Új privát üzeneted érkezett!

Apa!

Kérlek töröld az alábbiakat: Társalgó - Kínál - Babaruhák őszre-télre: 2008. október 31. péntek 22:01, 22:03, 22:05, 22:06 és 22:08-as hirdetéseket. Köszi szépen!

Üdv: solya

 
 


Sziasztok!

Apa, Dia valaki, aki ebben illetékes. Már írtam e-mailt, de nem reagáltatok, nem tudom átment-e.
Kérném sürgősen törölni az összes 2009-es nevem alatt futó hozzászólást, különösen az "Aggodalmak otthon" topikban, de ha lehet máshonnan is.
Az után is érdeklődnék, hogy hogy lehetne zárttá tenni azt a topicot! Nagyon fontos lenne!! Már egy társunkat elveszítettük rossz indulatú emberek miatt, most ugyanez a veszély fenyeget.

Köszönöm szépen!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kchriske 2010.01.23 16:11-kor.
 


Szia kchriske,
tegnap már válaszoltam mailben a felvetésedre a citromail-es címedre.
Abban leírtam mindent, így azt is, hogy nem teszünk zárttá topikot. A társatok hozzászólásaiból törölhetünk néhányat, ami megoldhatja a felismerhetőség problémáját.
Egy nyilt, közösségi fórumon mindenkinek annak tudatában kell írni a postokat, hogy azokat mások is olvashatják és nem csak a topik aktív tagjai.
apa
apa
 
 

 
 

Kedves apa,

Köszönöm, megkaptam a leveled, válaszoltam rá. Kicsit másról van szó.

Kchriske
 


Kedves Apa!

Írtam a szerkeszto@babanet.hu címre levelet, megkaptad?

Kép
Kép
Kép
 


Kedves Szerkesztő,

Volna-e lehetőség az új témák nyitásának korlátozására? Nagyon zavaró, hogy nyakra-főre nyitogatnak olyan új topicokat, amelyekből egy már létezik (sőt, esetenként két-három is...). Ráadásul általában olyanok teszik ezt, akiknek ez a legelső hozzászólásuk ezen a fórumon, és olybá tűnik, semmilyen fórumozó gyakorlatuk nincsen (azt meg határtalan naivság feltételezni, hogy a fórumozók nagyobb része egyáltalán veszi a fáradtságot elolvasni a fórumszabályzatot, amúgy sincs szembeötlő helyen).


Legalábbis lennie kellene egy olyan popup-ablaknak, amelyik az új téma nyitásánál felugrik egy checklistával:

- Ellenőrizted, hogy nem létezik-e már topic ugyanebben a témában?
- Ismered a fórumszabályzatot?
- Biztos vagy benne, hogy a megfelelő fórum alá szeretnéd betenni ezt az új topicot?


Köszönöm, ha megfontoljátok a fentieket. Valóban elég nagy a káosz a fórumon, és ez csak nő azzal, ha gondolkodás nélkül nyitogatni lehet új topicot.

Kép
 


Szia manguszta, köszönjük a javaslataidat, megnézzük, hogy milyen módon tudnánk segíteni az új topikok nyitásakor információkkal...
apa :)
apa
 
 


Sziasztok!
Apa!!!!!!!!!!

http://babamama.cora.hu/baba_fotopalyaz ... /oldal/61/

Szavaznátok Beliánra???
Köszönöm Mindegyikőtöknek,aki veszi a fáradságot!!!
A fő oldalon 4.helyen szerepel a képe......és a 61.oldalon jelenleg!


pusza Nektek!
Minél több mail címről !!!!köszike!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép-ezzel a fényképpel szerepel!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi, szia, gyönyörű a kissrácod! A nagy meg már kész férfi!
apa :)
apa
 
 



Kandi, dehogy.... mi nem öregszünk, csak ők!:)
apa
 
 


Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan kérdezhetnék Dr. Nagy Lászlótól?
 
 


Esetleg valaki tudna ebben segíteni? Mert nem találtam rá megfelelő link-et.
Köszi előre is.
 
 


Kéredező, én úgy vettem észre, hogy már nincs rendelés, csak olvasni lehet a régi kérdéseket és válaszokat sajnos.

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl


Kedves Apa!
Ennek a sárga mackós reklámnak legalább a hangját (!) nem lehetne egyszer s mindenkorra eltüntetni? Borzasztó! (tudom, tudom, kell a reklám)
Fogalmam sincs, mit hirdet, mert mindig azonnal rácsapok a kikapcsoló gombra, meg eltekerem onnan a képernyőt is, de (hónapok óta) mindannyiszor pofánver az a hang, amikor elindítom/frissítem az oldalt. (nyilván nem fogom emiatt elhagyni a babanetet, de nagyon idegesítő)
Köszi
 
 


Kedves Apa, Dia,
megkérnélek Benneteket, hogy töröljétek a következő, általam nyitott topicot:
Fogamzás/Megfogant pedig védekeztünk..
Teljesen felesleges már, és megértem, hogy sokakat irritál (nem ez volt a célom). Nyilván rossz helyen nyitottam, de már egy másik fórumon megtaláltam, amit kerestem, ez ne borzolja itt tovább a kedélyeket.
Remélem mielőbb törlitek, Köszönöm!!!
(írtam emailt is)
Vendég
 


Kedves páfrány, átolvastam a topikot és úgy gondolom, hogy sokan szóltak hozzá a topikindító gondolataidhoz pozitívan is, megértően, együttérzően. Az természetes, hogy a Babaneten, ahol nagyon sokan éveket küzdenek, hogy gyerekük lehessen, érzékeny, ingerült, kritikus vélemények is megfogalmazódnak. De szerintem kár lenne a topikért, kár, mert valóban érdekes volt végigolvasni a hozzászólásokat. Arról nem is beszélve, hogy sokakat érdekelne, hogy hogyan alakítja az élet a történéseket, hogy fogod látni később a dolgokat.
apa
apa
 
 


Szia Apa!

Egy ideje már gondolkodtam azon, h megrjam -e ezt, remélem a többi fórumozó nem lincsel meg érte..
1.
Szóval mindenki számára tudott dolog, h elég nagy a fejetlenség és zsúfoltság a fórumok között, bizonyos helyeken elég jól el lehet veszni.Tudom, h meglévő topikokat nem szívesen töröltök, de van pl ugyanannak az orvosnak a nevével egymás alatt három.(szülészeteken belül Kósa Zsolt).Az ilyesmit érdemes lenne egy kupacba tenni.
2.
A várandósság topikon belül,ami ugye mindig adott hónaphoz kötött,egyre szaporodnak az elhagyott topikok, sokan csak összehoznak egy jó csapatot,amit ugye csak nyílt fórumon lehet, aztán elmennek más zárt helyekre.Ami nem baj, de tényleg sok van ilyen, ezeket nem lehetne szintén egy könyvtárba" elhagyott topik"-ként kezelni??Ezekben még mindig bogarászhatnának azok, akik korábban oda írtak és keresnek vmit.így lenne hely azoknak, akik még ezután alakítanak havi topikot.
3.
a borzasztó sok nicknév..az egyik ismerősöm a napokban fél órán át próbálkozott a legkülönbözőbb névvariációkkal, mire sikerült regisztrálnia és ez már egy mindenféle karakteres név lett, elég megjegyezni, plussz képtelenség majd a topikban normálisan megszólítani.Érdemes lenne véleményem szerint ott is egy alapos pucolás, mondjuk, aki 100 napig nem lép be, annak töröljétek a regisztrációját, mondjuk egy figyelmeztető üzi után.Vagy benne lenne a szabályzatban és akkor tudnák is ,h időnként be kell lépni.

Remélem ezek átgondolásra érdemes javaslatok, szerintem az aktív fórumozók többsége nem ellenezné.

Üdv:Tünde

KépKépKép
 


Kedves Apa!
két problémára szeretnék megoldást találni:
- mi lehet az oka, hogy hetek óta mindig csak a második alkalomra sikerül belépnem a babanetre (mármint ha nem csak olvasni szeretnék, hanem írni is) a fejléc környékén két belépési lehetőség is van, melyik "a valódi"? (de bármelyikkel is próbálkoztam, sose sikerült elsőre)
- hogy lehet az, hogy nicknévvel, jelszóval belépés után azt írja ki, hogy "nincs privid", és közben meg (véletlenül) észreveszem, hogy van
(ez az egész fejléc változtatás nekem nem nagyon jött be, a korábbi áttekinthetőbb és jobban kezelhető volt számomra)

a választ előre is köszönöm

ja, a macika viszont szerencsésen eltűnt, képben és hangban is, nem tudom, hogy ez a korábbi kérésemnek köszönhető-e (ha igen, akkor nagyon köszönöm), vagy pedig csak nekem sikerült végre blokkolnom a saját gépemen
 
 


Kedves Apa!
Még egy kéréssel zargatlak:
Ha privit próbálok szerkeszteni utóbb (amikor még a "kimenő" fiókban van, de közben rájövök, hogy valamit rosszul írtam), nem engedi a program.
Az alábbi jelzést küldi:

Kép

Témát kér, de nem ad hozzá felület, ahol megadhatom, mint az "új" privi írásánál.

Kép

Lehetne ezt orvosolni valahogy?
Előre is köszi!

Aarnika
 
 


Segítséget szeretnék kérni!

Az elküldött privát üzeneteimet nem látom az elküldött vagy a kimenő üzenetek között, és eddig egyre sem kaptam választ! Lehet, hogy nem is ment el?

A 2. szeretnék vonalzót beilleszteni a hozzászólásaim alá, azt az aláírásban kell megadni BBC kódként?

Előre is köszönöm

Eper

Kép
 
 


A vonalzó sikerült :D

Kép
 
 


Hahóó!

A szerkesztők elhagyták a babanetet??????

KépKépKép
 


Szia tünci28, a sokszorosan megjelent fölösleges topikokat igyekszünk összevonni és ezt majd időnként megismételjük.
A Várandósságban azt is megnézzük, hogy mit lehetne kezdeni az elhagyott topikokkal. Azokat, ahol nem alakult ki beszélgetés, törölni fogjuk, hogy tisztuljon a kép.
Amit a nicknevekről mondtál az jó ötlet, de meg kell nézni, hogy csak olyanokat töröljünk, amikhez nem tartozik hozzászólás...
Annak érdekében, hogy könnyebb legyen a frissülések követése, vezettük be az utolsó fejlesztésnél az Időrendben gombot. Sokan használják, mivel azzal nem zavaróak a nem aktív topikok.
Köszi a javaslatokat,
apa :)
apa
 
 


Sziasztok!

Ki lehetne törölni pabika1 reklámjait? Pl a várandóság/2010 júniusi babákból?

Nagyon szépen köszönöm! :D

Eszter

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Vok!

Köszi, hogy szóltál, töröltem őket.

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Szia Dia,Apa!

kérlek töröljétek a topikokból bevina nevű felhasználó reklámjait.

előre is köszi:Tünde

KépKépKép
 


Szia Tünde!

Töröltem, köszi, hogy szóltál.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Kérlek szépen, töröljétek a "beszélgető sarok-mi is babát szeretnénk"-ből a Névtelen és Göndörkekiváncsicska hozzászólásait az utolsó oldaltól! A csajok tuti nem mernek ide írni ez miatt :?
Köszönöm előre is!
 


szia dia,írok neked privit,remélem tudsz segíteni.

 
 


Sziasztok!

A "joachimstroy" nevű felhasználó telenyomott spammel egy csomó topikot :( :(....

 
 


Sziasztok.
Én is Joachimstroy miatt írnék.Nagyon zavaró amit itt művelt.Nem lehetne valamit tenni ellene?

KépKép
KépKép
 


Sziasztok, köszönjük a jelzést, Joachimstroy beírásait töröljük, tiltjuk.... Ez egy spammotor, ami elhelyezi a szemetet!
apa :)
apa
 
 


Apaaaaa kerlek segitsetek!Nem tudok belepni!!!!!!!

Szevasztok cshajok :D

Nem fogjatok elhinni de nem tudok belepni :? Gondolom azt kerdezitek,hogy a franca irok akkor :shock: hat ezt en sem tudom.Ramegyek a bnet oldalara en nem tudtam belepni a sajat jelszavammal ezert kertem ujat....azt aktivaltam es probaltam bejelentkezni de nem ment. :x Kertem egy ujat de azzal se ment.Igy irtam a bnet szerkesztoknek de mivel a freemail-emmel vgyok beregelve oda kuldik erre a freemail napok ota szaraxik valami szerverhiba van semmi uzenet nem jon at :twisted: Ugyhogy megvgyok love letoltottem a firefox-ot allitolag a freemail most azal muxik es feljottem a bnetre belepni nem tudtam de a lap aljan volt egy olyan iras hogy magvalaszolatlan uzeneteid megnezese es rakattintottam es a lap alja legurult es elojottek a leveleim meg ott tudok lepni erre arra...

De jelszot nem tudok valasztani belementem de kell a regi jelszo hozza ami persze bent van a freemail postafiokomban :twisted: Ugyhogy megvgyok loooveeee :evil: Na most ez nem a legkellemesebb igy hasznalni a bnetet mert az egesz teret az a bnet foglalja el ahova nem tudok belepni es a lap aljan egy ilyen kis fikarsznyi helyen van ez ahol betudok vgyis bevgyok valahogy jelentve mert nem en leptem be...

Nem oldhatnank meg ezt valahogy?Azt sem tudom feltudok-e jonni meg egyszer ide...van egy masik email cimem bridget0801@hotmail.com azaz ugyanaz mint a freemail csak ez hotmail.Nem lehetne,hogy erre irjatok amig nem sikerul tisztazni a dolgokat?Nem tudom igy hasznalni a bnetet :? Mindjert irok nektek akkor is egy emailt!Hogy lassatok en vgyok az en nem valami hekker :wink:

Oldjuk mar meg ezt valahogy :roll:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kedves Szerkesztők!

Szeretnélek megkérni Benneteket, hogy szíveskedjetek törölni a Fogamzás témakörön belül indított "!!! Nyári gyermekfelügyelet elfoglalt szülőknek !!! " c. topikot, már nem aktuális annak tartalma.

Köszönettel,
Csibuc
Vendég
 


Koszonom sikeresen beleptem es jelszot modositottam :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Üdv!

Megint ömlenek a SPAM-ek. Most dawndoyle a tettes.
Már több tucat topikot nyitott.
 
 


Kedves Szerkesztők!

Sajnos pár napja nem töltődik be a gépemen az oldal alsó része. A felső rész bejön, aztán töltődik-töltődik, de mégsem látom, akárhányszor frissítem az oldalt.
Nem tudom mi lehet a probléma, esetleg megnéznétek?

Segítségetek előre is köszönöm.

üdv,

Huszilvia

 


Kedves Szerkesztők!

Tudom nem ez a legfontosabb, főleg az iszap áradat után, de szeretnélek arra megkérni benneteket, hogy az IPFONE-ról is lehessen a topikokhoz hozzászólni. A legutóbbi frissítés vagy változtatásnál történt valami és már nem jelenik meg az előnézet és elküld ikon a szövegablak alatt és nem tudom elküldeni üzenetemet.

Előre is köszönöm.

Jó munkát

Üdvözlettel,
Kemse

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Szia Kemse, megnézzük, hogy mi történhetett. Te mikortól tapasztaltad a változást?

apa
apa
 
 


Kedves Szerkesztők!

Profilomban szeretnék módosítani (másik vonalzót tenni), de a rendszer nem engedi. Folyamatosan azt írja ki, hogy érvénytelen emil-cím, és a jelszó nem egyezik az adatbázisban találhatóval :roll: :roll: :roll: :roll:
Vendég
 


Szia Andi, a napokban egységesítettük a Babanet regisztrációs adatbázisait, így előfordulhatnak zavarok... azt oldottuk meg, hogy egy regisztrációval tudjátok használni a jövőben az összes eszközt, a Társalgót, a chatet, az Albumokat, a Piacteret, a komentelést a cikkeknél és az új szolgáltatást a Bloghouse-t, ahol blogokat indíthattok...
Ha valami nem működik, akkor az a kérésünk, hogy jelezzétek nekünk a szerkeszto@babanet.hu mailcímen.

Köszönjük a türelmeteket,

apa :)
apa
 
 


Fontos infó!

ha valakinek van a Társalgóban regisztrációja, akkor azzal minden szolgáltatást tud használni.

Ha valakinek a többi szolgáltatás valamelyikében van regisztrációja, akkor amennyiben nincs névütközés, akkor minden szolgáltatáshoz jó a regje.

Amennyiben a felhasználónak több regisztrációja is volt, akkor a társasgósat tudja használni a jövőben mindenhol.

apa :)
apa
 
 


Kedves Apa!

Szertnélek megkérni, hogy a Lakóhely szerint, Szegedi anyukák, babák, kismamák topic október 19.-i három hozzászólásomat légyszíves töröld.
Sajnos egy ismerősöm, az iwiwen továbbított üzenetéről kiderült, hogy HOAX.:( Szomorú, hogy van aki ilyennel szórakozik...:(:(
Pedig én tényleg segíteni akartam.Nem akarom, hogy most emiatt mások is becsapódjanak.

Köszönöm:
Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
 
 


Kedves Apa!

Nem tudom sajnos hogy mikor lehetett ez pontosan valamikor szeptemberben szerintem. A telefonról írtam az üzenetet, elég sokat, mert a géphez nem jutottam hozzá, majd először ideges lettem, majd emailbe elmentettem és onnan már a nagy gépről amikor odafértem bemásoltam :lol: De szeretném ha ez változna, jelen pillanatban még nem tudom a telefon ebből a szempontból használni a babaneten csak olvasásra. :(

Üdvözlettel,
Kemse

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Kedves Apa!

szeptember 17-én már tuti nem volta telefonról küldhető hozzászólás a topikhoz.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Kedves Apa,Dia!

Remélem majd olvassátok az üzimet és segítettek Nekem!
A társalgó Verys topicból lécci töröljétek kikka hozzászólását,mert reklámozza a gyógyszereket!!Nem szeretném,ha emiatt szünne meg a topic stb.

Előre is köszönöm!!

Kép
 
 


Kedves Apa!

Nekem fontos lenne, hogy az Iphoneról tudjak üzenetet küldeni a babanetre, de még nem változtt semmi a beállításoknál.

Köszi
Kemse

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Kedves Szerkesztők!

Hogyan lehet szerkeszteni a fotóalbumban a képeket (feltöltés, sorrend, stb.)? Beléptem két felhasználónevemmel és jelszavammal is, de egyikkel sem szerkeszthetők az albumok, legalábbis nem látok erre módot. Lehet, hogy egy harmadik felhasználónévvel készítettem az albumokat, amire már nem is emlékszem (5-6 év is eltelt már), és ezért nem is tudok új jelszót kérni hozzá. Mi a teendő ebben az esetben?

Előre is köszönöm a választ, nagyon szeretnék hozzáférni a saját albumjaimhoz (5 db van fent!), biztos van valami mód erre, hiszen így még törölni sem fogom tudni őket soha az életben!!!

Köszönöm
 


Kedves Apa!

Azóta is várom a választ a fenti kérdésemre!

Üdvözlöm
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet: