Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

MIndig történik valami nálunk. Ginónak mandulagyulladása van Kép Sok havat evett, most jöttünk az állatorvostól.

Krisz!

Ne légy depis!!!!!!!!!!!
Nem engedheted meg magadnak Kép
Kép

Ildi!

A klinikán szült a két ünnep közt. NAgyon szar dolog ez. Ahibát meg úgysem ismerik el. De rohadt szar, hoyg újra fel kelltt vágni Kép
NAmegyek ágyóba, meg Ginókát ápolgatni.
Szép álmokat
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hali!

Csak egy gyors bekukk. Szarakodik a gépem, mindig mikor felcsatlakozna a netre újraindul, szemét!!!Kép. (most kivételesen nem!) Valakinek van valami ötlete, hogy mitől lehet??? Vírus bizti nem, mert nincs rajta, és folyamatosan ellenőríz.

LujziKép
Ne legyél depi!Kép Majd mi feldobjuk a hangulatodatKép Ja, ha mindenki méltóztatik előbújni a csigaházból és jönniKépKépKép

AndiKép
Hogy nálatok mindig történik valamiKép Jobbulást a kutyunak!
Ma mit vásároltál??? Anna hozta a formáját apának???
Múltkor elfelejtettem válaszolni a kérdésedre. Réka cickója egyelőre változatlan, most kap mindenféle husis hamit, febr. 28-án megyünk Bp-re, akkor tudok majd bővebben nyilatkozni.

HugiKép
Boldog hófordulót a kis kertész MackópajtinakKép

KikaKép
Azért ne fulladj bele a melóba!!!Kép

ÉviKép
Gyere akkor pihizniKép

Puszi:
Meli
Bnm
 


Meli!

VAn ám ilyen virus, ami újrainditja a gépet! Én is kicsiptem régebben! bár akkor állandóan csinálná!

Anna apával aludt persze . CSak nézelődni voltam.

Szép álmokat kivánok mindenkinek
A.

Andi
Kép
mucska
 
 

 
 

Andi!

Jobbulást a kutyának!
Ki volt a dokija az unokahúgodnak?Szegény...

Meli!

Kíváncsi vagyok,hogy mi lesz Pesten.

Ildi
tfildiko
 
 


Még mindig nagyon fáj a tenyerem.Tegnap megnyomkodtam,és jött belőle a genny.Be van gyulladva az egész.Az éjjel is felébredtem rá,hogy fáj.Persze,a jobb kezem.Én hülye pedig takarítottam vele.(A Flóraszept,a Cillit marta rendesen.)Remélem,hogy nem kell vele dokihoz mennem.

Ildi
tfildiko
 
 


SziasztokKép

Először is boldog hófordulót Bálint babának.Kép Isten éltesse a kis kertészünket.Kép

Mi jól vagyunk, bár én kissé megfáztam a sok sétában remélem Anna nem kap el semmit.
Szombat óta felvette a mászás pózát és hátramenetben tolatKép Nagyon édes, csak néha elfelejti hogy a négykézlábon áll és összecsuklikKép
Az alsó polcok veszélyben vannak így a hétvégén eltűntettem mindent a szobájában ami az ő elérhető magasságában van, plussz a konnektorokat is vakdugóval láttuk el.Mászik, pakol, és mindent megkóstol, tegnap alig bírtam meggyőzni arról, hog a szőnyeget nem szoktuk nyalogatni.Kép

Andi,
Ginónak jobbulást. Nagyon ari Anna járókás képeKép

Lujzika,
Remélem ma már jobb? Az elválás első napja, órái a legnehezebbek. Ne depizz, gondolj arra, hogy egy hónap és itt a húsvét és jöhettek hazaKépKép

Meli,
Kiváncsi vagyok majd mit mondtak a dokik, majd számolj be kérlek!

Hajni,
Anna eszik rendesen illetve a főzeléket elég rabszodikusan, de próbálkozunk. Most az utsó két napban én csináltam neki főzit és húsit az jobban csúszottKép Találtam egy bios helyet ott vettem zöldséget, de a répából maradtam az üveges Hippnél.

Orsi,Kép
Ok. Akkor GergőciKép

Na most megyek de amint láttam Eve, és Bea is jól eltűnt Chelloról már ezer éve nem is hallottam.
Ica is nagyon kerül minket.
pusz
kika
 
 


Kika!

Jobbulást neked!
Nagyon ügyes a lányod.Az enyém gurulva közlekedik.A szőnyeget már mi is nyalogattuk.Nálunk még nincs mászás.A fenekét néha felemeli,felhúzza a térdét.Állni viszont jól állunk.És az ülés is jól megy.

Ildi
tfildiko
 
 


Kika!

Mit főztél az Annának?Mit tettél bele?Már én is gondolkodom rajta,hogy valamit csinálok neki.(Mert nem akar semmit sem enni.)A tejpépet már nem ette meg tegnap sem.Most már lassan nem eszik meg semmit.

Felhívtam a védőnőt,és elmondtam neki,hogy felállt a múlt héten a lány.Örült neki.És azt mondta,hogy másfél órát el kellene egyedül játszania a Noéminek a járókában.Na,ezen kiakadtam.Örülök neki,ha 15 percet játszik egyedül.Biztos,hogy vannak nyugodtabb babák,akik eljátszanak.De ez nem az én lányom...

Ildi
tfildiko
 
 


Szép jó reggelt!Kép

Köszi mindenkinek a vígasztalást! Kép Nem is depis vagyok igazából, csak szomorú Kép Kicsit nem találom most a helyem, meg látom, hogy Eszterkének is hiányzik a nővérem, egész jól összeszoktak a két hét alatt Kép Egy hete gyakorolgatjuk a pá-pá-t (megjegyzem, egész jól megy, csak néha elfelejtjük Kép), és tegnap este láttam, hogy nagyon keresi a Zsuzsát, neki is akart integetni KépKép!

Hajni!
Olyan jó, hogy jöttél, léci-léci gyere megint Kép Tüncsi gagyogása aranyos lehet Kép
Fogak: ne aggódj, egyszercsak Tüncsinek is több foga lesz, mint füle Kép Eszterkénél úgy érzem, hogy hamarosan kibújnak a fölső középsők is, mert nagyon be van duzzadva az ínye Kép

Meli!
Réka gyakorolta már újra felülési tudományát?? Eszterkém meg ebben lesz az utolsó, pedig azt, hogy a kezénél fogva felhúzza magát, már jó pár hónapja gyakorolja, de egyedül még nem megy Kép Na meg ácsorogni sem akar, de szerintem ráér még állni egész életében Kép

Andi!
Szolgáltató Kép
Képek lesznek az új ruhás Szélvész-kisasszonyról??
Gino Kép Szegény Kép És köhög is??

Ildi!
Eszterke se értelmeset gagyog! Még semmi mama-papa meg ilyesmi. Illetve a ba-ba már megy, de azis csak a vakvilágba, szóval egyáltalán nem tudatosan. Még biztos nincs mondanivalójuk Kép
Kezed Kép Hát igen, a vegyszerek nem igazán tesznek jót egy sebnek Kép

Kika!
Hát az nem biztos, hogy húsvétra megyünk Kép Sőt, szinte biztos, hogy nem húsvétra, hanem 1-2 héttel utána. De az is úgy lesz, hogy Eszterrel mi korábban hazarepülünk, aztán apa egy pár nappal később jön utánunk autóval, és ha minden igaz, együtt repülünk vissza (mert szeretnénk eladni otthon az autót). Ja azt nem is írtam, hogy szombaton teszteltünk egy Citroen Picasso-t, nagggyon jó, így lehet, hogy tavaszra-nyárra belevágunk Kép
Pakolászás már megy nálunk is, na meg fiókhúzogatás is menne, de leszereltem a fogókat (mert nagyon hegyesek, és persze majdnem sikerült az ujját is becsípnie).
Ja és a ráktempót vettük fel mi is, előre még nem megy a mászás, de így is eljut bárhová Kép

Orsi!
Nagyon eltűntél Kép Hát milyen dolog ez, pont tőled ??? Kép Láttam a másikon a képeket a kis félévesről, nagyon csinos és aranyos, mint mindig KépKép

Bea!
Léci-léci gyere te is KépKép

Hugi!
Kis kertész mit alkotott a hétvégén?? Kép

Eve!
Csak nem betegek vagytok???

Szép napot mindenkinek!
Krisz

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!

Ügyes az Eszter.Az a pá-pá nem semmi.Mi sem ülünk még fel egyedül,csak állunk.
Nekünk is Citroenünk van,csak Xsara.Nagyon jó autó.
Irigyellek a repülésért.Én még csak egyszer ültem repülőn.Ha a Noémi nagyobb lesz,majd megyünk.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!

Nagyon egyszerű kotyvasztani a lányoknak. Nézz meg hogy mik vannak a bébiételekben és variálj. Már Anna is házit kap most már Kép

Krisz!

Lesz kép majd Kép
Ginó nem köhög, csak nagyonanyás, igy hol ő lóg rajtam, hol a gyerek Kép

Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok Lányok!Kép

Bocsi mindenkitől, hogy ennyire eltűntem, de tegnap nem sikerült jönöm, pedig szerettem volna. Gergő délután összesen 25 percet volt hajlandó aludni. Fürdésre már totál kivolt.Kép Szopizni is tiszta sírósan, meg szétesve szopizott.Kép

Hugi
Tegnap a másik topikon köszöntöttelek, ide már nem jutottam el. Így utólag is nagyon boldog hófordulót Nektek!Kép

Ildi
TenyeredKép Azért ha ennyire fáj, talán jobb lenne elmenni dokihoz! Nehogy rosszabb legyen!

Kriszta
Ide is felteszem a képeket.Kép Aranyos vagy, köszi!Kép
Picasso: nekünk is nagyon tetszett annó, csak nem volt rá pénzünk. Pontosabban dízelt akartunk és abból az sokkal drágább. Egy ismerősünknek van és Ő mondta, hogy ne vegyünk benzinest, mert nagyon sokat fogyaszt, rámegy a gatyája is. Állítólag a dízel nagyon jó.

Andi
Szegény Ginó!Kép Jobbulást Neki! És kaptatok valami gyógyszert?
Annának miből főzöl? Hol veszed a zöldséget?

Mi szombaton elkezdtük az almát és nagyon ízlett Mókuskának!Kép Tegnap is ettünk, de még inkább csak az alma leve volt. Ma viszont megpróbálom már a pempőt is. Tegnap alig akarta abbahagyni.Kép
Beáról tudtok valamit? Azóta sem jelentkezett, pedig nagyon mennék az almáért! Egyelőre a piacon vettünk egy nénitől, azt mondta nem permetezte. Hát nagyon remélem! De pl. Sütőtököt és sárgarépát nem tudom honnan vegyek? Azt is meg merjem venni a piacon? Vagy inkább adjak üvegeset?

Most mennem kell.

Itt van pár kép a kis félévesrőlKép

Kép

Ezeket a rucikat vettem most NekiKép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Puszi mindenkinekKép

Orsi

avocado
 
 


Ildi,

Viszonylag egyszerű. Nekem van úgyan egy könyvem(Ideális csecsemőtáplálás c. )ami a manók 4-5 éves koráig tartalmaz leírásokat, étrendmintákat, recepteket stb. sőt még szülinapi torta recepteket is.

A könyv is ír arról, hogy megbízható helyről szabad csak vásárolni és ha nincs olyan akkor inkább a bébi kajákat preferálja. Az egyes ételek, ételféleségeket leírja, hogy mennyi ideig kell párolni főzni, hogy a főzéssel a tápértéke benne maradjon.
Ha gondolod és kéred kiírok belőle Neked recepteket de inkább magánba ne itt a többieket terheljük.

Amúgy ma sütőtökös krumpli lesz csirkehúsival a'la anya módraKépKép Tegnap srépa vol(na ez hippes) krumpli és brokkoli. (A brokkolit megpároltam és a megfőzött krumplival összeturmixoltam zutty bele a hippes répát, majd egyszerre picit felforralni hűteni és ette mint az a bizonyos kiskacsa a nokedlit.Kép
Most mennem kell ha kellenek a receptek szólj.
K
kika
 
 


Orsi,

Utána jártam a tököt azt nem permetezik úis annyira lényes, hogy a vegyszer tönkretenné, de én srépát nem mertem neki adni csak üvegeset.
K
kika
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, nagyon rövid leszek, Bálint megkapta a köhögös-lázas vírust Kép Most nagyon be vagyok sz@rva, hogy ne legyen nagy baj belőle Kép
Tegnap reggel hívott a nővérem, hogy beteg lett mind a két gyereke, erre délután már Bálint is belázasodott. De hogy a fenébe zárjam el őket egymástól????
Megyek beteget ápolgatni.

Nagyon-nagyon sok puszi mindenkinek
Hugi
Amatőr
 


Hugi!

Jobbulást a Bálintnak!Remélem,hogy hamar meggyógyul.

Kika!

Megköszönném,ha írnál pár receptet.Holnap kimegyek a piacra.

Ildi
tfildiko
 
 


Hali!

KikaKép
Engem is érdekelnének a receptek.
Szoktam én csinálni neki, ízlik a házi koszt, csak kiváncsi vagyok, hogy neked milyen receptjeid vannak, hátha az én szőke agyamban nem születnek olyan jókKép

HugiKép
BetegségKép Nagyon-nagyon gyors gyógyulást kívánok Bálintnak!

AndiKép
Legen is kép!!! Meg Te is! Gino is szokott anyás lenni, de édi!Kép

OrsiKép
Hát már nem tudom, hogy hányszor írtam, de nagyon édes a Gergő! Nagyon hosszú baba, hány cm??? Bizti írtad már, de elfelejtettem!

Puszi:
Meli
Bnm
 


Ja! A felülés eddig egyszeri produkció volt, de remélem nemsokára már gyakori leszKép

Miért van az, hogy a gyerek állandóan a parkettán kotor??? Visszarakom, a szőnyegre, mire megfordulok már megint ott van. Most pl. Andi után szabadon mindjárt katapultálok, mert itt van a szék alatt!!!KépKépKép

Puszi:
Meli
Bnm
 


Orsi!

Gyönyörű a Gergő.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Nekünk eddig mindig francia autónk volt (Renault, Peugeot), de Citroent még nem próbáltunk Kép
Repülés: Eszterke már rutinos repülő Kép Eddig már 3x repültünk (2,5 hónapos volt a legelsőnél) és hála az égnek, nagyon jól tűrte idáig Kép Arra leszek majd kíváncsi, ha már nagyobb lesz, milyen lesz vele a repülés, mert már most olyan, mint egy kis sajtkukac, 2 percig nem bír egy helyben ülni Kép

Orsi!
Természetesen a képek itt is nagyon tetszenek, szép nagy már a kisfiad Kép
Mi is dízelt szeretnénk Kép Itt bővebb felszereltséggel kb. 1,5 millkával olcsóbban megkapjuk, mint otthon Kép

Kika!
Lassan már én is próbálkoznék a saját kajával, de csak most fedeztem fel egy biopiacot, az meg csak autóval megközelíthető Kép Így kénytelen leszek megvárni a vásárlással a páromat Kép

Andi!
Várjuk a képeket! Kép

Hugi!
Nagyon drukkolok, hogy ne legyen komolyabb baja Bálintnak Kép Nálunk jó sokáig tartott a köhögés a torokgyuszija után, de lázas csak egy napig volt Kép

Meli!
Szerintem azért szeretik a parkettát, mert az jobban csúszik, és gyorsabban tudnak sertepertélni Kép Eszterke most a szőnyegrojtokat akarná kóstolgatni Kép Hiába, még makarónit nem kapott Kép

Eve, Hajni, Bea! Kép
Legalább egy pár szóra gyertek ti is!!! KépKép

Puszi
Krisz

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!

Az öledben ül az Eszter a repülőn?Neki is kell jegyet venni?

Ildi
tfildiko
 
 


Szép jó reggelt!

Este próbáltam volna jönni, de nem engedett üzenetet küldeni Kép

Ildi! Kép
Igen, Eszterke az ölemben ül (az én biztonsági övemhez kell csatolni az ő övét) és 2 éves koráig nem kell külön jegy.

Ma reggel kivételesen már 6-kor keltünk, ivott egy kis teát, de utána is nagyon nyügi volt a lelkem, tisztába tettem és végülis 7-kor muszáj volt kajcsit adni neki. Most alszik. Szerintem biztos, hogy a foga bántja, mert nagyon duzzadt az ínye.
Rakok fel tegnapi képeket:

Kép

Kép

Ugye, jöttök ma???

Puszi mindenkinek KépKépKép
Krisz

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!

Gyönyörű a lányod.És már milyen ügyes.Kép
Képzeld!Lehet,hogy elkezdte a Noémi a gügyögést.Tegnap este 5 percen át mondta:bű,brű,ab,be.Ez már az?Ma még csak azt mondta,hogy brű,bű.De nem sokáig.
Kezdek megnyugodni.

Andi!

Milyen húst teszel a főzibe?Lehet venni bio-csirkemellet itt Szegeden valahol?Addig nem főzök,amíg nem tudom,hogy hogy honnan származik a hús.Na,és a zöldség.Milyen alapanyagokból főzöl?

Jó reggelt Mindenkinek!KépA tenyerem még mindig fáj.Szerintem az kellene,hogy ne csináljak vele semmit.De ezt nem tudom megoldani.Kép

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!Kép

Lujzi!Kép

Tegnap én se tudtam írni egész nap.
Amikor reggel írtam egy egész regényt és nem küldte el, azt hidtem felrobbanokKép!
Nagyon tündéri a panka.

Ildi!Kép

Igy kezdődőtt nálunk is minden!KépÉs éppen így vártam én is! De most! Nem lehet pillanatragasztóval se összetartani a száját!Kép Sőt van amikor még állmában is eszél!Kép
tenyered:Kép

Meli!Kép

Jópofa vagy! De valakinek csak ki kell a szőnyeg alatt is takarítani!Kép
A mienk is pár hétig a szönyeg alatt élt és nem rajta!

Hugi!Kép

Javulást Bálintnak! KépSok gyógypuszit küldünk!

Orsi!Kép

Tündéri a kis féléves!
Kivel van a képeken? Anyukáddal?

Andi!Kép

Szegény Ginó, már jobban van?
vizsgák:Január közepén értek véget. De már kaptunk vizsgára időpontot április 16-ra.Szóval most hamar év vége lesz!Kép

Na szundi apánk felébrdt és kávét reklamál!

Most már tanultam és ezt elmentem, de attól függetlenűl ha nem küldi el...KépKépKép

puszi mindenkinek:
Évi
eve
 
 


hát nem tudom, hogy még mindíg mi van,de nagyon soxori próbálkozásra ment el megint az üzenet!
(Több mint fél órája küldöm,ujra meg ujra....)
eve
 
 


Lehet,hogy rosszul látok.A Noéminek alul a 3-as fogai jönnek.A 2-s még sehol,és felül sincs.Szerintetek lehetséges ez?Ezért nem akar enni?

Éva!

Hát,ma még nem sokat beszélt.Nem lesz olyan beszédes,mint az anyja.

Hugi!

Hogy van Bálint?

Andi!

Hogy van a Ginó?

Ildi
tfildiko
 
 


Hali!

LujziKép
Nagyon édes az Eszterke, milyen ügyesen négykézlábazikKép Ezek a fogacskák mindenhol galibát okoznak???
Nálunk is nyűgi van tőle, de még mindig nincs kint egy sem.

IldiKép
Bármi megtörténhet fogacska ternén. A Rékának felül a 3-asok vannak beduzzadva, az 1-2 szinte alig. Alul a 2-3-ok! Akkor most mi van??? Nekünk nem lesz metszőfogunk???Kép

ÉviKép
Na végre!!!
Remélem én nem fogok robbanni, hogy nem küldi elKép
Látod még erre nem is gondoltam, hogy ott vele takaríttatok, ha már a bejárónőm felmondottKép Mondjuk már valamit sejthet a leányzó, mert állandóan a porszívóra van rástartolva, azzal fog szerintem takarítaniKép

Puszi:
Meli
Bnm
 


Meli!

Szegénykém,már 11h-kor elaludt.A délelőtti 1 és fél-2 óra alvás helyett 50 percet aludt.Úgy sírt,ki is mentünk 1 órára sétálni.Nagyon fájhat az ínye,a kaja sem kell neki.Ilyenkor nagyon sajnálom.Csak ebédet egyen...

Ha péntekig nem javul a tenyerem,megyek a dokihoz.Nagyon fáj...Kép

Ildi
tfildiko
 
 


SziasztokKép

Este elolvastam mindent, de már nem volt agyam írni.

Évi
KösziKépIgen, Anyukámmal van a képeken.Kép

Ildi
TenyeredKép
Manócskád fogaiKép Szerintem, ha ennyire fáj Neki, akkor adj valamit. Esetleg kend be Dentinox-szal, vagy adj egy kúpot. Ne szenvedjen szegényke!Kép

Kriszta
Annyira tündér a LÁnykád!Kép És nagyon ügyesen "majdnemül".Kép

Képzeljétek megvettük az autósülést, végül is Pepito színben. Nagyon klassz és Gergő teljesen beindult, mikor itthon beletettük.Kép Olyan édes volt! Ma le akarom fényképezni és akkor majd felteszem milyen cuki benne. Ügyesen ül benne, csak még nem merjük használni, amíg magától nem tud felülni. Azért még csak fél éves, talán korai lenne.
Tegnap már adtam Neki nem csak az alma levéből, hanem rendesen a pépet, hát olyan fintort vágott!Kép Ez egy kicsit savanyúbb alma volt, mikor megettem a maradékot, akkor éreztem és nagyon lereagálta. Olyan cuki volt!Kép

Most megyek, rakok egy kis rendet, mert a lakás állandóan olyan, mint egy kataszrófasúlytotta övezet.Kép

Puszi mindenkinekKép

Orsi

avocado
 
 


Orsi!

Várom a képet az ülésről.Mi pénz volt?
Most ébredt fel a lány,és most jókedve van.Kukucskásat játszunk.Ebéd után bekenem az ínyét.Remélelem,hogy bele tudok nézni a szájába.
Milyen almát adtál neki?Kóstoltasd meg vele a Hipp-es almát.Én Jonatan almát szoktam neki reszelni.(A védőnő mondta,hogy ilyet adjak.)Régebben szerette,most nem kell neki semmi.Vettem neki szép érett banánt,jó lenne,ha ezt megenné.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Most kipróbáltam, hogy ebéd utáni alvásra berakom a kiságyába a kisasszonyt (eddig csak éjszakai alvásra használtuk), úgy látszik, műkszik, mert elaludt Kép Bár előtte lerángatta magáról mind a két zokniját Kép

Köszönjük a bókokat Kép Olyan 2-3 napja csinálja, hogy négykézlábazás közben ráül a sarkára Kép
Jaj, nem is írtam, hogy tegnap a leányzó próbálta húzogatni az asztalterítőt, és nagyon komoly képpel (már amennyire tőlem telik Kép) rászóltam, hogy nem szabad. Először csak mosolygott, és próbálkozott újra, újabb rászólás, hát erre eltörött a mécses KépKép De olyan keservesen, hogy még a könnye is csorgott, (persze meg kellett vígasztalni Kép), viszont többet nem nyúlt hozzá Kép

Eve!
Végre! Kép És veletek mi újság??

Ildi!
Úgy látszik, nálatok se megszokott sorrendben jönnek a fogacskák?? Szegény Noémi, jól megszenved velük Kép Dentinox-ot próbáltuk már mi is, egész jó volt Kép
Gagyogás: na ugye, Noéminek is lett mondanivalója Kép

Meli!
Neked is csak azt tudom mondani, mint Hajninak: előbb-utóbb több fogatok lesz, mint fületek Kép Csak szegények, ne szenvednének velük ennyit Kép

Orsi!
Kóstolgatás Kép Eszter még most is fintorog minden első kanálnál Kép Aztán, gondolom, rájön, hogy jéééé, ilyet már ettem, és eszik szépen tovább Kép
Bocsi, de azóta sem voltunk gyerekboltban, így nem tudtam érdeklődni, de akkor ezek szerint már megvan az ülés Kép

Többiek???

Pusz
Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!

Egész nap sír a lány.Kivagyok!Most betettem az ágyába.Bekentem az ínyét is.
Nem nagyon akar beszélni.Ma még csak párszor dumált,de nagyon rövid ideig.Már megint sír!
Nagyon ügyes a lányod!

Ildi
tfildiko
 
 


Megtalált minket a takonykór!Kép
Szinte rácsatlakoztathatnám a porszívót szegény gyerekre, annyira jön a trutyi az orrából.
Kapott egy kúpot, 5h után jön a gyerekorvos. Remélem nem ezt a hülye influenzát nyaltuk beKép
Szerencsére az étvágyával nincs gond, eszik rendesen.
Tegnap este kezdődött az egész, fürdés után evett, elaludt, aztán 1óra alvás után felsírt, akkor már dőlt a trutyi a nózijából, azóta nincs megállás, előtte meg semmiKép Ki érti ezt?!

Puszi:
Meli
Bnm
 


Sziasztok!

Krisz,
megkaptad a múltkori levelemet?
És akkor is rád hasonlít Eszterke!Kép

Meli,
jobbulástKép Ma én is porszívóztam Tüncsi nózijátKép

H.
nalika
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
tfildiko
 
 


Meli!

Remélem,hogy gyorsan meggyógyul a lánykád.

Hajni!

Jobbulást kívánok Tüncsikének!

Ma végre eljutok este a nődokimhoz.Egy kicsit felborul a Noémi estéje.A fogát még mindig nem tudtam megnézni.Most nem tudom,hogy kinőtt-e a 3.és a 4.fogacska.

Ildi
tfildiko
 
 


SziasztokKép
Már tényleg hiányzott, hogy sem fellépni sem pedig küldeni nem engedett a rendszer, plussz a router többször le is vágott, tehát tele van a babanet vírussal, de a lényeg most sikerültKép

Jól vagyunk, beindult Anna és semmi sem akadály neki, elkezdett mászni és minden érdekli, zörgő zacskó, anya mit turmixol, csengő telefon, fúró hang a szomszédból szóval kezdődik a világ felfedezése. Már a tisztába tevás sem egyszerű mutatvány pörög-forog miközben úgye anya próbálná kiszedni a kakiból. Szóval már előre félek attól amiket Andi írt. Bár szerintem ha így haladunk mályva teára sem lesz szükségKépKép

Orsi,
Várok én is képeket az ülésről. Mert a múlt héten mi is elkezdtük feltérképezni a terepet és horrorrr árak vannak, a Römer a Brendonban 100.000 ft úgyhogy teljesen padlót fogtam, ha az árak ilyen elszálltak inkább megvesszük kint a németeknél. Mondjuk a Brendon amúgy is elszállt mindenben ár szempontjából, de ott a többi sem sokkal olcsóbb. A minimanóban pedig elég szűk a választék. Szóval tök tanácstalanok voltunk és a férjem műszaki szemmel sem látott olyan nagy különbséget de az árban igenKép

Na most mennem kell mert megint fúr ez a barom és Anna nagyon fél a hangjától.
majd jövök
pusz
kika
 
 


Kika!

Gratulálok a mászáshoz!Nagyon ügyes az Anna.
Még mi sem vettünk autósülést,és még nem is néztünk szét.Az Orsiéké tetszik.(Igaz,még csak az interneten láttam.)

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Küldtem mail-t! Ez itt most csak próbálkozás!

Puszi
Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Csajok!

Úgy néz ki,hogy rendbejön a tenyerem.Az éjjelre bekötöttük.Tettünk rá vizes,majd száraz ruhát.Már csak kicsit fáj.Holnapra már olyan lesz mint régen.Csak azt nem tudom,hogy miért nem jutott előbb az eszembe,hogy bekössem.

Ma már nem jövök.Apáé a gép,aztán megyünk a nődokihoz.
Puszi Mindenkinek!Kép

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Nagy nap a mai: felültünk !!! KépKépKép De nem ám szokványos, hasizomból, támaszkodva, hanem négykézláb-ból, sarokra ülve, lábat előrenyújtva (szóval, szinte spárgából Kép)Kép
Íme, a bizonyíték:
Kép
Kép

Remélem, ezt sikerül elküldeni! Kép

Puszi mindenkinek!
Krisz

Kép
lujzika
 
 


Krisz,
a kisbabák így szoktak felülniKép Ez a helyes technika, tehát teljesen normálisan fejlődik a lánykádKép

Mára Tomci is beteg lettKép Sajnos kell neki a gyógyszer a torkára. A fene essen bele, hogy pont ebben hasonlít rám.. Ráadásul nekem annyira komoly torokgyulladásaim voltak, hogy ennyi idős koromban már nem használtak a gyerekeknek való gyógyszerek.
Tüncsinek egyelőre csak az orrát kell szívni, csak már csorog neki hátra, és attól elég csúnyán köhögKép

Kika,
Anna mászásaKép Képzeld az én lányom meg a varrógép hangján aludt el valamelyik napKép

Ildi,
tenyeredKép Jó a javulásKép Ilyen sérüléseknél, ha jól emlékszem szoktam tetanuszt adni...

H.
nalika
 
 


Sziasztok LányokKép

Tegnap este hiába próbáltam, nem sikerült üzenetet feltennem.Kép Ma meg nem volt időm eddig. Most is sietnem kell, mert Karcsi nemsoká megy be Pestre koncertre és aztán egyedül leszek Mókuskával. Remélem nem lesz nagyon nyűgi. Így is már leszakad a hátam, olyan nehéz.Kép

Kriszta
Gratula Eszerkének a felüléshez! Annyira ügyes!!!Kép És olyan cukik a képek!Kép Gergő itt ült az ölemben, amikor néztem és nagyon tetszett Neki mindegyik.Kép

Hajni
Szegény Tomci!Kép Jobbulást Neki! Reméljük Tüncsi nem lesz rosszabbul! Jól bekaptátok ezt a betegséget!Kép

Ildi
TenyeredKép

Kika
Nekem ez az ülés nagyon tetszett és ennek még viszonyleg tűrhető az ára. A concord.de oldalon van egy törésteszt, nekem jónak tűnik a kialakítása az ülésnek. De a nagy áruházakban 10 ezerrel drágább, mint ahol mi vettük!

Meli
Jobbulást Nektek is!

Lányok!
Beával mi van??? Olyan régen nem jelentkezik? Ugye nincs semmi baj Velük?!

Andi
Te tudod a Bea számát, ugye? Nem hívnád föl? Vagy ha megadnád nekem, akkor én felhívom, hogy minden ok-e Velük?

És a képek:

Ezt a farmerrucit kapta Gergő Anyukámtól a fél éves "szülinapjára".Kép
Kép
Kép

És az ülésKép
Kép
Kép
Kép

Puszi mindenkinekKép

Orsi

avocado
 
 


Kriszta!

Gratulálok a felüléshez!Nagyon ügyes az Eszterke!

Orsi!

Nagyon csini a Gergő!

Hajni!

Szerinted gond lesz,ha nem kaptam tetanuszt?Már úgy néz ki,hogy meggyógyul.

Minden rendben volt a dokinál.

Jó éjszakát!

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!
Anna csupa takony, pont az a helyzet, mint Meliéknél. Láza nincs csak az orra folyik.

Orsi!

Beáék jól vannak, de állandóan van nálunk látogató és hulla fáradt már.Beszélni is csak két mondatot tudtunk a vendégei miatt. AHogy tud jönni fog.
Képek jók!

Jobbulást mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Krisz!

Jó és hiteles a bizonyiték és a lányod tiszta anyja! Kép

Pusz megyek, mert Annából folyika takony Kép

Pusz: Andi

most megpróbálom újra elküldeni, mert Orsi utén próbálkoztam.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


LujziKép
Nagyon ügyes Eszterke!!!

OrsiKép
Ti meg csinik vagytok, mint mindig.

Réka extra nyűgös, délután elaludt a kezemben, pedig ez nem jellemző rá, sőt..! Nem tűri, hogy sokáig kézben legyen. Meséltem apának, mi volt a válasza??? Na ebből ne csinálj rendszert!KépKép

Rendeltem egy elemes orrszívót a netről, mert a porszívótól a gyereknek már fóbiája van, nekünk meg az agyunk megy szétKép Remélem péntekre meghozza a futár!

Puszi:
Meli
Bnm
 


AndiKép
Takony:Kép Együtt érzek veled! Akkor Ti is jó éjszakának néztek elébe!Kép
Remélem a mienk ma már jobb lesz.
Mondjuk ahhoz képest, hogy 3-4 órát aludtam elég jól tartom magam.

Jobbulást minden beteg gyerkőcnek!

Meli
Bnm
 


Sziasztok!

Mi aludtunk szzerencsére. Anna most is taknyos, de nem annyira. Nekünk bejött ez a tengerviz spray. Persze a kúp is lenyomta mit kapott a biztonság kevéért.
nagy baja nem lehet, mert visszakaptam égedelem Annát Kép
na megpróbálom elküldni.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Elegem van...Már 3-szor írtam,és nem vitte el.

Andi!

Örülök,hogy jobban van az Anna.

Orsi!

Jól néz ki az autósülés.Hát,a Gergő még szebbé teszi.

Meli!

Hogy van a Réka?

Puszi MindenkinekKép

Ildi
tfildiko
 
 


Szép jó reggelt!

Tegnap este írtam, de itt nem sikerült elküldenem, ezért elküldtem mail-ben!

Andi!
Örülök, hogy Anna újra égedelem Kép

Ildi!
Puszi neked is ! Kép

Na meg mindenkinek! KépKép

Kriszta

Kép
lujzika
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: