Új privát üzeneted érkezett!

Csilla Liesel mobil teelefon száma ott van a babakocsi topicban
bigacsiga
 


Szia, Gabi!
Nem lehetne valamit tenni azzal a sok névtelennel, akik rosszindulatúan csak egy-egy kis beszólásig engedik el magukat, vagy egész topicokat mérgeznek meg??? (Tisztelet a kivételnek). Leülök babanetezni, és folyton ilyenekbe botlok! Van olyan topic, ami már átment névtelen - babanetezők harcává!
Puszi: Viráganya
Viráganya
 


Szia Gabi!

Emlékszem volt egy honlap Gabókuckója vagy valami ilyesmi volt a neve. Ha tudod kérlek írd meg.

Előre is köszi.

Erzsi
Erzsi
 

 
 

Erzsi, Gabó kuckójának a címe: [url=http://krea.bke.hu/~gabo" TARGET="_top]http://krea.bke.hu/~gabo[/url]

Viráganya, ez nehéz kérdés. Melyik ez a topic?
Nagyon nem szívesen cenzúráznék, idovel sem bírnám, de ha nagyon tarthatatlan a helyzet, ki fogom szedni azokat, amelyek nyilvánvalóan a többiek társalgását akarják elrontani.
Gabi
szerk
 


Köszönöm

Erzsi
Erzsi
 


Szia Gabi!
Azt szeretném kérdezni, hogy mi van a chat-tel, napok óta nincs fenn senki?! Hiányoznak a lányok!
Ha tudsz valamit kérlek írd meg emilemre:
bruer@freemail.hu
Köszi:Tuszi
Névtelen
 


Tuszi, a logfile szerintsokan beléptek a chatbe. Lehet, hogy pont olyan pillantban léptél be , amikor más nem volt. Szóval a logfile szerint szokásosak voltak az elmúlt napok.
Gabi
szerk
 


Kedves Gabi!

Megprobaltam topicokbol ossze gyujteni neked, kik is szultek meg babanetes csaladok kozul. Remelem jol sikerult azonositanom neveket.

Pankamama PAnka 02.13-án éjjel 11:41-kor

Zsófi Zsuzsanna (29) (zzss) ha jol azonositom be februar 18 korul szult, de talan idetalal es pontositja datumot

Marschalekné Görög Orsolya, Orsi (24) február 3-án éjszaka 1 óra 55 perckor (a 37. héten) Jázmin.

Emese (Mse)február 28-án reggel 7:02-kor megszületett lányom, Anett, Tünde.

Bajtek Friderika , Gábor Jánosnak marcius 2.

Remelem semmit nem kevertem ossze es senki nem haragszik meg buzgosagomert
Hajnalka
napocska (napocska)
 


Hajnalka, én nagyon szépen köszönöm, és biztosan a többiek is. És mindenkinek sok-sok szeretettel gratulálok.
Gabi
szerk
 


Kedves Gabi!
Remélem nem haragszol, hogy ide írok, én is csak egy "névtelen" vagyok egyelõre. A Kölökneten jártam és a számolásról olvasottak nem egészen felelnek meg a valóságnak. Diszkalkuliával foglakozom, így jártas vagyok a témában. Csak azért szólok, hogyha másoknak is feltûnik esetleg ne legyen gond. A számolás és a számláls fogalmak nem egyeznek. Az iskolába kerülõ gyerekek tízes, max. húszas számkören tudnak számolni, számlálni valóban számolhatnak 100-as körben. A számfogalom kialakulása késõbbre datálható, mint a szálálási képesség.
Elnézést, hogy "kötözködöm" remélem én nem esem a babaneten névtelenül bajt okozók kategóriájába, igazán a segíteni akarás vezérelt.
Ha tudok esetleg a diszek témájában segíteni, szívesen megteszem akár irodalomjegyzék összeállításával is.
Szia: Imola
imola@csomalin.elte.hu
Névtelen
 


Kedves Imola!
Én biztosan nem kötözködésnek, hanem segíteni akarásnak tekintem, és gondolom így lesz ezzel a kölöknet szerkesztője is. Az észrevételedet eljuttatom hozzá és köszönöm.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi!
Azért kereslek, mert a csajok a chat-en azt mondták, hogy toled kell kérni a társalgóhoz jelszavat. Szóval szeretnék kérni, hogy ne csak névtelenül tudjak írni hozzászólást.
A válaszodat egyébként köszönöm a chat-tel kapcsolatban, valóban az történt amit mondtál, hogy éppen mindig rosszkor léptem fel a chat-re és éppen nem volt ott senki.
Várom a válaszod:Tuszi
Bruer@freemail.hu
Névtelen
 


Kedves Gabi!
A köszi az emilt, szívesen!!!
Imola
ui.: Én is kaphatok jelszót?
Névtelen
 


Szia Gabi!

Ezek az ékezetes betük szörnyűek. Kérlek ha van időd próbálj valamit csinálni, vagy már van megoldás?

Erzsi
Erzsi
 


Lányok, küldjétek el e-mailben milegyen az azonosító és a jelszó.
Imola, köszönöm és akkor várom.
Erzsi, szerintem is szörnyû, csak nem értek hozzá. Most kiderül, hogy jó-e: a Nézeten belül a kódolást állítsd Közép-Európai (ISO)-ra. Ezután az õ, û -nek jól kell megjelenni. Ha most rossz lesz, akkor sajnos ez sem megoldás. Ezzel az állítgatással az a baj, hogy mindig elfelejtem.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi!
Régen nem jelentkeztem, bocsi, de még mindig nincs otthon netünk, ellenben van egy 11 hónapos vietnámi "kisfiunk" akire vigyázok a hét minden napján!Pénzkereseti célból.De nem ezt akartam írni...Kérlek a babanetes családok közt pontosíts: a következõ babánk 2001.06.21-ére várható és kislány. Illetve kérlek írd ki az E-mail-emet: szegoa@operamail.com
A másik kérésem: hirdettem, hogy vennék testvérbabakocsit (keres-kinálban testvérbabakocsi néven) de már nem aktuális, ha lehet töröld.
Nagyon köszönöm!!!
Különben nagyon jól vagyunk, csak a 2 gyerek együtt kicsit fárasztó.A pocaklakó már 26 hetes.
Szia: Szegõ Anna
Anna
 


Szia Gabi!

Ne haragudj, ha rossz helyre írok!
Március 16-án megszületett a kisfiam. A neve: Kájusz, 3250 gramm és 55 cm.

Üdvözlet a boldog mamától: Dávid Enikõ
Enikõ
 


Enikõ,köszönöm az értesítést. Szeretettel gratulálok, és sok-sok örömet kívánok a kisfiadban.
Gabi
szerk
 


Kedves Gabi!
Még nem volt idõm összeállítani az anyagot, de igyekszem!
Más: valahol olvastam egy homeopátiával gyógyító nõgyógyászról itt a Babaneten. Napok óta újra olvasok minden topicot és nem találom. Ilyenkor mit célszerû csinálni? Sajnos azt sem tudom, hogy melyik topicban voltKép
Köszi:
Imola
Névtelen
 


Imola Pszichoanalizises babak topicban olvastad
ez a link oda vezet

[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/275/377.html?2000November12vasrnap0445du" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/275/377.html?2000November12vasrnap0445du[/url]#POST13033

Hajnalka

ui: leveled megkaptam imola holnap megy a valasz
napocska (napocska)
 


Kedves Napocska!
Köszönöm szépen! Nagyon!
Imola
Névtelen
 


Kedves Gabi!

Légyszives javítsd a nevem a Babanetes családoknál, ugyanis szombaton volt az esküvőnk.
Mostantól Ónodiné Körmendi Edit vagyok.

Köszi!

Mamacica
Mamacica
 


Napocska, olyan jó hogy vagy, kösz.
Imola, próbáld meg a keresést, (bal oldalon), és az üzenet szövegében kell keresni. Kipróbáltam a homeo -t, és meglepõdtem, milyen sokszor elõfordul. Ha topicot keresel, akkor a tárgysort kell választani és abban keresni.
Mamacica, gratulálok!
Gabi
szerk
 


Gabi!

A próbaterület úgy indul, hogy hetente törölve van. Ezzel együtt egy csomó minden benne van, hosszú percek míg bejönnek az egyhónapos fotó kísérletek, és aztán mire kipróbálja az ember, amit akart, meg kell várja újra. Szerintem ráférne már egy takarítás!

Ildi
Pethes Ildikó
 


Szomorú vagyok, egy ideje chatelgetek és úgy 3 hete szinte csak pár mp-re látni a képernyön megjelenö sorokat. A frissités 7mp-re van már állitva de igysem jobb. Telenyomja a memoriát és eltünik az irósáv , eddig ilyen nem volt! Bármi más akár több órán át is nézhetö! Itt fél óra után ledob! A férj ebbe szakzseni, de nem talált megoldást. Már "ujrarakta" az egész gépet de igysem lett jobb. Más is jár hasonlo cipöben.

Tanácstalan vagyok, van orvosság erre?

Jelszó és azonositö ugyben megy emil. Köszi: Zsebi
imelinda@mailbox.hu
Névtelen
 


Kedves Zsebi!
Eddig más ugyan még nem jelezte, hogy mostanában rosszabb a chat, de az alapprobléma az, hogy a chat kapacitása kezd kicsi lenni. Sajnos ezzel kapcsolatban nem tudok gyors változást ígérni, csak jelezni tudom, hogy van ez a gond. A chatbõl való kidobás korábban is elõfordult, azt hiszem, a hálózat leterheltségétõl és a kapcsolat minõségétõl függ. Nem próbálod meg nagyobbra venni a frissítési idõt? Nekem még a 7 mp is elég alacsonynak tûnik. Ne haragudj, nem tudok okosabbat írni, jelzem a dolgot.
Gabi
szerk
 


30 mp- röl fokozatossan vettük le a frissitést , itt kezdett láthatóvá, folyamatossan olvashatóvá válni a lap. Kösz Zsebi
Névtelen
 


Szia Gabi !

Nekem is ez a gondom, ezerszer kidob, hosszú perceket kell várnom mire egyáltalán elküldi a szöveget.
Na meg sokáig teljesen fehér a képernyő, nem látható a szöveg egyáltalán. Nálam 30 mp-re van állítva. Régebben nem volt ilyen problémám. De Zsebivel nem vagyunk egyedül, akik nem tudunk rendesen chatelni.
Kidob és utána sokáig vissza sem enged.

Remélem sikerül valamit csinálni, hogy jobb legyen.

Köszi,
Szia

Szilvy
Szilvy
 


Szia Gabi!

Lehet, hogy az agyam nem képes befogadni az infot, de képtelen vagyok felrakni egy képet a fényképtárba.Megírnád nekem úgy jól szájbarágósan, hogy pontosan hogy kell? Ha gondolod, lehet e-mail is, de ide is visszanézek majd. Nagyon szépen köszönöm elore is: Rita
soltprint@matavnet.hu
ritasol
 


Megy levélben.
Gabi
szerk
 


Ritasol!

Írtam neked, de matavnetrol visszajött a leveled.
Beírom ide mégegyszer.

Nézd meg a képemet amit alád raktam fel.

a hozzászólás rovatba ezt írtam be:

Születésnap
Kép
Donát 4 éves, Dominik 1 éves

és elküldtem a levelet.

Megjelenik egy másik ablak ide kell beírni azt az útvonalat ahol a kép van a saját gépeden, a feltöltés gombot megnyomni és várni, várni, várni.
És kész.

Így nekem az elso és a harmadik sor szöveg lett, a középso a kép és a Donát az csak egy utalás, hogy a Donát képe. Ide gyakorlatilag bármit lehet írni, de üresen is lehet hagyni.

Mégegy fontos dolog a kép méretét le kell kicsinyiteni és úgy kell elmenteni különben olyan nagy lesz mint az enyém. Én elfelejtettem.

Szia

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Ritasol!

Írtam neked, de matavnetrol visszajött a leveled.
Beírom ide mégegyszer.

Nézd meg a képemet amit alád raktam fel.

a hozzászólás rovatba ezt írtam be:

"Születésnap"
"Kép"
"Donát 4 éves, Dominik 1 éves"

és elküldtem a levelet.
(A macskaköröm nem kll itt csak azért írtam be, hogy eltudjam küldeni, különben kéri a kép helyét.)
Megjelenik egy másik ablak ide kell beírni azt az útvonalat ahol a kép van a saját gépeden, a feltöltés gombot megnyomni és várni, várni, várni.
És kész.

Így nekem az elso és a harmadik sor szöveg lett, a középso a kép és a Donát az csak egy utalás, hogy a Donát képe. Ide gyakorlatilag bármit lehet írni, de üresen is lehet hagyni.

Mégegy fontos dolog a kép méretét le kell kicsinyiteni és úgy kell elmenteni különben olyan nagy lesz mint az enyém. Én elfelejtettem.

Szia

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Kata kösz a segítséget, Rita nem tudom megkaptad-e a levelet, de ha még gond van, küldd el a képet.
Gabi
szerk
 


haliho!

egy keresem / kerdesem lenne! tud valaki ajanlani baba szuletese alkalomhoz illo idezetet bolcsesseget, ezek gyujtemenyet?
Aki tud, az irjon nekem a: stenya@mailbox.hu -ra
Nagyon koszonom!
Névtelen
 


Ezen a címen http://www.szules.hu/idezetek.shtml
találhatsz egy gyüjteményt.
Gabi
szerk
 


Szia GAbi!
A kérdésem az lenne, hogy miért nem lehet topic címekre is rákeresni? Egyszer a jól emlékszem már fordult vki hozzád ezzel a problémával, ha jól rémlik neki azt válaszoltad, ott a fa nézet. De akkor még teljes fa nézet volt, vagyis az egész társalgó témája egy hosszú-hosszú fa nézetben jelent meg. Ezen mégis könnyen meg lehetett találni az adott témát, míg a mostani fa nézetben nem nagyon. A legjobb lenne azonban, ha a topicot a címével tudnánk megkeresni. Lehet ezen változtatni?
üdv
Zsóka
zsóka (zsók
 


Szia szerkeztö!
Szeretném megtudni hogy a proba területen lévö kis ábrákat figurákat hogyan tudnám én is használni

Köszönöm a segitséret Névtelen
Névtelen
 


Kedves szerkesztő !

Már délután óta próbálkozom, de nem sikerül magam regisztráltatni nálatok, és nem szeretnék a névtelenség homályába burkolózni... Névtelenül ugyanis sikerül.
Miért van ez így , segíts, mert szükségem lenne a többi levelező segítségére !
Köszi ! Zsuzsa
Névtelen
 


Zsóka, lehet keresni topic névre. A keresésnél arra, hogy hol kell keresni, azt kell megadni, hogy a tárgysorban.
Zsuzsa, regisztrálni e pillanatban csak rajtam keresztül lehet, tehát küldd el e-mailben az azonosítót és jelszót.
A kis ábrákat soha nem próbáltam, utána nézek, ha addig nem segít egy nálam okosabb.
Gabi
szerk
 


Szia GAbi,
nagyon köszönöm!
Zsóka
zsóka (zsók
 


Kedves szerkesztő !

Akkor talán megkérlek az ünnepélyes regisztrálási ceremónia lebonyolítására 4
Az azonosító: Eszter ( vagy: Eszti, Tücsök, Tücse)
Jelszó: juharos
Előre is köszi, és kérlek, értesíts, ha már regisztrálhatom magam, és persze milyen néven.
Köszi:Zsuzsa
Névtelen
 


Zsuzsa, én már regisztráltalak téged, csak nem tudtam, hogy te vagy a Juharos név mögött.
(Azt hiszem küldtem is egy üzenetet, legalábbis szoktam). Viszont pont fordítva van: tehát az azonosító a juharos és már nem emlékszem pontosan mi a jelszó (amit a levélben kértél).
Most hogy így nyilvánosságra került,kérlek egy e-mailben írd meg, hogy most melyik legyen az azonosító és melyik a jelszó. És valamit változtass rajta, nem szokás ugyan a babaneten, de nem lenne jó, ha valaki visszaélne az adataiddal.
Gabi
szerk
 


Gabi

Megint eszembe jutott valami vagyis 2 valami
1 Nem-e lehetne megoldani hogy peldaul naponta Chat-es regisztraciot atrakjatok tarsalgos user adatbazisba is.
vagy
2 Késziteni egy oldalt ahol a vegen megirjatok hogy x ora mulva elkulditek mailbe a sikeres regisztraciorol a vissza igazolast es utana ezt az oldalt a tarsalgo bal oldali framebe jol lathatoan betenni.

Egyre tobben vagyunk es egyre tobben nem olvassak el fooldalt es ha el is olvassak nem teljesen ertik , kinek es hova cimezzek a kerest.

Napocska
napocska (napocska)
 


Napocska, valóban jó lenne néhány fejlesztést megcsinálni a társalgóban és a chatben, de az a szomorú igazság, hogy nincs emberkapacitás, aki megcsinálja. A chat adatait automatikusan áttenni a társalgóba szerintem aggályos lenne, volt már olyan, hogy valaki kérte a regisztráció törlését.
A regisztrációról szoktam üzenet küldeni, persze lehet hogy volt már, hogy elfelejtettem.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi,
Lehetne csinálni egy újabb archív Fényképtárat? A mostani már nagyon hosszú, jó lenne egy újat nyitni. Nekem több mint 20 percig töltötte be a gépem, és sajnos nem is jelent meg minden fotó. pedig nagyon szerettem volna megnézni... Vagy az én gépemben van a hiba? A többi topicot rendben betölti, csak ezzel van a gond.
Talán a többi topicban is lehetne újabb archíyvokat csinálni, némelyik már jól "megnõtt".
Lesznek új Válogatások? A régiek nagyon jók voltak!
üdv
Zsóka
zsóka (zsók
 


Én már a gyerekeink topicban felvetettem, hogy mi lenne ha mindenki a saját nick-nevével nyitna egy könyvtárat a fényképek alatt és oda csak a saját fényképeit pakolja. Így az újak is megtudnák nézni az o régi fényképeit, mert most az a baj a régebben feltett képek elsülyednek elsikkadnak, mert mire letölti a gép lemegy a nap.

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Katának igaza van!!!! Nagyon jó ötlet! Meg lehetne csinálni!
Zsóka
zsóka (zsók
 


Az a problémám, hogy nem tudom hol lehetne regisztrálni magamat a fórumhoz. Nagyon zavar, hogy csak névtelenül tudok írni.
cory (cory@tar.hu)
Névtelen
 


Akkor a fényképek problémáját Kata megoldotta, ugye? De én azért ajánlgatom a babanetes családokat is a nyitóoldalról, mert ott is korlátlan számú képet fel lehet rakni, és egyszerre csak egy képet kell kivárni.
Zsóka, nem voltam biztos benne, hogy érdekes a válogatás, de örülök a biztatásnak és akkor a középtávú tervbe beveszek újabbakat.
Cory, küldd el nekem e-mailbn, hogy milyen azonosítóval és jelszóval vegyelek föl. Ahhoz, hogy az üzenetnél megjelenjen az e-mail címed, a regisztráláskor is meg kell adni, jelezd, ha ezt is szeretnéd.
Gabi
szerk
 


[color=#ff0000][b]

Részletek a Társalgó/Ismerjük meg egymást/Nyári babanetes találkozó topicban. Figyeljétek a helyszín miatt!

Pussz, Dorka

Ui: adjátok tovább minden babanetesnek
Dorka
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet: