Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!

Béranyaságot vállalnék!!!
27 éves egészséges két gyerekes anya vagyok. Több éve boldog kapcsolatban élek. Mi már többet nem szeretnénk így gondoltam szívesen segítenék valakinek akinek valami okból sajnos nem lehet kisbabája. 100%-ig őszinte és becsületes emberként pozitiv hozzá állásal!!! Ha úgy gondolod írj privát üzenetet


Sziasztok!

Béranyaságot vállalnék!! 100%-ig őszintén becsületesen és pozitiv hozzá állással. 27 éves egészséges két gyermekes anya vagyok. Mi már nem szeretnénk többet. Így gondoltam ha tudok segítek máson hisz ettől nagyobb boldogság nincs ha az embernek babája születik. Ha gondolod írj privát üzenetet. Mindenkinek válaszolok.
Üdv:. Brigi
csonkaferenc1977@citromail.hu


Üdvözlöm.Mi béranyát keresünk,ha él még az üzenete kérem válaszoljon.
Köszönöm.
 

 
 

@78szilvia:
Üdvözlöm!
A hirdetésem aktuális még. Kérem írjon privát üzenetet a csonkaferenc1977@citromail.hu email címemre. Várom üzenetét.
Üdv Brigi


@vjuli:
Kedves Juli!
Ha aktuális még a hirdetése akkor írjon nekem privát üzenetet. Én nagyon szívesen segítenék. Címem csonkaferenc1977@citromail.hu
Várom levelét
Üdv Brigi


Sziasztok!

Szívesen vállalnék béranyaságot. 28 éves, megbízható, egészséges nő vagyok, nincs semmilyen káros szenvedélyem. Az e-mail címem judit1989@citromail.hu, ide tudtok írni üzenetet, ha gondoljátok. :)
 


Sziasztok!

Saját gyermeket szeretnék ezért béranyát keresek. Megbízható, egészséges fiatal hölgyet. Lehetőség szerint mielőbbi kezdéssel. 45 éves férfi vagyok, biztos anyagi háttérrel. Amennyiben jelentkeznél kérlek fotót is mellékelj, e-mail: kariw@freemail.hu Köszönöm!
 


Anya szeretnél lenni? Én pedig Apa.
Sajnos manapság egyre gyakoribb, hogy a nők nem találnak megfelelő partnert, de a férfiak sem, ki társ lehet a gyerekvállalásban.
Sokan ennek ellenére belevágnának akár az egyedülálló anyaságba. Én is belevágnék csak nem tudom kivitelezni. Ezért keresek partner ebben, lehet bér anya is.
Én nem spermadonor szeretnék lenni,( lehetek az is) hanem a gyerek számára anyagi és érzelni hátteret adó, de külön élő Apa. (lehet nem külön élő is)


186cm magas 84kg sportos, Egészséges, vilgosbarna hajú és  kék szemű 44 éves gondoskodó, férfi vagyok. rendezett egzisztenciáva, dolgozok és van fogam
Amennyiben azok közé tartozol, akin a  donorsperma segíthet, vagy különélőként válalna gyereket, akár béranyaságot vállalna, azok jelentkezését várom. lacimaci@gmail.hu
maci711
Lábatlan
 
 


macilaci@gmail.hu a jó email
maci711
Lábatlan
 
 


@natijozsi:




Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék hogy hirdetésetek aktuális e még? Én szìvesen segítenék. Ha gondljátok írjatok. csonkaferenc1977@citromail.hu


Sziasztok!

Olyan béranyát keresek aki megbízható, mindkét fél biztosítva legyen hogy megkapja azt amit szeretne illetve jár neki. Én egy kisbabát szeretnék aki a család nevét még hosszzú ideig fenntartja. Sok mindent olvasni az interneten hogy átverik a béranyákat vagy fordítva. Nekem egy célom van hogy legyen egy gyermekem. Egészséges béranyát keresek legfőképpen olyat akinek már van gyermeke. Ha esetleg felkeltettem valakinek az érdeklődését és szívesen vállalná gyermeken kihordását várom jelentkezését a kisbabat@gmail.com címre. Akár október-novemberi kezdéssel. Köszönöm!
 


Sziasztok!
Fiatal párként keresünk megbízható béranyát.
A részleteket a timike00@gmail.hu mail címen tudjuk megbeszélni.
Várom leveled!
Timi
 


@marti87: "Sziasztok.30 ??ves magyar n?? vagyok van egy 7 ??ves kisl??nyom. Kecskem??ten ??lek.Mindketten eg??szs??gesek vagyunk egyik??nknek sincs semilyen ??r??kletes betegs??g??nk. Saj??t lak??ssal biztos egzisztenci??val rendelkezem. Sz??p arcu form??s idomokkal rendelkez??, jo megjelen??s?? csinos n?? vagyok. Olyan p??r/p??rok jelentkez??s??t v??rom akiknek vamamilyen okn??l fogva nem lehet saj??t gyerek??k ??s b??rany??t keresnek.Priv??t ??zenetet v??rom ??s csatolok fotot komoly sz??nd??k eset??n telefon sz??mot."


Kedves Marti,

szeretnenk megismerkedni Veled, amennyiben meg aktualis a hirdetesed. Kuldenem a kert fotot es telefonszamot. Kerlek vedd fel velunk a kapcsolatot, hogy megbeszelhessuk.
kistestver2018@gmail.com
koszonettel
Petra
kistestver
Budapest IX. kerület
 
 


@marti87: "Sziasztok.30 ??ves magyar n?? vagyok van egy 7 ??ves kisl??nyom. Kecskem??ten ??lek.Mindketten eg??szs??gesek vagyunk egyik??nknek sincs semilyen ??r??kletes betegs??g??nk. Saj??t lak??ssal biztos egzisztenci??val rendelkezem. Sz??p arcu form??s idomokkal rendelkez??, jo megjelen??s?? csinos n?? vagyok. Olyan p??r/p??rok jelentkez??s??t v??rom akiknek vamamilyen okn??l fogva nem lehet saj??t gyerek??k ??s b??rany??t keresnek.Priv??t ??zenetet v??rom ??s csatolok fotot komoly sz??nd??k eset??n telefon sz??mot."


Kedves Marti,

szeretnenk megismerkedni Veled, amennyiben meg aktualis a hirdetesed. Kuldenem a kert fotot es telefonszamot. Kerlek vedd fel velunk a kapcsolatot, hogy megbeszelhessuk.
kistestver2018@gmail.com
koszonettel
Petra
kistestver
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

Hirdetésem sajnos nem tudom törölni igy csak annyit szeretnék közölni mindenkivel hogy már nem aktuális.


Sziasztok!

29 éves férfi vagyok, biztos anyagi háttérrel. Saját gyermeket szeretnék ezért béranyát keresek. Megbízható, egészséges fiatal hölgyet. Lehetőség szerint mielőbbi kezdéssel. Amennyiben jelentkeznél kérlek fotót is mellékelj, e-mail: kisbabat@gmail.com

Köszönöm!
 


Sziasztok!  Én egy 27 éves férfi vagyok, biztos anyagi háttérrel, és én is béranyát szeretnék találni, vagy ha van olyan fiatalabb  hölgy aki vállalna a mi kettőnk géneiből gyermeket közös felneveléssel de mégis külön élve az kérem keressen!  mncc10@freemail.hu
 
 


@judit0730:
Kedves Judit!
Engem érdekelne! 27 éves káros szenvedélyek nélküli férfi vagyok biztos anyagi háttérrel Budapestről.  Kérlek ha olvasod nemleges válasz esetén is jelezd! Köszönöm
mncc10@freemail.hu

 
 


Sziasztok!

29 éves férfi vagyok, biztos anyagi háttérrel. Saját gyermeket szeretnék ezért béranyát keresek. Megbízható, egészséges fiatal hölgyet. Lehetőség szerint mielőbbi kezdéssel. Csak komoly érdeklődők írjanak! Amennyiben jelentkeznél kérlek fotót is mellékelj, e-mail: kisbabat@gmail.com 

Köszönöm!
 


Sziasztok :)
22 -èves Kismama vagyok .
6hónapos ès egy gyönyörű szèp Kisfiút várok .
Sajnos anyagi problèmák miatt nemtudom fellnevelni a picit .
Nevelő intèzetbe vagy ehhez hasonló helyekre semmifèle kèppen nem szeretném adni .
Viszont egy Kedves Jó módú párnak igen akik jó anyagi háttèrrel rendelkeznek .
Várom ilyen párok jelentkezèsèt akik anyagiakban is tudnak támogatni engem .
 


Sziasztok! Béranyaságot vállalok. Tapasztalattal rendelkezem. Olyanok keressenek akik valóban eldöntötték mit szeretnének.Nagyon szívesen segítek. Keressetek bizalommal. valosag@citromail.hu


Szio elerhetoseget kerhetnek? Puszi


@kismama07:
Elerhetoseget irnal?
Puszi


@gyermek:
Írtam emailt, kérlek vedd fel velem a kapcsolatot :oops:
sheila23
Vecsés
 
 


@kismama07:


Üdv!

Aktuális még az örökbefogadó szülői keresése?

Ha igen kérem jelezze.

vikandrisgyermeke&gmail.com

Köszönöm

Viktória
 


@kismama07:


Üdv!

Aktuális még az örökbefogadó szülői keresése?

Ha igen kérem jelezze.

vikandrisgyermeke&gmail.com

Köszönöm

Viktória
 


 


 


Sziasztok! Béranyukát keresek.

Olyan hölgyet aki megbízható, egészséges, káros szenvedélyektől mentes, már született saját babája, maximum 40 éves, elég komolyan már átgondolta és elhatározta a béranyaságot.  Már petesejt máshonnan van, csak kihordani kellene a babát.
41 éves férfi vagyok, anyagi háttér már most megvan és készen állok kezdeni.
e-mail cím:  s76@mail-central.com
Köszönöm!
 
 


Sziasztok leendő Szülők!

Én egy 37-éves káros szenvedélyektől mentes Nő vagyok!Csodálatos makk egészséges három gyermekkel megáldott Magyar Édesanya.
Többen írtátok, hogy petesejt donornak is szeretnétek felkérni.Sajnos ezt érzelmi okokból nem vállalom!Viszont a babátokra amíg velem van, garantálom hogy nagyon vigyázok! :) <3
Amit a segítségért cserében kérek,az nyolc számjegy,de ha rajtam múlik teljesen egészségesen tudom az útunk végén átadni a Kisbabátokat!
Őszinte, diszkrét, megbízható nő vagyok!
Részletekért keressetek a manna1102@freemail.hu e-mail címen.
manna11
Tatabánya
 
 


@hopefull: "Sziasztok.Gyermekünk kihordására keresünk segítséget káros szenvedélyektől mentes 39 év alatti hölgy személyében. Hálásak lennénk. Örömmel fogadnánk az ismerkedő leveleket a picurka.elet@gmail.com címre. Köszönjük: Sz&F"
 


Sziasztok!

30 éves férfi vagyok, biztos anyagi háttérrel. Saját gyermeket szeretnék ezért béranyát keresek. Megbízható, egészséges fiatal hölgyet. Lehetőség szerint mielőbbi kezdéssel. Csak komoly vállalkozók írjanak! Amennyiben jelentkeznél kérlek fotót is mellékelj, e-mail: kisbabat@gmail.com 

Köszönöm!
 


Szia engem érdekel írtam emailt légyszi írj választ.
 


Sziasztok,
Nagyon szeretnénk babát, de nekünk sajnos nem lehet. Amennyiben úgy gondolod tudnál rajtunk segíteni, úgy írj kérlek és egyeztessünk.
Köszönjük
email cím: azuresky@gmail.com
 


Sziasztok,én egy megbízható közép korosztájú hölgyet keresek aki vállalna béranyaságot!Komoly a szándék!
 


Bèranyaságot vállalok.alkalmas vagyok több papíron is megvan róla.csak előlegek vállalom.akinek ez nem felel meg ne is írjon.lehet írni kamu embereknek is.
 
 


Szia,érdeklődnék mi az amiért vállalod a béranyaságot?
 


@babavaro86:
Szia.ezt szerintem emailben kène megbeszèlni.irj ott.illetve mi a te elkèpzelèsed. kepeslap00@gmail.com
 
 


Sziasztok.Nem kertelek.26 éves ,barna hajú,zöldszemű fehér bőrű nő vagyok.Béranyaságot vállalok,5m feletti összegért+a terhesség alatti +költségek.Előleget kérek legalabb 800.000 ft,amirol papírt írunk tanúkkal.A maradék osszeget 9 havi részletben.Csak komoly szándékú emberek jelentkezését várom.
 


@vjuli:
Szia,aktuális még?
 


@ildi2634:
Kinek írtad?
 
 


@aikaik:
Melyiket?
 


a szia.aktuális még-et
 
 


Vjuli nak
 


Sziasztok!

30 éves férfi vagyok, biztos anyagi háttérrel. Saját gyermeket szeretnék ezért béranyát keresek. Megbízható, egészséges fiatal hölgyet. Lehetőség szerint mielőbbi kezdéssel. Csak komoly, megbízható írjon!


E-mail: kisbabat@gmail.com 

Köszönöm!

 


Sziasztok!

Gabi vagyok, 30 éves, Debrecenben élek a párommal.
Szívesen vállalnék béranyaságot. Teljesen egészséges vagyok.
Nekünk nincs gyermekünk, ezért kérem, csak olyanok írjanak, akiknek ez nem probléma. Az e-mail címem: virag0612@gmail.com. Ide írjátok meg, kérlek, az elképzeléseiteket, hogy mennyit szántatok rá. Köszönöm!
gabi030
Debrecen
 
 


Sziasztok,béranyát keresűnk,kérlek ird,meg milyen feltételel,és menyiért vállalod? Kőszőnőm,laura. laura66190@gmail.com email,cimre.
laura19
Szekszárd
 
 


Petesejt donornak szivesen jelentkeznek, tovabbi infoprivat uzenetben.
sramoildiko@gmail.com
 


Szerintem ELŐLEGET FIZETNI VESZÉLYES!

Először is, hogyan tudjuk (mint leendő szülők) különbséget tenni azok között:
a) akik igazán gondolnak béranyukának lenni
és azok
b) akik csak internetes átverést akarnak (nem szándékoznak többet tenni mint megkapni az előleget)
Mindkettőjük ugyanazokat a dolgokat fogják mondani.

Az előleget fizetés után, ezek még megtörténhetnek:
1. ő meggondolja magát
2. az orvos elutasítja
3. a tesztek nem sikerülnek
4. nem lesz terhes próbálkozások után

Mennyire hasznos egy papírt (még tanúval is) írni?
Tudod ezt a papírt bíróság elé állítani, hogy a bíróság elrendelje visszafizetni a pénzt, ha a hölgy nem tartja a megegyezést?
Ha nem, akkor ez a papír értéktelen.

Második dolog, a béranyuka olyan helyzetben lenne hogy visszafizetést tudna csinálni?
Az előleg megy a bankba kamatozni vagy el lesz költve?
Senki sem tudja visszafizetni, ami nincs.

Mint egy becsületes béranyuka, valóban olyan helyzetben jó lenni hogy százezreket elfogadtál  és hetekkel/hónapokkal később te hatalmadon túl nem tudsz továbbhaladni, de persze a leendő szülők akarják a pénzüket vissza?


Ezek SZEMÉLYESEN TÖRTÉNTEK velem:

1. Béranyuka elfogadja a pénzt (költségeket, még nem is előleget) tesztekre az orvoshoz. Azt mondja, elment és minden rendben van. Nem tud eredményt adni. Hetek folytatódnak, a kommunikáció egyre kevesebb lesz, a kifogások egyre többek lesznek. A barátnőjével  öszeveszik, aki nekem megmondja hogy : 1) el se ment az  orvoshoz, 2) már mással elkezdte 3) és ezt már eldöntötte amikor elfogadta a pénzt a tesztekre.

2. Béranyuka kér egy kisebb előleget, amit adok. Elmegy orvoshoz tesztekért. Ismét nem tud semmilyen vizsgálati eredményt adni. Hetek mennek el.  Végül azt mondja, tesztek mutattak problémákat és nem tud terhes lenni, de ő visszaadja a pénzt.  De épp most nincs pénze.  Hónapok mennek. Minden hónapban ígéri a visszafizetés a következő hónapra.

3. Nincs előleg, de van 4 hónapos kommunikáció, tesztek, ügyvédi díjak, utazási költségek, klinikai díjak. Elindítjuk az orvosi eljárást. 3 nappal a beültetés előtt tájékoztatja a klinikát hogy meggondolta magát.  Velem meg megszakította az összes kommunikációt.

4. Béranyuka hív hogy nincs pénze ételre. Adok 10.000 hogy segítsek neki. Egy héttel később hív ismét hogy beszél valaki mással aki többet ígér, de engem jobban szeret, csak adjak 100.000 most és velem marad.  Tehát hagytam menjen a mással, mivel nyilvánvaló hogy ez folytatódna csak a számok növekednének.

Amíg mi hajlandóak vagyunk az előlegröl beszélni, bármennyire kicsi, ezeket a helyzeteket mi csábítsuk.

Remélem látható hogy komolyan próbáltam a dolgokat.

Én a költségeket fizetem előre, közvetlen az orvoshoz, a légitársaságokhoz stb, hogy az egész a hölgynek ne legyen semi kiadás.

De ezeken kívül, előleget nem tuduk adni, amikor semmi sem történt még meg, szoval az előleg egy FIZETÉS EGY ÍGÉRETÉRT, minek elég jelentős esélye van hogy szándékosan vagy véletlenül nem lesz betartva.
 
 


Sziasztok!

10 hetes terhes vagyok, de sajnos örökbe kell adnom a kisbabámat, mert nem bírnám eltartani. Várom olyan párok jelentkezését, akik szívesen örökbefogadnák, és engem is tudnának támogatni anyagilag.

E-mail: jr910917@gmail.com

Réka
reka026
Budapest XVI. kerület
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron