Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Sziszike! Együttérzek és drukkolok. Ez nem az a kikapcsolódós nyár neketek, de bízom benne, hogy minden elsimul. Hol vészelitek át a meleg napokat? Tud ilyenkor eleget inni az a szegény "vesés" gyerek?

Timtom! Grat! Na, ilyenkor kezdenek a babából gyerekek lenni. És persze tökre örül az ember, meg büszke, meg jó látni, ahogy fejlődik, de picit azért szomorú is, hogy már nem kisbaba. Nem?

Zsóci! Tényleg szép a leányzó. Milyen volt a koncert? A gyerkőc hogy bírta?

Bencze! Nektek is jó színetek lett? Nálunk olyan szép színüek a gyerekek, nem égtek le , kentük is őket, szép napsütötte színüek!

Barnus! Jól eltűntél, hallod-e! Jó hallani, hogy megvagy. Iwiw meghívód (vagy hogy hívják?) nincs?
Gyerekek? Nyár?

Nálunk zajlik az élet, megjöttek a nővéremék, így a gyerekeink be vannak sózva, hogy együtt legyenek, szóval csináljuk a programokat, meg befőzünk, stb, és próbálunk nyaralás előtt elintézni, amit lehet.
Claire
claire
 
 


Sziasztok!

Barnus üdv a fedélzeten ISMÉT! Jó, hogy visszataláltál. Néztelek az iwiw-en, Te sem panaszkodhatsz gyermekszépséget illetően!!!!! Anya, apa és Bodza-kutya is nagyon csini. Gyere légyszi ide is gyakrabban, ne csak az iwiwen barangolj!


Sziszike!

Én tegnap úgy, de úgy szurkoltam Nektek - teraszkorlát-festegetés közben! - , hogy csak csuda! Erre most olvasom, hogy megint elmaradt. Ez már nagyon gázos! Tudom, hogy orvosnak sem egyszerű egy ilyen extra műtét, de neki ez a munkája! De a szülői izgalom, a vásárlás, a szervezkedés és a felesleges energia, aggodalom, félelem az is mind semmi????? Még hányszor csinálják meg veletek ezt? Megvárják, míg Anna 2-3 éves lesz? Van már következő időpontotok? Az elmaradás csütörtökön reggel a kórházban derült ki vagy szóltak nektek telefonon előbb?
További sok-sok lelki és mindenféle energiát kívánok a nem egyszerű nyaratokhoz tiszta szívemből!

Claire!

Koncert jó volt, olyan vidéki hakni jellegű. Kicsit énekelt a Varga Feri (kb. 25. percet) és talán 30 percet a Ruzsa Magdi. Igazság szerint a Danubius-on naponta 6x nyomott Máté Péter számot már kezdem nagyon unni (úgyhogy már csatornát is váltottunk). Azokat a számokat énekelték, amit a Megasztárban megtanultak. Jó nagy tömeg volt, állandóan ismerősőkbe botoltunk és mint a hangyaboly nyüzsgött az egész. Hol jobbról löktek rajtunk egyet, hol balról. Pedig hiába mentél, furakodtál arrébb, onnan sem lehetett jobban látni.
Bettinát felküzdöttem a nyakamba, hogy jobban lásson (többet a Magdiból) - majd betojtam a súlya alatt, mert már túl van a 20-on - és közben a nyakláncomról a medál valahogy letáncolt. Fogalmam sincs hogyan történhetett - valószínűleg a csajszi popója megnyomta és kinyilt a szem és angolosan távozott a ZS betűm. Mindezt másnap délelőtt vettem észre, márhogy nincs - tehát a belépőjegy nélküli koncert mégiscsak került valamibe!!! Visszamentünk este a tett szinhelyére és keresgettük a fűben, de semmi. A koncert csütörtökön volt és lássatok csodát, a Jóisten azért vigyáz rám, de a medálomra mindenképp - a sógornőm megtalálta tök véletlenül anyósómék házától nem messze az aszfalton. Hurrá!!!!
Bettina a kicsit unta a dolgot a koncert vége felé!
Nem tudom mi lesz holnap, amikor szabadtéri színházba megyek vele. 1/2 9-től A PADLÁS c. előadás lesz nálunk Velencén. Majd hétfőn referálok, ha valakit érdekel.

Kriszti!
De jó volt nektek!!!!! Köszi az élményveszámolót! Képfelrakást ne add fel, szerintem úgyanúgy műxik, mint régen. Nem lehet, hogy túl nagy a mérete?
Annak idején, még gyerekként én is láttam a Mostar-i hidat - akkor még az eredeti állapotában. Nagyon tuti volt!

Képfelrakásügyben annyit tudok felajánlani, hogy küld át nekem mailben amiket szeretnél és majd megpróbálom én is. Hátha nekem szót fogad ....



Csajszira vonatkozó elismeréseket köszönöm, de szerintem mindenki gyermekéről ugyanez elmondható!

Múlt heti Mikkamakka napközistáborból (amit nagyon élvezett) hazahozott egy kis hányatós-fosatós vírust, melynek eredményét élvezte hétfőn-kedden. Volt gatyamosás bőven! Már szerdán jobban volt és tegnap már fürödtek Apával a tóban - ma meg a mamiékkal! Én meg 3 napig csaka teraszkorlátott birizgáltam - 1 napot csiszoltam a régi dolgokat róla lefele és aztán 2 napot festettem (reggel 5-től 10-ig és este 5-től 8-ig - a közbenső időszakban egyéb házimunkákat végeztem házon belül, mert nagggggggyoooooooon meleg volt a tűző napon). Ma dolgozás bent a munkahelyemen, holnap 5-kor folytatás a teraszon, de szerencsére a nagyja már készen van.

Jó hosszú lettem! Bocs.


Mindenkinek jó hétvégét ebben a nagy kánikulában! Puszi: Zsóci
zsóci
 
 


Na itt van kettő kép amit sikerült feltennem .img]
Az első Brac szigeten van http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 641.16.jpg[/img] [img] [img] [img]
A másik meg a strandon http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 762.94.jpg[/img]
bencze
 
 

 
 

Na már megint mia fene ez?
Kép komolyan mondom hogy elegem van ebből a képfelrakásból!!!!
bencze
 
 


na most megy
Kép
Lányok csak ezt a két képet tudtam ide nagynehezen feltenni, de ha bővebben is érdekel benneteket, akkor keressétek meg az nlc-n a székesfehérvári babaváróknál. Oda könnyebbem fel tudtam tenni. Lisabella néven vagyok fent.
bencze
 
 


http://www.noklapja.hu/forumkifejt.php? ... p=2&page=1
itt kel keresni, a 9258.as és a 9260-as hsz kell keresni. Zsóci már ismeri ezt a fórumot, de a többiek még nem hiszem.
bencze
 
 


Sziasztok!

A halasztásról előzőnap szóltak, de addigra Zsoli már elment.:(
A nagy napban ki se dugom az orromat.:)

A meleg nagyon rossz, derékig ért a hajam, de levágattam, most csak váll alá, de nagyon melegít még minid, pedig fel is fogom.
Napi 4-5* is lezuhanyzok.:)

Én gyerkőcök előtt nem voltam vmi érzékeny, de utánna...s azóta ez romlott. :wink:

Genetikai UH-ra aug 3-án megyek 12re..remélem mindent rendben találnak és még a nemére is fény derülhet.. :wink:

Tegnap egész nap strandoltunk..annyira jól esett.
Annának vettünk ilyen beülős úszógumit, s tologattam úszva, Zsoli meg úszógumiba..szóval nagyon el voltunk.:)

Bár napkrém pont ott fogyott el, s horror áron volt csak ott, de akkor is volt és jó volt!
Haza felé pakoltunk, s Zsolinak sikerült kipukkasztania Anna úszóját, de ezen se idegeskedtünk, mert jó nap volt!!!

Haza felé megnéztük a házunk alapjait..már elkezdték építeni.:) :)
Olyan jó volt ezt látni!

Ma reggel meg Casting-on voltunk, reklám filmhez kerestek szereplőket...

Annyira jó, aki már a vége felé van..hamarosan a kezében tarthatja a kicsijét..énis szeretnék már itt tartani!!
Anyira várom!!!

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


SZIASZTOK!

Sziszike!

Drukkolok aug. 3-ra!!! Jó időpontot kaptál - gondolom Bakáts tér, ugye? - de tök mindegy hova máshova - DÉLI 12-re!!!!!! Hőguta az tuti ha marad ez a hőfok.

Azért ne siettesd ezt a pocakos időszakot, annak is megvan a szépsége. Hidd el, sokan néznek Rád irigykedve, azért mert ők is szeretnének ilyen helyzetben lenni! Olyan gyorsan szalad az idő, nem kell már olyan sokat várni arra, hogy a kezedben tarthasd a 3. babócádat!

Tényleg szép hajad volt (láttam iwiw-en), gondolom, a "csak" váll alattig érő se lehet kutya!!!!!!



Kriszti!

A pucér mancid nagyon édes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




Hétvégén fürödtem egyet a tóban a Bettinával. Szuper volt a víz, nem sokat kellett teketóriázni, hogy belemenj-e és hogyan!!! De voltak is annyian, mint az oroszok. Alig találtunk a vízben 2 négyzetméter szabad helyet (Bettina miatt a nem túl mély vízben), mert folyton egy labdába, gumimatracba vagy emberbe ütköztünk.

A Padlás is szuper volt. A csajszi nagyjából végég bírta ülni, azt mondhatom, hogy lekötötte a darab. A végén a ráadás számnál még szilvásgombócot is kaptunk, merthogy igazival dobálóztak a darabban. Ja a 2. sorban ültünk. Kicsit át volt dolgozva az előadás, szabadtéren nehéz is lett volna ugyanúgy megoldani. Jól énekeltek a színészek is, az egyetlen dolog ami nem tetszett, hogy Pintér Tibor (aki rendezte is ezt az egészet) állandóan leénekelte a többieket olyan operettesen. Nekem jobban tetszik a Kaszás Attila énekléséi stilusában a Rádiós szerepe. Még középiskolásként láttam a darabot a Vígben.

újra lehet dolgozni a rendszerünkben - ugyhogy visszavonulok.
:o((((((((((

Legyen szép a napotok!
Kép
zsóci
 
 


ANNÁNAK

NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!!!!

Kép
zsóci
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy ilyen ritkán jelentkezünk, de idő és energia kéne Balához és az építkezéshez :lol: Bala ezerrel pörög és rohangál egész nap.
A múltkor öt felnőtt mellett tűnt el pillanatok alatt a kertből (előre ment megnézni az autókat az utcafrontra :D ). Még jó, hogy kimenni nem tud.

Sziszi!
Annának boldog névnapot!
Szurkoltam nektek nagyon a porlasztásra, de ezek szerint ismét nem jött össze. :evil: Gyanítom, hogy a technikai ok a hőség, amiatt halasztják mostanság el a nem életmentő műtéteket.
A gen.uh-ra is szurkolok!

Kriszti!
Szép utatok volt! Tündériek a leányzók!

Zsóci!
Bettina már tényleg egy igazi sulis leányzó! Igazi hölgyemény!

Claire!
Hát igen! Bala már kilépett a baba korból. Büszke az anyuci az új tettekre, s olyan jó nézni, ahogy ügyesedik, s okosodik. De számomra olyan gyorsan eltelt a babakorszak, hogy néha egy kicsit még tudnám élvezni. Pikk-pakk felnőnek ezek a lúrkók! :lol:

Barnus!
Üdv ismét közöttünk! Gyere gyakrabban!


****

Lányok!
Egy kis segítség kellene agyhullámokban!
Elkezdtük árulni a lakást, s szombaton jön az első érdeklődő megnézni.
Jó lenne, ha tetszene neki minden téren, s az ár is megfelelő lenne neki.
Előre is köszönöm!

Puszi mindenkinek és szép, de kicsit hűvösebb napokat nektek!

Timi

Kép

Kép
timtom
 
 


Sziasztok!

Végre ithon vagyunk!
Gyerekek alszanak, én it fagyizom.:)
Ideális pillanat.

UH-on: Egy élő magzat, fejvégű fekvésben. A lepény a mellső falon tapad. A magzatvíz mennyisége átlagos.
A szakmai protokol szerint elvégzett vizsgálat során jelenleg dúrva eltérés nem ábrázolódott.

BPD:47mm, OFD:71mm, HC:184mm, AD1:57mm, AD2:46mm, AC:169mm, F1:31mm.
Magzati súly:380gramm(+-10%)

A biometriai adatok 20 hetes és 4napos terhességnek felelnek meg.
A szülés várható ideje: 2006.12.15.

Javaslat_:rendszeres terhesgondozás javasolt.

És mégegy hír.....
Kép

Kép
sziszike1000
 
 


PORLASZTÁSRÓL!!!

Felhívtam a porlesztást végző dokit, aki közölte, ő ott volt a műtétkor..illetve 20-án és 12ig várt is...
Ekkor felhívtam a Heim Pál-t, ahol a főnővérrel sikerült beszélnem.
Ő egy nagyon jó indulatú nő.:)

Elmesélte mi volt ez az egész...Az altató orvost a Heim Pál adta volna a műtét viszont a Sote Urológiai kinikán lett volna.
Az altatós viszont elutasította az altatást!!!

Miértis? A körülmények miatt...
-raktár szerű helyiségben lett volna,
-ahol elavult volt az alatós gépük.
-nem volt sterilitás...

Szóval tényleg furcsa körülmények voltak, de nem tudtam, milyennek kell is lennie, de, ami nem tetszett, hogy a műtős doki vágta a bútorlapot Annának méretre, mert nincs semmijük.

2szobával arrébb takarítós cuccok, a folyosón járóbeteg ambulancia és az ajtó előtt is bútorok.
Bent egy gép, és egy pad elől..hátul tele mindennel.
Nem volt műtő helyiség csak egy vmilyen helyiségben egy gép az algsorban.,,,

Azt hiszem nemis bánom..a sors nem véletlen rendelte, így.
Kedden kell felhívnom a dokit, kiderül, mi lesz.
Ha azt mondja, nincs nagy gond, húzhatjuk, akkor várunk vele, amíg nagyobb lesz.


Mi a véleményetek?????

Sziszike.

Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Szia SZiszi!

AZt hiszem nyári szabira ment a topik, de azért minden nap belestem, hogy hátha hallunk felőletek.

Gondoltam rátok tegnap, hogy mit mutat az uh.
Örülök, hogy minden rendben!
Pocaklakó nem mutatta magát?
Milyen gyorsan telik az idő! Már túl vagy a félidőn!
Érzed már, hogy mocorog?
Látszik már a pocid?
Hogy bírod a két gyerkőc mellett még a pocakot is? Főleg ebben a kánikulai időben?
Bala olyan mint egy duracell nyuszi. Nem tudom, hogy bírnám pocakkal az egész napos lótifutit utána.
Zsolti mit szól, hogy lesz még egy tesója?
Házikótok hogy áll?

Porlasztás:
Hát ez elég brutál, amit leírtál!!! :shock: :shock: :shock: :shock:
Azt hiszem örüljünk, hogy nem került sor a műtétre!

Puszi, most rohannom kell!

Timi

Kép

Kép
timtom
 
 


Szia Timi!!

Hát látom nem voltam egyértelmű..szóval a mégegy hír nem a porlasztás, hanem a csíkom....

Nézdd meg!!!!

Zsoli nagyion eleven, már 3.napja nem tudom levinni játszótérre...

Házunk november elejére lesz készen. Az alapozás már készen..a többiről nem tudni.

De mi csak baba után szeretnénk költözni. Vagyis pontosabban 2ünnep közt.
Annnyi kiadás, most számoltuk ki a konyhát is mennyibe lesz.:(

Zsoli nagyon várja a kistesót, már csak a költözés miatt is, azt mondtuk neki, hogy baba születése után lesz költözés.

Pocim még nem sok.:) Sőt semmi tünetem nem volt eddig..

Pusssz.

Kép
sziszike1000
 
 


Szia Sziszi!

Hát majd ki esett a szemem, s el kellett telnie egy kis időnek :oops: , mire rájöttem, így hajnalok hajnalán, hogy kék a csík! :shock: Szóval kukacos a pocaklakó? Fiú név?

A költségeket ne is említsd! Mi már számolni sem merünk. :?

Puszi: Timi

Ui.: Hajnalok-hajnala: akkor olvastalak, de csak most tudok reagálni rá, mostanáig pörgött a Prücsi reggel 6:00 óta. :P

Kép

Kép
timtom
 
 


Szia Timi!

Hát nem semmi, amennyi energiájuk van, ezeknek a kicsiknek.:)

Bence. De még második név nincsen..

Mi most számoltunk és elkezdtünk gondolkozni, honnan is lesz ennyink.:)

Sziszi.
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Sziszi!

Utólag is boldog névnapot Annának!!!

Borzasztó, hogy milyen körülmények vannak ezen a Klinikán, és még erre azt merik mondani, hogy klinika!Jó lenne ha az ilyen intézményeket is akkreditálnák, mert inkább valami menhelyre hasonlít ahogy leírtad!
:cry: .


A múlt héten csütörtökön gondoltam rátok, mert ott mentünk el elötte ,a reptérre vittem anyuékat. Voltam olyan bátor , hogy a két lánykával elvittem őket. Hazafelé jól letévedtem, mert először visszafelé mentem az MO-on, utánna meg Szegedre az M5-ön .
Aztán megálltam az első benzinkútnál vettem egy új térképet , és hazataláltunk.Rájöttem,hogy nincsen teljesen kész az elkerülő, és Pestnek kell mennem. :roll:

Gratula az új kisfiúhoz!
De gyorsan elment ez a félidő, na majd innen megy lassabban az idő szerintem , meg jönnek majd a kényelmetlen dolgok. :wink:
De hamarosan már a három babóval kell foglalakoznod, mindjárt itt a december!
Hú, én nekem most a kettő is elég sok melót ad, nálunk csak apa akar harmadikat egyenlőre.De ha továbbra is alig lesz itthon, én magamnak nem szülök még egyet. Bár ő még bevállana egy harmadikat , ha fiú lenne, ha meg lehetne előre határozni a nemét.
Lehet majd tíz év múlva még rászánom magamat, de most nem !!!

Sziszi,nektek jó gyorsan épül a házatok!
Ti építtetitek, vagy vállalkozó?
Hol is építkeztek , Tárnok?

És Timiék meg Solymárron?Emlékszem voltunk ott a fősulival üzemlátogatáson a PEMÜ-ben.
bencze
 
 


SZIÓ!!!!

Csak gyorsan mert sok az intézednő az asztalomon:

Bettina szabadságolt jó egy hétre - begyűjtőtte az 5 napos 38-39 fokos lázat piros torokkal a Velencei-tóból, osztán rámenesztette a szemére az egészet. Szuper volt! De már minden oké!!!


Utólag BOLDOG NÉVNAPOT A KRISZTÁKNAk!

Bencze, alias Kriszti, Nektek további sok boldog házassági évfordulót kívánok!!!!!!!! Jól tom, hogy ma van????



Sziszike! Ez a porlasztás dolog nem semmi ... Még jó hogy nem kezdtek bele - nincsenek véletlenek!!!!!
Gratula a kiskukishoz!!!!! Vigyázz magatokra!!!!

Tényleg Tárnok???? Napotna átvonatozom a szélén.

Visszavonultam dogozdába!
Pussssssz mindenkinek és szép napokat:

Zsóci
zsóci
 
 


Kinek kellett iwiw meghívó?

Claire keresett? Jól emlékszem?
zsóci
 
 


SZiasztok!

ZSóci!
De jó újra hallani felőletek! CSak jobb hírekkel is szolgálhatnál!
Én abban reménykedtem, hogy távolléted oka egy kiadós nyaralás valahol, erre tessék! Remélem Bettina már jobban van!

Kriszta!
Boldog névnapot!
Kép
Pilisszentivánon építkezünk, Anyumék laknak (meg jelenleg mi is)Solymáron. Szentiván a köv. település Solymár után.
(A PEMÜ egy része a hétvégén kiégett.)

Sziszi!
Mi is számolunk-számolunk, s néha kétségbe esünk. Ránk szakadhatna igazán valamelyik bank, vagy nyerhetnénk a lottón.
A Bence nálunk is favorit volt :) Zsoltinak és Annának is van második neve? Bala Ákos.
Már a múltkor is akartam kérdezni: Anna nyelve rendbe jött teljesen? Szopizik még?

Puszi mindenkinek: Timi

Kép

Kép
timtom
 
 


Sziasztok!

Anna nyelve jól van, semmi nyoma a balesetnek.:)
Szopi viszont nincs, megváltozhatott az íze, de nem kell neki, mikor már megint szopizhatott volna nem kellett neki..:( De nemis bánom, mert nagyon kimerítő volt már a vége felé...

Zsolt Attila
Anna Kata

Taksonyban építkezünk, építtetővel, kulcsrakészen vesszük át és hitelt is csak ezek után kell felvennünk.

Kriszti: Boldog névnapot.

Pusssz

Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Ezek a reggeli indulásom képei:

Kép
05:58 - a velencei állomásról a tó felé nézve
Szivárvány - teljes félkör volt, de azt nem tudtam lefényképezni!!!!

Kép
az állomásról Pest felé nézve
Nekem ez is nagyon bejött!!!!

Ahhoz, hogy ide feltölthessen nagyon le kellett kicsinyíteni, de remélem így is élvezhető!


Nagyon leesett a forgalom. Mindenki nyaral?

Claire!

Neked utólag

Kép

Nagyon sok boldog névnapot kívánok!!!!



Legyen szép a napotok!

Zs.
zsóci
 
 


Sziasztok!

Mi itt vagyunk!!!
Szépek a képek.....:)

Annyira gyorsan telik az idő..már 23hetes vagyok és már nem tűnik olyan messzinek sem a szülés.
Ma is voltam bent a kórházban, olyan szépek ezek a kicsik..nagyon tetszenek!!! :wink:

De nagyon gyorsan felnőnek!! Anna már, majd 15hónapos. :P

Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok! Köszi a köszöntést. Megjöttünk a Balcsiról, kicsit előbb, nem bírtuk az esőt. Persze mióta itthon vagyunk, jó idő van megint. Jellemző. Olvasom a híreket rólatok, kezdek képbe jönni. Timi, grat és kitartás, építkezéssel együtt nem semmi. Sziszi, szerintem tök jó, hogy a középső a más nemű, nem? Vigyázz magatokra.
Zsóci, igen, én kerestem iwiw meghívót. bocs, mennem kell. Mostmár itthop vagyunk, majd jövök. Claire
claire
 
 


Claire!

Meghívó elküldve!

Sziszike!

Iwiw-böngészés kapcsán vettem észre, hogy Te ismered az egyik lányt a munkahelyemről (Krizsán E.). Persze csak köszönőviszony van köztünk, mert ő teljesen más osztályon dolgozik és nem vagyunk munkakapcsolatban. Rákattintottam a legrövidebb útra és Te is köztük voltál.

A lányod tünemény a képen!

Mindenkinek minden jót!

Zs.
zsóci
 
 


Sziasztok!
Zsóci, köszi a meghívót. Már regisztráltam. Még nem egészen tudom hogy működik, egyelőre csak a te ismerőseidet adja fel, de majd tanulmányozom. tegnap éjjel ennyire jutottam. Így is nyakamon a tanév, még kb hónapokig el tudnék lenni, amíg utolérem magam mindennel. Azt hiszem ez amúgy is álom. azt sem mondom, hogy majd nyugdíjís koromban, mert látom anyukámat :lol: . A párom úgy tűnik állást változtat, így még jobban meg lesz turbózva a tanév kezdés. Drukkolj, hogy minden simán menjen, és hogy anyagilag is bejöjjön. De már az is jó, ha vált, mert több szempontból nyűgös volt már a régi hely. A nyár jót tett nekünk, meg igyekszünk közös dolgainkat is rendezni, ennek jó lökés lenne egy sikeres évkezdet.
Lányod várja a sulit? neked nem fura, hogy már ekkorák? Claire
claire
 
 


Sziasztok! Most, hogy a topic címét idézzem, tényleg "HOL VAGYTOK?".
Nálunk megvolt ma a tanévnyitó, egyelőre lelkes a fiú, remélem kitart egy darabig. Nekem is megvolt az első értekezlet, tanítani csak egy hét múlva kezdünk, de addig van még 1-2 házi feladatunk. :lol: Dávid hétfőtől megy oviba, Zsolt új munkahelyre, csak a kicsiknek van olyan jó dolguk, hogy itthon lehetnek. Vége a jó kis ágyban hancúrozós, könyvnézegetős reggeleknek...
És nálatok mi zújs? Claire
claire
 
 


Sziasztok!

Azt hiszem nyári szabiját töltötte a topik, de remélem, hogy hamar felfrissül újból! Hiányoztok! Remélem minden ok mindenkinél.

Claire!
Hogy szalad az idő! Nálatok is iskola és ovikezdés. NAgyon megújultok, minden téren. Sok sikert mindenhez, sok-sok energiát, no meg kitartást!

Zsóci!
NAgyon jók a hangulatképek.
Bettina mit szól a sulihoz?
Van most kismamid?

Sziszi!
Annyit gondolok rátok!
Anna gyönyörű, huncut leányzó! S mekkora! Bala még elvész ebben a pólóban(vagy lehet, hogy mi más méretet kaptunk?).
Hogy vagy(tok)?
Hogy bírod a gyerkőcökkel a pörgést pocakosan?
Hányadik hétnél tartotok már?
Porlasztás?
Építkezéssel haladnak?

Kriszta!
Hogy vagytok?

***

Hogy mizújs van velünk?

Per pillanat egészség terén nem sok jó... :cry:
Egy hete én dőltem ki a sorból egy fosós, hányós vírustól.
Két napja rendben vagyok, s úgy tűnt, hogy csak negem talált meg a vírus, de sajnos az éjszakát Bala végig hányta, meg öklendezte, s reggelre Anyum is kidőlt. Úgyhogy most én tartom a frontot Apával.
A nyarat ingázásban töltöttük Solymár és Szentendre között. Óbudán csak a virágokat locsoltuk.
Az építkezés halad :lol: , a héten jönnek az ácsok.
A hitelügyintézésünk csúszik, mint a ... :evil: :evil: :evil: , pedig már nagyon kellene...

BAla a mostani vírust leszámítva szerencsére makk egészséges (azaz bocsi, van egy kis köldöksérvünk, amit ragasztgatni kell).
Tündéri, huncut legény, aki minden nap megnevettet, s olvadozok tőle. Annak ellenére, hogy elkezdtük első hisztis korszakunkat :?.

Kép Kép Kép Kép Kép

Magamról annyit, hogy győzzetek meg valahogy egy kis agyhullámokkal, hogy bele kéne vágnom végre a diplomám megírásába. Tudom, hogy kéne, de olyan nehéz rávenni magam...

Puszi, s remélem mindenki előkerül!

Timi

Kép

Kép
timtom
 
 


Sziasztok!
Timtom! Valahog vedd rá magad, még a második gyerkőc előtt. Én is agyon halogattam a doktorit, tudom milyen érzés. Letudni viszont szuper, mintha vmi sötét felhő menne el a fejed fölül.
MÁr az ácsok? Jól haladtok, igazán. Ha minden ok, mikor lesz kész?
Ma megyek életemben először szülőire, mint anyuka.
Claire
claire
 
 


Sziasztok!

Timtom! Nagyon jók a képek - mint mindig és én nagyon örömmel nézem őket. Buzdító hullámok indulnak feléd, most még csak bétában, de alfában is!!!!!! Ügyes csaj vagy, csak kezdj hozzá és a többi menni fog.

Sziszi! Hogy vagytok? Pocaklakó és a többiek rendben?

Claire! Nekem ma kell mennem szülőire - remélem oda is fogok érni, ha a MÁVpajtás nem kever be hazafelé.Az én lányom nincs nagyon elragadtatva a sulitól, de azért veszi a dolgokat szépen. A nagy probléma az, hogy úgy kell harapófogóval kihúzkodni belőle, hogy mi volt a suliban. Szörnyű! És ő is pipa, hogy én mindig csak ezt tudom kérdezni tőle és most már sosem játszunk? Persze mert az apjának már elmeséli hazafelé jövet én meg le vagyok .......

Kismamám is van és lassan 100%-os lesz a telefonügyelet, mert betöltik a 36. hetet és onnantól bármikor bárhonnan valahogy el kell jutnom Szfvárra. Ő a barátnőm akinek a várandósságát a kezdet kezdetén szépen megálmodtam, azt meg megéreztem, hogy tutira lánya lesz. Tegnap este meditáltam és kértem a kislányt, hogy olyankor induljon majd neki a nagy útnak, amikor nekem is jó az időpont és végig az anyukája mellett lehetek (mert ez a rendeszer egyszer már működött - éppen két éve - és a barátnőmnek szüksége van rám).

Szóval szorítsatok, vuduzzatok, vajákoljatok és minden egyéb, légy szíves, hogy összejöjjön az együttszülés!



Bencze (Kriszti), Téged olvasgatlak az NLC-n! Látom nem unatkozol, van esemény körülötted. Az unokatestvéredet nagyon sajnálom, szomorúan olvastam amikor írtad!!!!


Mindenkinek minden jót, mentem dolgozni!

Zsóci
zsóci
 
 


Sziasztok!

Elhanyagoltalak kicsit titeket, mert tanulnom kellett, nehéz volt 2gyerek mellett, Zsolti hétfőtől jár oviba és kedd hajnalban meg már vizsga volt.
Amikor ebédidőben mindketten aludtak, akkor igyekeztem tanulni és a tanfolymon is figyeltem.
Szóval elsőre sikerült a vizsga, kressz.:)
20perc alatt végeztem az 5ös asztalnál ültem és 5 hibám lett!!
Annyira örülök! :P

Most jön az EÜ vizsga és a gyakorlat is sztem jhéten kezdődik, holnap hívom az oktatót. Jó lenne hamar végezni vele.

Csak most van esélyem lerakni és 3 gyerek mellett kell is.:)

Mi 86cm-esek vagyunk most.:) Nagyon sokat szaladgál Panka, már nem babakocsizunk. Előkerült Zsolti babája-Anna születése előtt kapta.., olyan, mint az eredeti: sír, nevet, gügyög, szuszug, amikor alszik, lecsukja a szemét, sír, ha felébresztik-bántják, szóval, mint az igazi még a mérete is.
Most nagyon sokat játszik Panku a babával, gondozgatja, puszilgatja,cumiztatja, simogatja..nagyon cuki, majd le is fényképezem!

Most már több időm lesz..betöltött 26 hetes vagyok!

Pusszi mindenkinek.


Bence:
Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Előkerültem én is nagy nehezen. :D

Nálunk is gyorsan peregnek a hétköznapok.Megkezdödött az ovi a nagylánynak, suli meg apának.Reggelente bicózunk hármasban .

Zsóci az unokatesóm haláláról írt. :( Igen , nagyon szörnyű, hogy az unokatesóm akivel szinte együtt nőttünk fel , a múlt héten a tesóm születésnapján ,meghalt autóbalesteben .30 éves volt!Szegény mostanábanalig aludt , és elaludt a kocsijában , átment a szembejövő sávban közlekedő busznak.

A nyaralás után még , aug 19-én Sárváron voltunk fürdőzni. 8)
Aug 20-án a Királyi napokra nem tudtunk kimenni, mert azt is elmosta az orkános eső. Helyette csaka Tetrapak teheneket tudtuk megnézni, de jó nagyot csalódtunk benne , mert csak kettő volt.

Esztim nagyon sokat fejlődik beszéd terén. Olyan harminc szóból áll a szókincse.
Rosszaságokat mindig csinál , ma pl. a tv távirányíttót dobta bele a kádba(tegnap meg egy doboz tisztasági betétet) ami ugye tele volt vízzel. Azóta a tv-nk is megzavarodott, mert nem lehet semmivel sem kikapcsolni. :lol:

Tegnap egy ördögi rossz gyerkre vigyáztam . Tomi egyik barátjának a fiára, de majdnem kipurcantam, mint a bébicsősz a filmben !
Emivel elkezdtek homokozni, ill sározni, a srác meg belefeküdt a sárba, sőt meg a fejét is összekente sárral. Na szóval mosdathattam, moshattam a ruciját, meg az egész fürdőt ,lakást .

Ma csempét vásoltam , mert a hétvégén jön a burkoló a lépcsőt letaposózni. Délután Ikeában jártunk emeletes ágyért, mert végre megérkezett.A múltkor potyára mentünk. [img]


Itt van a bébicsősz bosszantója!
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 289.39.jpg[/img]
bencze
 
 


Kép
Kép
bencze
 
 


Elfelejtettem levonni következtetést a bébicsősz dologgal kapcsolatban , hogy most már semmikép nem kell nekem harmadik gyerek , főleg nem fiú!
Párom szeretne ,főleg ha előre meghatározhatnánk a nemét!
Jók nekem a lányok , ők is okoznak elég galibát!

Zsóci!
MIKOR JÖN MÁR ÖSSSZE A TALI?
Voltál már eggyátalán szabin?

Timtom! A szakdolira én is nagyon sajnáltam az időmet, főleg nyáron. Kivettem az érte járó szabit , de nem csináltam vele semmit.
Öszszegyűjtöttem egy csomó anyagot hozzá, aztán annyira szakszó volt az egész, hogy emiatt nem volt sose hozzá kedvem. Aztán két héttel a leadás elött észbe kaptam, és már hála istennek túl vagyok már egy nehéz államvizsgán!Egy ygerek mellett még anno könnyebb volt, igaz akkor már dolgoztam is.
Szóval mindent bele , most jön úgyis a rossz idő, akkor talán nem lesz mit sajnálni!
Lakásra van már vevő?
Óbudán ki lakik? Mert most már enm vagyok képben . A múltkor azt írtad, hogy ti is Solymáron laktok.

Sziszi!

A vesekővel mi van?
Anna még mindig nagyon édes!Őt vittétek el a fényképezésre?

Na megyek aludni,mert mindjárt reggel és irány az ovi!!
Puszi nektek!
bencze
 
 


Bala is nagyon szuper srác! Hol vettétek a fa játékot?Nálunk is van ilyen a dokinéninknél.
bencze
 
 


Szia Kiszti!

Sajnálom, ami az unokatesóddal történt..részvétem.:(
Hogy vagy? Volt családja?

Vesekő? egyenlőre marad, várunk..nem akarom megműttetni, a porlasztás meg nem megoldott. Sztem mivel nincs látszólag gond, nem sietjük el.

Fényképezés? nem voltunk...
Már gondolkoztam el lehetne vinni,, de nem tettem.:)

Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!
Meg kéne próbálni agykontrollal zúzni azt a vesekövet! Hm?
Ami az unokatesóval történt, tényleg szörnyű, váratlanul, fiatalon...

Ma újra kiértekeztem magam, még egy hangot nem tanítottam, de már 2 napot értekeztem munka címén :lol: Kedden már tanítok is. Most próbálom koordinálni a család programjait. Sajna úgy nézem, hogy Zsolt új munkahelye mellett kevesebbet számíthatok rá, pl a nagyok hazahozatalában. A két nagyot ugye a suli miatt nem tudom egy úszásra vinni, összehangolni a munkámmal, stb....
Hát így állunk: Claire

Egyébként Ábel is nyögött már a házifeladattól, korán kezdi!
claire
 
 


Sziasztok!

Kriszta!
Őszinte részvétem! :cry:
Szörnyű, hogy egy rossz pillanaton múlik az ember élete.
Amióta olvastam soraidat, többször eszembe jutott (de gyorsan töröltem), hogy nálunk is Apa és Apum is sokat ülnek kocsiban, s kivel ne fordult volna már elő, hogy álmos és fáradt?
Volt családja, gyerekek?

Nem semmi ördögfiókára vigyáztál!
Bár az elmúlt héten én úgy voltam, amikor Bala lázasan egész nap csak aludt, vagy bambult maga elé, hogy legyen akár milyen rossz, csak érezze már jól magát. Azóta már bepótolta szerencsére :!: :lol:

Mekkora már Eszti is!
Így dumál? Nem semmi!
Bala is nagy dumás, de még tudatos szóhasználata nincs, csak baba nyelv, amit mi értünk. (pl.: budu=túrórudi). Bár ha rám üt ezen a téren BAla, akkor csak az oviban :shock: kezd el beszélni. (azóta behoztam! :lol: )

A fajátékot itt vettük Solymáron egy vegyeskereskedésben :shock: .

Hogy hol lakunk? (Nem vagy egyedül, hogy ezt nem érted!) :lol:
Elvileg Óbudán, egy kétszobás panelban, amit fullra felújítottunk öt éve. A nagyiéktól örököltem 2000-ben. De mivel nyáron kegyetlen meleg van egy panelban, így Balázzsal először csak ingázás szintjén jöttünk ki reggelente ide Anyumékhoz Solymárra, hiszen itt jóval elviselhetőbb volt a kertben a meleg. Bala tudott pancsizni a kismedencéjében, meg homokozni, s nekem is egyszerűbb volt, hisz ANyum itthon van. Kölcsönösen segítjük így egymást. Aztán ahogy elindult az építkezés, az ingázásból kintlakás lett. Apa ingázik be Pestre. Ja és közben, hogy a másik nagyi is részesüljön az unokából, egy héten 2-3 napra átvonultunk Szentendrére. Ott egy sorházban laknak, zöldövezetben.
Így ha valaki kérdezi, hogy hol lakunk most, hát itt is, meg ott is, ja meg amott is. :lol: Lassacskán meg Szentivánon. :lol:
A lakás eladását még ódázzuk, de lassan aktuálissá válik. Már most zokogok, ha belegondolok, hogy át kell adjuk a kulcsokat az új lakónak. Hogy miért? '72 óta, azaz a kezdetektől a család tulajdona ez a lakás. Ha úgy vesszük, én ide születtem. Ide jártam oviba, ált.suliba, gimibe, fősulira, hiába laktunk Solymáron. Du-ra mindig a nagyiéknál kötöttünk kis suli után az öcsémmel, s ANyumék ott szedtek össze minket, s jöttünk együtt haza Solymárra. Reggelente meg együtt be. Annyi emlék köt ehhez a lakáshoz. De hát egyszer tovább kell lépni. A jobb reményében, hogy milyen jó lesz Szentivánon, megpróbálom folyamatosan mondogatni magamnak, hogy váltani tudni kell. De olyan nehéz. :cry: Közben meg már annyira várom, hogy kint lakjunk.

Claire!
Milyen volt a szülői?
Mit tanítasz? Hány órában? Gyerkőcök mellett vagy főállásban?
Igen, már az ácsok! :lol: Lassan tető lesz a fejünk felett, de a beköltözést csak jövő ilyenkorra tervezzük.

Zsóci!
Megy a drukk a szülésidőpontra!
Oda értél az szülőire?


Sziszi!
Hát nem vagy semmi!
Két gyerkőc mellett, pocakosan vezetni tanulsz!
Gratula az eddigi sikerekhez és kitartás a továbbiakhoz!
Én már el sem tudom képzelni, hogy ne tudnék vezetni. Sokkal könnyebb így. Nincs megkötve az ember.
Voltatok 4D-s uh?
Jó nagy Anna is! Ő is dumál már?
Aranyos lehet, ahogy babázik.
Bala éppen a verekedős korszakát éli most. :evil:
Claire ötlete tetszik, megpróbálhatnánk együtt szétzúzni azt a követ!


Jó hétvégét mindenkinek!

Timi

Kép

Kép
timtom
 
 


Sziszi!

Most találtam nektek egy cikket, amit gondoltam bemásolom nektek, hátha sikerül mégis csak megúszni ezta vesekő problémát!

A narancslé hatékonyabb lehet a vesekő ellen, mint a limonádé, vagy egyéb citrusfélékből készült gyümölcslevek - állapították meg amerikai kutatók. Azt már korábbi vizsgálatok kimutatták, hogy a citrusfélék levében lévő káliumcitrát akadályozza a vesekőképződést...


A citrusfélék hatásosak olyan betegek esetében, akiknél diagnosztizálták a betegséget, arra azonban csak a mostani vizsgálat világított rá, hogy a jótékony hatást feltehetően olyan más összetevők is befolyásolják, amelyek csak a narancslében találhatók meg.
A többfázisú vizsgálat során kiderült, hogy a narancslé megemeli vizelet citrát szintjét, s ez csökkenti a húgysav és a vizeletben lévő kalciumoxalát kristályosodását. A limonádét ivó csoport esetében ezt a jelenséget nem tapasztalták - derült ki abból a vizsgálatból, amelyet a dallasi Southwestern Egyetem orvosi fakultásának munkatársai folytattak. A különbség egyik vélhető oka a különböző citruslevekben lévő összetevők különbözősége lehet.
A narancsban, illetve a grapefruitban lévő citráthoz kálium ion, míg a citromban, illetve a vörös áfonya levében hidrogén ion kapcsolódik. A hidrogén ion akadályozza a citrát tartalom jótékony hatásának érvényesülését, a kálium ion azonban nem - vélik a kutatók.
bencze
 
 


Sziszi!

Na ezek után igyatok jó sok narancslevet, hátha valóban igazuk van ezeknek a kutatóknak!

Unokatesómról kérdeztétek, hogy van e családja.Szóval van neki egy kétésfél éves kislánya Bogika. Aki most már tudja aszomorú hírt, mert már nagyon kereste az apját, és anyukája elmondta neki az igazságot.
Így...,
hogy apa összetörte nagyon az autót!
Kiscsaj:Nem baj majd Zacsi bácsi kikalapálja!(( Ő egy karosszériás nagyon jó barátjuk, aki már kalapálta korábban is a kocsijukat))

De apa is nagyon összetörte magát!
Kiscsaj:Nem baj, majd a doktorbácsik meggyógyítják!
De apán már nem tudatak segítteni!
Kiscsaj: akkor apa most odafent kávézika jézuskával?

Szóval így tudta meg szegényke a rossz hírt!
Igaz enm voltak már együtt az élettársával, de valahogy mégis eléggé megrázó a hír, hogy egy ilyen kicsi gyerkőcnek apa nélkül kell felnőnie, és soha nem találkoznak többé!

Közben meg egy másik lány is babát vár az unokatesómtól.
Nagyon sok zűrös dolog van még körülötte, de nem akarok most mindent kitálalni. Szombaton lesz a temetése.

Más téma: Ma Eszti is jól elharapta a száját, mert a babakocsival felborult, és az állára esett. Szerencsére nem harapta el anyelvét, csak egy jó nagy búb lesz holnap szreintem rajta.
Nem vérzett sokáig, és szerncsére hamar meg tudtam vigasztalni.

Puszika mndenkinek!
KRISZTI
bencze
 
 


Sziasztok!

Kriszti: köszi az infokat, ezt is kipróbáljuk, bár valószínű inkább én facsarok neki.:)

Tegnap voltam vezetni.:)
Élveztem, bár a 2esbe váltás még nem tökéletes, elsőre sok volt az info.:)
Ma is megyek 9re..így iparkodom...

Viszem Annát is magammal..mivel mondtam az oktatónak csak, így tudok rugalmas lenni!
Most házhoz jön értem..:)

Remélem tényleg intenzíven tanulok meg vezetni, mert nem sok időm maradt.Smile

Most nézem..már a 7.hónapba léptem.:)

Puszi.

Bence:
Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Társalgás - Topikok - Elmúlt napon - Elmúlt héten - Moderálási alapelvek Segédletek - Gy.I.K. - Keresés - Profil - Taglista Kilépés [ julcus ] | Nincs privid | BabaNet | Chat
Ugrás a köv. oldalra: 1234567891011121314151617181920212223 Előző 1, 2, 3 ... 21, 22, 23

Babanet Társalgó » Anyaságról » "KIREKESZTETTEK" « Előző :: Következő »

Szerző Üzenet
julcus
Kezdõ felhasználó


Csatlakozott: 2004.04.06.
Üzenetek: 91
Tartózkodási hely: Magyar o., Budapest
Elküldve: 2006 Szeptember 14 Csütörtök - 21:41

--------------------------------------------------------------------------------

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

 Nagyon fog fájni a szülés?
 Hova menjek szülni?
 Melyik orvost válasszam?
 Hogyan készüljek fel a szülésre?
 Hogyan legyek jó anyuka?
 Jól érzi magát a kisbabám?
 Miért alszik ennyit?
 Miért nem alszik rendesen?
 Nem megy a szoptatás!
 Le fogok valaha fogyni?
 Miért lettem ilyen sovány?
 Miért nem kívánom a szexet?
 A férjem miért nem akar velem lefeküdni?
 Mikor mehetek vissza dolgozni?
 Adjam bölcsibe, vagy ne?
 Hogy mondjam el a gyerekeknek, hogy elválok?
 Megszökjek, vagy megszokjam? Mit tegyek, hogy jó legyen?
 Idegesít a saját anyám!
 Idegeimre megy az anyósom!
 Segítség, szerelmes lettem!
 Lehet, hogy megcsal a férjem?
 Teherbe esek valaha is?


Feltette valaha magának ezeket a kérdéseket? Minden kérdésére kielégítő választ kapott? Ha maradt még megválaszolandó kérdése, várom a Szülők Házában és keressük meg rá együtt a választ!

Részletes információ: www.szulokhaza.hu
Személyes felvilágosítás a +(36)-30 / 942-3699-es telefonszámon


Mi az a Szülők Háza?

A Szülők Háza, egy családi tanácsadó, és programszervező társaság, amely abból a célból alakult, hogy segítse a családdá alakulás kezdeti nehézségeit, felkészítsen a szülővé válásra, testi-lelki és szellemi értelemben egyaránt.

Ennek érdekében:

 Egyéni és csoportos tanácsadást biztosítunk a családok részére.
 A családi életre felkészítő tanfolyamokat, és tréningeket tartunk.
 Családi, felnőtt és gyerek programokat szervezünk.
 Információs hálózatot hoztunk létre, olyan szakemberekből, akik szaktudásukkal segítik a fiatal családokat, személyesen, illetve interneten keresztül.

Kiket várok a beszélgetéseinkre?

 akik tervezik, hogy gyermeket vállalnak és szeretnének testileg-lelkileg felkészülten állni e nagyszerű kihívás elé,
 akik, szeretnének gyermeket, de még nem sikerült teherbe esniük, és szeretnék megtalálni mi lehet az elmaradt gyermekáldás, testi-lelki oka,
 akik gyermeket várnak, és szeretnének testileg-lelkileg felkészülni a fogadtatására,
 akik pici babájukkal szeretnének túljutni a kezdeti nehézségeken
 akik gyermeket nevelnek és nevelési, életvezetési, párkapcsolati, vagy életmódi kérdéseik, problémáik vannak,
 akik sikertelen terhességen, vetélésen vagy gyermekágyi gyászon mentek keresztül.
 akik, fogyatékkal élő gyermeküket nevelik
 akiket valamilyen trauma, veszteség ért


Programjainkról részletes információ a www.szulokhaza.hu weboldalon található.

Jelentkezni lehet: e-mailben (info@szulokhaza.hu),
julcus
 
 


Sziasztok!

JOGSI: szóval a rutin sztem elég jól megy, de az oktató mindig nyomkodja a pedált és nem hagy érvényesülni, ami bosszantó, mert nem érzem mit is hibázok, ha ő nyomkodja.:(
Szóltam is neki érte!
Megint vettünk pár új dolgot, de van, amit még nem vettünk vagy csak egyszer megmutatta, de nem engedte 2*ra is..furcsa...
szerdán megyek legközelebb, viszem megint a kicsilányt, mert, amúgy sosem lenne vége ennek, hisz heti 2alkalmat vehetnék csak. Így azért 3at is..vagy 4et.
Szerdán 12-2ig megyek, megint alvásidőben, így reméelm nyugisabb lesz a vezetés!
Azt mondta az okató, nem tudja mikor lesz még a vizsga, mert szte nem lesz elég a 9óra--eddig 5órát vettem, szerda 7 lesz még azonkívül 1rutin és 1 műszaki mondóka. Meglátjuk, mennyire lesz elég, remélem jhéten pénteken már vizsgázhatok belőle.
Csütörtökön EÜ.vizsgám lesz 3kor..még nem tanultam rá, holnap elkezdem.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Tegnap írtam a barátnőmnek, hogy, áááh csak 4kilót szedtem fel, de rá kellett jönnöm, dehogy mikor ma reggel mérlegre álltam.(mostanság pedig nem szoktam) :) 7kilót híztam már, 1hónap alatt pedig 5kilót.
Mondjuk a pocim is nagyot nőtt, de a meglepetés erejével hatott rám ez... :wink:

Majd rakok fel 2 pocis képet, hogy lássátok mennyit nőtt egy hó alatt.
Csütörtökön megyek a dokihoz, már múltkor is azt mondta elég fennt van a baba-nagy baba lesz szte...meglátjuk most mit mond. :P

Amúgy jól vagyok, de már gondolkozom a gátizom erősítésen..már be is szereztem egy intimtornás dvd-t..szeretnék még egy olyan dvd is, amin labdagyakorlatok vannak, mert úgy néz ki szükségem lesz rá.. :lol:

Sok puszi mindenkinek, szép napot.

Bence:
[url=http://pregnancy.baby-gaga.com/][img]http://tickers.ba

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Kriszti!
Megkönnyeztem Bogika reakcióját. :cry:
Hogy vagytok? Mi van veletek?

Sziszi!
De jó, hogy hírt adsz magatokról! :lol:
Már többször akartam zörögni msn-en, de Bala mellett nem éppen egyszerű csevegni :) Ma is kikapcsolta a gépet, miközben én pötyögtem rajta. Pedig tudja, hogy nem szabad. Elég volt csúnyán ránéznem, s már ment sírva a másik szobába, majd "Elnézést Anya" bújással levett a lábamról. Megbeszéltük újra, hogy ilyet nem szabad csinálni.
Mennyivel másabb ez a terhességed, mint az eddigiek?
Nagyon kiváncsi vagyok a pocidra, várom a képeket!
Nem izgulsz? Hogy viszonyulsz a szüléshez, így harmadjára? Hol fogsz szülni?
A labdagyakorlatok, meg a gátizomerősítés is nagyon jó ötlet, s hasznos. A Labdára miért írtad, hogy szükséged lesz rá?
Teszel fel képet a nagy lurkókról is?
A vezetéshez meg kitartást, s drukkolok, hogy minden simán menjen. Hogy tudsz tanulni a gyerkőcök mellett?
Zsolti egésznapos ovis?
Mit szól Anna, hogy nincs otthon a bátyus?

Zsóci, Claire!
Nagyon eltűntetek!
Remélem nincs gond nálatok!
Hogy vannak a sulisok? Hogy veszik az akadályokat? És Ti?

Zsóci!
Nem tudom melyik Zsófia névnapot ülöd, de így utólag
BOLDOG NÉVNAPOT!!!
Kép

***

Egy jó nagy adag vírus kergető felhőt kérhetnénk tőletek?
Már vagy egy hónapja szenvedünk :cry: .
Először a hányás hasmenés, majd egy hét szünet. Már örültünk, hogy mindenki rendezősdött, amikor Balának kötőhártyagyulladása lett, plussz betaknyosodtunk. Nekem a torkom is fáj, meg rondán köhögök. A gyerekorvosunk azt mondta, hogy ez ugyanaz a vírus, csak most a második körét futja nálunk más tünetekkel. Jó mi? Már kezd nagyon elegem lenni belőle. Ráadásul csütörtökön elutazunk három napra egy kicsit pihizni Szombathelyre, s addigra jó lenne helyrejönni.

Puszi: Timi

Kép

Kép
timtom
 
 


Sziasztok!

Vagyok ám, nem tüntem el - de inkább csak olvasok, mert önkéntes internet-használat visszafogásban vagyok. Erősen ellenőriz bennünket a fönökünk és ez a megtartoztató erő. De mindig idepillantok, hogy mi történt veletek - már aki beszámol róla.

Sziszike! Remélem sikerül ma az EÜ vizsgád és ügyesen haladsz a vezetésben is. Nem semmi a növekvő pocak mellett tekergetni a kormányt a gondolom nem túl szívlélek oktató mellett. Drukkolok Neked!
Dokibácsi mint mondott a pocakmanócskádról?

Timtom!
Köszi a névnapos jókívánságot. Igazából nem most tartom, de többen most köszöntenek.
Jó pihenést Szombathelyen! Gyógyfelhőkről gondoskodom!!!!!


Suli: szokjuk!!! Vannak kis gondok - füzetek, könyvek kicsit saláták, nehezen maradnak a négyzethálóban az írásjelek, nem fűlik a nőci foga a szorgalmi feladatokhoz és gyakorláshoz. Viszont nincs hiszti, bőgés, hogy ő nem akar suliba menni. Apa viszi és hozza, nincs gond a napközivel sem, sőt van, hogy nem akar hazajönni.

A várandós barátnőm lassan betölti a 36. hetet, tehát már 24 órás telefonszolgálatban vagyok és izgulok, hogy mikor jön el az indulás ideje. Remélem odaérek időben a szülőszobába.

Holnap és szombaton lesz anyósoméknál a szüret - szerencsére jó idő lesz és ez már jó. Majd hozok jó kis szőlős képeket!

Mindenkinek kellemes hétvégét kívánok!
Puszi: Zsóci
zsóci
 
 


Sziasztok!

Zsóci: Vasárnap volt Zsófia nap, akkor ünnepled??
Így utólag boldog névnapot kívánok!:)

A tegnapom nagyon sűrű, de sikeres volt.:)

Napközben játék Annával, házimunka, tanulás, kis idő magamra...
Apu beugrott elvitt utánna páromig.:)
Voltam párom munkahelyén bent..ő vitt el mindenhova.:)
EÜ vizsgám sikerült.:)
Zsoltiért mentünk együtt az oviba.:)
Nőgyógyásznál is minden volt..2ét műlva mehetek UH-ra is.:) 3hét múlva vissza hozzá...sűrűbbek lettek a talik. Amíg bent voltam vizsgálaton megkajcsiztak.:)
Vezettem is és minden jól ment.:) Addig a kis családom játszóterezett.
Be is fizettem a vizsgát, de csak hétfőn tudom meg mennyi is az átfutási idő.

Az este is kellemes volt..:) Mindenre jutott tegnap időm, csak a főzizés maradt el.:( De ezt is elnézték nekem, sőt párom lement és hozott nekem csípős kínait..nagyon fini volt. :P

Puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Sziszike! Így olvasva is irigylésre méltó a csütörtöki napod. Gratula a sikeres eü vizsgához! Olyan szép a bennetek levő harmónia és nyugalom.

Nálunk megtörtént a szüret, nagyon szép időnk volt. Bettina is aranyos volt, járt a szája-lába-keze egyfolytában és hol a mainak segített leszedni a fürtöket, hol a papinak, hol a barátnőmnek, hol másnak. Voltunk egy páran! Anyósom meg annyi kaját készített, mint egy kisebb lakodalomban szoktak.

Van egy pár újabb fotónk (amiket sikerült lekicsinyíteni, hogy ide felrakhassam), most megpróbálom betölteni:

Kép

Tóparton

Kép

Póz Manciként 1

Kép

Póz Manciként 2

Kép

Rollerezve

Kép

Ez kicsit művészi beállítású

Kép

Ez a kedvencem most!!!!

Kép

Jól megnézni a lábak helyét - így írja a gyakorlást otthon, tévénézés közben! A külalakot el tudjátok képzelni!!!!!!!!!!!!!!! Ja és kicsit kupi volt még a nappaliban (mert a barátnőm nálunk aludt).

Bocs a sok képért!

Mindenkinek szép napokat!

Zsóci
zsóci
 
 


Sziasztok!

Sziszi!
Tényleg jó sűrű napod volt!
Gratulálok a sikeres eü vizsgához!
Vezetésből mikor mész? Kiderült tegnap?
Teszel fel Te is képeket a lulkókról?

Zsóci!
Köszönjük a képekt! Mi az, hogy "Bocs a sok képért! "? Kérünk még! Olyan jó végignézni őket!
Bettina még mindig egy csudaszép, huncutszemű leányzó! A harmadik képen az a beállás! :lol: Szuper!
A tanulási pozíció meg egyszerűen csúcs! Igazi laza csajszi!

****

A szombathelyi pihi, amit korábban írtam nektek elég balul sült el. :evil:
Csütörtökön mentünk és szombaton jöttünk haza.
Szerda estére begyulladt a jobb fülem, de úgy, hogy éjjel alig aludtam. Indulás előtt el akartam menni a fül-orr-gégészetre, hogy lássa valami doki, de a doki szabin volt. Így csak a gyógyszertárban kértem egy jó erős fájdalomcsillapítót, amit elkezdtem kapkodni magamba, plussz kövirózsa cseppeket csepegtettem a fülembe. Máskor ez hatott, hát most nem, sőt. Mire leértünk Sz-re, 38,4 volt a lázam, s úgy beszűkült a hallójáratom, hogy nem hallottam semmit a jobb fülemre, plussza kegyetlenül hasogatott. Éjjel a fájdalomtól vagy a gyógyszer (Cataflam) mellékhatásától (nem tudom) idegileg is teljesen kiborultam. :shock: Mint egy holdkóros le-fel járkáltam a szobában, s a reggelt vártem, hogy elmenjünk az ügyeletre.
Na, ott le lettem szúrva, hogy minek csepegtettem bele kövirózsát, mert attól lobbant be így. :shock: Elláttak, azaz teletömték a fülem krémes gézcsíkkal, ami mégjobban feszítette a már fájó fél fejemet. :cry: Ugyanis addigra a nyaki nyirokcsomóm is begyulladt, úgyhogy a fejfordítás és a rágás is fájt. Szombaton délben hazaindulás előtt mégegyszer fel kellett keresnünk az ügyeletet, hogy kicsréljék a csíkot.
Hétfőn a saját területi dokink folytatta a füleim kezelését, ugyanis vasárnapra a bal fülem is begyulladt. Úgy jöttem haza a dokitól, hogy mind a két fülemet bedugaszolta. Szörnyű dolog lehet süketnek lenni. :? Nekem egy nap is elég volt belőle.
Mostanra már a jobb fülem áll jobban, arra legalább már hallok, a bal még teljesen bedagadva küzd a kórral (gombás fertőzés - honnan? Passz!).
A hétvégén kezdtem attól félni, hogy fájdalomcsillapító túladagolásban fogok kimúlni. Alig bírtam kivárni, hogy a 4 óra elteljen, hogy bekaphassam a következő pirulát.
Csütörtökön megyek vissza kontrollra.

*****

Apa kreált nektek egy kis meglepit!
Címe: Bala kulccsal játszik.
Azaz Bala legújabb mániája a kulcsok bedugdosása különféle lyukakba. Nesze nektek szépen szóló, csilingelő, hét nyelven beszélő játékok! Elég egy kulcscsomó, s egy rés, ahova valamelyik kulcs belefér. Pl.: A bevásárlókocsiban ülve, míg Anya beszerzi a vacsihoz való dolgokat, addig tökéletesen el lehet bíbelődi a lakáskulccsal, hogy a kocsi láncos rögziítő adapterének a lyukjába beleküzdjük valamelyik kulcsot. Tündérien kísérletezik különféle kulcsokkal, s különféle lyukakkal. S ha valami számára nagy kihívást teljesít, akkor a végén megtapsolja magát.
A hétvégén a játszótérre mentünk ki, aminek a kissé megtépázott bejáratát látjátok a videón. Rajta a titkos zárral, amit Bala nyitogat Apától elkobzott kulcscsomó egyik varázskulcsával. Ugyanis nem volt mindegy, hogy melyik kulcs nyitja azt a titkos zárat! Ha le is esett a kulcscsomó, a felvételekor ugyanazt a kulcsot kereste meg Bala a sok kulcs közül, s tette a "zárba".
Már nem egyszer néztem végig ezt a felvételt, s mindig elmosolyodom, hogy Bala milyen tündérien fedezi fel a világot, az általa kreált játékos szituációkkal.
IMÁDOM!
Puszi: Timi

Ja és a meglepi video:
http://web.t-online.hu/honfit/bala-kulccsal-jatszik.wmv

Kép

Kép
timtom
 
 


Sziasztok!

A képek Bettináról, nagyon jók!!!

Íme most énis teszek fel a gyerkőcökről közkívánatra.:)

Kép


Kép


Kép


A rutin kedden 14:10perckor lesz. Írottkő Parki rutinpályán 14.kerület.

Sziszike.

Bence:

Kép

Kép
sziszike1000
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: