Új privát üzeneted érkezett!

Teszek fel pár képet a ma 8 hónapos Törpilláról.

Kép

Kép

Kép


Ildi
 


Lujzi,
Sajnos már megtörtént. Még a chat-en mesélték ezt a lányok olyan másfél éve, valami pedofil barom a képekkel csinált valamit de már nem emlékszem, hogy mit csak nagy port kevert fel. Akkor én is kiakadtam rendesen, ez az egyik oka annak, hogy én a Fotóalbumos részben csak nagyon kevés képet tettem fel.
K
 
 


Kedves Asszonyok!

Igazan nem értem ezt a kiakadast!
Mi ez a felhördülés, kérem szépen?
Lehet, kicsit durva voltam az eldö megjegyzésemmel, de mint mar irtam, AvocadoOrsi nagyon sokat nyafog, ezért mar nem birtam...
Abban igazatok van, hogy azért van ez a forum, hogy kinyafogjatok magatokat, de nem tagitok, hogy Orsi tultesz mindenkin. Ami legjobban bosszant, mint mar irtam, hogy neki több emberes segitsége is van...
Mindegy!
Orsi nem vette magara... Kép

Egy-két normal reagalast megjegyeztem, de legjobban a Humormanok kulturalt, nevelt közössége maradt meg bennem:
Idézek:
"Azt a szánalmas nyomoronc állatot",

valamint:

" Az ilyen neoprimitív kukkoló véleményére pedig ne halgass/ "

és:

"De megismétlem, nehogy elkerülje a figyelmedet: Juddy: neveletlen, rosszindulatú nőszemély, aki valószínűleg az utcán is ezt csinálhatja (az is egy nyilvános hely, ahogy ez egy nyilvános fórum), beáll a beszélgetők mögé, kihallgatja őket, aztán jól megmondja a véleményét a vadidegeneknek . Biztos kiskorában nem tanították meg neki, hogy ezt nem illik..."

Mucska kirohanasat a masik topikon nem idézem, mert magam is belepirulok. Kép Kép Kép

Ezen tessenek mar elgondolkodni, hogy ki is a primitiv?

Mégegyszer nyomatékosan elmondananm, hogy ez egy nyilt forum, ingyenes, orszag-vilag belenézhet.
Olyan, mint a tv!
Ha leirod, hanyszor hanyt a gyerek, és hol viszket, valanmint a férjed éppen miért nem akart az elözö este bujni, akkor kalkulald bele, hogy ezt mas is olvasni fogja.
és igenis élek az anonimitassal, és ha ugy gondolom, beszolok.

Latom, mekkora lelki problémat okozott ez nalatok, ezért inkabb lelépek!
Tényleg, nagyon-nagyon butus egy-két anyuka...

örüljetek, hogy "csak" én irtam, nem valami pedofil masolgatja titokban a meztelen gyerekeitek fotoit... Kép
Szomoru, de ez is valosag, és ezt sajna nem is fogjatok megtudni...

élvezzétek a gyerekeiteket, a férjeteket és talizzatok többet, ott nincsenek kukkolok.
Kép
Juddy
 
 

 
 

Lujzika Kép
csak megunja egy ido után a regisztrálgatást, ha mindannyiszor kirúgják...
Pedofilos téma: nem akarlak elkeseríteni...de nagyon nagyon kell vigyázni a meztelen képekkel. Sot, pár éve innen dolgoztak betorok is. Kép Ilyen világban élunk Kép

Orsi Kép
jól vagyunk köszi, Martin nagy baba még mindig és enni csak engem hajlandó. Most épp ezzel kuzdunk. Ildiék betegeskednek, Lucasnak volt tudogyulladása, most meg a fule beteg Kép De amúgy minden okés.

Na túltengtem, elnézést Kép

Kriszta
 
 


á, ha ezt látom nemírok KépKép
 
 


ZSUZSIKA, NEM UNOD MÉG???
Vendég
 


Ezt még reggel írtam, csak idáig nem sikerült elküldeni Kép

Juddy, vagy akárhogy hívnak!
Ahogy írtam már, az utca is nyilvános hely, ott is beszólogatsz vadidegen embereknek?? Elvégre JOGOD van hozzá! Csak a kérdés, hogy illik-e?? Bár igazad van, "primitívség" volt ilyet gondolnom, ezt biztos nem csinálod, mert ott vállalni kéne hozzá az arcod is Kép
Amúgy nekem a szüleim azt tanították, hogy soha ne szóljak bele olyan dolgokba, ami nem rám tartozik, és én megpróbálom ehhez tartani is magam. Szerintem csak intelligencia kérdése az egész!
Azt meg végképp nem értem, hogy miért jó ez a negatív hozzáállás, alapbeállítottság?? Valóban, van olyan is, amikor "nyavalygunk", de nem ez a fő témánk Kép Miért nem azt nézed inkább (ha már jobb dolgod nincs, mint hogy minket olvasgatsz), hogy milyen helyesek a gyerekek?? De ha ez neked így jó ... Kép
Ja, igen! Egyet elárulnál még nekünk: miért pont ezt a két topikot szúrtad ki magadnak, hogy levezesd a fölös rosszindulatodat ??? Rajtunk kívűl is találnál még jónéhány „nyavalygós” topikot a Babaneten!

Amúgy meg, ha idegesít valami, akkor tán nem kéne olvasgatni, nem??


Soraya/Kriszta!
Én meztelen képeket nem is rakok fel Kép Tényleg nagy az Isten állatkertje KépKép
Gyere ám nyugodtan hozzánk is, nem túltengés KépKép

Ildi!
Tünemény a lányka, és ő is milyen szépen ül a kiskádban Kép

Orsi!
Én a reggeli elsőmben már írtam neked Kép Puszi )

Szép napot mindenkinek!
Kriszta

Kép
 
 


Kriszta!

Köszi.Tényleg jól ül,már elég régóta.Csak az a gondom,hogy állandóan fel akar állni.(Meg is csinálja a kádban is.)Ezért sietünk a fürdéssel,mert 5 percnél tovább nem hajlandó a popsiján megülni.

Ildi
 


Sziasztok!

Fifianyu: " ZSUZSIKA, NEM UNOD MÉG??? "

Ha ezt nekem szántad, szánalmas!!! Kép
Köszi azoknak, akik ezt anno rám kenték!!!
Tudd meg ehhez, és máshoz sincs semmi közöm! REMÉLEM ÉRTED: SEMMI!!!

Zerko
 
 


Soraya

Ezt még rögtön a Te üzid után írtam, de nem tudtam elküldeni, csak most.
Nehogy már "ilyenek" miatt ne írj!!! Légyszííí!Kép
És mi az, hogy túltengtél?
Azt meg ne bánd, hogy Martin csak téged akar enni, Gergő is nagyon ímmel-ámmal eszik pár kanállal. De egészséges, mint a makk! Kopp-kopp!Kép
Szegény Ildiék!Kép Szegény Lucas!!!Kép Jobbulást kívánok Nekik és sok gyógypuszit küldök!
Gyere gyakrabban, olyan jó volt újra olvasni Téged!Kép

PusziKép

Orsi

 
 


Kriszta
Ne haraudj, hogy kihagytalak!Kép Puszi hegyek!Kép

Ildi
Nagyon édesek a képek!Kép

Képzeljétek volt itt ma a védőnénink és teljesen odáig volt Gergőtől! Hogy akkora, mint egy 1 éves és mennyi mindent csinál, olyan büszke voltam!Kép Gergő meg direkt produkálta magát, kis tündér volt, játszott a szőnyegen, szóval véletlenül sem adta elő a nekem tartogatott magánszámot.Kép Nagyon édes volt! Dumált is.Kép

Mennem kell.

Puszi mindenkinekKép

Orsi

 
 


Orsi!

Köszi.
Nagyon örülök,hogy a Gergő produkált a védőnőnek.

Jó éjszakát!Kép

Ildi
 


Ildi
Puszika!!! Jó éjt Nektek is! Nektek mostanában jobb, mint nekünk.Kép

Puszi hegyek!Kép

Orsi

 
 


Jó reggelt!Kép

Orsi!

Hát,most a mi éjszakánk sem volt valami szuper.
De tegnap este felült vagy 10-szer egyedül.Alig tudtam elaltatni.Felült,utána pedig felállt a kiságyban.Ezt játszotta egész este.10h-ra aludt el.(Mi hasról ülünk fel,de én ennek is örülök.Hasra fekszik,és úgy ül fel.)
Már próbál lépegetni körbe-körbe a járókában.Remélem,hogy nemsokára menni is fog neki.Nem híztunk továbbra sem.22-én jön a doki,és ki kell találnunk valamit.Szerintem át lehetne térnünk a tejes dolgokra,hátha megjön az étvágya.Már abba kellene hagynunk a HA-s tápit.

Ildi
 


Sziasztok Idegenek!

A fórum ezennel elvesztette szerepét, igy megszűnik, további hozzászólás nem kerül ide.

Üdvözlet!
Mucska

Andi
Kép
 
 


...
 
 


Kép
Vendég
 


Kép Kép

Andi
Kép
 
 


„Muzsikával az újszülöttekért!”


Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek…

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért…
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

„A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!”


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

KépKép
KépKép
 


OFF: pszichológiai kérdőív-kitöltés

Kedves Anyukák!

Szakdolgozatot írok a szülővé válásról, és segítségre lenne szükségem az ehhez kapcsolódó kutatáshoz.

Tartós párkapcsolatban élő (házas vagy élettársi, mindegy) gyermektelen és kisgyermekes (csecsemőtől-óvodáskorig) személyekkel szeretnék kitöltetni egy három részből álló kérdőívet (a demográfiai adatokon kívül 71 kérdés). (Nem baj, ha csak a pár egyik tagja tölti ki és nem baj, ha van már kisebb testvér is.)

Kérem, hogy ha beletartoztok valamelyik kategóriába és van kedvetek, segítsetek a mellékelt kérdőív kitöltésével, vagy ha ismertek valakit, aki hajlandó lenne, továbbítsátok neki a kérésemet.(A kérdőív kitöltése névtelenül történik, az adatokat csak összesítve használom fel.)

A kérdőív letölthető a http://www.box.net/shared/7xrizqwowo tárhelyről (vagy kérésre megküldöm). A kérdőív visszaküldhető az alábbi mailcímre, vagy a kérdőív végén található egyéb anonim módokon. (Bármilyen felmerülő kérdésre szívesen válaszolok. Ha valakit érdekel, a kutatás eredményeit is szívesen közlöm.) Segítségetek nagyon sokat jelentene. Ha valaki még esetleg a párját is ráveszi, háát... hálám névtelenül is örökkön üldözni fogja....

Köszönettel és bocs az offért,

Homonnai Moni
h.monika@t-online.hu

ON
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: