Új privát üzeneted érkezett!

Tonti!

Rendben, várom.:) És remélem, még jobb vége lesz.:)

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Kedves Szerkesztők.

Ezt az üzenetet ír
 


Sziasztok!

Légyszi töröljétek a Szülészetek alatt a Free swinger video party topicot.

Köszi!

 
 

 
 

Szia Kata, köszi, hogy szóltál, töröltük!
apa
apa
 
 


Sziasztok!

Szeretném kérni, hogy a várandóság részlegen a ! 1 segítség pelenka lista (érdemes benézni) topikot, vagy legalábbis a nyitó hozzászólásomból a táblázatot szíveskedjetek törölni.

Nem azért güzültem, gyűjtögettem időt és energiát nem kímélve, hogy mások lefikázzák a munkám, kicikizzenek a hátam mögött stb stb stb.
Sajnos többször is belefutottam (talán az én hibám a segíteni akarás holott megvan a magam baja), hogy hazugnak, csalónak neveznek, a hátam mögött kinevetnek öntelt magukat anyaistennőnek tartó nők. :(

További minden jót.
 


Sziasztok!

Apa,egy kérdés lenne,ilyen felhasználókat nem lehetne törölni?

inci26 írta:nyulasz te meg álj szóba anyikáddal és pusztulj rolam te majo nem is szoltam hozzád köcsög buzi mit patogsz :?: :D :D :D :D csipa pisi :?: :?:


A fogamzás,beültetés elötti,utáni érzések fórumon zavarta meg egy kicsit a nyugis légkört...

Köszönöm,nyulasz.
Vendég
 


Még egy kis ízelítő:

inci26 írta:te nyul nekem egy szotár neked meg egy F A S Z A SZÁDBA,HAJNINAK SE ÁRTANA :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


inci26 írta:Kép



Szánalmas...
Vendég
 


ismét sok topik van, ahova 2008óta nem irtak...az inditó is törölte magát

ezek mikor kerülnek törlésre???



Szilvi!

Meglévő topikokat nem törlünk.

Nyulasz!

Már intézkedtünk.:)

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Én is ezt akartam pedig kérdezni :-(
Van olyan ahova már 2004 vagy még korább óta nem írtak...Minek ilyen sokat megtartani? Csak elvész az ember lánya amikor keres valamit, nem beszélve arról hogy sok topic csupán ilyen-olyan hirdetésből áll amik már rég lejártak...
Vendég
 


Dia,köszönjük :D
Vendég
 


Szia!

A 2006. őszi babák mamáinak receptjei c. topicot keresem, nem tudod, hol találom??? Itt a karácsony, és nincsenek meg a recik :/

Ildi
Kép
Kép
Kép
 
 



[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Szió!

Valami új design lett? Nem tudnátok visszaállítani?
Mert apróbbak a betűk, össze van minden tolva, fele monitor üres.
Valamit csináljatok, mert ez így nem jó...vagy csak valami hiba van a rendszerben?
Köszi!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Szia betty,
elkezdődött a Babanet új arculatának bevezetése...a Társalgó is új keretbe került, de vannak új nagyon praktikus funkciók is, mint a kedvenc topikok, a rendezés időrendben, vagy abc rendben. Most még próbáljukcsiszolni a dolgokat. Nagyon fontos, hogy jelezzétek nekünk, ha valami nem működik. bízunk abban, hogy gyorsan megszokja a közösség az új arculatot és funkciókat!
A megjelenítés méretén a Ctrl lenyomásával és közben a plusz-minusz gombokkal tudsz!:)
apa :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára apa 2009.12.13 12:50-kor.
apa
 
 


Betty, nézd meg lécci, hogy az új hozzászólás ablakban a betűméretnél nálad milyen beállítás szerepel. Esetleg próbáld meg megváltoztatni is.

És kérlek, az aláírásodban a pingvinek elé tegyél egy space-t.:)

Közben mi is nézzük a dolgot erről az oldalról...

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Köszi a válaszokat :)

A betűméret normálon van.
Egyébként jók lesznek az új opciók, csak meg kell őket szokni :wink:
Most felnagyítottam az egész képernyőt, így talán jó lesz...
Köszönöm!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Betty, akkor kutakodunk azért tovább, remélhetőleg holnapra okosabbak leszünk a betűidet illetően.:)

Úgy gondoltuk, hasznosak lesznek azok az új opciók. És még számtalan új dolog van az oldalon, érdemes felfedezni őket.:)

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

A kedvenc topikon belül nem tervezitek, hogy kiírjátok az utolsó hozzászólót? Vagy legalább az utolsó hsz dátumát?

Illetve nekem így a topik legelső oldalát nyitja meg. Van rá lehetőség, hogy az aktuális oldalra menjen?

Köszi!

KépKép
 
 


Kora, megnézzük, jó?

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


jÓ REGGELT!

már megszoktam az új arcolatot :)
viszont ha privát üzenet jön nem lehetne a régihez hasonló funkciót (1 privát üzeneted van) valahogy csinálni? kisablak nekem nem ugrik fel,életem párja úgy állította be a gépet :)
Vera

KépKép
 
 


viranka, utána nézünk!

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


sziasztok,én azt vettem észre,hogyha valakinek rákatt a pü-re akkor csak egy pillantra írja ki a nevét,utána már nem és újra be kell írnom....ha nem írom be akkor nincs címzett.

köszi!

 


A betű méret.....csak a színnel illetve vastagsággal kiemelt betűk mennek össze....
kedvenc topik.....ha rákatt nincs benne topik..hogy tehetek egy topikot kedvencé???

 


ja bocs és még valami,én is kérném a privi kiemelését ha jött,mint régen,mert nekem is blokkolva vannak a felugró ablakok...köszi

 


+eszembe jutott vmi :)
nem lehetne egyszerre több embernek pü-t küldeni,mint az email-nél?

KépKép
 
 


Lányok, továbbítottam a kívánságokat.

Viranka, a te kérésedet is.

Még nem tudom, hogy mi lesz belőle, az biztos, hogy a privikijelzős dologra lesz valamilyen megoldás.

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Köszi Dia! :P

KépKép
 
 


Sziasztok!

Kicsit még szokatlan,remélem elmúlik.

Nekem nagyon hiányzik,hogy a most már jobb oldali reklámokat el tudjam tüntetni a társalgó megnagyításával.Engem zavar,hogy keskeny az a rész,amit használok.
Tudom,reklámok kellenek,de ha lehet,akkor lehessen megint kiszélesíteni a társalgót.

Az új funkciók,amik a lap tetején vannak,azokat nem lehet másképp,vagy lent elhelyezni??
üdv.:
Andi

Kép
 
 


Sziasztok!

Előszöris gratulálok ehhez az oldalhoz, nekem nagyon sokat jelent, valamelyikőnk a topicban úgy fogalmazta meg: "nappal Ti vagytok a családom" - szóval köszönöm. :)

Engedjetek meg azonban az új arculattal kapcsolatban néhány építő kritikát is. :wink:

Kellett pár nap, hogy rájöjjek, mit nem szeretek az új arculatban:

1. minden oldalnyitáskor azonnal görgetnem kell, mert olyan funkciók foglalják el a tetejét, amit sokkal ritkábban használok, mint a topic hsz-einek olvasását vagy hsz írását, szóval ez kissé zavar, hogy azonnal görgetéssel kell, indítsak.
2. a vastagított betűk nem olyan jól láthatóak, mint korábban (lehet, hogy kisebbek lettek?)
3. én is tudom, hogy fontos a reklám, mert ugye az biztosítja a működést, de valamilyen megoldás jó lenne arra, hogy a megnyitás ugyan legyenlehetőségem kiszélesíteni a topicban használt sávot, mert jelenleg az oldal cc. 2/3-át foglalja csak el, az 1/3 üres.

Köszönöm a munkátokat.

Üdv.
Móni

KépKép
KépKép
 
 


Kedves szerkesztők!

Ha már felajánlottátok élnék én is a lehetőséggel, hogy elmondjam észrevételeimet, illetve éltem volna már fél órája is, de... és akkor a két probléma amit észrevettem.

1, Be voltam jelentkezve és a fórumhoz hozzá akartam szólni de a lap alján kb. fél órán kersztül bármit csináltam nem jelent meg az "üzenet ablak" hanem a lap teteje ismétlődött, ..." Van privid, bejelentkezés....." Nem tudom érthető e.

2, Néhányszor előfordult, hogy az előttem szólót akartam idézni az ő hozzászólásában ehhez az "idézet " gomra kattintva kilépett a topik-ból, a főcímekhez...

Egyébként nagyon jó ez a hely, nagyon szeretem, sok barátra leltem itt :D

Kép
 
 


Sziasztok!

Látom már írtak néhányan, új arculat ügben..van néhány dolog,ami egyáltalán nem működik.
Privát üzenet gondok:
Rákatt a névre ,nem írja be..akkor kikeresem, megírom az üzenetet és azt írja, nincs ilyen felhasználó..Szóval az új arculat óta, csak annak tudok privát üzenetet küldeni, akitől előzőleg kaptam és akkor oda-vissza írogathatunk, de másnak nem.

Megjelenés gondok:
Igen, jó lenne, ha a társalgó kiszélesíthető lenne a reklámok rovására..ha blokkolom a képeket internetbeállítással, akkor nem jelennek meg a vonalzók é avatarok sem.És mivel ilyen keskeny, ezért a rövid vonalzók sem férnek el egymás mellett.
(esetleg meg tudnátok mondani ,hogy a kódból mit vehetek ki, ahhoz ,hogy egymás mellé tegye ezt a két vonalzómat??Első nap még sikerült, aztán betette egymás alá és nem így szeretném..)
Másik:
A topikokban eddig a lap alja az utolsó hsz volt, most meg a nagy üres fehér semmi..így amikor olvasok, akkor le kell görgetnem minden hsz-t, nem lehet a végére ugrani.

Meg a színes illetve kiemelt betűk, de látom ezt már más is írta.

Szóval remélem, hogy lassan kialakul, eddig a régi több testhosszal vezet...

Előre is köszi:Tünde

KépKépKép
 
 


Bocsesz, én is jövök még 1-2 észrevétellel, remélem nem bánjátok, és nem unjátok :)

Az egyik, hogy egy idő után, mikor nem nyúlok hozzá, kidob a rendszerből....de ezzel nincs semmi gond, a régi is ilyen volt, csakhogy mikor vissza akarok jelentkezni, akkor nem enged, hanem be kell az egész bnetet zárni, és újra kinyitni...
A másik, hogy ilyenkor nem jelennek úgy meg a hsz.-ok, mint a régiben, úgy értem, hogy én pl. több helyre írok, és mindig a topic előtt ott volt a new felirat, ha közben írt valaki...de ilyenkor egyiken sincs ilyen, és győzöm kibogarászni, hova írtak újat....remélem érthető, amit írtam :wink:
A harmadik csak egy kérdés lenne: Ha már ilyen új arculat van, meg minden, azon nem gondolkodtatok, hogy esetleg új smileykat is raktok fel :?:
Mert sokak szerint jó lenne....és sztem is :wink:

Köszike :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Köszönjük az eddigi észrevételeket!

Betty, milyen smiley-kra gondoltál?:)

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Amik itt vannak bal oldalt :lol:
:wink: :arrow: ezekre :lol:
Vagy ezt nem lehet bővíteni :?:
Remélem még nincs velünk tele az a bizonyos testrészetek :!: :D

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Sziasztok!

Szeretném kérdezni,hogy vajon a felhasználónevem meg tudom változtatni vhogy??

előre is köszi

B.B.
 
 


töröltem
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anyko 2010.01.15 15:12-kor.

Kép

KépKép
 
 


Helló!

Van egy parányi problémám, mégpedig az, hogy írom a hozzászólásomat, majd szeretném szebbé, feltűnőbbé varázsolni, ezáltal kijelölöm a megfelelő szövegrészt, majd betűszínt választok, pl. pirosat, és a nagy betűméretet, s láss csodát, nem működik, mert vagy csak piros lesz a szöveg, de normál méret marad, vagy csak nagyméretű, viszont fekete színű lesz a szöveg, attól függően, melyik funkciót választom ki először. Remélem, érthető a gondom!
Nem tudom, ez csak nálam nem működik megfelelően, vagy másnál sem, de szeretném, ha olyan lenne, mint régen, pikpakkra mássá varázsoltam az írásomat ezekkel a funkciókkal!

Köszönöm, ha utánajár az illetékes, mert azért kissé bosszant a dolog. 8)

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl


Sziasztok!

Az lenne a kérésem, h az általam anno nyitott ***Babaproject 2009*** c. topikot zárjuk be, ha lehet.
Aktualitását vesztette és megnyílt már a 2010-es is.

Köszi! Kép

 


Sziasztok!
csatlakozom Esthajnalcsillaghoz :)
miért nem lehet vastag színes és nagy betűvel írni egyszerre? régen ez nem volt gond :roll:

KépKép
 
 


Kedves Dia és apa!

Úgy látom, sokan megelőztek. Az elmúlt napokban én is sorban ugyanazok miatt bosszankodtam a babanetet megnyitva, mint amiket itt az utóbbi két oldalon hosszan felsoroltak a többiek.
És nekem is sokkal szimpatikusabb volt a régi formája.

Aarnika
 
 


És ha lehet egy tartalmi észrevételem is:
nem tudom,hogy a jobb oldalon levő cikk-ajánlók kinek a hatáskörébe tartoznak (ki választja ki, hogy mi kerüljön fel, és honnan kerülnek oda a cikkek)
lehet, hogy nem nektek kellene ezt címeznem... (?)
(nagyon ritkán találok azon a helyen valóban hiteles és értékes tartalmat, de az alábbi, most különösen felháborított)
Egészségesebb az árvaház
Az árvaházban lakó gyerekek ugyanolyan jól vagy még jobban boldogulnak, mint családi otthonban nevelkedő társaik, állítja egy tanulmány, melyet a Duke University készített és több mint 3000 gyermek sorsát követte nyomon öt ázsiai és afrikai országba...

Itt, Európa csücskén egy ilyen szöveg nagyon bántja a szememet. Az egész cikket elolvasva sem tűnik autentikusnak a dolog, mert az "utcánál" talán valóban jobb egy intézet, de a cikk így fogalmaz: "Az árvaházban lakó gyerekek [...] jobban boldogulnak, mint családi otthonban nevelkedő társaik".
A cikkajánlóban levő - fentebb idézett - kiemelés pedig végképp ellentmond minden józan pszichológiai érzéknek. És sokan csak ezt, az ajánló szövegét olvassák el, nem kattintanak rá az egész cikkre.
Egy ilyen - nagy látogatottságú - fórum felelősséget ró a működtetőire. Még akkor is, ha ma már nem mindannyian vesszük annyira komolyan a médiában hallott/olvasott információkat, mint mondjuk harminc évvel ezelőtt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára aarnika 2010.01.15 21:28-kor.

Aarnika
 
 


Sziasztok!

nem vagyok biztos benne,hogy olvassátok,mostanában nem sok reakció van..de ez a macireklám most komoly?????hogy minden frissítéskor nyekereg?????????ez :twisted: :twisted:

KépKépKép
 
 


Szia Tünci, az alapbeállítása a macis reklámnak olyan, hogy csak első lejátszáskor hangos, utána hang nélkül kéne, hogy induljon... Nálad minden új oldalnál hangosan kezdi lejátszani?
apa
apa
 
 


Apa!

Kérlek töröld az alábbiakat: Keres - kínál, Ikrek: 2008. október 31. péntek, 4 db hírdetés: 21:39, 21:41, 21:42, 21:45 - kor feladottakat.
Köszönöm szépen!

Üdv: solya70

 
 


Szia Apa,igen,minden frissítés után ki kell kapcsolni a hangot..először a frász jött rám... :roll: kikapcsoltam a gépen,de remélem sikerül "lelőni" macikát...

KépKépKép
 
 


Köszönjük :)

KépKép
 
 


töröltem
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anyko 2010.01.15 15:12-kor.

Kép

KépKép
 
 


Anikó!

Írj egy levelet lécci ide: szerkeszto@babanet.hu

Köszi:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Szia Dia!

Már sikerült beszélnep apával. Köszönöm szépen.
Anikó

Kép

KépKép
 
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet: