Új privát üzeneted érkezett!

Kedves leendő Bérmamik!

Mi egy 39-40 éves diplomás pár vagyunk.  Megfelelő anyagi háttérrel rendelkezünk a gyermekválalásra.
Rengeteg sikertelen próbálkozás és kudarc ellenére sem adjuk fel a gyermek utáni vágyunkat. Mint kiderült, egy egészségügyi probléma miatt nem lehet babám, így bémamit keresünk, aki saját petesejtjével és a kisbaba kihordásával tudna segíteni.
Egy olyan fiatal hölgyet keresünk, akinek már született egészséges babája, minden káros szenvedélytől mentes (ez nagyon fontos!). Továbbá szeretnénk, ha külső jegyekben hasonlítana rám, eredeti világos hajszín (szőke, világosbarna, esetleg vörös), kék, vagy zöld szem.

Nagyon nagy boldogsággal töltene el bennünket, ha végre sikerülne igazi gyermekes családdá válnunk.

Ha magadra ismersz, írj bátran. Kérlek röviden mutatkozz be. 

hacukamicike@gmail.com









Kedves Mindenki!

Hajadon, magyar, érettségizett, fehérbőrű lány vagyok, szívesen segítenék olyan párnak/úriembernek, aki nagyon szeretne babát, de nem jön/jött össze neki.
Nem iszom, nem dohányzom, nem drogozom, és nem élek züllött életet. 
Kérem csak komoly érdeklődők jelentkezzenek (emailcímmel), akik nem az önsajnálatukat akarják rázúdítani másra, hanem a megoldást akarják, és anyagi helyzetük is adott! A diszkréció nálam alap, ezt viszont is elvárom! Aki csak kiváncsiskodni akar, ne írjon!!! 
 


@baboka2017:
Kedves Baboka ! a reszletekberdekelnek Üdv Sarolta
 
 

 
 

Kérem, aki ír, írjon magáról/magukról egy rövid bemutatkozást is, valamint hogy merre lakik! Én nem Budapesten vagyok, akinek ez gond, az ne írjon!
 


@baboka2017:
Szia baboka én egy külföldön élö jol keresö férfi vagyok, aki egy saját babára vágyik. Amenyiben felkeltetem az érdeklödésedet kérlek jelentkez dragszterdrag@freemail.hu
 


 


SZULJ HELYETTEM!!!

Beranyat/potmamat keresek, sajat petesejttel. 5 MILLIO Ft. + egyeb koltseg.

szitakoto1915@gmail.com



SZULJ HELYETTEM!!!

Beranyat/potmamat keresek, sajat petesejttel. 5 MILLIO Ft. + egyeb koltseg. Egy esely.

szitakoto1915@gmail.com



Sziasztok!     Tapasztalattal rendelkező hölgy vagyok. Nagyon szívesen segítek, hogy álmaid valóra váljanak. Csak olyan párt keresek aki tényleg komolyan gondolja. Már ha van itt olyan :) Nem csináltatok IQ tesztet, Nem vagyok tökéletes, de szerintem senki sem az. :) Megvan  a kezem , lábam, tudok beszélni és látok is. Ha ezek után szeretnéd , hogy segítsek írj magadról . Személyes találkozás híve vagyok. Nem szeretnék hónapokig levelezni, tehát ha tényleg tudod hogy mit is szeretnél CSAK akkor keress. Szép napot mindenkinek... sossegitek@citromail.hu  Csók             
 
 


Kedves Gyurman! Írtam privátot. Ha belép itt a fiókjába, akkor azon belül a Bejövő üzenetekenél meg tudja nézni. Üdvözlettel: Babóka
 


@baboka2017:


KEdves BABÓKA4
MÁR TÖBBSZÖR IS IRTUNK...DE VÁLASZT NEM KAPTUNK...
BÉRANYÁT KERESEÜNK...KOMOLYAN...ÉS MIELŐBB
IMÉLÜNKRE VÉLASZOLJON MERT NEM KAPTUNK SEMMIT
agyalkajudit@citromail.hu
mennyiért tudja vállalni a béranyságot....és hogyan..
Várjuk gyord válaszát.
JUDITÉK
06-30-880-1775
angyalkajudit
Budapest XX. kerület
 
 


Sziasztok!

Ukrán lombik intézetekről bármilyen infót szívesen fogadok. Béranyánk már van, de nem tudjuk merre induljunk tovább. 

Köszönöm szépenVigyor
 
 


Kedves Judit!

Köszönöm a levelét, írtam azóta privátban, bízom benne, hogy megkapták. További szép napot kívánok! Babóka
 


Sziasztok!

Béranyát keresünk aki saját petesejttel vállalná.

Fotóval várom a leveleteket!Köszönöm szépen!

esely2017@freemail.hu e-mail címre

 


Kedves Baboka2017!
Érdekel a hirdetésed.Engem is a megoldás érdekel, a lehetőségeim is adottak.
A részleteket ,bemutatkozást a kissistvan8@yahoo.com folytathatjuk?
Válaszod köszönöm előre is.
 


Kedves Baboka2017!
Érdekel a hirdetésed.Engem is a megoldás érdekel, a lehetőségeim is adottak.
A részleteket ,bemutatkozást a kissistvan8@yahoo.com folytathatjuk?
Válaszod köszönöm előre is.
 


Sziasztok!

Magbízható béranyát keresek. 30 412 9585
Részleteket személyesen megbeszéljük. Keressél telefonon, előre is köszönöm! Vigyor
Várom jelentkezésed: nyuszivirág



Sziastok!
Béranyát keresünk.
Olyan hölgyet keresünk, akinek már született egészséges babája és káros szenvedélyektől mentes. "Csak" kihordani kellene a babát, egészséges petesejttel rendelkezem.

További részletek megbeszéléséért írj a kisstimike@gmail.hu-ra
 


baboka2017
nem megy át a válasz privátban. emailcím vége .com Vizetaraszt


rika79
Ha infó kell Ukrajnáról, szívesen segítek az elindulásban. írjatok privátban. nyuszivirag


Sziasztok
25 eves no vagyok, 2 gyonyoru egeszseges gyermek edesanyja.
Beranyasagot vallalnek.
Csak komoly szandekuak keressenek kerem.
Szilviahg@gmail.com
 
 


@aldas:
kissistvan8@yahoo.com üdvözöllek minket érdekl a hirdetésed
 


@aldas:


Kedves aldas, én is szeretnék kapcsolatba lépni veled, email címem: balatonka111@gmail.com . Megbízható, szavahihető pár vagyunk, akik nem gondolják meg magukat félúton.





SZULJ HELYETTEM!!!

Beranyat/potmamat keresek, sajat petesejttel. 5 MILLIO Ft. + egyeb koltseg.

szitakoto1915@gmail.com


SZULJ HELYETTEM!!!

Beranyat/potmamat keresek, sajat petesejttel. 5 MILLIO Ft. + egyeb koltseg.

szitakoto1915@gmail.com


legyanya@freemail e-mail cim nem mukodik!


SZULJ HELYETTEM!!!

Beranyat/potmamat keresek, sajat petesejttel. 5 MILLIO Ft. + egyeb koltseg. Egy esely.

szitakoto1915@gmail.com


Sziasztok!

29 éves férfi vagyok, biztos anyagi háttérrel. Saját gyermeket szeretnék ezért béranyát keresek. Megbízható, egészséges hölgyet. E-mail: kjanos87@indamail.hu

Köszönöm!
 


Sziasztok!
20éves megbízható, káros szenvedélyektől mentes életet élő, anyagi nehézségekkel küzdő, Ausztriában élő magyar nő vagyok. Saját gyermekem még nincsen. Bérnyaságot vállalnék. horvatheva1996@gmail.com
eva96
Ausztria
 
 


Sziasztok! :)
Én a rokonaim számára vállalnék béranyaságot, nem saját petesejttel.
De nem tudjuk, hogy most merre tovább. Valaki esetleg tudna segíteni, tapasztalatot írni?? Románia és ukrajna érdekelne.
Válaszaitokat előre is köszönöm! :)
 


Kedves Mindenki!

Bèranyaságot vállalnèk,egy alkalommal már "segìtettem" gyermektelen párnak,a gyermek minden komplikáció nèlkül,egèszsègesen jött a világra,a családdal azóta is jó kapcsolatot ápolunk,termèszetesen szem előtt tartva mindenki èrzèseit.
Egy gyermekem van akit a fèrjemmel közösen nevelünk,a kedvesem döntèsemben támogat,segìtsègère számìthatok.Káros szenvedèlyem nincs.Közèpfokú vègzettsèggel,rendelkezem.Utazás számomra nem problema,akár külföldre is szìvesen megyek.Saját petesejttel is vállalom.
Olyan család jelentkezèsèt várom,aki hajlandó is tenni azèrt,hogy boldog lehessen ès meg van hozzá az anyagi háterre is jelen pillanatban.Azonnal kezdhetünk.Bemutatkozó leveled ide várom,sikerdìj megjelölèsèvel.babaneked2017@freemail.hu
babaneked2017
Budapest I. kerület
 
 


Kedves janesz87!

Ìrtál nekem privátot...nem tudok válaszolni,ìrj emailt.
babaneked2017
Budapest I. kerület
 
 


Sziasztok! Megbízható és stabil környezetben élő dajkaanyát/béranyát keresek, Budapest környékén. A részleteket emailben/személyesen. Kérlek, egy rövid bemutatkozóval és fényképekkel keress meg. Köszönöm. hun.surrogacy@gmail.com

mrpalindrome
Budapest II. kerület
 
 


Sziasztok! Előző hozzászólóhoz hasonlóan mi is olyan megbízható személyt keresünk, akinek segítségére számíthatunk, hogy gyerekünk megszülessen. Elsősorban budapesti vagy Budapest környékéről, de ha távolabbi vagy, az sem feltétlenül baj. Kérlek írj a balatonka111@gmail.com címre, ha lehet küldj fényképet is. Köszönjük!


Sziasztok! 

Akit erdekel a beranya/potanya tema ezt hallgassa meg! 11 ora 30 perc-tol ---A VENDEG A HAZNAL ---musorban 2 reszben.

http://hangtar.radio.hu/kossuth#!#2016-11-03
http://hangtar.radio.hu/kossuth#!#2016-11-17


BERANYAT/POTANYAT KERESEK SAJAT PETESEJTTEL!!!!!! 5 MILLIO FT. + egyeb koltsegek


Sziasztok! 

Akit erdekel a beranya/potanya tema ezt hallgassa meg! 11 ora 30 perc-tol ---A VENDEG A HAZNAL ---musorban 2 reszben.

http://hangtar.radio.hu/kossuth#!#2016-11-03
http://hangtar.radio.hu/kossuth#!#2016-11-17


BERANYAT/POTANYAT KERESEK, SAJAT PETESEJTTEL!!!!!! 5 MILLIO FT. + egyeb koltsegek


Sziasztok!

29 éves férfi vagyok, biztos anyagi háttérrel. Saját gyermeket szeretnék ezért béranyát keresek. Megbízható, egészséges fiatal hölgyet. Lehetőség szerint mielőbbi kezdéssel. Amennyiben jelentkeznél kérlek fotót is mellékelj, e-mail: kjanos87@indamail.hu

Köszönöm!
 


Béranyát keresünk a párommal Szegeden vagy környékén. Egészséges, káros szenvedélyektől mentes, felelősségteljes nő személyében, kölcsönös segítségnyújtással.
Rövid bemutatkozást várunk: baboka2018@freemail.hu
krisza35
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

33 éves egészséges anyuka vagyok, egy tündér kisfiú anyukája. Nem dohányzom, nem iszom, egészségesen táplálkozom. Szívesen segítenék gyermektelen párnak, hogy családdá válhassanak egy kisbabával.
Nagyancsa@gmail.hu
ancsa11
Szolnok
 
 


Béranyasàgot vàllalok!33 éves vagyok,kék szemű,derékigérő eredeti gesztenyebarna göndör hajú,48 kiló,fehér bőrű,és még nem szültem!Nem dohànyzom,nem fogyasztok alkoholt!Elérhetőségem:l.eva@gmail.hu
 


Csak érdeklődnék, hogy van itt bárki, akinek sikerült béranyát találnia, vagy pont fordítva? Mert nekem úgy tűnik, mindenki elbeszél egymás mellett. Én is hiába írtam emailt többeknek, senkitől nem jött válasz...
ivett82
Pécs
 
 


Kedves Ivett!
Melyik oldalról vagy?
babaneked2017
Budapest I. kerület
 
 


@ivett82:
Szia!Privátban beszèlhetünk?!babneked2017@freemail.hu
babaneked2017
Budapest I. kerület
 
 


Kedves babazni vagyok! 26eves, egészséges,karos szenvedelyektol mentes,igen sportos,masok által csinosnak mondott budapesti lany vagyok. Tanult,jo családból,am szegény körülmények között elo egyetemista,s dolgozó fiatalkent keresem azt az embert,vagy part,akinek adhatok egy kis csodát. Nekem a penzre van szükségem, egyértelműen, neked segítségre. Segítsünk egymáson! Nyugodt szívvel varom az emaileket, nincs a családomban semmilyen örökölhető betegség. Kerlek,csak komoly szándékkal rendelkezok írjanak. Kernek egy rövid bemutatkozast, elképzelést.
E mail: nemagolyahozza@freemail.hu
nemagolyahozza
Budapest V. kerület
 
 


@vizetaraszt:
Jó estét!
Én nagyon örülnék ha információval tudna segíteni.
Válaszát előre is köszönöm!
Tisztelettel: myfamily
 



Kép



Kép
 
 


@hacukamicike:
Sziasztok! 32 éves főiskolàt végzett, hosszú világosbarna hajú,kék szemű budapesti lány vagyok. Érdekelne a bèranyasàg. Van már egy gyönyörű egészséges kék szemű kisfiam. 2 óra alatt hoztam a világra minden komplikàció
nélkül.
Bővebb információt ill. Képet akkor küldök ha biztosan akarjàtok és én is meggyőződtem arról,hogy jó helyre kerülne a kicsi. Bővebben mesèlhetnètek magatokròl. Köszönöm :)

Kép



Kép
 
 


*
Sziasztok!

Én egy egészséges minden káros szenvedélytől mentes 27 éves anyuka vagyok. Szívesen segítenék olyan pároknak akár külföldieknek is akik szeretnének gyermeket de nem lehetett eddig nekik. Leveleiket kérdéseikkel a titok8916@freemail.hu
e-mail címre várom.
niki1989
Magyarország
 
 


Sziasztok!

29 éves férfi vagyok, biztos anyagi háttérrel. Saját gyermeket szeretnék ezért béranyát keresek. Megbízható, egészséges fiatal hölgyet. Lehetőség szerint mielőbbi kezdéssel. Amennyiben jelentkeznél kérlek fotót is mellékelj, e-mail: kjanos87@indamail.hu

Köszönöm!
 


Sziasztok. Szívesen vállalok béranyaságot, olyan pároknál akinek sajnos nem lehet saját babája. 35 éves anyuka vagyok. Van már tapasztalatom, mint béranya. Teljesen egészséges, káros szenvedélyektől mentes vagyok.Nagyon szivesen segítenék olyan párnak, aki valóban tudja, hogy mit is szeretne igazán. Akár azonnal is tudom vállalni.  Keressetek bizalommal.  
 
 


@babykaa:


Szia,

Én nagyon örülnék, ha tudnánk beszélni ebben a témában. Az email címem: petereither@gmail.com

Írj rám kérlek, hogy "beszélgessünk".

Köszönöm

P.
petereither
Budapest
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron