Új privát üzeneted érkezett!

29 éves dunaújvárosi vagyok.szívesen lennék béranya.jelentkezz!
 
 


29 éves dunaújvárosi vagyok.szívesen lennék béranya.jelentkezz!nem dohányzom nem iszom.egészséges vagyok.
 
 


Kedves Mindenki!

Hajadon, magyar, érettségizett, fehérbőrű lány vagyok, szívesen segítenék olyan párnak/úriembernek, aki nagyon szeretne babát, de nem jön/jött össze neki.
Nem iszom, nem dohányzom, nem drogozom.
Kérem csak komoly érdeklődők jelentkezzenek

jonascintia1996@gmail.com

 
 

Sziasztok!
Béranyát keresünk.
Olyan hölgyet keresünk, akinek már született egészséges babája és káros szenvedélyektől mentes. "Csak" kihordani kellene a babát, egészséges petesejttel rendelkezem.

További részletek megbeszéléséért írj a kisstimike@gmail.hu-ra
 


Sziasztok!   Fiatal, vidéki, egészséges, 30-as éveimben járó lány vagyok. Nagyon szívesen segítenék olyan párnak akinek nem lehet babája. Segítsünk egymásnak! Megbízhatóság, tisztelet, kölcsönös megbecsülés és teljes diszkréció mellett.  Várom leveleiteket: valtozz66@citromail.hu 
 


29 éves dunaújvárosi vagyok.szívesen lennék béranya.jelentkezz!nem dohányzom nem iszom.egészséges vagyok.
 
 


@babykaa: "Sziasztok. Szívesen vállalok béranyaságot, olyan pároknál akinek sajnos nem lehet saját babája. 35 éves anyuka vagyok. Van már tapasztalatom, mint béranya. Teljesen egészséges, káros szenvedélyektől mentes vagyok.Nagyon szivesen segítenék olyan párnak, aki valóban tudja, hogy mit is szeretne igazán. Akár azonnal is tudom vállalni.  Keressetek bizalommal.  "



Kedves Hölgyem!

Örömmel olvastam hírdetését. Én a feleségemmel béranyát keresünk. Kérhetnék Öntől egy e-mail levelet erre a címre: szilagyi.szabolcs68@t-online.hu  És akkor privát tovább tudnánk egyeztetni. Köszönöm.
legendata
Budapest XXIII. kerület
 
 


@aikaik: "29 éves dunaújvárosi vagyok.szívesen lennék béranya.jelentkezz!nem dohányzom nem iszom.egészséges vagyok."


Tisztelt Hölgyem!
Kérhetnék Öntől egy e-mail levelet erre a címre? pandra9@freemail.hu
És akkor e-mailen privát tudnánk egyeztetni. Nagyon köszönöm.
legendata
Budapest XXIII. kerület
 
 


Sziasztok! Lassan 20 éves fiatal életvidám mindig mosolygós lány vagyok aki szívesen ki hordaná egy pár pici angyalkáját! :oops: profilomon meg találtok, ott kép is van meg facebook oldal is! Ott keressetek! ;-)
izaszella
Vecsés
 
 


"29 éves dunaújvárosi vagyok.szívesen lennék béranya.jelentkezz!nem dohányzom nem iszom.egészséges vagyok."kérem csak olyanok jelentkezzenek akik komolyan is gondolják.mert rengetegen vissza sem írnak.vagy első levél után nem irnak.tele van komolytalanokkal az oldal.akinek valóban gyerkőc kell irjon..  kepeslap00@gmail.com
 
 


Fiatal egyedül élő lány vagyok. Itt jöttem össze egy fiatal párral,akiknek egészséges lány gyermeket ajándékoztam. Igen AJÁNDOKOZTAM, mert átvertek és egy fillért sem kaptam . Egy ügyvédnél letétbe helyeztek xyxy millió ft-ot,én lemondtam minden jogomról mind az ügyvéd elött, majd szülés után a gyámnál is az apuka javára.  Amikor mindent átadtam,mentem az ügyvédhez aki  közölte velem  NINCS meg a letétbe tett összeg, mert kb. 2 hónapja azt a szülők felvették, arra hivatkozva hogy én eltüntem.!! Sajnos mivel lemondtam minden jogomról ,ez ügyben tehetetlen vagyok. Ezuton is KÖSZÖNÖM NEKTEK!!!!     Mégegyszer nem mennék bele hasonlóba, csak azért irtam le a történetem, hogy ti akik vállalkoztok béranyának, nagyon vigyázzatok! Itt mindenki aról ir hogy a béranyákkal vigyázni kell, de szerintem a gyereket akaró szülőktől mégjobban kell tartani!!! Ők azt hiszik ha van pénzük akkor mindent megtehetnek, kiakarják használni a szegényt,azt aki náluk tanulatlanabb és mindezek mellett azt várják el hogy minimum szőke herceget szülj nekik akiből majd felnőtt korában minimum ,profi sportoló,miniszter vagy valami tudós lesz. Ő sem tudna ilyet szülni!   Persze itt is biztos van tisztességes leendő szülő. Én mégis arra buzditanálak bennetek hogy amig nem kaptok valami előleget, addig ne csináljatok semmit. A többi pénzt pedig menet közben kérjétek, ne hogy igy járjatok mint én!
 
 


teljesen igazad van.ezért én is csak előleggel vállalom.és ez soknak nem tetszik de akkor igy járnak gyerek nélkül maradnak :)
 
 


Nevet kiírni!Ők lejáratják a béranyákat...név szerint,hát te is írd ki!!!Vedd fel velem a kapcsolatot..talán segíthetek.babaneked2017@freemail.hu
babaneked2017
Budapest I. kerület
 
 


Sziasztok

Nagyon sajnálom, ami veled történt elizyke, de a többség hidd el nem ilyen.

Én a másik oldalon állok. Ha végre valakit találnánk, akivel meg tudunk egyezni, eszem ágába nem jutna őt átverni. Verjem át azt, aki a világ legcsodálatosabb kincsével adományoz meg?!?!?
Nem vitatkozni akarok, de nekünk sincs egyszerű dolgunk. Volt aki egy házat akart velünk vetetni, volt aki 2m ft-ot kért csak előre... egyéb feltételekről ne is beszéljek.
Kifizetem a kezeléseket, inszeminációt, és ezeken felül x milliót. Sokan azt hiszik, hogy akinek nem lehet gyereke, az biztos dúsgazdag. Hát nem. De valahogyan összekaparja rá, hogy legalább így lehessen. De irreálisan magas összeget, amit sokan kérnek közületek, nem tudunk kifizetni. Legalábbis én nem.

Ja, és sok leendő béranya sem ír vissza.


Mi még próbálkozunk, de ha csak ilyenekkel találkozunk, mint eddig, fel kell majd adjuk.:(
 
 


"29 éves dunaújvárosi vagyok.szívesen lennék béranya.jelentkezz!nem dohányzom nem iszom.egészséges vagyok."kérem csak olyanok jelentkezzenek akik komolyan is gondolják.mert rengetegen vissza sem írnak.vagy első levél után nem irnak.tele van komolytalanokkal az oldal.akinek valóban gyerkőc kell irjon..  kepeslap00@gmail.com
 
 


Sziasztok! Köszönöm a sok privit és az itt megjelent hozzászolásokat.  Én nem kértem sosem horribilis összeget senkitől,mert próbáltam a földön maradni és figyelembe venni más érzéseit, anyagi helyzetét hiszen egy babát el is kell tartani. Nem kértem annyit amit nem lehettet volna megfizetni,.Az emlitett esetnél is csak kis összegről volt szó (3M).Talán ezért is biztam bennük!De azt a sztorit már buktam. Ez van jó kis tanuló pénz volt, 9  hónapon át kitettem magam mindennek, eljártam normálisan orvosokhoz, persze saját pénzen.Ez a múlt, nem gondolom hogy mégegyszer szeretnék egy hasonló esetben részt venni, mert a BIZALMAM  az elszállt! Nem szeretnék nevekkel dobálozni, az nem én lennék. Maradok szegény, átvert de mégis boldog mert nekem tiszta a lelkiismeretem.  ,,,,,,,,,,,,,azért még egy meglátás!   Ahol hivatalos a B.anyaság ott magyar pénzbe átszámitva kb. 10 M-kat kérnek. Mi itthon csak pár milliót,szinte annyit mintha kb 1 évre egy jól fizető állást kapnánk, pl. havi 250-350 e ft , Persze tudom hogy nem vagyunk eléggé tanultak és ezt a fizut egy szakmunkás itthon nem kapja meg.De ha átmegyek Ausztriába ott megkereshetem.   Ja és egy emberi élet megfizethetetlen!!!Továbbá egy gyerek Nyújtotta BOLDOGSÁG pénzben nem mérhető!
 
 


Szerintem is ez az oldal nagy kamu!!Ezek az emberek akik itt keresnek béranyàt komolytalanok,és szerintem semmi keresni valójuk itt!Mert nem is szeretnének igazàn babât!Nekem is írtsk mâr pàran hogy szeretnék felvenni velem a kapcsolatot,vissza is írtam nekik aztàn azóta se jelentkeztek,voltak ojanok is akiknek én írtam és mégcsak annyi gerinc sem volt bennük hogy vàlaszoljanak,ojanok is voltak akik csak húztàk az időt az íméleikkel!!Volt ojan aki azzal vàlaszolt hogy mivel még nem szültem így nem tart igényt râm!Ami azért is dúrva mert attól még hogy nem szültem egészséges vagyok és minden adott hogy hamar teherbe essek!Na ennyit az itt béranyàt keresőkről!Persze tisztelet a kivételeknek!Hât ennyit erről az oldalról!Alàíràs (levacska)
 


Sziasztok! Tapasztalattal rendelkező, 30-as kisgyermekes anyuka szivesen segitene álmaitok megvalósitásában. Kedvező feltételeim vannak. Teljesen egészséges vagyok,  káros szenvedélyeim nincsenek. Irj, hogy minél hamarabb sikerüljön az álmod. Várom leveleiteket. Akár azonnali kezdéssel is.  noncika@citromail.hu
 
 


Sziasztok! Újra itt vagyok! LEVACSKA nyugi, bár teljesen igazad van! Egyet értek veled, mindenkivel aki irt nekem. Csak sokan nem merik fel vállalni, nekem most sokan sokat meséltetek.----- Egy b,anya irta, hogy volt olyan pár aki  tőle kért BIZTOSITÉKOT!!!! ---- Emberek gondolkozzatok mi adjunk nektek bizositékot, ne fizessünk nektek hogy szeretnénk boldoggá tenni bennetteket???!!!! --- Más azt irja:  több levelet is kapott, ugyan attól a személytől,viszont más nick névvel és más névvel, de a szöveg ugyan az!!!!!!!    Most ez komoly??!!! SZERINTETEK EZ  NEM GERINCTELEN!!!!!!!   De  Nektek mindent szabad! CSAK HISZITEK!   Némelyetek csak szórakozik itt! Aki tisztességes mert  van azért az is köztetek , azzal próbáltok kiszúrni, nehogy neki össze jöjjön az ami nektek soha nem fog, mert nem is szeretnétek! PUSSY MINDENKINEK!
 
 


Sziasztok leendő Anyucik, és Apucik! :)
Én segítséget kínálok nektek.Jómagam segítettem már..többféle módon is.Rendezett körülmények között élő, 20-as évei közepén járó anyuka vagyok.Mindenféle szűrésen,kivizsgáláson átestem.Bizonyítottan egészséges vagyok.Több féle végzettséggel is rendelkezem.Tanult, inteligens, megbízható ember vagyok.A babásodás minden terén kiokosodtam.(Protokoll menete,Intézményi kapcsolatok,Jogi részek).Utóljára 2 éve segítettem egy párnak, azóta a regenerációra fordítottam az időt, illetve a család és a tanulmányok élveztek elsőbbséget.Olyan emberek jelentkezését várom,akik komolyan gondolják a babásodást.Tudnak bízni, és megfelelő egzisztenciális háttérrel rendelkeznek a gyermekvállaláshoz, és annak kivitelezéséhez. :)
Megkereséseteket e-mail-ben várom, a babaneked2017ben@freemail.hu címen.Amit a bemutatkozó levélben várok: Alapadatok(név,város,kor), Reprodukciós Intézményük neve,Kivitelezés módja-helye, Fotó(nagyon fontos!)
Azoknak áll módomban válaszolni, és viszonozni ezen adatokat, akik hiánytalanul leírják számomra ezeket.
Mielőbbi babásodást kívánok! :wink:


@elizyke:
Szia,köszi màr nyugodt vagyok!Valószínű törlöm magam erről az oldalról,komolyabb,céltudatosabb körökbe evezek! ;-) :-)
 


Kedves Fórum tagok!

Kovásznai Réka vagyok a Tények Extra riportere és a béranyaságról készítek anyagot. 
Szeretnék interjút készíetni név és arc nélkül, akár olyan hölggyel, aki vállal béranyaságot, akár olyan párral, akinek ez az utolsó reménysugara a gyermekvállalásra.

A célom, hogy bemutassam milyen nehézségekbe ütközik ez a megoldás Magyarországon, illetve, hogy egy körülhatárolt jogi háttérrel, kevesebb lenne a visszaélés ezen a területen.
Várom mihamarabbi jelentkezésetek!

Köszönettel:

KOVÁSZNAI SZÁSZ RÉKA


riporter


E-mail: reka.kovasznai@tv2.hu


Mobil: +36-30-367-2094


TV2 Média Csoport Zrt. | H-1145 Budapest, Róna utca 174.

extrareka
Budapest XI. kerület
 
 


Jó napot kivánok mindenkinek!  Kedves leendő anyukák és apukák, kérlek ne irjatok! NEM vállalok senkinek! Hiába irjátok hogy ti tisztességes,becsületesek vagytok!   Vagy talán ti előre fizettek??? Nem !!! Köszi nem érdekel! --- Amióta kiirtam hogy jártam, beszégetek pár b.mamival.   akik irták.---  Egy b.mami találkozott olyan párral ahol a férfi akarná a nő viszont már ott ellenezte a dolgot. Talán a hölgyike bolondját járatja a férjével, szerintem igazán ő nem akar gyereket. -------- másik sztori:  kiakarják szabni hogy milyen legyen a baba, haja szeme, ja és a genetikai vizsgálat után fizet!!!! Kérdem én. Mi van ha véletlen nem egészséges a magzat???? akkor tetessem el saját pénzen és ugrott 3 hónapom, azért mert  a leendő szülők nem egészségesek!   Szerintem erről nem mi tehetünk.    .... MI egészségesek vagyunk , mi nem tetettünk el fiatalon magzatot, mint nálatok a legtöbben és most annak a következményeképp nem tudtok szülni!  Ti akik babát szeretnétek gondolkozzatok már egy kicsit!  Ti képesek lennétek zseniket szülni? NEM!!    Ja igen kedves b.mamik  vigyázzatok mert nagyon sok itt az olyan aki kávézgatás mellet infókat szeretne kiszedni belöletek.  ---    Drága ALDAS  ---- igazad van,,, de aki ilyen kérésekkel fordul feléd, mond neki mutassa meg hogy ő hogy szülne ilyen babát.   Ja  bocs sehogy!!  Az ilyen nem érdemli meg hogy gyereke legyen!   Legtöbbnek pedig szerintem pénze sincs rá, csak játszák a nagymenőt!      ...  De ennek hamarosan vége lesz ,mert ha ebből riport lesz és ez nyilvánosságra kerül, lehet hogy más hivatali szervek is elkezdenek NYOMOZNI!   Hisz ez nem LEGÁLIS.      Sziasztok.
 
 


Sziasztok szívesen segítek olyan embereknek akik gyermeket szeretnének24 éves Vagyok és van egy 4 éves kisfiam teljesen egészségesek vagyunk mind ketten email címem mazsola2012@citromail.hu


Sziasztok.
21 eves Londonban elo Magyar lany vagyok.
Lennek "beranya" es ez itt nem buncselekmeny.
Csak olyan emberekel beszelek, akik ezt komolyan gondoljak es nem csak beszelgetni szeretnenek.
Nem iszom alkoholt, rendes, ertelmes lany vagyok.
Telt,nagyon feher boru, kek szemu lany vagyok.

jonascintia1996@gmail.com


Sziasztok! 40-es házaspár vagyunk. Szeretnék találni egy béranyát, aki segít az álmunk megvalósításában. Kérlek küldjetek email-t, bemutatkozással, fényképpel és igényetekkel.  Mihamarabb szeretnénk megtalálni a megfelelő bérmamit. Mi komolyan gondoljuk.   petikriszti@freemail.hu


Kedves hirdetők!

Olyan béranyát keresek aki megbízható, mindkét fél biztosítva legyen hogy megkapja azt amit szeretne illetve jár neki. Én egy kisbabát szeretnék aki a család nevét még hosszzú ideig fenntartja. Sok mindent olvasni az interneten hogy átverik a béranyákat vagy fordítva. Nekem egy célom van hogy legyen egy gyermekem. Egészséges béranyát keresek legfőképpen olyat akinek már van gyermeke. Ha esetleg felkeltettem valakinek az érdeklődését és szívesen vállalná gyermeken kihordását várom jelentkezését a kisbabat@gmail.com címre. Köszönöm!
 


7.000.000 Ft. es mindegy egyek koltseg!!!!!!!!!!!


Olyan anyukat keresek akinek van egy sajat gyermeke es 5 evnel regebben szult. Feherboru magyar no aki 38 evnel nem oregebb es sajat petesettel vallalna egy terhesseget.
7.000.000 Ft es minden egyeb koltseget en fizetek.
rokaalom@gmail.com
 


Megbízható házaspár keres egy 30-as évei elején, vagy előtte járó fiatal hölgyet, aki szívesen vállalna béranyaságot. Kérlek csak akkor jelentkezz, ha van már sajár gyermeked és az orvosi adatok alapján alkalmas vagy a vállalásra:-) Az anyagiak adottak. Bemutatkozó leveleket a babavarazs70@gmail.com címre várunk.
babavarazs70
Budapest III. kerület
 
 


Vigyázat!!!!Kedves Bérmamik,szeretnélek benneteket megóvni két szélhámostól,23.regisztrációról keresnek béranyát,nem véletlenül...Elvárások vannak,nekem okoztak költséget azzal,hogy nemtudták időben eldönteni mit szeretnének...visszaléptek..De,jó,hogy nem akkor mikor már terhes voltam dönti el,h hoppá mégsem kell gyerek...Az érdeklődő bérmamik írjanak privátot,megsúgom kivel nem szabad leállni egy szóra se...Nevet ide nem írhatok,mert "rágalmazás"de megnyugodhatnak,h soha az életben nem lesz gyereke és én leszek a legrosszabb rémalma...☺
Lányok!!!Előleget kérni,az adataitokat pedig ne adjátok ki.Nagyon vigyázzatok.Sok sikert mindenkinek.Ide írhattok:kissa8780@freemail.hu


Kedves Hölgyem!

Örömmel olvastuk a hirdetését, miszerint Ön már tapasztalt "béranya".
Sajnos mi teljesen tapasztalatlanok vagyunk ebben atémában.
Szeretnénk tudni, hova kell fordulni, hogyan kell elindulni ebben az ügyben.
Kérem adjon egy elérhetőséget, ahol meg tudná osztani velünk a tapasztalatait.
Járatlanok vagyunk ebben a kérdésben, csak azt olvassuk mindeütt, hogy minden tilos, törvénytelen, és ez nagyon elbátortalanít bennünket.

Köszönettel
 
 


@babykaa:


Kedves Hölgyem!

Örömmel olvastuk a hirdetését, miszerint Ön már tapasztalt "béranya".
Sajnos mi teljesen tapasztalatlanok vagyunk ebben atémában.
Szeretnénk tudni, hova kell fordulni, hogyan kell elindulni ebben az ügyben.
Kérem adjon egy elérhetőséget, ahol meg tudná osztani velünk a tapasztalatait.
Járatlanok vagyunk ebben a kérdésben, csak azt olvassuk mindeütt, hogy minden tilos, törvénytelen, és ez nagyon elbátortalanít bennünket.

Köszönettel
 
 


Sziasztok! 30-as, kisgyermekes, tapasztalattal rendelkező hölgy vagyok.  Teljesen egészséges, káros szenvedélyem nincs. Szivesen segitenék olyan párnak akinek nem lehet babája. Akár saját petesejtel is! Csak olyan pár keressen aki tudja, hogy mit is szretne valójában. Keressetek, hogy álmotok valóra váljon! wivien@citromail.hu
 
 


@babykaa:
Üdvözöllek tudnál egy elérhetőséget adni ahol tudunk beszélni köszönöm
 
 


Sziasztok! 21éves káros szenvedélyektől mentes Ausztriában élő magyar lány vagyok. Saját gyermekem még nincsen, de béranyaságot vállalnék maximális diszkréció mellett. horvatheva1996@gmail.com
eva96
Ausztria
 
 


Kedves Hölgyeim és Úraim !    ..... Párhetes terhes anyuka vagyok! Nem szeretném elvetetni, ha lenne olyan PÁR akinek kell e kis csöppség. Kb. Decemberben karácsony elött születne meg.SZÉP KARÁCSONYI AJÁNDÉK LEHETNE!    Viszont ha e hónapban  nem jelentkezik senki, az esetben más alternativát kell néznem. Sajnos én nem tudom felnevelni.     Fehérbőrű, egészséges, tanult anyuka vagyok.     SEGITSÜNK KÖLCSÖNÖSEN EGYMÁSNAK! ! ! !    leveleket a::::   cirrus@citromail.hu
 
 


Sziasztok.
30 éves magyar nö vagyok van egy 7 éves kislányom. Kecskeméten élek.
Mindketten egészségesek vagyunk egyikünknek sincs semilyen örökletes betegségünk. Saját lakással biztos egzisztenciával rendelkezem.
Szép arcu formás idomokkal rendelkezö, jo megjelenésü csinos nö vagyok.
Olyan pár/párok jelentkezését várom akiknek vamamilyen oknál fogva nem lehet saját gyerekük és béranyát keresnek.
Privát üzenetet várom és csatolok fotot komoly szándék esetén telefon számot.
marti87
Kecskemét
 
 


Kedves hirdetők!

Olyan béranyát keresek aki megbízható, mindkét fél biztosítva legyen hogy megkapja azt amit szeretne illetve jár neki. Én egy kisbabát szeretnék aki a család nevét még hosszzú ideig fenntartja. Sok mindent olvasni az interneten hogy átverik a béranyákat vagy fordítva. Nekem egy célom van hogy legyen egy gyermekem. Egészséges béranyát keresek legfőképpen olyat akinek már van gyermeke. Ha esetleg felkeltettem valakinek az érdeklődését és szívesen vállalná gyermeken kihordását várom jelentkezését a kisbabat@gmail.com címre. Mielőbbi kezdéssel. Köszönöm!
 


7.000.000 Ft. es minden egyeb koltseget megteritek!!!!!!!!!!!


Olyan anyukat keresek akinek van egy sajat gyermeke es 5 evnel regebben szult. Feherboru magyar no aki 38 evnel nem oregebb es sajat petesettel vallalna egy terhesseget. 
7.000.000 Ft es minden egyeb koltseget en fizetek. 
rokaalom@gmail.com
 


Sziasztok
30-as évei elején járó párként keresünk béranyát. Petesejtünk van. Bemutatkozó leveleiteket várom.
Nati és Józsi
 


7.000.000 Ft. es minden egyeb koltseget megteritek!!!!!!!!!!!


Olyan anyukat keresek aki legalabb mar egyszer szult es 5 evnel regebben. Feherboru magyar no aki 38 evnel nem oregebb, szokesbarna haju es sajat petesejttel vallalna egy terhesseget. 
7.000.000 Ft es minden egyeb koltseget en fizetek. 
rokaalom@gmail.com
 


Kedves Hölgyeim-Úraim !   Nagyon-nagyon sajnálom , hogy jövő héten be kell jelentkeznem "abortuszra" !!! Úgy hogy itt nagyon sokan síránkoznak, szeretnének gyereket de nem lehet . Nem tudom mennyire komolyak a szándékok??!!??!!!   Nagyon szerettem volna életet adni e magzatnak!!    -- Csak annyit kértem hogy a költségeket ill. a kieső jővedelmemet pótolja a lendő  szülő.   SENKI NEM  VOLT KOMOLY!   Nem értem  az egészet!   Azért mindenki tegye felmagának a kérdést hogy mit keres itt????   Szerintem sokan csak unalomból irogatnak,mások meg nem rendelkeznek a megfelelő anyagi háttérrel.    Most könnyezve írom e sorokat,mert úgy érzem hogy  a szívem szakad ketté. Azért mert nem adhatom/adhatunk lehetőséget egy új ÉLETnek.   :( :( :( 

    
 
 


Kedves Fórumozók.

30-as komoly szándékú házaspár vagyunk saját petesejttel. Magyarországon élő, magyar állampolgárságú, 35 év alatti, egészséges, maximum két gyermeket szült béranyát keresünk. Csak megbízható, komoly szándékú hölgy jelentkezését várjuk. Privát üzenetben küld légy szíves bemutatkozó leveledet. Kérünk, ha bizonytalan vagy, vagy nem komoly a szándékod, ne írj, ne élj vissza a helyzetünkkel! Köszönjük!


Kedves Hölgyeim és Úraim, kedves Párok!   Nincs szívem elvetetni  azt aki már itt fejlödik a szívem alatt! Nem szeretném azt hogy ""nevelő intézet"" áldozatává váljon.  ( sajnos én nem tudom felnevelni,nem tudom hova vinni,)   Szeretném egy megbízható helyre ajándékozni, olyan párra gondolok aki a szülés alatt az én költségeimet is pótolni tudja! Olyan pár ahol mindkét fél eltökélt egy kisbaba mellett!  Olyan párt aki normál körülmények közt él és tudná nevelni minden hiány szenvedés nélkül e kisbabát.  Kérek mindenkit hogy csak az esetben írjon ha személyes találkozásra is hajlandó!  Csak olyan pár levelét várom aki nemcsak a gondolattal játszadozik.    --- sok levelet kaptam  ,, de sajnos nagyon kevés volt a komoly, olyan aki a leirtakat vállalta volna. ---  Ez nem játék , itt életről,életekről van szó!   Ezek tudatában gondolkodjon mindenki! Nem szeretnék levelezgetni senkivel,  egy-két levél után személyes találkozás.  ,, Karácsonyi baba jeligével keress a cirrus@citromail.hu  - e-mail cimen   
 
 


Sziasztok.

Gyermekünk kihordására keresünk segítséget káros szenvedélyektől mentes 39 év alatti hölgy személyében. Hálásak lennénk. Örömmel fogadnánk az ismerkedő leveleket a picurka.elet@gmail.com címre. 
Köszönjük: Sz&F
 


Sziasztok!

29 éves férfi vagyok, biztos anyagi háttérrel. Saját gyermeket szeretnék ezért béranyát keresek. Megbízható, egészséges fiatal hölgyet. Lehetőség szerint mielőbbi kezdéssel. Amennyiben jelentkeznél kérlek fotót is mellékelj, e-mail: kisbabat@gmail.com Kérem, csak azok jelentkezzenek akik komolyan gondolkodnak ebben, nem pedig csak érdeklődik a dolog iránt. Köszönöm!
 


Sziasztok. Szívesen vállalok béranyaságot, olyan pároknál akinek sajnos nem lehet saját babája. 35 éves anyuka vagyok. Van már tapasztalatom, mint béranya. Teljesen egészséges, káros szenvedélyektől mentes vagyok.Nagyon szivesen segítenék olyan párnak, aki valóban tudja, hogy mit is szeretne igazán. Akár azonnal is tudom vállalni.  Keressetek bizalommal.  
 
 


Kedves leendő bérmami!
30-as éveiben járó párként keressük azt a hölgyet, aki segítene nekünk, hogy kisbabánk születhessen. Várjuk leveled!
Juli
 
 


Kedves leendő bérmami!
30-as éveiben járó párként keressük azt a hölgyet, aki segítene nekünk, hogy kisbabánk születhessen. Várjuk leveled!
Juli
 
 


Kedves vjuli probalta privàtot irni de nem ment àt nem ertem miert :(
Ezen az email cimemre tudunk beszélni ha meg aktuàlis mea1991n@gmail.com!

UDV Picuri
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: