Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszi mindenkinek, aki megnézte a képeket!

Tulipika :)
Köszi a dicséretet! Pedig ha láttad volna, amikor Veronika megszületett! Koromfekete haja volt! Most meg szőke, de a szeme barna, és a bőre is eléggé csoki! Kisfiam meg inkább fehérke, mint én!
Örülök, hogy jól van a babád, és sokat ficánkol! Majdcsak eljön az augusztus vége, és láthatod a párodat! Bár én nagyon nem várom (mármint a nyár végét)!

Gotti :)
Neked írok mailt bővebben!

Dorka :)
Nem lehet, hogy a kicsidnek az ún. 3 napos láza volt? Ez szó szerint 3 napig magas lázzal jár, és utána kiütések jelennek meg.

Móni :)
Géppel semmi javulás? Sajna nem vagyok valami nagy szakértő, semmi tippem! :(

Zsuzsa :)
Jók azok a babazsúros képek! Berekfürdőn milyen volt?

Kinga???????????

Jövő hétvégén jönnek Mo.-ra Székelyföldi vendéglátóink, és 2-3 napot nálunk töltenek. Már alig várom, hogy viszonozzam azt a sok csodát, kedvességet, amit ott tőlük kaptunk!

Veronika ma kapta meg a 6 éves védőoltást, kicsit volt pityergés, de hősiesen tűrte. Remélem nem lesz lázas.
Na, megyek, fel kéne költenem Atit, mert 13 órától alszik!!

Pussz,
Ditta
ditta76
 
 


Ditta!Kiütéseink nem voltak, de a láz pont három napig tartott. Nem tudtam , hogy van ilyen nevű betegség, hogy "három napos láz".:) De ahogy hallottam, voltak babák, akiknek kiütése is volt.
Nagyon szép helyen jártatok, belenéztem a képekbe.
chopin
 
 


Sziasztok!!

Sajnos a gépünk még mindig nem javult meg és attól tartok magától nem is fog. De senki nem tudja mi lehet a baj.
Mindig elolvaslak ám benneteket és tök rossz ,hogy írni meg nem tudok.
Most Anyuéknál vagyok és szerencsére az öcsémnek is van gépe,úgyhogy tudok életjelet adni magamról.
Ditta a képek tényleg nagyon jók gyönyörű a hely!!!
Képzeljétek tegnap volt a KRESZ-vizsgám és az elérhatő 75 pontból 73-at értem el.Szóval jövőhéten már mehetek vezetni.
Alig várom!!! :lol:
Időközben megszületett a barátnőm kislánya,tündi-bündi Annácska.Egyre biztosabban érzem,hogy nagyon kéne már a kistesó,de most a párom látszik viszakozni.Remélem meg tudom győzni,hogy igenis kell egy kistesó!!

Ha ismét géphez jutok fogok jelentkezni!!
Mindenkinek sok-sok puszka!!!!!!!!!!!
Kellemes hétvégét!!

Puszi:Móni
moni3
 
 

 
 

Sziasztok!

Ditta :) Nagggyon szép helyen voltatok, megcsodáltam a képeket, én is visszavágynék ide, az biztos!! Veronika hogy viselte a védőoltást, nem volt láza, ugye?

Dorka :) Örülök, hogy Szoncsi meggyógyult!! A 3 napos lázról én is hallottam már (szerencsére még csak hallottam), és állítólag az a fontos, hogy felismerjék és ne tömjék tele antibaci bogyóval a gyerkőcöt, szóval jó, hogy ott Nálatok ez a szemlélet és maradtatok a jól bevált Vodkánál!

Gotti :) Zitus nagyon csini!! És a paci is aranyos, amin lovagol! Ez Nálatok van a kerten, ugye?

Móni :) Nagy-nagy gratula a vizsgádhoz!! Ez nagyon szép eredmény és nagyon ügyes vagy!!! Tök jó, hogy már mindjárt vezetni is fogsz, megvan már, hogy milyen autón fogsz tanulni?

Adri :) Gondolkodtál már, hogy mikor jöttök hozzánk?

Tulipika :) Örülök, hogy jól vagy! Egyébként már én is nagyon vártam a kicsit hűvösebb időt. Gratula a nyüzsgő pocaklakódhoz!

Kinga :) Hát Te merre vagy???

Képzeljétek, ma Bálint ezt teljesen EGYEDÜL építette (azóta már összedőlt...):
Kép

Puszi: büszkeZsuzsa
denizsa
 
 


És az élménybeszámoló lemaradt... Tökre lyukas az agyam és még csak a melegre sem lehet fogni :oops:
Szóval Berekfürdőn nagyon jól éreztük magunkat, kis, családias hotelben laktunk, légkondis, erkélyes kényelmes szobánk volt, svédasztalos reggelivel és 3 fogásos ebéddel (félpanziósak voltunk). Olyan finom kaja volt, hogy Bálintnak nem is kellett a bébipapi, hiába is vittem, a mi kajánkból kapott ő is, meg persze meglátogattuk minden nap a közeli fagyizót is... Sokat fürödtünk, a szállónak volt saját medencéje (pontosabban 2 is), szép panorámás kialakítású pálmás térben és terasszal, így a nagy fürdőbe át sem mentünk, mert élveztük a nyugis helyet és a hátmasszírozó vízsugarakat. Volt nagy kert is játszótérrel, meg naponta mentünk sétálni is. Látnivaló nem sok volt itt, csak a gyógyvízre épült ki az egész hely, tele volt "Zimmer frei" táblákkal meg hotelekkel, tisztára, mint a Balatonon... Bálint az első nap után felengedett és mindenkivel haverkodott, mondanom se kell, ő volt a hotelben a sztár. Szóval tényleg jól éreztük magunkat és még pihentünk is!

Itt laktunk az első emeleten:
Kép
denizsa
 
 


Sziasztok!
Megint én vagyok, úgy látszik, ma én pofázom tele a topikot :oops:
De ígérem rövid leszek, csak elújságolom Nektek, hogy ma megtette Bálintom első önálló lépéseit!!
Pontosabban 3-at lépett, aztán később még ismétlés is volt :D Egy játékot hozott oda nekem és észre sem vette, hogy jár. Ha elengedem a kezét, akkor még nem mer elindulni, csak akkor, ha nem veszi észre :lol:
Szóval ma igazán különleges napunk volt!
Puszi és jó éjt mindenkinek: Zsuzsa
denizsa
 
 


Szia Zsuzsa!

Nagyon nagy gratula a Picúrodnak!
Milyen klassz érzés lehet!!!!!!!! :o
Sok pusszt küldök!
Szinte látttam magam előtt... úgy felvidított!
Ez számára hatalmas lépés... :)
tulipika
 
 


Hű, hol van mindenki???

Tulipika :) Köszi a gratulációt! Bálint azóta felbátorodott és már magától is próbálkozik (nem csak véletlenül) a járással, és egész szépen halad, de van még mit tanulnia :wink: Pocaklakód nyüzsög ezerrel?

Puszi: Zsuzsa
denizsa
 
 


Hova lett mindenki :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
denizsa
 
 


Halihó ! :)

Látom nem csak én tűntem el :oops: ...

Bocsi Zsuzsa és Tulipika, hogy én is el-el maradoztam. Ti legalább életben tartjátok a topikot, pussz nektek érte !!

Az elmúlt két hetem nem semmi volt, ugyanis egy csomó teendőnk volt a ház körül ( meg a lakásban is ), mert vendégeket vártunk. Akik meg is érkeztek és most mentek el. Szlovákiából voltak a férjem unokatestvére és családja. A nagyfiam meg táborban dekkol / sátorozik életében először !! / Teljesen egyedül utazott el Törökkoppányba 10 napra, majd csak vasárnap érkezik haza, addig izgulhatunk érte...

Zsuzsa ! Nagyon szép helyen voltatok és ami fő: főzőcskézned se kellett, ami nem egy utolsó dolog, a többi meg ráadás :)

Tulipika ! Hogy van a pici pocaklakód ? Párod tud hazajönni gyakran ? Vizsgálatokkal hogy állsz ?

Ditta ! Megkaptam a mailod, de akkor már tartott a munka
dandárja ! ( Plussz még gyűjtjük a cédulákat is 1000-rel :D )
Majd cserélünk szálláscímet és írok Neked a szállásról bővebben, ha szeretnéd.

Móni! Hogy állsz a vezetéssel ?

Kinga, Adri, Dorka ! Mi van felétek ?
Tudom magamról, hogy olyan hamar röpül minden nap, mintha két órából állna :), de azért írjatok egy pár sort Ti is, jó ?

A fő GRATULA Zsuzsáéké:

ÜDVÖZÖLJÜK BÁLINTKÁT A SZALADÓK TÁBORÁBAN !! GRATULA A KIS ÜGYES LÁBIKÓJÁNAK !! :D

Pussz. Mindenkinek:

Gotti és Ziti Kép
gottianyu
 
 


Sziasztok!

Kedves Gottianyu! Köszönöm az érdeklődésed! Elvagyunk (most a 31edik héten), az alvás kezd kényelmetlenné válni és sajnos nagy mozgásigényem volna, de semmit nem bírok negyedóránál tovább, nem is esik jól... Már nagyon-nagyon várom Picúrt!!!
Ja és a férjemet is: szerdán jön 5 napra :D!!!
Aztán legközelebb szüléskor (októberben)... :(

Egy kicsit tényleg meghalt ez a topik...
Hol vagytok? Miujs Veletek???

Üdv mindenkinek!
Írjatok!!!

tulipika
tulipika
 
 


Sziasztok!

Nálunk is zajlik az élet, az elmúlt 2 hétben (mióta hazajöttünk) ma van az első "szabadnapunk", amikor nem jön senki és nem megyünk sehová, max. a játszóra. A következő hetek is hasonlóak lesznek, de így szép az élet, ha zajlik! :wink: :D De mindig bekukkantok ide is :P

Gotti :) Köszi a gratulációt! :D Akkor Nektek is volt program bőven! A nagyfiad már tényleg nagy, ha ilyen önálló! A vasárnap meg mindjárt itt van :wink: Mivel várod haza, sütsz/főzöl neki vmi finomat?
Zitus nagyon édes ezzel az állatkával (és persze nélküle is)! :D

Tulipika :) Ha nem esik jól, ne is csináld! Inkább pihenj és max. sétálj a jó levegőn, ha mozogni vágysz, ne most vágj bele a nagytakarításba! De nagyon megértelek, hogy ennyire várod már a pocaklakód, de még van pár hét, kitartás! Tök jó, hogy férjed haza tud jönni pár napra!! Mit terveztek?

Adri, Dorka, Kinga, Móni, Ditta :) Nem ér így eltűnni!!!!!

Puszi mindenkinek: Zsuzsa
denizsa
 
 


Üdv Denizsa!

De jó Neked, hogy így zajlik az élet nálatok!!!
Én itthon kornyadok: szívesen elmennék erre-arra, de jövőhéten lesz két utóvizsgám azokra kell készülnöm. Mivel Szegeden lesz, férjem meg Egerbe érkezik ez a programot is eléggé borítja. Persze lejön velem, ki kell használni minden percet, de így összesen még plusz 10 órát utazik (5öt én is Vele).
Az sem tiszta még a családjával hogy találkozunk, mert ők meg Pestiek, de oda már nem hiszem h felmegyünk...

Ja nekem nyüzsi majd szeptemberben jön (meg utánna októberben hatványozottan :D), mert a fősulival még nem végeztem és folytatni akarom levelezőn, meg októberig még le is kéne nyelvvizsgázni, hogy minél előbb mehessek egyetemre... levelezőn! Jajj nem tudom mi lesz, sosem voltam még anyuka, remélem sikerülni fog. Decemberig szüleimmel vagyunk, aztán már külön család leszünk: nem tudom itt milyen idős, én 21 vagyok és egyenlőre elég szédítő a gondolat, de valószínűleg 5, 10 év múlva is így lennék vele.

Puszilok mindenkit!
tulipika
 
 


azt akartam írni: nem tudom itt ki milyen idős...
tulipika
 
 


Tulipika :)
Hát nem lehet könnyű, vizsgák, utazás, tanulás... és még gyerekvárás is! Nagyon klassz csajszi vagy, ha mindezt ilyen jól csinálod! Bizti írtad már, de bocsi nem emlékszem, mit tanulsz/milyen főiskola? És melyik nyelvből tervezed a vizsgát? És nyelvből jársz vmi tanfolyamra/vizsgafelkészítőre?
Ne aggódj, menni fog a dolog! Ha meg túl soknak érzed, akkor lehet halasztást is kérni, ugye?
A 21 éveddel, Te vagy a legfiatalabb köztünk! :lol: Nos, én 21 éves koromban még csak nem is terveztem családot, pedig már együtt voltunk a párommal, de még mi is a szüleimnél laktunk. Én már egy 10-sel több vagyok, mint Te, de én is szédítőnek éreztem és izgultam, milyen anya leszek, milyen lesz egy bébivel, hogy is lesz ezután... Ne aggódj, minden menni fog! És építkeztek vagy albérletbe költöztök? Akkor idén lesz az első önálló családi karácsonyotok! :wink:

Puszi: Zsuzsa
denizsa
 
 


Kedves Denizsa!

Tök aranyos vagy, hogy így bátorítasz! Nem érzem magam túlságosan klassz csajszinak... Rajzot tanulok tanárképzőn, ezzel semmire sem megyek, azért kéne egyetem. Ez a vizsgám nem is tanulós (azok már megvannak), hanem festeni kell. Azért húztak meg, mert kevés volt azanyagom.
Nyelv órára nem járok. Jártam egy évet, iskolai keretek közt intenzív angol előkészítő. Most ezt próbálom kamatoztatni majd, ill. autodidakta hozzáteszek.
Egyébként már van közös lakásunk, Egerben. Azért maradtam itthon, mert nem akarok távol lenni a szüleimtől, egyedül. Az a két hónap, míg a bébivel itthon leszek kell is, hogy anyukám betanítson... meg bebabázzon :D!
Férjem talán dec 23-án jön végleg haza, nem tudom mi lesz a karácsonyunkkal, de a januárt végigünnepeljük a közös fészekben!

Nagyon kedves Tőled, hogy így érdeklődsz ill. erőt adsz! Még ngy napot kell várnom, de lassabban telik, mint az elmúlt 2 hónap... majdcsak vége lesz :).

Üdvözlet Neked és a Picúrodnak
meg mindenkinek!

ui.: Hány gyermeked is van? Mesélnél Te is ilyesmiket magadról? kissé későn kapcsolódtam be a topik indulásához képest...
tulipika
 
 


Sziasztok!

Vagyok-vagyok, de it is mindig van valami!
Mostanában Debrecenbe járok a parodontológiára, az ínygyulladásom miatt. Meg hát sokat vagyunk kint az udvaron, meg mi is megyünk ide-oda, mint Zsuzsiék.

Tegnap megünnepeltük Veroni 6.szülinapját. Kapott tortát, virágot és saját kezűleg csináltam neki babaházat. Egy nagy kartondobozt belülről bevontam maradék tapétával, szőnyeget is tettem vele, meg különböző bútorokat gyufás dobozból, stb.... Nagy sikere volt! És ez a ház nem került 15.000 ft-ba, mint a bolti!
A játékvásárlást meg úgyse úszom meg, mert 20-án nálunk búcsú is van, (Szentistvánon lakok) és itt nagy-nagy kirakodóvásár, ami tuti megszabadít pár ezrestől..... :lol: :lol:

Tulipika :)
Hát tényleg fiatal vagy!! De ne aggódj, az, hogy valaki jó anya, nem attól függ, mikor szül! Szerencséd van, hogy az első néhány hetet anyukád közelében töltheted! Nekem nagyon fárasztó volt az első hónap, és mindenhez hozzá kellett szoknom, összességében rosszabb volt, mint maga a szülés!

Gotti :)
Látom, nálatok is zajlik az élet! Ma jöttek volna hozzánk a Csíkrákosi barátaink, de mivel új kocsit vettek, így csak ideiglenes rendszámuk van, és a rendeset nem kapták meg időre, így ha minden jól megy, a jövő hét csütörtökön jönnek. "Kissé" lassú ott az ügyintézés.... Főleg, ha magyarról van szó... :( :(

Többség???


Sziasztok, Ditta
ditta76
 
 


Sziasztok!

Először is: VERONIKÁNAK NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!
Kép

Ditta :) Ínyednek bulást! Én meg már azt hittem, hogy rendbe jött és nincs gondod vele... Debrecenben mintha ez egy klinika lenne, vagy rosszul emlékszem? :roll: És mit mondtak?
Nagyon ügyes vagy, gratula a babaházhoz!! Veronika bizti jobban is örült neki, mint a bolti cuccnak, mert ez egyedi, ilyen másnak nincs! :D

Tulipika :) Akkor Te művész vagy! :idea: Én az üvegfestésen túl még nem jutottam, bevallom engem a papír vonz a legkevésbé, minden más (üveg, agyag,stb) jöhet. A "kevés anyag" mint jelent? Egy halom rajzot/festményt kell eladni? Bocs, de fogalmam sincs...
Megértem, hogy nem akarsz egyedül lakni, pláne pocakosan. És jó, hogy lesz segítséged az elején, főleg, ha a párod még nem is lesz melletted. A legjobb persze a közös fészek lesz! Már nincs is olyan messze... pár hónap (mondani könnyű :oops: ) és addigis sok minden fog történni :wink:
És bár lassan, de biztosan telnek a napok... kitartááááás! :!:
Nekem egy gyerkőcöm van: Bálint, aki már 13 hónapos, és most tanul járni. Szeretnénk majd neki kistesót a közeljövőben, egyet biztosan. Nem mindig könnyű egy(vagy több) gyerkőccel az élet, de a legnagyobb csoda a világon, ki nem hagytam volna semmi pénzért.
Hogy pontosan mi érdekel, nem tudom, de majd kérdezzél! :wink: Mi kertes házban lakunk, apám a földszinten, mi meg a ráépített tetőtérben. Van két kutyánk is, de sikerült elérnem, hogy legyen Bálintnak lekerítve egy kutyamentes rész a kertben. Amikor szültem, anyám még itt lakott, és sokat segített nekem, főleg ami a házimunkát (főzés, vásáslás) illeti. A gyerekkel kapcsolatban voltak eltérő nézeteink, de én nem hagytam magam (elég konok tudok lenni :oops: ) és nem bántam meg. Tudom, hogy csak jót akart, de sok téren teljesen más elveket vallottak 30 évvel ezelőtt. Minden héten jönnek unokázni a nagyik, Bálint első unoka mind a két családban, szóval nagy az öröm. Tényleg, Neked van tesód? És ha igen, neki van már gyermeke? Vagy szüleidnek is most lesz az első unokájuk?
Bocsi, de most mennem kell, B. felébredt...

Puszi mindenkinek: Zsuzsa
denizsa
 
 


Sziasztok!

Jelentem, megvagyok, csak lefoglal a két lurkó! Már nem olyan egyszerű Velük, mint 2-3 hónapja. Egyre több közöttük a konfliktus. Főleg Nándika viseli rosszul, hogy nem egyedül van és valaki mással is meg kell osztoznia anyán, meg a játékokon. Néha nagyon jól elvannak, meg Nándika kifejezetten gondoskodó, de sokszor van olyan is, hogy ellöki Bálintot. Úgyhogy a szabad perceim minimálisra csökkentek... Ja, és Bubi egyáltalán nem egy 'alvós-baba', (ellentétben Nándikával); sajnos! :roll:

Ditta! Én is nagyon boldog szülinapot kívánok Veronikának!
Kép
Szupi lehet a babaház! Nem tennél fel róla képet?

Zsuzsa! Nagy-nagy gratula Bálintkádnak! (Persze azóta lehet, hogy már fut. Bocsi, hogy kissé le vagyok maradva!)
Nem felejtettem ám el, hogy megígértem a látogatást! Azaz igazság, hogy már várom az ovikezdést! Nándikának is jobb lesz a gyerekek között, meg mi is mobilabbak leszük ketten. :D

Gotti! Ziti egy kis modell! Annyira aranyos!!!

Móni! Úgy látom még mindig nem tökéletes a géped, sajnos! :cry: Vagy nyaralsz és azért nem írsz?! Neked is gratulálok a Kresz vizsgádhoz! Nem semmi!

Kinga! Te is nagyon hiányzol ám!!!!!!!!!!

Tulipika! Neked asszem egy kicsit később írok, mert Neked hosszabbra tervezem az irományomat, Bálintka viszont itt ordít. :evil:

Puszi mindenkinek!

Adri
radra
 
 


Bocsi Dorka, Téged kihagytalak!
Neked is később írok!

Adri

ui.: Remélem másról nem feledkeztem meg...!
radra
 
 


Itt vagyok újra.

Bálintka elaludt végre! Ha szerencsém van, akár egy órát is szundizik! :lol:

Dorka! Te is jó régen írtál már! Remélem nincs Nálatok semmi gond!
Szonja teljesen meggyógyult?

Tulipika! Már csak 2-t kell aludnod és itthon lesz a férjed!!!
Hát, 5 nap az nem sok, de több mint a semmi!
Tényleg nagyon klassz leányzó vagy, hogy ilyen sok mindent csinálsz egyszerre mindezt úgy, hogy a kedvesed nincs itthon! Ja, és Eger-Szeged "túra" sem semmi!
Én 24 és fél évesen szültem az első kisfiamat (Nándikát - 5 és fél éves), a második kisfiam (Bálintka - 14 hónapos múlt) születésekor pedig majd' 29 éves voltam. (Most novemberben leszek 30.)
A mai eszemmel már hamarabb szültem volna! Kb. mint most Te vagy! De akkor még más dolgok voltak fontosak.
Szerintem mindegy mennyi idős az ember, ha érettnek érzi magát a szülői szerepre! (Meggyőződésem, hogy van olyan ember - sajnos egyre több -, akiknek sohasem jön el az az idő.)

A segítséget fogadd el, ha felajánlják! Nekem is nagyon sokat segített az anyukám a babaápolásban, amikor Nándika született. (Akkor még Náluk laktunk.) Bálintkánál már nem igazán volt szükség a "24 órás felügyeletre", de most is segített az anyukám. Szerencsére csak pár utcára lakunk egymástól.
Kinga biztosan emlékszik, hogy tavaly azzal a kérdéssel "debütáltam", hogy: mit csináljak a babával, mert az egész fürdést végigordítja? Erre még az anyuval együtt sem tudtam megoldást találni egy ideig, de idővel megoldódott a helyzet. Sok segítséget kaptam itt is!

Most megyek, kihasználom, hogy Bálintkám alszik és neki állok takarítani.

Puszi, Adri
radra
 
 


Látjátok, ritkán írok, de akkor belelendülök... :lol:

Elfelejtettem kérdezni, hogy nincs-e valamelyikőtöknek eladó kengurúja.

Mára szerintem eldugulok!

További szép napot!

Adri
radra
 
 


Adri :)
Hú, hát 2 gyerekkel tényleg bonyolultabb az élet... De az egyik ismerősöm azt mondta, hogy több puszit is kap az ember :wink: :D
Oké, akkor megvárjuk az ovit, aztán tali! És nekünk van egy hordozónk (mi már kinőttük, mert 10 kilóig bír), amit szívesen kölcsönadok (a jövőben remélem még szükségünk lesz rá), ha jó Nektek, majd megnézed, ha jöttök!
Na megyek, mert Bálintom nagyon követel már...
Puszi: Zsuzsa
denizsa
 
 


Szia Zsuzsa!

Persze, több puszit is kap az ember, meg dupla szeretetet! Csak mégis nehezebb egy picit, mint gondoltam... Értem ez alatt: Nándika már olyan "nagyfiú",hogy nem féltékeny Bálintkára. De az, és ez azt hiszem természetes is. Eddig csak Rá figyelt mindenki, Ő volt a középpontban és most osztoznia kell mindenen. Plusz mostanában valóban többet kell Bubira ügyelni, mert mindenhova felmászik, pakol, "szaladgál", kidobál mindent a kukába, vigyázni kell, hogy a wc ajtó mindig be legyen csukva, mert vagy beledob valamit, vagy a wc kefével játszik.
Most mesét is általában csak akkor tudunk olvasni, ha a kicsi alszik vagy mamáéknál van.
De nagyon sokszor annyira cukik, hogy meg tudnám enni Őket! Ölelgetik egymást, meg puszilgatják és van, hogy fél órát - órát is "elbabrálnak" a szobájukban. Egyszóval: imádnivalóak! :D
Az meg egyenesen "mennyei", amikor engem ölelgetnek mindketten, meg odabújank az ölembe, vagy sok-sok puszit adnak! :oops:

A kengurút aranyos vagy hogy felajánlottad, de venni szeretnék.

Most megyek, lefektetem Bálintot, mert mindjárt elalszik itt az ölemben.

Puszi, Adri

Kép
radra
 
 


Kép Kép Kép
radra
 
 


Sziasztok!
Nagyon régen jelentkeztem, mert vendégeink voltak, a húgom volt itt a férjével vakációzni.
Most már jövök majd, ígérem. :roll: Köszi Zsuzsi az érdeklődést, jól vagyunk, sokat játszóterezünk, tegnap már borkóstolón is voltunk. :lol: Persze mi nem ittunk, de jó volt kicsit kimozdulni, meg emberek közé menni. Igaz, hogy Szonja folyton kiabálta,hogy menjünk a játszóra, akkor is mikor éppen valami fontos ember beszélt....no akkor kivittem az udvarra szaladgálni. Ezek után már jól bírta a rendezvényt, elmentünk egy kicsit sétálni. Mindent összevetve legalább csinosan felöltözhettünk. Apró öröm a kismamalétben. :)
Holnap egy másik gyerekhez megyünk játszani, elhatároztam, hogy idén már sokat fogunk eljárni otthonról, hogy ne unatkozzunk.
Adri!
Én elképzeltem, hogy milyen lehet két gyerekkel és egyelőre még várok a kistesóval. Szonja önmagában kimerít, nem is tudom, hogy oldanám meg kettővel. De az biztos, hogy ha az embernek van segítség, nagymama a közelben, akkor sokkal könnyebb. Arra gondoltam, hogy majd ha oviba megy a kicsi, akkor vállaljuk a következőt.De nagyon édesek a lurkók a képeken, nagyon szeretik egymást, látszik.
Dorka
Dorka
chopin
 
 


Sziasztok!

Na most kicsit ideges vagyok, mert elszállt minden, amit írtam :evil: úgyhogy most éppen úúúútálom a számítógépet :evil: :evil:

Azért megpróbálom újra:
Szóval nekünk is nyüzsgős hetünk volt, jött egy barátnőm a kisfiával és mi is mentünk vendégségbe, meg-meg-meg... gyorsan elrepült ez a hét. Bálint ismét csókos kedvében volt (Dorka, rögtön Szoncsi jutott eszembe), íme a bizonyíték:
Kép

Adri :) Gyerkőcök nagyon ééédesek! :D Tök jó, hogy tettél fel képet!! Persze, hogy megértem, hogy két gyerekkel nehezebb, mert nem lehet egyszerre kétfelé figyelni és foglalkozni mindekttővel ugyanúgy... de mégis sokkal jobb :D Már csak ha arra gondolok, ahogy szeretgetik egymást és Téged! :D :D Szóval párommal majd szeretnénk kistesót Bálintnak, de néha én is úgy vagyok vele, mint Dorka, hogy B-vel is teljesen el tudok fáradni, mi lesz majd kettővel?? De majd meglátjuk...

Dorka :) De jó, hogy írtál és jól vagytok! :D A vendégeknek bizti örültél és a borkóstoló is jól hangzik :D Látom Szoncsi is szeret játszózni! Bálint is nagyon szívesen megy, a csúszda a kedvence. Akár 20-30-szor is képes kacagva lecsúszni, aztán pihenő... elsősorban nekem, mert én fogom közben és emelgetem fel a tetejére, szóval addigra kidőlök... :oops: Ilyenkor jön a vármászás vagy a rugós autó, hinta, stb. Szoncsinak mi a kedvence?

Mennem kell, vmi hülye tüzijáték van és Bálint felébredt...
Puszi mindenkinek: Zsuzsa
denizsa
 
 


Halihó! Megint eltűnt mindenki?! :roll:

Hát lányok, hogy itt ma milyen hideg van! Hihetetlen! Alig lépte át a hőmérő higanyszála a 20 fokot. Mármint a lakásban! Kint kb. 12-13 van, de mellette iszonyúan fúj a szél!

Zsuzsa! Azért szeptemberben biztosan lesz jó idő, úgyhogy már várom, hogy mehessünk! :D

Dorka! Igen, nagyon szeretik egymást, de azért néha elég rendesen össze tudnak veszni. Nem is gondoltam volna, hogy Bálintka is ilyen akaratos lesz ennyi idősen...
De sebaj, a lényeg, hogy egészségesek, okosak, szépek és hogy vannak nekem! :lol:

Kinga! Miattad már kifejezetten aggódom!!! Légyszi-légyszi legalább egy hellót pötyögj be, ha olvasol minket!!!!!!!

Ditta! Terjesztem a kiflid receptjét! Mostanában megint rászoktattam a családod, sőt már a barátaimat is! :wink:

Tulipika! Mi újság felétek? Párod visszament már? Hogy vagytok?

Gotti! Jövő héten/hétig értekezünk! Remélem nem felejtem el!

Móni! Te is jól eltűntél! Még mindig nem jó a géped?

Puszi mindenkinek!

Adri
radra
 
 


Sziasztok!

Csajok, azért ennyit nem kéne beszélni, nem győzök olvasni.....!! :lol: :lol:
De tényleg, hol van mindenkiiiiiiiiiii?????????

Idő brutál..... Ma délelőtt egy óra hosszára bekapcsoltam a gázt!
Szörnyű! Tulajdonképpen még június elején fűteni kellett, akkor csak a július volt a teljes hónap, amikor nem kellett! Kép

Veronika már várja az ovit! De itt majd csak 4-én, hétfőn kezdődik! és őszintén szólva én is várom..... Nagyon sokat civakodnak Atival! Aztán Atinak még pár hónap pihi, és nov. végén neki is beindul az ovis élet!

Zsuzsa :)
Ez a smárolós kép nagyon jó!! :lol:

Tulipika :)
Jött a férjed?

Kinga!!!!!!!!
Ezer éve nem írtál! Minden oké????

Na, pusszancs mindenkinek!
Ditta

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok!

Jajj, mennyire jók ezek a képek!!!
Tök édes kis babucik!!! :)

Ditta! köszi az érdeklődést! Volt itthon a férjem, annyi ajándékot hozott, hogy nem is tudom marad-e a fizujából :)
Kissé ledöbbent a pocakomon, de gyorsan megszokta. Dédelgette, beszélt a Picihez, és nagyon elkeseredve ment vissza, folyamatosan azon agyal, hogy hogyan lehetne megoldani, h itthon legyen míg nagyon kicsike a babánk...
Időközben (3 hete) megszületett Picúrunk első unokatestvére és Ő is segített, hogy közelebb kerüljünk az újszülöttekhez/gondolatához, vagy hogy is fogalmazzak, értitek, nem?

Egyébként mi ez a kifestősdi? Tök aranyosak!!! :D
Ati igazi kis csibész, Veronika meg kész nő ezzel a csábos mosollyal :)!

Üdv mindenkinek, írjatok kivel miujs, itt tényleg eléggé belassult minden...

tulipika
tulipika
 
 


Sziasztok! Egy kétgyermekes anyuka vagyok aki eredetileg info-t szeretett volna keresni a gyerkőcökkel kapcsolatban de itt lyukadtam ki. Ha nem gond :oops: és befogadnátok egy későn érkezőt szívesen cserélnék tapasztalatokat. Ha így lesz én előre is örülök. Sziasztok! :wink:

Kriszti Kép
Kép
pannamanna
 
 


Sziasztok!

Adri :) Már szeptember van és többé-kevésbé jó idő :wink:

Ditta :) Gyerkőcök nagyon édesek így kifestve (is) :D Te csináltad a sminkjüket? Te jó ég, már Ati is oviba megy! És jó, hogy Veronika várja az ovit, akkor bizti szeret oda járni :D

Tulipika :) Férjed jól teszi, hogy kényeztet, végülis ez a férjek dolga, nem igaz? :wink: Ez tetszett, hogy ledöbbent a pocidon :lol: Mi lesz később? :lol: Isten hozta a kis unokatesót!!! És Te hogy vagy??

Kriszti :) Üdv itt! Szívesen látunk mindenkit! :D Milyen korúak a gyerkőceid? És milyen infót kerestél? Mesélj magadról egy kicsit!

Gotti, Dorka, Móni, Kinga :) Nálatok mi újság??

És már régóta lógok Nektek egy képpel járó Bálintomról, íme:
Kép
Puszi mindenkinek: Zsuzsa
denizsa
 
 


Sziasztok!

Tuli, Zsuzsi :)
Áááá, én nem vagyok ilyen kreatív!! :lol: :lol: A tesóm festette ki őket, ő a művészlélek a családban!
Holnap ovi!! Már mindketten várjuk! :lol:

Szia Kriszti! :lol:
Üdv. itt!

Ditta
ditta76
 
 


Sziasztok!

Kriszti! E fórumon Te vagy a legfrissebb utánam és ahogy olvasom inkább én tanulok majd Tőled tapasztalatok terén :), de azért nagyon szívesen befogadunk, mondom ezt mindenki nevében... :)

Kedves denizsa! Hogy mi lesz később? Akkor már szülni megyünk, szerintem nem csak Ő fog ledöbbenni :D. Egyébként köszi kérdésed nagyon jól vagyok, csak a hátfájás..., de most jutottam el odáig, hogy tényleg ÉRZÉKELEM a Picúrt. Hú, ezt nehéz megfogalmazni. Talán abból adódik: jobban érzem a mocorgást, az apróbbakat is, érzem mikor fáradt el/alszik. Most már 4 napja nagyon aktív , csak a tegnap délelőttöt töltötte pihenéssel. Ha ez a szülés után is így megy (és miért menne másképp) akkor az éjszakáimtól elbúcsúzhatok, de aranyos a drága, mert már most edz: nincs éjszaka, hogy ne ébrednék fel :), de nem bánom, egyre szorosabb a kapcsolatunk :).

Üdv mindenkinek:
tulipika
tulipika
 
 


Halihó Mindenkinek !!! :) :)

Elöljáróban gyors üdvözlet Krisztinek !! Persze, hogy befogadunk, gyere sűrűn, mert akkor egy kicsit kevésbé lesz feltűnő az én ritka jövésem is :oops: :oops: Írj bővebben magatokról, persze csak annyit, amennyi jól esik :)
Most már, sztem a nyár elmúltával egyre gyakrabban jövögetünk ide. Én amúgy a tanév eleji hajrá miatt is elég jól elfoglaltam magam ( tanszerek vásárlása, ruhák, egyebek...stb. beíratkozás zenesuliba mindháromnak, mert minden évben újra meg kell tenni, rajzra, néptáncra stb. azután az évnyitók, most meg a legnagyobbamnak már varratjuk a ballagási öltönyt / bizony Kriszta én vagyok a topik vénje :lol: :lol: /, mert oktben lesz a szalagtűző. Azután bizniszelek is a Babaszobán / Adri is megtalált :lol: /, mert Zitikém kinőtt őszi -téli cuccosait eladom és újra el is költöm ugyanitt a pénzt nagyobb téli ruhákra :)

Ma meg az öcsémék kisfiának voltunk a keresztelőjén Debrecenben.
Akkor még az OFF-os témákról nem is beszélek / rendezem itt nálunk a kampányt és képviselőjelölt is vagyok :) /
Úgy összességében nem unatkozok :) :)

A képek gyönyörűek a gyerkőcökről, a csókos kép csúcs :) és a járó Bálintka meg már igazi nagylegény !! Veronika igazi díva a képen és Atika se akar úgy látom semmiben lemaradni :)

Móni, Kinga , Dorka hol vagytok ? Móninak megvan már a jogsija? Mikortól kell vigyáznunk az utakon ? :)) Ez csak vicc volt Móni !


Mindenkinek pusszantás:

Gotti és Ziti
gottianyu
 
 


Adri !

Nem hívtál még, de úgy néz ki jövő héten sem tudunk még kimenni, úgyhogy nem késtél :) A Te két kisfickód szemei sem állnak jól :) :)vagy hogy is szokták mondani ? Látszik, hogy semmi rossznak nem elrontói :lol: :wink:

Nektek is pussz:

Gotti és Ziti
gottianyu
 
 


Sziasztok!

Ditta :) Méghogy Te nem vagy kreatív!?! Elég, ha csak a szupersütijeidre gondolok! :P Milyen volt az első nap az oviban?

Gotti :) Igazad van! Ha már elmúlt a nyár :( legalább gyakrabban jön minenki :wink: Hát így tanévkezdéskor nem irigylem a többgyermekes szülőket (a tankönyvek meg egyéb kiadások miatt...), remélem Titeket nem "vágott földhöz"! Te jó ég, már ballagtok idén! :o

Tulipika :) Hátfájás :( A keresztcsontnál? Ez szükséges dolog, "mozognak" a csontok, és ez így jó, nem szüléskor fog egyszerre minden, hanem így fokozatosan. Nekem félidőben fájt a legjobban és érdekes módon a végefelé kevésbé és szüléskor sem, de ez egyénenként változik. Nagyon jó, ha ilyenkor masszírozni tudja vki (ha nincs más, akkor próbáld meg magadnak). És érezni a picúrt olllyan jó!!! :D :D Nem is mesélted, mivel lepett meg a párod?!

Puszi mindenkinek: Zsuzsa
denizsa
 
 


Szisztok! Köszönöm az üdvözléseteket. :oops:

Két gyerkőcöm van a kisfiam 4, a kislányom pedig 2 lesz szintén nov.-ben. Peta és Patrik a két aprótalpú.

Tulipka! Köszi a feltételezett tudást de ezt időröl időre megkérdőjelezem magamban mert mindig jön valami váratlan. Egyébként nagyon gratulálok a pocaklakóhoz!!! :P
Élvezd ki minden percét a terhességnek szerintem ez egy gyönyörű szakasz- amit én nem adtam volna semmiért. Egyébként mikorra vagy kiírva? Vigyázz magatokra és élvezd a mozgolódást.

Gottianyu! Én sem érzem magam olyan fiatalnak bár sokan meglepődnek hogy két gyerekem van 25 évesen de szerintem ez így pont jó. És képzeld nálunk is keresztelő volt - a nővérem kislányáé aki tegnap volt 3 hetes. És nagy örömömre :P mivel a Niki nem jó kereszt-névnek mellé az én nevemet kapta. Bár nem én vagyok a keresztanyja de azért mégis örültem neki mikor ma elmondta a tesóm. Sajnos a meló miatt nem tudtam elmenni a keresztelőre.

Mindenki! Az után olvasgattam volna hogy Petra még mindig nem akar beszélni pedig 22 hónapos lesz mindjárt. Csak egy két szót hajlandó mondani pl mama baba anya ke- a kell helyett. Pedig Patrik ilyenkor már beszélt. Szóval itt van amit említettem a kételkedés az állítólagos tudásomban.Tulipka :roll:
Ha valaki tud valami biztatót akkor előre is köszönöm.

Hello

Kriszti Kép
Kép
pannamanna
 
 


Sziasztok!

Először is: Üdv köztünk Kriszti! :wink: Nem tudom olvastál-e régebbi hozzászólásunkat, ha nem: nekem 2 kisfiam van. Nándi 5 év fél éves, Bálint pedig 15 hónapos. Fentebb találsz Róluk képeket.
A kérdésedre válaszolva: nekünk a főiskolán (óvodapedagógus szak) azt tanították, hogy 3 éves koráig nem gond, ha nem beszél, de ha azután sem, akkor viszont ki kell vizsgáltatni a gyerkőcöt.
Szóval szerintem még ne aggódj! Egyébként pedig nálunk Nándika kb. másfél évesen kezdett belelendülni a beszédbe. Az első összetett szava az volt: bassuskulcs! Nem égtem ám amikor pl. a boltban kezdte el kiabálni, mert mindenki nevetett rajta és ez baromira tetszett Neki! :oops:
A sógornőm kislánya Nándival egyidős, de Ő "csak" két évesen kezdett beszélni. Sógornőm is meg volt ilyedve, hogy Fanni nem mond még semmit. Bezzeg mikor elkezdte, akkor meg azt mondta az anyukája, hogy talán mégis jobb volt, amikor még nem tudott beszélni! :lol: (Azóta is nagy dumás csajszi!)
Majd biztosan a többiek is leírják a véleményüket a témával kapcsolatban.

Képzeljétek, ma reggelre Bubinak a szemében (fehérjében) egy pici piros petty lett. Nem tudom, hogy ennek mi az oka, úgyhogy a terveimmel ellentétben elviszem tanácsadásra. Pedig épp tegnap győztem meg magam arról, hogy inkább a jövő héten megyünk, mivel úgyis a kötelező oltást meg kell beszélnem a dokibácsival. Hát, ember tervez...

Lassan indulunk is, mert 11-től 12-ig van tanácsadás, fél 1-re pedig megyünk Nándusért az oviba.

Puszi mindenkinek!

Adri
radra
 
 


Sziasztok!

Kriszti :) Gratula a két gyerkőchöz! Méghogy nem vagy fiatal 25évesen?? És bevallom én is meglepődtem kicsit, én már harminc-cal kezdődöm és még csak egy gyerkőcöm van (Bálint és 13 hónapos), de szeretnék majd kistesót is neki. Szerintem se aggódj még a beszéd miatt, végülis már elkezdte, még ha pár szóval is, majd belejön!

Adri :) Első összetett szó :lol: :lol: Kiderült mi az a pötty Bálintod szemében? Mit mondtak a tanácsadáson? Remélem semmi komoly!!

Puszi, Zsuzsa
denizsa
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa!
Azt mondta a dokibácsi, hogy ne aggódjak, csak egy hajszálér pattant meg. Tennivalóm nincs vele, majd magától felszívódik.
Amúgy 9450 g és nem tudom hány centi, mivel minden alkalommal más méri, máshogy és hol nő a gyerkőc, hol összemegy. :oops:
Majd itthon megmérem én!
Néztem vonatot, az egyik 9.05-re, a másik 9.15-re ér a Nyugatiba.
Nem babakocsizunk, hanem kengurút viszek Neki. Ja, és lehet, hogy metrózunk, mert a Comibinók most is sz.rakodnak...

Gotti!
Majd megírod, ha úgy néz ki, hogy valamikor kimentek, mert akkor összeszedem magam, és felhívlak előtte! :D

Többieknek (is) pusszantás!

Adri
radra
 
 


Adri :) De jó, hogy megnyugtatott a dokibácsi! Remélem mielőbb felszívódik! A hosszméréssel nálunk is vannak néha gondok, és már gondoltam rá, hogy beszerzek egy falra akasztható mérőt :wink: A metró gyorsabb, mint a villamos és valszeg az ajtaja is kinyílik :lol: Kenguru tök jó, kár, hogy Bálintom már kinőtte a mienket :(
Mennem kell, ma B. nagyon nyügi :(
Puszi Mindenkinek: Zsuzsa
denizsa
 
 


Sziasztok! Adri, Zsuzsa köszi a biztatást. Most már biztatom magam hogy nem lesz semmi gond Petra beszélőkéjével kapcsolatban. Tegnap voltunk a doki néninél mert már két hete itthon volt betegen és azért erre is rákérdeztem. És ő is azt mondta amit ti :P hogy még nincs ok az aggodalomra, majd beindul.

Ha visszagondolok Patriknál is ez volt- egyik napról a másikra elkezdte és azóta be sem áll a szája. Csak nála ez hamarabb beindult. De most pár napja mióta jobban foglalkozom a témával azóta látok pozitív jeleket. Pl. ma reggel mentünk a papáékhoz Petra meglátta az utcát- mutatta a kezével és azt mondta "papa" és meg annnyira örültem neki. Szóval bizakodom.

Adri! Remélhetőleg már javult a szeme a gyerkőcnek és nem lesz semmi próbléma pár napon belül. Egyébként gratula a súlyotokhoz. Képzeld ugye Petra 22 hónapos és mi még mindig csak a 9 kilót ütjük meg de azért elvagyunk.
Zsusza! Nálunk is volt a falon ilyen magasságmérő - jelenleg nincs- hol az egyik hol a másik gyerek tépte le a falról, de amikor fenn volt azért méricskéltem én is őket. Jó is hogy írtad majd megkeresem és megmérem őket kiváncsi lettem mennyit nőttek a nyáron- ma pont bent voltunk bölcsit fizetni és megjegyezte a dadus hogy mennyit nőtt Petra kb. két hónapja nem látta.

Hello MINDENKINEK! :P

Kriszti Kép
Kép
pannamanna
 
 


Sziasztok!

Ollllllyan jó volt szombaton, meglátogattak minket Adriék :D Jót dumcsiztunk, a két Bálint pedig ügyesen eljátszott :D Volt labdázás, telefonálás, építkezés, de a legnagyobb sikert az üdítős kupakok aratták :lol: Teszek fel pár képet a gyerkőcökről (nehéz volt megállni, hogy csak ennyit):
Kép
Kép
Kép
Kép

Kriszti :) De jó, hogy dokinéni is megnyugtatott :D "papához" nagy gratula!! Éljenek a pozitív jelek :wink: Mi csütörtökön megyünk a dokihoz méreckedni, majd beszámolok, mit sikerült mérni... Nagyon tetszenek a szalgjaid! :D És Petra bölcsibe jár? Vagy még csak most ősztől fog? Visszamész dolgozni, vagy jót tesz neki a társaság?

Üdv a Többieknek is! Írjatok!
Puszi mindenkinek és jó hétvégét: Zsuzsa
denizsa
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa!
Mi is nagggggyon jól éreztük magunkat Nálatok! :wink:
Nagyon tündéri volt mind a két gyerkőc! :D Bálintka ugyan nem aludt hazafelé, de teljesen jól viselkedett! Büszke voltam Rá, hogy így lehet Vele tömegközlekedni! :lol:
Köszönöm szépen a képeket! És nyugodtan tehetsz fel Róluk!
Priviben küldök egy e-mail címet, ahová többet is tudsz küldeni!

Kriszti!
Örülök, hogy megnyugodtál Petra miatt!

Felébredtek a fiúk, lassan készülődünk az oviba.
Olyan rendes volt a húgom. Amíg mi Zsuzsáéknál voltunk, elvitte a bringáshoz a kerékpáromat megcsináltatni, mert kb. 2 éve nem használtam amiatt, hogy folyton leereszt. :oops: Úgyhogy végre bicajozhatunk Bálinttal! Gondoltam mostantól azzal járunk az oviba, illetve odafelé csak tolom benne Bubit, mi meg Nándikával a saját lábunkon megyünk, visszafelé viszont száguldhatunk! Már csak az az aprócska bökkenő van, hogy a zár ugyan megvan hozzá, de a kulcsot halvány lila gőzöm nincs hová tettem! Pedig kettő van belőle, valószínűleg nem is egy helyen. (Biztos ami tuti alapon, hogy legalább 1 meglegyen közülük! De egyik rejtekhelyére sem emlékszem... :evil: ) Lehet, hogy már valami bogyót kellene szednem! Bár, szerintem a hülyeségnek nincs ellenszere! :shock:

Na megyek, megnézek még egy-két fiókot, hátha...

Puszi mindenkinek!

Adri
radra
 
 


Sziasztok! :P

Adri, Zsuzsi! Nagyon édesek a gyerekek ahogy játszanak. Képzeljétek Petra itt áll melletem és ahogy néztem a képeket egyfolytában azt kiabálta hogy baba-baba-baba :P Meg aztán kommentálta a látottakat a maga hablaty nyelvén.
Viszont van egy örömöm is emellett tegnap mivel itthon voltam úgy döntöttem gyakoroljuk a szobatisztaság című történetet. És képzeljétek ugyan délelőtt még egy két helyre odacsurgatott a nagy igyekezetben a bili felé, de délután már csak a bilibe sikerültek a kisdolgok. Az igaz hogy a nagydolog az nem jutott eszébe hogy azt is oda kell tenni. De azt hiszem a pisi a nehezebb és azt már így egy nap gyakorlás után csak a bilibe intézi. Ugyhogy nagyon örülök. :D :D :D Ennyire még Patriknak sem ment gyorsan. Bár igaz hogy nem olyan pici már a Petra. De azért mégis örülök.

Adri! Nehogy azt hidd hogy csak te vagy ilyen elpakolós. Képzeld kb. egy fél éve a férjem bezárta a munkahelyén a szekrénybe az egész kulcscsomóját. Úgy kellett szétszedni az egész szekrényt meg zárat cserélni. Szóval sok sikert a keresgéléshez.

Hello mindenkinek! :D

Kriszti Kép
Kép
pannamanna
 
 


Bocsi megint én vagyok. Csak elfelejtettem mondani bár lehet hogy senkit nem érdekel de azért én nekem fontos :oops: : ma hat éve hogy együtt vagyunk a férjemmel. :D
Bár sajnos most a héten éjszakás és és meg nemrég értem haza melóból de azért majd bepótoljuk az örvendezést. :D

Bocsi nektek a szentimentalizmusért. :oops:

Most már tényleg elköszönök. Helló :D

Kriszti Kép
Kép
pannamanna
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Képzeljétek, van kulcsom a bringazárhoz! Na nem azért, mert megtaláltam, csak felhívtam a tesómat, hátha anyuéknál maradt belőle 1 (mivel akkor vettem még a bicajt, amikor Náluk laktunk). És igen, ott a fali kulcstartón lógott azóta is! :D Annyira örültem!
(Nálunk is van ám nagyon szép kulcstartó dobozka a falon, de csak dísznek, mert kulcs nincs benne. :oops: )

Kriszti! Nagy gratula Petrának! Nagyon ügyi! Te pedig bátran írj le mindent, ami számodra fontos és úgy gondolod, hogy szeretnéd megosztani velünk! :wink: Gratulálok a 6. évfordulótokhoz és sok boldogságot kívánok továbbra is!!!
Kép

Szép napot!

Adri
radra
 
 


Sziasztok!

Adri :) Örülök, hogy meglett a kulcs!! :D Most aztán lehet bicajozni! :wink: És Bálintodnak van rajta hátul ülés? Remélem képeket megkaptad, átküldtem őket. Csokiskekszet kipróbáltad már? Ízlett a többieknek is?

Kriszti :) Gratula Nektek az évfordulóhoz! Mi is hétvégén ünnepeltünk párommal :D Férjed mit dolgozik? És Te? Végül volt ünneplés? Méghogy Petra nem beszél! Ezekszerint csak képeket kell mutatni és máris kiabál :wink: Gratula neki is a "babához" és a szobatisztasághoz is! Nagyon jól megy neki :D

Puszi Mindenkinek: Zsuzsa
denizsa
 
 


? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

 Nagyon fog fájni a szülés?
 Hova menjek szülni?
 Melyik orvost válasszam?
 Hogyan készüljek fel a szülésre?
 Hogyan legyek jó anyuka?
 Jól érzi magát a kisbabám?
 Miért alszik ennyit?
 Miért nem alszik rendesen?
 Nem megy a szoptatás!
 Le fogok valaha fogyni?
 Miért lettem ilyen sovány?
 Miért nem kívánom a szexet?
 A férjem miért nem akar velem lefeküdni?
 Mikor mehetek vissza dolgozni?
 Adjam bölcsibe, vagy ne?
 Hogy mondjam el a gyerekeknek, hogy elválok?
 Megszökjek, vagy megszokjam? Mit tegyek, hogy jó legyen?
 Idegesít a saját anyám!
 Idegeimre megy az anyósom!
 Segítség, szerelmes lettem!
 Lehet, hogy megcsal a férjem?
 Teherbe esek valaha is?


Feltette valaha magának ezeket a kérdéseket? Minden kérdésére kielégítő választ kapott? Ha maradt még megválaszolandó kérdése, várom a Szülők Házában és keressük meg rá együtt a választ!

Részletes információ: www.szulokhaza.hu
Személyes felvilágosítás a +(36)-30 / 942-3699-es telefonszámon


Mi az a Szülők Háza?

A Szülők Háza, egy családi tanácsadó, és programszervező társaság, amely abból a célból alakult, hogy segítse a családdá alakulás kezdeti nehézségeit, felkészítsen a szülővé válásra, testi-lelki és szellemi értelemben egyaránt.

Ennek érdekében:

 Egyéni és csoportos tanácsadást biztosítunk a családok részére.
 A családi életre felkészítő tanfolyamokat, és tréningeket tartunk.
 Családi, felnőtt és gyerek programokat szervezünk.
 Információs hálózatot hoztunk létre, olyan szakemberekből, akik szaktudásukkal segítik a fiatal családokat, személyesen, illetve interneten keresztül.

Kiket várok a beszélgetéseinkre?

 akik tervezik, hogy gyermeket vállalnak és szeretnének testileg-lelkileg felkészülten állni e nagyszerű kihívás elé,
 akik, szeretnének gyermeket, de még nem sikerült teherbe esniük, és szeretnék megtalálni mi lehet az elmaradt gyermekáldás, testi-lelki oka,
 akik gyermeket várnak, és szeretnének testileg-lelkileg felkészülni a fogadtatására,
 akik pici babájukkal szeretnének túljutni a kezdeti nehézségeken
 akik gyermeket nevelnek és nevelési, életvezetési, párkapcsolati, vagy életmódi kérdéseik, problémáik vannak,
 akik sikertelen terhességen, vetélésen vagy gyermekágyi gyászon mentek keresztül.
 akik, fogyatékkal élő gyermeküket nevelik
 akiket valamilyen trauma, veszteség ért


Programjainkról részletes információ a www.szulokhaza.hu weboldalon található.

Jelentkezni lehet: e-mailben (info@szulokhaza.hu),
Vagy telefonon, a +(36)-30 / 942-3699-es számon
julcus
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: