Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Andi2!
Köszönöm a biztatást!
Remélem, nálam is ez lesz a helyzet. Csak ugye a mostani tesztekre már lassan azt írják, hogy "fogantatás elõtt 3 nappal" jeleznek Kép
anilla
 
 


Ez igaz Anilla. Tényleg trükkösek, mert már a 2-3 napos terhességet is kimutatják (csupán 1.800 Ft-ért!). Ezekután kisbetûvel: rendszeres menszesznél a beágyazódás utáni 2-3 nap! De negatív eredménynél nézd meg két naponta a biztonság kedvéért! Kész anyagi csõd!

Persze vannak olcsóbb és ugyanolyan megbízható tesztek is!

Szia
Andi2
andrea (andrea)
 


Sziasztok,
nõgyógyásztól hallottam: a patikai gyorstesztek 30 százalékos hibaaránnyal dolgoznak, mindkét iráényban! (vagyis akkor is kimutatnak terhességet, ha nem is vagy terhes, ill. akkor sem mutat ki, ha terhes vagy). Szóval a nõgy. , és az UH a pontos!
üdv
Zsóka

Zsóka
 
 

 
 

Sziasztok, lányok!
Köszi az ötleteket!
Még mindig ugyanabban a cipõben... Szerintetek mikor érdemes nõgyógyászhoz menni? Mikor mutat már valamit az ultrahang?
anilla
 
 


Úgy látszik, a lelki dolgok mégis benne voltak, ugyanis alighogy beutalt a dokim HCG vérvizsgálatra, megjött...
Biztos a vizsgaidõszak is belejátszott.
anilla
 
 


Lányok,

30 éves vagyok, 1 abortuszon és 1 vetélésen túl vagyok, soha nem késett jelentõsen a menstruációm (ciklusaim 30-32 naposak). Most viszont a 37 napon vagyok, a terhességi tesztem negatív (3-at csináltam, reggel is!), a hasam fájdogál napok óta, a derekam is talán, a melleimet viszont nem érzem és fogalmam sincs, hogy mi lehet ez. Jó lenne, ha terhesség lenne, dehát a teszteredményeim alapján ez elég valószínûtlen. Ti mit gondoltok? Lehetséges, hogy terhes vagyok, vagy nem valószínû?

N. Fekete
Névtelen
 


Szia!

Szerintem ha 30-32 naposak a ciklusaid, akkor még várjál egy kicsit és utána csinálj tesztet, mert lehet, hogy még korai terhesség és nem mutatja ki. Hallottam már ilyenrõl.
Névtelen
 


Brigi és többiek!

Ha rendszertelen a ciklus, az egyáltalán nem jelent jót.
Addig keressetek orvost, amíg azt nem mondja valamelyik amit én, mert ez az igazság. Én márcsak tudom.
Hiába írjátok a kirívó eseteket, nem biztos, hogy ti is hasonlóan jártok. A biztosra kell menni.
Ha gyereket szeretnétek a hõmérsékletmérés elengedhetetlen, a grafikonból szinte mindegyik orvos meg tudja állapítani az esetleges ovuláció létezését.

Nikie
 
 


Ki tud valamit a Provera tablettáról? Több, mint fél éve abbahagytam a fogamzásgátló tabletta szedését, és azóta sincs spontán módon menzeszem. Kétszer véreztem 6 hónap alatt, mindkétszer Norcolut tabletta szedés után. Most ezt a Provera-t írta fel az orvos. Mennyi esélyem van teherbe esni? Már nagyon szeretnénk gyereket.
bogi
 


Sziasztok!

Úgy látszik itt én is klubtag leszek. Domi fiam 2 éves koráig szopott, kb. 6 hete megvontam tőle a cicit, de azóta se jött meg a menzeszem. Volt már valakivel ilyen? NOrmális ez? És mennyit véd ilyenkor a Continuin?

Üdv: KRisztina
 


Szia Kriszta!
Bar én nem szoptattam olyan sokaig, mint Te, Csak 8 honapig (a fiam magatol hagyta abba, 1xcsak nem akart többet szopni...), és utana még majdnem 2honapig nem jött meg... Most jött meg ELOSZOR, par napja. Faj is a hasam rendesen...Tehat, amig szoptattam sem jött sose meg, a dokim azt mondta, van ilyen, ne aggodjak... Neked 1x sem volt meg a 2 év alatt???(Ezt csak kivancsisagbol kérdezem...)Puszi!
Kép
Vendég
 


én úgy tudom, h. a C. csak gyakori szoptatás mellet véd.
Névtelen
 


Vagy akkor se! (van itt a babaneten is pár c. bébi)
Ildi

Ildi
 
 


Sziasztok!

1 éve szedem a Novynette-t semmi bajom nem volt vele, viszont ebben a hónapban, - anélkül hogy bármi extra történt volna - a ciklus elején volt egy erős 2 napos köztes vérzésem, most pedig, amikor a normál mensinek kellett volna megjönnie, sehol semmi, már 4. napja. Terhes (elvileg nem lehetek), akkor mi lehet ez? Kinek mi a véleménye? Van hasonló tapasztalata valakinek?

Köszi előre is!

Zsu
Zsu
 


Szia, Kukacz!

Bocs, hogy csak most válaszolok, de valahogy nem keveredtem erre az utóbbi időkben. Végül megoldódott a problémám, szeptemberben megjött, és azóta minden oké. Egyébként a szülés utáni vérzés elmúlta után 2 év és 4 hónapig egyáltalán nem volt menzeszem, és szopi abbahagyása után 4 hónappal jött meg újra. Egész kellemes állapot volt!

Kedves Zsu!

Én Marvelont szedtem annak idején vagy 3 évig panaszmentesen, utána elkezdtek köztivérzések meg összevissza vérezgetések jelentkezni. Utána abbahagytam egy időre, és más gyógyszerrel folytattam (Femoden), amitől nem lett ilyen problémám. Szerintem elképzelhető, hogy a szervezet egy idő után "besokallhat" egy gyógyszertől, akkor aztán jöhet a szünet és a váltás, vagy egy bébi.

Üdv: Krisztina
 


Hello Kriszta! En is eltüntem par honapra. Kösz a valaszt, jobb késön, mint soha!!!Kép
Azota megjött többször nekem is, csak elég hülyén... Mas topikban irtam erröl. Azelött 6 napos mensijeim voltak, 1-2 csipp-csepp, oszt annyi...Kép Most meg??? 2 nap, viszont Niagara...Kép Megyek a dokihoz a jövö 7en...Kép
Pusz.

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni, mert talán ti tapasztaltabbak vagytok. Hat hónapos a picim, kb egy hónapja nem szoptatok egészségügyi okokból. a mensim nem jött meg még soha , amióta megszültem. kezdek aggódni, mert nem tudom nem lesz-e ebből baj. Nem érzem, hogy terhes lennék. lehetséges az, hogy a szülés után ilyen hamar nem is veszem észre? Félnék most hírtelen egy újabb terhességtől, mert a kilenc hónapom alatt minden komplikációt kifogtam ami csak létezik, a magasvérnyomáson kívül. de nem ez a lényeg. Kétszer tapasztaltam egy két cseppet, az egyiket meg sex után, tehát az nem is biztos, hogy számít. ha valaki tudja, hogy lehet-e ebből hátrányom kérem segítsen, vagy nyugodt lehetek, és élvezhetem a nehéynapok mentes életet? Előre is köszönöm.
 
 


Sziasztok!
Olvaslak beneteket.

Rebecca!Sajnos én nem vagyok vmi tapasztalt,így biztosat nem írhatok neked.
Halottam már olyat,hogy vkinek egy darabig nem jön meg szopi miatt,meg aztán egy ideig,a hormonok miatt.
Azért ha sokáig nem jön meg, nem árt,ha lát a nődoki.Sztem.Kép

Hát igen,de mennyi idő után menjen az ember lánya dokihoz?

Lányok én úgy jártam,hogy szülés után 6hétre már megjött.Azóta 24-29-31 naposak voltak a ciklusaim.A gáz az,hogy most már a 36.napon tartok,és még semmi.Nem tudom mi van,mert két teszt is negatív(Pregline,Medilab)
Mikor menjek dokihoz.Rendesen megvizsgál,v.csak UH.?Egy ismerősöm azt mondta a kézi vizsgálattól elmehet a baba,ha túl korán megnéznek.Igaz ez?De mi van,ha ciszta az ok?Akkor meg pont ellenkezőleg,minnél hamarabb kellene elmenni,nem?
Akkor mi legyen,nemtom?.
Írjatok légyszi.Köszönöm.Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Szia Szilde!

Ciszta miatt elmaradhat a mensi?
Most egy kicsit megijedtem.
Hasonló cipőben járok, mint te, én a 32. napnál tartok, a ma reggeli teszt nem volt egyértelműen pozitív. (Valami egészen halvány második csík látszott, hát nem tudom...) A szülés utáni 3. hónaptól kezdve menstruálok rendszeresen, 27-28 naponta. A szülés előtt is így volt, és akkor a 32. napon már határozott pozitív eredményem volt.
A 6. héten látott orvos, manuálisan is megvizsgált, és ez az időpont már a hüvelyi UH-hoz is jó volt. Nem tudom, a manuális vizsgálat árthat-e korábban, vagy csak felesleges, mert nem vezet eredményre. Ha tényleg vetélést okozhat, akkor valamirevaló orvos terhesség gyanúja esetén szerintem nem csinálja. Az UH-n a 6. hét előtt meg nem nagyon látni semmit.
A cisztát viszont lehet látni ultrahanggal, nem? Vagy azt hogyan diagnosztizálják?

Szóval én mennék dokihoz. Vagy legalábbis felhívnám, és megkérdezném, hogy van-e okom aggodalomra, és sürgős-e a vizsgálat.

Ma vettem egy másik tesztet. (Most nem a legolcsóbbatKép) Azt mondja magáról, hogy 10 napos terhességet kimutat. Holnap, vagy holnapután megcsinálom.

Ági
Kép
Kép
 
 


Kedves Hagnosz!
Jajj de jó,hogy írtál!Már az is megnyugtat,hogy nem csak én vagyok ilyen helyzetben!Kép
Bizony,ciszta okozhatja a vérzés elmaradását.Az egyik koleganőm azt hitte talán baba miatt nem jött meg neki,de sajna a doki több cisztát is talált nála.Azért ne ijedj meg,reméljük a legjobbat.KépKoleganőm egyébként másjellegű fizikai problémákkal is kűzd,rendszeresen gyógyszereket szed.Lehet,hogy vmi mellékhatás miatt van.Egyébként ő még nem szült,és azért egy szülés után való nőnek több indoka lehet a kimaradásra,mint aki nem szült még sztem.Na jó,most nyugtatgatom magam,magunkat,de hát mégiscsak ott a szopi,a hormonok,meg miegymás...pl.baba.Kép
Egy nő aki szült már,vszínűleg nem meddő.Kép
Sajnos ismerősömnek hátrahajló méhe van,így vszínű,hogy nehezebben esik teherbe-a doki szerint.Kép
Szóval arra akarok kilyukadni,hogy nagyobb a százalékos esélyünk,hogy nincs baj.KépRemélem nem túl zavaros?

Amit a vmire való dokiról írtál igaz lehet,de én a körzetihez megyek,és-hogy őszinte legyek,csalódtam benne.KépSokszor elég hanyag volt...Csak addig volt kedves amíg pénzt remélt..
Az első babánál 9hetes voltam mikor megvizsgált,így nem volt gond.
Egyébként az én tesztemen is halvány volt a második csík!!Most a kis "gyümölcske" 71/2 hónapos1KépKépKép

Nagyon drukkolok neked,hogy minden OK legyen!!!!!Feltétlenül írd meg mi a helyzet!
Bye!Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Szia Hagnosz!
Ma reggelre megjött.KépCsak még nem tudom örüljek-e.

Tényleg,ha vki elvetél,azt honnan lehet tudni?Mondjuk nálam sztem nem erről van szó.
Gondolom jobban görcsölnék.

Utólag visszagondolva milyen vicces,hogy a körülmények így összejátszottak:pont hány..kidobtam a tacskót,Kép(vmi kaja miatt lehetett),már a melleim is megduzzadtak(Kezdődő melgyuszi?),a fejem is egyszerre fájt a gyomrommal,úgy mint mikor tényleg terhes voltam(máskor "máshogy" fáj).Nna ebből mire gondol az ember lánya?...

Szóval úgy tűnik nincs baba.Bár,ha jól meggondolom,Hanna mellett még 2 hónapig(2x Kép) volt kis vérzésem.
Minden jót neked!
Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Edit: Sajnálom, hogy nincs babaKép.

A nagyon korai vetélést nem biztos, hogy észre lehet venni, talán, amit írtál, hogy görcsösebb, bővebb a mensi.
Valószínűleg az ilyen embriók nem életképesek, ilyenkor működik a természetes szelekció.

Én még nem teszteltem újra. Asszem megvárom a hétfőt. Nálam lehet, hogy a stressz zavart be (most tanulok autót vezetniKép). Ma olvastam egy könyvben, hogy a stressz késleltetheti a tüszőrepedést. Mármost, ha esetleg nem a ciklus közepén, hanem később volt a fogamzás, akkor...

Na, majd hétfőn, vagy azután kiderül.
Neked is minden jótKép

Ági
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Én 11 hónapja szoptatok lassan, és kb. két hónapja jött meg elQször és (azóta) utoljára, 2 napos, nagyon kis "adag". A Gábriel teszt szerint nem vagyok terhes, és a hQmérsékletmérés szerint sem. Meg a PG Fertility Tester szerint sem. Van esetleg valakinek ilyen tapasztalata ? Szoptatás alatt elQfordul ilyesmi, hogy egyszer megjön, aztán hónapokig elmarad a menzesz?

Éva
 
 


Éva,

Nekem 5 héttel szülés után volt egy néhány napos gyenge vérzésem. Pánik.. most már havonta fog jönni, milyen kib...ás. Végülis 5 hónapos korában kezdödött, kéthavonta. A szokásostól eltéröen az elsö két nap naggyon erös volt. Több mint egy év (szülés után) - 28 napos ciklus állt be (terhesség elött 31 napos voltam). Most a nyáron (úgy alakult) gyakrabban kezdett el szopizni, éreztem is, hogy több tejem van (sajnos éjszaka is újra ébredezett) -- hetekig nem jött meg.

Ne felejtsd el, a szoptatás alatt a hormonok összejátszanak (nem tudom pontosan leírni, bocs!). Ez nem jelenti azt, hogy nem lehetsz termékeny amíg szoptatsz, de szerintem teljesen normális, hogy még nem állt be a régi rendszeresség.

Kép Kati
 
 


Kati, szia Kép

akkor nagyon hasonló az eseted! Nem is reméltem, hogy ilyen hamar sorstársa akadok! Az is
eszembe jutott arról, amit írtál, hogy amikor két hónapja megjött, épp egy kevésbé szopis idQszak volt, már azt hittem, hogy abba is fogja hagyni. Lehet, hogy azért tudott megjönni?!
Némileg azért megnyugodtam! Sajnos nekem a terhesség elQtt is voltak menzeszproblémáim, kis mqtét is, és nagyon félek, nehogy újra az jöjjön, ha netán mégegy gyerkQcöt szeretnék a közeljövQben...
Kislányod 2 évesen is gyakran szopik még? Mennyire? Ez nagyon klassz! Én is szeretnék sokáig szoptatni-csak hát másik kisgyerkQc is kéne...

Nagyon jó hogy írtál, Kép

Éva
 
 


Szilde, drukkolhatsz!Kép
A ma reggeli teszten is halványabb a második csík, de azért ez már egyértelműen csík!KépKépKép

Tudja valaki, hogy a hCG egyenes vonalban növekszik-e a fogamzástól kezdve a terhesség végéig, vagy egy idő után beáll egy szintre?

Ági
Kép
Kép
 
 


Hagnosz!
Drukk-drukk!Kép
Bár úgy tűnik nekem,hogy már nem is nagyon van mért.Kép
Gratulálok!
Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Éva,

Napközben minimum 3-4-szer, aztán amikor csak eszébe jut (ha nekem nem lehetetlen, vagy kényelmetlen -- pl buszon Kép) Éjjel minimum egyszer, szombaton rekordot döntöttünk, hétszer Kép Most viszont kutyául meg van fázva, azt hiszem pont az jött ki rajta.
Már hetek óta gondolkozom az elválasztáson (vannak rossz napjaink, és akkor nem szeretem a szopit), másrészt hiszek benne, hogy ha még szopik , akkor igenis szüksége van rá. Amikor pedig beteg, akkor Isten áldása Kép

Igen, ha egy ideig nem szopik a baba, akkor lehet peteérésed. Ez mindenkinél változó, vannak olyan nök, akiknél az éjszakai 5 óra alvás már elegendö ehhez (Valószínü én is ezekhez tartozom, de nincs férj, úgyhogy nincs min izgulni havonta).

A másik gonddal meg csak a rendszeres kontrollt tudom javasolni. Ha bármi probléma van, akkor ugye minél elöbb kiderül ,annál jobb, nem?

Kati
 
 


Hagnosz,
belesek, és mit látok? Sárgulok ám rendesen.Kép Drukkok mennek!

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Én is véletlen benéztem tegnap, és láttam Hagnosz beirását, de rögtön arra gondoltam, aki a 2003 nyár végi topikba irogat, az HANGOSZ...atyaisten, én idáig rosszul irtam a nevedet, bocsiiiii!!!
És persze durkkolok én is,majd irjál hamarosan!KépKép
Barbi

Kép
Kép
 
 


OFF
Zsizsa, Barbi: köszi a drukkot! Még nem voltam dokinál, meg hát az egész dolog még nagyon friss, ezért sem írtam még meg a mi topikunkban, meg eléggé nehezen tudom felvenni már ott a fonalat. (Persze mindig mindenkinek akarok írni, aztán semmi se lesz belőle.) De majd most erőt veszek magamonKép.
Barbi, ezt a nicknevet sokan félreolvassák-írják, nem te vagy az egyedüliKép! Egyébként a keresztnevem ősi formája.
ON

Ági
Kép
Kép
 
 


Hagnosz!
Off.Bocsi. Elárulod a keresztneved?KépEdit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Sziasztok!

Kati, van nekem egy nagyon-nagyon szuper nQgyógyászom, csak lassan 100 éves lesz... Benne maximálisan megbízom, úgyhogy lassan fel is kerekedek, és megkérdezem, mi velem a helyzet...
Csodás, hogy ennyit szopik akislányod! Náunk is nátha van, de a szopás épphogy kevesebb most jóval, meg az evés is, gondolom, nincs étvágy.
Szóval aludni is kell?Kép
Az a baj, hogy este éli az ember a felnQtt életét (én legalábbis), és hiába fekszik le hétkor ez kedves gyermek, nekem éjfélkor még alig kezdQdik el a nap...

Gyógyulást mielQbb a picidnek!

Éva
 
 


Éva,

OFF
Este bizony! Már egy órája tervezem, hogy megyek az ágyba Kép Kép De most már tényleg (Nálunk még csak éjfél van amúgy)

Kati
 
 


Éva,

Látom már, mire gondolsz. Nem a nö alvása a döntö, hanem, hogy a baba alszik egyben 5-6 órát, tehát NEM SZOPIK. Megijedtem, hogy hülyeséget írtam Kép

Kati
 
 


Sziasztok!

Kati, tényleg arra gondoltam, hogy nekem kell annyit aludnom, de azért, mert hallottam valahol, hogy bizonyos hormonok csak éjfél környékén vagy kora éjjel termelQdnek alva, tehát ha nem alszol, nem. 5-6 órát nagyon régóta alszik már egyben a Csöpp, mégse jön a mensi.

Éva
 
 


Éva,

Csak azt írtam fent, hogy egyeseknél az is elég.
Van olyan ismerösöm, aki két évig nem is menstruált, pedig a gyereke csak éjjel egyszer szopizott akkor már. Ezzel szemben én éjjel-nappal, és öthónapos koráig tartott csak. Még a hozzátápit sem kezdtük el. (Megint megjött, ezért vagyok ilyen pozitív Kép)

Kati
 
 


Sziasztok!

Kati, tudom, hogy csak egyesek ilyen mázlisták. Most viszont éppen hányingerem van! Csak nem?????!!!!!
Ha mégis, megírom! Örülnék!Kép

É
 
 


Szilde: Hagnosz->Hangnesz->Agnes->Ágnes. Legalábbis Ladó szerint.
Sajnos nálunk sem lesz baba.Kép Legalábbis nem most. De majd legközelebb!Kép

Ági
Kép
Kép
 
 


KedvesHagnosz!(ÁgnesKép)
Hogy én erre nem jöttem rá!Végülis logikus.Kép

Ne búsulj!Ami késik,nem múlik.De legalább nincs baj.Jól értettem?
Minden jót!
Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Hagnosz,
sajnálom a babátKép, de legközelebb tutira összejön!Kép

Az Ágnest viszont kitaláltam, akartam is írni Editnek, de aztán mégsem, nem akartam belekotyogni.Kép Nem hiába 33% az esélye, hogy a következő lányunk Ágnes lesz.Kép (Legalábbis egyelőre három név van a talonban.Kép)

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Szia Edit!

Nem, nincsen baj, még nagyon fiatal volt a terhesség, dokinál se voltam. (Épp akartam menniKép)
És nem is búsulok most már.Kép

Zsizsa: kamaszkoromban nem szerettem a nevemet, de aztán megszerettem. Manapság nem is olyan gyakori név.
Ja, és legközelebb én se fogok túl hamar kotyogni, még egy eldugott topikban sem, majd a 12. heti UH után.

Ági
Kép
Kép
 
 


Hagnosz,
én ugyanígy voltam a saját nevemmel (Zita).Kép Mikor kisebb voltam, az Ágnes sem tetszett (inkább az AlexandraKépKép), most viszont már nagyon, szerencsére a férjemnek is.

Kotyogás ügyben teljesen megértelek. Mert hát igen, vannak ilyen babanetfüggők, akik mindenhová belesnek, ha ismerőst látnak, ejnye (most kicsit rosszul érzem magam miatta)! És sajnálom, hogy ki kellett, hogy alakuljon benned ez a negatív vélemény a kotyogásról. Egyébként az egyik barátnőm az USÁ-ban él, ő most írta meg, hogy babát vár (most kb. 7 hetes lehet), de ott csak egyetlen UH van, a 20. héten. El is gondolkodtam rajta, hogy ez elég fura.

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Már nem is tudom ez hanyadik eset,hogy gyanakszom.Kép
Már annyi tesztet elhasználtam.Most is néztem egyet pár hete.Negatív.Aztán megjött,de elég furán.Nem úgy mint máskor.Nem volt annyi,sem nem tartott annyi ideig,mint máskor.Most meg hányingerem van....a szagokat felerősítve érzem.
Amúgy sógornőmnek az első babánál még kétszer megjött mire kiderült,hogy terhes.Nekem is volt kétszer még kis vérzés.Csakhogy akkor a teszt pozitív volt,most meg nem.
Volt vki hasonló helyzetben?És vkinek lett babája vérzés mellett?Esetleg negatív teszt mellett?
Köszi,ha írtok.
Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Edit!
Szerintem ismételd meg a tesztetKép! A legjobb az olyan teszt, amit nem reggeli első vizelethez is lehet használni. Na és ezt reggeli első vizelettel használd!
Betti

Betti
KépKép
KépKép
 
 


Edit!

Minden olyan, mintha terhes lennél, vagy csak néhány dolog? Például a melled feszül-e? Nekem volt már olyan "gyanakvás", hogy minden stimmelt, csak a mell nem.
De azt is el tudom képzelni, hogy néha érzi az ember a terhességet, aztán korai vetélés van (néhány nap, vagy akár óra megtermékenyítés után).

Nekem is negatív volt az elsö tesztem amikor a lányom fogant, egy hetet vártam a következöig. És nem képzeltem be, tényleg terhes voltam Kép

Kati
 
 


Szia Edit!

Szerintem is ismételd meg a tesztet.
Nekem szabályos ciklusaim vannak, a 32. napon mégis negatív lett a teszt, a gyógyszertárban vettem, már nem tudom a nevét, olyan vékony volt, mint egy gyufaszál. A 35. napon vettem a dm-ben egy reggel használatosat (ilyet használtam az első terhességemnél is), és az pozitív lett. Az első orvosi vizsgálatig azért még nem éltem bele magam túlságosan, mert nekem semmi tünetem nem volt. (Igaz, az előzőnél se...Kép) A cicifeszülés is csak jóval később kezdődött.

Ági
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Nekem az első terhességemnél lett negatív a teszt. Aztán vettem egy érzékenyebbet, ami másnap pozitív lett.
Betti

Betti
KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!
Nagyon jól esett,hogy ilyen hamar ilyen sokan reagáltatok.Köszönöm.Kép
Az a helyzet,hogy a melleimről nemigen tudnék nyilatkozni,mert még mindig van egy kis tejem,és gyakran csomós,meg fáj,és kicsit feszesebb,de azért nem annyira.Ettől még akármi is lehet.
A menstruáció időre érkezett,de először meglepően 1-2 napig csak barna maszat,aztán hirtelen nagy löketben sok piros,aztán kevesebb mint szokott.Máskor fokozatosan indul be.Volt egy kis véletlenség az óvsz-rel,így szinte napra tudnám mikor fogant a baba,ha arról lenne szó.Ahogy számolgatom,a 10. napon jött meg,és elvileg a 11.napon tapadna fel a magzat a méhfalra.Remélem nem ment el egy baba.Kép
Amúgy naponta érzek,vagy émelygést,vagy gyengeséget,ami az előző terhességre jellemző volt.
Most elrohantam a gyógyszertárba és vettem tesztet(hcg).Megfogadtam a tanácsot.KépKép
Nagy a kísértés,hogy most felbontsam...
Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: