Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Gabi!
Tudom, hogy a chat még javítgatás alatt van (kukacmatyi is meglátogat időnként bennünket :)),
a felsoroltakon kívül az a probléma, hogy néha eltűnik egy-egy mondat, hozzászólás. Ha épp nem meredek árgus szemmel a képernyőre (és mivel a chat egy kicsit lassú, mellette más oldalakat látogatok), akkor könnyen lemaradok egy-egy hozzászólásról. Azért pedig kár lenne!
Estéről estére egyre többen "csattogunk", köszi a lehetőséget! És mellesleg jó munkát kukacmatyinak!
üdv
Zsóka
Zsóka
 


utóirat:
Már régen akarok erről írni, csak elfelejtettem: a
"Válogatásokat" nem lehetne egy külön topicba tenni,
- Válogatások az eddigi hozzászólásokból
- szoptatás
- anyós-após
- stb.
?

Lehet, hogy nem túl jó ötlet... Tervezed még más topicokból hasonló válogatások összeállítását?
üdv
Zsóka
Zsóka
 


Kedves Gabriella!
Tutira benasagbol, de nem talalom a Csvegoban a gyerekdalokban az ARCHIV reszt, szoval a juliusi hozzaszolasokat, melyeket most vegre ki tudnek nyomtatni.
Mit csinalok rosszul? Hol keressem?
Erzsi
erzsi
 

 
 

Kedves Zsóka!
Tervezek még válogatást, csak eddig még nem volt rá időm (mert hogy soha se ez a legsűrgősebb).
Azért tettem ezeket a mostani helyükre, hogy hátha hozzászólásra inpirál valakit (nekem egy csomó minden eszembe jutott, mikor olvastam-szerkesztettem őket.)
Arra viszont gondoltam, hogy teljesen kiteszem őket a társalgóból, mert ez egy kicsit csökkentené a társalgó méretét és ezek a válogatások is könnyebben elérhetők lennének.
A chat meg remélem szép lassan javulgat.
Gabi
szerk
 


Kedves Gabi!

A chat már nagyon jól beindult, és ha a tetejére kérjük az utolsó hzzászólást, abszolút nem ugrál. Mi esti netezők kimondottan élvezzük a chat-et és minden este várjuk már egymást.
Köszi a lehetőséget.
Szióka
Magdi
Gallainé Magdi
 


Pethes Ildikónak!
Ildi, ha véletlenül ide tévedsz, üzenet van számodra, de nem tudom elküldeni, mert sehol nem találtam mailes hozzászólásodat.
Gabi
szerk
 


Mint babanet szerkesztő kaptam egy meghívást egy konferenciára, amelyen valami ilyen címmel fogok előadást tartani(rém izgulok), hogy Az internet mint információforrás szerepe a gyermekvállalásban. Úgy gondoltam felteszem ide az előadásom szövegét, végülis a babanet közös művünk. Ha van ötletetek, véleményetek a témával kapcsolatban és megosztjátok velem (vagy mindenkivel), az biztosan gazdagítaná és hitelesebbé tenné az előadást.
előadás

Néha kapok olyan levelet, amire nem tudok válaszolni. Olyan előfordulhat, hogy véletlenül elfelejtek válaszolni vagy elsikkadok egy levél fökött, de szerintem nagyon ritkán. Olyan azonban nincs, hogy szándékosan nem válaszolok. Viszont az megesik, hogy a "címzett ismeretlen", vagyis a válasz nem érkezik meg a címzetthez. Az utóbbi időben is legalább két olyan levelet kaptam, amelyek segíteni akartak és még megköszönni se tudtam.
Gabi
szerk
 


Kedves Gabi!
Elolvastam az előadásodat, nekem nagyon tetsztett, tök jó volt olvasni, hogy mit gondolsz rólunk. Másrészt nagyon profin összeszedted, szerintem azon ritka előadások közé tartotik ez a kis iromány, amelyek valóban arról szólnak, amit a címük ígér. Szóval, drukkolok neked, ha én hallgatnám ezt, tetszene és sok mindent megtudnék belőle erről az oldalról.
Az általad felvetett problémákkal kapcsolatban két gondolatom van. Bár ezt nem kérted, remélem, nem baj, hogy megírom őket.
1. A tanulmányokat légyszi, gyűjtögesd még. Én amióta eldöntöttük, hogy babát szeretnénk minden az "előkészítéssel" kapcsolatos cikket elolvastam, nagyon sokat okosodtam belőle, egy csomót le is töltötttem. Talán az az oka ennek a gyér látogatottságnak, hogy kissé eldugott helyen van ez a rovat. Mi lenne, ha valami feltűnő helyre kitennétek egy A hét cikke/tanulmány linket stb. és onnan már belegabalyodhatnánk a többi be is.
2. Az hogy a társalgó meg a tanácsadó rovat ennyire fut, az meg szerintem attól van, hogy végre van egy hely, ahol meghallgatnak, ahol segíthetünk egymásnak, ahol még egyetlen olyan kérdés sem volt, amire ne lett volna segítő válasz. Szóval ez attól van, hogy ez egy szuper oldal, egy szuper kezdeményezés.
Remélem, segítettem! Mikor lesz az előadás?
Üdvözlettel: Kata
Kata
 


Kedves Gabi!
szerintem nagyon klasszul osszefoglaltad, amit a Babanetrol el lehet mondani egy ilyen eloadason. Foleg az, hogy ennyire kiemelted a tarsalgo jelentoseget. Nagyon sokan tuti, hogy csak ezzert jarnak ide. Miert nem irtal bovebben a tanacsado(orvosi) rovatrol, en mar nagyon sok hasznos tanacsot kaptam toletek, sokmindenben segitett, bizonyos dolgokban megnyugtatott.
Tovabbi jo munkat, es ne izgulj!!
Eva
Eva
 


Kedves Gabi

Gondom van a chattel. Regisztráltattam magam, belépek, de ezután semmi. Megjelenik 1 oldalnyi trécselés, oldalt a résztvevők, de az új hozzászólás nem jön be automatikusan magától. Minden hozzászólásom után ha elküldöm azonnal megjelenik egy tábla hogy hiba a parancsfájlban stb, ezt bezárom és semmi. De ha újra beléptem akkor láttam hogy csak továbbította. Valamelyik nap úgy tudtam trécselni hogy minden elküldés után a beállításokat mentettem állandóan mert akkor hozta be az új oldalt, de magától nem jelentetk meg az új üzenetek. Frissíteni abszolút lehetetlenség akkor valami errort emleget.
Mi lehet a gond????

Zorkanya

Ui: ide írd a választ légyszives, köszi
Zorkanya
 


Szia Zorkanya!
Sajnos ehhez nekem most Kukacmatyi segítsége kéne, de csak este lesz elérhető.
Nincs jobb ötletem, mint hogy addig másik névvel -jelszóval jelentkezz be, és légy szíves küldd el a hibaüzenetet. És elnézést kérek.
Gabi
szerk
 


Zorkanya!
Kukacmatyi utasítása szerint beléptem a nevedben, és tökéletesen működött, igaz, hogy egyedül voltam. Így még fontosabb lenne a hibaüzenet.
Gabi
szerk
 


Gabi!

Helyenként leledzik egy "termékbemutató" nevű oldal is, de sehonnan sem bírok eljutni rá (ahol van a linkek között, ott ténylegesen nincs rá link). Mivel most KANGA ajánlott oda, így keresni kezdtem, de csak eme eredménnyel. Hogy lehet oda jutni?
Ildi
Pethes Ildikó
 


Megleltem a főoldalról!
Csak nem tudom, a kereső ezt mért nem dobta ki?
Ildi
Pethes Ildikó
 


Termékbemutató oldal egyelőre tényleg nincs (ahol egyébként természet és bababarát dolgokkat szeretnénk ajánlani), mert egyelőre csak a Kanga és a Nandu termékek vannak.
A keresőt újra kipróbáltam, de én nem találtam hibát.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi! Megkaptam a leveledet és szivesen megosztom a tapasztalaimat és a véleményeimet mindenkivel. Ne haragudj a késoi válaszért,de a napokban értünk haza Izraelbol és még nagy a felfordulás. Kérdeztél a babámról,köszi az érdeklodést. Májusban vettem észre egy kis dudort a combjában,amit kimutöttek és elküldtek a cytológiára.A sebész biztosra állitotta hogy jóindulatú daganatról van szó,nyugodjak meg és 2 hét múlva menjek vissza varrat szedésre valamint kontrolra. Úgy is volt,csakhogy a dr.nem ért rá erre a" kis" feladatra több mint egy hónapig.A fizetett foorvos helyett egy másik doki vette ki a varratokat,de o nem diagnosztizálhatta helyette a babát.A diagnózist is halogatták,és amikor végre bemehettem az eredményért"ezt sem a saját orvosunk közölte"a doki azt mondja leukaemiás a gyermekem!!!Alig birtam a kislányommal haza menni.Ráadásul már az ágya a haematológián el volt intézve,amirol engem meg sem kérdeztek.Azt mondták hogy hagyjam bent,mert másnap elkell kezdeni a kemoterápiás kezelést.Ez azt jelentette hogy a babának kb.2évet ott kellett volna élnie. Fel voltam háborodva,nem engedtem hogy hozzá nyúljanak és hogy bent tartsák ot. Elküldettem a szövettant több kórházba kivizsgálásra.Azt tudni kell hogy a doki leukémiát mondott,pedig a diagnózisban nyirok daganat állt! A 2 hónapos babám olyan kemény vizsgálatokon ment keresztul amit egy felnott is nehezen visel el.Azóta kiderült hogy nincs szó rosszindulatú daganatról,nem kap semmiféle gyógyszert és hála a jó ISTENnek egészséges. Sosem biztam az orvosokban,amúgy is eügyet végeztem de mindenesetre nagy pofon volt tolük.El sem merem képzelni,mi lett volna ha rájuk halgatom,talán a kemoterápiától betegedett volna meg,arról nem is beszélve,hogy azt mondták az orvosok,hogy nem tudják garantálni hogy egy kisbaba túl fogja élni a beavatkozásokat. Hát ez a mi történetünk s remélem hogy egy rossz álom marad örökre! Üdv. BELLA
Bella
 


Gabi!

(Bocs, nem akarok itt állandó reklamálgató lenni, csak ha már belebotlok valamibe, akkor kérdezek.)
A "Te történeted" oldalakon van egy új cikk, a "Másállapotom kálváriája", ezt nem találja a Netscapem. Először azt hittem ,csak még nincs fent teljesen a dolog, de ma már látom, van egy újabb történet is, az szépen bejön. Megnéznéd?
Köszi:
Ildi
Pethes Ildikó
 


Szia Gabi!
XCsatlakozom Ildihez: nekem ugyenerre egy 404 hibaüzenetet ad ki. Valami nincs rendjén. én pedig már nagyon kíváncsi vagyok a történetre...
üdv
Zsóka
Zsóka
 


Ildi, Zsóka!
Először is nem reklamálgatásnak fogom fel, hanem köszönöm, ha jeleztek egy hibát. Most megnéztem én is Netscape-pel, nekem jó lett, próbálom tovább keresni a hibát.
Bocs a kicsit megkésett reagálásért,de péntek-szombaton nem voltam itthon.
Gabi
szerk
 


Kedves Gabi!
Miután belépek a chat-be megnézem ki milyen szint választott,és belépve a "beállitások" menübe kiválasztom azt a szint amit a többiek nem használnak.
Könnyebb lenne a választás ha nem feketén lenne leirva a szin neve,hanem olyannal amilyet a neve takar.
Van e erre lehetöség?
Köszi:
Szabó Tibor / tibur
Szabó Tibor
 


SziGabi! Köszönöm a levelet.Nagyon örülnék ha átraknád a történetem bárhová,elore is köszönöm. Természetesen kell vinnem a babámat kontrolra,méghozzá havonta egyszer,de ez legyen a legkevesebb.köszi az érdeklodést,Bella
Bella
 


Kedves Tibor!
Amit a színválasztásról írtál biztos meg lehet oldani. Megígérem, hogy megnézem, de időpontot inkább nem ígérek.
Gabi
szerk
 


Kedves Gabi!
a "Bababemutató" topicban van egy "Babanet babái" topic, amibe egy kedves névtelen hozzászóló "belerondított". Nem lehetne a nyitó hozzászólás kivételével (Zorkanya nyitotta, ha jól emlékszem) az összes hozzászólást törölni, hogy majdan "tiszta lappal" indulhasson ez a topic, és megfeleljen szép feladatának? (Bocs, ha kissé patetikus voltam
üdv
Zsóka
Zsóka
 


Kedves Gabi!
Nyitottam egy új tpocot az Anyaság rovatban "Hálapénz - adjak vagy ne?" címmel. A Szülés rovatban szerettem volna megnyitni, mivel igazából azt hiszem, ott a helye (pl. itt van a "Hol és kinél szüljek?" is), de ott nem lehet új témát nyitni.
Be tudnád tenni a Szülés topicba? Illetve lenne mód arra, hogy minden topic-csoportnál lehessen új témát nyitni?
köszönöm
Zsóka
Zsóka
 


Kedves Lányok!
Megnéztem a babanet babáinál Névtelen hozzászólását. Megmondom őszintén, én inkább humornak éreztem és ha megkéritek, biztosan nem fog többet ilyeneket betenni. Mindenkinek vannak idétlen pillanatai vagy egyszerűen nem méri fel, hogy az tréfásnak szánt megnyilvánulása másokban visszatetszést kelt. Szóval én azt feltételezem, hogy Névtelen egy értelmes ember, akinek átgondolt, témába vágó hozzászólásait továbbra is várjuk - ezt a humort viszont lehetőleg mellőzze.
Én hozzászólást csak akkor veszek ki, ha kifejezetten durva, obszcén vagy sértő - vagy a hozzászóló maga kéri.
De ha akarjátok, a topicot átnevezem mondjuk a "babanet túlkoros babái"-ra, és nyitunk egy régi-új babanet babáit. Ennek az elején mint szerkesztő előre jelezném, hogy a nem ide illő hozzászólások átkerülnek a "túlkoros babákhoz".
Kedves Zsóka! Még nem is gratuláltam Emeséhez, akinek a megérkezéséről azért értesültem s most kivánok nagyon sok örömet benne. Nagyon örülök, hogy minden rendben van mert ha jól emlékszem, aggódtál, amíg vártad.
Nem szándékosam nem lehetett szülésben új topcicot nyitni, hanem akkor ez is a számtalan "emberi hiba" egyike. Átrakom majd a szülés alá, de az időpontot úgy próbálom megválasztani, amikor kevesen vagyunk a társalgóban.
Jó hosszúra sikerült, Gabi
szerk
 


Gabi!
Hogy sikerült az előadásod?
Kata
Kata
 


Szia Gabi! Én nem értem,ezt az egész chat-be való belépést.Kéri a gép a beállitásokat és a profilt,ezeket ki kell töltenem? Azután hogy tovább?Remélem nem zaklatlak ezzel,de probálkoztam és nem sikerült. Köszi,Bella
Bella
 


Szia! Igen Gabi,biztos.Tehát,rákattintok a chatre,majd megjelenik az oldal ami jelzi,hogy ki lépett be és szerepel rajta a beállitások,szünet stb.Ennyi,képtelen vagyok tovább lépni. Bella
Bella
 


Kedves Gabi!
Az ötlet jó (a babanet túlkoros babái), légyszi' nyiss egy újat. Be tudnád illeszteni az újba Zorkanya nyitó hozzászólását is?

A gratulációt köszönöm! Hál'Istennek mindenen szerencsésen túljutottunk, a kicsi lány egészséges és gyönyörű (még elfogulatlan szemlélők szerint is ). Már fél kilót gyarapodott. Ideje lenne már felraknom egy képet...
Jó munkát,
üdv Zsóka
Zsóka
 


Kata! Köszönöm atz érdeklődést, túlestem rajta. Ahogy valaki megjegyezte, péntek délután volt, úgyhogy nem kellett túl nagy plénum előtt beszélnem.
Zsóka!
Akkor megcsinálom az "topic rendezést", de inkább amikor nincs más. (Ma hajnalban próbáltam, de nem működött ez az átkozott hálózat).
Gabi
szerk
 


Bella! Bocs, az előbb kifelejtettelek.
Tehát: a profilt és beállításokat ha akarod kitöltöd, ha nem, akkor nem. Ha már ezek megjelentek a a képernyőn, akkor bal alsó részen van egy kis ablak (mint itt, csak egy soros) ahova be kell gépelni a mondandódat. Utána megnyomod a mond gombot és vársz. A beállításoknál adhatod meg, hogy hány másodpercenként írja újra a képernyőt.
Remélem sikerülni fog. Gabi
szerk
 


Kedves Gabi!
Lenne egy otletem bar meg a tobbieket nem kerdeztem meg mit szolnanak hozza. Szeretnem, ha nyitnal egy oldalt, ahova bekerulnenek a Babanet kismamai. Ide nem lehetne hozzaszolni, csak egy tablazat lenne, aminek az elso sora lenne a kismama neve, a masodik mikorra van kiirva, a harmadik meg egy megerkeztem oszlop. Ugyanis annyian vagyunk mar, hogy keptelenseg megjegyezni a neveket. Igaz en meg nem tartozom a babavarok koze, csak szeretnek.
Mi a velemenyed?
Moni
Moni
 


Móni ötlete nagyon jó!! Így jobban lehetne tudni, hogy kinek kell drukkolni...
Zsóka

ui:Gabi, köszi az átrendezést!
Zsóka
 


Móni ötlete szerintem is nagyon jó, de még szerintem kellene egy másik táblázat is amiben az szerepelne, hogy kinek milyen idős a gyermeke.

Erzsi
Erzsi
 


Szívesen megcsinálom, de őszintén szólva nem tudom, hogy a társalgóban hogy lehet táblázatot csinálni. Viszont az könnyen menne, hogy a babanet kezdő oldaláról lenne egy "kinek drukkoljunk" oldal, amit én frissítenék a ti jelzéseitek alapján.
Gabi
szerk
 


Gabi, nekem tetszik ez a fooldalrol Kinek drukkoljunk. Valahogy ugy kene megcsinalni, hogy mindenki maga irhassa be magat es ne neked kelljen az adatokat osszeszedned. Varom a fejlemenzeket!
Kata
Kata
 


Kata én mégis azt javaslom, hogy vagy legyen a társalgó vagy rajtam keresztül frissüljön az oldal. Amit te javasolsz is megvalósítható, de jóval nehezebben.
Még várok egy kicsit, hogy kiderüljön, van-e valóban igény, azaz "jelentkező" erre a táblézatra.
Gabi
szerk
 


Kedves Gabi!

Szeretném javasolni, hogy a chat-en a beállításoknál a betűszínnél mintát is lehessen látni a színből, és ne csak a szín nevét! Amellett jó lenne, ha csak olyan színeket lehetne választani, amik tényleg olvashatók is az adott háttéren. (Mindkét kérésemre megoldást jelentene, ha egy színskálára klikkeléssel mindenki maga választhatná ki a betűszínét, amiből egy minta azonnal meg is jelenne a választáskor) Előre is köszi!

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


Gabi, és azt honnan fogjuk megtudni, hogy van-e érdeklődő? Terjesztjük a Társalgóban és chaten? Vagy felteszel egy táblázatot és meglátjuk?
Egyébként köszi, hogy ilyen hamar reagálsz az ötleteinkre és ilyen pozitívan!!!!
Kata
Kata
 


Gabi koszi, hogy tamogatod az otletemet! Ahogy itt olvasgattam a hozzaszolasokat, lattam, hogy masnak is tetszett az otlet. Ha gondolod segitek abban, hogy velemenyt es adatokat gyujtok. Esetleg jojjenek az adatok az en cimemre, es en tovabbkuldom neked. Igy egy kicsit tehermentesitve lennel, persze ha jo neked. A masik otlet, hogy akkor ne csak azok kerulhessenek be akik mar kismamak, hanem azok is akik vagyakozok, es Erzsi otlete reven a meglevo gyerekek is. Nem tudom volt-e valaki kozuletek HIX Otthon-os, ott is csinaltunk egy hasonlo tablazatot.
Esetleg ird meg mben tudnek segiteni!
Moni
Moni
 


Krisztina! A "szines" szin megnevezést más is kérte, a hét második felében megcsinálom (ha tudom).
Móni, Kata! Tényleg úgy gondoltam, hogy akit érdekel az majd jelentkezik, levélben vagy itt. És ha nyitnátok egy topicot, ahol mindenki megadhatja az adatait? Ez átalakulhatna főoldalról elérhető táblázattá, de esetleg közben még változhatna a tartalma.
Móni, legyen az, hogy te is gyűjtögeted az adatokat, én is. És ha végleg kialakult a dolog formája, megcsináljuk.
Gabi
szerk
 


Rendben! Nyitok egy topicot, es oda gyulhetnenek az adatok!
Moni
Moni
 


Kedves Gabi!

Megpróbáltam fényképet feltölteni a Társalgó rovat Fényképtárába, mire minden próbálkozásomnál azt a hibaüzenetet kaptam, hogy Image Upload error, időtúllépés történt, ezért az ennyi és ennnyi byte-ból csak ennyit és ennyit sikerült feltölteni. Próbáltam mailt írni a csevegő adminisztrátornak, akinek az e-mail címe a hibaüzeneten szerepel, de címzett ismeretlen címkével visszajött a levél. Így most hozzád fordulok segítségért. Korábban már sikerült képet feltennem, és ezúttal se valami őrült méretű képről lett volna szó, mindössze 269582 byte-ról (ami ugye 269 Kbyte), JPG formátumú képben. Vajon mitől nem sikerült?

Köszi: Krisztina
Krisztina
 


Kedves Gabi!

Még egy javaslat. Mivel már rettentő sok téma létezik, és nem mindig sikerül megtalálni azt a témát, amit épp keresünk, jó lenne, ha a Segédleteknél a Keresésbe betennétek egy témára keresést is (ahol beírjuk a téma nevét, pl. Fényképtár, és megkapjuk a linket). Eddig én úgy találtam meg egy-egy keresett témát, hogy letöltöttem a teljes Fa nézetet, és átböngésztem a teljes listát, de ez nagyon hosszadalmas, időigényes.

Az pedig szerintem a felhasználók szempontjából alapvető jelentőségű, hogy könnyen és gyorsan megtalálhassák az őket érdeklő témákat. (Már Haraszti Gáborné Timi is panaszkodott erre, hogy ő pl. az Üzenőfüzetet nem lelte meg).

Meg lehet ezt oldani valahogy? Nagy segítség lenne!

KÖszi: Krisztina
Krisztina
 


Az én kérdésem az lenne, hogy lehetne-e csinálni 1 hétnél régebbi lebontást? Nem tudok hetente erre járni, így ha az elmúlt hetet kérem, akkor nem kapok meg mindent. Esetleg megoldható-e az, hogy megjegyzem, mikor jártam itt és amikor újból jövök, akkor attól a dátumtól keresek? Már akkor mennyiségű hozzászólás gyűlt össze, hogy képtelenség mindent megnézni, ha nem célirányos az ember.
Gabó
 


Kedves Gabi,
én is szeretném megkérdezni, hogyb az Új üzenetek-nél nem lehetne-e a keresést dátum szerint beállíteni (pl. keresse a 2000 október 1. 0 óra utáni új hozzászólásokat). Így egyszerűbb lenne a keresés, ha vki egy hétnél régebbi hozzászólásokat akar megnézni.
Zsóka
Zsóka
 


Ez csak teszt, nekem szól. A többi később
gabi
szerk
 


Többen kértétek a chatnél a szinek szines megjelentetését. Sajnos,a legördülő listában nem sikerült megcsinálni, de remélem ez is segít.
Krisztina, sajnos nem tudom, miért nem ment föl a kép, de aszerint amit leírtál, a hálózat volt túl lassú. Nincs jobb ötletem, mint próbáld meg újra.
A témára keresést gyorsan nem tudom megígérni, de persze bekerül a megoldandó feladatok közé. Nem tudom, hogy az jó lenne-e, ha a subtopicok abc sorrendben jelennének meg.
Időközben meggyőztetek, hogy jobb lenne ha fordított sorrendben jelennének meg az üzenetek. Viszont ha átállítom, az első archiválisig kétfajta sorrend lenne. Nem tudom, mennyire lenne ez zavaró.
Amit Gabó és Zsóka kért úgy már most is megvan, hogy az utolsó keresés utáni üzeneteket mutatja meg. Ehhez a keresésnél meg kell adni a usernevet. A jelszót először nekem kell megadni, utána mindenki módosíthatja (Segédletek, új menüpont). Elkezdem feltölteni - aki nem akarja, legyen szíves jelezze - a chat alapján, aki ott nem szerepel, szintén írja meg, hogy milyen névvel és jelszóval vegyem fel a user listába.
Természetesen aki nem akarja ezt a keresést használni, nincs szüksége user névre és jelszóra. Ez persze csak a második userként való kereséstől működik jól.
Gabi
szerk
 


Jaj, Gabi meg ne fordítsátok az üzenetek megjelenésének sorrendjét!!! Nem tudom, mik voltak az érvek mellette, nekem sok lenne ellene, de ha már lekéstem, akkor beletörődöm a megfordításba. :-))
Kata
Kata
 


Kata még nem késtél le. Akkor mégsem fordítom meg.
Gabi
szerk
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet: