, de segítsetek...!!
Visszaélés eddig nem volt.
Köszi - puszi, jó hétvégét!
maminti
Maminti
 


Maminti!

Írj a szerkesztõnek, Gabinak egy emilt, benne a leendõ neveddel, emilcímeddel és jelszavaddal... Ennyi.

Puszi:

Dia
Dia
 


ksks
Juca juca
 


Ja, tényleg!
Akkor már csak azt mondja meg valaki, mire való a regisztrálás? (Mellesleg amikor idejöttem egy "öreg" azt mondta nekem, hogy a társalgó használatához kötelezõ.)
Kriszta
MKriszta (nyúl)
 


Kedves Szerkesztõ!

Én egy "redszeres olvasó" vagyok eddig nem iírtam még ide. Mostanában viszont 1-2 topokban nagyon sok a hozzászólás és nagyon nehezen tölt a gépem. Lehet olyat kérni, hogy arhíválnád a hosszú részeket?

Köszönettel: Rendszeres olvasó
Olvasó
 


kieg:
...azon túl, hogy le tudom kérdezni az új üzeneteket az utolsó ellenõrzés óta?
MKriszta (nyúl)
 


kieg2:
...és persze értelem szerûen azon túl, hogy nem írhat senki a nevemben.

Jó összeszedett vagyok, mi? Na megyek is aludni... :-)))
MKriszta (nyúl)
 


MKriszta!

Próbálkoztál, próbálkoztál??
Azért vállalhattad volna... Én vállaltam, amikor egy illetõ nevében írtam, hogy figyelmeztessem: REGISZTRÁLJON!!

Üdv: Juca
Juca (juca)
 


Gépproblémáim voltak, napokon keresztül gyakorlatilag semmit nem tudtam csinálni, ezért maradt el a regisztálás, archiválás és minden egyéb.
Elnézést mindenkitõl.
Gabi
szerk
 


Juca kedves!

Nem írtam én a nevedben semmit, amit esetleg vállalnom kellett volna, úgyhogy ne vedd a szívedre légyszi.
Egyébként mint azt én is nemrég megtudtam a többség nincs regisztrálva, nem is szoktak ezzel visszaélni.

Kriszta
MKriszta (nyúl)
 


Kedves Juca!

Hozzászólásodból nem süt a pozitív hozzáállás. Nem lehet, hogy egyszerûen csak segítõ megszólalás volt ez Kriszta részérõl?

Üdv:
Zsófi
szzsofia (szzsofia)
 


Kedves Zsófi!

Vigyük át a témát a Dühöngõbe!

Juca
Juca (juca)
 


Gabi, milyen email címre írjak Neked regisztrálás ügyben??
maminti
Maminti
 


Névtelen
 


Kedves Gabi,
Igazából nem tudom, helyesen teszem-e, ha arra kérlek, hogy az Anyaság/ Anyaság MÁSként topikból töröld ki azon hozzászólásokat, amik Rácz KArcsi vagy KArcsika aláírással íródtak? A hozzászólónak láthatólag más célja sincs, mint a topiktémát, és a topik többi hozzászólóját pocskondiázni, nagyon közönséges hangnemben.
üdv
Névtelen
 


Nem a hozzászólását kell törölni, mert attõl még ide/oda talál mindenhova ahova be akar rondítani. Az IP címét nem kéne felengedni a babanetre.
Azt nem lehet mint a chaten az illetéktelent kirugdosni?
Névtelen
 


Kedves Szerkesztö,
Ellátogattam az Anyaság másként topic-ba és megdöbbentõ volt a Rácz Karcsi néven írogató stílusa, hozzászólása.
Azt gondolom és tudom, hogy a babanet nem erre való hely, ahol egy ilyen alak a szélsõséges nézeteit ilyen eõszakosan, durván és brutálisan másokat megalázva, megsértve "tálalja".
Kérlek ha van rá mód, akkor ne engedd be sem ebbe sem másik topicba.

köszönettel és üdvözlettel:

egy megdöbbent olvasó
olvasó
 


Sziasztok!
Ez egy nagyon nehéz kérdés.Ami a kitiltás elvi lehetõségét illeti, nem tudom, hogy ez hogy vaósítható meg technikailag, és azt sem, hogy szokás-e (szerintem nem). Én ezt nem szívesen tenném.
1.Én a babanet legnagyobb értékének a társalgót tartom, ahol kulturált és érdekes vita folyt és mindenképpen szeretném ha ez továbbra is így maradna.
2.Az internet nyilvánosság nagy dilammája, hogy legnagyobb értéke szerintem a nyitottsága és hogy mindenki számára hozzáférhetõ, és minden "cenzúra" ezt fenyegeti, miközben persze ezt kihasználva támadást lehet intézni a kulturált nyivános beszéd ellen.
3. Személy szerint nagyon nem szeretem ha zsidóznak, cigányoznak, buziznak.
4. Eddig nem gondolkoztam rajta,de lehet, hogy tényleg szükség van "moderálási elvekre" és vállalni fogom, hogy a nagyon durva üzeneteket törlöm.
5. Ennyi nyilvános töprengés után Karcsika stílusa valóban nem babanetes, cigányozásról stb. lásd fent. Sértések viszont õt is érték, sõt olyan is, ami nem személyesen neki szólt csak, hanem annak a társadami rétegnek is, amelyhez tartozónak vallja magát.
6. Karcsikát arra kérem, hogy a véleményét és a tapasztalatát ossza meg velünk és ne az indulatát. Egyébként én szívesen veszem, ha nekem ír.
7. Várom a véleményeteket, hogy hogyan alakítsuk a babanetes nyilvánosság normáit.
Gabi
szerk
 


Kedves Gabi!

Lehet egydul vagyok ezzel a velemennyel, de ha az ilyenek irasain atsiklanank megunnak es maguktol arrebb allnanak. Szerintem reszben mi vagyunk a hibasak amiert itt ragadnak, ha nem valaszolnank nekik valoszinu masodik, harmadik uzenetuk meg se szuletne.

Nekunk kene okosabbnak lenni es nem felvenni a kesztyut.

Ip cimes kitiltas szerintem elegge nehezkes lehet, mi van ha masnap mas kapja meg azt az ip cimet , szerintem nagyon kevesen az aki fix ip-rol netezik.

Valszinu nem fog velem sokmindenki egyett erteni, de hat halistennek kulonbozoek vagyunk kulonbozo vermerseklettel.

Napocska
Napocska (napocska)
 


Regisztráltaaaaam!!! Köszi, Gabi!
maminti
maminti (maminti)
 


Napocska!

Én nagyon egyetértek veled!!!!!
Már többször is próbáltam finoman arra buzdítani a MÁSként topik látogatóit arra, hogy egyszerûen ne szóljanak a Karcsihoz, de nem ment. Lehet, hogy nem mindenki olvasta, de az is lehet, hogy csak egyszerûen elkapta õket a hév, és ez persze megérthetõ. Ha az ember nagyon dühös, nehezen bírja szó nélkül. Sajnos szerintem mindig lesz valaki, akinél elfogy a türelem, így Karcsi marad.
Ennek ellenére nem gondolom, hogy ki kellene zárni, õ ilyen és kész.
Ha nagyon-nagyon trágár és becsületsértõ lenne, lehet, hogy meggondolnám magam... Persze ez rögtön felveti a következõ problémát: ki dönti el, hogy hol a határ??? Egy embernek (Gabi??) ez elég nagy felelõsség.

MKriszta
MKriszta (nyúl)
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet: