Új privát üzeneted érkezett!

köszi Móni, már olvastam őket.Chopin
chopin
 
 


Szia Chopin!

Sajna könyv ügyben nem igazán tudok Neked segíteni, mivel a "normális" könyvről mostanában csak emlékeim vannak! Kép
Szakirodalom nem érdekel, mert nálam 2-3 éve már csak azok mennek. (pl. Neveléselmélet, Gyermeklélektan, Bevezetés a szociológiába stb. stb.) KépKépKép Na jó, csak viccelek!
Már én is alig várom, hogy saját szórakoztatásomra olvasgassak!
Amúgy szerintem nézzd meg egy-két könyváruháznak a honlapját, ott biztosan vannak ajánlók, top listák!

Kinga! Gratula a muffinhoz! Milyet ízűt sütöttél?

Húzok vissza tanulni!

Pusza mindenkinek!

Adri
radra
 
 


Sziasztok!

Egyszerűen nem volt időm jönni! Amikor a kicsi alszik, akkorra kell időzíteni ol. a mosogatást, vasalást, meg akkor szoktam a napi tornámat is letudni, este felé meg legtöbbször a párom lefoglalja, mert a munkahelyi papírmunkát néha (majdnem mindigKép) hazahozza, és itt csinálja. Szóval kb. este 10-11 kor lenne szabad a gép, de én addigra rendszerint kidőlök!
Sokszor már hamarabb, de a gyerekek fél 10-10-nél hamarabb nem alszanak!!
Még mielőtt elszörnyülköznétek, közlöm, hogy volt pár szerényí próbálkozásunk hogy estleg fél 9-kor alvás, de nem!! Az a helyzet, hogy Veronika délután 1-3-ig alszik az oviban, és este egyáltalán nem álmos! Szünetben vagy hétvégén már nincs ilyen gond. Az egyik barátnőm már délben hazahordja a kislányát, hogy ne aludjon, mert náluk sokszor 11-ig nem volt alvás.
A kisfiam is ált. du. fél 2-től alszik, és nem tudom, hogy meddig aludna, mert sokszor 4-kor ébresztem, hogy este legalább 10-kor el tudjon aludni!
Szóval nálunk sokáig zajlik az élet!Kép
Aztán amit apucival nappal eltervezünk, mire a gyerekeket elaltatjuk, mi is kidőlünk, nem lépünk a tettek mezejére!!KépKépKép

KingaKép
Remélem a depid már múlóban! Ilyen nálam is előfordul, amikor mindent negatívan látok, télen főleg! Valaki itt javasolta a vacsorát, hosszú hétvégét, ez jó ötlet!
Mi minden januárban elmentünk korábban, amikor még csak a Veronika volt, 2 éve már nem voltunk, mert a kisfiam elég sokáig, 18 hónapig szopott, és úgy nem hagytam volna itt, de most megyünk!! Lehet, hogy már nem januárban, de február tuti! Nagyon jó hely Gyula, nyaranta is sokat járunk oda!
Milyen muffint sütöttél??

RadraKép
Azért ne tanuld magad halálra!Kép
Képzeld, tegnap volt a premierje a kenyérsütőnek! Az egyik ismerős adott egy jó kenyérreceptet, napraforgó magvas, jó ízű lett, de mivel először próbáltam, hát volt egy kis riadalmam! A kelesztéskor rohamosan nőtt a tészta, már a sütő tetejét emelgette!Kép Gondoltam, Úristen, mi lesz ebből! Szóval az szépen ráfolyt a fűtőszálra, és körben a pereme megégett! Na, azt körben le kellett vágni, de a többi része finom lett. Szóval van még mit tanulnom! Most vagy az élesztő volt sok, vagy a barátnőmnek nagyobb a kenyérsütője, vagy nem tudom.....

Teszek fel egy képet, Veronikának ezt a pillangó jelmezt vettük névnapjára, meg a Barbie és a Fairytopia DVD-t, (fiús anyák biztos nem tudják, mi ezKépKép), szóval abban is pillangószárnyon repked Barbie....
Az ovis farsang ezennel le van tudva!Kép
Kép

Szió!

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 

 
 

Szia Ditta!

Örülök, hogy látlak! Nagyon szép a kislányod (ezt újra megállapítom, ja, és azt is, hogy nagyon hasonlít Rád)!
Most, hogy írod a farsangot, kissé összerándul a gyomrom! Nyilván Nándikáéknál is hamarosan lesz és Neki nincs jelmeze. Kép Én meg nem tudok varrni, szal vagy beéri valami álarccal, vagy nemtom mi lesz! Tavaly pingvin volt (már az oviban), meg tavaly előtt is (bölcsiben). Úgyhogy ez már ki van lőve. Kép /Remélem legalábbis, hogy nem menne rá, mert az azt jelentené, hogy azóta nem nőtt semmit/!
Na, majd lesz valahogy.

Látod, mondtam én, hogy a kenyérsütésbe bele kell jönni! Ki kell tapasztalni! Én is így jártam először a kakaóskaláccsal! (Ezért is csökkentettem legközelebb az arányokat)

Képzeljétek, anyukám elvitte 1 órakor magukhoz a gyerekeket, hogy jobban tudjak tanulni. De én olyan álmos voltam, hogy lefeküdtem. És majdnem 2 órát aludtam!!! (Azután - mint a mellékelt ábra is mutatja - feljöttem megnézni, hogy írtatok-e.) Egy szó mint száz, nem sokat haladtam ma (sem) a néprajz elsajátításával!

Úgyhogy most felturbózom magam és meg sem állok a könyv végéig! Kép Vagy mondjuk a feléig! Kép

Viszlát!

Adri
radra
 
 


Kép
Az én kis pingvinem!
radra
 
 


Na, akkor nyomás tanulni!!KépKépKép
De azért gondolom jó volt az a kis szundi is a gyerekek nélkül!!

Ari a pingvin!

Én meg nemsokára megyek tornázni. Most nem itthon, hanem a suli tornatermében minden csüt. 5-6-ig összejön pár "öreg" csaj, és ugrabugra megy zenére!Kép

Sziasztok!

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok!

Örömmel látom Ditta,hogy azért itt vagy!!Ismerös a késöi lefekvés,mert nálam a két nagyobbik fiuval ugyanigy volt régen,aztán amikor oviba kellett járni,és korán keltek reggel(a korán az relativ,mert nekik a fél 7 is korán vanKép),igy este,hogy reggel kelni tudjanak,szép fokozatosan egyre hamarabb tettem le öket,de 9-nél nem tudtunk tovább menni.Ez most is igy van,suli idöben 9-kor szigoruan fekvés van.Balázs 8,legkésöbb fél 9-kor alszik este,de éjjel rengetegszer fent van.Gondolom ez a késöbbeik során(mármint a lefekvés idöpontja)ki fog tolodni nála is,majd öt is megprobálom akkor visszaszoktatni legalább 9 orára.Hu de összevissza irtam,remélem érthetö azért!KépKépKépKépKép
Hát én még mindig nem tornázokKépde mostmár tényleg összeszedem magam!Kép
A kislány édi nagyon a jelmezben!
Adri
Király a kis pingvinetek!!KépKép
Tanulj sokat,hogy sikerüljön a vizsga,de tulzásba se vidd,a délutáni szundira ezek szerint nagy szügséged volt már!!KépKépNekem is jol jönne egy!Kép
Lehet,hogy ma délután a Bazsival sunyok is egyet!
Chopin
hát olvasás ügyében én sem tudok segiteni,mert utoljára terhesen olvasgattam,azota semmitKépAz sem ártana pedig,mert tuti,hogy kikapcsolna egy picit.

Ja!?Csokoládés muffint,és aszaltgyümis muffint csináltam!!Tök fini lettKépKépKép
Képzeljétek!Letöltöttem a netröl jogát,azt fogom most kiprobálni,hogy milyen,és ha jo,akkor csinálom is,mert nekem az ugri-bugri aerobic valahogy nem jön be.

Na puszi:KingaKép

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok!

Most tényleg nagyon rövid leszek. Nándikának 39,1 a láza. Kép Adtam Neki egy lázkúpot (nagy nehezen), most alszik. A Kicsi meg itt nyűglődik az ölemben, remélem Õ nem lesz beteg!

Puszi mindenkinek!

Adri

Kép
radra
 
 


Jobbulást a kis betegnek!!!

Kép

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Adri!!
Jobbulást kivánunk mi is Nándikának!!!!

Sok puszi:KingaKép

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok !

Most "sűrűek" a napjaim, de néha azért olvaslak titeket.

Adri !

Gyógyulást a kis betegnek !

Pussz:

Gotti
gottianyu
 
 


Radra!Gyógyulást Nándikának!Nálunk még szerencsére nem fordult elő láz, mondjuk Szonja még komolyan nem is volt beteg, legfeljebb megfázott egy kicsit.
Lányok!Nagyon aranyosak a jelmezek!
Ma vendégeink voltak, volt nagy sütés főzés, párommal bedoptuk magunkat.Szonja imádja a társaságot,teljesen bepörgött,de amint elmentek a vendégek, sírva fakadt...Chopin
Ti beoltatjátok a gyereket influenza ellen?Én úgy döntöttem, hogy jövő héten beoltatom a kicsit,ha 1 éves kor felett már adják.
Chopin
chopin
 
 


Sziasztok!
Adri
mi van a manokáddal??Remélem,már jobban van!
Képzeljétek Bazsi kisfiam 10 hónapos volt 3-án,és már jár!!!Igaz,még nem az igazi,de tök ügyesen megy,és kapaszkodás nélkül feláll!KépKépKépMost jön az elesös idöszaka,már az elsö puklit a buksijára meg is szerezte.Minden lépésére figyelnünk kell!
Chopin
milyen vendégeitek voltak?Rokonság,vagy a párod kollegái,esetleg családi barátok??
Én beoltattam mind a három fiamat influenza ellen,a Bazsinak 2-öt kellett beadni,mert ilyen picuroknak kell egy ismétlö oltás is.A karjába kapta,és tök ügyesen viselte,csak rövid ideig sirt.Utána sem volt semmi gond,ezt borogatni sem kellett,mint a többi védöoltást,mert nem durran be,és láza,höemelkedése sem volt töle,szoval nem nagy ügy.(Mondom én...Kép)
Ági
ennyi gyerköc mellett nem csoda,hogy sürüek a napjaidKépMajd gyere,ha tudsz.Kép
Moni,Ditta,Ti is,mert hiányoztok ám!!!!


Pusszancs:KingaKép

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok!

Lányok, ha valaknek volt már bárányhimlős a gyereke, írja már meg, milyen tünetekkel jár! Persze a pöttyösödésen kívül. Most az oviban van járvány, és félek, mi sem ússzuk meg. Úgyhogy felkészültem rá, hogy mind a kettő elkapja...

Tegnap kutakodtam a neten kenyér, kalácsreceptek után, és ráakadtam erre az oldalra:
http://www.gportal.hu/portal/emargit/
Szuper receptek vannak, kenyér, kalács, muffin stb.!
Ki is próbáltam egyet közülük, ez a diós kalácskoszorú. Ilyen lett:
Kép
Nagyon fincsi, és látványnak sem utolsó!KépKép

Amúgy nagy rumli van most nálunk, tapétázzák a gyerekszobát, megyek is, nehogy szó érje a ház elejét, hogy én meg itt netezgetek!Kép

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok !

Az előbb elszállt az egész hozzászólásom ! Kép Kép

Ditta

Húúú ez a kalács gyönyörű és biztos nagyon finom is ! Nagggyon ügyi vagy ! A honlapcímet én is felhasználom, mert a a családom létszámából kifolyólag én is főleg kelt tésztákban "utazom" Kép Én kelesztőtálban kelesztek és a kezemmel dagasztom, mert szerintem a kenyérsütő gép a mi adagjainkhoz kicsi lenne. Aranyos a kislányod a jelmezben, én is alig várom, hogy a pasis jelmezek után csajosak jöjjenek. Kép
Ha az oviban járvány van, akkor nagy valószínűség szerint megkapja a gyerkőc,a testvérek pedig egymástól két hét különbséggel 99 % Kép Az én két nagyom is ovis volt mikor túl lettek rajta. A nagyobbik kezdte és amikor visszamentünk táppénzről, aznap megláttam Ákoskám fülén az első pöttyöt... Dani ugye még abban az időben angyalka volt, azután ő is megkapta szintén óvodás korában. Kiütéssel kezdődött és a második, harmadik napon enyhe lázzal / Daninál magas lázzal 39 fok Kép /folytatódott. A lehető legkényesebb helyen is kijöttek a pöttyök, látványra elég riasztó. Semmilyen kezelés nincs,csak lázcsillapítás, a kiütéseket is békén kell hagyni ( rázókeverék sem !)Ha a csemete álmában mozgékony, akkor kis kesztyűt is érdemes ilyenkor rá adni, hogy ne vakarózzon álmában. A neten van bárányhimlő.hu keress rá. A tapétázáshoz és a rumlihoz sok erőt, de a végeredményért ... Kép

Adri

Remélem a kis beteged már nem lázas ! Most milyen vizsga következik ? Mikorra végzel ? Tüneményes a kis pingud ! Majd csak kitalálsz valamilyen jelmezt / pl. kalóz, vadász, bokszoló, kéményseprő .../ Én anno mind a hat csoport óvó nénijét és rajtuk keresztül a szülőket megszavaztattam, hogy milyen farsangi ünnepséget szeretnének / nyíltat vagy zártat/ Mindkettőnek vannak előnyei, hátrányai. Nálatok ? Bárányhimlő járvány van nálatok is ?

Kinga
Gratula a kicsi Balázsnak az első lépésekhez ! Ezek a napok olyan csodálatosak minden gyereknél, újra és újra drukkolunk nekik és féltjük őket az elsőnél, a másodiknál, a harmadiknál ... Kép Használható a jóga amit letöltöttél ?

Móni

Nálatok van bárányhimlő járvány ? A kistesó projektnél gondoljatok erre, ha viszont te már voltál, akkor semmi baj nem lehet. Farsangra készültök ?

Chopin

Én Jókai M. összes regényével nem tudok betelni. Legújabban az "Egy az Isten"-t olvastam.
Influenza elleni szurit egyik gyermekemnek sem adattam be, így erről nincs tapasztalatom.

Gondoljátok el, milyen hosszú lennék, ha az előző nem szállt volna el ... Kép Kép

Pussz:

Gotti
gottianyu
 
 


Sziasztok!

Aranyosak vagytok, hogy így aggódtok! Sajnos még tegnap este is 39 felett volt a láza. Csak a kúp és a vizes törölköző vitte le 38 közelébe, de az is csak ideig-óráig! Ma még nem mértem, mert alszik. De azért éjszaka többször megtapiztam a kis testét és úgy éreztem, nincs láza. Igaz tegnap reggel is így volt, aztán felkelés után 1 órával megint 39,5 lett. Kép
Pénteken voltunk a dokinknál, Õ írt fel Augmentin antibiotikumot, meg a Panadol szirupot mondta lázcsillapítónak, de az nem használt semmit. Úgyhogy maradt a kúp, amit persze nagyon útál az én nagyfiam!
Tegnap visszavittem az ügyeletre, hogy normális dolog-e a péntek óta folyamatos 39 feletti láz, és az ügyeletes azt mondta igen, ne aggódjak! (köszi!) Ha keddre sem javul, akkor írnak fel másik antibigyót. - Hát nem lopta be magát a szivembe ez a doki! Kép (Flegma volt és egy csepp együttérzés sem volt benne.) A torka be van gyulladva - attól lázas. (azt mondták) De érdekes, hogy az nem fáj Neki.
Holnap kellene a dokinkhoz visszavinni, de ha ma is lázas lesz, lehet, hogy még ma elviszem! Szerintetek mit csináljak?

Nem tudok róla, hogy a bárányhimlő megjelent volna az oviban, csak azt mondta az óvónő, hogy kb. 10-en betegek.

Gotti! Még alternatív pedagógiára kellene írnom egy alternatív óvodáról véleményt. (Pl. Montessori, Waldorf ...) Ebben nem tudnál egy picit segíteni? Vagy Te sem ismered őket annyira? Megpróbálok neten utána nézni valamelyik működésének és abból kiokoskodni valamit, mert én még nem jártam ilyen óvodákban.

Na megyek, megnézem Nándikát!
Még jövök ma.

Puszi Nektek!

Adri
radra
 
 


Na, megmértem a lázát és csak 37,9! Úgy örülök! Remélem már nem megy fentebb!

Pusza, Adri

Kép
radra
 
 


Sziasztok!

Dolgoztam hétvégén azért nem jöttem.Most meg takarítok mint az őrült,gondolhatjátok mit művelt itthon a két pasi.Közben még a hajamat is befestettem,nem volt egy sétagalopp!!!Még a könyököm is fekete!
Adri örülök hogy jobban van a fiad!!A Daninak is volt ilyen mikor nem tudtuk,hogy mitől lázas.A dokinő szerint torokgyulladása volt de érdekes módon torka neki sem fájt.
Gotti,nem tudok róla,hogy bárányhimlő járvány lenne.Attól függetlenül már előre félek ,ha majd elkapja.A legnagyobb baja idáig a fülfájása volt de sajnos az elég sokszor.
Na mennem kell teregetni!

Legyetek jók,majd este benézek,mert délután informatika órám lesz.

Puszi:Móni

Kép
moni3
 
 


Sziasztok!

Megint 38,5 a láza Nándikának! Kép Adtam Neki kúpot. Írjatok légyszi, hogy volt-e valamelyikőtöknek már ilyen, mert teljesen kezdek kétségbe esni!
Kép
radra
 
 


SKinga!Szonja is 10 hónapos korában kezdett járni kapaszkodás nélkül, azt mondják ez ritkaság, szóval gratulálok a picurhoz...Egyébként barátok jártak nálunk hétvégén, néha kell egy kis társasági életet élni.A doktornéni csak két éves kor felett javasolta az oltást.Azt mondta, hogy ha a gyerek teljesen egészséges, akkor ha el is kapja, le fogja tudni küzdeni, egyébként meg ne járjunk nagyon közösségbe.
Ditta, gyönyörű ez a kalács.
Radra!Kitartás!!!Az ügyeletet meg szerintem nyugodtan nyaggathatod, ha kételyeid vannak, hogy ez normális-e.Az orvosok mindig nagyon flegmák, nem szabad hagyni magad, nagyon rossz tapasztalataim vannak.Ha leráznának állj a sarkadra.
Szerencsére velünk ilyesmi még nem fordult elő, ezért nem is tudok nagyon praktikus tanácsot adni.Rendszeresen csinálod a langyos lepedős hűtést is a lázcsillapító mellett?Gyógyulást a kis picurnak!!!
chopin
 
 


Szia Adri !

Nem az ún. "háromnapos láz"-ról van szó ? Ilyenkor a lázon kívül néha csak egy kis enyhe kiütésféle jellemző / vagy még az se /. A fülét, arcát nem fájlalja ? Ha a kúp nem jelentősen viszi le a lázat fél- egy órán belül, akkor én hűtőfürdőztem az enyimeket.Én is egyetértek Chopinnal, én kiverekednék egy röntgenvizsgálatot... tudom viszont, hogy ezt könnyű írni, mert sajnos az orvostól függ. Volt már nekem Danika tüdőgyulladásos láz nélkül is ( ne haragudj, ezzel nem ijesztgetni akartalak, de sajnos nálunk előfordult és egy hét kórház lett a vége).

Alternatív pedagógiáról: mi normál ún. "epochális" programmal dolgozunk, anno a suliban pedig szó sem esett az alternatívákról.

Gyógypuszi a kis betegnek, kitartás és türelem Neked:

Gotti
gottianyu
 
 


Újra itt vagyok.
A kúp beadása után egy órával 39 volt a láza. Jó, mi?!
Most megint megnéztem, már "csak" 38,6.
Holnap délelőtt, rendelés után kijön házhoz a doktorbácsink és megnézi. Még az a szerencse, hogy a kicsi nem kapta el! Kép Mondjuk sok esélyt nem adtunk neki, mert péntek estétől anyuéknál volt, meg ma is csak 6 óra felé hozzák át.
Azt nem is írtam, hogy péntek éjszaka vérzett az orra is Nándikának, a változatosság kedvéért! Kép
Szóval "szép" az élet...
Majd holnap is beszámolok a nagyfiú állapotáról! (Ha érdekel Titeket)

Kinga! Gratula kis Bazsinak! Nagyon ügyi! Kíváncsi leszek én is, hogy Bálintka mikor indul el! (Pedig ugye elvileg nem szabad hasonlítgatni a gyerekeket, de én is mindig megnézem, hogy Nándika ilyenkor mit csinált már, és ahhoz viszonyítom, hogy Bubunak mit kéne már "produkálnia". Ha azt nézzük, akkor fogakra várhatok még vagy 7 hónapot, de most hogy írod Nándi is egyedül ment már 10 hónaposan. /Úgyhogy lassan rendezhetem át a terepet! Elég sok a buktató a lakásban./ Ti egyébként használtatok bébikompot? -Csak azért kérdezem, mert bár van aki azt állítja, így később tanul meg járni,az én meggyőződésem meg pont az ellentetje. Én meg pont annak tulajdonítom, hogy ilyen korán elkezdett menni.- Viszont kimaradt nála a mászás.)

Ditta! Tényleg nagyon szép az a kalács!
Az előbb palacsintát sütöttem, mert Nándika azt kért. Legalább eszik valamit!

Megyek, megnézem hogy van a kis beteg! (Azt hiszem elaludt)
Kép
Pusszantás Nektek!

Adri

ui.: Köszönjük a jókívánságokat! Remélem hatni fog! Kép
radra
 
 


Gotti!

Pont Te is akkor irkáltál, amikor én, úgyhogy most látom a hsz-odat.
Nemtom, hogy ez a három napos láz-e? Kiütése nincs. (Én viszont lassan úgy érzem magam, mint akit kiütöttek!KépKépKép)
A hasát fájlalta néha, meg azt mondta, hogy csíp a szeme, ha becsukja -erre az ügyeletes megkérdezte, hogy nem csipás a szeme? -Hát, azt hittem behúzok neki egyet!Teljesen hülyére vett! Ja, és hasmenése is volt. Bár én azt annak tudom be - márhogy ilyen állagú volt a széklete és sokszor kellett mennie wc-re,- hogy szinte nem evett,csak ivott és tisztulnak a belei. Vagy nem?)
Na, remélem holnapig már nem ér semmilyen "meglepetés"! És a dokibácsi megnyugtat! Kép

Ha nem jönnék, akkor jó éjt mindenkinek!

Kép
radra
 
 


Szia Adri!!
Szegénykék!Ugy sajnállak Beneteket!A Nándit a betegség miatt,Téged pedig azért mert végig kell vele szenvedned az egészet!!Én mindig azt vallottam,hogy egy gyerköc inkább legyen rossz mint a tüz,csak beteg ne legyen!!
A csipát a doki szeintem azért kérdezte,mert ha szur a picur szeme,akkor kötöhártyagyulladása is lehet!!Ha esetleg ilyen van Adri,mármint hogy nagyon csipás a szeme reggelre,vagy alvás után,akkor fözzél kamilla teát,és törölgesd neki azzal a ki szemét.Vattát márts bele!De arra figyelj,hogy minden alkalommal másik vattát használj,mert ujrafertözheti magát a használttal,és belülröl kifelé törölgesd!!
LÁz nálunk 2-3 napig tarto volt már torokgyuszival egybekötve,ne izgulj,lassan elmulik.A lényeg:KITARTÁS!!Kép
Tudom nehéz,de ilyenkor nem tudsz mást csinálni,csak borogatni,kupot adni,és várni.
A hasmenés is lehet,hogy a torokgyuszi miatt van,csak igyon sok-sok folyadékot!!!!!!!!!!!!!!
Én a kamillateára esküszöm!NAgyon sok mindenre jo.
Egyébként én is vacakul érzem magam,tegnap egész nap feküdtem,még jo,hogy apa itthon volt,és segitett.De ma is kész vagyok,lehet,hoyg engem is megtámad valami nyavalya.Kép
A gratuláciokat köszi Bazsi miatt.Mi nem használtunk bébikompot,mert ügyesen mászott Bazsi,és aztán nemsokára ment is,ugyhogy csak pénzkidobás lett volna.A mászás egyébként nagyon fontos,mert azt hallottam,hogy az fejleszti a gyerköcök koordinácios képességeit.

NA ennyit,puszillak benneteket lányok,ha esetleg nem jönnék akkor beteg lettem,de igérem hamar jelentkezem!!!

NÁNDINAK mielöbbi gyogyulást!!!!
Pussza:KingaKép

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok lányok!

Felteszek ide néhány képet. Az egyiken a kilátás a lakásunkból, még októberben, a másikon pedig karácsony délutánján. A harmadikon pedig Szonja, karácsonykor, fürdés előtt.


Üdv mindenkinek!


ChopinKépKépKép
chopin
 
 


Radra!Remélem gyógyul a kis manókád.Úgy sajnállak, de biztos túl lesztek rajta.Mi is meg vagyunk fázva, de szerencsére nem komoly.
Mi nem használtunk egyébként bébikompot, én mindig a természetes nevelés mellett vagyok, és szerintem a bébikomp mesterséges segítség.A gyerek úgy van teremtve, hogy megtanuljon magától segítség nélkül járni.Ha korán kezdi örülünk neki, de siettetni ezt teljesen fölösleges.
Persze elfogadom, hogy mások esetleg másképp gondolják és tartják jónak.
Sziasztok!!!Mindenkinek gyógyulást, aki elkapta a szokásos megfázós nyavalyákat!
Chopin
chopin
 
 


Radra!Remélem gyógyul a kis manókád.Úgy sajnállak, de biztos túl lesztek rajta.Mi is meg vagyunk fázva, de szerencsére nem komoly.
Mi nem használtunk egyébként bébikompot, én mindig a természetes nevelés mellett vagyok, és szerintem a bébikomp mesterséges segítség.A gyerek úgy van teremtve, hogy megtanuljon magától segítség nélkül járni.Ha korán kezdi örülünk neki, de siettetni ezt teljesen fölösleges.
Persze elfogadom, hogy mások esetleg másképp gondolják és tartják jónak.
Sziasztok!!!Mindenkinek gyógyulást, aki elkapta a szokásos megfázós nyavalyákat!
Chopin
chopin
 
 


Szia Chopin!

Gyönyörüek a képek,tök szép helyen laktok!!Nekem nagyon tetszik legalábbis.
A kislányod pedig.....no komment!Tündéri kis vasgyuro!!!Kép)Kép)Látom nagyon jo az étvágyaKép
Bébikompban egyetértünk!
Adri!Jobban vagytok már??????
Ditta,Moni,Ági irjatok Ti is ha tudtok!!

Puszi:KingaKép

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok!

Köszönjük, jobban vagyunk! Kép Már nincs hőemelkedése sem Nándikának. Szerencsére! (Viszont hisztisebb az átlagnál!Kép) Úgyhogy kissé megviselt ez a pár nap.

Kép

Chopin! Tényleg nagyon szép a kislányod! (Énis, énis szeretnék egyet!!!)

Remélem nem köveztek meg érte, de a bébikomp nekünk végülis egy "szükséges rossz". Nándikának mi sem vettünk - a barátnőm adta ide. De bevallom őszintén, ez nekem talán kényelmi szempontból jó volt, mert anyuéknál az egész lakásban tudott vele "mászkálni" és tudtam Tőle tanulni, mert abban elvolt. Nem úgy a járókában és a kiságyban - ami teljesen felesleges, mert szinte egyáltalán nem volt benne. Bálintka meg még annyit sem! Nándika legalább néha eljátszott egyedül, de a Pici... 1 perc után nyafog. Úgyhogy gondoltam bevetem a bébikompos trükköt, mert ugye nem árt néha főzni, mosogatni, takarítani, + tanulni, amit eddig éjszaka csináltam, mert sosem hagytam sírni, inkább vele voltam egész nap. Szóval ennyi!
De jelentem Bálintka próbálkozik a mászással! Bár néha még orra bukik - vagy hogy mondjam.
(Nándika - hozzám hasonlóan - nem mászott, hanem fókakúszásban közlekedett egy ideig, azután pedig már ment.)
Egyszer szeretnék eljutni Észtországba is!!! Vagy ezt már írtam?! Kép /Még nem elégszer, mi?/
Álom, álom édes álom...

Na jó, nem fárasztalak Benneteket tovább!

Puszi mindenkinek!

Adri
radra
 
 


Szia Adri!
Örömmel látom,hogy jobban vagytok!Hát a hiszti minket sem került ki,ne aggodj,Bazsi az elmult 2 napban sokkal hisztisebb volt az átlagnál,persze velem együtt,ugyhogy szép párt alkottunk mi ketten.KépValami lehetett a levegöben...
A bébikomp miatt nem kövezünk,hová gondolsz!!Én nem vagyok az a tipikus "bio,meg ne adjunk semmi károsat a gyermekünknek" anyuka.Biztos vagyok benne,ha mi is kaptunk volna valakitöl,akkor tuti használtuk volna a Bazsinak.Mindenkinek jol esik egy kis lazitás,és ha ezt bébikomppal lehet elérni,akkor azzal,és pont.
Sok topikban,amiket olvasok,majdnem hogy megkövezik azokat az anyukákat,akik kompot használnak a picurnak,vagy párizsit,esetleg virslit adnak neki,mert hogy mi van benne,stb.,stb.Azt elfelejtik,hogy Ök is azon nöttek fel,és semmi bajuk,söt egészséges babáknak adtak életet,akiket olyan burokban akarnak nevelni,hogy ha késöbb kikerülnek a nagyvilágba,akkor betegség betegség hátán fogja Öket érni.Huh na ennyi.Mostmár befogom.KépKépKépKép

Puszi mindenkinek,és jo éjt mára:KingaKép

Kinga
skinga
 
 


„Muzsikával az újszülöttekért!”


Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek…

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért…
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

„A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!”


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Nándika már teljesen jól van.
Tegnap beszéltem egy ovistársa anyukájával és az Õ kislányának is ugyan az volt, mint Nándussal.
Ja, és tényleg bárányhimlő járvány van Cegléden is. 26 gyerekből 9-en voltak a héten a kisfiamék csoportjából óvodában, a többiek betegek.

Remélem nem azért nem vagytok, mert nálatok is kitört a betegség! Kép

Kinga! Teljesen egyetértek Veled! Mi is felnőttünk valahogy! Kép Lehet, hogy akkor még nem volt ilyen szennyezett a levegő és nem csontliszttel etették az állatokat, viszont volt 'Csernobil' meg 'Contergan' és még egy csomó minden amiről nem is tudunk! És tényleg nem szabad burokban nevelni Õket, mindentől megvédeni, megkímélni, mert később visszaüthet! (Sajnos, a környezetemben is van egy kislány, akit így neveltek és most "isszák a levét".)
Na, mindegy.

Remélem hamarosan mindenki ad jelet magáról!
Kép

Puszi Nektek!

Adri
radra
 
 


Képzeljétek,mínusz 20 fok van és a hétvégére mínusz 35 várható.Hát nem megyünk egy ideig sétálni.
Nagyon piros a gyerek popsija, most ezzel szenvedünk.Chopin
chopin
 
 


Sziasztok!

Szegény Chopin,nem semmi hideg lehet Nálatok!Bár a TV mondja,és a hirekben olvasom,hogy nálunk is -20 fok körül lesz nemsokára.KépKépKép
A popsi nem fogzás miatt lehet piros?Nálunk attol volt.Bármit kentem rá,semmitöl nem javult,aztán amikor elmult a fogzás,szép lett a popsi is.Kép
Vagy még valamilyen kajátol is lehet.
Adri
örülök,hogy Nándi meggyogyult,ugye megmondtam,hogy nem lesz semmi gond??A bárányhimlö járvány viszont már nem vicc!!!
Lassan biztos erre is eljön,bár én bizok a nagy fagyban,talán az kinyirja a bacikat.

Ági,Moni és Ditta!Jol vagytok?????

Puszi:Kinga

Ja?!Bazsi fogzik,alul már kijött még 1 fogacska.Nem sokat alszunk éjjel....pfff....Kép

Kinga
skinga
 
 


Kinga!Lehet, hogy a fogzás miatt piros,kijött teljesen a rágófoga a napokban. Bár szerintem van egy másik nyilvánvaló ok.Most keményedik a széklete és küzd vele nagyon,csak piciket kakil, de mindig van valami a pelenkájában, és ez kicsípi.Kicsit nedvedzik is, úgyhogy már kezdek aggódni.Levegőztetni is olyan nehéz, mert csupasz popsival leül a földre, szóval értitek....azért próbálkozom.
Kenem Bepantennel, ez eddig mindig működött és remélem majdcsak javul.Csak szegénykém néha már sír mikor kakil, fáj neki a kipirosodott rész...
Amúgy a kedve jó, nem rossz szerencsére a közérzete.Gondolkodom, hogy megmutassam-e orvosnak, ha hétfőig nem javul akkor mindenképpen...
Chopin
chopin
 
 


Helló mindenki!

Chopin! Nem gyenge hideg van Nálatok sem! (Az oroszoknál hallottam, hogy -35 fok körül van)Kép
Bizony nálunk is elég hideget mond! -15, -20. "Alig várom" Kép
Úúúútáááálooom a hideget!Ide nekem a tavaszt!
Kép

Kellemes hétvégét kívánok mindenkinek (a meleg szobában)! Kép

Puszi, Adri

Halihó többiek! Hol vagytok! Ne legyetek betegek!
radra
 
 


Hát a hideggel én is igy vagyok AdriKép
Chopin
Ha nem javul a kislány popsija,akkor szerintem okvetlenül vidd hétfön orvoshoz.Én nem vagyok az a "vigyük azonnal orvoshoz a gyereket"tipus,de most inkább elvinném,hátha tud valami jobb krémet ajánlani a Bepanthen helyett.Csak azért,hogy a picur ne kinlodjon,nem lehet valami kellemes szegénykémnekKép
Amigy nálunk lehet kapni gyerekeknek valo körömvirág krémet,azt nagyon dicsérik.Ha ott is van,akkor ha a doki nem ir fel mást,és a Bepanthen ugy látod nem használ,akkor probáld ki ezt is!


Na megyek,puszi:KingaKép

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok Lányok !

Csak egy gyors bekukk Kép

Szerencsére nem vagyunk betegek és örülök Adri, hogy Ti is gyógyultatok.
ÉN SEM SZERETEM A TELET !! Kép Kép
Most amúgy is elég depis vagyok, mert kiderült, hogy a következő hónapban 49. 000.- Ft. lesz a gázszámlánk Kép / És lefogadom, hogy a fűtőértéke egyre csökken/ de hát fűteni kell. Plussz, mára kiderült számomra, hogy 13. havi közalkalmazotti bér sem jár nekem, pedig reménykedtem, mert annyi helyen biztatták a szegény GYED-es, GYES-es kismamikat Kép

Chopin, olyan kis huncut szeme van a lánykádnak !
Próbáltátok a Sudocremet ? / illetve nagyon vékonyan a Canestent, hátha valami gombás támadás/

Jó hétvégét Mindenkinek !

Pussz: Gotti és Zitus
gottianyu
 
 


Esetleg egy kép ...Kép
gottianyu
 
 


Ági még mindig csiniKépKépKépKépKép

KingaKép

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok!

Tényleg csini Ági!!Kép Meg a baba is!

ÁgiKép
FűtésKép Hát igen, ismerem ezt az érzést.... Ráadásul olyan hidegek jönnek.... Dehát ezen nem lehet spórolni! Nem fázhatnak meg a gyerkőcök! Na, meg én se! Elég fagyos szent vagyok!Kép
Férjem szokta röhögni, hogy sokszor még alváshoz is zoknit húzok, mert olyan hideg a lábam....
Õ nem tudna zokniban..........KépKépKép

AdriKép
Jó, hogy a kis beteg már felépült!!
Tegnap már mi se mentünk oviba, mert Veronika nagyon csúnyán köhög, igaz láza nincs. Most a hétvégén megfigyelem, mire változik, aztán hétfőn doki, ha nem javul.

KingaKép
Sajnállak az éjszakázás miatt.......Kép
De legalább az alvós gif jóóóóóóóóó!!!!!!!

Csajok, itt Borsodban (meg nálunk is!)most nagy hó van, reggel is 3 órán keresztül szakadt, az a baj, hogy ilyen időben nem nagyon merek vezetni....

Gyakoroltunk a farsangra, a tesóm kipingálta kicsit:
Kép

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok !

Kinga, Ditta

Neee mááá..., mert még a végén elbízom magam így 40 éves fejjel Kép

Zitusnak nagyon tetszik a kis farsangoló, itt topog mellettem és mutogat a számítógépre... hogy micsoda göndör haja van / volt rá valami receptetek ? Kép) /

Adri

Kész vagy már a dolgozattal ?

Itt is elég nagy hóesés volt és még ezutánra mondják a hideget ! Sose lesz tavasz Kép
Zitus azt hiszem elkezdte a dackorszakát ( én hamarollom egy kicsit), mindenen nyafogott ma,enni a szopin kívül szinte nem is akart, a legkisebb "irányításra" hisztizett stb. Most látom a kizárólagos szoptatás hátrányát: mivel Zitus se nem cumizik, se nem cumisüvegezik, se nem "rongyikázik", szóval a lelki megnyugtatás nála cicizésben merül ki,ezért a flusztráció által okozott feszültséget szegény mellemen éli ki. Időnként megtagadom tőle, de a vége úgyis az, hogy megsajnálom és engedek. Viszont ez már nem a kajcizásról szól / enni számottevően éjszaka szokott Kép /
Szóval elképzelni sem tudom egyelőre az elválasztást, vagy legalább a szopi napi kettőre csökkentését ...
Nálatok mivel nyugtatják meg magukat a gyerekek ?
/természetesen az anyucizáson kívül/

Móni dolgozol ?

Sziasztok:

Gotti
gottianyu
 
 


Gottianyu!Nagyon csinosak vagytok!Nálunk is elkezdődött már egy elődackorszak, a gyerkőc egyre inkább érzékelteti az akaratát.Rendszerint ilyenkor valami érdekességet próbálok neki mutatni, színes konyhai eszközt pld.amit még nem látott...vagy nézzük meg az ablakból nem jön-e kiskutya a hóban...Egyébként én is szopival nyugtatom meg és nem is akarom elválasztani, hagyom hogy magától választódjon el. Van mikor csak cumizik és nem is eszik, de kell neki az anyuciérzés. Bár ez azt jelenti, hogy éjszaka is még háromszor kell szopizni, inkább kelljünk és szopizzunk, minthogy az immunrendszere legyengüljön a betegségek ellen.
Ditta!Aranyos a kis manó, jó kis farsangi álarca van!

Ma befagyott a tenger, bizonyos szigetekre át lehet kelni kocsival a befagyott vizen.Hát én nem mernék.
Chopin
chopin
 
 


Sziasztok!

Komoly hieg van nálatok Chopin! Most néztem az időjárásjelentést holnap délutánra ér ide a cudar hideg!!!!Ha tehetném ki sem mennék az utcára!
Ditta én is fagyosszent vagyok! Nálunk 24 fok van a lakásban,én imádom a párom szenved tőle, ő beérné 18-20 fokkal.
Gotti nem dolgozom ,tanulok éjjel nappal.
Egész éjjel nem aludtunk Dani fiam torokfájásra panaszkodott,majd a füle is elkezdett fájni.Egész éjjel sírt szegénykém.Nappal semmi gond nem volt,most már lázas.Remélem hamar kiheveri! Utálom a tehetetlenséget,hogy nem tudok neki segíteni.
Legyetek jók és kellemes hétvégét!!!Kép

Puszi:Móni

Kép
moni3
 
 


GottiKép
De, de igen! Jó lenne, ha 40 évesen én is ilyen jó formában lennék!!
Recept? Hát az nincs! Férjemnek van egy kis göndörség a hajában! De attól félek, hogyha levágjuk neki, már sima lesz...Kép A lányom is tök göndörke volt, most meg már sima neki!
Nálunk sem volt cumi, cumisüveg, kisfiam velem vigasztalódott cicin, 1,5 éves koráig! Õ nagy cicis volt, de egy éves korától egyre ritkábban, és rövidebb ideig szopott, az utolsó hónapban meg már csek reggelente kellett neki, így fokozatosan abbahagyta, minden trauma nélkül!
Most van egy kis párnája, és mindenhová azt húzza, már meg is van varrva pár helyen, meg olyan koszos néha, hiába mosom gyakran, de csak az kell!! Veronikának meg ennek a párnának az "ikertestvére" van!
De véletlenül sem lehet összekeverni, mert akkor áll a bál!Kép

ChopinKép
Hú, én biztos nem mennék át, mégha egy méteres jég volna, se! Nálatok már tombol a minusz, ugye?
Bár itt is, és még rosszabb lesz!

MóniKép
Kisfiadnak jobbulást! Mindenkinél előjön valami nyavalya!
Kép

AdriKép
Hát a tavaszt én is várnám!!
Mindenféle szempontból......
remélem új szeleket hoz!
Addig is egy kis mű nappal vigasztalódok!
Kép

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok!
Ditta
aranyos nagyon a kisfiadKépBazsinak az alja göndör csak a hajának.(na ezt jol megmondtam,szoval értitek...Kép)
Tök ügyes a tesod,hogy igy ki tudja festeni a kicsi arcátKép
Moni
Ismerös az érzés,amit a tehetetlenség miatt érzel!KépJobbulást Nektek,gyogyuljatok meg minél hamarabb Ti is és a többi kis beteg isKép
Ági
dehogynem kell dicsérni!Ditának igaza van!Szeretnék én is igy kinézni 40 évesen 4 gyerek után!!!!KépKép
Adri
Hello,merre vagytok?Tavasz lehet hogy csak jövöre leszKépahogy eddig kinéz.Pfff...


NA puszi:Kinga
DITTA JOK A GIF-ek!!!:D:D:D:DKép

Kinga
skinga
 
 


hahoooo csajok!!!!!!!!!!!!hol vagytok??????
nálatok is esik a hó????

Kinga

Kinga
skinga
 
 


Kinga!

Itt már nem esik, de reggel esett, és most orkán erejű szél van, és nagggyonnn hideg!!!!
Kép Kép


Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok !

Én vagyogatok, az előbb volt vacsi tájm és mindjárt itt lesz a fürcsitájm ...

Lányok köszi a válaszokat vígasztalás- ügyben, még ma is ment a komfortszopizás 1000-rel. Úgy látszik ez egy ilyen időszak / csak a mellem bírja , szerintem apája örökre lemondhat róla ha így haladunk Kép

Móni

Sok- sok gyógypuszi Danikának !! A fülfájás nagyon-nagyon szörnyű tud lenni / nekem felszúrták egy párszor gyermekkoromban Kép / Azt hiszem van rá a patikákban egy ún. "Oto-term" sapi /lehet nem jól írtam/, próbáltátok már ?

Chopin

Nálunk a figyelemelterelés már igen nehezen megy, mert elszánt a kiscsaj Kép,de alkalmazzuk, ha sikerül.Félre ne érts, én se szeretném még elválasztani Zitust, csak amikor majd Õ akarja és nálunk is megy többször az éjszakai szopizás, de a nappalra ez eddig csak a délutáni alváskor volt jellemző. Most meg amikor csak leülök ... olyan jóóó lenne egy cumi, legalább nappalra Kép

Ditta

Akkor remélem még egy darabig nem vágjátok le Attila haját, a profilodban is olyan szép kis fürtjei vannak. Párnika Kép Velem már előfordult, hogy péntek este /ovizárás után jócskán/ kétségbeesetten jött autóval hozzánk egy apuka, hogy az alvósmaci benntmaradt az oviban és a gyerek nem tud elaludni nélküle stb. úgy kétségbe voltak esve a szülők, hogy mi lesz... persze hogy azonnal elmentünk az apukával és kiszabadítottuk a macit Kép Kép
A tavaszi VÁLTOZÁS szelét már én is várom ! / Ha nem erre gondoltál akkor OFF/

Kinga,Ditta, Dóri

Úgy elbíztam magam, hogy délután olvasás közben leküldtem egy egész tábla csokit ! Úgyhogy rajtatok a felelősség Kép

Adri hol vagy ? Gyere már lécci, lécci !

Pussz Nektek:

Gotti
gottianyu
 
 


Sziasztok!

Meg vagyok ám, csak tudjátok a hétvégén nem igazán tudom birtokba venni a gépet! Kép
Most is csak egy pár sort írok, mert keltenem kell Nándikát (szerencsére anyuék elviszik az oviba autóval - mivel nekünk még nincs Kép), azután meg jön unokatesóm felesége és bejelentkezünk végre a templomba Bálintkát megkeresztelni.

Jaj, ezt el kell, hogy meséljem Nektek: Tegnap is nagyon nemjó idő volt már. Anyuékhoz mentünk ebédre és mondtam Nándikának, hogy ma harisnyát veszünk fel, mert hideg van. Erre Õ: "Nem akarok szoknyát felvenni, nem vagyok én lány!" Mondom: "Kicsim, ez nem szoknya, csak harisnynadrág, hogy meg ne fázz!"
"De ilyet a lányok szoktak felvenni, nem a fiúk!".
Szóval kb. fél óra alatt meggyőztem, hogy a harisnyával nem jár együtt az, hogy szoknyát kell felvennie.

Lassan megyeki is. Még el nem felejtem: Gotti! Én is csak csodálni tudlak! Annyira jól nézel ki! (Néha meg kell egy kis kényeztetés! Kép Tegnap én is bevágtam egy egész tábla epres-joghurtos Milkát)KépKépKép

Később még benézek!

Puszi mindenkinek!

Móni! Jobbulást a kisfiadnak! Nem tudom hallottál-e dr. Somi Ildikóról? Lehet, hogy érdemes lenne elvinned hozzá Danit. (Cegléden és Gyálon rendel) Itt nézhetsz utána a neten:
http://www.gyogysapka.hu/index.html
/Sokan dicsérik!/
radra
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: