Új privát üzeneted érkezett!

Orsi most lehet hogy nagyon hülyéket fogok írni, előre is bocsi Kép

Első kérdésem, hogy ilyenkor Gergő ha felveszed megnyugszik? Vagy ilyenkor cici?
Másik hogy akkor valszeg ő is kialvatlan Kép Bálint minél kevesebbet alszik nappal, annál rosszabb az éjszaka. A dokinő szerint túl sok élmény éri, amit fel kell(ene) dolgoznia éjszaka. Rendesen alszik nappal?

Na, eldugulok, csak ezek jutottak eszembe.
Pusz
Amatőr
 


Sziasztok!

Orsi!
Ne is foglalkozz ilyen neveletlen, rosszindulatú nőszeméllyel. Valszeg az utcán is ezt csinálhatja (az is egy nyilvános hely, ahogy ez egy nyilvános fórum), beáll a beszélgetők mögé, kihallgatja őket, aztán jól megmondja a véleményét a vadidegeneknek Kép. Biztos kiskorában nem tanították meg neki, hogy ezt nem illik Kép

Hugi!
Várjál még, várjál még Kép
Hinta: ebben még nem tudok segíteni, de később mi is szeretnénk venni.

Andi!
Köszi neked is, aztán ne csak ígérgess!! Kép Anna nyügije Kép

Bea!
Menjél kukázni! Kép

Többiek???

Puszi
Kriszta

Kép
 
 


Hugi!

Jönni fog tuti, mert irtam neki amott.Kép Most már tuti, hoyg 2004 nyáriból való. Egyébként miért ezekben a fórumokban szórakozna Kép
A.

Andi
Kép
 
 

 
 

Sziasztok csajok!

Később jövök bővebben, de ma apa nap van, és a konyhában készülökKép

Eszterke és Mackópajti gyönyörű!Kép Az egyik igazi kiscsaj, a másik meg kispasiKép

Hugikám!

Azt a szánalmas nyomoronc állatot kár volt ilyen kedvesen invitálni, mert van egy olyan érzésem, hogy amúgy is meglátogatott volna minketKépKépKép

Később jövök, pusz mindenkinek

Orsinak meg külön ezer puszKép Tetszett a reagálásodKép
Vendég
 


Sziasztok!

Mi is hálózsákban alszunk, a takarót már nagyon régen elfelejtettük, állandóan lerúgja. Nálunk 24-25 fok van este, reggelre 21-22, azért alszunk zsákban.

HugiKép
Ez nem semmi, azért a pofátlanságnak is van határa, hihetetlen mit meg nem engednek maguknak az emberek. Én attól tudok hülyét kapni, amikor vad idegenek odajönnek tutujgatni a gyereket és tapogatják össze-vissza, na akkor kiveszem gyors az ülésből és az egyáltalán nem kedves nézésemmel elküdöm őket a francba. Megfogadtam, hogy a következő az lesz, hogy megkérdezem, hogy engem esetleg nem akar összetapogatni, vagy tapogassam én???
Nagyon jó a kép!!!!Kép

AndiKép
Pocifájás: elmúlt már???
Gyere!!!

OrsiKép
Éjszaka:Kép Reméljük rendeződtök! Én csütörtöktől szalma leszek a csajjal, apa elmegy két-három hétreKép Remélem hétvégére azért hazaengedik.

LujziKép
Először is boldog hófordulót a tündéri etetőszékes kiscsajnakKép Olyan édes, hogy ilyen kis vigyorgós.

IldiKép
FogyásKép Engem is aggasztana. Sajnos nem tudok tanácsot adni, lehet, hogy rákérdeznék a gyerekorvosnál, hogy ilyenkor mi a teendő.

Tegnap megint alakított a Réka, könnyekig hatódtam.
A kiságya végében van a kanapénk és annak a karfájára raktam a pulcsimat. Leraktam aludni a csajt, egy idő után csönd lett, bementem ránézni, hát aludt a szentem úgy hogy magához ölelte a pulcsimat. Behúzta az ágyikójába és úgy aludt el. Azt hittem megzabálomKép

Segítsetek.
Vettem husit, megcsináltam neki, le akarom fagyasztani, de abba a zacsis jégkockatartóba nem tudom beletenni, ahhoz túl sűrű! Ti milyenbe teszitek, ami a hűtőhöz van??? Most abba tettem, megvárom még megfagy, aztán kiszedem, alufóliába tekerem egyenként és úgy zacsiba, hogy valamennyire légmentesen zárjon.
Most épp a brokkoli van porondon, mindjárt azt rendezem le. Bevásároltattam apávalKép

HugiKép
Hinta: http://gericom.tolna.net/bambino/jatekok.htm

Puszi:
Meli
Bnm
 


Orsi!

Elolvasom majd a kukkolót.Bár,bizti,hogy ide is jön.

Andi!

Gyere!Remélem,hogy gyorsan rendbejön a poci.

Meli!

Én még eddig mindig frisset főztem neki,de nem eszi.Az apa azt mondta,hogy ne is görcsöljek a konyhában.Csak neki főzzek,a lánynak veszünk.De hétvégén újra megpróbálom a főztöm.
Édes lehet a Réka.Nekem is sokszor kijönnek a könnyeim a lány dolgaitól.

Hugi!

A hintát már én is néztem.De nem nagyon tetszett eddig neki.(A barátnőmnek van állványos.A lány nem élvezte.De húsvétkor megint kipróbáljuk náluk.)

Megyek,mert ki kell vennem az ebédet a sütőből.

Ildi
 


Sziasztok!!

Meli,
igen mi eszünk 4-szer egy napKép Pulcsival alvásKép Husival kapcsolatban nem tudok segíteni, nekem nincs fagyasztómKép

Hugi,
boltKép Én már nem is kísérletezek ilyennel...
Nagyon aranyosak a képekKép Most már igazi kisfiú, de a szépsége mit sem változott!

Krisz,
itt be sem férnék a babakocsival a RossmannbaKép Eszterke tündéri, mint mindigKép

Andi,
pocifájásKép Kezed?? Apukád jól van már?? ÁrvízKép Mik a mostani előrejelzések??

Ildi,
ennyi fogyás sztem még belefér. A végére csak megéhezett NoémiKép Ha ez megnyugtat az én hároméves fiamnak a reggelije egy pohár kakaó és slusszKép

Orsi,
nem alvásKép Ti pocitársak nagyon összetartotokKép Vasárnap találkoztam Lindával, és az ő Gergője sem alszik jóformán semmitKép De neki ugye nincs ennyi segítsége és van egy örökmozgó Danikája is...

H.
 
 


VAgyok.

Anna már jókedvű szerencsére. LEhet hoyg megint foga jön? De már van 8. De annyira hátra tol mindent, és úgy rág. Látni nem látok semmit. Remélem még nem jönnek a rágók, mert kiakadok Kép

Ildi!

Olavastam , hogy már eszik a lány végre. Örülök Kép

Hugi!

A Brendonban is van hinta 7000-ért és 12000 ért. A 7000 is tök jó, csak mi nem kaptunk karácsonykor igy maradt a drága. Anna imádja.

Meli!
NEm igérgetek most vagyok.Kép
Édes lehetett Réka. Nem semmik ezek a gyerekek.


BEA!
pusz!


A.

Andi
Kép
 
 


HAjni!

Közben irtál épp Kép
tavaly azt mondták árvizre, hogy nem lesz és nálunk 2 és fél méter volt. A csapadéktól függ majd, de nem valószinű hogy megússzuk viz nélkül Kép
Amúgy jól vagyunk,kezem rendben és Anna is és papa sem lila már Kép
Pusz nektek és hizzatok Kép
A.

Andi
Kép
 
 


Hugi
Kérdésedre válaszolva: felveszem, de sajna nálam nem nyugszik meg, gondolom a tejszag és muszáj cicit adnom Neki. Ezért szokott ilyenkor Karcsi felkelni Vele, mert Nála 5-10 perc alatt visszaalszik. Szóval tegnap éjjel jó sokat szopizott, aminek nem örültem, de csak így aludt tovább, különben meg üvöltött.Kép
Nappali alvása sajna nem sok. Pontosabban a babakocsiban alszik 1/2 11-11-től fél 1-1-ig (ma 11-fél 2-ig aludt, gondolom az éjszaka miattKép) és aztán délután még hajlandó fél órát aludni. RÉgen ez több volt, aztán volt 3/4 óra délután és még azt is lerövidítette. Ezért is megyünk most már hamarabb fürödni.

Lányok
Köszi mindenkinek!Kép Szerencsére nem vettem fel a lapot! Gondolom a fáradtságom miatt, mert máskor lehet, hogy felhúzott volna. Viszont megmutattam Karcsinak és Ő is írt, nem bírta ki.Kép

Gergő ma 2,5 órát aludt a babakocsiban, pótolta az éjszakát.Kép Én jobban vagyok, a séta jót tett. Nemrég jól bekajáltam, most meg megyek Gergő mellé a szőnyegre játszani. Hihetetlen ma Mókuska, be nem áll a szája.Kép

Hajni
Szegény Linduska! Felhívom már, annyiszor akartam, de mindig elfelejtődött, vagy valami másért nem jött össze.Kép Ő is úgy hiányzik a topikról!

Most mennem kell.

Puszi mindenkinekKép

Orsi

 
 


Sziasztok!

B..us, kukkolnék én is, de nem jön be a nyári topik KépKép Nálatok se???

Bea!
Tévedsz, ma nőnap van KépKép Úgyhogy tessék csak jönni még-még! Kép

Meli!
Réka aranyos lehetett Kép Néha olyanokat tudnak művelni ! KépKép
Most lesz a kúra apának??

Ildi!
Mostanában Eszterkém is szokott hason aludni, pedig pici kora óta hátonalvós volt Kép

Hajni!
Mi is négyszer eszünk egy nap Kép Nincs friss képed a gyerekekről??

Andi!
Árvíz Kép
Fogban már lassan utolérünk benneteket Kép Bár, ha nálatok megint jön ... Kép

Puszi mindenkinek!

Kriszta

Kép
 
 


Kriszta!

Nálunk még mindig 2 fog van.Egész nap benn a keze a szájában.Remélem,hogy már lesz valami.

Én sem tudok kukkolni.

A Noémi eszi a pizza tésztáját az apjával.Adott neki belőle.

Ildi
 


SziasztokKép
Érdekes, nekem bejön és tudok is írni rá! De kedves kukkolónk eltűnt, lehet hogy neki se jön be?Kép

Ildi
PizzatésztaKép Csak vigyázzatok Vele, mert aztán már csak a ti kajátok kell majd!Kép

Puszi
Orsi

 
 


SziasztokKép

Nag olvastam megint van "vendég",Kép de most a nyáriban.
Komolyan mondom döbbenet.Átlagon aluli.

Ildi,
Na milyen volt a csajszi étvágya?

Orsi,
Alvás ismerős, ettől a nagy széltől alig aludtam valamit most olyan vagyok mint anno amikor még Anna két óránként ébredt csak Ő most éjjel végig aludt én viszont nemKép

Hugi,
Nekünk van olyan hintánk de kölcsönbe kapzuk, szerintem a szobai jobb ez úgyanis(barátnőmék Brendonban vették anno) 12 kg-ig validált. Stabilnak stabil, de szerintem a plafonba beszerelhető az több kg-ig jó.

Meli,
Jó sokáig lesz apa távolKép nem irigyellek.

Nali,

Megkaptad a mailemet????


Most ment el a védőnéni. Anna evési szokásain jót derültünk, de megoldani egyenlőre nem tudtuk.
Viszont azt mondta, hogy felköthetem a gatyámat hiszen a tapasztalatai szerint olyan finom motorikus (?) -ezt most keresem, mit jelentKépKép- mozgásokat is végez már amiket csak 10 hósan kellene produkálnia, viszont foga nincsKép

Nem hitte el nekem, de Anna "előadta" az egyedül felülök magánszámát. Mondtam, hogy egyéb produkciókat (pl. zsönglőrködésKép, újság felhozatal stb. még nem tud).
Meséltem neki, hogy keveset alszik és bohóckodás nélkül nincs türelme enni, ezek és az én kínjaim nem igen érdekelték, de Anna mozgása lenyűgözte.
Szóval nem vagyok kint a vízből.Kép

Na most el, majd még jövök, mindenkinek pusz.
 
 


Kika
Szél-nemalvásKép Már nagyon várom a tavaszt, védőnénink szerint az talán megoldást hoz majd bajainkra. Mindenesetre beszéltem vele és holnap kijön megnézni minket és egy kis erőt önteni belém.Kép
Anna mozgásaiKép Hogyhogy még nem hozza fel az újságot???Kép

Meli
SzalmaságKép 2-3 hétre? Hú!Kép
Könnyekig meghatódásKép Elhiszem! Én is néha csak úgy elnézem Mókuskámat és olyan hihetetlen és fantasztikus, hogy Ő van nekem!Kép Most az Apjával őrültködnek a kanapén.Kép Ezt annyira tudja élvezni!Kép

Andi
Elfelejtettem írni, hogy köszi, hogy úgy kiálltál a másik topikon! Nagyon tetszett!Kép

Ja, és majd elfelejtettem!

Karcsi mindannyiótoknak boldog nőnapot kíván!Kép

PusziKép

Orsi

 
 


Csajok,
Nem tudom megnyitni a topicot!!!!!

K
 
 


Kika,
sejtettem, hogy valaki kimaradtKép FelülésKép
Utoljára a képet kaptam tőled...

Orsi,
köszönjük a köszöntéstKép

H.
 
 


Csajok!

A férjem is mindenkinek boldog nőnapot kíván.

Orsi!

Nem adott neki sokat belőle,nem engedtem.
A férjednek köszi a köszöntést.

Kika!

Ügyes a lányod,megmutatta akkor,hogy mit tud.
A tök felét ette meg,és 40ml gyümit még.Remélem,hogy uzsizik is rendesen.Olyan jó lenne,ha nem kellene az evéseivel foglalkozni,és megenne mindent.(Már ti is unjátok,biztos.De valakinek muszáj leírnom.Majd a kukkoló biztos mondja,hogy unalmas vagyok.)

Hajni!

Akkor a te fiad sem eszi halálra magát reggel.És napközben hogy eszik?

Megyek kukkolni,remélem,hogy el tudom olvasni.

Ildi
 


Továbbra sem tudok kukkolni.Pedig már nagyon kíváncsi vagyok.

Ildi
 


Sziasztok lanyok!

Ha erre a linkre kattintotok lathatjatok a nyari babasok topikjat.
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/index.html

Puszi mindenkinek Rita

Kép
Kép
 
 


Trita, nekem igy sem jön be...
valamit elnyomtal...

Pedig olllyan kivancsi vagyok Karcsi üzenetére.
Szerencse, hogy Orsi "nem vette fel a lapot" (?), mi lett volna, ha "felveszi"...
Hu-huu, vihar a biliben...

Mucsko Andi: Kire tippelsz, ki vagyok??
 
 


Juddy!

Nem tippelek, mert nem érdekel.

Andi
Kép
 
 



Kép
Kép
 
 


Juddy "drága"!

Kétlem, hogy nem olvastad a délutáni véleményemet rólad (te, aki nem szoktál minket olvasni Kép) De megismétlem, nehogy elkerülje a figyelmedet: Juddy: neveletlen, rosszindulatú nőszemély, aki valószínűleg az utcán is ezt csinálhatja (az is egy nyilvános hely, ahogy ez egy nyilvános fórum), beáll a beszélgetők mögé, kihallgatja őket, aztán jól megmondja a véleményét a vadidegeneknek Kép. Biztos kiskorában nem tanították meg neki, hogy ezt nem illik Kép

Üdvözlet nélkül:
Kriszta

Kép
 
 


Sziasztok.

Azt hiszem most jött el az ideje annak, hogy IP azonosítást kérjünk.Nem gondoljátok lányok?

Felháborít és dühít, hogy van valakinek mersze -mégha nyilvános is a topic- ilyen módon és stílusban reagálni teljesen anonim módon.
Vagy nem is annyira anonim.....?

Csajszik,
Ma már biztos nem jövök, de ez a beteg lelkű némber nem érte el a célját mert holnap leszek
K
 
 


Meli!

Hova megy a férjed?
Milyen hálózsákban alszik a leánykád?

Orsi!

Aranyos a férjed,hogy így kiáll melletted.KépEgyébként ne foglalkozz senkivel.Szívesen hallgatom a gondjaidat,örömödet,és szerintem itt mindenki.Én nagyon szeretek közétek jönni,mert itt megbeszélünk egymással mindent.Na,és persze,kicsit kikapcsolódom.Szórakozni nem járok,ennyi kell.Kép

Jó éjszakát Mindenkinek!Kép

Ildi
 


Hűha forr a levegő Kép én spec. lesz....m, elég volt már belőle.
Elolvastam a másik fórumon a csatározást, Karcsinak üdvözlet innen is Kép

Orsi! Remélem azért nem vetted komolyan! Most pedig a jótanácsaim Kép Az a nappali alvás nagyon kevés, nem? Sehogysem lehet rávenni a szunyálásra? Nem szokott nyűgös lenni? Bizti neki sem jó, hogy nem tudja kipihenni magát Kép Meg neked se Kép Kitartás! Nincs ilyenkor valami homeos bogyó? Fogzásra tudom hogy van, ami elvileg az alvásproblémákra is jó, ha az okozza. Bár én valami olyasmire emlékszem, mintha azt mondtad volna, hogy te is rossz alvó voltál gyerekkorodba. Rosszul emlékszem? Sok pusz nektek!

Meli egyedül három hétig??? Áááááááááááá, az nagyon gáz Kép Nem irigyellek! A bugyipelisról is légyszi infot! A hintát köszönöm szépen, megnéztem, nekem az állványos jobban tetszik. Közben meg megnéztem az autósüléseket is, abban is találtam szimpit. Mert Mackó ugyan nincs még 13 kg, de egyrészt kilóg a lóláb Kép másrészt már utálja azt a félig fekvő helyzetet Kép Mert ugye a nagyfiúk nem fekszenek Kép

Kika Anna biztos gondolta, hogy ne félj anya, megmutitom én, ha nem hiszik... Kép
Evés közben nekünk is sokszor kell már szórakoztatni, de szerintem azért mert neki folyton "dolga" van, és mi az, hogy egy helyben kell ülni egy csomó ideig... Kép


Andi azért magatokról is már sokat-sokat! Nehogy megint eltűnj mert elviszem hozzátok Mackót, aztán akkor annyi neked! Kép

Pusz mindenkinek
Hugi
Amatőr
 


Kika igazad van! Nagyon kíváncsi vagyok!!!!

Hugi
Amatőr
 


Orsi,
Most csak Neked. Amikor beteg voltam és én láttam el a gyereket én is maszkot vettem mert féltettem, hogy amanó a cseppfertőzéssel terjedő cuccot elkapja. Szerintem Karcsi is jól tette. Szerintem ez egyfajta intelligencia, hogy az ember felismeri, hogy a patikában kapható maszk és azt tudja is mire használni.
Az ilyen neoprimitív kukkoló véleményére pedig ne halgass/
K
 
 


Hugi!

MAckókát várom!!!!!!!!!!
Megyek mert most mentek el a vendégek és takaritanom kell.

Holnap csak délután jövök, mert délelőtt oda leszünk.
addig is, hogy legyen min rágódni Kép

Kép

A.

Andi
Kép
 
 


Hé Andi adjátok vissza a kacsánkat!!! Kép Ez Hápi, Mackó legkedvesebb fürdőpajtása Kép

pusz
Amatőr
 


Nem adom, jöjjön Mackó érte, mert ez a mi hápink Kép
A.

Andi
Kép
 
 


SziasztokKép

Épp egy kiadós bőgés után vagyok...na nem kell megijedni, csak a Vészhelyzetet nem bírtam.KépKép
Látta valaki?

Hugi
Én is és Anyukám is úgy gondoljuk, hogy kevés ez az alvás, de sajnos semmivel nem lehet rávenni, hogy többet aludjon. Ő már csak ilyen.Kép
Én is "nemalvó" voltam, de Anyukám szerint csak később, olyan 2-3 éves koromtól, akkor már nem aludtam délután. Mindegy, ez van. Nem tudom, hogy éjszaka jobban aludna-e, ha többet aludna délután? Ez szerintem megfejtetlen kérdés marad, de nem gond, most már kievickéltem magam a reggeli kómából és újult erővel nézek az éjszaka elébe!Kép Homeós bogyóra már én is gondoltam, de még nem vagyok biztos benne. Mindenesetre holnap mekérdezem erről a védőnéninket.
Kritika: nem vettem komolyan, csak azért kicsit dühít, amikor valótlant állítanak rólam. Márpedig az NEM IGAZ, hogy én a várandósság alatt panaszkodtam volna! Legalábbis nem olyan szinten, hogy az kirívó lett volna. Hisz mindenkinek voltak kisebb kellemetlenségei, főleg a vége felé, de az, hogy ezt leírja, az még nem panaszkodás! De ezzel a témát le is zárom, nehogy még beinduljon kedves "hívatlankánk".Kép

Ildi, Hugi
Karcsi nevében is köszi!Kép

Kika
Egyetértek!

Andi
Akkorát nevettünk a képen! Olyan cuki Anna!

Na, most húzok a zuhany alá és az ágyba.

De előtte még felteszem az ígért MiciMackós képet.Kép

Puszi mindenkinekKép

Orsi

Kép
Kép
Kép

 
 


Sziasztok!

Jó reggelt!

Ildi boldog hófordulót!

Orsi!

Jók a képek! Kép Nekünk Tigrisünk van Kép olyan mint ha jól láttam Hugiéké :D lehet, hogy onnan lopjuk a játékokat Kép

Olvastam Szöszi hozzászólásáta másikon és úgy látom egy véleményen vagyunk, hogy valaki a régi nyáriból szórakozik. Ez szomorú.

Mindenkinek szép napot,mi ma úton leszünk.
Ezek meg csak úgy azért is Kép


Kép
Kép
Kép

A.

Andi
Kép
 
 


Jó reggelt!Kép

Andi!

Köszönjük a köszöntést.
Gyönyörű a lányod.(Mint mindig.)
Én a játszószőnyegre már nem szívesen teszem a lányt.Állandóan beszedi a darabokat a szájába.Szétszedi kicsi darabokra,én meg megérem összerakni.A járókában többet van.(Már tegnap bírta benne egyszer 20 percig is.Ez nálunk nagy dolog.)

Orsi!

Milyen volt az éjszakátok?Az enyém hajnali fél 5 h-kor kezdte a műsort.
Nagyon szép a Gergő.A Micimackó nagyon tetszik.

Puszi mindenkinekKép

Ildi
 


Sziasztok, jöttem ahogy tudtamKépKép

Nagyon vacak volt az éjszakánk. Az örökmozgó lányom éjjel leficánkolta magát a légzésfigyelő párnáról, úgyhogy a sűvítő hang ébresztett bennünket. Rohantunk be hozzá ő pedig csak nézett a nagy szemeivel, hogy mi van???? Nem kívánom senkinek. Azután persze én már nem tudtam visszaaludni, így gyakorlatilag hajnali 2 óta kisebb nagyobb megszakításokkal fent vagyok, amikor visszaaludta egy kis időre azt álmodtam, hogy megint szól a jelzés, de persze ez csak álmodtam.
Lujzi és aki még használja, Ti meddig használjátok??? A leírások úgyan egy éves korig ajánlják, de Anna volt úgy, hogy napközben felébredt az alvásból, felült játszott és mivel nem az egyik érzékelő párna felett tette akkor is riasztott. Vélemény?????

CsajokKép
Nagyon aranyosak a képek. Úgy látszik mindenhol Mici és barátai a sztár.
Hugi, Andi,
Az a kacsa a miénk, úgyhogy kérnénk visszaKépKép mert küldöm Vuk-ot érte.Kép
Na most el majd még jövök.

írtam mailt úgye ezt most megkaptátok?
K
 
 


Jaj de sűsű vagyok.
Ildiéknek boldog hófordulótKépKép
K

Ps:: ja és küldtem Ildi jóétvágyat csináló manótKép
K
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy tegnap este csak ennek a "jólelkű" kukkolónak írtam, de egy kicsit bepipásított ez az egész Kép

Kika!
Hogy lehet megtudni az IP címét? Te tudsz rá megoldást? Mert most már nagyon kíváncsi lennék, ki nem bír magával!!!
Na kiderítetted már, mi az a "motorikus" mozgás?? Kép
Ne izgasd magad, Eszterkém is unatkozik kaja közben, állandóan jár keze-lába, de most legalább az etetőszék szab neki némi határt Kép

Ildi!
Boldog hófordulót nektek! Kép Járóka Kép Nekünk még mindig nincs, lehet, hogy már nem is lesz, de töröm a fejem, hogy lehetne behatárolni némiképp a kisasszony mozgásterét! Kép

Andi!
Szépséges a lányka !!KépKép Tigrisünk, Micimackónk nekünk is van, csak egy mérettel kisebbek Kép
Eszterkém még nem hajlandó felülni a kádban, jobb szeret fekve héderezni KépKép

Orsi!
Gratula a férjedhez KépKépKép! Ildinek pedig igaza van, gyere nyugodtan, akár bánt, akár örömet okoz valami! Kép Gergő pedig aranyos, mint mindig Kép

Hugi!
Úgy örülök, hogy újra a régi vagy! KépKép Na meg te legalább ki tudod csalogatni Andit is a csigaházából Kép

Meli!
Ma reggel az én lánykám is alkotott Kép Fél 6 körül felsírt, kivettem az ágyikójából, és annyira hálás volt, hogy összevissza "puszilgatott" KépKép (Így reggel már nem kellett mosakodnom KépKép) Megitattam, aztán dorbézolt egy kicsit a mi ágyunkban, hízelgett egy kicsit az apjának is, aztán visszaszenderedett Kép

Hajni!
Még mindig szeretnék képeket látni a gyerkőcökről! KépKép

Bea!
Vége már az apanapnak??? Kép Tessék végre előkerülni! Kép

Eve!
Te is nagyon eltűntél Kép!

Szép napot mindenkinek! Kép
Kriszta

Kép
 
 


Sziasztok lanyok!

Bocsanat, hogy beszolok ide, de muszaj megirnom, hogy Lili macija mindenkit lekoroz. Kép
Kép

Orsi, Mucska: hihetetlenul nagyok mar a gyerkocok. Kép Olyan kisemberek mar. Kép

Kika: en mar 1 honapja nem hasznalom a legzesfigyelot. Kép Szerintem ti is kikapcsolhatjatok. Lili mellett ertelmetlen mert ejszaka is orokmozgo es mindig felkuszik az agy tetejebe. Kép A legfontosabb, hogy magadra hallgass. Kép

Puszi mindenkinek Rita

Kép
Kép
 
 


Kika!
Egyszerre írtunk Kép Saját vélemény: szerintem, hangsúlyozom, szerintem nincs olyan, hogy lemászik a párnáról. Egy jó darabig én is ezt hittem, de Eszterkém aludt már az ágya legvégében is, és nem riasztott a bébiőr. Én kipróbáltam, még akkor is érzékelte a légzést, amikor Eszter nem volt az ágyában és én csak rátámaszkodtam az ágyrácsra. Én mindenképp alatta hagyom 1 éves koráig, mert amikor nálunk riasztott (és ez előfordult egy párszor, csak nem írtam), akkor a lánykám nagyon-nagyon mélyen aludt. Úgy még nekünk nem riasztott be, hogy Eszter ébren játszott az ágyában. Engem mindenképp megnyugtat, hogy alatta van. A miénk Angelcar, nem tudom, a tiétek milyen.
Az éjszakát nem irígylem, tudom, milyen erre a hangra ébredni Kép

Puszi
Kriszta

Kép
 
 


Kika!

Igaza van Ritának, magadra hallgass KépKép! Most néztem a postaládát, én nem kaptam mail-t Kép

Rita!
Nem semmi a mackótok, de most már én is lefényképezem a miénket KépKép
Lili nagyon tündérke !! Kép

Puszi
Kriszta

Kép
 
 


Lujzika, Rita,

Babysense II.-t használunk. Múlt héten beszéltem a forgalmazóval és sajnos előfordul, hogy az egyik párna sérül vagy (mivel ez két párnás) a párnákat összekötő zsinórban van szakadás és akkor is riaszt tévesen. Sőt nálunk az is előfordult, hogy-bár van külön kijelzője az elem lemerülésre, de nem jelzett- az elemek lemerülésekor tévesen riasztott, ez úgy derült ki, hogy a férjemnek van olyan műszere ami az elemek töltését tudja mérni és a 1,5 voltos elemekben alig volt szuffla.
Úgyhogy ma újra beszélek a forgalmazóval és mivel garanciális -és hát ne egy olcsó darab volt- bevizsgáltatom. A gyereknek tuti smmi baja nem volt mert minden alkalommal ébren fogadott bennünket, semmi kékes színű száj stb. nem volt tapasztalható.
Minden esetre dűhít, hogy mi ez?? Állítólag ez az izraeli ketyere a legjobb a piaconKép hát nem tudom.
K
 
 


Kika!
Nálunk egyszer volt olyan, hogy egész éjszaka pittyegett, én meg hülye voltam, mert csak reggel cseréltem ki az elemet Kép Amúgy a miénk is kétpárnás.
Nálunk persze annyiban más a helyzet, hogy egy légzéskimaradás már volt (bár az sem éjszaka, de ezt már írtam), így én egy kicsit jobban be vagyok tojva Kép
Szerencsére eddig elég volt annyi, hogy jelzett a riasztó, és Eszterkém utána békésen szuszogott tovább (nálunk se volt kékülés vagy hasonló) Kép De soha nem tudom meg (és nem is akarom), hogy mi lett volna a riasztó nélkül ..

Puszi
Kriszta

Kép
 
 


Kika!

Nekünk nincs légzésfigyelőnk.
Köszönöm a köszöntést.
Nagyon várom a manót.Remélem,hogy tízóraira ideér.Ma este megint mázsálás lesz,mert hóforduló van.

Kriszta!

Nem bántam meg,hogy megvettem a járókát.És azt sem,hogy fából van.(A doki ezt javasolta.)Bár,jó sokszor beütötte már a fejét,de tud benne mindenhol kapaszkodni.Nem sokat bír ki benne,de nekem 10 perc is sokat jelent.
Nekünk is van Micimackónk,Fülesünk és Tigrisünk,de kicsiben.A férjem azt hitte(amikor boldogan megvette a lányának),hogy 3 különálló figura,de össze vannak varrva.Nem olvasta el,hogy a babakocsira való.De a Noémi így is szereti,főleg a zsínórt rágcsálja.(Azzal lehet rögzíteni a babakocsira.)Ha majd nem szereti a zsínórt,akkor anyósom szétbontja,és lesz belőle 3 játék.

Rita!

Nekünk nagy nyuszink van,de a Noémit még nem érdekli.

Ildi
 


Hali,

nem tudom mi történt a másik topikban, mert nem jön be, ide néztem be hozzátok. Ez a Juddy valószínuleg a Schöpf Méreiben szult mert ott is van hozzászólása, kilistáztam (bár nekem nem hozza ki az összes beírását, csak párat)
IP cím: nem adják ki sajna, indexen volt ugyanilyen téma és a moderátorok azt mondták csak rendorségnek lehet. A legegyszerubb ignorálni meg szólni az adminnak, o törölheti a nickjét.

Mucska, jó a kép Kép

Sziasztok, jók legyetek
Kriszta
 
 


Soraya,Kép
Köszi, ezt amúgy nem tudtam, de azt igen, hogy vannak közöttünk is moderátorokKép csak nem tudom, hogy meddig szemlélik még az ilyen "kukkolok" ténykedéseit. Én úgy tudtam az indexen zárt topicok is vannak, így sokkal nagyobb a betolakodók kiszűrésének lehetősége. ha nem így van akkor javíts ki.Kép

Orsi,
Én láttam tegnap a Vészhelyzetet de minekKép Sajnos az élet is néha csupa vészhelyzet és ezt még látni is, na ez a sok/sokk... Végig bőgtem én is, a férjem nem is bírta nézni annyira előjöttek a régi " rossz képei".
Az a rossz, hogy a magyar eü. még nem tart itt ahol az amerikai, bár kegyetlen de egy agyhiányos babának nem hiszem, hogy jó ha gépek tartják életben és csak vegetál....na nem is megyek ebbe bele, mert nem akarom a hangulatot rontani.Kép

K
 
 


Kika, Soraya!
És akkor mi van, ha törlik a nick-jét?? Kép Gondolom, bejelentkezik egy másikkal, nem?? Ezek szerint büntetlenül bele lehet gázolni mások lelkivilágába?? Csak azért, mert ez nyilvános fórum?? Csak azért, mert valakinek az okoz örömet, hogy másokat megbánt?? Még jó, hogy senkinek nem jutott még eszébe pedofilképeket, vagy más efféle nyalánkságokat betűzdelni a topikokba (elvégre Babanet) Kép Bár lehet, hogy most ötletet adtam?? Kép
Na, mindegy, ez van Kép Én sem rontom tovább a hangulatot!

Kika!
Mégegyszer írom, én nem kaptam mailt! Kép

Puszi
Kriszta

Kép
 
 


SziasztokKép

Rita
Maci jóóóó nagy!Kép Nekem egy vizilovam van, na majd azt is lefotózom Gergővel.Kép

Soraya
Jó, hogy jöttél, de kár, hogy csak ennyire!Kép Pedig úgy megörültm, mikor láttam, hogy ki szólt hozzá utoljára! Gyere néha! És Ildivel mi van? Finn részleg jól van?
Csináltam egy nyári babaák ideiglenest, a topikfelosztásos oldal alján van. Gyere ha tudsz!Kép

Andi
Tigris is cuki!Kép De persze csak Anna után!Kép

Ildi
Boldog hófordulót!Kép
Éjszakánk most kicsit jobb volt, mert csak 0.40-kor kelt először, aztán viszont fél 3-kor, majd 4 előtt, 5 után, szóval szinte óránként.Kép
De Karcsi egyszer felkelt Vele, így annyira nem volt vészes. Ma isúgy döntött Gergő, hogy 6-kor felkel.Kép De nem panaszkodom.Kép

Kika
VészhelyzetKép Hát igen, nem érdemes belemeni, de egy véleményen vagyunk!
LégzésfigyelőKépKépKép Elhiszem, milyen borzalmas lehet! Nem csodálom, hogy nem tudtál visszaaludni!

Ildi
Köszi, köszi, köszi!Kép
Fotót várjuk!Kép

Most mennem kell, de próbálok ma még jönni.
Nem tudjátok jön már a tavasz? ÚÚÚÚÚÚÚÚGY várom!

Puszi mindenkinekKép

Orsi

 
 


Kika Kép
nem tudom az indexen hogyan mennek azok a zárt topikok. Láttam hogy létezik, de hogy kinek lehet olyan? Viszont a moderálás sokkal szigorúbb, mint itt, a személyeskedoket simán kitiltják.
Itt a babaneten viszont rémlik hogy volt panasz biz. nickekre, kell írni Gabinak http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/197/197.html?1110352351

mégegyKriszta
 
 


2004 nyári kisbabások!

Aki nem találja a topikot, annak szólok, hogy csináltam egy ideiglenest. A topikfelosztásos oldal alján van, le kell gördíteni és 2004 nyári kisbabák ideiglenes alatt vagyunk ideiglenesen.Kép

Orsi

 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: