Új privát üzeneted érkezett!

Hjni!

Mi a kutyát gyereknek vettük. Egy hónap múlva terhes lettem Kép Szerencsére. Ezért is van oly nagy becsben a jószág.
Akis dög befeküdt a helyemre. Hol fogok án aludni? Kép
A.

Andi
Kép
 
 


Melyik okosságról beszélsz?Kép Az előbbi a Peti okosságára vonatkozott (mármint tényleg nagyon okos), az utóbbi meg az okoskodókraKép

Nehogy depi legyél máááááááárKép

H.
 
 


megvan a második archívKépKépKép
 
 

 
 

Azért, hogy humormanó néha beszélhetünk komoly dolgokról is.
Nekem meg néhol elmaradnak a betűk. Bocsi!
Lassan ágyba kell bújni, mert ha nem vigyázok kelhetek fel lassan.
A.

Andi
Kép
 
 


A küretesek én sem értem meg. Nem is fogom sohaKép
Na akkor megint felteszem kedvenc képemetKép Ha már ilyen címet adtam a topicnak!

H.
 
 


HAjni!

Na ezt kapd ki! Visszamentem és kijavítottam a szöveget. Kép
És mint hallottad ma, nagyon depis vagyok!
A.

Andi
Kép
 
 


Addig amíg nem lett Eszter, mi is nagyon idegenkedtünk az örökbefogadástól. De így, hogy van saját gyerkőc, és kistesó meg már nem lesz, így már elgondolkodtunk rajta. Lehet, hogy hülyeség, de én nagyon babát szeretnék majd, ha tényleg elhatározzuk. Nagyon jó lenne, ha nálunk nőne fel.

Amniocentézist én nem vállaltam, pedig a korom miatt próbálkozott a doki, de inkább nem kockáztattam meg.

K.

Kép
 
 


Ez meg az enyém kedvenc:
Kép
A.

Andi
Kép
 
 


Kép
 
 


nem találom mit javítottál ki?
 
 


Kép

Andi
Kép
 
 


Mondom én, hogy Guiness!
Mondjuk lassan én is kezdek álmosodni!

Mucska!
És milyen vagy, ha nem vagy depis?

Humormanó: jut eszembe, nem lehetett volna valami A-kezdőbetűs címet választani ? KépKép

K.

Kép
 
 


A szövegemben már nem okos vagy csak okoskodó! Kép (23,41)
Na gyorsan eljutottunk ide egy óra alatt. Még egy kicsit írunk és össze is veszünk! Kép
A.

Andi
Kép
 
 


Nekem is van egy, de ez nem az a cica:

Kép

Kép
 
 


Kriszta!

Majd kiderül nemsokára. Gondolom akkor még hülyébb! Kép

Topikcím: nehéz választás volt. Voltak ötletek, de az nem volt rövid Kép
A.

Andi
Kép
 
 


CSajok én lassan ágyba bújok apa mellé.
Holnap reggel beköszönök, de érdemben csak este leszek.

Szép álmokat!
A.

Andi
Kép
 
 


Mielőtt jönne az összeveszés gyorsan elmegyek fürdeni. Meg aztán apa beborogatja a bokámatKép Mondjuk azért félek a gipsztől, már volt egy húzódás abban a bokámban.
És tudom, hogy nem vagy depis, nem olyan volt a hangodKép

Nem akartam vmi könnyen megtalálható dolgot címnek...

H.
 
 


Mucska

A kakimanósra gondolsz? Kép
K.

Kép
 
 


Kriszta!

Igen! Kép

Szép álmokat Neked is!

Holnap talizunk!
A.

Andi
Kép
 
 


Szép álmokat mindenkinek!
Tudjátok én reggel nem jövökKép Majd csak alvás után...

Sziasztok!

Hajni
 
 


Hajni!

Szerintem elég, ha bárki benézett ma este a főoldalra, jóformán csak a mi neveinket láthatta! Kép

Na megyek én is, szép álmokat mindhármunknak (+ a család)

K.

Kép
 
 


Szép reggelt Mindenkinek!

HAjam megmosva, bableves fől. CSak be vagyok tojva, hogy Anna, hogy fog viseljedni ma. Idegen helyen sokszor sír és nem tudok vele mit csinálni.
NA majd kiderül.
Pusz Andi

Andi
Kép
 
 


Sziasztok!

Andi,
te ilyen korán már hajat is mostál? Te egy kis hős vagy! Bár azért a tied rövidebb, mint az enyémKép Jó kirándulást mára!Lehet, hogy ma Anna is jobban viseli majd a dolgokatKép

Kriszta,
te meg hol vagy??? Megint fokhagymát pucolsz?Kép

H.
 
 


Szia, Hajni!

Nem, most a változatosság kedvéért takarítok Kép
Apa a konyhán, Eszter alukál, én meg rendszabályozom a porszívót! Kitalálták már az önjáról porszívót is, de még túl drága, így magad uram, ha szolgád nincs Kép Az is drága Kép

Remélem, Andiéknak jól sikerül a kirándulás! Tényleg, milyen idő van otthon, mert itt nagyon trutyi Kép

K.

Kép
 
 


Kriszta,
itt még süt a napKép Küldök megint egy kicsit, jó?
Ma meg holnap egy kicsit lazább lehetek, mert a kisebbik fiam is elment a nagyszülőkhöz. Bár ilyenkor mindig takarítani szoktunkKép De hát vmikor azt is kell.
Vhogy el kell menni vásárolni is, de még mindig nem 100% a lábam.
Eszter hogy bírja a porszívó hangját? Képzeld a nagyobbik fiam annak idején nagyon szerette, mindig arra aludt elKép

H.
 
 


Hajni!

Takarítás közben úgy gondoltam, hogy megjutalmazom magam egy kávéval, meg veled Kép
Mire leírtad, már ide is ért a napsüti, de megint nagyon kicsikét küldtél Kép Jó, tudom, maradjon otthonra is!
Akkor ezek szerint csak kicsi lányotok van otthon? Tényleg, a nagytesók hogy fogadták a hugicát?
Porszívó: amikor hazavittük a kórházból, leborult az egyik cserepes virág, így muszáj volt porszívózni, és akkor Eszterkém is elaludt rajta. Szerencsére azóta se zavarja Kép

Bokád nagyon fáj? Nekem még mindig a begyulladt nagylábujjam szórakozik, de most kezelgetem gyulladáscsökkentővel.

K.

Kép
 
 


Kriszta,
a paradicsom nem segített?? Nekem egyszer volt begyulladva a körmöm, akkor apukám szépen bealkoholozta (gyógyszertárivalKép) és elég hamar meggyógyult.
Tesók szeretik nagyon Tüncsit, lehet, hogy szerencsém van?
Lassan megyek bevásárolni. Meg veszek pelust (de nem PamperstKép) Vmivel jobban van a bokám, de még nem tökéletesKép
Apa mit szólt tegnap a képhez?

H.
 
 


Hajni!
Kipróbálom akkor az alkoholt is, persze csak az ujjamra Kép Már kentem rá Betadin-t is, nehogy elfertőzzön. De eléggé fáj, nehezen húzok rá cipőt is Kép
Akkor tényleg szerencséd van a fiúcskákkal. Már akartam mondani, hogy egy párszor megnéztem a profilodban a képet. Tüncsi ott még nagyon picike, viszont Petinek gyönyörű szemei vannak, de a legjobban Tomi nagyon huncut pofija tetszik.
Amúgy én mindig úgy szerettem volna bátyókat (nekem nővéreim vannak, azért az is jó), Tüncsi biztos nagyon el lesz majd kényeztetve a bátyuskáktól Kép
Mi ma kihagyjuk a vásárlást, mivel ahogy írtam, Andris ügyel, és ilyenkor nem lehet elmennie itthonról, de azt hiszem, a kisasszonyt leviszem majd egy kicsit sétafikálni, mert legalább az eső nem esik.
Apa meg volt elégedve a képpel Kép
Remélem, jól sikerül a bevásárlás! Neked is izzik a pénztárcád? Kép

K.

Kép
 
 


Kriszta,
szokott izzaniKép De most úgy is vagyok vele, hogyha látok valami ajándéknak valót, azt megveszem. Nem akarok a csúcsban kutakodni, meg akkor már esetleg nem is kapok olyat. Úgyhogy ma vettem szépen egy vödör Lego-tKép
Tüncsi a képen 11 naposKép
Én is mindig bátyust akartam, ehelyett csak egy nővérem vanKép
Ne tudd meg hogy mára bedagadt a bokám alatti rész, alig ment rá a cipőKép Lehet, hogy mégis el kell mennem dokihoz. Mert ha tényleg szalaghúzódásom van akkor jobb, ha csinálnak vele vmit, minthogy megnyúlva maradjonKép
Ma meg ugye Csillagkapu van, tehát ugye fél 5-fél 6-ig nem leszekKép
Ha ma ügyeletes, akkor holnap azért tudtok menni vásárolni?

H.
 
 


Szia, Hajni!

Megjöttünk a sétából, meg meg is kajcsizott Eszter, és most elalukált. Elmentünk a Friedrichstr-ra, ez egy elég nagy bevásárlóutca, az otthoni Váci utcára tudnám hasonlítani, csak itt járnak autók. Már fel van díszítve az utca, de még nem égtek a fények. Már alig várom, hogy bekapcsolják őket, Eszterkém is biztos nagyon fogja élvezni, mert imádja a fényeket Kép
Én még Karácsonyra nem vásároltam, de lassan el kéne már kezdeni. A helyünket már lefoglaltam, dec. 19-én repülünk haza a kisasszonnyal Kép, aztán valamikor Andris is jön autóval. Nagyon remélem, hogy nem lesz nagyobb hó, és nem vmelyik autópályán fogja tölteni a Karácsonyt! Aztán valszeg jan. 3-án jövünk vissza Kép

Szerintem a bokádat csak meg kéne mutatni dokinak, mert lehet, hogy rögzíteni kéne. Ha meg mégsem, akkor se veszítettél vele semmit.

Holnapra azt terveztük, hogy ha jó idő lesz, akkor a volt nyugat-berlini bevásárló utcát nézzük meg (Ku-damm), mert ott még nem sétáltunk, de tegnap kocsiból már láttuk, hogy elkezdték azt is díszíteni, meg már van egy csomó bodega, Eszter meg imádja, ha nyüzsögnek körülötte.
Ti holnap mit csináltok?

K.

Kép
 
 


Kriszta,
lehet, hogy csavargunk egy kicsit holnapKép Konkrétan még nem tudom. Ma már vezettem egy kicsit, igaz a sebességet még a férjem váltotta, én csak a pedálkezelést gyakoroltam. Biztos kell egy kis idő, amíg megszokja az ember.
Klasszak lehetnek a kivilágított utcák, ott olyan szépen tudják őket megcsinálni.
Ha megyünk is külföldre, akkor is csak Ausztriáig megyünk max.Kép
Ez a hazajövetel mit jelent, merre jöttök haza? Jól emlékszem, hogy Pesten laktok különben? Esetleg megnézhetném Eszterkét is élőben?Kép

H.
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk, fürcsi és kaja után jövök bővebben.
Pusz Andi

Andi
Kép
 
 


Szia!

Lehet, hogy mégiscsak meglátogatom az orvostKép
Nem tudom mikor leszek. Bár igencsak rá kéne szánnom magam!
Jól éreztétek magatokat?

H.
 
 


Hajni!
Ausztria is szép Karácsony előtt, úgy tudom. Tavaly szerettük volna megnézni, de aztán nem mertem vállalni az autókázást.
Mi Dunaharasztin lakunk (Pesthez nagyon közel), de addig, amíg Andris haza nem ér, nehezen mozgunk. De a két ünnep között, ha ti is ráértek, egy pici mini-talit összehozhatnánk. Ti merre laktok Pesten? Kár, hogy Mucska Szegeden lakik Kép!


Hallod, Mucska? Költözhetnél már!!
Jól sikerült a kirándulás?

K.

Kép
 
 


most indulokKép

Kriszta,
Újpesten lakunk.

H.
 
 


Hajni!

Remélem, nem lesz semmi komolyabb ! Kép Kép

K.

Kép
 
 


Sziazstok!

Vagyok, csak olvasok!

A.

Andi
Kép
 
 


Szia, Andi!

Még én is vagyok, gyorsan olvass, mert apa nemsokára hazajön, aztán mi is fürdetünk, meg kajcsi, aztán meg ki tudja, mikor jutok géphez Kép

K.

Kép
 
 


Na megjöttem. Enyhébb húzódás, így ne álljak rá, polcoljam, meg borogassam.
Na kérdem én holnap este már az összes gyerekem itthon lesz, hogy ne álljak rá???

H.
 
 


Hajni!
Ez jó! Kép És rögzíteni (vagy valami) nem is kellett? Röntgen is volt?

K.

Kép
 
 


Rögzíteni nem kellettKép De megröntgenezték, 2 db köténnyel... Gyorsak voltunk, mert sztem az orvosnak 8-kor járt le a műszakja.

H.
 
 


Sziasztok!

Mit látok, kiteszem a lábam és már orvoshoz kell menni? Remélem nem lesz baj.

Szuper napom volt. Hajnalban kómában kimásztam az ágyból, felraktam egy nagy kondér (11 l) bablevest. Kriszta, ennyit még a férjed sem főz mi? Kép
Utána jöttek barátok Annát nézni. Olyan jól sikerült, hogy itt maradtak bablevest enni. Ők az egyedüliek akire Annát rá merném bizni.
Ahogy elmentek, ugrás a kocsiba. Irány Tompa. Ő a kórházban volt szobatársam egy hónapig. Még nagy dolodra is egyszerre jártunk úgy összenőttünk. Imádom őket is és Orsikájukat is aki négy nappal fiatalabb, mint Anna. (Bár biológiailag 4 héttel Anna a fiatalabb.)
A fiúk is összejöttek annyira, hogy már voltak nélkülünk Jugóba is együtt.
Szóval ragyogó nap volt ez számomra, de meghalok a fáradtágtól.
Anna délelőtt felpörgött, annyira, hogy nem is aludt. A kocsiban csak 10 percet. Mikor odaértünk elöször egy kis nevető bohóc volt, de utána előjött a fáradtság. Üvöltöööööööööött! Aztán nagy nehezen a hordózóban elaludt. Az ágyon egy órán keresztül próbáltam elaltatni sikertelenül. Felébredt, evett és egy mosolygós kis huncut kislány lett belőle. Ez vigyorog mindenkire. Nagyon kontrasztos a két lány. Anna kicsi, állandóan mosolyog, és olyan kemény húsú,akit lehet dögönyözni.
Orsi meg nagy kislány, de nem mosolyog. NAgyon meggoldolja, hogy mikor enged el egyet. Meg olyan kis puha husija van. Olyan érdekes volt. Valahogy az enyém olyan keménykötésű.
Amikor hazaindultunk pityorogtam egy kicsit. De imádok náluk lenni.

Felköltözés: már fontolgatom, mert olyan jó árúházak vannak. Csak apának kell először egy pénzes állás Kép
Ne mondok semmit, de lehet, hogy mi is feltudnánk menni a két ünnep közt, de csak ha nem baj, hogy apa is jönne. Persze ha a munkája nem szól bele. Most nem is mondok semmit, csak szóljatok azért ha taliztok.

Hajni!

Neked most tényleg, van jogsid vagy nincs? Már összekeveredtem. Már csak a pedálkezelés miatt. Nekem a tapasztalatom, hogy jobb ha az ember úgy megy tanulni, hogy egyáltalán nem gyakorolt. Mert beidegződik valami amit az oktató nem úgy akar, akkor nehéz korrigálni.

Kriszta!

Remélem a lift nem romlott el.Kép Holnap mennek innen a górék töltött kapizni.Kép MOst csak azért nem rohanok, mert ettem Tompán. Annak soha nem tudok ellenállni.Kép

Ott nem tudsz szerezni Aloe Vera Firstot? Az pillanatok alatt rendbe teszi. Apa egy évig kínlódott vele, mire rávettük hogy fújja már be. Két fújás után el is múlt a baja.
Annának is fújom a popsiját, ha ki akarna csapódni.

Mi holnap pihizünk, mert elfáradtam rendesen.
Szóval gépközelben leszek.
A.

Andi
Kép
 
 


És mit mondott a doki, meddig nem állhatsz rá?

K.

Kép
 
 


Hajni!

Jó hogy nincs nagyobb baj, bár holnaptól ez a nem ráállás nehezen lesz kivitelezhető Kép Azért legalább holnap délelőtt pihentesd!
A.

Andi
Kép
 
 


Andi!

Örülök, hogy jól telt a napod !Kép Tényleg jó lehetett egy kicsit kimozdulni. Én már írtam, holnap mit tervezünk, de leszek én is gépközelben.
A talit jó lenne összehozni! Kép Már miért lenne baj, hogy apa jön, legalább látjuk őt is. Ha talizunk, jön enyém apa is, mert a BKV-t nem vállalom be a kisasszonnyal. De jó lenne ! KépKép

K.

Kép
 
 


Kriszta!

Olvastam , hogy séta lesz holnap. Ott szivesen sétálnék én is.
Ez a kimozdulás most olyan volt,mintha világ körüli úton lettünk volna. Kovács család kimozdult Kép Az a baj, hogy nagyon kedvet kaptam hozzá Kép

Bkv-t nem vállalod be? Kép
Volt egyszer egy műsor, vagy a Mónika vagy a többi ilyen közül az egyik és a fiatal kis libának csak olyan pasi kellett, akinek autója volt. Még nem is akár milyen. Kérdi a müsorvezető, hogy és a tömegközlekedés? Bkv-re neeeeeeeeeeem volt a válasz. Azóta is ezen röhögünk. Pedig nem volt több , mint 17 éves a kis liba.

Megjött az anyasági segélyem az ucsó, innentől már GYED jön. De van pénz a számlámon, így a kiscsajjal bevetjük magunkat karácsonyi ajándékot venni. Nálam akinek nincs meg az ajándékja nov 30-ig az nem is kap, mert nem tolongok, az tuti! Kép
TAli: lehet, hogy menne!Kép
A.

Andi
Kép
 
 


Andi!

GYED: ne is mondd! Én a volt munkáltatómnak hagytam meghatalmazást, hogy intézzék a GYED-emet, de anyu szólt, hogy jött levél a TB-től, hogy addig nem áll módjukban a GYED-et utalni, míg a gyerkőc eredeti szül.akviját be nem
mutatom. Az persze itt van nálunk. Felhívtam őket, mondom, mi a helyzet, külföldről postán nem szívesen adnám az egyetlen eredeti okmányt. Hát oldjam meg, mert ők addig ugyan nem utalnak. Szerencsére az egyik kolléga hazament a héten, és elvitte anyósomnak, ő majd intézi tovább. Még jó, hogy meghatalmazást elfogadnak. Kérdem én, az én nevemben Jenei Eszter nevére hogy a fenében igényelhetnék többféle juttatást?? Meg mi a francnak nekik a számítógép??? Jó, mi?

BKV: próbáltál már HÉV-re felszállni babakocsival??

Hajni, hol vagy??

K.

Kép
 
 


Háááááááát azt mondta pár napig ne álljak rá. Gondolom míg a duzzanat el nem múlik.
Nincs jogsimKép Azért gondoltam, hogy legalább vmit tudjak róla előtte, hogy ne az oktatónak sivítsak előszörKép Most már egy kicsit jobb a helyzet, nem félek annyira.Kép És mivel ez egy nagy városKép, biztos találok a közelben női oktatót. Bár abból is biztos van olyan, aki csak okoskodni tud.
Én szeretek előre vásárolni, de mindig van olyan, hogy vkinek még az utolsó pillanatban kell vmiKép

Andi,
Nagyon klassz lehetett a tali.Kép Akkor majd megpróbálunk egyeztetni, hogy mikor lenne jó a minitaliKép De mi csak másfél szobás lakásban lakunk, tehát nem biztos, hogy elférnénk annyianKép
És én is nagyon kíváncsi vagyok apátokraKép Sikerült már megborotválkoznia?Kép

H.
 
 


Kriszta,
ezt egyszerre nem tudtad elintézni?? Én mindig -most már ugye elég tapasztalt vagyok - egyszerre adtam be az összes papírt, amikor mentem bejelenteni a gyerek születését. Nálatok ezt nem lehetett??

H.
 
 


Kriszta!

Csak poén volt Kép Én meg sem tudom emelni a babakocsit, ha a gyerek benne van. Sehol nem gondolnak a babakocsis anyukákra. Nálunk az egyik nagyáruházban megtiltották, hogy babakocsis anyuka lifttel felmehessen az emeletre. Mozgó lépcső van. Hát vigye az akinek két anyja van!

Számítógép: csak felesleges plussz. Semmit nem tudnak kinézni belőle. Nem egyszerű ezeknek az intézése. Kép

HAjni!

Női oktatóKép inkább keress olyat, aki nyugodt idősebb oktató. Azokkal többre mégy . Én kinéztem anno egy jóképű srácot magamnak. Az első órán azt akarta, hogy ha megállok ne a kocsi eleje legyen a karónál, hanem a VW embléma. Hát már 9 éve vezetek minden nap, de most sem tudom megcsinálni Kép
Utána 2 óra múlva váltottam egy idősebb pasira és elsőre sikerült a vizsgám. A vizsgáztató nő volt. Ennek a városnak a réme!!!!!
Voltak iskolák, ha megtudták, hogy hozzá kerültek, nem engedték vizsgára a tanulóvezetőket.
Megborotválkozott, de nem volt mód paparazziskodni, mert nagyon elfáradtam. MAjd holnap ha játszik Annával.Kép
A.

Andi
Kép
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron