Új privát üzeneted érkezett!

Negatív lett

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Szilde! mi van Veletek?

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Jól vagyunk.Most nem lesz kistesó.Igazándiból várnék még vele,most így gondolom.
Kösz az érdeklődést.Sajna kevés az időm netezni.Kép

Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 

 
 

Sziasztok,
azt szeretnem tudni, hogy nektek mi a tapasztalatotok terhesseg utani mens.-val kapcsolatban? Normalis az, ha nekem csak egy-ket napig tart es az se sok, pedig elotte 4-5 nap volt? December ota nem hasznalok semmilyen fogamzasgatlot, ugyhogy az nem zavarhat be, de az elotte valo evben harom fajtat is vegigprobaltam. Persze amiota nem hasznalok semmit mindig azt hiszem terhes vagyok, meg rendesen tuneteim is vannak, aztan csak megjon... majd a dokitol is megkerdezem, de csak nyaron kell mennem legkozelebb.
Eniko

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
 


Enikő,

végre valaki akivel egy cipőben járok Kép
már kezdtem én is pánikolni hogy vissza kéne mennem a dokimhoz mert valami nem stimmel...
mondjuk nálam valami sose stimmel Kép
én pont ezt tapasztalom mint te,akkor ez már jó jel,lehet hogy normális!
ha az első gyerek után 2 napig tart a 3. után meddig ???????????? Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Szia Gigi,
hat igen, nem banom en se, foleg, hogy meg gorcsok se voltak (pedig mikor abbahagytam a fogamzasgatlot kicsit visszajott, azt hittem majd erosebb lesz, de nemKép)Mult honapban csinaltam tesztet, mert egy napot kesett, es tuti voltam benne, hogy terhes vagyok, de nem, most nem csinaltam.
Vannak nekem is mas problemaim nekem is, pl. rakszuresem zsinorban harom pozitiv szeptember ota, de a doki meg mindig csak juniusra hivott vissza, bar valoszinu elmegyek hamarabb, magyarazza el nekem hogy is van ez, mert kicsit nyugtalanit. Persze tudom ez a szures sokminden mast is jelenthet, de mindig azt mondja minden ok, meglatjuk a kovetkezo teszt eredmenyt.
Eniko

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
 


Enikő,

hormonvizsgálatra gondoltál már?hát nem csodálom hogy nyugtalanít,én is ideges lennék tőle,de sajna ebben a témában nem vagyok otthon,nekem a hormonproblémák a szakterületem,én ebben szenvedek! Kép Kép
mi minden mást jelenthet egy pozitív cytológia?
mert én aztán tényleg tudatlan vagyok ebben,de érdekelne!!!!!!!
és most folyton megismétli a rákszűrést és folyton pozitív??????????????és nem mond rá semmit?

más téma:hátha tudsz nekem segíteni,mit tudsz a mensi elötti barnázásról?én már hallottam róla de nem emlékszem hogy ez a normális vagy pont hogy nem!!!!!!valamelyik hormonszinttel van összefüggésbe de már nem tudom......

gigi
Vendég
 


Hello,
a barna dolog nekem uj, azota van amiota abbahagytam a fogamzasgatlot, legalabbis elotte nem volt, most legutoljara egy nap barna valami aztan egy nap mensi aztan egy nap vegyesKépEn se tudom mi ez, de szerintem nem normalis, ha nekem 15 evig nem volt ilyen. A hormonvizsgalatra ra fogok kerdezni, mert valami gondom van az tuti, egyszeruen nem tudom kipihenni magam, ha 12 orat alszok akkor se. A rakszuresnel (PAP teszt), bakteriumokat neznek, tehat lehet mas enyhe fertozes jele is, ha egyszer kijon pozitivan, akkor par honap utan ugyanazt megismetlik, aztan ha az is pozitiv akkor tovabbi tesztek. Mivel az elso pozitiv mas korhazba volt nekem, gondoltam a lelet ellenere ez a doki csak megnezi ketszer, na most a masodik utan jott a level, hogy pozitiv es kerjek idopontot juniusra. Valoszinu jovoheten elmegyek a korhazba es kerek egy masik dokihoz idopontot, mert nekem nem tetszik valamiKép. Nem attol felek, hogy holnap meghalok, de szeretnek tobb gyereket, persze, hogy aggaszt a dolog. Az interneten sokminden van ezzel kapcsolatban, tobbek kozott ketszer megismetelt pozitiv PAP teszt utan szovettani vizsgalat kell, lehet az lesz legkozelebb, de miert kell varnom juniusig? Szoval nem fogok varni.
Te miket hallottal hormonokkal kapcsolatban?
Eniko

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
 


hello,
kozben kertem is idopontot, majus 13 pentekKépnem vagyok babonas, de ez az egyetlen amitol ovakodni szoktam...na mindegy ezt kaptam.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
 


Szia,

nagyon szurkolok,bár szerintem én még addig sem bírnám ki,hanyat-homlok rohannék dokihoz!most hogy mondod előkaptam az egyik rákszűrésem eredményét és tényleg csomó minden van rajta amit még néznek a váláladéktól kedzve mindent,kár hogy nem tudom az összefüggéseketKép

barnázás:nekem meg pont hogy addig volt míg szedtem a fogigátlótKép mondjuk én mindig is szdtem mert magas a férfi hormonszintem és ha nem szedem nem jön meg Kép szülés elött sokáig,szülés után mikor letelt a 6 hét megint elkezdtem és most hagytam mert hogy szertnénk tesót.szóval én eddig minidig barnáztam és most jött meg először azóta hogy nem szedek gyogyit 56 napra.DE barnázás nélkül,2 nap piros és annyi a történet!talán úgy rémlik mintha a progeszteron szinttel lenne összefüggésbe a barnázás.....
milyen hormon érdekel pontosan?
megpróbálok rá válaszolni ha tudok
Vendég
 


Szia Gigi,
hat konkretan semmilyen, csak ugy altalaban, hogy pl. folyamatos faradtsag lehet e hormonoktol (eppenseggel tudom, hogy lehet, de honnan tudjam, hogy hormonok okozzak -e).
Utananeztem a Pap tesztnek, egy a nagy gond, hogy itt nem szokas leletet adni, kerni meg sose kerek, egy volt amit a regi dokim adott, hogy a masik lassa mi van, de azt mar ket oraja keresem, nincs sehol, lehet odaadtam az uj dokinakKép. Mindenesetre talaltam egy nagyon alapos oldalt, ugyhogy ez alapjan gondolom semmi gond nincs valoszinuleg, de ha harom ilyenem van, utanna azert komolyabb vizsgalat van, bar meg ez alapjan is ugy gondolom, hogy mostmar nem kellene nyarig varnom. Persze az egesz a doki hibaja, mert ket-harom perc alatt siman lerendez, amibe a "beszelgetes" es vizsgalat is benne van, esetleg ha raszant volna ot percet es elmagyarazta volna mi miert van, most nem kellene idegeskednem a nagy semmi miatt, hat ezert nem is megyek tobbet vissza ehhez. Ha barmi kerdesed van rakszures lelettel kapcs. abban mosmar otthon vagyokKép
Eniko/Niki (uj neven regisztraltam, mert ugye a regi elszallt)
 
 


Sziasztok!21 éves vagyok következő honapba fogom elkezdeni a NOVYNETTE nevű fogamzásgátló szedését!Mi a véleményetek róla?Szerintetek hányadik naptól biztonságos?A menstruáció hánydik mapjától kezdjem el szedni mert az orvos azt mondta hogy ötödik de én ugy olvastam hogy az első!Most akkor mikor?Még van két és fél hetem kérlek irjatok.Elöre is köszönöm!


Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni,hogy 8 hónapja hagytam abba a gyógyszer szedését,azóta változó időközönként jön meg a menszeszem,hol 30 napra,hol 52 napra,Most 43 napra jött meg,de nem vérzés formájában,hanem barnás folyásom volt és kevés mennyiségű.ma a 48-ik napnál tartok és semmi vérzés!Ennyire nehezen akar megjönniEgyébként megszakítással védekezünk,a tabletta szedését azért hagytam abba,mert panaszaim voltak tőle.
Szerintetek lehet baba?Más egyéb panaszaim nincsenek,néha enyhe alhasi fájás és szédülés,melleim nem fájnak!

Előre is köszönöm a válaszokat!
:?:
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron