Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Joe,
gratulálok Boti szobatisztaságához!Sajnos nálunk semmilyen hajlandóságot nem mutat Hanna ez irányban!Pedig próbálkozom,de nem hajlandó ráülni a bilire.Vagyis ráül,de egy pillanat múlva felpattan róla!Viszont amikor bekakil azt már jelzi!
Még beszélni sem beszél,csak pár szót.Remélem nem járok vele is úgy,mint Zsoltival.Ezért viszem korai fejlesztőbe!

Cserági,
kérhetek én is képeket!!!Vagy,ha megengeded Lilla nekem is átküldheti,amit ő kapott??? :roll:

Prücs,
rég írtál!Már azt hittem elvesztél!Telkiben nem voltam a waldorfos oviba,de úgy hallottam,hogy csak de.vannak,az meg nekem nem lesz jó,ha dolgozni megyek!

Sára,
biztos minden simán fog menni,ha egyedül eszel a két gyerkőccel.Hisz még van három hetetek segítséggel,addig meg összerázódnak a dolgok,valamennyire kialakul a napirend!
A téli időszak tényleg nagyon gáz az öltözés miatt!Emlékszem,amikor Hanna született és éppen nekem kellett vinni a nagyobbakat oviba,bölcsibe!Rebi akkor már(5,5évesen)nagyjából egyedül öltözött egy kis segítséggel,a Zsoltit öltöztettem,meg a Hannát is.Általában Hannával kezdtem,majd a babahordozóban kiraktam az ajtó elé(csal.ház)hogy ne melegedjen rá a ruha,amíg a másik kettőt öltöztetem.Szóval leizzadtam mire a végére jutottam. :roll:
Mondjuk most is legalább tíz perc mire indulás készek lesznek a gyerkőcök!
Hannát sem zavarta a gyerekzsivaj,ha arra aludt el akkor nem volt gond!Viszont,ha csend volt,és még aludt amikor hazaérkeztek a többiek,általában felébredt a hangjukra!

Lilla,
drukkolok mára!!!! :wink:

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sára,bocs eszel-leszel :oops: akart lenni.(nem mindig működik rendesen a billentyűzetem)
timiban
 
 


Joe
De jó, hogy ilyen részletesen leírtad a szoktatást, nagyon köszi :)

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 

 
 

Kép

Jaj!Annyit írtatok!Bocsi ha valaki kimarad!

Móni:

Kép

Tündi és Gabek!
Nektek drukkolok! :lol:

Tücsi!
Tök jó,hogy itt vagy! :lol:

Joe:
Gratulálok Botinak!Ügyes fiú! Kép

Nálunk Zalán nagyon rosszul aludt megint!
Hulla vagyok!Kb. 30 percenként kelt! :evil:
Mitől lehet ez nem tudom! :shock:
Vendég
 


Sára és Ági!
kaphatnék én is képeket a babákról?
Légyszi! :lol:
[url]jutka@chello.hu[/url]
Vendég
 


Gratulálok Lányok a babákhoz!
Irigy vagyok ám..... :)

Vanda

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ági!
Megkaptam a képeket!
Nagyon édesek! :lol: :lol: :lol:
Köszönöm!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Az jutott eszembe, hogy kinek hogy viseli a gyermeke az utazást? Blanka ideig-óráig elvan egy-egy könyvvel vagy játékkal, de ha nem alszik el, akkor ritka, hogy ne nyűglődjön hangosan vagy kezdjen el sírni. Általában énekelek neki, de ez is csak rövid ideig hatásos.
Ma usziból hazajövet kitartó voltam és nem adtam neki oda a cumit, de mondjuk Ajka-Herceghalom távolságban már más lenne a helyzet és valószínűleg egyre kevébé fog aludni a kocsiban (hacsak nincs alvásideje). :?

Timi,
Jópofák ezek a Waldorfosok, ha tényleg csak fél napos az ovi. Oké, hogy a család az fontos, de akkor vajon ki dolgozik? :roll:
Jut eszembe míg el nem felejtem, jövő héten meglátogathatunk benneteket? Mindig elfelejtem, de most jól vagyunk és az időnkbe is belefér egy minitali.

Piroskának és Saranak előre is boldog névnapot!!! :P
Joe Botijának pedig boldog 2. születésnapot - szintén elöljáróban. :D

Jó éjt mindenkinek!
ági

prucsok
 
 


Szép jó estét!

Húú, jó sokat írtatok!

Móni, nagy-nagy gratula, biztos minden rendben lesz.

Nagyon ügyi mindenki a bilizéssel kapcsolatban. Egyet jegyeznék meg, amit Prücsök is írt, hogy akinek nem akar a gyerkőce pródukálni a bilibe, vagy sokáig nem szól, az egy lehetőségként azt is vegye figyelembe, hogy lehet a wc-be szeretne. És az is sokat segíthet, ha egy kis társat lát a wc-n/bilin "alkotni".
Nálunk a Jencikének nem jött be a bili, egyszer-kétszer sikerült bele (pedig nagyon sokat ült rajta, mesekönyv, stb..) de magától nem szólt. Utána vettünk a wc-re szűkítőt, és tetszett neki, hogy oda mehet ahova anya, apa. A végső lökést a barátnőm 6 éves kislánya adta: nálunk voltak, és szólt az anyukájának, hogy pisilnie kell. A Jencike ment velük, és végignézte a dolgot. Onnantól kezdve Ő is mindig szólt. És attól a naptól éjszaka sem volt semmi gond, még két hétig rajta hagytam a pelust, de mindig száraz volt, úgyhogy utána azt is elhagytuk.
Bocsi a litániáért.

Prücsök, nálunk mindig nagyon jól viselte a Jencike, és most már a Janka is az utazást. A cumit miért nem akarod odaadni Neki? Ha odaadod, akkor elvan? Amig a Jencike cumizott (21 hó) mindig vittük az útra a cumit, de amúgy csak mindig elalváshoz használta. Fél éves kora óta járunk hosszabb utakra (200-300 km), az elején nekem is volt hogy végig kellett énekelnem az utat, de utána már ő "énekelt" nekünk. Abban a pillanatban, hogy beültettük a kocsiba egyből elkezdett gagyarászni. :lol:

Lilla, mi újság???

Timi, örülök, hogy végre úgy-ahogy rendeződött az ovi helyzet. Elég szörnyű, hogy itt járunk. Szorítok a melóhoz.

Na megyek aludni.

Jó éjt!

Kép
Kép
angyalka2
 
 


Sziasztok!

Bilizés:
Nálunk csak Ákos bilizett!Rebi sem akart ráülni,hisz a bölcsiben is a kis WC-t helyezte előnybe.Így ő is WC-re szokott itthon is,de a szükítőt utálta,inkább fognom kellett,mert különben nem ült rá.Rebi elmúlt már 2 éves pár hónappal amikor szobatiszta lett,bár az éjszakai pelust jóval később hagyta el.
Zsolti három évesen lett szobatiszta és szintén nem bilizett(bölcsi-kis WC),ő sajnos a mai napig éjjel bepisil,de szerintem ez már az életkori elmaradása miatt van!
Azt veszem észre,hogy Hanna sem barátkozik a bilivel,viszont a WC érdekli.Mondjuk még oda sem produkált.Többször odamegy és tolja le a nadrágját.Ilyenkor ráültetem,de semmi!

Prücs,
örülök neki!Gyertek nyugodtan!Egyenlőre mi is jól vagyunk,hisz nálunk már járt karácsonykor az influenza,remélem még egyszer nem jön!
A hétfő és a szerda nem jó.Hétfőn Hannát viszem a korai fejlesztőbe,szerdán Rebit szív UH-ra.Elvileg Zsoltival is kezdhetjük az ovit,de ez csak hétfőn derül ki,ha addigra meggyógyul a vezetőnő.Majd hétfőn hívlak,hogy mit intéztem ez ügyben,és lepontosítjuk a napot! :wink:

CSági,
köszönöm a képeket.Nagyon aranyosak a lányok!!!

A taliban én is benne vagyok,bár a programjaimat nem tudom az ovi miatt,de ha lesz megpróbálunk elmenni!

Köszi mindenkinek a drukkolást a melóhoz!Remélem febr.elején már 100%-ra mondják,hogy mehetek és a pontos dátumot is mikortól!

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Lilla,
nem írtál tegnap!!!!Ugye minden rendben???Várom a híreket,mert itt izgulok,hogy mi van!!!!!
:roll:

Pusz
timiban
 
 


Joe!
Kép Kép Kép Kép
Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Kép Kép

KépKép
Andi és Gergõ(2005.11.12)
andi73
 
 


Boti!nagyon boldog második szülinapot kívánok neked!!!!!
Kép
Kép


Lilla???

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Boti!

Nagyon Boldog Születésnapot kívánunk Neked, és még legalább 1000szer ennyit!!!!



Áki, Szilvi

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
b.szilva
 
 


Kedves Boti!

Nagyon-nagyon sok boldog születésnapot kívánunk!



Janka, Jencike, Kata

Kép
Kép
angyalka2
 
 


Sziasztok!

Lilló leteszi Bít és jön beszámolni!

Tündi

Tündi
Kép
Kép
_manó
 
 


Sziasztok!

Botinak!

Kép
Vendég
 


Botinak sok boldog születésnapot!!!!!

Alexnak is utólag boldog születésnapot kívánunk!!!!

Tündi és Imi

Tündi
Kép
Kép
_manó
 
 


Sziasztok!

Először is:

Nagyon-nagyon boldog 2. szülinapot kívánunk Botinak!!!

Nagyon-nagyon boldog 12. szülinapot kívánunk Alexnak!!!

Nagyon-nagyon boldog Piroska napot kívánunk az egyik legkisebb topikbabának Pirinek!!!

Lilla és Bálintka

lilló
 
 


És akkor most magunkról...

Nagyon köszönöm először is mindenkinek az érdeklődést, meg az aggódást (sms-ben is), el se tudjátok képzelni, mennyire jól esett.

Nem azért nem jelentkeztem be, mert probléma van, csak időm nem volt még ezidáig, tegnap ugyanis kihasználtam azt, hogy van bébiszitterem (anyukám kivett egy szabadnapot, és eljött Bálintra vigyázni) és doki előtt-után csavarogtam, vásárolgattam kicsit egyedül. Olyan jó volt. :oops: Aztán mikor hazaértem, már Bálint ébredt a délutáni alvásából, és onnantól beindult az élet itthon, még este se nagyon akart az apjával megmaradni, be akarta pótolni a kiesett délelőttöt, amit máskor velem tölt, még fürödni is együtt fürödtünk.
Hihetetlenül anyás, amióta meg a tesó projekt beindult, mintha érezné... még jobban. Pedig még nem beszélünk neki róla. Egyrészt mert sok idő van addig, másrészt, meg azért várunk a 12. hétig, addig még annyi minden történhet - persze nem fog - de nem akarok egy alig két évesnek magyarázkodni, hogy hová tűnt a tesó anya pocakjából.

Tehát a doki... Én voltam az első, mert direkt úgy beszéltük meg az asszisztens lánnyal, hogy elsőnek megyek, és ha a dokim engedi, hogy folytassuk a szőrtelenítést (hozzá járok ilyen végleges szőrtelenítésre) akkor gyorsan meg is csináljuk a következő kezelést. Már tudta miért megyek, mert Anna pont akkor mondta neki, hogy hamarosan érkezem, mert kezelne és lehet babát várok. Kérdezte, hogy: ilyen hamar? Gratulált, megvizsgált, ultrahangozott, mondta hogy minden rendben egyelőre. 4 hét múlva talizunk, addig a szokásos labor dolgokat csináljam meg, menjek el védőhöz a könyvecskémért, írt neki levelet, hogy vegyen gondozásba. Tök jó, hogy ilyen dokim van, annyira szeretem. Kérdeztem tőle a fogyizást, hogy szabad-e folytatni, mondta, hogy ha szedem a vitamint, akkor ehetem az update-et nyugodtan, de szerinte már ne fogyjak. Kérdezte, hogy egyébként mennyit fogytam, mondtam neki (23+12), nagyon megdicsért,h ogy milyen ügyes vagyok.

A vonalzóba tettem fel képet az uh-ról, igazából csak egy kis pár mm-es fekete pöttyöcske Pindurka, senkit nem hibáztatok, ha nem ismeri fel Őt még. :wink:

Hát ennyit, asszem elég részletesen leírtam, főleg Timi kedvéért, mert tudom, hogy szeretsz a kedvenc közös dokinkról hallani :wink: .

Joe: Köszönöm szépen a részletes bilizős leírást. Azóta én is már ráültetem napközben többször is Bít a bilire, és pisil is bele. Lehet hamarosan megpróbálom ezt az óránkéntit. Minek várjak tavaszig - pusztán kényelemből, hogy kevesebb ruha legyen - ha már most mutat rá hajlandóságot, nem igaz? Tegnap pl. azt csinálta, hogy leült a bilire, üldögélt egy darabig, aztán felállt, mondta, hogy semmi. Mondom, oké nem baj, akkor menjünk pelusért, majd később. Erre ő: nem! Bili. Aztán ezt még kétszer eljátszottuk, és a végén csak belepisilt, akkor már mondta, hogy pelus.
Szülinap hogy telt? Majd számolj be! Képeket is kérünk. MIlyen torta lesz?

Ez most egyébként nála központi kérdés. Mert a macikat is folyton pelusozzuk, meg bilire ültetjük. Mindig ő szól, hogy melyik macinak van kaka, és akkor ő kijelöli, hogy az most bilire ül, vagy pelust kap :) Tök édes. Anyukámmal is ezt csinálta tegnap délelőtt. Nagyon örültem neki, mert anyu nem tudta, hogy van egy csomag Tesco Gazdaságos (az a piros fehér kék csíkos típus, ami tiszta nylon) régi pelusunk, amit még valakitől kaptunk, ezt használjuk játszani, és a méregdrága Babylove pelusban figyeltek az állatok.

Prücsök: Nálunk az utazás elég jól megy, ez hangulat kérdése. Ha hosszabb útra megyünk, akkor viszünk egy rakás könyvet, meg játékot, valamit mindig adok a kezébe, ha az egyiket megunná, meg viszünk zeneovi cd-ket, annak is örül, illetve még az ének, ami bejön. Este sötétben kevésbé szeret autózni, ilyenkor égetni kell neki a beltéri lámpát mindig.

Alziza: Hogy telt a szülinap nálatok? Raksz majd fel képeket te is?

Sára: Nem hiszem, hgoy gond lesz, ha hármasban maradtok majd! Ügyes csaj vagy, megoldod. Addigra már Vince is megszokja, hogy nem egyedül van gyerke a családban szerintem. Én drukkolok Neked!

Képeket akkor most kell valakinek átküldeni Cserágiékról???

Szép napot!
Lilla

lilló
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntéseket!

Hú! Ma Piroska nap van?? :oops:

Boldog névnapot Piroskának!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Az előbb lemaradt, figyelmetlen voltam:

Alexnak is Sok Boldog Szülinapot kívánunk!
És a legpirinyóbb Piroskának sok Boldog Névnapot!!!


Lilla: neked hatalmas gratuláció, növeszgesd a pocakod, semmi fogyókúra, így is tényleg szuper ügyes vagy, hogy ennyit fogytál!! Nekem majd elküldöd Ágiékról a képeket?

Tündi: hogy haladsz a tanulással? Mikor mész államvizsgázni? Csak hogy biztosan jókor drukkoljak!!!!

Dina: hogy vagytok? Kata?

Én most nem a legjobban, mert a nagymamám örökre lehunyta a szemét, és nekem nagyon nagyon hiányzik! De majd az idő..
Bocsánat, nem terhelem a topikot ilyenekkel, ez nem tartozik ide a jókedvbe!

Szilvi

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
b.szilva
 
 


Sziasztok!
Botinak mi is nagyon boldog második szülinapot kívánunk!

Sára! Úgy látom, jól választottak neveket, hármótoknak majdnem egyszerre van a névnapotok! :) Így tehát sorrendben Pirinek, Neked és Vincének is boldog névnapot!

Szerdától pótolom a lemaradásomat, kicsit hosszú leszek most...

Lilla! Ha nemes egyszerűséggel felraktad a UH-s vonalzót, akkor ez azt jelenti, hogy pocaklakó megvan?
:D :D :D :D :D :D
Remélem, Báint meggyógyult már!


Timi!
Olvastam a vakbélműtét idején levő terhességedet és jó volt hallani, hogy végül nem lett semmi baj a gyógyszerektől.
Engem ez azért izgat, mert 13 éve szedek epilepszia ellen enyhe gyógyszert - nem olyan lórugást - plusz egy éve szteroidot, nagyon kis mennyiségben. Most várom a kontroll eredményét, hogy javulok-e.

Ezekről a szerekről tudsz esetleg valamit?

Azt mondták, hogy lehetek terhes ismét, ezekkel a gyogyikkal nincs akadálya, de én félek kicsit a szteroid miatt- ezért is várunk még a következő gyerekkel.

Gabek! Én is köszönöm, hogy rákérdeztél Zsófinál a részletes vbilire szoktatsról. POntosan ezek a kérdések izgatnak emgem is!

ZSófi!
Neked köszi, hogy iylen szépen elírtad!


Tücsi!
Köszi a biztatást bili kapcsán, én is reméekm, hoyg egyszercsak beindukl a dolog. Énppen ma volt, hogy Boti panaszolta, hogy viszket a posija. Most, hogy beteg volt, kapott gyogyikat, szerintem ettől- ezért levettem ról aa pelust és kis alsónacit adtam rá.
Előtte elvittem WC-re pisilni és tökre örült, mondta, hogy állva. Sikerült neki! Fél óra múlva bepisilt. Aztán elvittem őt megint WC-re, hogy hátha komolyabb eredmény is születik, de nem , viszont nagyon tetszett neki, hogy szűkítővel trónolhatott!

Úgy látom, hogy nálunk is a WC-t fogja használni Boti.


Prücsök!
Igen, akkor mi majd figyeljük a gömbölyödő hasakat és a születő babákat, előbb-utóbb biztos kedvet is kapunk hozzá!
:D :D

Utazással kapcsolatban: Boti mostanában egészen megszerette az autózást, mert imád rádiót hallgatni! :) :)
Néha ki se akar szállnia kocsiból, mert még hallgatná a zenét!
Blanka nem vevő a muzsikára?

Ágyikó: én azt gondolom, hoyg ha Blanka a saját szobájában alszik és gyakorlatilag egész éjjel egyedül, akkor nincs miért megbolygatni a dolgot. Persze, ha biztonságosabbnak találod a rácsos ágyat, akkor más a ehlyzet.

Ja, és köszi a matekolást! :D :D Kiszámoltam és téééllegg.....


Cserági!
Köszi a képeket, nagyon szép Zsófi baba!
Panka külön dicséretet érdemel, hogy ilyen klasszul fogadja ezt a helyzetet! Nemhogy nem hisztis, de még a bilizést is hajlandó volt elkezdeni! Ez igen, csak így tovább!


No, ennyit belőlem, hagyok levegőt másnak is! :)

Sziasztok!

Kinga
kgk
 
 


Bocsánat mindenkitől, most láttam csak, hogy elég összevissza írtam.
kgk
 
 


Lilla!

Az igazi szülinap még nem volt megtartva!
Alex itthon már nem annyira szereti!
Csak lány unokatesói vannak,így neki ők már nem társaság! :roll:
Jobban szereti a barátaival,osztálytársaival ünnepelni!
Bowling pályán,vagy a barátnőméknek van terme és akkor ott a buli!
Őszíntén szólva én örülök is ennek!
Az itthoni "össznépi" bulik nem is a gyerekről szólnak nálunk!
Főzök,jönnek,esznek,jóllaknak,mennek! :?
Így már évek óta elhatároztam,hogy nem tartok,de aztán mégis!Alexnek viszont már tavaly sem volt itthon mert nem akarta!
Tegnap is volt egy egyszerű tortája,mi felköszöntöttük és kész!
A buli most húzódik,mert a barátőmék Amerikában vannak és csak jan végén jönnek haza!Őket megvárjuk,mert az ő fia Alex barátja!

Örülök,hogy a babával minden rendben! :lol:

Neked hanyadik kezelésed van?(szőrtelenítés)Hatásos?
Én elkezdtem tavaly,de mivel messze kellett menni abba hagytam!
Te hova jársz?

Szilvi!
Sajnálom a nagyidat! :cry: :cry: :cry:

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Lilla!:oops: nagyon örülök a hírnek és a részletes beszámolónak!:wink:Édes a kis pötty a pocidban!

Kinga,
szerintem az epilepsziás enyhe szerek nem okoznak gondot,és bizonyos mértékben a szteroidok se,de mindenképpen konzultálj a nődokiddal és az ideggyógyászoddal a tervezett babásodásról!

ALEXNAK BOLDOG 12.SZÜLINAPOT!

Rebiéknél ma du. meg volt a farsang!Dobok pár képet!A bohóc azért kellett,mert előadott az osztály egy bohóc táncot!

Rebi,mint bohóc Kép
Rebi boszi Kép
ZSolti egy kölcsön bohóc sapkában Kép

Egy pár hóemberes kép!
Kép Kép Kép

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


PIRI BABA BOLDOG NÉVNAPOT!
Kép

Szilvi,
részvétem a nagymamád miatt!

Pusz

Timi
timiban
 
 


Köszönöm, nagyon rendesek vagytok!

Az idő majd segít, most még nehéz, de itt van Áki, ő nem láthatja, hogy én szomorú vagyok...

Pusz

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
b.szilva
 
 


Szilvi!

Ne haragudj, csak most vettem észre, mi történt a nagyiddal! Fogadd részvétem.

Kinga
kgk
 
 


Köszönjük Kinga, nagyon rendes vagy!

Nem akarok itt rossz hangulatot teremteni, ne haragudjatok, csak kiöntöttem a szívemet.

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
b.szilva
 
 


Sziasztok!

Piroskának nagyon sok boldog névnapot kívánunk!

Szilvi, fogadd részvétem.
Nem tudom, miért gondolja mindenki azt, hogy ide csak jó dolgokat lehet írni?! Azért vagyunk, hogy mindenben segítsük egymást. És valjuk be az embernek általában akkor van szüksége a barátaira (mégha csak virtuális is), ha valami rossz éri.

Nekem is lenne egy kérdésem. Ért valaki a hőgörbékhez? Ha igen, akkor attól majd segítséget szeretnék kérni.
Nem akarom a többieket ezzel untatni.

Megyek mert még ma is van mit tanulni.
Jah, valaki kérdezte, hogy mikor államvizsgázom.
Jan. 30 - és van még 24 megtanulandó tétel (26-ot már tudok :( , na jó az tulzás, hogy tudom, már egyszer elolvastam :roll: :roll: )

Tündi és Imi

Tündi
Kép
Kép
_manó
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönjük a köszöntéseket! :)
Igen jól esett. Megmutattam Botinak is. A nyomtatott nagybetűket simán betűzte. :) Keni-vágja az abc-t. :)
Holnap lesz csak az igazi szülinapi buli, autós tortával, tüzijátékkal, meg olyan mini babzsúrral. Képeket teszek mindenképpen.

Egyre jobb ez a szobatisztaság, úgy örülök neki!
Ma már vagy 5ször szólt magától, hogy pisi! Minden nap fejlődik.
Szóval csak bátran próbálkozzatok! Fölösleges sztem a jóídőt várni, a lakásban jó idő van.

Piroskának Boldog Névnapot Kívánunk!

Alexnak Boldog Szülinapot Kívánunk!


Szilvi!
Részvétem.

Joe

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Boldog szülinapot az illetékeseknek és boldog névnapot a legkisebbnek!

Manó-Tündi én nagyon picit értek a dologhoz, amennyi nekem kellett, de esetleg kérdezd meg a fogamzás topikban a hőmérőzős lányokat. Ha valami konkrét kérdésed van, akkor meg tudom nézni az egyik angol oldalon, az nagyon részletes infókat ad. Küldj esetleg e-mail-t.

Most szaladnom kell!
Tücsi
20150827140659
 
 


Ja, még annyi, hogy a fertility friend ez az oldal, annak van egy húsz mail-ből álló rém részletes leírása a hőmérőzésről angolul, azt át tudom küldeni.

Timi, neked meg meg akartam írni mindenképpen (hogy egyfelelől nagyon helyesek a gyerekek :) másfelől meg) kézenfekvő, hogy az éjszakai bepisiliés mögött a fejlődési elmaradás áll, de láttam egy plakit az orvosi rendelőben. Az meg azt mondta, hogy érdemes a dokival konzultálni, mert állhat a háttérben több dolog, egy része gyógyszerrel kezelhető.

Meg még egy ideig énekelnek az apjukkal, úgyhogy azt is megírom a még szoptató babásoknak, hogy a WHO oldaláról letöltöttem három éve azt a listát, ami a szoptatás mellett szedhető és nem szedhető hatóanyagok listáját tartalmazza, sajnos sokat használtam. Ha kell, szívesen küldöm annak, aki kéri. Én azért is szerettem, mert nem gyógyszer márkákat favorizál, hanem hatóanyagokat tartalmaz.

Tücsi
20150827140659
 
 


Sziasztok,

Sok időm nincs, de

Botinak Boldog másodikat :-)[/b]


[b][b]A legkisebb Piroskánknak pedig boldog első névnepot :-)[/b]

Kép

Kép
gabek
 
 


Sziasztok,

Sok időm nincs, de

Botinak Boldog másodikat :-)[/b]


[b][b]A legkisebb Piroskánknak pedig boldog első névnepot :-)[/b]

Kép

Kép
gabek
 
 


Sziasztok!

En is csak nagyon roviden :oops:

[color=olive]Alexnak, Botinak nagyon boldog Szuletesnapot![/color]

[color=red]Pici Piri babanak meg boldog Nevnapot kivanunk![/color]
[color=olive]Meg a mamajanak, meg a batyjanak
[/color]

:wink:

Kép
boga
 
 


a szineket meg a nagy betumeretet kepzeljetek hozza... :roll:

Kép
boga
 
 


Sziasztok!

Timi,
Nagyon jók a képek. Igazán csinos boszi volt Rebi. ;)
A jövő heti tali lehet nem jön össze. :( Tegnap estére belázasodott Blanka, éjszaka hűtőfürdőztünk, ma estére ugyan már nem lett lázas, de majd meglátjuk.
Most épp nem bírom letenni aludni. :roll: Amilyen lázas volt tegnap, ma olyan élénk, egész nap le se lehetett lőni. Olyan nagy baja nem lehet így szerintem. :lol:

Szilvi,
Részvétem a nagymamád miatt.

Az utazással kapcsolatban, ha a párom vezet és én hátul ülök, akkor még hagyján a dolog, mert készülök tényleg mindenfélével, de ha ketten megyünk haza például Ajkára... :? A zene nálunk nem nagyon jön be. A kocsiban csak kazetta van, gyerekkazettám semmi és énekelni sem tudok 1,5 órán keresztül. Hát majdcsak alakul ez is. Amúgy sajnos a cumi sem mindig elég hosszabb úton, általában az elalvásban reménykedem.

Na most megyek, próbálkozom a kisasszonnyal tovább.
Prücs

prucsok
 
 


Sziasztok!

Alex köszöni szépen! :lol:

Sára!
Köszönöm a képeket!Vince vagány kis krapek,Piroska gyönyörű! :lol:

Prücs!
A barátnőméknél van ez,de csak így hosszabb úton,a városban nem!
Pici kora óta ez van csak akkor ugye még nem derült ki,hogy miért aztán elkezdett beszélni és kiderült,hogy rosszul van az autózástól! :(
Náluk a középsőnél is ez van!
Úgyhogy hosszabb útra ők is alvásidőben indulnak,vagy kap a hányingerre valamit!

Timi!
Nagyon jók a képek!

Tündi!
Nekem pl. soha nem jött be ez a hőmérőzés!
Az alatt a 3 év alatt míg Zalánért küzdöttünk kipróbáltam ezt is! :?
Persze lehet,hogy van akinek használ!
Nekem azt mondta annó a prof.,hogy annyi mindentől változik a hőmérsékleted,hogy nem lehet pontos!
Ovulációs teszt?

Kép
Vendég
 


Sára! Nagyon boldog névnapot kívánunk!

Lilla és Bálintka

Ps: Ezt nagyon jól kiszámoltátok így egymás után a kiscsajjal... :lol:

lilló
 
 


SÁRA!BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK NEKED!
Kép



Prücs,
majd meglátjátok,de szerintem nem lesz komoly dolog Blankánál!Azért mennek a gyógymanók!Majd megdumcsizzuk!


Pusz

Timi

Ps:köszönöm a dicséreteket

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Boldog Sára, Vince, Ágnes és Vanda napokat!

Alziza, nálunk ovulációs teszt nem, hőmérőzés viszont működött, sógornőmnél meg mindkettő. Nehéz megtalálni kinek mi jön be. /sóhajtás és :roll:

Tücsi
20150827140659
 
 


én meg itt próbálkozok a vonalzóval Boga kérésére
20150827140659
 
 


Alziza,
El is kerülte figyelmemet, mi is boldog szülinapot kívánunk Alexnek! :) :) :)

Tücsi,
Nagyon jók lettek a vonalzók! :wink:

prucsok
 
 


Sziasztok!

Sára

Kép

Prücs!
Köszi!

Tücsi!
Nagyon jók a vonalzók! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Sára!
Utólag is Isten éltessen, névnapod alkalmából!

Timi!
Nagyon jók a képek, helyesek a gyerekeid! :)

Jól sikerült a tegnapi Baba buli, itt nálunk! :)
Úgy örültem! MIndenki szuper jól érezte magát, egyik gyerek sem akart haza menni, amelyik meg otthon volt ( Boti :) ), Ő meg aludni nem akart. Este 21:30-ig bírták 17:00-tól.

A beigért képek:

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Kép Kép

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Szóval az autós torta nagyon tetszett Botinak. :)
Sajnos nem fényképeztünk sokat és nem is lettek túl jók, igazából ennyi. 3 kis barátja volt itt, köztük egy kislány, aki csak félig látszik a képen.

Joe

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Kép

Joe

Kép

Kép
joe
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: