Új privát üzeneted érkezett!

megint egyszerre :lol:
Vendég
 


Köszi! Jancsi és Juliskát játszunk!

Kép
szly27
 
 


bari

Dokim számítása szerint 2 hét mulva leszek betöltött 34 hetes/vagyis 35 hetes/ terhes :shock: vagyis őszerinte ma 32-3 napos vagyok :shock:

A vonalzóm a fogantatáshoz van állítva,meg az UH eredmény is bizonyítja,hogy jó is,sőt, UH szerint még előrébb is járok.

A doki bácsim meg a vonalzómnál pontosan 1 héttel kevesebbet számol mindíg :?

ja azt nem is mondtam,h tegnap elött megint volt egy kicsi barna folt a bugyimon :? tegnap meg ez a nyákos valami :?

Ez a az első baba volt :D és ma született egy kislány is,de ő a 38 hétre 2480 grammal.

Gröni nem írt! Nem tudom mi van vele,nem tudom megkérdezni,mert nekem nincs meg a száma :roll:

szly
:lol: :lol: :lol: Tündériek a képek!!!!!!


ANYATEJ-KÉPZŐ SZEREK

HOMEOPÁTIÁS SZEREK
Alfalfa D6 szoptatás előtt 15-20 perccel. Szinte azonnal hat. Ha nem, akkor próbálkozzunk Urtica urens-szel.

TEJKÉPZŐ TINKTÚRA ("More Milk Plus") (gyógynövényes)
Összetétele: görögszéna mag (Trigonella foenum-graecum),
benedekfű levél (Cnicus benedictus), csalánlevél
(Urtica urens), édeskömény (Foeniculum vulgare), alkoholos, növényi glicerines tinktúrában.

TEJKÉPZŐ MASSZÁZSOLAJ (aromaterápiás) Ezt az olajat már a születés után elkezdhetjük használni: naponta egyszer-kétszer körkörös, illetve csillag alakban a mell bőrébe masszírozzuk. Ha úgy érezzük, hogy nem elegendő a tej mennyisége, akár minden szoptatás előtt is lehet használni.

Bázisolajok: mandulaolaj (Amygdalus communis) és körömvirágolaj (Calendula officinalis).
Nagyobb mennyiségű mandulaolajhoz valamivel kevesebb körömvirágolajat használjunk. Az illóolajokat cseppenként keverjük nagyobb mennyiségű bázisolajhoz, amíg a kívánt harmonikus, de nem túl erős illathatást elérjük. Egyik illatot se engedjük túlzottan dominálni!
A mandulaolaj nagyon bőrbarát masszázsolaj. Beszívódik a bőrbe, nem hagy rajta zsíros réteget, bortápláló. Babáknak is ideális, sokkal jobb, mint a szintetikus babaolajok. Száraz bababőrre (főleg túlhordott újszülötteknél, akiknek már nem volt elég magzatmáz a borén) eszményi.
A körömvirágolaj gyulladáscsökkentő, bornyugtató. A szoptatás kezdetén kissé megviselt melleknek nagyon jól jön.
Illóolajok: ánizs (Pimpinella anisum), édeskömény (Foeniculum vulgare), karottamag (Daucus carota), koriander (Coriandrum sativum), (római) kömény (Carum carvi), levendula (Levendula latifola), rózsa (Rosa).
Az édeskömény a legfontosabb tejtermelő, "az anyaság olaja". Anyai oltalmat, vigasztalást sugall.
Ánizs, koriander, kömény: emésztést segítő, görcsoldó, melegítő hatásúak, segítik a tejbelövellő reflex működését.
Karottamag: támogatja a nyirokfolyamot, a máj- és epeműködést. Babáknak is jó, különösen sárgaság idején.
Levendula: nyugtató, önbizalmat növelő, belső letisztulást előidéző hatása van, megerősíti a hitet a szoptatás sikerében.
A rózsaolaj az egyik legnagyszerűbb aromaterápiás szer minden olyan helyzetben, ahol a nőiség, nőiesség kerül kifejezésre. Antiszeptikus és görcsoldó hatású. Beszerzése sajnos elég nehéz és drága is, próbáljunk szerezni nagyon kicsi kiszerelésű tiszta (!) marokkói vagy török rózsaolajat. Csak egy-két csepp kell egy egész üveg (50 ml) bázisolajhoz.
A kész mixet elméletileg be lehet szerezni az alábbi németországi címen:
Bahnhof Apotheke, Apotheker Dietmar Wolz, Bahnhofstr. 12, 87435 Kempten, Deutschland.- Tel. +49 831 5226611, Fax +49 8315226626
Hivatkozzunk Ingeborg Stadelmann "Die Hebammensprechstunde" c. könyvére.


Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 

 
 

Ancsa! Köszi! Majd utánanézek, mit tudok megszerezni. Az urtica nekem semmit sem segített! Sőt!

Ezt az ALFALFA D6-ot lehet kipróbálom. Meg az édeskömény is jól hangzik. Zárójelben az a neve ahogy a patikában meg tudom venni? Vagy ez csak ilyen olaj formájában van? Na mindegy, utánanézek!

Meg van még nekem Ricinus Communistom is. MAjd azt is kipróbálom.

Amúgy az előbb el is felejtettem, de az a nyák lehetett a nyákdugó. De an akinek ilyen után még hetei vannak hátra, szóval nem lehet következtetni semmire!

Kép
szly27
 
 


Ha jol tudom,olaj formában van :roll:

szerintem is, és darabokban jön ki,nem egyszerre,mert ez már a 2. vagy a 3. ilyen eset volt :shock:
És amikor csak sima folyásom van,abban nem szokott semmi ilyen ragadós-nyulos lenni,ami egy darabban van. ugyhogy valszeg az lehetett. utánanéztem és lehetséges hogy átlátszó-fehér, vagy barnás-rózsaszínes formában jön ki állítólag. egészben vagy darabokban.
nekem már mindkettő volt. :?
egyik kismaminak is elmment már 4 hete, és még mindíg egyben van :lol:

megyek reggelizni! szép hétvégét mindenkinek!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ma délután megint jött ilyen fehér,nyúlós valami, kis darabka :?
Bocs a részletezésért.

Na megyek iszom egy meleg teát :D

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok


Tegnap kora reggel,6-kor elmentünk anyukámékhoz Naszályra, aztán 9:30 körül elindultunk Pestre a Tropicáriumba :D
Meglepi volt apa részéről, mivel imádom a cápákat és mert hónapok óta fekvésre vagyok ítélve,a 4 fal között lassan kezdek begubózni,vagyis már begubóztam, így kibérelt egy autót/ mivel nekünk nincs most/ hogy kitudjak én is mozdulni egy kicsit itthonról :lol: Nagyon élveztem :D Gyönyörüek voltak a cápák és már el is döntöttem,ha meglessz a kisasszony és letelik a gyermekágyas időszak, elmegyünk búvárkodni a cápákkal egy vízben :D Vagyis csak én,apa majd levideóz,mert ő nem mer bemenni a vízbe a cápákhoz.
Jajj,már nagyon várom lányok.
Sok-sok képet készítettünk,nem tudom sikerültek-e,de majd megnézem,és ha igen,teszek fel képet is majd :)

Tegnap míg az autóban ültem, nem vettem észre semmit,de amikor elmentem wc-re,megint valami vízszerű volt,mint a multkor.
Biztosan csak folyásom volt, csak vízszerű.
Már nem idegesítem magam rajta, ha magzatvíz lett volna,már rég beindultak volna a fájások :) ugyhogy bizakodom hogy nem az volt :wink:

Marha problémás vagyok :(
pedig az első 2-nél semmi komoly problémám nem volt a terhesség alatt :shock: azt se tudtam,milyen parázni terhesen :lol: hihetetlen,mi? :lol: Nekem is! :shock: :lol:

Jók legyetek!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


ancsa holnap kezded a 35. hetet..semmi baj nem lehet,aki 35 hétre születik álltalában semmi baja 4-5 nap után otthon van és a korházban sem kell koraszülött osztályon lennie a kicsinek...úgyhogy napok kérdése és "kifújhatod a gőzt" :wink:
Vendég
 


bari,igen én tudom,hogy holnap kezdem a 35. hetet :)

De a dokim szerint nem, ő mindíg 1 héttel korábban számolja a heteket :shock: Hiába mondtam meg neki a fogamzás időpontját,hiába a sok korházi uh,ahol szintén megegyezik a fogamzás szerinti méret,/a vonalzóm is ahhoz van beállítva/ ő ezzel nem foglalkozik :wink: Sőt a baba a vonalzóm szerintnél is nagyobb,legalábbis a doki szerint a méretei biztosan megfelelnek a 35-36 hétnek is.
Na mindegy, ugyis a baba diktál mikor akar kibujni :lol: :lol: :lol:
És az sem érdekel már ha előbb jön,és kisebb lessz esetleg, csak egészséges legyen, a többi nem érdekel :lol: majd megnő idekinnt :lol:
Azért a 36 hétig szedem a magnéziumot :D de utána már nem :D
Utána sem akarok majd málnalevél teát inni vagy ilyesmit,ilyen méhszájértékkel ami nekem is van,szerintem tök felesleges még ezen puhítani :D

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


én is a vonalzódat nézem nem a dokid számítását...ha az ultrahang is téged igazol akkor nem tudom mit számolgat visszafelé,látszik ,hogy nem volt még terhes :lol: :lol:
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: na ja

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

Tropicarium! Hmmmm.... Egyszer én is szeretnék elmenni a gyerekekkel, majd ha Jázmin is tudja értékelni!
Várjuk a képeket!

És tényleg már csak 2 hét a 36 héthez! Az igazán nem sok!

Bari! Dávid cuki! Rolinak is van foltja, de még mindig nem múlt el igazán!

Kép
szly27
 
 


Cápa
http://kepfeltoltes.hu/080922/K_p_077_w ... es.hu_.jpg
Cápa
http://kepfeltoltes.hu/080922/K_p_071_w ... es.hu_.jpg
Párom és a kisfiam
http://kepfeltoltes.hu/080922/K_p_090_w ... es.hu_.jpg
Gyerekek
http://kepfeltoltes.hu/080922/K_p_093_w ... es.hu_.jpg
Gyerekek
http://kepfeltoltes.hu/080922/K_p_096_w ... es.hu_.jpg

Mivel én csináltam az összes képet,így most rólam nincs, viszont van videóm amin rajta vagyok,majd feltöltöm valahova és akkor megtudjátok nézni :D

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Pocakfotó
http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/ ... _p+042.jpg

A csíkjaimat ne nézzétek :oops:
1 cm-ert nőtt az utolsó képhez képest :?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa! Jók a képek, de én igazi pocakfotót akarok! Egészalakosat! Please! :roll:

Kép
szly27
 
 


ancsika a gyerekek háttal vannak a férjed majdbem háttal van,te nem is vagy..csak a cápa látszik :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Hát mert sajnos nem minden kép sikerült bari :(

szly
Nem tudok magamról egész alakosat csinálni :?
A fürdőszobai tükörben sem sikerült,pedig már próbáltam,de a lámpa miatt nem lettek jók a képek :(
Meg az a baj,hogy nem magyar nyelvü a gép menüje,biztosan nem is jól állítom be és azért nem jó sok kép se :(
Azért néha néha teszek egy próbát,de sose sikerül jól a kép :?
Majd még azért próbálkozom ám :) nem vagyok olyan fajta,aki feladja :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 



Ancsa! Azért igyekezz, mert már nincs sok hátra! :lol:

Kép
szly27
 
 


Ancsa! Nagyon arik a gyerekeid, szerintem apára hasonlítanak!

Kép
szly27
 
 


ancsa nagyon szépek a gyerekek,de tényleg!!
akkor most jöhet a pocakfotó :wink:
Vendég
 


Igen,apára hasonlítanak :roll:
Remélem most azért szerencsém lessz, és talán a kisasszony majd fog rám is hasonlítani legalább egy kicsikét :roll: remélem
Nem sikerül ez a nyavalyás pocakfotó :cry:
Vagy szar a kép, vagy nem vagyok benne teljesen :cry: azért még próbálkozom tovább :cry:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Hát ez nem kéne az én lelkiállapotomnak :shock:
Sorra születnek a babák a 34-35-36 hétre :shock: ugy,hogy problémamentes terhességük volt az anyukáknak :shock: :oops:
Lányok,ha ezek a kismamik ilyen korán szültek,velem mi lessz így problémásan? :shock: kinyílt méhszájjal ? :shock:

Azt hiszem folytatom bari taktikáját :lol:
Ha kimosok,kivasalok mindent, akkor tuti hogy nem jön előbb a babó. :lol:
Hiszen ha viszünk magunkkal esernyőt,tuti nem esik az eső sem
:lol: igaz bari? :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Én megint nem jól aludtam :? és képzeljétek, éjjel elindítottam a mosógépet a babrucikkal és kiteregettem :shock:
lehet tudat alatt érzek valamit? :? Mert annyira bennem van a félsz,hogy nem lessz rendbe minden,mire megyek szülni. :?
Tiszta gyomoridegem van miatta :?
most se bírok magammal,megyek vasalni, aztán ujra kitakarítom a babaszobát is, :shock:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa! Inkább pihenj! Éjszaka mosni meg teregetni! :shock: Az idő neked dolgozik, csak nyugi!

hol született már megint baba, melyik topicban? Szeretek utánaolvasni az ilyesminek!

Kép
szly27
 
 


Pocakfotó meg úgy is jó, ha a fejed és a pocakod van benne! A lábad nem muszáj!

Kép
szly27
 
 


szly
mit csináljak ,nem bírok magammal,rámtört a frász,hogy nem lessz rendbe a lakás,meg a babrucik mire megyek szülni :oops: :shock:
remélem ez nem annak a jele,hogy hamarosan megyek szülni :roll: :oops:
és tiszta ideg vagyok magamra,mert lassu vagyok :shock: mert ugye a sok fekvés miatt le is lassultam rendesen,meg hát pocakkal nem olyan egyszerű már hajolgatni sem :lol:
fél óra vasalás után meg le kell ülnöm,mert szétszakad a derekam és annyira fáj :(

októberi topicban született kislány a betöltött 35 hétre :shock: :oops: ugy h anyukájának kutya baja se volt a terhesség alatt és nyitva sem volt :shock: :oops:
jól megijedtem :oops: én meg itt vagyok már 8-9 hete teljesen nyitott méhszájjal ,vajon én mikor jövök ha ő korábban szült :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ancsa2727 2008.09.25 07:58-kor.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


ja és így született betöltött 33 hétre is egy kisfiu :shock: :oops:
semmi előzmény,semmi gond,probléma,se nyitott méhszáj :shock: :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ancsa2727 2008.09.25 08:03-kor.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Itt a honlapunk :)
Ebben minden benne van :)
http://riztejbeg.extra.hu/forum.html

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


ancsi:megmutathatom a honlapot a juniusuban,hogy nekünk is kéne ilyen?
Vendég
 


bari

Nem én csináltam a honlapot :roll:
Hanem nyugtonmalac az októberi topicban :roll:

csak szly-nek akartam megmutatni,hogy legyen mit olvasgatnia :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


akkor belinkelem ,tuti nem haragszik meg érte :oops:
Vendég
 


Szerintem sem.
Nektek milyen van?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


még semmijen..egy anyuka most akar csinálni.vagyis a férjével csináltatni,pont a napokban téma ez nálunk!
egyenlőre csak adatgyűjtés van...

amúgy beleolvastam a honlapba,egy kisfiú születéstörténetét végigolvastam tök szép
Vendég
 


Ő Máté :D
Ő született a betöltött 33 hétre, vagyis 34 hétre :D

Perdo
Még nem írt, a fórumba sem :(
Pedig kíváncsi vagyok náuk hogy alakultak a dolgok .

Nusildi pedig kórházban van, most ő szült a betöltött 35 hétre,vagyis a 36 hetesen.
Remélem beszámol majd,mert első szülésre nagyon gyors volt :shock: 5:30-kor elfolyt a magzatvize és 7:15-kor megszületett Lotti :shock: :D Mondjuk 1000-es volt a méhszája,kicsit könyebben indult, megspórolt egy kis vajudást :D

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa! Megnéztem a honlapotokat! Nagyon jó! Nekünk is van :wink:

Jázmin tegnap megkapta a 3 hós oltását! Nagyon sírt. De nem is az injekciótól, hanem már hamarabb rákezdett, amikor nyomkodta a hasát a doki és nem hagyta abba, amíg az autóhoz nem értünk. Este nem volt lázas, kicsit melegnek éreztem, adtam neki fél kúpot, biztos ami biztos. 0:40-kor felkelt, evett és azóta is alszik.

Jaj, visszafele fejlődünk. Már átaludta az éjszakákat, de olyan szinten, hogy este 9-től reggel 7-ig, volt hogy még 8-ig is. Mostanában meg! :twisted: Minimum egyszer felkel, de tegnap előtt kétszer is.

Kép
szly27
 
 


Örülök,hogy Jázmin nem lázasodott be :D
Gyógyuljatok meg hamar! :D

Bizti csak hiányzik neki anyukája, ezért akar éjjel is veled lenni :lol:

Lettek ujabb babáink :lol:
Jajj,csak ne én legyek a következő :oops:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


hogy van az a kismama aki holnap megkezdi a 36. hetet?
Vendég
 


Bari
Most már kicsit jobban,köszönöm :) de a reggel görcsre ébredtem :?
Elvétve van 1-1,de semmi komoly ahhoz képest,amilyen eddig volt.
Most legalább nem rendszeresek :)
Dokim szerint holnap csak a 35-öt kezdem meg :(
Pénteken megyek hozzá,kivi vagyok mit mondd,mert eddig mindíg jobban nyíltam.
És azt hiszem időszerü lessz az NST-ét is megbeszélni vele,mert nálunk az is időpontra megy,tuti 1-1,5 hét mire kapok is időpntot rá.

A magnéziumot is elkezdem csökkenteni,mert nem akarom hirtelen abbagyni ezt a nagy mennyiséget.

Viszont a hátam közepe mot kezdett el nagyon fájni,nem jó se ülni,se állni,se feküdni, aludni meg végképpen nem tudok, minimum 10-szer fennt vagyok éjszaka :? Ja, és pontban hajnali 1-kor mindíg megéhezem :lol: de olyan szinten,hogy az ájulás kerülget olyankor :?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Én idegileg készen vagyok , 1 hónap alatt 2 csecsemőt találtak megfolytva itt Tatabányán
:cry: :cry: :cry: kb 300 méterre tőlem, iskolánál letéve :oops:
Ha a kezem közé akadna az ilyen nem is tudom minek nevezzem, egy életre megemlegetné,olyat kapna tőlem .
Hogy tehet valaki ilyet, én ezt nem tudom felfogni :cry: :cry: :cry: szegény kisbabák :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


szly

Találtam egy receptet is :roll:

Tejtermelést serkentő aprósüti

Hozzávalók:

* 25 dkg búzaliszt,
* 15 dkg liszt árpából,
* 10 dkg liszt zabból,
* 1 marék kesudió,
* 1/2 marék földimogyoró,
* 15 dkg cukor,
* 15 dkg vaj,
* kevés víz.

Az elkészítés menete:
A kesudiót és a mogyorót apróra törve serpenyőben aranybarnára pirítjuk, hozzáadjuk liszteket a vajat és végül a cukrot is, majd picit együtt pirítjuk őket. Nem kell karamellizálni nagyon a cukrot, csak éppen összemelegíteni az egészet. A tűzről levéve megvárjuk, hogy kissé kihűljön, majd kb. fél deci vízzel összedolgozom, és kicsi golyókat formálok belőle. Körülbelül 40-45 golyócska készíthető belőle.



Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Szia Ancsa!

Köszi a receptet! Egész jól hangzik, nem is bonyolult megcsinálni. Csak azt nem tudom, hogy lehet-e kapni ennyi féle lisztet. Na majd utána járok.

Egyébként tejcsi alakul, már van hogy egy cici is elég neki. + fejni is tudok napi kb 1,5 dl-t, amit vagy megeszik este, vagy elrakom fagyóba. Már leadni nem fogom, mert akkor az is stresszel, hogy nincs meg a napi 2 dl pl. Így meg nem izgat nagyon. Jázminnak elég és az a lényeg.

Nemsoká 36 lesz a vonalzódon! :lol: Kezdhetsz megnyugodni! És élvezd ki a még hátralévő heteket! Nekem hiányzik olykor olykor a pocakom!

Kép
szly27
 
 


ancsa 13 nap
Vendég
 


Dokim szerint még 20 :( tudod,ő ragaszkodik a mensi szerinti időponthoz,hiába mondta több orvos is,h 1 héttel előbb fogant a baba . :? még 20 nap izgalom :(

Lányok, a baba feje nektek mikor illeszkedett be?
Közvetlenül szülés előtt,vagy már elötte 1 hónappal?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


ancsa az is kevés!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
nekem nem illeszkedett be dávid
Vendég
 


Ancsa4 Nekem kb a 35. héttől be volt illeszkedve Jázmin. roli is elég korán.

Kép
szly27
 
 


Csak azért kérdem,mert én se érzem,hogy be lenne illeszkedve a feje :shock:

Pedig Barninál is a 34-35 héten illeszkedett be, és a 39 héten született :shock:

Na majd holnap este megyek dokihoz,kivi leszek mit mondd :?
Pláne a méhszájamra :?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok
Jó reggelt mindenkinek :D

Sikerült tegnap eljutnom a dokihoz, hát mit mondjak jó szórakozott volt :shock: gondolom azért mert sietett el.....
Baba szívhangja jó, még mindíg fejvégű fekvésben van,doki szerint most már bízhatok benne h így is marad és nem fog forgolódni.
A feje nem illeszkedett be,de lennt van a babó.
Méhszájam változatlan :shock: :D Továbbra is bő-bő 1 ujjnyira vagyok nyitva :D aminek nagyon örülök,mármint annak,hogy nem nyílt ki mégjobban az utolsó vizsgálat óta :D

Dokim azt mondta Okt.10-ig egyben maradok a méhszájam szerint,de utána már nem biztos :shock: Azt mondta addig bírjam ki, Okt.11-el már szülhetünk is akár :shock:
:shock: :shock:

Szerintem ez nem tudta mit beszél,tuti, még az UH szerint is csak OKT.15-el leszek 37+1 napon :shock:
Mensim szerint meg Ok.21-22-én leszek 37+1 :shock:

Dokimnak valahol nagyon máshol járt az esze :lol:
Én meg hagytam a hitében felőlem mehetünk szülni okt.10 után :lol: én benne vagyok :lol: :lol: :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


ancs aörülök a jó híreknek :lol: :lol: :lol:
hát lassan kimodhatjuk itt a vége!!! :lol:
kiért fogunk izgulni itt a topikban..? :oops:
vajon grönivel mi lehet?
Vendég
 


Bari,gyere át a másik topicba, ott meg szegény aida azon izgul,hogy egyedül marad és nem fog neki szorítani senki :oops:

Gröni egyben van még,nemrég írt nekem :lol: :lol: :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: