Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Fórumozók! 
Kérlek segítsetek! 
Nagyon-nagyon régóta, 19 éve szeretnénk kisbabát. Egy inszemináción és 10 lombikkezelésen túl sem tudtuk feladni az álmunkat, így megpróbáltunk örökbefogadni, de sajnos az sem sikerült. A külföldi, ügynökségen keresztüli béranyaságra nem volt anyagi keretünk, de ezelőtt 5 évvel hallottunk róla, hogy Magyarországon is működik ez ügynökségek nélkül, pusztán a kölcsönös bizalomra építve. Azóta keresünk a különböző fórumokon egy megfelelő mamit, de mindezidáig teljesen sikertelenül, sőt... Eddig négyszer vertek át minket, kétszer pénzzel, az utolsó két alkalommal viszont idejében észrevettük a szándékot és megúsztuk anyagi veszteségek nélkül. És még mindig nem adtuk fel! 
Kérem, hogy jelentkezzen az a nő, anya, béranya, aki van annyira becsületes, hogy ebben a rettenetesen szomorú és kiszolgáltatott helyzetben nem él vissza a kiszolgáltatott helyzetünkkel és valóban teljesíti azt, amit vállal, legyen szíves jelentkezzen és segítsen megvalósítani az álmunkat!
Sajnos az ez idő alatt elszenvedett veszteségeink megtanítottak minket néhány dologra ezzel az üggyel kapcsolatban, ezért csak olyanok jelentkezését várom, akik nem kérnek előleget és nem zavarja őket, ha ott akarunk lenni a vizsgálatokon.


,mmm-m-,


Kedves gyermekáldásra váró párok!
Szívesen segítenék olyan párnak, akik nagyon rég óta vágynak gyermekre, de valamiért mégsem érkezik meg hozzájuk a baba.
32 éves, 2 gyermekes anyuka vagyok, a nagylányom 8 éves, a kicsi nemsokára tölti a 3.életévét.
Problémamentes terhességeim és szüléseim voltak, mindkét gyermekem időre született.
Nem dohányzom, nem iszom, nincsen vele született betegségem nekem sem és a gyermekeiknek sem.
Leinformalható, becsületes család vagyunk, ez lenne nekem az első béranyaságom.
A továbbiakat ezen az e-mail címen tudjuk megbeszélni: csillagfeny11.11@gmail.com

 
 

@szandibaba2017:
Én szívesen segítenék. Kérlek vedd fel velem a kapcsolatot a csillagfeny11.11@gmail.com email címen.


@csillagfeny88: Szia Csillagfény! Írtam neked.



Üdvözlök mindenkit Lakatos Barbara vagyok 20 éves sötét barna hajú Fehér bőrű zöldes barna szemű Nem roma származású kétt iker Kislányom van természetes úton fogantak és természetes úton jöttek világra 3700 grammal 51 és rá egy percre a másik kislányom 3600 grammal 50 cmel kétt petéü ikerek Főiskolai végzetségem van vele Együtt szakmám is van jelelnleg most nem dolgozom Budapesten élek a páromal és a kétt kislányomal béranyaságot szeretnék vállalni a párom persze nem tiltakozik ........ 30 év feletti pároknak vállalom akkár 50 éves pároknak is vállalom meleg férfi pároknak is vállalom és meleg nő pároknak is vállalom előre nem kérek előleget esetleg 5-6 hónapos terhességnél fogok kérni a bizzalom miatt nagyon szeretném akinek évek allat még a lombik baba semm jött össze annak az álmukat valóra váltani Email.... Cimem...... weysbarbaraniza@gmail.comköszönettel Lakatos barbara bizzalomal keresenek




Sziasztok! :)

31 éves vagyok, Pesten élek, nem dohányzom, nem iszom. Szívesen vállalok béranyaságot.

Judit (tothjudit309@gmail.com)


Sziasztok! Miért van az, hogy írok valakinek egy-ket napja írt az oldalra és már nem is él az email cím :( Rettentő nehéz, nagyon csalódott, becsapott vagyok, de még mindig bízom, hogy vannak még rendes, becsületes emberek akik tudják mire vállalkoznak és szavahihetők. Mindenkinek kitartást és sok erőt!


Sziasztok. Olyan nőkkel szeretném felvenni a kapcsolatot, akik megbízhatő béranyát keresnek, és akik cserében ugyanolyan megbízhatóak, komolyan gondolják és ha majd egyszer ott tartunk, még ha nem is minden vizsgálatra, de elkísérnek a fontosabbakra és érdekli őket a fejlödő kisbabájuk. Írjatok nyugodtan, ismerkedjünk meg, és ha sikerül mindent átbeszélnünk és hivatalossá tennünk, akkor vágjunk bele! :)


Sziasztok! Szívesen vállalok béranyaságot. Az e-mail címem anikopecsi2@gmail.com.
 


Kedves Fórumozók!


Soha nem adjuk fel a reményt! A nevem Lukácsné Sebestyén Kinga, 43 éves projektmenedzser, férjem pedig építészmérnök. A mi életünkből "csak" a kisbaba hiányzik! Mivel 34 évesen endometriózissal diagnoztizáltak, túl lettünk 5 lombikon, de sajnos kiújult a betegségem, és kivették a petefészkeimet. :-(
Nagyon szeretnénk, ha valaki segítene nekünk, hogy babánk lehessen! Kérem!
Már annyi címre írtam, de egyiket se kézbesítették, mind visszaérkezett! Sosem adjuk fel az álmunkat, és keressük mindenféle úton módon azt a kedves mamit, aki segít nekünk, hogy szülővé válhassunk!


Mi megbízható és tisztességes középvezetők vagyunk, és az a tisztességes hölgy, akivel kiépül a kölcsönös bizalom, velünk nagyon jól járna. Az első pillanattól fogva támogatnánk anyagilag és erkölcsileg egyaránt. Akár egy összegben is hajlandók vagyunk fizetni, vagy bármilyen anyagi módon segíteni azt, aki segít nekünk, hogy valóra váljon életünk egyetlen álma! Ugye, vannak még ilyen anyukajelöltek? 
Szépen kérlek, írjatok nekem a kingasebestyen40@gmail.com
Hiszem, hogy az álmok valóra válhatnak! A babára és a második anyukájának is mindent megadnánk.
Kinga és férje, Laci
 



Sziasztok !
Ibolya vagyok 23 éves olyan párok levelet várom akik nagyon régóta szeretnének babát ! Én szívesen segítek írj bizalommal ibolyabalogh03@gmail.com
 
 


Sziasztok miért van az hogy beszélek valakivel és utána már le tilt ? Én tisztességgel valalok minden kötelezettségem de ezt a pároktól is el várom legalább annyit hogy nem felelsz meg ezért és ezért köszönjük de ennyit sem érdemlek ? És én vagyok az aki segít neked ! Olyan párok írjanak akik tényleg babát akarnak !! Köszönöm ibolyabalogh03@gmail.com
 
 


Kedves Fórumozók!
Harmincas éveink második felében járó budapesti házaspár vagyunk, túl rengeteg vetélésen és csalódáson. Béranya programot tervezünk, melyre megkaptuk már a jogosultságot is. Régóta keresünk valakit, akivel ebben együttműködhetnénk, és hozzásegítene minket azon vágyunkhoz, hogy családdá válhassunk. Mi rugalmasak vagyunk, de az egészségügyi intézmény elvárása, hogy légy egészséges, 40 év alatti, aki már szült, és nem volt egynél több császára.
Amennyiben komoly szándékkal rendelkezel, nagyon várjuk megkeresésed a bedekbaba@gmail.com címre.

 


@szandibaba2017:
Szia ha még nem találtad meg a megfelelőt akkor kérlek keress bizalommal. laszlob306@gmail.com e-mail cimen a nevem Viktória


Sziasztok!

Szeretnenk ferjemmel egy nagyon megbizhato beranyat talalni!
Mindentol mentes, egezseges eletmodot elo holgyet keresunk!

Akar azonnal kezdhetjuk!
Emailban minden anyagai stb ..dolgot megbeszelunk!

Elony ha Vas megyeben el!

Kerem ha ez onre vonatkozhat irjon emailt, nagyon koszonom!


szaszika14@hotmail.com
 


Sziasztok! Szívesen segítenék olyan megbízható párnak, akinek más módon nem lehet babája. 30-as kisgyermekes, tapasztalattal rendelkező hölgy vagyok. Keressetek bizalommal e-mailben. barbarasegit@citromail.hu


Sziasztok üdvözlök mindenkit a csoportban 19 éves lány vagyok 150cm fehér bőrű nem dohányzom nem drogozom nem alkoholizálok egészség petéim vannak vállaltam már béranyaságot nagyon sok örömmel segítek olyan párnák akinek sajnos nem lehetett kisbaba várom a jelentkezőket sok szeretettel és adok nekik egy szép gyermeket hogy boldogak lehessenek 2 millióért vállalom mert sajnos sokszor átvertek heteroszexuális embereknek vállalom meleg férfi hölgyeknek is előleget fogok kérni de arról papírt írunk akit érdekel nyugodtan írjon cintiaelizabetnagy86@gmail.com


@szandibaba2017:
Szia ên segítek


@szandibaba2017:
Szivesen segitek cintiaelizabetnagy7@gmail.com ide irhatol


Nem jó sajna az email cím.
 


@kingacsillag:
Nem jó sajna az email cím visszajon
 


@szandibaba2017:
Sziasztok aktuális meg
 


@szandibaba2017:
Sziasztok aktuális meg
 


SZIASZTOK!
Béranyaságot vállalnák!
HA LEHET MINNÉL HAMARABB ELKEZDENÉM!
22 éves Vas megyei lakos vagyok, káros szenvedélyektől mentes! Teljes mértékben megbizható és korrekt ember vagyok,és reménykedem benne ,hogy megbizható ember/emberek keresnek meg! Van egy gyönyörű kisfiam aki másfél éves egészséges!
Ha felkeltettem érdeklődését kérem keressen meg e-mail címen
szaszika14@hotmail.com
Szeretnék segíteni hogy végre elérjen magához is a boldogság!
E-mail címen megbeszéljük a részleteket írásban illetve.személyesen is!


Az előző bemásolt hozzászólóról tud valaki valamit? Ezt a kommentet tavaly írta, idén pedig már béranyát keresett a férjével...


Sziasztok! Szívesen segítenék olyan megbízható párnak, akinek más módon nem lehet babája. Csak olyan pár keressen aki tényleg szeretne babát és nem csak a gondolttal jatszik. 30-as kisgyermekes, tapasztalattal rendelkező hölgy vagyok. Keressetek bizalommal e-mailben. barbarasegit@citromail.hu


@kingacsillag:
Szia, kerestek még béranyukát?
 


Sziasztok. Boldog Új Évet Mindenkinek!!!! Új év, új remények....Szívesen segítenék olyan megbízható párnak, akinek más módon nem lehet babája. Csak olyan pár keressen aki tényleg szeretne babát és nem csak a gondolttal jatszik. 30-as kisgyermekes, tapasztalattal rendelkező hölgy vagyok. Keressetek bizalommal e-mailben. barbarasegit@citromail.hu


Sziasztok Üdvözlök mindenkit!
2017-ben Petefészekdaganatot diagnosztizáltak nállam!
Sajnálatos módon mindent kivettek,ami azt a célt szolgálja,hogy egy kis babám lehessen!
Párom kitartóan mellettem volt ezekben a nehéz időkben,és mai napig is...nagyon rossz érzés számomra,hogy nem adhatom meg neki azt amire vágyik,sajnos más lehetőségünk nincs...örökbefogadni nem szeretnénk
Nagyon szeretnék olyanokkal beszélni,akiknek sikerült béranya által babához jutniuk,vagy béranyákkal akik már hordtak ki más hölgyeknek pici babát!
Kérlek írj rám,vedd fel velem a kapcsolatot!
Email címem: tigrincs@gmail.hu


Sziasztok. Szívesen segítenék egy párnak aki vágyik egy kis csöppségre. Csak olyan
pár keressen aki komolyan is gondolja. Keressetek bizalommal a megadott e-mail címen. sundayy@citromail.hu
 
 


Sziasztok vállalnék béranyaságot. Részletekért keressetek a talos.niki@gmajl.com e-mail címen.
 


@niki0929:
Bocsi az alábbi e-mail cím: talos.niki89@gmail.com
 


Sziasztok.
Béranyát keresek. Csak komoly elhatározással rendelkező, Magyar, káros szenvdélyektől mentes hölgyek keressenek. Lakhely nem számít. Köszönöm


Címem: nagytamasbaby@freemail.hu


Fiatal hölgyet keresek,a részleteket emailban.Komolytalanok kíméljenek.
bony7@ freemail.hu


Sziasztok! Olyan babát várót hölgyet keresünk, aki születendő babáját örökbeadná, hogy mi felnevelhessük. /Sajnos volt már innen negatív tapaszatalunk "béranyával" kapcsolatban./
endre1720@freemail.hu

 


Sziasztok! Helyettesítő anyát, kihordó mamit keresünk aki hajlandó vállalni a ciklus eleji vérvételt és nőgyógyászati vizsgálatot, illetve kétszer hajlandó elutazni velünk Brnoba. Kérlek írj az eredmények2021@freemail.hu email címre, mindenképp írd meg milyen feltételekkel vállalod, melyik megyében laksz és mikor tudnál kezdeni. Köszönjük!
 


Sziasztok! Szeretnék  egy nagyon megbizhato beranyat vagy olyan babát váró hölgyet, aki születendő babáját örökbeadná!
Mindentol mentes, egezseges eletmodot elo holgyet keresek!
Akar azonnal kezdhetjuk! Emailban minden anyagai stb ..dolgot megbeszelunk!
Elony ha Budapesten vagy Pest megyeben el!
Kerem ha ez onre vonatkozhat irjon emailt, nagyon koszonom! (tiger.t@freemail.hu)
 
 


Sziasztok. Szívesen segítenék egy párnak aki vágyik egy kis csöppségre. Csak olyan
pár keressen aki komolyan is gondolja. Minden lépéssel tisztában vagyok, már segitettem egyszer. Mindenre van megoldás.
Keressetek bizalommal a megadott e-mail címen. barbarasegit@citromail.hu


Sziasztok,

feleségemmel hosszú évek óta lombik programon veszünk részt. Számunkra a természetes út lehetősége elveszett.

Genetikailag is bevizsgált lefagyasztott embrióink vannak. A klinikának, ahova bejelentkeztünk csupán két kérése volt felénk: 40 éves életkorát még be nem töltött, gyermeket már korábban életre segítő személyt keresünk.

A legfontosabb a bizalom és megértés.


Kérlek jelentkezzetek, ha a téma iránt nyitottak vagytok, vagy ismertek a környezetetekben olyan személyt, aki segítségünkre lenne.




Hálásan köszönjük!
 


@boglarkabarna1:
Szia tudnál írni nekem??
 
 


Csak komoly ember irjon..
Béranyaságot vállalnék. Azonnali kezdéssel
emma2424@citromail.hu
 
 


Sziasztok

nem tudom éle még a fórum.

Mi a párommal szeretnénk babát sajnos nekem nem lehet már a korom miatt.

Kérlek tájékoztassatok, hogy hogyan működik ez a lehetőség.

edeserotika69@gmail.com

Köszönöm


Kedves Babáravágyó pár!

Béranyaságot vállalnék!

Régóta keresek egy olyan párt akivel hasonlóak az elképzeléseink és egymás segítségére lehetnénk.Sajnos utóbbi alkalommal azt gondoltam meg is találtam,majd pár hónap közös "munka" után visszaléptek,ami számomra érthetetlen.
Kicsit rólam :34 éves vagyok, 1 gyermekem van aki 13 éves,egészségesek vagyunk a terhesség komplikáció mentesen zajlott.Egy alkalommal voltam már bérmami 2014-ben,a családdal azóta is távoli,de jó kapcsolatot ápolunk.
Tapasztalt bérmamiként már megtudom ítélni,mik az elvárásaim a párral kapcsolatban,mik azok amire érdemes felkészülnöm/felkészülnünk.
Biztos egzisztenciával rendelkező párt keresek,akik között a kapcsolat is megrengethetetlenül stabil.
tutidonor@freemail.hu
 


Béranyát keresünk 28-38 év közötti, nem dohányzó, megbízható nőt. 12 év próbálkozás után vagyunk. Kérlek add meg emailben a reális keretek közötti költségigényedet is. hajnalcsillag@yandex.com


(A választ lehet, hogy elsőre a SPAM mappába teszi, nézd meg ott is.)


Illetve örömmel venném, ha írna olyan is, akinek már lett gyereke béranya által, hogy tudjuk mivel kell szembenéznünk. hajnalcsillag@yandex.com



Kedves Fórumozók!

32 (lassan 33) éves, egyedülálló férfi vagyok. Nagyon vágyom saját gyermekre, de sajnos mindezidáig nem találtam meg azt a nőt, akivel gyermekünk lehetett volna. Több kapcsolatom is volt, de vagy az én, vagy az ő hibájából egyik se lett tartós. 
Ezért úgy gondoltam, itt is teszek egy próbát. 
Minden megoldás, minden szituáció érdekel. 
Egyetemet végztem, stabil munkahellyel, egzisztenciával rendelkezek. 
Kérlek jelentkezzetek a következő email címen: helix15668@gmail.com 

 


Sziasztok!

Társszülőséghez keresnèk egy 30 fölötti, intelligens, kedves, normális férfit, lehetőleg az ország keleti feléből.
Magamról: 30-as évei vége felé járó, káros szenvedélyektől mentes, értelmiségi nő vagyok. A részleteket privátban…

bobita234@freemail.hu
 
 


Sziasztok!

Saját gyermeket szeretnék ezért béranyát keresek. Megbízható, egészséges fiatal hölgyet. Lehetőség szerint mielőbbi kezdéssel. 45 éves férfi vagyok, biztos anyagi háttérrel. Amennyiben jelentkeznél kérlek fotót is mellékelj, e-mail: kariw@freemail.hu Köszönöm!
 


Sziasztok. 40es, tapasztalattal rendelkező édesanya vagyok. Szívesen segítenék egy megbízható párnak akinek más módon nem lehet gyermeke.
Keressetek bizalommal.
További szép napot.
Barbara
barbarasegit@citromail.hu

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: