Új privát üzeneted érkezett!

Ramcsi!

Boldog hófordulót kívánok a Noncsinak!Hogy vagytok?

Andi!

Nagyon örülök,hogy az Annácska jól van.
KezedKép

Hugi!

Nagyon édes a Bálint.Nem is olyan mint a Buddha.

Hajni!

Szegény Tüncsike!KépJobbulást kívánok neki!
A manót várom,mert az este is alig evett.
Mi sem mászunk,szerintem nem is fogunk.1 kézzel fogja a járókát,és úgy áll már.De mászás nem lesz,érzem.

Kriszta!

Melyik kaját nem eszi meg az Eszter?
Nem mentél el a kezeddel az orvoshoz?Jobbulást!Kép
Mennyibe fog kerülni az új autó?

Puszi MindenkinekKép

Ildi
 


Szép jó reggelt lányok!

Látom, hiányoltatokKépKép

Próbálok majd jönni, de egy komplett elmebaj ami nálunk van. A sógornőmék áttépítik a házat, apa minden hétvégén ott robotol, hétköznap meg ugye dolgozikKép Meg állandóan van nálunk valakiKép Kép Olyan emberek is megtalálnak mostanában, akik egy évben egyszer szoktak jönni... Na, mindegy. Ez van, csak már nagyon unom.
Próbálok valamennyire képbe kerülni, és jönniKép

Pusz mindenkinekKép
Vendég
 


SziasztokKép

Gyors leszek, mert Gergő úgy hallom kezdi unni magát a szőnyegen és kiabál.Kép
Este az elalvásnál nem volt semmi gond, de éjszaka volt 1 óra, amikor többször is ébredt és nem tudom miért. Éhes nem volt, az tuti. VÉgül is sikerült visszaaltatnom és akkor aludt tovább rendese. És a 4.40-es szopcsi után megint 7.10-ig aludt! És akkor még fél órát eljátszott ott mellettem az ágyban, így még szunyókálhattam.Kép Szóval egész jól alakulunk. Ja, és most éjjel is a régi menetrend volt, tehát már másodszor maradt el a plussz szopcsija!!! Hurrá!Kép

Elolvastam mindent, de most nem nagyon bírok reagálni. Tegnap nagyon lefáradtam és azért egyedül az éjszaka elég nehéz volt. Most érzem csak, milyen jó dolgom van, hogy Karcsi ennyit segít Gergővel!

Puszi mindenkinek, délután még megpróbálok jönni, de semmi sem biztos.

Orsi

 
 

 
 

Bea!

Végre!Gyere hamar!

Orsi!

ÉjszakaKépSzépen alakultok.
A mi éjszakáink sem olyan rosszak,csak párszor kell kelnem.Ez már elviselhető.

Ildi
 


Sziasztok:9
na végre lassan mindenki előkerülKép

A cikknek az a lényege: hogy túl képpen az aggódó szülök csak a headline-okra kapják fel a fejüket és ez a BBC cikk pont a német tesztet próbálta cáfolni.
Ez "tetszett" benne a legjobban:Kép

Semicarbazide is a weak carcinogen. It induces tumours in female mice, but not the males, and does not cause cancer in rats

azaz nagyon szabad fordításban: a semicarbazid gyenge karcinogen, a nőstény egerekben tumort okozott a hímekben nem de patkányoknál nem okozott rákot.

Szóval ezekből a tudományos bablákból jó lenne ha tényleg csak az kerülne ki napvilágra, ami valóban gázos és nem a hisztéria keltés lenne a cél, mert nekem nagyon úgy tűnik itt most erről volt szó.Kép Na jó téma részemről lezárva

Hugi,
Remélem hamarosan rendeződnek a dolgaid, és megoldjátok bármi is az. DrukkolokKép Bálint baba nagyon helyesKép Nekem nem Budha szobros, inkább tök arányos és helyes baba.

Lujzi,
Szóval apa dolgoztat??KépKép Karodhoz jobbulást, bár lehet, hogy fel kéne keresned egy dokit.

Hajni,
Küldtem mailt is, ezek szerint nem kaptad meg?Kép
Gratula a csörös pohárból való iváshoz, Anna fintorgott csak rá még nem tudott vele mit kezdeni, így moste gy kicsit pihiztetem a projektetKép

Ildi,
Átszoktunk a másik tápira Humana 2-re de csak este és reggel kap tápit, a többi kaja főzi, gyümölcs, pép. Ha nem akar enni akkor kap tápszert, azaz ha nem eszi meg a főzeléket akkor megkínálom tápszerrel de más főzit én csinálok neki és nem is bontok. Ha az sem kellene(erre még úgyan nem volt példa) akkor próbálkoznék később mert valszeg nem éhes.
Ebbe nagyon szigorú vagyok, nem kínálom 2-3 féle más főzivel.
Sőt mostanában rászokott a hisztire is, nem hagyok rá dolgokat mert ezt fogja megszokni és akkor később már biztos nem fogok a hisztinek megálljt parancsolni
Na most lehet szólni a GYIVI-nekKép

Andi,
KezedKép Gyógyulgass!Jöhetnél gyakrabban is hiszen elég mostoha lettél a topichoz amit elindítottál.
Mi van Icával???Ő is csak bekukk még anno és leléc..

A többieknek is pusz, most el mert megyünk el.
k
 
 


Hali!

De jó, mindenki jelentkezikKépKépKép

HugiKép
Kívánom, hogy hamar megoldódjanak a gondjaitok. Nálunk is szoktak surlódások lenni (szerintem majdnem mindenhol), de szerencsére le tudunk ülni és megbeszélni. Inkább velem van baj, túl türelmetlen vagyok, de most, hogy apa alszik a csajjal egy szobában én a köhögésem miatt a másikban, így ki tudom aludni magamat és no hisztiKép
Mondjuk tegnap meg ma már csak hajnali 4h-kor költöztem át, mert akkor jött rám a köhögőrohamKép

AndiKép
Hát a felnőtthami sokkal izgibb. A Réka is bírná, de mivel még fogatlankák vagyunk így nem kap, csak babahamitKép
Szuri:ez még nem az agyhártyagyuszi volt, hanem a betegségére, mert az antibiotikum nem használt, így kapott 5-öt injekcióban. Az agyhártyagyuszi elleni uccsója jövő héten esedékes, de lehet, hogy halasztatom egy hetet, ne legyen annyira frászban szegénykém és el tudjanak múlni rendesen a szúráshelyek a lábikójárólKépKép

BeaKép
De jó, hogy vagy! Azért mostmár reméljük nagyjából elfogynak a látogatók és tudsz jönni rendesenKép Házátalakítás: látod-látod, ha szóltál volna most előrébb lennének, tudod, Andiék után szabadon...KépKépKép

IldiKép
Egyetértek az előttem szólókkal. Szerintem nem szabad többfélével megkínálni, mert hozzászokik és tényleg nagyon válogatós lesz, és anyagilag sem kifizetődő. Ha éhes egy gyerkőc, akkor megeszik bármit, biztos nem azzal van gond, hogy nem ízlik. Szerencsére nálunk ilyen még nem volt. A barátnőm mesélte, hogy a kisfiának egy-két hami nem ízlik, de egészen másképp utasítja el azokat, mint amikor már nem éhes. Ha nem ízlett neki valami, akkor szegénykém összerázkódott, míg a nem kell már dolognál, tolta kifelé a nyelvével, vagy kimotoroztaKép
5 alkalommal esztek egy nap? Lehet, hogy neki elég lenne a kevesebb is. Ha jól emléxem, talán Náli mondta, hogy ők 4-szer esznek, de lehet, hogy rosszul tudom. (akkor bocsi NáliKép)

LujziKép
Hát mi van ott, állandóan csak rendezvény és rendezvény???Kép Szegény apa már eléggé kilehet, meg hát ti is az apahiánytól. Eszterke, hogy bíjra, hogy keveset van apa vele? Gondolom madarat lehetne fogatni vele, amikor hazaértKép
Etetőszék: hát igen, a hordozó az már nem megoldásKép Várjuk a képeketKép

KikaKép
Hiszti: hát akkor hozzánk is jöhet a GYIVI, mert a hisztit azt én sem tűröm. Meg lehet különböztetni a hisztit a tényleges sírástól. Szerencsére nem próbálkozik sűrűn, ha előfordul el van neki szépen mondva, hogy mit miért és érdekes módon abbahagyja.
Mondjuk van pajkosság is benne, mert a virágaim nekem is veszélyben vannak, de most azon vagyok, hogy megtanítom, azt nem szabad. (lehet, hogy sikerül). Este is láttam, hogy kúszásba lendült a virág felé, majd amikor már majdnem ott volt (direkt nem szóltam rá), hátranézett és elkezdett vigyorogni a kis hucutKép Persze aztán rástartolt, és elhoztam onnan.Kép

OrsiKép
Ügyesek vagytokKép
Párod hogy van??? És Ti?

NaliKép
Hogy van a Tüncsi?
Fél fieztés otthagyása a gyógyszertárban: hát ez sajnos ismerős. Szőrnyű, hogy milyen árak vannak. Azon lepődtem meg, hogy az injekció, csak 250Ft/db volt. Értek azért kellemes meglepetések. Ehhez jött még az én nyavalyám, a doki amit felírt bogyót 5db van benne, volt vagy 3e Ft. Azt hittem rosszul hallok, és akkor még hol volt a többiKép

Ma jó dolgom van, tegnap annyit főztünk, hogy maradt mára is. Sétát tervezünk ebéd után, de fúj a szél, hát remélem egy kicsit méltóztatik abbahagyni, mert már négyfalundorom vanKép Késő délután meg megyünk köszönteni az anyósomat, sógornőmet és a kislányát.
Ott lesz anyósom anyja is, szegény Réka megint sírással fogja kezdeni, most megint nagyon fél az idegenektől, rajtunk kívül mindenki idegen. Ráadásul múltkor az öreglány majdnem kikapta a gyereket az ülésből úgy, hogy közben még be volt szíjjazva, felvilágosítottam, hogy könnyebb lenne, ha kikapcsolná a biztonsági övet, akkor talán a gyerekem is egyben maradnaKép Amikor meg elkezdett sírni, jött a szöveg, hogy milyen gyerek vagy te, nem szabad sírni, egy jó gyerek nem sír. Ja, akkor az enyém rossz gyerek, mert hát ő még ilyen kis tudatlan, hogy nem mondja meg mi a baj, hanem üvölt....Kép no comment.

Puszi:
Meli
Bnm
 


Kika,Meli!

Megfogadom a tanácsotokat.Nem fogom ezerféle kajával kínálni.Nemsokára jön az ebéd.A tegnapi felbontott kedvencét kapja meg.(Tegnap az sem kellett neki.)Remélem,most eszik.A gyümi sem kellett tízóraira.Az idegeim...

Meli!

Remélem,hogy a Réka nem fog félni az öreg nénikétől.(Nem akartam öreglányt írni.)
Reggel nem sokat eszik a Noémi,csak 50-100ml-t.
Ezért kell utána még a 4 étkezés.

Jobbulást minden betegnek!Megyek,befejezem a főzést.

Ildi
 


IldiKép
Én csak kérdeztem, hogy hányszor eszik!Kép A Réka is 5-ször. Most hogy beteg (volt?) keveset evett a tápszerből, de így is átaludta az éjszakát. Nem erőltetem, annyit eszik, amennyi jól esik neki.
Ne idegeskedj, az sajnos nem old meg semmit. Legyél nyugodt, akkor a Noémi is az lesz. Megérzi ám rajtad, hogy ingerült és ideges vagy és az átragad rá is!

Puszi:
Meli
Bnm
 


SziasztokKép

Kicsit visszaolvastam.
Ebben az evés-alvás dologban lehet, hogy szerencsém van, bár nem hiszem, valószinűbbnek tartom, hogy az apa által kiharcolt következetesség gyümölcse. Most, hogy lassan nyolc hónapos lesz Zsófi, már kezdek biztos lenni benne, hogy a "szigor" miatt ilyen jó kislány.KépSzerintem a következetesség, és a rendszer a lelke mindennek. Születése óta az ágyában alszik el, igazi sírás egyszer sem volt, max. nyűglődött egy kicsit, de hagytam, mert különben sose szokja meg, hogy az éjszaka alvásra való. Nappal is hang nélkül elalszik, persze csak akkor, ha álmosKép Már egy jó ideje beálltunk a napi 2×2 óra alvásra, hozzávetőlegesen azonos időben.
Mi viszont hatszor eszünk egy nap, bár ebből kettő gyümölcs (mostanában kekszivel). Reggelire táp, délelőtt gyümölcs, ebédre főzelék. Délután van még egy gyümölcs, majd 5-6 között tejpép. Vacsora szitén tápi. Van, hogy nem eszi meg mindet, bár értékelhető mennyiséget nem szokott hagyni semmiből. Főzelékből egyszer kellett másikat bontanom, mert a spenót nem ízlett a drágámnakKép, de egyébként eszi, nem eszi ez van. Olyan gyereket meg még nem láttam, aki előtt ott az ennivaló, és éhen halt volna.
Ez viszont az én mániám, mert sajnos a környezetemben nem egy olyan gyerek van aki 4-5 féle kaján kívül semmit nem akar megenni, még ovis korában semKép Az egyik barátnőm szinte minden nap külön főz az 5! éves fiának, mert nem eszik meg szinte semmit. Na, így nem akarok járni! Inkább most legyek szigorú, de nem vagyok hajlandó elkényeztetett gyereket nevelni. A gyerekeknek pedig szerintem nem lesz semmi bajuk, ha következetesek vagyunk velük. Zsófi még nem haragszik rám érte, sőt! Nem birom levakarni magamrólKép, ha meglát, már nyújtja a kis kezeit, mosolyog, most én vagyok nála a világ közepeKép És amikor rámnéz a csillogó szemeivel, biztos vagyok benne, hogy jól csinálomKép
Egyébként van egy tanítónéni rokonunk (az az igazi tyúkanyó tipus, akit imádtak a gyerekek), anyukámat, meg engem is tanított alsóbanKép Ő mindig azt mondja, hogy egy gyereket két éves koráig lehet nevelni, utána már csak kínlódás. Anyu sokszor emlegette, hogy Juliska ezt hányszor elmondta neki, amikor kicsi voltam. Itt az eredményeKépKépKép Imádtam az anyukámat, soha nem voltam szemtelen, mindenféle megfélemlítés és terror nélkül is természetes volt, hogy tisztelem a szüleimet. Soha nem bántottak, illetve apu egyszer megpofozott már gimnazista koromban, így utólag tökéletesen igaza voltKép, de a nem az nem volt, az fekete az fekete, a fehér az meg fehér. Nem is hisztiztem soha, mert tudtam, hogy felesleges.
De ehhez hatalmas türelem, idegrendszer, és kitartás kell, mert idegbeteg szülő szerintem nem tud kiegyensúlyozott gyereket nevelni.

Nem akartam okoskodni, csak a tapasztalatomat megosztom veletek, hátha valakinek segítKép

Zsófiról még nem is írtam semmitKép Szóval, van négy fogunk, jó nagy szánkKép, 9 kilónk, és pár napja már felállunkKép Mászni még nem mászik, csak négykézláb dőlöngél, mint a részegekKép Hintáztatja a popsiját, és nagyokat nevet hozzáKép

Már eldugulok, mert lassan rámuntokKépKép

Pusz
Vendég
 


Bea!

Nagyon ügyes a Zsófi.És jó súlyban van.
Irigyellek,hogy ilyen a babád.Az alvás nálunk is a saját ágyában van.Ezzel nincs is probléma.Amikor jön az alvási idő mi is alszunk.Az evéssel vannak gondjaim jelenleg.Én is ilyen voltam,mint a Noémi.Anyukám is.A doki néni szerint nagyon sok dolog öröklődik.Nem csak a nevelés számít.Én egyébként nem vagyok ideges,igyekszem jól nevelni.(Ahogy én gondolom.)Türelmen is van,hisz az iskolában 20 gyereket tanítottam,neveltem.De ezek a mostani nem evései kiborítanak.

Meli!

Tudom,hogy csak kérdezted.Igyekszem nyugodt maradni.Olyan rossz,ha nem eszik.De remélem,hogy pár nap,és megint eszünk.
Megyek,mert uzsizunk.

Ildi
 


sziasztok!

Nagyon örülök, hogy mindenki előkerült.
Nagy meglepetés volt.
Mire elolvastam mindenet Orsi bejött a papától így most nincs időm mindenkinek írni, és mostanában elöbb kell fürödnünk, de azt hiszem azt már írtam.
Most kicsit gyagya, nagyon sértődős és hamar elpityeredik, gondolom az időtől.
Szóval most csak annyit:

Ildi!

Próbáld meg a nőcinek a vitacolant.
Orsinak is azt adom és csecsemők is kaphatják most olvastam el.
A lányom jó sujban van mint azok a képek is mutatják amiket fel szoktam tenni, de az evőkéje neki sem volt jó. Bár én elsősorban azért keztem el adni neki, hogy az imunrendszere erősebb legyen az oviba és ne betegeskedjen. Na ez ugye nem jött be, de étvágya az van tőle. Szeptember óta kapja, azóta eszik rendesen. Pl.: ebédre eszik levest, ( ha nem csinálok akkor reklamál. Mi a párommal nem vagyunk levesesek, de egy minimum adagot akkor is kell csinálnom, mert a lány reklamál.)Utánna eszik másodikat és csámcsog valami kekszet, sütit,vagy bármit.Régebben vagy levest evett és semmi mást, vagy megturkálta a másodikat.

Ez csak egy felvetés a kétségbe esésedre részemről, de szeretném ha a lányok leírnák, hogy ajánlják vagy nem!
Mi 3 és fél évessen keztük el. És ne haragudj, de most nem tudom eldönteni, hogy fél éves korában mertem volna-e adni neki ilyen vitamint, még ha a címke szerint szabad is.
Annyit tudok még írni, hogy Tatabányán a doktornő ajánlja, itt nem, csak ha beteg a gyerek, merthogy itt nem ír fel antibiotikumot hanem vitaminokat ad a piciknek ha betegek.

(A- vitamin, B1 és B2 és B6 vitamin, C-vitamin, nikotinsavamid, pantenol, szorbit.
Narancs,maláta-és csipkebogyó kivonattal ízesítve.
Rendszeres fogyasztásával megelőzhető a vitaminhiány, megszűnik az étvágytalanság, javul a teljesítő, és növekszik az ellenálló képesség.)

puszi mindenkinek:
Évi
eve
 
 


Évi!

Köszi.Beszélni fogok a doki nénivel Vitacolant ügyben.Remélem,hogy ajánlani fogja.
Megyek,mert a lány hisztis.

Jó éjt mindenkinek!Kép

Ildi
 


Hali!

Éppen mérgelődtem egy sort.

Tegnap mondta a doki, hogy adjak a lánynak hurutoldót. Ma elmentünk az ügyeletes gyógyszertárba. 15 perc várakozás után felváltott a párom én visszaültem a kocsiba, mert egy vékony gatya volt rajtam és fáztam.
Na szóval láttam, hogy beszélnek egy sort a gyógyszertárossal, aztán megkapta a gyógyszert és jött. Kérdeztem tőle, hogy mi volt ez a nagy dumaparti.
Hát az, hogy amikor mondta a faszinak, hogy amroxolt kér 7 hónapos babának, akkor azt válaszolta nem ad, vigyük el orvoshoz. Mondta, neki, hogy hát a doki mondta, erre még ő kérdezősködött, hogy mikor mondta és melyik orvos. Na még az volt a szerencséje, hogy én visszaültem a kocsiban, ha akkor ez kettőnk között játszódik azt nem rakta volna zsebre, amit tőlem kapott volna. A bunkója!!!

Meli
Bnm
 


Sziasztok!

Süt a nap! Ettől olyan jó kedvem lett Kép És már nincs sötét reggel, meg este is sokáig világos van... Tavaszi zsongok Kép

És mennyi olvasnivaló Kép

Kika! Ez a cikk sok igazságot tartalmaz! Nekem egy rokonom - belgyógyász - mindig azt mondta, hogy egy dolog rákkeltő: az élet! És a legveszélyesebb is, mert még senki nem élte túl.

Meli: ez a "jó gyerek nem sír" szöveggel engem a világból ki lehet kergenti. Mikor kisebb volt Mackó és megkérdezték hogy szokott e sírni, mondtam hogy nem, e-mailben mondja el a problémáját.... Gyógyszer"ész" Kép Mi köze van hozzá??? Igen tudom, hogy mindenütt vannak súrlódások. És az az igazság hogy én vagyok mostanában türelmetlenebb, csak apának nem esik le, hogy mikor Mackó egész nap rajtam lóg, hozzá már kevesebb türelmem marad. Nem vagyok büszke rá, de szerintem meg lehet érteni. Amíg nem volt gyerekünk apának a s....e is ki volt nyalva, és most nem igazán viseli el, hogy esetleg magának kell megkennie a vajaskenyeret... Kép Na, majd megnevelem őt is Kép

Ildi hogy evett tegnap a királylány? Próbálj megnyugodni, éhen tuti nem hal!

Bea: te kis szigorú Kép Nálunk az a baj, hogy én a nagy fegyelmezés közbe néha elröhögöm magam Kép

Orsi tök jó! Ügyes vagy! Meg Gergő is! Bizti egyre jobb lesz!

Eve akkor Orsi igencsak szépen eszik Kép Én nem ismerem ezt a szert, de biztos adnék ha nem enne. De ha most adnék neki kienne a vagyonomból az tuti Kép

Andi hol vagy?? Tán csak nem Tiszának mentél? Kép

Mindenkinek hisztimentesszépnapot!
És napsütésest!

Pusz
Hugi
Amatőr
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Egyre jobbak az éjszakáink.6h-ig aludt.Kép

Meli!

Én is ideges lettem volna a gyógyszertárban.Azt vettem észre,hogy amióta a Noémi megszületett,harciasabb lettem.Soha nem mertem volna beszólni senkinek.Most meg megmondom a véleményem.

Hugi!

Nem sokat evett vacsorára sem.Bízom benne,hogy a mai nap jobb lesz.

A betegeink hogy vannak?Gyertek!

Ildi
 


Jó reggelt!

Hugikám végre a igazi Hugi sorait olvasom Kép
örülök!
Mi jól vagyunk, elmúlt a takony.
NEmentem a Tiszának, jön az ide magától is. Várjuk az árvizet Kép

Bea!

Azt hiszem egy nevelési elven vagyunk Kép Vároma GYIVIT, de teljesen igy gondolom én is.

Ildi!

Örülök, hyog jobbak az éjszakáitok.
Hirdeted a lakást már?

Meli!

VAn hoyg jó szándékból kötözködnek a patikában, de én sem hagytam volna szó nélkül az tuti!

Éva!

Ne kritizál a kis barátnőmet, hyog pityogós stb, mert kikapsz az óvisaitól! Rád uszitom Annát aztán nézhetsz.

A kutya menekülőre fogja. A gyerek azt hiszi, hyog az is plüs állat igy állandóan nyúzza. TEgnap majdnem megharapta a farkát a kutyának Kép
Atigrisét ugye lehet, akkor a kutyáét miért nem? Kép
Nem semi amit csinálnak.

Kika!

NEm könnyű ideülnöm már egyáltalán. Ajtók nincsennek a szobákon igy Anna ott van ahol kedve van. Dolgozni is csak éjjel tudok, mert napközben ismét nem ismerjük az alvás fogalmát.
ÉS ráadásul a kutya miatt is jobban kell figyelnem. Nem a kutya piszkálja az Annát, hanem forditva.

Puszka MIndenkinek!
Andi

Andi
Kép
 
 


Andi!

Jó,hogy jöttél.Édes lehet az Anna,ahogy a kutyát piszkálja.
A jövő héttől hirdetjük a lakást.Még fel kell adni a hirdetést.(És meg kell írni.)Remélem,hogy gyorsan megveszik.Olyan jó lenne...
Nappal nem is alszik az Anna semmit?

Ildi
 


Azt ahogy dögönyözi nem tudtam leképezni, mert abban a pillanatban jön a fényképezőhöz.

Kép
A.

Andi
Kép
 
 


Szép jó reggelt anyatigrisekKépKép

Látom szép a "termésünk" most el visszaolvasni és majd gyüvök.

a harcias anyák egyikeKépKép
k
 
 


Jó reggelt lányok!

Ildi!
ÉjszakátokKép
Nem okoskodni akartam, csak nekem ez vált beKép

Meli!
Legalább nálatok van valami a patikábanKép Nálunk csak sorszám, amivel másnap vissza lehet menni a gyogyóértKép Már az idegeimre mennek! Amíg receptre kaptuk a tápszert, mindig ötöt írt a doki, de a patikában rendszerint csak egy volt, a többit másnapra meghozatták.

Hugi!
Én is szoktam ám röhögni, csak próbálok olyankor elfordulni, bár nem mindig sikerülKép Annyira nem vagyok szigorú, csak mindenféle liberalizmus távol áll tőlem. Próbálok a hagyományos értékrend szerint élni, és úgy nevelni a gyerekemet.
Apa se keni meg a kenyerétKép

Andi!
Ha volt nálatok a GYIVI, utána küldheted ide isKép Bár szerintem a nagyon szabadelvű szülőkre kellene inkább rászabadítani. Én például a Waldorf "neveléstől" vagyok rosszul, van egy ilyen ovi nálunk, annyi neveletlen, viselkedési problémás gyereket még életemben nem láttamKép Marha jó, hogy megvalósítják magukat, csak az élet nem erről szól. Korlátok között élünk, ha tetszik, ha nem, és ezek a szülők szerintem a gyerekeikkel csesznek ki. Mi lesz velük egy munkahelyen? Ahol igenis szabályok vannak, amiket be kell tartani, és nem lehet mindig azt csinálni amihez éppen kedvem van. EldugultamKép

Pusz mindenkinek, később jövök
Vendég
 


Bea!

Tudom,hogy nem okoskodni akartál.
A Waldorf oviról és suliról nekem is megvan a véleményem.Egytértek veled.Oda nem adnám a gyerekem.Én is szigorú tanító néni vagyok.Ilyen helyen megbolondulnék.

Andi!

Édes a lánykád.

Ildi
 


Sziasztok!

Nagyon büszke vagyok Rátok, rég volt ilyen szép termésünk Kép!!

Önző módon először magunkról írok: kibújt a 6. fogacskánk is, így lassan átmegyünk Vámpiroskából vénasszonyba, mert fölül a jobb1 bújt ki Kép Ehhez mérten egy kicsit nyűgösebb a kisasszony, de még elviselhető határokon belül Kép Na meg mostanában úgy elfárad, hogy már nálunk is fél 8 tájban van fürcsi, és így is néha belealszik a kajába Kép

Hugi!
De jó, hogy jó a kedved Kép Tavaszi zsongás Kép Hála az égnek itt is jó idő van, már most sütöget a napocsek! Kép Ránk is fér már ezután a hülye tél után-közben??
Hát a nagy szigorúság nálam is néha röhögésbe fullad, de igyekszem valahogy leplezni, de néha iszonyú nehéz megállni, ahogy ránézek a huncut pofijára Kép
E-mail Kép

Bea!
Te elveszett-előkerült Kép! A spenót nálunk se nagy kedvenc! És amit még nem eszik meg, az a borjúhúsos. De ezen kívűl mindenevő a drágám ! Én anyósomra voltam kiakadva, amikor a keresztfiam kívánsága számára parancs volt. Reggel megbeszélték, hogy túrós tészta lesz az ebéd, aztán mire kész lett, a gyerkőc rájött, hogy ő inkább bolognai-t enne. És persze anyósom rögtön nekiállt megcsinálni. És közölte, hogy azért nem eszik a gyerek, mert a sógornőm nem így csinálja Kép Azt azért megnézném, hogy az oviban mennyi külön kaját csinálnak a gyerekeknek, ha nem eszi meg, amit kap!
Zsófi is ügyesedik, nő rendesen KépKép

Orsi!
Egyre jobbak lesznek a napjaitok KépKép Gratula! Kép

Meli!
Most hétvégén végre Eszterke kiapázhatta magát Kép De a következőn nem fogjuk látni, az biztos, mert 14-én 400 fős nemzeti fogadás lesz Kép De hát ez van, otthon még ennyit sem láttuk Kép Csak hát akkor volt más társaság Kép
Nagymama Kép Gyógyszertár Kép
Én most arra fenem a fogam, hogy a Rossmann-ba, ha babakocsival megyünk, némelyik pénztáros közli, hogy húzzam arrébb a kocsit, hogy meg tudja nézni, van-e esetleg a kosarában valami Kép Ezzel annyira ki tudnak akasztani, hogy eleve feltételezik, hogy lopok Kép Tudom, ez a kötelessége, de talán diszkrétebben is meglehetne oldani, ahogy némelyik meg is teszi. Eddig nem csináltam balhét, de tudom, hogy előbb-utóbb robbanni fogok Kép

Ildi!
Éjszaka Kép Evészet: szerintem biztos annyit megeszik Noémi, amennyire éppen szüksége van Kép

Eve!
Gyagya Orsi Kép A hülye időjárás mindenkire hatással van Kép

Andi!
Nem semmi a kiscsaj Kép Kutyamizéria Kép Addig jó, amíg Gino menekül Kép

Kika!
Hisztériakeltés Kép Lehet, hogy valamelyik konkurrens cég támad Kép
Hiszti már néha nálunk is előfordul, és megpróbálom én is helyesen kezelni Kép Ezt a kis drágám tőlem örökölte, én kb. 3 évesen nőttem ki Kép

Hajni!
Ti hogy vagytok???

Szép napot mindenkinek!

Kriszta

Kép
 
 


Bea!
Egyszerre írtunk Kép Szóval azért röhögés nálad is van Kép
Waldorf-nevelés: nem is kell a munkahelyig elmenni, elég lesz nekik az isi is Kép

Pusz
Kriszta

Kép
 
 


Kriszta!

Én másfél éves koromig voltam hisztis.(Még van 10 hónapom,és talán a Noémi is abbahagyja.) És utána mintagyerek lettem.A magatartásom mindig 5-ös volt.Szófogadó voltam,megtanultam mit szabad,mit nem.Majd a Noémi is megtanulja,remélem.Én azt vettem észre,hogy a tehetetlenségétől hisztis.Nem tud még menni,mászni.Ez a baja.Ha menni fog,szerintem,nem lesz gond.
Örülök,hogy apázhatott az Eszterke.400 főnek főzni,biztos,nem könnyű dolog.Nekem elég a férjemre is.(Ebből is sokszor elegem van.)Gondolom,hogy nagyon fincsi kajcsik lesznek.Ti szoktatok kapni belőle?

Ildi
 


Na csajszik örülök, higy így "beindultunk" csak maradjon is így!

Hugi az archíválás felelősKép Úgye lassan egyetértetek, hogy szólni kéne az admin-nak.Kép:!

Bea,
sok mindenben egyetértek, de szerintem "beszélhetünk" erről, nem kéne eldugulnod. Mert ahogy így látom mást is érint, érdekel a téma.Kép
Waldorf módszer a teljes liberalizmus hirdetésével szerintem egy baromság. Álatlában jellemző, hogy akik kitalálnak ilyen újabb és újabb módszreket azok vagy egész életükben az íróasztal mögött ülnek és dunsztjuk sincs a való életről, vagy nincs is gyerekük és hát úgye semminemű tapasztalatuk csak hatalmas tudományos hátterükKép ami nem baj csak valahogy ötvözni kéne a gyakorlatot (ha már nincs gyerek) és a tudományt.Kép

Lujzi,
Nem semmi ez a 400 főre főzés. Nem irigyellek.

Eszterkének gratula a 6. foghoz.
Nekünk még egysincs, szoktam is Annának mondani, hogy nem baj majd mire oviba megy csak leszKép ha nem akkor nagyon jó barátunk fogtechnikusKépKép

Andi,
Árad biza a Tisza, tegnap láttam a híreket. Nyaraló van veszélybe????? Ja és lesz net-kapcs. a nyaralóban???

Meli,
GyógyszerészKép

Na most mennem kell majd jövök még.
K
 
 


Hát csak kapkodom a fejem, nem is bírok ennyit olvasni Kép Szegény kukkolókra azért gondoljatok, beleőszülnek mire végigolvassák Kép

Andi szegény kutyus Kép Azért én tuti hülyére röhögném magam rajta Kép Tisza Kép Ilyenkor apáékat is szokták szervezni, de mondtam neki, hogy ha elmegy akkor én meg megyek Dunának aztán úszhat hozzám hogy kifogjon Kép

Ildi hova költöztök? Ez olyna jó! Én is kitaláltam hogy költözzünk el, apát még puhítani kell, de a multkori fűtésszámla után (28,000,-) mintha kezdett volna igazat adni... Kép Kép A hisztiben szerintem részben igazad van, Mackót is elkapta az ideg mindig ha valami nem sikerült. Főleg mikor a keljfeljancsi folyton elgurult előle Kép Úgy kiabált vele, hogy csak na.

Lujzika grat. a fogacskához! Azért örülök hogy nem csak én röhögöm el a szigort Kép Rendszeresen megtámadja a könyveket és mikor rászólok visszanéz olyan: Már megint mi bajod van, hagyjál már, nem csináltam semmit nézéssel én meg pukkadozok Kép

Kika értettem, megyek is gyorsan kérni archiválást Kép

Pusz
Hugi
Amatőr
 


Na sziasztok!

Hugi!
Kukkoló Kép Na csak próbáljunk kicsit belehúzni az írásba, majd kapunk a fejünkre Kép
Szigor Kép Nálunk az asztalterítő az örök dili, nyúlkál felé és közben vigyorog, aztán ha megkapja a "nem"-et eltörik a mécses. Most épp a telefonkönyvet lapozgatja, lehet, hogy a gyerekvédelmisek számát keresi?? Kép

Kika!
Én már előre félek, milyen suliba tudom majd beíratni Eszterkét. Mennyivel egyszerűbb volt, hogy nálunk volt 3 iskola, és attól függött, ki melyikbe jár, hogy hol lakik. És érdekes módon megtanultunk írni, számolni, helyesen viselkedni.
Az ovi meg akkoriban főleg még a játékról szólt, na meg egy kis játékos tanulásról, legalábbis nekem így rémlik Kép

Ildi!
Én egy kicsit félek a hisztitől, mert nálam elég kemény volt, ahogy a család mesélte: földön fetrengés, üvöltés stb. Aztán a sógorom vetett véget neki (nekem már 3 éves koromban sógorom volt Kép), elég drasztikus, de hatásos módon. Felkapott és jól megrázott, utána nem volt több hiszti Kép Nagyon remélem, hogy ilyenre nálunk nem kerül sor Kép

Puszi
Kriszta

Kép
 
 


Kriszta!

Én állandóan kézben akartam lenni.Azt nem mondta az anyu,hogy fetrengtem volna a földön.
Remélem,hogy megráznom nekem nem kell.Azért ott még nem tartunk.
Gratulálok a 6.foghoz!

Hugi!

Még nem tudjuk,hogy hova költözünk.Először el kell adnunk a lakást,utána tudunk dönteni.A gázszámlánk nekünk is borzasztó,és a villany is.

Ildi
 


SziasztokKép

Csak bekukk, sajnos most többre nem futja.

Kriszta
Gratula a fogacskához! Nekünk azóta is csak 2 van, de szerintem nagyon készülődik valamelyik újabb, mert megint nyugtalanabbul aludt az éjjel.
Fürdés: mi már 7-kor fürdetünk, Neki is sokkal jobb, mert olyankor már nagyon fáradt, felesleges húzni még egy félórát. A szopcsival előrébb jöttünk 1/4 5-re, így fél 8-3/4 8 körül az utolsó is pont jó.Kép

Bea
Sziaaa!
Nevelési elvekben teljesen egyetértek, Waldorf-ovi, suli ügyben méginkább! Mi felvételiztettünk egy ilyen gyereket a zenesuliba, de nem derült ki, hogy mit tud, mert SEMMIT nem volt hajlandó csinálni! Annyira kiakadtam, egész nap kész voltam az élménytől. Hogy lehet egy ilyen gyereket egyáltalán tanítani? Megkéred valamire és simán azt mondja, hogy nem. Ennek mi értelme??? Én tuti nem bírnám, csak fél óráig, aztán felmenne a pumpám! Pedig egy türelmes tanárnéni vagyok, de ami sok, az sok. Szóval én ÓRIÁSI hülyeségnek tartom az egészet!
Alma? Vagy most nagyon nem aktuális?

Andi
Kép tündéri!Kép

Hugi, Kika
Puszi

Most sajna mennem kell.

Puszi mindenkinekKép

Orsi

 
 


Orsi!

Nekünk is csak 2 fogunk van.Nem akar kibújni a 3.

Lányok!Most uzsiztunk.Végre evett.3 nap diéta után.

Ildi
 


Ildi
Nagyon örülök!!!Kép Remélem akkor most egy kicsit megnyugodtál!Kép

PuszKép

Orsi

 
 


Orsi!

Megnyugodtam.Minden egyes falatnál boldog voltam.Hogy tudok örülni ilyen apró dolgoknak!!!(Le fogom mérni,remélem,hogy nem fogyott.)
Remélem,jó éjszaka vár ránk.

Mindenkinek jó éjt!

Ildi
 


Halihó!

Jaj de jó visszatért az életKép

Csajszim továbbra is tündér, huncutkodik nagyon, nem tudok betelni vele. Kezd anyás lenni. (Remélem normális határok között marad azért a dolog). De ennek most örülökKép
Pelenkázás terén áttértünk teljes mértékben a bugyipelenkára, mert lehetetlen volt tisztába tenni. Felhúzni is állva húzzuk fel a pelust, kapaszkodik belém.Kép 1mp-et nem bír nyugton megmaradni, szerintem róla mintázták az örökmozgótKép Fogunk még mindig nincs, mászni nem mászunk, csak a pózt próbálgatjuk, ülni nem akar, minek, ha kúszni is lehet. Ülő helyzetbe és állóba felhúzza magát, de csak ha kezet nyújtunk neki, a kiságyban szerencsére még nem próbálgatja a technikát.
Lehet, hogy kinevettek, de a kiságy magassága nálunk még mindig az eredeti verzió, a legmagasabb. Apa szerint ráérünk még leengedni, én annyira ebben nem vagyok biztos, ki tudja mikor ér meglepetés és alakít be a csaj valamit.

IldiKép
Örülök, hogy abbahagyta a csaj a diétátKép Reméljük nem csak máraKép

LujziKép
Kis hisztisKép Eszterke talán nem rád üt e térenKép Sajnálom, hogy ilyen keveset kaptok apából, azért csak lesz egy kis szünet a nagy hajtásban.

HugiKép
Tavaszi zsongásKép Három-négy napja reggelente olyan furi érzésem volt, jó kedvem volt és olyan másnak éreztem az egészet, aztán rájöttem, hogy tavasszal és nyáron éreztem magamat mindig ilyen jó kedvünek. Felkel az ember, süt a nap, mehet ki a szabadba...Kép Már úgy várom, hogy tényleg jó idő legyen és mehessünk a lánnyal kifelé.
Ma is szegénykém szenvedett, mire azt a rengeteg ruhát ráadtam, aztán a következő szenvedés mikor levettem.Kép Úgy utálom, alig tud mozogni szegénykém, csak ül a babakocsiban mint egy darab faKép

AndiKép
Türelmes egy jószág a GinoKép Anyósoméknak egy törpe tacsija van, hosszú fülü. A sógornőm kislányának az volt a mániája amikor kicsi volt, hogy megfogta a fülét szegénynek és tekerte a csuklójára, szegény kutya meg csak türte...
Hihetetlen okos egy kutya, imádni való.
Árvíz:Kép Szorítok (bár tudom, hogy édeskevés), hogy ne legyen nagy gáz.

BeaKép
Szerintem a véleményeddel jó páran egyet értünk. Sokszor elgondoloztam rajta, hogy túl szívtelennek tűnhetek, hogy így gondolkodom, de amiket hallottam, hogy milyen voltam, azt mindenképp szeretném a saját gyerekemnél elkerülni. Tiszta hisztigép voltam, a seggemet állandóan ringatni kellett, de ez annak volt betudható, hogy első unoka voltam, és egy halk nyekkenés elég volt ahhoz, hogy a nagyszüleim megjelenjenek és kapjanak ki a kiságyból. Ennek később szegény anyukám látta "kárát", alig várta mindig hogy apám hazaérjen a melóból és leváltsa a ringatássalKép Szóval sok múlik azon, hogy mihez van szokva a gyerek.
És az is sokat számít, hogy mindkét szülő egyformán gondolkodjon. A sógornőméknél ha a sógornőm megtilt valamit a gyereknek, az megy az apjához, az meg megengedi neki, persze, hogy neveletlen és szemtelen a gyerek, nem tudja, hogy most melyik a jó és saját belátása szerint cselekszik, ami sokszor nem a helyénvalóKép

ÉviKép
Tegnap nekem is hatalmas élményben volt részemKép Sógornőm mondta, hogy rakjam a pocijára a kezemet, mert be volt lendülve a lurkó, hát szuper volt, annyira furcsa, szinte már nem is emléxem, hogy milyen volt, amikor a Réka rugdalózott a pocakomban. Annyira imádtam kismama lenni, és ugyanennyire imádok anya is lenniKép (lehet, hogy ez most közhelynek hangzik és kicsit csöpögős, de ez vanKép)

OrsiKép
Csak kibújnak azok a fogacskák végreKép Mikor kapunk újabb képeket a fiatalúrról? Ugye nem kapta el apától a betegséget?!

Puszi:
Meli
Bnm
 


Jó reggelt!

Fogytunk egy kicsit,de tegnap már jobban evett.

Meli!

Mi már leengedtük a kiságyat,de nem a legaljára.
Én is utálom szegényt beöltöztetni,és ő is szenved a sok ruhától.Nagyon várom,hogy nagyokat sétálhassunk.

Kriszta!

Boldog hófordulót kívánok az Eszternek!

Puszi MindenkinekKép

Ildi
 


Szép jó reggelt!

Most a mi éjszakánk se volt a legjobb Kép Eszterkém állandóan kitakarózott, aztán meg nyöszörgött, mert - gondolom - fázott. Szerintem még jön fogacskánk, azért is alukálhat nyugtalanul, na meg tegnapelőtt bebanánoztunk (imádja Kép), és tegnap csak bogyózott. Lehet, hogy ez is baj volt Kép Mindenesetre ma sütőtök-nap lesz Kép

Ildi!
Köszi a köszöntőt! Kép
Azért a hiszti még nálunk sem borzasztó Kép! De azt hiszem, most kell elejét venni!
Evészet Kép Mit mértél???

Orsi!
Remélem, apa már jobban van Kép Fogacska Kép Már nagyon várom, hogy az összes kinn legyen, mert azért Tündérkémet is megviseli, bár egész jól tűri Kép

Meli!
Huncutkodás Kép Anyásság Kép Ez már alakul nálunk is Kép És akármilyen csöpögős, én is élvezem KépKép

Hát az ágy még nálunk is magasan van, és már előre félek, hogy lejjebb kell állítani, mert így is nehezen veszem ki a csajszit belőle KépKép De felállni még nem próbál egyáltalán.

Andi!
A nyaraló veszélyben van árvíz-helyzetben??

Remélem, ma is mindenki előbújik egy kicsit KépKép

Szép napot mindenkinek! Ja, és boldog nőnapot nekünk! KépKépKép
Kriszta

Kép
 
 


Íme az etetőszékes Eszterke! Kép
Kép

Kép

Kép
 
 


Kriszta!

Gyönyörű a lányod abban a szép etetőszékben.
A súlyát mértem,és egy hét alatt 4 dekát fogyott.Gondoltam,hisz 3 napig alig evett.A tejpép sem kell már neki.Amit megeszik az a gyümölcs.És a mi húslevesünkből szívesen falatozik.Már várom,hogy ehesse a mi kajánkat.
Az enyém felállt reggel a kiságyban is,de ott álltam mellette.Szerintem,még lejjebb kell tennünk.
Mit csinálsz,ha hisztizik?Adj tanácsot!
A mi éjszakánk sem volt az igazi.5-ször keltem.A Noémi is mindig kitakarózik.

Tényleg csajok!Nálatok miben alszanak a gyerekek?
Mindig attól félek,ha kitakarózik,megfázik.

Ildi
 


Sziasztok!

Ildi na végre hogy esztek! Egyébként meg te is gebernye vagy, lehet hogy csak rád hasonlít a gyerek Kép
Mi hálózsákban alszunk, de az kezd életveszélyessé válni - tegnap reggel is óriásit esett, mert abban is ugyanúgy fel akar állni - úgyhogy én is kíváncsi vagyok a többiekre.
A takarót nem húzzák a fejükre?

Hisztis Lujzi Kép Akkor neked te vagy az elrettentő példa? Kép Eszter gyönyörűűűűű!

Meli milyen bugyipelust használtok? Én is néztem múltkor - nálunka a pelenkázás egy vicc, a gyerek elmászik én meg próbálom elkapni - de kicsit drágának tűnt.... Vagy nem jót néztem?

Most jöttünk haza a boltból, Mackó kidőlt a babakocsiba, de előtte szegény... A boltban ezer ember, egy pénztár működik, persze hogy melege volt és elkezdett nyűgösködni. Kivettem kb. 15 perc után, bár ha nem neki kellett volna pelus, gyümi, sajt, stb. akkor otthagytam volna a kosarat a bolt közepén szívem szerint. Erre a pénztáros: "Csak kihisztizted hogy felvegyen anya" Azt hittem pofán vágom. Persze kedvesen megjegyeztem, hogyha nem a bolt közepén pofáznánka a kolléganők akkor nem kéne 45 percig sorbaállni! Tisztára kiakasztottak. Az egyetlen bibi hogy EGYIK BOLTBA SEM FÉR BE A BABAKOCSI!!!! mármint a kisboltokba ahol nincs ennyi ember . Ez egyébként SPAR volt.... Tele a hócipőm.

Na, azért mindenkinek hisztimentesszépnapot!

Legalább itt süt a nap és hétvégétől állítólag jobb idő lesz! Hurrrrááááá....

Pusz
Hugi
Amatőr
 


Hugi!

Ne mérgelődj...(Én is szóltam volna valamit,bizti.)
Mi is hálózsákban alszunk.Alatta egy hosszú ujjú body van.
A takarót nem húzza a fejére,de állandóan kitakarózik.
Hát,tényleg elkezdett rám hasonlítani.Eddig szépen fejlődtünk,most meg ...

Ildi
 


Ildi nem mérgelődök már, de azért tényleg elgondolkoztató, hogy mit meg nem engedhetnek maguknak. Engem a főnököm ha az ügyfelet fölöslegesen várakoztattam volna úgy rúgott volna segbe... Kép

Na, mindegy, pukkadjanak meg!

Engem is biztos idegesítene ha nem enne a gyerek, de azért mondogatom neked, hogy nyugi Kép Nem lehet hogy vérszegény, vagy ilyesmi? Vagy a fogzás miatt is lehet ilyen nem? Azt hallottam, hogy fáj ahogy hozzáér a kanál, és azért nem akarnak enni... De lehet hogy ez hülyeség.

Nálunk rohadt meleg van, és a hálózsák olyan vastag, mint egy takaró. Szóval "bélelt". Csak egyrészt már elég kicsit neki, másrészt ez a felállás meg mászás benne tényleg elég gáz. Mert ő nem sír, ha felébred, elkezd "molyolni" a kiságyba, aztán ha megunta, akkor kiabál csak. Szóval nem mindig veszem észre egyből hogy felébredt. Milyen takarót használtok? És azt csak úgy ráteríted?
Bocs ha hülyeségeket kérdezek Kép

Hugi
Amatőr
 


Ez most a kedvenc képem Kép

Apa ne egyél már meg....

Kép
Amatőr
 


Hugi!

Nem tudom,hogy milyen a takaró.Mosható,nem gyapjú.Nem valami vastag.
A mi hálózsákunk plüss.
Erre már én is gondoltam.De nem akarnak kibújni azok a fránya fogak.A doki néni nem mondta,hogy el kellene mennünk vizsgálatra.Eddig minden rendben volt.

Megyünk sétálni.

Ildi
 


SziasztokKép

Kóma vagyok, Gergő 3-tól óránként ébredt én meg teljesen kész vagyok.Kép Ez a pár éjszaka, hogy Karcsi nem tudott segíteni, teljesen hazavágott. Kicsit még szédülök is.Kép Szóval fizikailag kész vagyok, nem tudom meddig bírom, hogy megint rosszul alszik!Kép Olyan jó volt az a 2 jó éjszaka!

Visszaolvastam mindent, de nagyon nem bírtam megjegyezni, miket kérdeztetek. Bocsi, ha nem reagálok!

Kriszta
Eszterkének boldog hófordulót! Gyönyörű az etetőszékben!Kép

Hugi
Manócskád nagyon édes pofa!Kép

Alvás: nálunk is elég meleg van, általában 23 fok. Hálózsákban alszik, de vékonyban, alatta vagy hosszúujjú body, vagy ha hosszúujjú a hálózsák, akkor ujjatlan. Ezen volt eddig egy kis takaró, de most csak 2 teksztilpelus, mert arra gondoltam, hogy melege van. De nem javult semmit az éjszaka, szóval nem tudom. Mindenesetre Gergő hason laszik, így nem nagyon tud kitakarózni.

Most mennem kell.

Puszi mindenkinekKép

Orsi

 
 


Sziasztok!

Voltunk mi is boltban Kép Itt is egész szép idő van, süt a nap, de elég hideg szél fúj KépKép

Hugi!
Köszi! Most nem visszaadásnak Kép, de a múltkori képet mutattam apának, hogy annyira szép Mackó, és már annyira kisfiús Kép A mostani is nagyon édes Kép
Eszter is pizsiben alszik, és takaróval, mert nálunk se túl hideg a lakás éjszakára. Általában rajta is szokott maradni a takaró, csak ha nyugtalanul alszik, akkor szokta lerúgni magáról (pl. ma éjszaka). Van ugyan hálózsákunk, de abban nem nagyon tudna mozogni, márpedig olyan, mint egy sajtkukac Kép

Ildi!
Köszi neked is Kép Hát a fogyás az nem túl jó dolog Kép De remélem, most már megjön az étvágya.Kép
Hiszti: hát az attól függ, mi a hiszti tárgya. Van, amikor elég, ha hagyom, hogy hisztizzen, egy idő után abbahagyja. Ha azért hisztizik, mert valamit nem szabad, akkor próbálom neki megmagyarázni, miért nem szabad, de az biztos, hogy nem engedem, amit nem szabad.
Na ezt jól megaszontam Kép

Ezt a hülye öltözködést-vetkőzést már én is unom Kép Főleg, ha hosszabb időre kell mondjuk áruházba menni. De az a baj, hogy nyáron se lesz sokkal jobb, mert akkor meg fel kell öltöztetni, ha bemegyünk valahova(a légkondi miatt).

Na most eldugulok egy kicsit, nemsokára ebédelünk. Kép

Többiek??

Puszi
Kriszta

Kép
 
 


Orsi!

Éjszaka Kép Csak rendbejöttök megint! Kép Én nagyon drukkolok Kép Köszi a köszöntőt Kép

Puszi
Kriszta

Kép
 
 


Kriszta
Aranyos vagy! Köszi!Kép

PusziKép

Orsi

 
 


Orsi!

Sajnálom az éjszakátok.Kép
Tegnap a Noémi is hason aludt el.Csak néztem,amikor később bekukkantottam a szobába.Soha nem szokott hason aludni.

Kriszta!

Én utálom vinni bárhova is az öltözködés miatt.Hónapok óta nem vittem el a Tescóba.Egyedül utálom vetkőztetni.Inkább elküldöm a férjem.Vagy elszaladok én.
Azt én sem hagyom neki,amit nem szabad.
Én is remélem,hogy megjön újra az étvágya.Nemsokára ebédelünk,és kiderül.

Ildi
 


Ildi
Nekem is már nagyon elegem van a télből és a beöltözésből! Vége lehetne már!

Lányok
Képzeljétek, sajna megint megtalált minket egy kukkoló, csak most a másik topikon. Kaptam egy jó kis beszólást, hogy mennyit nyafogok és kapjam már össze magam.Kép
Nem emlékszem, annak idején nem egy Juddy nevű volt itt is?
Szerencsére nem húztam fel magam, magasról lesz..om, mit gondol.Kép

PusziKép

Orsi

 
 


Kriszta!

gratula a hófordulóhoz! Szép a kiscsaj.

Anna nyűgi, csak nem tom mi baja, valszeg a pocija fáj.
Amúgy minden rendben.
Puszka: A.
ui később jövök

Andi
Kép
 
 


Orsi kitartás. Annál szerintem nincs rosszabb, mint mikor tetőzik a kialvatlanság Kép Elolvastam a "kukkolót", Juddy a mi barátnőnk, nem szép tőle hogy hozzánk nem jön Kép

Lányok milyen hintát vegyek a gyereknek és hol? Valami állványos kellene... Néztem a neten, de nem találtam. Help!

Hugi
Amatőr
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron