Új privát üzeneted érkezett!

Kunkli: persze nem könnyű. De a hitelügyintézőn sok mullik. kapcsolatok tudod!!

Kép
csucsu05
 
 


Igen tudom csak Feri az uncsim azt mondta hogy a banktól mindenképpen kapnak pénzt ha mi megkapjuk a hitelt ha nem.Szóval lehet hogy csak azért mondták hogy megkapnánk.Sajnos annyi mindenki átvert már minket hogy senkibe nem bizzunk igazán.És sajnos a mai világban mindenki csak a saját hasznát nézi és hogy mi 4 gyerek mellet kidobunk az ablakon hétötvenet az nekik nem lényeg.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Igen a 750 et buknátok. De én úgy tudom ha nemkapjátok meg a itelt a banki ügyintéző semmit nemkap. A Csabi a bátyám fia tudod az ING banknál van. Ő mondta. De azért jó a ez a rokonotok segyt. Én szerintem meglesz az a hitel:)

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Hát merre vagytok csajok??

Kép
csucsu05
 
 


Kunkli: remélem azért nem jössz mert a házat intézitek :)

Britta: Kitartás remélem jól vagytok?:)

Csilla: Rég jártál erre. Mi újság van?

Kép
csucsu05
 
 


Laurácska: Ti jól vagytok? Te is régen jöttél mi felénk.

Kép
csucsu05
 
 


Hello

Nincs semmi fejlemény rokon még nem jelenkezett ha hétvégéig nem is fog akkor én hívom fel hogy mi van.Mindenki azzal nyaggat hogy miért nem építkezünk inkább nem is tudjuk mit csináljunk .nagyon belefáradtunk az egészbe azért nem is jövök mert töröm az agyam hogy lenne jó. csak benézek hogy mi újság veled lesz e baba vagy sem megszoktam lesni remélem nem haragszól érte.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Pont most teszteltem egy pozítívat:) Jövő héten megyek dokihoz:) Ma hívom fel a dokit. Már késik 3napja. Tünetekis vannak szóval jelentem remélem tényleg babás vagyok:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu ez nagyon jó hír! nagyon örülök neki!Sok -sok dratula!!!!!!!!!!!!!!!! Kép

kunkli
kunkli
 
 


bocsi gratula csak már írni sem tudok és venni kéne új billenytüzetet mert fele le van kopva a betüknek.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: a miénk is tiszta kopott. Néha azért írok össze vissza. :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Halk gratula! Írj, ha voltál dokinál.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Velünk minden rendben. Pénteken volt egy kis vaklárma. Napközben többször is görcsöltem, és keményedett a hasam. Már kb 30 percenként voltak ezek. Mindenesetre bevitettem magam a dokihoz. Azt mondta, minde ok. Méhszáj nem tágult, ha van valami, menjek vissza este. De nem lett. A család tiszta para volt a hétvégén, én meg nyugodtan aludtam éjszakánként. Tegnap voltam a saját dokimnál. Azt mondta, lejjebb szállt a baba koponyája, attól voltak a görcsök, de a méhszáj nem tágult tovább. Meg vagyok nyugodva. Már nincs 2 hét. Megúsztuk ápr. 1-et is, aminek örül néhány családtagom nagyon. Ennyit rólam.

Gergő ma megkezdte az ovit, miután a múlt héten vérbő torkot állapított meg neki a doki. Danit nem érte el szerencsére. Így még nyugodtabb vagyok.

Szép estét!


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta: Jajj már nagyon közeleg a nagy nap:) Sokat gondolok ám rád.
DE most, hogy te már lassan szülsz átveszem akkor a staféta botot tőlled:)
Ma reggel csináltam egy szép erős tesztet. Csütörtökön megyünk dokihoz este. Szivhang még nerm lesz de nem baj majd vissz amegyek inkább:)
Kitartás neked erre a pár napra és várom nagyon a jó hírt:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Nagyon örülök hírednek. Vigyázz magatokra!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta: vigyázok de te is :) Mostmár nagyon a finisben vagy:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok ime itt vagyok Boki alergias lett a virag porra ugyhogy avval kuszkodunk ma reggelre meg a kicsinek begyulladt a futyije faj neki ha megerintem nem tudom mit csinaljak?K ulomben ma van a hazassag evfordulonk

phpBB: Kép
phpBB: Kép
lauracska
 
 


Lauracska: Boldog házassági évfordulót :) Hányadik? A fiúk akkor megint nem hagynak unatkozni. javulást nekik.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu mégegyszer gratula nektek!!csütörtökön a doki bizti csupa jót fog mondani.Bevagy sózva?

Britta szorítok neked hogy gyorsan meglegyen a baba ne szenvedj sokáig.Olyan hamar eltelt ez az idő legalábbis nekem lehet hogy neked nemannyira.

Laurácska én is Boldog Házassági Évfordulót Kívánok!!!!

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Hát már lennék túl dokin az biztos. De a jövő hét zsúfolt lesz. csüt doki péntek költözés. Szóval annyi minden van most még gondolkodni sincs időm.
Mi vana hitellel??

Kép
csucsu05
 
 


már pénteken költöztök ?!az szuper!!új ház új családtag ez nagyon jó.
nem is tudjuk rokon még nem jelenkezett de fel fogom hívni a hétvégén.lehet hogy hülyén hangzik de annyi mindenki mondta hogy miért nem építkezünk hogy mosmár nagyon elgondolkodtunk rajta és telkeket nézegetünk.azért is gondolkodunk rajta mert akkor a teljes ház alá kiemelt szuterént csinálnánk és oda nyithatnák egy falatozót.szóval tervek megint vannak. :)

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: az jó. remélem a legjobb döntést hozzátok meg:) nekem ez is tetszik nagyon:)
Igen már költözünk pénteken vagy max szombaton. Most bukolnak tegnap már láttuk a fürdőszobát hát szép lesz:)
A parkettázás nem biztos , hogy meglesz mert az ajzat beton a rossz idő miatt nehezen szárad. De nagyon sietnek. Mert ha mi átadjuk a kulcsot az utcára csak nem mehetünk.
Kivülrl még a szinezés sincs meg de azt mondták is majd ha beköltöztünk mert idő függvénye.
A lakhatásink majd májusban lesz meg:) Sőt a hitelt még el se inditották meg a szocpolt azt most fogják ha beköltöztünk. tehát hétfőn de azt mondták 3nap. Igaz a helyi takarékszövetkezet intézi mert őket ismerik a kivitelező cégnék. Ezért ilyen gyors:)

Kép
csucsu05
 
 


Laurácska! Boldog házassági évfordulót!

Kunkli! Igen, nagyon hamar eltelt az idő. Remélem, könnyen meg lesz.

Csucsu! Már jövő héten költöztök? Nem semmi! Ügyik vagytok. Persze, babaügyben is!


Szép napot!


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta: te is ügyi legyél a nagy napon:) Már én is izgulok ám miattad :) Jajj nemsokára 3gyerekes anyuka leszel:) na jó most is az vagy csak a legkisebb még bujocskázik:)
Sok sikert a szülésre de remélem még addig jössz. Bár ki tudja a harmadik már lehet kicsit korábban megérkezik. Már a 38.hétet betöltötted ez jó.
Puszi addig is:)

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!

hát nálunk semmi jo hir nincs tegnap délután jöttünk haza a korházbó
l, Gáborral voltunki bent! de ha értetek lepra korházat, tele bunkó nővérrel orvossal..nem volt elég látnom a kis drágámat beegen, de még meg is kinozták! részleteket ha érdekel vkit priviben v msnen!

bocsi csajok de még hulla fáradt vok, és igy most megyek én is pihizni, de igyekszem irni még!

puszi és minden jót, szép napot nekte!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Csilla: szia. Miért voltatok kórházban? Remélem nincs nagy baj.
Majd akkor beszélünk.
Puszi

Kép
csucsu05
 
 


Csilla! Miért voltatok kórházban? Tudom, Csucsu már kérdezte, na, de engem is érdekel ám.

Csucsu! Kedden már a 39. hetet töltöm be, ha addig nem lesz semmi. De már iszonyú nehéz. Szörnyen érzem magam. 9 nap olyan hosszú idő!!!!!!!!!!!! Hogy vagytok egyébként?

Kunkli! Veletek mi újság?


Szép napot!


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta: el hiszem. Szabinával az utolsó napok már nem igen teltek. Az ember csak vár és vár.
De kitartás mert nemsokára megszületik a kis pocaklakó:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok

Britta nagyon izgulok értetek tök jó hogy bármikor érkezhet már a Baba. nálam a fiuk előbb érkeztek.Ha pedig nem akar kibújni a Zsivány tudod apjukkal egykis etyepetye segíthet. :wink:
Nem félsz?én minden szülés előtt finoman szólva paráztam nem tudom mitől csak féltem nagyon.Bizti írtad már csak tudod rövid az agyam bent lesz a férjed?Tesók szokták nézni ahogy rugdos az Öcsikéjük?Kiváncsi vagyok mit szólnak majd ha meglátják.

Csilla Te mindíg olyan titokzatos vagy aztán az ember oldalát furhatja a kíváncsiság főleg hogy mostanában nem is látlak msnen de lehet hogy én vagyok fent ritkán.Zsebitől nem lehet írni.Szóval majd ha ráérsz írd meg priviben.Most jut eszembe meghírdetted a házat?

Csucsu remélem én is hogy jól döntünk mert majdnem egy életen át fizethetjük.De most lazára vesszük úgy döntöttünk a hétvégén.Nem akarunk görcsösen sem házat sem telket venni mert már ebbe belefáradtunk idegileg és lehet hogy azért nem sikerül.Szóval innentől csak lazán hisz van hol laknunk és ha eddig kibírtuk itt még kibírjuk egy ideig.Hogy szombaton ezt eldöntöttük egyből jól telt a vasárnap a Drágám feltöltötte a telcsimet amin már egy fél éve nem volt egy vas sem. bezzeg neki előfizetése van.De nekem jó ez így mert a 3500ft 3-4 hónapig is elég.Elmentünk a Spárba mára főznivalóért és találtunk egy szép sportcipőt amit megvett nekem a dugipénzéből mert a régi már kezd tönkremenni.Ami szintén nem csoda már több mint 4 éves.Majd este beállított anyám előre a névnapi ajándékommal ami egy tésztanyújtógép és én már nagyon régen szerettem volna.Lefekvés után elgondolkodva leszürtük a tanuságot hogy miután eldöntöttük hogy nem görcsölünk a házon egyből sok kis apró öröm jött az életünkbe.Persze tudom hogy a cipő az enyém de az én Drágám ugyanugy örül ahogy én hisz ha neki veszünk valamit annak én is ugyanugy örülök ahogyan Ő.Remélem értitek mit akarok mondani hisz bizti nálatok is így van.A tésztanyújtóval pedig neki is csinálok sok fincsi kajcsit hisz az én férjecském imádja a hasát ami az utóbi időben kezd pocakkáváltozni. :D

kunkli
kunkli
 
 


Csucsu hogy vagy???

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli!

Én is parázom, ami érthető is. Szerintem mindenki így van vele. Ezért is szeretnék már túl lenni rajta.
Etyepetye: azt olvastam, hogy nyitott méhszájjal már nem ajánlott. Márpedig nekem kicsivel több, mint egy ujjnyira nyitva van két hete.
A jóslók pedig néha nagyon meglepnek. Két nap egymás után például olyan szúrások jöttek, hogy csillagokat láttam, de azért kivi is voltam, meddig jutnak.


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Kunkli: ez a beszéd. Meglátod az élet ugyis megold mindent.
Velem annyi , hogy elmentem ma dokihoz mert tegnap este láttam, hogy egy kicsit barnázok. Na nem lát semmit. A nyálkahártya 12mmm de ez nem vigasztal. Hétfőn ujra vissza kell mennem. Hát meglátjuk de ha nem vagyok babás akkor szomorú leszek nagyon:(

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Ne is gondolj ilyenre. Ott van a baba, és kész. Nem kell előre szomorkodni. A nyálkahárya vastagsága szerintem bíztató.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


sziasztok!

köszi az érdeklődést..nem vagyok titokzatos csak kevés az időm és nem akartam részletezni bizonyos dolgokat. tudjátok ha pontositok akkor beazonosithato is lehetnék azt meg inkább nem. röviden a lényeg: csütörtökön egész nap hányt gábor, semmi nem maradt meg benne, még cicit sem kért! azt hittem h gyomorrontás mert semmi más baja nem volt, péntek hajnalra elmult. de reggel azért elmentünk dokihoz, mehgnézte mondta h a hányásra ad szurit (hozzáteszem nem közölte velem mi baja pontosan, és azt sem h mit ad be neki!csak h ettől nem fog hányni. )utána egész nap aludt a kicsi, és gyenge volt. délután fél ötkor megint elkezdett hányni, szoltam a dokinak aki kb másfél orával később kijött, még egy szuriit adott neki, majd még az ittléte alatt ujra hányt Gábor, anyum is rákérdezett h nem lenne jobb korházba vinni, na akkor annyit mondott h de jobb lenne. és akkor mondta csak h mit adott be neki, és megirta a beutalot. jol kibőgtem magam, majd elindultunk a korházba. ott felvették, kapott infuziot, másnap reggelig. utána kellett fokozatosan itatni, és mivel nem hányt haza engedtek. a részletek mennek priviben de boni is beteg, estére majd irok!

puszi mkinek!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Csilla!

Érthető, hogy nem akarsz teljesen kitárulkozni a nagy nyilvánosság előtt. Jobbulást a betegnek!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Csilla: Javulást kivánok a fiadnak. Remélem azért sürübben is jössz majd felénk mert hiányolunk ám nagyon:(

Britta: Köszi a biztatást.:) Igazából a férjem ha valóban nincs baba nagyon szomorú lesz. Mert ő most is azt mondja van. Többesszámban beszél és bele élte magát. Én nem tudom mitől ilyen pozítív. Na majd csütörtökön kiderül.
A baj hogyma elkezdett folyniaz orrom. Hát nem a legjoobbkor. Bár ha megtapadt egy baba egy nátha nem akadály remélem.
Jajj mindjárt szülsz. nagyon szorítok:)

Csilla: Az uncsi tesó nem hivott a hitel miatt?

Kép
csucsu05
 
 


Szóval a z utolsó mondat neked szólt Kunkli csak elírtam:(

Kép
csucsu05
 
 


Bocsi Csilla én csak vicceltem a titokzatosággal.Jobbulást nektek!!!

Britta nagyon szorítok hogy gyorsan menjen és mostmár túllegyél rajta.Már szeretnék picibaba fényképeket nézegetni :D

Csucsu semmi baj az elírásért úgyis az a nevem :D De ne csináld ez velünk hogy ismét a körmünket rágjuk hogy mi lesz veled :) De most bizti nem lesz semmi baj!Nagyon kedves a férjed hogy így viselkedik próbálj ráhalgatni.

Az uncsi nem hívott úgylátszik megfutamodott! :D Ezek szerint link mint az apja.Majd azért felhívom csak most összejött pár dolog és nem értem rá volna vele úgysem talizni.Többek közt Zsebi is beteg nagyon meg van fázva köhög és hányt is na amitől lettünk nagyon idegesek nehogy megint korház legyen nekünk is.De csak 2 szer hányt és attól hogy alíg kap levegőt azt mondta a dokinéni.
Majd ha Zsebi meggyógyult felhívom.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Mi is ma reggelre taknyosan keltünk. mármint Szabina. Nekünk a költözés előtt már csak ez hiányzott ?(
Ami a költözést illeti: Hát nem rózsás a helyzet! Szóval a vakolt falak ami már egy hónapja szárad nem szárad ebben a szar esős párás időben. Szóval a burkolás kész lesz a festés nem.
Egy szobát ventiltorral száritanak nekünk ahol majd alszunk és élünk. a többi meg várjuk, hogy száradjon.
Szóval jó lesz mert úgye azt nem tudják, hogy a Szabina nem egy sarokban ülő gyerek. És mig a festők dolgoznak nem tudom hova tenni. Szóval kemény ez az időszak.
Na meg a vevőikkel megbeszéltük, hogy pénteken lové átadás szombaton költözünk és ők vasárnap. Erre vasárnap jönnek és mondják a pénz átadás nem biztos de szombatra megrendelték a költöztetőket.
Én már egy szót nem szóltam csak nyeltem a levegőt hisz mindig más a helyzet állandóan ha valamit megbeszélünk ők meg se hallják és amit ők akarnak azt intézik.
Én meg a kis gyerekkel menjek minnél gyorsabban.
Nem tudjuk mikor megyünk ügyvédhez mert állitólag hétfőn felhivják azaz tegnap az ügyvédet. na amikor össze vesztem velük a mult héten pont ezt mondtam, hogy igy nem lehet tervezni, hogy ahányan vannak annyi félét mondanak.
Most az van, hogy semmit nem tudunk. De engem nem is érdekel. ha akarok 15-én költözök ki az van a szerződésben ésnem érdekel ki mit mond.
Kész agyrém ez a család a közel 40éves még szűz fiúkkal. !!!!
na jól kidühöngtem magam. Bocsika.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Még mindig egyben vagyunk. Voltam ma a dokinál. Nst, flow rendben van. Méhszájat nem nézett, mert ment műteni. Ha szombatig nem lesz semmi, akkor be kell mennem hozzá. Addigra viszont én már szeretnék túl lenni a szülésen.

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta: beszéld meg a pocaklakóval, hogy mostmár kijöhet és várod.Használniszokott. Én a Szabinánál mondogattam , hogynem akarom itt hagyni az Aput egyedül 24én a szentestére jöjjönhamarabb és 20-ánmeg is lett és 24-én itthon voltunk.
Szóval beszélj vele:)Csak hallgat az anyjára:)

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!

Kunkli! ne viccelj, nem haragszom! tudom h értetted a titozatosságot. ISten mentsen meg titeket is meg mindenkit a korháztól!(főleg attól ahol mi voltunk..:(:() Nem is tudtam h ti is voltatok már korházban, de lehet h mondtad csak én nem figyeltem..bocsi..Elképzelhető h ti is ebbe a virusba estetek bele?(hányás-hasmenés..)

Csucsu!azért ez durva h ti költözetek ki minál előbb mert ők már elfoglalnák aházat. Nem biztos h jó ötlet még a nyirkos lakásba költözni főleg egy pici gyerekkel, na meg ha tényleg babás vagy!én szrukolok h ott legyen a pocaklakó és minden rendben legyen!!!!

Britta!már a finisben vagy teljesen,drukkolok nektek,h rendben legyen minden és gyorsan szülessen meg a kisfiad! A barátnőim azóta a kiirt idő előtt megszültek és olyan érdekes mindkettő eltervezte h mikor akar szülni megbeszélték a babákkal és össze is jött. ÉN is megbeszéltem anno Gáborral h mindenképp májusban szülessen, még a napot is tudtam, és sikerült!!!Szoval, mondogasd te is Bencikédnek h most már örülnék ha kibujna..


puszi és minden jót ,j obbulást nektek!

ui. köszi a hiányolást!!utálo k igérgetni, de tényleg igyekszem irni sürübben!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Jó reggelt!

Csilla mi vagy két hónapja voltunk bent és itt is szörnyű volt az ellátás a korház az ápolók bunkók le is írtam sokmindent csak akkoriba bizti nem jártál erre.Ja és akkor kaptuk mi el ezt a vírust amit ti mert itt akkor volt járvány,és nekünk aztán mondta a dokinénink hogy ezt csak infúzióval lehet gyógyítani az ilyen kisebb gyerkőcöknél.


Csucsu ne idegesítsd magad hülyék miatt nehogy valami baj legyen.Tudom hogy könnyü mondani.Amúgy hogy vagy van még barnázásod? hányinger?és jobban vagytok taknyosak vagytok még?

Nekem zsebi jobban van sokkal már nincs olyan fikás.Csak az a legkellemesebb amikor az ovoda közepén hapcizik egyet és a zöld trutyi elönti az egész gyereket és mire nagyongyorsan előkapom a zsepit Ő méggyorsabb nálam is és szétkeni magán az egészet. :D :evil:

Fehívtam tegnap a drága rokont akinek az volt az első kérdése hogymit intéztünk na ekkor a fejemet fogva, csupa csúnya jelzőket gondolva, leültem és megkérdeztem hogy Ő mit intézett mondanom sem kell hogy semmit most mindennek utánajár annak is ha építkeznénk hogy lehet megoldani és szombat 10-re jön,de mi valahogy abban sem bízunk hogy ideér.Nem baj majd alakul valahogy hagyjuk pihenni ez az ügyet.Inább azt mondta a férjem hogy menjek tegyem le a jogsit most van pénz ugye amit sikerült összeszedni csak nem eleget a foglalóra.Ugyhogy megyek tanfolyamra.

Britta mi újság még mindíg egyben?

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Hú az jó kis meló egy jogsit lerakni. De hajrá jó az ha van:)
A drága rokont meg üdvözlöm hát eddig miért nem intézte??
Na majd csak lesz valahogy az égiek úgyis eldöntenek mindent.

Lánykám viszolnylag jól van már egész szépen meggyógyult.
Én tegnap egész nap pihiztem. nem is volt baj. De mentünk a szocpolt intézni meg 1-2helyre kellet menni és utána megint egy kicsit barnáztam.
Felhivtam adokit azt mondta egy kicsi barnázás belefér ne féljek.De könnyű ezt mondani. csütörtökön megyünk és megnéz.

Kép
csucsu05
 
 


Britta: Jajj már nagyon közeleg a nagy nap:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!


Még mindig egyben vagyunk. :( Már jó lenne, ha kibújna Bence!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


sziasztok!

Csucsu mi volt a dokinál! mesélj!

Britta! szerintem egy-két nap és már túl is leszel rajta..csak egy front kell..(vagy apuka.. :wink: :roll: :oops: )

Kunkli!

bocsi, valoszinű akkr tényle gnem jártam erre mikor a ti korházi "élményeiteket" mesélted.. a jogsi jo ha van, sosem lehet tudni mikor lesz rá szükség.. :) drága rokonod.. :evil: :evil:

puszi mkinek!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Hello!

Britta mi újság veletek?

Csucsu?

Köszi Csilla hát remélem nem sokszor fognak meghúzni semmiből. :D Meggyógyultatok?

kunkli
kunkli
 
 


sziasztok!

kunkli, igen meggyógyultunk végre! köszi.!! ügyes csaj vagy te, tuti nem vágnak meg semmiből! (én átmentme mindenből elsőre de most azt mondom jobb ha még az ember tovább marad és vesz plusz orákat, még mai napig érzem h kevés volt a 3o ora gyakorlat..)(pedig én előtte is vezettem.. :wink: )

puszi

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok!

Gyors helyzetjelentés: még mindig egyben vagyunk. Holnap kell bemennem a dokihoz.


Pussz:


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: