Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Apa, nem kéne szerinted egy általános moderátor, aki naponta megtisztítja a topikokat a kéretlen szemetelőktől?

Tudom, már sokszor volt téma a fórum gatyába rázása, azt is tudom, nagyon nagy már a taglétszám, rengeteg a topik... de sok benne sajnos a szemét is.
 
 


SZIA


abban kérnék segítséget,hogy csináltam volna 2új vonalzót a gyerkőceimnek és azt írja ki,hogy túl hosszú az aláírás.

KépKép
KépKép
 
 


Jamina, amennyire tudjuk követni, moderáljuk a kéretlen spam-meket, de sajnos előfordulhat, hogy nem veszünk észre valamit. Ha netán Ti meg igen, csak szóljatok (pl. topik és felhasználónév megadásával), és intézkedünk.

cleo27: sajnos, az aláírások hossza limitált, ez okozhatja a problémát. Ha átküldöd a szerkeszto@babanet.hu címre, akkor a kolléga megnézi a forráskódját, és kiszedi belőle a felesleges részt, hátha úgy már működik.
dia
Budapest
 
 
 

 
 

Apa/Dia!

Szeretném töröltetni az SOS élet a kisbabánk halála után az összes hozzászólásom,ha ez lehetséges.

Köszönöm előre is :D

Kép
 
 


Kedves anyci, kizárólag a jelzett topikból szeretnéd töröltetni a hozzászólásaidat?
apa
apa
 
 


Apa!

Igen csak onnan szeretném töröltetni.

Köszönöm előre is :D

Kép
 
 


Jamina!
nekem élő topikom van, miért irtátok be, hogy törlés lesz?
más is árul hcg-lh tesztet, pl legfelül, meg mást is, oda nem irtatok, hogy törlitek...

egyenlő bánásmódot szeretnék akkor kérni, és ahol valamit eladnak, még ha beszélgetnek is, töröltetni...
asszem igy fer!
Vendég
 


Eladni csak a Keres-kínálban lehet. Ez így fair. Minden olyan topik, ami adás-vétel, de nem a megfelelő topikban van, törlésre kerül.

Szeretnénk egy átlátható, jól kereshető fórumot mindenki számára.
 
 


Jamina, Szilvike nem beszélgetős topicot "üzemeltet", én pl. igen, ott nem a teszteladás a lényeg, hanem hogy összeszokott, kedves emberek írnak örömükről, bánatukról, betegségükről, és ezért megértést, véleményt várnak. Ha ezért törölteted a topicomat, akkor ez nem fair dolog, hanem szemétség, ennyi erővel az összes létező topicot törölheted, tedd meg kérlek!

Amennyiben a címben problémát találsz, egyezzünk ki abban, hogy azt szívesen megváltoztatom úgy, hogy ne legyen adás-vételre utaló benne, mert ha ezért szüntetitek meg a topicot, akkor olyan emberkéknek kell otthagyni, akik szeretettel és örömmel járnak oda "beszélgetni", na ez pedig igazán nem lenne igazságos, nemigaz?

Köszönöm, és azt is, ha Szilvike után jártok, mert szerintem szemtelenül belerondított a topicunk életébe, pedig nem hívtuk. :(
Mellesleg ugye ez már nem az első eset nála, csak mindig új felhasználónéven ír. Kicsit sok ez már nekem is, meg a többi normálisan odaírogató emberkének is. :evil:

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl


esthajnalcsillag írta:Jamina, Szilvike nem beszélgetős topicot "üzemeltet", én pl. igen, ott nem a teszteladás a lényeg, hanem hogy összeszokott, kedves emberek írnak örömükről, bánatukról, betegségükről, és ezért megértést, véleményt várnak. Ha ezért törölteted a topicomat, akkor ez nem fair dolog, hanem szemétség, ennyi erővel az összes létező topicot törölheted, tedd meg kérlek!

Amennyiben a címben problémát találsz, egyezzünk ki abban, hogy azt szívesen megváltoztatom úgy, hogy ne legyen adás-vételre utaló benne, mert ha ezért szüntetitek meg a topicot, akkor olyan emberkéknek kell otthagyni, akik szeretettel és örömmel járnak oda "beszélgetni", na ez pedig igazán nem lenne igazságos, nemigaz?

Köszönöm, és azt is, ha Szilvike után jártok, mert szerintem szemtelenül belerondított a topicunk életébe, pedig nem hívtuk. :(
Mellesleg ugye ez már nem az első eset nála, csak mindig új felhasználónéven ír. Kicsit sok ez már nekem is, meg a többi

normálisan odaírogató emberkének is. :evil:




Akkor váltsatok cimet!!!!
mert megtévesztő
vagy folytassátok a keres kinálban a beszélgetést

ez az egyenlő bánásmód???
találtam olyat ami halott topik és ott van
és ez évek óta nem átlátható ez az oldal
nem fogom ajánlani senkinek, az tutti
Vendég
 


Mit kell utánam járni???:)
hogy bántotok?
ki ronditott bele???

ti kezdtétek...emlékezz vissza, mikor én a beszélgetéskor irtam, hogy nekem is vannak tesztjeim, csak azok olcsobbak
ez nem beleronditás
nem tudjátok a konkurenciát elviselni!
Vendég
 


Esthajnalcsillag,
a Tiétek egy beszélgetős topik, nincs rossz helyen, nincs ok a törlésre, legfeljebb a címet érdemes lenne valóban megváltoztatni.

Szilvike, kérlek, fejezd be virtuális ámokfutásodat, szerintem Te is érzed, hogy amit már többször is leírtam Neked: az eladós hirdetéseknek a keres-kínálban a helyük, ez ellen nem érdemes hadakozni, pláne nem úgy, hogy nekiesel mindenkinek.

Szeretnénk egy jól kezelhető társalgót, ahol minden a moderálási elvek szerint működik.

Szép napot!
Zsuzsi
 
 


Apa!
Szeretném megkérdezni hogy a kínál rovatban lehet -e szolgáltatást hirdetni?

Üdv. Gabi

szurikáta


Az előző kérdésemhez:
Esetleg ilyen jellegű topikot nyitni?

Üdv. Gabi

szurikáta


Szia szurikáta, a Kínál topikot azért hoztuk létre, hogy ott és nem máshol jelenjenek meg az ilyen információk....
apa :D
apa
 
 


Szia Apa!
Köszönöm a választ.
Üdv. és jó munkát.

szurikáta


Sziasztok!
Szeretném a ! LH ovulációs és 10-es HCG terhességi tesztek olcsón !
c. topikból töröltetni az összes hozzászólásomat az utolsó kivételével!
Nagyon szépen köszönöm, ha ez lehetséges!

Zsuzska30
 


Sziasztok!

Szeretnek megvaltoztatni a felhasznaloi nevemet. Lehetseges?

Rita

Kép
 


Sziasztok!
Hogyan lehet új fórumot nyitni?
Beszélgetni szeretnék köszönöm

Kép
Kép
 


20100310! Hol szeretnél új fórumot nyitni? Mármint témában...

Dia
dia
Budapest
 
 
 


várandósság témakörében szeretnék fórumot nyitni köszönöm

Kép
Kép
 


Szia!

Nyisd meg a Várandósság topiklistát, majd gördíts le a legaljára. Bal oldalt, a lista alatti kék csíkon találod a következő linket: Új téma nyitása.

Elvileg ennek működnie kell.

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Dia, Apa!

Szeretneém megváltoztatni a felhasználói nevemet. Lehetséges?

Köszi:

Rita

Kép
 


Szia Apa!

A Keres-Kínálban a !KIADÓ LAKÁS ÓBUDÁN 2009.10-től ! topicot légyszíves töröld! Már nem aktuális, sikerült kiadnunk. Köszönöm!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
 
 


Momi, töröltem.

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Kedves Szerkesztő!

Az mitől van, hogyha napközben ugyan meg van nyitva a fórum, de nem aktív az ablak állandóan (lent van a lécben alul), akkor is időről-időre újra be kell lépnem? Szóval, kilépés nélkül, magától kidob...


Az azonos topicokat tényleg érdemes volna egyszer már összefésülni, ha majd egyszer ráértek... :oops:

Köszi!
Manguszta

Kép
 


Manguszta!

Most csak tippelek, de előfordulhat, hogy be van állítva valami időkorlát, amit ha túllépsz nem-aktivitásban - hű, de szép magyar kifejezés lett -, akkor kiléptet a rendszer. Mondom, ez csak tipp, holnap rákérdezek a programozónknál.

Az azonos topikok összefésülését hogy érted?

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Dia, köszönöm!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
 
 


Sziasztok Kedves Szerkesztők!

A "Szülészetek, kórházak-Dr. Elek Csaba -ismeri valaki? " topikból szeretném Mertel október 8. 16:58.kor írt hozzászólását moderáltatni, töröltetni! Ha már régebben az enyémet is lehetett....
Felháborítónak tartom a feszültség gerjesztő, másokat "szapuló" magatartását!!!! Hiszen senki nem kérdezte a leírtakkal kapcsolatban, sőőt az elején még meg is jegyzi, idézem:
"Talán végre helyre állt a béke."

Így álljon helyre a béke, amikor ő elkezdi gerjeszteni, keverni-kavarni azt amit nem kellene?????

Kérem tegyetek valamit!!!!!Mondjuk egy topik törlése jó lenne, hisz már régen nem arról szól, ami a cím.......

Köszönöm

hajni...
Budaörs
 
 


Kedves Apa/Dia!

Hamarosan szeretnénk zárttá tenni a már meglévő topikunkat.(Sajnos nagyon sokan vissza élnek/éltek avval,hogy olvasssák ismeretlenül Hogyan lehetséges ez? Előre is köszi

Kép
Kép
 
 


hajni... írta:
Kérem tegyetek valamit!!!!!Mondjuk egy topik törlése jó lenne, hisz már régen nem arról szól, ami a cím.......

Köszönöm


Egyetértek... :)
 


Sziasztok!

Hajni, domimama: topikot nem törlünk. De megnézzük, mit lehet tenni, és intézkedünk.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Új felhasználó Csatlakozott: 2009.10.13. Kedd 6:52
Összes hozzászólása: 19
[Az összes 0.00%-ka / Naponta 4.75 hozzászólás]
alexsanchez152 hozzászólásainak keresése
Tartózkodási hely:
Honlap: http://google.com
Foglalkozás:
Érdeklődési kör:

Kérném ennek az egyénnek a törlését...
a fogamzás topic alatt ízléstelen, nem odavaló reklámoldalakat nyitott.
Köszönöm!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Ja, és persze azokat a topicocat is....van egy rakattal :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Szülészetek kórházakon belül is nyitott egy "100 Free Singles Site" címűt. Törölnétek?
Köszönöm.

Kép
Kép
 
 


Apa, Dia!

Én is ebben az ügyben néztem be..már nagyon sok topikot nyitott,olyasmi lehet, mint legutóbb inelonerscas...
:(
http://www.babanet.hu/tarsalgo/search.p ... sanchez152

KépKépKép
 


Sziasztok!

Már napok óta írtom a hozzászólásait, a maiakat is töröltem. Most tiltjuk ki.:)

Köszi a türelmet.

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Kedves Apa/Dia!

Szombaton kuldtem egy e-mailt a szerkeszto@babanet.hu
cimre es azota se kaptam valaszt, talan nem kaptad meg? Nagyon szeretnem ha valaszolnal de kerlek semmifelekeppen ne rakd meg fel a tortenetet mert egy-ket dolgot valtoztatnom kell tehat ha ugy dontesz felrakod elkuldom meg egyszer a javitott valtozatot!

KépKép
KépKép
 
 


Tontica!

Megkaptuk, nemsokára válaszolunk!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Kedves Szerkesztők!

A 2010 januári topikból vagyok.
Az lenne a kérdésem,hogy nem lehetne valamit csinálni a kéretlen hirdetőkkel, esetleg figyelmeztetni őket?

A mai reggelen pl. 3 hirdetés is fogadott a topikban, van, aki rendszeresen jön és hirdet, ami elég bosszantó.
Nem erre valók a keres-kínál topikok?

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Kedves Uxi!

Röviden: de. Amennyire tudjuk, próbáljuk nyomon követni a spammelő hirdetőket és írtjuk is a hozzászólásaikat, de szóljatok, ha találkoztok olyannal, ami esetleg elkerülte a figyelmünket, és intézkedünk. Mint például most is: már megyek is a topikotokba.:)

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Köszönöm!

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Kedves Szerkesztők!

Van arra mód, hogy egy működő topikot zárttá tegyünk????
Ha jól látom, már többen is feltették ezt a kérdést, de nem kaptak rá választ.... :(

Ha van rá mód, akkor legyetek szívesek leírni a részleteket!

Köszönöm!

Panna
 


Kedves pandusika, korábban már többször leírtuk, hogy a Babaneten nincs lehetőség működő topik zárttá alakítására. A dolognak nem technikai, hanem elvi akadályai vannak. A Babanet Társalgója nyitott közösségi fórum, ezért is látogatják naponta megközelítően 10 ezren.
Üdvözlettek,
Kiss Andrej - apa
apa
 
 


Kedves Szerkesztők!

Érdeklődöm, hogy a téli időszámítást mikor állítják be? :)
Nem mintha annyira zavaró lenne, de azért mégiscsak 1 órával későbbit mutatnak a hozzászólások.

Köszönettel

Kép
 


Szia szöszke, köszi a jelzést, a dolgot megoldottuk...
apa :)
apa
 
 


Apa!

Ugy ket hete kuldtem egy e-mailt a szerkeszto@babanet.hu cimre es meg nem erkezett valasz. Mindegy is mert most is csak azert jottem hogy szoljak kerlek tekintsetek semmisnek a dolgot, ne tegyetek be, mar megtalaltam a megfelelo szemelyt! Ha olvastatok a tortenetet tudjatok mirol beszelek!

Koszi!

tontica

KépKép
KépKép
 
 


Tontica, én akkor, itt a topikban reagáltam is rá, hogy megkaptuk, de aztán azt írtad, várjunk még a feltételével...

Azért, ha gondolod, egy kicsit átalakítva felkerülhet még.

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Dia, koszonom, a tortenetet at fogom irni es ujra elkuldeni! :D

tonti

KépKép
KépKép
 
 


Tonti!

Rendben, várom.:) És remélem, még jobb vége lesz.:)

Dia
dia
Budapest
 
 
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet:

 

cron