Új privát üzeneted érkezett!

Halihó!

Gabi: Én már hívtam Bogát is, írtam neki privit! Láttam, hogy hiányolt Bennünket. (Egyébként Erikát is hívtam anno, még küldtem neki is mailt, mikor indult a topik. De ő nem jött, vagy lehet nem kapta meg, nem tudom, pedig neki is örülnék). Szóval lehet, hogy Boga hamarosan csatlakozik. :)
A másik meg, hogy ez nem az én topikom én csak közkívánatra megnyitottam, szóval nyugodtan hívhattok ám ide Ti is bárkit, akit kedvetek van! :)

Brik: Jobbulást a családnak!

Sára: Nekem is fájt sokat a mellbimbóm, ha nem bimbóvédővel szoptattam Bálintot. Egy-két hónap és megszokod, vagy elmúlik, nem is tudom mi a jó szó rá.
Tudom, hogy ide nem raksz képet a gyerkőcökről, de mailben nem küldenél Piriről képet? Meg esetleg Vincéről is, rá is nagyon kiváncsi vagyok, már rég láttam, pont tegnap emlegettük Polettel, hogy milyen szép kisfiú.

Szép napot!
Lilla

lilló
 
 


Sziasztok!

Lilla
sajna mailt nem kaptam meg! De azért olvasgattalak titeket már pár napja mióta rátok találtam! Olvasni még szoptatás közben is tudok :lol: de írni mint most is már nehéz 1 kézzel!
Főleg hogy sokszor nem is alszik 1x-re a 2 kisfickó! :cry:
Amint tudok írok!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Szia Erika!

De jó, hogy jöttél :)
Majd ha lesz időd írjál pár sort Magatokról, hogy mi újság Áronnal, alig tudok róla valamit, mióta megszületett.
Én arra a mail címedre küldtem, ami az Ágiboszi féle táblázatban van, az már nem él?

Lilla

lilló
 
 

 
 

Sziasztok!

Most csak egy fotó...

Lilló, küldenél nekem egy e-mailt, amiben benne van mindenki e-mail címe? (Töröltem a korábbi maileket) Inkább e-mailen küldenék majd fotókat...

Köszi,

Puszi mindenkinek,

Pamela Cseragi Anderson


Kép

Kép

Kép
cseragi
 
 


Sziasztok!

Ági,
édes a kicsi lány!!!

Kinga,
megkaptam a privit,köszi.Majd írok,de ma rohanós napom volt!

Beszéltem a jegyzővel!!!!Még a héten döntést hoz,és megoldja Zsoltika elhelyezését!Az ovi vezető meg akarja várni a végleges szakvéleményt!Ezen jól felhúztam magam,mert telefonon beszélt vele a bizottságról az a nő,aki vizsgálta a Zsoltit!Nem értem akkor minek neki az írásos szakvélemény,amikor a kezemben van az a papír amivel beírathatom az oviba!:evil:

Voltam a kórházba is!!Szuper a szülőszoba!Holnap kell visszamennem,mert a vezető szülésznő holnap dolgozik!!!!
Drukkoljatok,hogy minnél előbb felvegyenek!!!Annyira jó lenne!!!

Rebivel meg kardiológusnál voltam ma,mert az iskolaorvos zörejt hallott.A zörej meg van,de nem lényeges,ezt mondta a doki,viszont van az EKG eltérése ami miatt szív UH kell.23-ra kaptunk időpontot a Madarászba kell mennünk!

Szóval zajlik az élet ezerrel!!!!
Olyan jó lenne,ha végre Zsoltika ügye is megoldódna,és nekem is sikerülne a meló!!!!!Még egyszer drukkoljatok nekünk!!!!
Köszi!!!!! :lol: :wink:

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Szép jó estét!!!

Manó-Tündi!
Mi újság a vizsgával????? Szurkoltam neked! Ügyes vagy, hogy gyerek mellett tanulsz, én bele se mernék fogni - el is halasztottam a Közgázt, kb. örökre.

Erika!
De jó, hogy idetaláltál!!!! Mi újság van veletek? Áron gyerek????

Cserági!!!
Gyönyörűűűűűűű! Milyen kis kerek! Hú, de irigy vagyok!
Pamela Anderson nagyon tetszett! És ő mennyit költhetett rájuk!!!!
Várom a lépeket!!!
Mindig elfelejtem megkérdezni, hogy mikor jártál ide az egyetemre?

Brik!
Gyógyuljatok! Sok-sok gyógymani!

Tudtok nekem segíteni abban, hogy ismeritek-e a Születés Hete programot, vagy mozgalmat, vagy mi az??? Megkerestek, hogy csatlakoznék-e a gödöllői szervezéshez, de nem igen ismerem. Régebben szólt a védőnő róla, meg a szomszéd adott le tejcsit és kapott kitüntetést tőlük, de mást nem nagyon tudok. Megnézem a honlapjukat. Azért izgat a dolog, mert nem akarok belefutni egy otthon szüléses dologba, amivel nem értek egyet.

Timi!
Szurkolok ezerrel!!!!

jó éjt mindenkinek, Zsu

Kép
Kép
PHPBB kód:
Kép
muzsu
 
 


Hármas lett a vizsgám!!!!!
:D :D :D :D :D :D :D

Képeket én is szeretnék kapni, sokat, sok babáról, ill. kisgyerkőcről!

Sára: cici nekem is fájt, de megszokta.

Timi!
Hát Nálatok tényleg zajlik az élet! Reméljük azért hamarosan megoldódik minden.

Zsuzsa!
Szerintem nyugodtan csatlakozhatsz hozzájuk, ha érdekel, nem kell egyetérteni mindennel... Mindenkinek van saját véleménye.

Most hírtelen ennyi, megyek apához dolog van... (ciklus közepe) :wink:

Jó éjt!

Tündi és Imi

Tündi
Kép
Kép
_manó
 
 


Sziasztok

Alszik Csipet Csapat, remélem jóóóóó sokáig!

[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1199912893.4191.jpg[/img] Áron még a klinikán
[/img] Kép Áron mostanában
[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1199912978.1596.jpg[/img] így szeretem a kistesóm

Áron: cicifüggő, vagyis nem fogad el semmi mást, így éjjszaka is többszőr ébred, a dokinéni szerint nagyon hízik (2320g-al született - 2007.10.24-én, és mot kb. már 5kg) :lol: , próbáltam neki tápot adni estére, hátha akkor jobban alszik éjjel, és nem kell fel annyiszor, de nem fogadja el, a dokinéni azt mondta hogy nem is kell neki, adjak neki teát, de azt sem fogadja el, és a cumit is úúúútálja
és sajna sírva alszik el a kiságyban, álmában is sír, és sírva is ébred,
az viszont jóóó, hogy pár nap után már nem zavarja egyiküket sem ha a másik sír - alvás alatt
és sokszor van hogy nem alszanak egyszerre, sajnos, így nem sok időm jut semmire, ez meg is látszik a lakáson is! sajna!

Timi
megszeretném kérdezni tőlled, hogy priviben megkérdezhetem tőlled hogy mit írtak a zárómra, jó lenne pontosan tudni, persze csak ha van időd

Volna 1 kérésem, még tavaly valamikor - sajna már nem tudom hogy ki - de kérésre küldött jó sok maffin receptet - sajna eltüntek, eltudná nekem ismét küldeni valaki??????????? Olyan jó lenne!

Sziasztok

Erika[/img]

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Még azt szerettem volna megkérdezni, hogy valamelyikőtök ismerie a Baboo Babazsákot? És hogy mi a véleménye rólla!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Manó,
HURRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NAgyon ügyi vagy!!!!!!
Remélem sikerrel járt az összebújás is!!!!!!! :wink:

Erika,
nyugodtan küld át!"lefordítom"! :wink: Gyönyörű Áron baba,és Áki is nagyon aranyos!

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok!

Tündi: hatalmas gratula, nagyon ügyes vagy!!!! Látom már aktívan készültök a tesóra:-) Irigyellek is már most érte, én idén nem merem még bevállani, sőt valszínű, hogy muszáj lesz dolgoznom visszamenni egy évet kb. (persze előbb melóhelyet kell majd találnom, valami normálisat..) Én most el sem tudnám képzelni a tesót, Áki leköti minden időmet, most tanulgat járni, illetve már tud menni, ha fogom a kezét, de egyedül még nem megy. Gondolom azért már valamennyivel könnyebb lesz, ha megáll a saját lábán:-)))


Timi: szorítunk Neked a melóval és Zsoltival kapcsolatban is. Szuper lenne, ha sikerülne a kórházban a szülésznői munka. Ahol dolgoztam cég, az nyújt hitel a szüléshez, egyéb beavatkozáshoz a Telkiben szülni kívánóknak:-)

Cserági: édi volt az aláírás, jót nevettem rajta:-) Nagyon édes Zsófi, várom majd a képeket emilben! Sok sok tejcsit továbbra is, és jó egészséget Nektek!

Erika: nagyon édesek a fiúk. Áronnak igaza van, a cici az igazi, nem kell tápszer. Az elején biztos nehéz, de ne foglalkozz a lakással, pihenj sokat, hogy legyen minél több tejcsid. A takarítás megvár sajna... Kitartás, biztos napról napra könnyebb lesz már a két sráccal!!! :lol:

Sára: hogy vagytok? Majd küldesz képeket emilben?

Dina: légyszi jelentkezz, hogy mi van veletek!!!!!!!!!!!!!

Brik: gyógyuljatok meg hamar!!! Küldj képeket majd a kis Álmosról!

Szép napot Mindenkinek!

Szilvi

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
b.szilva
 
 


Szép jó napot mindenkinek!!!!

Manó!
Nagyon ügyes vagy!!!!!
És nem is tudtam, hogy kistesó-projekt van! Hipp-hipp-hurrá!!!!! :D
Még nem néztem meg a Születés Hetét, mert most az a civilszervezet hívott, aminek tagja vagyok, hogy csatlakozik a LIGÁ-hoz, és gyűjt aláírásokat az egészségügyi reform ellen. Mindenképpen aláírom, meg segítek nekik.

Erika!
Milyen aranyosak a fiúk!!!!! Egy szobában alszanak ezek szerint? Nálunk is együtt vannak mind a hárman.
Babzsákot nem ismerem. Ez az a nagy, szoptató párnaszerűség?
És kit érdekel a rend!!!!!???? Első a család, gyerekek. Velük most kell foglalkozni!!!!

Még egy kérés:
Kellene szombatra egy dolgozatot írnom, egy riportot Fábry Sándorral. Nem valami jó téma nekem, de muszáj megírnom.
Ti miket kérdeznétek tőle??? Lilla! A te kérdéseidet már kiírtam, de még nem gondolkodtam azóta se a felépítésen. Még van egy napom!
Köszi előre is nektek!!

Ma beszéltem telefonon Gézuval, annyira cuki volt, elmesélte, hogy volt Papival galambokat etetni. Petike meg minden reggel sír, hogy nem akar oviba menni. Mióta befejeződött a "hülyegyerek" utánzása, azóta unatkozik sokszor az oviban. Nagy könnyebbség volt, hogy leszakadt arról a fiúról, egy idő után rájött, hogy nem is olyan érdekes a rángatózás, grimaszolás, nyelvnyújtogatás. Új barátja van, de induláskor mindig pityereg. Mikor megérkezünk, akkor már szalad be, ott már szerencsére nem sír. Az a szomorúságának a tárgya, hogy nincsenek lovagos játékok, meg nincs vár ott. Viszont napjában 20 lovagos rajzot termel, amit felragasztanak neki hurkapálcikára, és azokkal báboznak. Szőke Panni meg talált magának egy másik szőke kislányt, puszilgatják egymást.
Brik, Timi!
Nálatok hogy ment az ovibeszoktatás?

Hali, Zsu

Kép
Kép
PHPBB kód:
Kép
muzsu
 
 


Sziasztok!

Köszönjük!Sajnos mi még mindig betegen, jól elkaptuk:-(

Manó nagyon ügyes vagy!!!!!!!Gratulálok!!!!!:-)

Erika nemsokára eszek képet:-) Hogy vagytok? Lassan elindul ám egyedül, ha már fogja a kezed és úgy megy:-) Utána lehet futni:-) Én imádtam azt a korszakot:-) Erika nagyon szép kisfiaid vannak!!!:-)

Muzsu nekem Lili bölcsibe kezdett ott kellett szoktatni, nekem szerencsém van mert Lili barátkozós tipus, így könnyen ment a beszoktatás. Először csak 2 órát volt bent egy hétig 8-ra vittem 10kor hoztam. Utána 8-12 ig 3 napot és utána ott aludt. Én mondjuk sokszor elhoztam alvás után délben altaták őket 2-3 között haza mentünk. Imádta! Az oviba meg simán ment ott nem szoktattam. Onnan is 2-3 között hoztam el. Mondjuk én csak délig dolgoztam mindig. Ezért így könnyű volt elhozni.

Puszi nektek!

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Sziasztok!

Köszönjük!Sajnos mi még mindig betegen, jól elkaptuk:-(

Manó nagyon ügyes vagy!!!!!!!Gratulálok!!!!!:-)

Erika nemsokára eszek képet:-) Hogy vagytok? Lassan elindul ám egyedül, ha már fogja a kezed és úgy megy:-) Utána lehet futni:-) Én imádtam azt a korszakot:-) Erika nagyon szép kisfiaid vannak!!!:-)

Muzsu nekem Lili bölcsibe kezdett ott kellett szoktatni, nekem szerencsém van mert Lili barátkozós tipus, így könnyen ment a beszoktatás. Először csak 2 órát volt bent egy hétig 8-ra vittem 10kor hoztam. Utána 8-12 ig 3 napot és utána ott aludt. Én mondjuk sokszor elhoztam alvás után délben altaták őket 2-3 között haza mentünk. Imádta! Az oviba meg simán ment ott nem szoktattam. Onnan is 2-3 között hoztam el. Mondjuk én csak délig dolgoztam mindig. Ezért így könnyű volt elhozni.

Puszi nektek!

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Sziasztok!

Manó,
Gratulálok a vizsgádhoz! Hajrá államvizsga! :-)
Az már simán fog menni. :wink: Emlékeim szerint könnyebb volt, mint bármelyik más vizsgám, pedig az egyik tárgyból a legnehezebb tételt húztam.
Na és a kistesó projekthez is drukkolok!

Timi,
Hogy ment ma a találkozás a szülésznővel? Mondott valami kecsegtetőt?
Remélem Zsoltika ügye is rendeződik. Hihetetlen, hogy olyan szakmákban, ahol emberekkel, gyerekekkel kell foglalkozni így húzzák a szájukat a vezetők: "jaj, még egy gyerek!" Grrrr :evil: , mintha nem ezt vállalta volna. A bürokráciáról nem is szólva, még az indoklást is meg kell indokolni, a szakvéleményt is véleményezni? Tiszta őrület!

Cserági,
Édes kis gombóc Zsófi. :P Úgy szerettem ezt az időszakot (is). :D
Panka szabadidős programjait, mint pl. az úszást apa vállalja át, amíg a pici lány megerősödik kicsit?

Szilvi,
A te melóhelyeddel is van valami, vagy csak nem akarsz oda visszamenni?

Erika,
Nagyon helyesek a fiúk! A rendetlenséggel meg ne törődj.
Én van, hogy el sem pakolok mindent Blanka után (egyedül nem nagyon akaródzik neki a rendrakás), csak 2-3 naponta :oops: , amúgy csak ami nagyon láb alatt van. Tegnap itt volt még 2 lurkó az anyukájával és 3 gyerek kisebb rendetlenséget csinált, mint Blanka egyedül szokott. :lol:

Muzsu,
Az oviba nem lehetne bevinni valami nagy kartondobozból kialakított várat, hogy Petike tudjon lovagosat játszani? TEgnap találtam egy honlapot: http://www.kalandpark.hu/programok.html Egyből Petire és rátok gondoltam, bár jó messze van.
Fábrytól megkérdezném van-e olyan kérdés, amit még sosem tettek fel neki és kikívánkozik belőle a válasz? (Bár az ő esetében lehet, hogy ilyen nincs. :mrgreen: ) Amúgy milyen dolgozat ez?

Brik,
Jobbulást mindannyiótoknak!

üdv,
prücs

prucsok
 
 


Sziasztok!


Móni (Manó) kérésére megpróbálok írni egy kicsit többet magunkról.

De először a gratulációk.
Cserági: most olvastam, hogy megszületett a kis Zsófi. Gratulálok Nektek! Kívánok sok tejecskét (vagyis Pamela kisasszonynak ezt már nem is kell kívánni), egészséget. Gyönyörű kislány! Atya ég! Ha belegondolok, hogy egyidősek a „nagylányaink”, engem kitör a frász. Mit kezdenék egy csöpséggel Anita mellett? Olyan kis eleven és akaratos (ja az anyja is). Most is másfél szemem rajta. Szerintem már nincs olyan meg és nem megmászható hely, bútor a lakásban, amit meg nem hódított volna.
Erika: Nagyon édesek a fiúk együtt! Cici függőség az jó még ilyenkor. Ne is erőltesd a tápszert.
Kóstoltátok már, hogy milyen vacak íze van?
Móni: Gratulálok a sikeres vizsgához! Csodállak, hogy már a kistesón próbálkoztok. Nekem nem lenne és nincs is energiám még egy gyerekhez, pedig én nagyon szerettem volna egy kistesót Anitának.
Timi: Szuperek a karácsonyi képek. Mi sajnos nem fényképeztünk csak videóztunk. Így utólag már sajnálom egy kicsit.
Szegény Hanna. Már megint a füle és még ez a kardiológushoz futkosás is. Sajnálom.
Zsoltival remélem minden megoldódik. Én sem értem sokszor, hogy miért kell a szülővel próbaköröket futtatni ahhoz, hogy a törvény adta jogát érvényesíteni tudja. Előre félek már az óvodába íratástól, mert itt Érden elég nehéz bejutni az oviba (ha nincs munkahely, szülsz egy kistesót, vagy nem a területibe akarod , hogy járjon). De halottam olyat is, akinek már munkába kellett volna állnia és nem vették fel oviba a gyerkőcöt.
Sára: De jó, hogy együtt a család! Nekem is berepedezett a mellem, és nem tudtam bimbóvédővel szoptatni. Aztán „megedződött”. Volt krém rá, de általában elfelejtettem bekenni, vagy úgy elaludtam a kislánnyal cicizés közben, hogy már jöhetett is a következő evés mikor felébredtünk.
Gabek, Prücsök, Lilla: Nagyon jól néznek ki a gyerkőcök a képeken. Milyen nagyok már!

Anid: nagyon sajnálom. :( Nem tudok mit írni, engem nagyon felkavart a hír, előjöttek régi rossz emlékek. Remélem nem visszafordíthatatlan apával, és sikerül átbeszélnetek a dolgokat.
Azért gyere és írj, hogy mi van veletek.

Elnézést kérek azoktól akiket kifelejtettem. :oops:
Magunkról pár szó, mert már így is velem van tele az oldal.
Ne kövezzetek meg légyszíves azért amit most írok. Nagyon szeretném Anitát teljesen elválasztani. Nem csak reggel és este cicizik, hanem napközben is többször. Ráadásul cicin alszik csak el. Persze ha apa van vele az alvási időben akkor elalszik hozzábújva is. De ez csak a hétvégén lehetséges. Szeretném végre megcsináltatni a fogaimat, mert a terhesség előtt kezdtem el járni, de abba kellett hagyni a kezelést. 3 lecsiszolt fogamból már egyet ki is kellett húzatni és a másik kettő is megy tönkre még jobban. Így, hogy szoptatok nem mehetek röntgenre.
Tudtok esetleg tanácsot adni, hogy hogyan fogjak újra hozzá a leszoktatáshoz, mert egyszer már kudarcba fulladt. Azóta lett még cicisebb. Az éjszakai alvás is katasztrófa, mert éjjel 2 körül felébred és csak cicin alszik vissza. Nem is lenne baj, ha onnantól nem kelne óránként cicit követelve.
Amúgy azért sem írtam eddig nagyon, mert elég depis hangulatban vagyok mostanában és nem akartam a jó hangulatot elrontani.

Anita nagyon ügyes már. Egész nap lalalázik és dumál. Sajnos egy szót sem értek belőle, de ő láthatóan nagyon élvezi. Segít teregetni, ruhát hajtogatni és pórszívózni. Persze így minden legalább 3x annyi ideig tart, de legalább elfoglaljuk magunkat. Sajnos a szánkózást nem élvezi annyira, mint én. De nem fél a hótól, csak nevetett ha beleesett.
12 foga van, az utolsó 4 egyszerre jött. Szegényke nagyon megszenvedte, főleg, hogy a 15 hós oltással esett egy időbe. A dokinéni is csak találgatott, hogy mitől megy a hasa és mitől folyik az orra. Még lázas is volt. Az utolsó mérésnél 80 cm és 10,4 kg volt.
Most már tünök, mert meguntok. Pedig amikor olvaslak Titeket mindig olyan sok mindent szeretnék írni, kérdezni, de ilyenkor semmi nem jut az eszembe.

Csak még annyit. Megpróbálok tavaly nyári képet feltenni, de lehet hogy nem sikerül, mert én nem tudom lekicsinyíteni, apa meg nem segít mostanában ilyesmiben.

Nem megy, túl nagyok valószínüleg. Na azért megpróbálom megkérni, hátha 1-2 képet megcsinál.

Edina és Anita

Kép
educi
 
 


Na sziasztok! :D

Megerkeztem en is, Lillo, ezer koszonet a meghivasert, Gabek, Neked is :wink:

Az elmult ket napot olvasassal toltottem, vagyis szabad perceimet, mivel Lujzi mostanaban kimerit teljesen...

Szoval:
AGI, SARA NAGY GRATULACIOK A KISLANYOKHOZ!
ELJENEK A KISBABAK ES A MAMAJUK :D

Agi, gyonyoru a kis gombolyu Zsofi!

Sara, mutatsz Te is kepet? Orulok, h Piri mar otthon, mar ertem a sztoritokat. Kivancsian varok minden ket gyerekes beszamolot, h Neked milyen erzes, meg h Vincenel hogy alakulnak az erzesek.
Cici: nekem anno az Aventes bimbovedo krem nagyon jol jott, mert azt nem kell lemosni szopi elott, en mar a korhazban is hasznaltam, mert Lujzi az elso perctol kezdve szivattyu volt.
Etetes utan mindig bekentem, es szabadon hagytam, ugy fekudtem le. Egybol ereztem, ahogy lazitja el a krem, kifejezetten jol esett.
Ha jol emlekszem, kb az elso ket hetben fajt nagyon a szopi, utana fokozatosan megszokta a mellem.

Mano, gratulalok a vizsgadhoz, vegre tul vagy rajta! Mikor lesz allamvizsga?

Minden fotohoz gratulalok, cuki a sok unneplo gyerkoc :)

Lillo, itt az email cimem, megteszed, h beteszed a listaba, h nezhessek majd en is kepeket?

agnes_havas@yahoo.fr

Timi
Mar megint csak csodalni tudlak a hihetetlen lelki erodert es kitartasodert! Nem egy egyszeru tema, amibe megint vagyis meg mindig csoppentek... Nem hiszem el, h hivatasbol gyermekekkel foglalkozo emberek hogy lehetnek ilyen tuskok! Remelem, a jegyzonel tobbre juttok... VAn mar fejlemeny?

Javaslom meg Tucsi (Mtm) es Alziza atinvitalasat, mivel ok sem a korhazrol beszelnek mar... A Ti dontesetek...

Es akkor rolunk:

Lujzi lanykam egy bo hete kezdett el kuszni, nagyon buszke magara, es egyre ugyesebb is, meg sokat hintazik negykezlab, meg neha huzkodja fel magat, szoval sok mindent probal csinalni egyszerre, de ugy latom, azert nem sieti el. Nem is baj, csak szep sorjaban, mondom mindig neki.

VISZONT! Nem csak ez a valtozas, ugyanis azota teljesen megvaltozott a viselkedese, termeszete... Sokkal nyugosebb, sokszor kifejezetten frusztraltnak latom, neha goromba velem, de ezt nem magam elleni tamadasnak veszem, inkabb ugy latom, mintha felgyulemlett volna benne egy csomo, szamara ismeretlen energia, amit nem tud kezelni...
Ja, es 3x kel ejjel... Pedig jol eszik nappal...
Hasonlo tapasztalatok?

Gyorsan elkuldom litaniam, es eldugulok :wink:

Kép
boga
 
 


Es a bebik mellett a legfontosabbat lehagytam:

DINA!
Egbol mennyku csapas volt a hir!!! Nagyon sajnalom!!! Remelem, ez nem vegleges allapot!!!
Ne zarkozz be! Gyere, itt mindenki gondol Rad!!!
Szoritok, h rendbe jojjenek a dolgok, amugy is egy nagyon nehez idoszakon vagytok tul!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
boga
 
 


HEllo!

Kuldtem kepeket e-mailben!

Ennyi, bocs, megyek szundikalni! 8)

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Sara!
Lattam a kepeket, nagyon cuki Vince :D ! Es az a pici lany! Alomszep ujszulott! Gyonyoru ket gyermek, gratulalok!

Ami a Francia Intezetet illeti, van ott egy Havas Agnes, de az sajna nem en vagyok... A konyvtarosok mindig felsikitottak az olvasojegyem lattan, amig egyetemista voltam. Sztem reszben ezert sem vettek fel oda dolgozni... Meg mert nehez oda bekerulni... Ugyan is fr. tanar volnek... Egy a nagyon lelkesek kozul...

Neked honnan a fr. kotodes azon kivul, h anyukad kint el?

Kép
boga
 
 


Sziasztok

B.szilva - Prücsök
takarítás: hát most is mint ahova becsapott a bomba, ma teljesen kikészített Ákos, állandóan az asztalra mászott, + az ablakba amit persze ki is nyitott!
+ a játékokat dobálta + fogta és leseperte az asztalról - kész káosz, de végre haza ért az apja,

Educi
tápszer: pl. ma a mérleg szerint egyszerre a 2 ciciből max 70-et tudott kiszopni, valszeg ezért is voltam ma Ákossal is ennyire türelmetlen mer ez is rettenetesen idegesít

Muzsu
igen 1 szobában alszanak, vagyis mind a 4-en, a franciaágy 2 oldalán a két gyerek, ill. Ákos többnyire közöttünk alszik, Pedig nem így terveztük.

Sziasztok

Erika

Mennem kell mert Áron sír még az apja ölében is!

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Sára, gyönyörűek a gyerekek!!!!

Akkor az igért képek. Ezek tavaj augusztusban készültek.

Kép
Kép

Edina és Anita

Kép
educi
 
 


Én nem kaptam képeket Sárától, légyszi valaki nekem is küldje el, nagyon kiváncsi vagyok!

Köszi

Szilvi

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
b.szilva
 
 


Sziasztok!

Du. megint nem küldte el, megpróbálom több részletben.

Pusz
angyalka2
 
 


Sziasztok!

Hát nem sikerült olyan sűrűn jönni, mint szerettem volna. Talán majd ezután. :oops:

Cserági, nagy-nagy gratula Zsófihoz. Örülök, hogy minden rendben.

Dina, úgy sajnálom ami Veletek történt, remélem úgy rendeződnek a dolgok ahogy Neked és Katának is a legjobb.
Hiányoznak a hozzászólásaid, légyszi gyere vissza közénk!

Lilla, olyan édi és nagy fiú Bálint. Olyan édin tudnak ilyenkor még örülni. Gratula a csavargáshoz. Mi is tervezzük majd, hogy az idén elmegyünk valahova tavasszal vagy ősszel. Biztos hogy sokat számít.

Kép
Kép
angyalka2
 
 


Sára, örülök, hogy végre otthon vagytok. Nőjetek szép nagyra.Vinde biztos hozzászokik majd az új dolgokhoz, csak idő kell neki.
Szoptatni én is úgy szoptattam, mint Zsu is mondta, meséltem a Jencikének közben, vagy odatelepedett mellénk az ágyára (mert az ágyuk között van a szoptatós fotel) valamelyik játékával, és úgy játszottunk. Mostanában van gondom az alvásoknál, mert a Janka már kinőtte a szopi párnát, amivel nagyon kényelmes volt, és szabad volt mindkét kezem. Most viszont legalább egyik kezemmel fogni kell/ene (mert még mindig szopival alszik el, délben és este is), a másikkal simogatni a Jencike hátát (ez Janka születése után jött vissza nála :lol: ), a harmadikkal pedig a mesekönyvet tartani, ha a Jencike olyan mesét szeretne amit nem tudok fejből.

Kép
Kép
angyalka2
 
 


Timi, sajnálom, hogy így alakulnak a dolgok. Szorítok, hogy sikerüljön a korház, és Zsolti és Hanna dolgához is drukkolok.

Erika, ha nem küldte el senki a muffint még, akkor pü-ben küldd el az e-mail címed, és elküldöm szívesen. CSak pü-ben nem tudom elküldeni, mert túl nagy a fájl. Olyan nagyok a fiúk, nőnek mint a gomba. Áki hogy fogadta a kisöcsit?

Muzsu, örülök, hogy Petike leszokott az utánzásról, gondolom nagy megkönnyebűlés. A síráshoz nem tudok hozzászólni, én is nagyon tartok tőle, hogy Jencike mit fog csinálni szeptemberben. És Panninak nincs semmi baja, hogy menni kell? Gézu meddig lesz a nagyszülőknél?

Kép
Kép
angyalka2
 
 


Brik, hogy vagytok, gyarapszik Álmos szépen? Lili megszokta már az új helyzetet. Álmos második neve és a dokink között van összefüggés?

Prücs, olyan édi Blanka a képeken. Hihetetlen Ő is mennyit nőtt.

Manó gratula a vizsgához. Látod csak sikerült. Drukkolok a tesóprojekthez. Ügyik legyetek.

Educi, én egyáltalán nem kövezlek meg, teljesen érthető amit szeretnél, azok alapján amit leírtál. Anita is elég nagy csajszi már. Viszont tanácsot adni nem tudok, mert nekem még nem kellett leszoktatnom gyerkőcöt.
Remélem már nálatok is minden rendben.
angyalka2
 
 


Szilvi, örülök, hogy használt a homeo. Hogy álltok? Hízik már rendesen Ákos? Janka is egyfolytában menne, ha engedném, mármint kézenfogva.

Mi is túl vagyunk egy taknyos korszakon, átesett rajta mindenki. Remélem egy darabig nem jön elő. Jencike már okos nagy fiú. Sokáig szenvedtem, hogy menjen-e oviba, vagy majd szeptemberben, végül a második győzőtt. Egy kicsit (nagyon) hisztis lett, és elkezdett verekedni. Nem tudom, hogy ez most a dackorszak vagy a testvérféltékenység, de néha nagyon kiborító. Egyik pillanatban agyon szereti a hugát, másikban meg üti a kezét. A Janka elég későn kezdett mászni a Jencikéhez képest, de most már áll föl mindenhol, és nem akar leülni. Olyan édesek együtt, úgy szeretném ha nagyon jól meglennének együtt.
angyalka2
 
 


Bocsi lányok, mostmár tudom miért nem szoktam sűrűbben jönni. :evil: :evil: :evil:
Amióta megszületett a Janka, azóta csinálja ezt velem. Mármint a babanet. Már sokszor volt, hogy írtam, de utána nem volt kedvem szórakozni vele. Ez is fél órába telt, és mire sikerült a végén mindig elfelejtettem kivenni az aláírásom, bocsi.

Sára, nagyon édi V. Az a hajszerkezet. :lol: :lol: Ilyenkor sajnálom, hogy levágattam a Jencikének. Piroska is olyan édi, és olyan nagy.

Anita is nagyon nagy lett.

Na azt hiszem mára elég belőlem. Bocsi mégegyszer
Pusz
Kata

Kép
Kép
angyalka2
 
 


Sára!
Megkaptam a képeket! Micsoda szőke fürtök!!!!!
Kicsi Piroska is gyönyörű!! Nem tudom, még hányszor fogom leírni, hogy irigy vagyok a kislány miatt. Ha lemennek a fölös kilók, akkor szerintem bepróbálkozunk a negyedikkel. :lol:

Angyalka!
Nagyon nehéz időszakunk volt, mikor Peti minden mozdulatában mást láttunk. De hangilag is megváltozott, sőt, még a nevetése is. De szerencsére lepattant Peti a témáról. Kérdeztem az óvónőket várügyben, vettek valami nagyot, úgy hogy lesz Petinek mivel játszania. Panni egyáltalán nem sír, nagyon élvezi. Nála nem is volt beszoktatás, jól eszik, alszik délután. Petike ráadásul nem is eszik rendesen. Van lehetőség megnézni a szülőknek, hogy milyen az ovis élet, szerintem élni fogok ezzel, mivel sokszor panaszkodik a lovagom, hogy én többet olvasok nekik.

Educi!
Miért vetnénk meg, hogy be szeretnéd fejezni a szoptatást? Te érzed, hogy mikor elég! Nekem csak drasztikus tanácsaim vannak leszoktatásról, mert az élet úgy hozta!

Jó éjt!
Zsu

Kép
Kép
PHPBB kód:
Kép
muzsu
 
 


Helló!

Köszönöm a hiányolást mindnekinek,de csak negatív dolgokat terjesztek és hát az ide nem illik.
A babák gyönyörűek!

Nos, ha lehet még lejebb én már ott vagyok, most engedtek ki minket Katával a lászló kórházból, kér nap után.
Szpmbattól hányt,ment a hasa, és ez az életrevaló sajtkukac kedden délután csak feküdt és nézett a palfonra. Irány a doki (hétfőn is ott jártunk :twisted: ,akkor kaptunk elektrolites oldatot, hányás elleni kúpott,de semmi), aki egyből beutalt minekt.Ez a pici lány annyira kiszáradt,hogy egy hang nélkül,moccanás nélkül türte a branül behelyezését, a vérvételt, az egész cécót. 24 órát volt rajta ifúzió és ő csak fekükdt és nem mozdult. Szóval állítólag vírus volt, illetve van,mert úgy jöttünk el,hogy köhög és folyik az orra, deez is csk a vírusnak köszönhető.
Ja és kderült, hogy a születésekor meglevő szívzörej még megvan,aminek elvileg nem kéne ott lennie.

Nos ennyi. Szetinem, ha Kata nem lenne, én már ... hagyjuk, szót sem érdemel...

Kép
anid
 
 


Sziasztok

Angyalka2
köszi szépen már megkaptam a maffin recepteket :lol: és remélem hogy vasárnap ki is próbálhatom valamelyiket!

Dina
nagyon sajnálom ami veletek történik, fel a fejjel, 1 férfi sem érdemli meg hogy tönkre menj!!!!! Nézz a pici lányodra és felejts el a párod,

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Dina!
Szegény Kata, remélem, azóta jobban van! Nagyon rossz látni, ha egy gyerekecske beteg, de meglátod, annyira erősek ezek a kicsik, biztos hamar helyrejön Kata. Kell még mennetek kontrollra? Otthon kell valami kezelést adnod neki?

Tudom, hogy innen a gép túloldaláról könnyű okoskodni, nem is akarok, de próbáld meg megerősíteni magad, amennyire tudod, hiszen Katának most nagy szüksége van az anyukájára és neked is Őrá! Merítsetek erőt egymásból, talán elég, ha egymásra mosolyogtok!

Sokat gondolok rátok és tudod, ha bármiben tudunk segíteni, számíthatsz ránk!


Lányok!
Nagyon szépek a gyerekek, kisebbek és nagyobbak egyaránt!
Olyan jó látni, hogy milyen gyönyörű nagyok lettek, hiszen már akkor ismertük őket, mikor még anyukáik hasában voltak.

Sára!
Piroska már most egy gyönyörű kis csajszi, nagyon szép szeme van! Vince fürtjeitől továbbra is el vagyok ájulva! :D


Bocsánat, de most mennem kell, Botinak be kell adnom a gyogyit. Mi is tiszta náthák vagyunk már majdnem egy hete és nem akar elmúlni. :evil: :evil:

Sziasztok,

Kinga
kgk
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a képeket Sára és egyben gratulálok is a kicsi lányhoz! Sok erőt és türelmet kivánok!

Cseragi, Nektek is kivanok minden jot a kisdedhez, legyen sok örömötök benne!

Móni, szuper vagy a vizsgával, az államvizsga biztosan meglesz. Én egy olyan tételt húztam, amihez nem tudtam hozzászólni. Egyszerűen nem jutott eszembe semmi sem. Iszonyú kinos volt, hogy még rávezetéssel sem tudtak segiteni. Mikor kijöttem, bőgtem, mint egy hülye. De meglett és ez a fő. Végülis átlagot néznek, a 4 vagy 5 év szigorlati átlagát.

Dina, próbálj valahonnan erőt meriteni. Ne gondolj arra, hogy mi volt, csak hogy mi lesz! Kata meg fog gyógyulni, ez biztos!
Én kisBálintom már 1 hónapja beteg és amikor meggyógyul az egyik nyavajából, akkor jön valami egyéb. Két napja hőemelkedése van és 3 nap alatt 5 kakija volt. Nálunk eddig hetente volt 1 kaka. Folyik az orra és rossz a kedve. Este kúpot adtunk, hogy ne legyen láza, mert a fürdő nem segitett. Erre ma reggel látom, hogy kibújt az 5. foga. Pedig már kezdtem kétségbe esni.
ERŐS VAGY ÉS MEGCSINÁLOD!!! Én mindig ezt mondom magamnak.

Gyönyörűek a babák, nem győzök ámulni, hogy mennyit lehet fejlődni ilyen kis idő alatt is.

KisBálint ül és mindenhol állásba húzza fel magát. Mászik rendesen, de ha van lehetősége, akkor rögtön feláll. És azt csinálja, hogy ha baja van, akkor odamászik a lábaim elé és elkezd repülőzni, hogy vegyem fel. Nagyon aranyos.

Boga, lehet, hogy már kérdeztem, hogy milyen volt a portugál út? Könnyen viselte Lujza?

Timi, nem kellene ennek az óvoda témának egy kis médiavisszhangot adni???

Szép napot mindenkinek!

Vanda

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


Sziasztok!

Dina, orulok, h jelentkeztel!
Figyu, ez a topik nem csak rozsaszin kodrol, boldogsagrol es pozitiv dolgokrol szol! Ha jot tesz kiirni magadbol, ami mostanaban veled tortenik ne zavartasd magad. Ha ezzel elorebb vagy es jobban erzed magad itt mindenki nagyon boldog lesz, azt hiszem ezt mindannyiunk neveben irhatom.
En jobban orulok, ha nem vidam dolgokat olvasok toled, de legalabb tudom, hogy vagy. Nem jo, ha eltunsz!
Annyira azert ismerjuk mar egymast es mind szeretunk nagyon es kivancsiak vagyunk Rad es Katara.

A kicsi lanykadnak gyors gyogyulast kivanok! Szornyu ilyen allapotban latni ezeket a kis csopsegeket, de hidd el nagyon gyorsan kepesek felepulni!
Neked sok ++ energiat kuldok. Vandanak igaza van: eros vagy es meg tudod csinalni!
Tudom, h mas szituacio, de emlekszel en is teljesen ketsegbe voltam esve mikor Pirinyo korhazban volt es nem tudtuk, hogy mi lesz. Aztan rajottem ugy tudok a legtobbet segiteni neki, ha rendbe hozom magam. Katanak szuksege van rad!

Sok-sok puszit kuldok!

Sara

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Tundi, nekem dupla EJJJJJEN jar! :D :D :D
A vizsgahoz gratulalok, kesz hos vagy, hogy ilyen gusztustalan tantargybol 3. vittel haza!
A kisteso projekt hiretol meg iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, kesz hiszterias lettem :) de joooooooooooooooo! :D :D :D
Nagyon irigy vagyok :wink:. En is uuuugy szeretnek baba gyartas elott allni megint, jaaaj!
Nagyon drukkolok!

Brik, ezt a linket tudom ajanlani, nekem nagyon sokat segitett!

http://www.szoptatasert.hu/belso.php?in ... _problema3

Most ennyire futotta.

A dicsereteket koszonjuk! :)

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Sára,
sajnos én kimaradtam a képekből.Nem kaptam mailt! :cry:
Ugye kaphatok én is!
:roll:

Rólunk majd írok,de most nagyon fel vagyok háborodva!
Már nagyon unom az egész ovis mizériát!!!!! :evil: :evil: :evil:

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok,

úgy szeretem amikor így pörög a topik és ennyien írtok. Külön örülök az elveszetteknek Dina, Angyalka, Educi és Vanda bejelenkezésének. Jó Rólatok hallani.

Dina: Annak viszont nem örülök, hogy ilyen rossz passzban vagy még mindig. Igenis tessék többet jönni hozzánk és a negatívat is megírni, mert valakinek el kell mondani, különben beleőrül az ember a problémáiba. A barátok pedig nemcsak a jóban a barátok - még ha csak virtuális barátok vagyunk is. Sajnálom, hogy Kata is ilyen beteg lett, a kórházasdi még jól rátett a lapáttal gondolom. Mielőbbi teljes gyógyulást kívánok Katának, és Neked is, bár tudom a lelki sebek azok iszonyat lassan gyógyulnak. Kérlek, gyere többet és oszd meg velünk a bánatodat!

Tündi: Gratulálok a vizsgához, a kistesó projekthez pedig sok sikert kívánok! Az államvizsgából meg olyat kívánok Neked, mint amilyen az enyém volt, kihúztam a kedvenc témáimat. Pedig nem vagyok az a mázlista típus! Szóval HAJRÁ TÜNDI!!!

Educi: Sajnos nem tudok tanácsot adni cicizés ügyben, Bálint magát választotta el sajnos egy évesen, én még szoptattam volna. De egyáltalán nem baj, ha te el akarod választani Anitát, igaza van Muzsunak te tudod, hogy mikor elég és itt a vége.

Most mennem kell.
Szép napot Mindenkinek!
Lilla

lilló
 
 


Szép jó napot!

Dina, örülök, hogy azért már otthon vagytok, és egy kicsit jobban van Kata. Szegénykém eléggé ki lehet. Na meg Te is. Gondolok Rátok!!!!

Sára, úgy látom kezd helyrejönni a ciciproblémád. Örülök neki. Az nem semmi, hogy már most arra gondolsz, hogy de jó lenne állapotosnak lenni. Le a kalappal. :lol: :lol:

Gabek, tényleg nagy fiú lett Gergő. Nagyon helyes pasi.

Muzsu, szupi, hogy vettek egy várat az oviba. Így biztos jobban el lesz Peti. Az tök jó, hogy van nyilt nap az oviban, csak nem lehet hogy akkor jobban odafigyelnek?

Na mennem kell, sziasztok.

Kép
Kép
angyalka2
 
 


Sziasztok lányok!
Nagyon gyors beköszönés.
Most még megyek egy megbeszélésre, utána próbálok valamit összehozni a holnapi dolgozatomhoz, bár, lehet, hogy rossz diák leszek. Az a jó a szabadegyetemen, hogy nem kaphatok egyest!
Amúgy beszéltem ma egy csomót az óvónénivel, van mesélnivalóm. Holnap, holnapután nem vagyok, hétfőn jövök.
Anid!!!!
Sok-sok pozitív energiát küldök, sajnos ismerem az érzést, mikor az ember nem tud hova menekülni a saját lelki nyomora elől. Gyere azért gyakrabban hozzánk! Katának nem lelki eredetű ez a mostani betegsége? Még soha nem volt ilyen beteg, nem? Gyógyuljatok meg mihamarabb!!!!!

Na, rohanok!
Puszi, Zsu

Kép
Kép
PHPBB kód:
Kép
muzsu
 
 


Sziasztok!

Először is bocsi,ha bemásolom amit egy másik topikban írtam,az elmúlt két napunkról,de veletek is szeretném megosztani!

Nem tudom,hogy jó e,ha írok,de annyira negatív dolgok történtek az elmúlt két napban velünk,hogy mindentől elment a kedvem.Talán,ha kiírom magamból,jobb lesz!Ezért bocs,ha nem ez én bajaimra vagytok kiváncsiak!

Dina,
most én is abajaimmal jövök!És már volt is rá példa,hogy itt öntöttem ki a szívem,és még senki sem küldött el!Sőt mindig kaptam meggyugtató,megértő,biztató és segítő sorokat!
Jobbulást Katának és gyerek hozzánk minnél többet!

Megpróbálom sorendben összeszedni a történéseket.

Kezdjük Zsoltikával:

A jegyző nem igazán tud más megoldást a helyi ovinál.A vezetőnő meg már mindenben azt keresi mivel tud minket visszautasítani!Legutoljára azt mondta a bizottságnak,hogy az óvoda alapító okiratában nincs arról kötelezvény,hogy ilyen képességű gyerek felvehető hozzá,mert nála nincs fejlesztés,ezáltal nincs integrált csoport!
Nem sokára visszatérek az ovihoz!

Közben a családsegítő talált egy gyógypedagógiai ovit Budán a II.ker.ben.Ide zömében a Zsoltinál súlyosabb gyerekek járnak,de van hasonló képességű gyerek is.Olyan csoportba is kerülne,ahol hasonló képességüek vannak.8 lennének egy csoportban,gyógypedagógussal,és személyre szabott napi komplex fejlesztéssel!
Úgy néz ki fel is vennék a Zsoltit,ha a bizottság kijelőli!
Mondjuk a Zsoltinak a kettő között kéne vmi megoldás,de az itteni ovinál szerintem többre megyek a budai ovival!
Tegnap voltunk megnézni,Zsoltit is látta a vezetőnő,azt mondta az ottani gyerekeknél a Zsoltinak jobbak a képességei,de nála megoldott a fejlesztés!

Este azon filóztunk Bandival,a kettő közül melyik lenne jobb!Itt maradni 31 gyerek mellett fejlesztés nélkül,mert mint kiderült ebben a tanévben még a logopédust sem tudja biztosítani a gyereknek!Megjegyzem hétfőn még mást mondott ahogy írtam is!
Vagy vállaljuk az utaztatást,de megkapja a megfelelő fejlesztést!

Természetesen arra jutottunk,hogy vállaljuk a behordást!Így de.felhívtam a bizottságot,hogy jelőlje ki a budai ovit.Erre a szakertő:szerinte ártok a gyereknek a sok utazással,de szakmailag nem kifogásolja az intézményt!Inkább próbáljam ÉN megbeszélni az itteni ovival,hogy vegyék fel!!!!!!
Basszus,akkor ő minek van!!!!
Eddig se mentem semmire az ovival,most se mennék!
Úgyhogy hétfőn visszahívom,hogy jelőlje ki a budait,mert oda viszem és kész!

Ide már az eddigiek miatt sem vinném!Ahol nem is látják szívesen!Biztos megbélyegeznék!Szegénynek milyen napjai lehetnek ezekután ebben az oviban!

Vagy szerintetek rosszul gondolom?

Visszatérve az ovira!Mindenhol a visszautasítás lehetőségét keresi!Eddig még logopédiára vihettem volna,most már közölte a bizottsággal,hogy ebben a félévben már nem tudja azt sem megoldani,mert nem vehet ki olyan gyereket,aki már jár a foglalkozásra!De könyörgöm,neki,ha ő jóindulatú számolnia kellett volna a Zsoltival,mert mi ide jelentkeztünk még máj.végén,ő küldött minket az első bizottsághoz,tudta,hogy folyamatban van az ügyünk!
Ő már a legelején elkönyvelte,hogy nem veszi fel a Zsoltit és kész!

Asszem lesz egy szép levele hozzá,és nem érdekel,hogy azt állítják róla,hogy segítőkész,és ő csak segíteni akar!Azzal akar segíteni,hogy szerinte itt nem fejlődik a gyerek,és ezért fel sem akarja venni!Mert mást én nem szűrtem ki az ő viselkedéséből!

És akkor még a bizottság is neki áll okoskodni,amikor ők sem tudnak semmi megoldást a Zsoltinak!!!!!!

Teljesen felháborít és megvisel ez az egész cirkusz és kavarás!!!!


Munka:
beszéltem a vezető szülésznővel.Sajnos jelenleg nincs állás,de mindenképpen előnyt élvezek majd,ha lesz!Ezt tegnap du.tudtam meg,hát le voltam törve,mint a bili füle!
Viszont kb. egy hónap múlva a kórházban nyílik még egy nőgyógy.ambulancia,ahova az áp.igazgató szülésznőt szeretne felvenni.Azt mondta,hogy ha tudok addig várni(egy hónap)akkor 80%,hogy enyém az állás!Vele ma de.beszéltem,ez egy kicsit dobott a letargiás hangulatomon,de ugye még ez sem 100%!
De remélem tényleg összejön,már ránk férne vmi jó is!
Azt mondta,ha netán előbb kellenék szólni fog,mondtam én itthon vagyok bármikor tudok kezdeni,mert a Bandi sokat itthon van az EU-s norma miatt.(200 óránál nem dolgozhat többet egy hónapben,mert ugye neki az ügyeletek miatt van olyan,hogy 24 órátvan egyfolytában)
Valamint,ha már benn vagyok még nagyobb az esélyem,ha üresedés lesz a szülészeten,akkor én kapjam meg azt a helyet!

Hát ennyi a két napi történetünk!

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Timi!
Szerintem erről már könyvet kellene irnod....Felháboritó!

Nagyon szoritok, hogy összejöjjön az állás!!!!!!!!

Vanda

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


Sziasztok! Kép

Lilla!
Nagyon köszönöm a meghívást! :lol: :lol: :lol:
Már akkor megtaláltalak Titeket amikor megnyitottad ezt a topicot!
Pont itt nézelődtem (van itt egy topic amiben kerestem az egyik szobatársamat.Azóta meg is találtam :lol: !)és láttam,hogy itt vagytok!
De láttam,hogy mindenki meghívóval érkezik ezért nem akartam pofátlan lenni! :oops:
Most sem akarok,remélem senkit nem zavarok! :lol: :oops:
Jó ha jöhetek közétek,a régi nagyon üres lett! :(

Boga!
Neked is köszi! :lol:

Igyekszem visszaolvasni! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Hát én most szalma vagyok, mert apa dolgozik, így jöttem fórumozni, bár tudom ilyenkor hétvégén itt sincs nagy forgalom.

Alziza: Örülök, hogy jöttél. Nyugodtan írhattál volna korábban is. :D Én egyszer nézelődtem a régi topikon és láttam, hogy ti még mindig ott vagytok Tücsivel. Meg azt is olvastam, hogy tudjátok, hogy van ez a topik, gondoltam, ha akartok úgyis jöttök. Szóval elbambultam kicsit, és Nektek ezért nem ment "meghívó". De aztán most hogy Boga felhívta a figyelmünket, gondoltam akkor küldök üzenetet, hogy gyertek át, ha van kedvetek. Végül is igazad van, én se szeretek hívatlanul menni sehová. Ez az én figyelmetlenségem volt Veletek szemben, de remélem jól korrigáltam. És remélem Tücsi is csatlakozik hamarosan.

Tök jó, hogy megtaláltad a szobatársadat, van két lány, akikkel én is olyan szívesen felvenném a kapcsolatot, de nem hiszem, hogy ők neteznek. Fogalmam sincs hol keressem őket. De most lehet a Te példádon okulva megkeresem én is őket.

Timi: Az óvoda ügyet sajnálom! Nem lehet könnyű, hogy ennyit kell intézkedni, meg könyörögni mindenhol.
Remélem a munka a Tiéd lesz, ha az ambulancián meglesz az állás, akkor már tényleg bent vagy, és utána már közelebb lesz az áhított szülésznői állás is. A lényeg, hogy legyen munkád! Szívből kívánom!

Muzsu: Már várom a beszámolódat ovi ügyben!
Már rég akartam írni Neked, hogy megkaptam karácsonyra az új Stahl könyveket. A tésztásat is. Szóval mostmár tudok majd jó tészta recepteket küldeni, ha kérsz. Először az édességes kötetnek estem neki, azok vannak kipróbálás alatt. Tegnap istenséges kókuszos lepényt sütöttem. Na majd ha a tésztákhoz érek, akkor referálok.
Remélem jól sikerül a Fábrys dolgozatod, ne felejtsd majd el megmutatni, ahogy megdumcsiztuk :wink: .

Jó hétvégét!
Lilla

lilló
 
 


HALIHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!

Hát akkor szükségem lenne a segítségetekre!

Gyerekfelügyelőt keresek!!!!S.O.S.
AZt hiszem, hogy most ez lenne a legnagyobb segítség.
Edina

Kép
anid
 
 


Dina,
én utána tudok kérdezni, mert sok ismerősömnek van bébiszittere. Még ma utána kérdezek, aztán értesítelek.

Lilla

lilló
 
 


Dina, profi bebisziterre gondolsz vagy azt szeretned, h valamelyikunk Katara vigyazzon (mert vmi fontos dolgod van es kell 1 kis segitseg??)?

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Sziasztok!

Sára!
Gratulálok!

Kép

Egyszer írtad a másikba,hogy gondolkodsz a 3 gyereken!
Akkor lehet,hogy most már el is döntötted? :wink:
Én csak jót tudok mondani a háromgyerekes létről! :lol:
Vendég
 


Cserági!

Neked is gratulálok!
Kép
Vendég
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: